Reklama

neděle 12. března 2017

P.C.Roberts: Kybernetické útoky CIA


12. 3. 2017     PaulCraigRoberts
Poslední události se stále větší naléhavosti ukazují, jak potřebné pro pravdivé informování lidí jsou takové internetové weby, jakým je i web náš (je míněn autorův). Poslední odhalení WikiLeaks o dokumentech CIA, kódově označených jako Vault 7, dosvědčuje, že CIA je schopna i rozhodnuta kybernetické útoky, jež páchá, zpracovávat a maskovat tak, jako by pocházely ze zcela jiného zdroje.


Tato schopnost ničí pojem evidence. CIA tedy dokáže provést kybernetický útok či ukrást informaci a zanechat za svým činem stopu země či osoby, kterou se rozhodla z tohoto činu obvinit. Jestliže toto dokáže, musíme předpokládat, že umí též vložit tajné dokumenty či dětskou pornogragii do počítače kterékoli osoby. Což ovšem neznamená nic jiného, že od nynějška už nemůžeme vědět, zda svědectví, předkládaná soudu proti kterémukoli obviněnému, jsou reálná, či pro ten účel jen kýmsi vyfabrikovaná.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharovová uvedla nedávno další důvod, pro který jsou weby, jakým je i náš, pro prosazování pravdy důležité. „Americká média jsou natolik zahlcena dezinformačními kampaněmi“ prohlásila Zacharovová, „že je možno konstatovat: Ano, toto je Orwell 1984. Nyní tedy víme, koho Orwell mínil, když psal o Velkém Bratrovi. Velkým bratrem v Americe jsou média, která opustila profesní mravnost stejně jako profesní kompetenci. Obviňují a soudí výhradně už jen na základě vymyšlených lží. To, co se nyní na děje, je globální tragédie, je to destrukce důvěry v autoritu médií. A jaké to bude mít pokračování?“

Jestliže stále ještě nevěříte tomu, že by naše současná média byla výhradně jen agenturou ve službách vládnoucí elity, všimněte si např. tohoto faktu: Když WikiLeaks uvolnila dokumenty CIA, které jí Julian Asange předal a které prokazují její schopnost shazovat své hackerské útoky na nevinné lidi, projevila televize ABC o tyto dokumenty až okázalý nezájem. Ale zájem o to větší projevila o cosi jiného a také jej směrem k WikiLeaks vyjádřila. Zda totiž je Asange placen ruskou vládou?

Asange samozřejmě odpověděl, že nikoliv, ale otázka splnila svůj účel. Odvrátila pozornost veřejnosti od obsahu odtajněných dokumentů k čemusi vedlejšímu, a kolem toho vedlejšího rozpoutala kampaň, která měla skutečný břink.

Řečeno jinak: Jestliže dnes předložíte dokumenty presstitutkám, které dnes tvoří západní média, skvěle vytrénované presstitutky zhanobí osobu, která ty dokumenty zveřejnila – a nikoliv zločiny, jež tyto dokumenty obsahují.

Jak jsem napsal už před lety: „ Pravda je ohrožena“. Nemůžete se dopídit pravdy ze západních médií, ale můžete se k pravdě dopracovat jen z webů, jako je tento. Proto jej podpořte!

Vybral a přeložil Lubomír Man

17 komentářů :

 1. Na můj mobil bil taki udelaný kyberneticki útok,"vaše Lenovo bilo napadené nebezbečnim výrusem a kdiž chcete chybu napravit tak si stáhnete nejnovější verzi antivýrusu za 92 kč,tak kde to sakra žijeme,a s paušály sem dávno skončil kurva drát.

  OdpovědětVymazat
 2. A teď k věci,to co se deje s masmédiami tak to mi připomína film kronika 1984 s farmov zvířat dokopi a je to komplet,už jen zbíva sovostroví Guantanámo,že neni sme dál od reality i když máme kdejakí realiry shov šov.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Man, napsal jste to dobre, ale je treba podotknout nektere veci plne ironie !

  Kdyz vsichni vsem lzou, tak to ma tu vyhodu , ze krupani bez rozheledu zijici v prdelakove, se nauci myslet samostatne a pochopi konecne logickou dedukci.

  Dalsi vyhoda je v tom, ze nebude mozne manipulovat s davem jako drive.
  T.zn., ze bude omezena moc autorit. Ztrati vliv a zchudnou !

  NIKDY nestahujte nejakou nabidku z computru na vas computer !
  Nikde se nedejte registrovat a vas E-mail nesmi nikdo znat, koho neznate vy.

  Dalsi vyhoda je v tom, ze jednou budeme mit novy sport. Bude lovit osbnosti z medii.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty žiješ v jakém prdelákově křupane? Pochlub se.A s medii ty si to nerozleješ nikdy, potřebuješ k životu nejen media každý den, protože bez psaní těch zvratků bys nepřežil, ale dokonce potřebuješ česká media a české weby - denně lezeš na NR - a psaní těch ptákovin, které denně píšeš, tě doslova drží při životě. Jiné aktivity už nemáš, než dřepět a psát - ubohej konec emigranta.

   Vymazat
 4. Pres vsechny triky a habadury officialnich medii - oni prohraly informacni valku..
  T.j. srandy kopec ! Ted se nervove hrouti a propousti svoje nemehla po stovkach.
  I pres tu nejhorsi atrocitni propagandu proti presidentu Trumpovi , Amerika stoji za presidentem.
  V Cesku je situace obdobna. President Zeman ma znovuzvoleni jiste.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl - oni vyhráli a my jsme prohráli na celé čáře! Podívej se na diskuze. Co jich lidi denně napíšou. Jen dřepí, čtou a píšou bláboly ke každé sračce, kterou media napíšou, ať je to pravda nebo ne. O to se lidi nestarají, jen když můžou dřepnout, číst a psát bláboly. Nejen že media nebojkotujeme, ale naopak je dobře svejma blábolama živíme. I kdyby to byla stovka za jeden diskuzní příspěvek, stálej počet diskuzních žvatlalů vydělá denně!! NR i Novinkám asi tak padesát tisíc, možná víc. To by nikde jinde nevydělali, jsou vděčni za čtenáře, ve kterých vypěstovali závislost na denním čtení těch blbin a denním psaní příspěvků. Jak tady jeden závislák už napsal, že kdyby nebyly povolené diskuze, nečetl by nic. Potřebuje se denně vyžvatlat - a nejen on. Kdyby media nevydělávala slušný prachy na lidech, nebyly by novinářů a reportérů takové hromady. Mediální průmysl je velice dobře placený, a zaměstnává statisíce lidí, které živí závisláci. To vůbec neodpovídá tomu, co je zde napsáno, že lidi si "tím" vytírali zadek, nebo se "to" zahazovalo apod. Naopak - dnes lidi ráno dřepnou k počítači, a hledají "to" všude možně, protože bez "toho" už nedokážou žít. Co by jinak celé dny dělali?

   Vymazat
 5. Já zase napíši,že už to nejde zastavit,vždyť to využívají všechny zpravodajské služby.Pokud se to využívá ku prospěchu státu,občanů,budiž.Tady jde o to zneužívání ve prospěch určité skupiny osob,udržet si moc politickou i finanční,dokonce to prosazovat i v jiných státech.

  OdpovědětVymazat
 6. jo jak u nás media vlastníj havlisté honolulu máš pravdu zeman to má jisté a můžou si v tv blejt co chtěj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic není jistého - bude zase převrat - copak vy to nepozorujete? Už na tom, že media už nemají co psát? Že se bojí psát, aby si to nerozházeli s příštími politiky a majiteli medií - když zatím se neví, jak to dopadne a kdo to bude? Že jenom jalově žvaní a žvatlají? Mrkněte na Novinky - ještě před dvěma lety psaly jeden flák za druhým a dnes? Ubohé sračky! Bulvár hadr! A nad tím ten Seznam zprávy - další ubohý bulvár. A ten Stream škoda mluvit! A přesto lidi lozí po internetu, čtou všechny ty sračky a bulvární žvásty a dokonce k tomu diskutujou - což už nechápu vůbec. A televize - děs a hrůza! Nevysílá už vůbec nic na co by se dalo koukat. Co by se dalo sledovat - jen žvanění a žvatlání nějakých hvězd s hvězdami, příšerné reality šou o úplných kravinách, soudkyně Barbara pětkrát denně, další soudní story na jiném kanále, a teď ještě přibyl soudce Alexandr - další žvanivá šou ze soudní síně. Tisíce neherců a komparsu - a do tečou obrovský prachy z reklam, což jsou jen pračky na špinavé prádlo! Až Babiš skočí na reklamní agentury, které si zakládají šmejdi a šupáci právě proto, aby mohli neplatit daně a v reklamách perou špinavý prachy - proto je můžou komerční stanice vyhazovat na přiblblé sračky, proto můžoun platit soukromým producentům za sračkovité seriály - a že ubožáci před obrazovkou musí na ty sračky koukat, zatímco svět je plný kvalitních a dobře udělaných filmů z doby než začala světová degenerace hodnot - to nikoho nezajímá.

   Vymazat
  2. Anonymní12. března 2017 11:02 mě tv nezajímá kvalitní filmy a seriály mám na dvd bez reklam a novinky nečtu

   Vymazat
 7. Ve světle těch odhalených skutečností se zpochybňuje i to osočování Ruska z ovlivnění amerických voleb, asi to byla provokace amerických tajných služeb proti Trumpovi. Pak jsou pochybné i ty sankce proti Rusku, např.vypovězení 35 ruských diplomatů z USA. Pustin asi udělal chybu když Rusko nereagovalo recipročně, jak je v mezinárodních vztazích naprosto běžné. Jestli spoléhal na realističtější politiku USA vůči Rusku a tím i zmírnění napětí v Evropě, tak se asi zmýlil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bla bla bla - pochybné je všechno. Media fungují jako zbraně hromadného ničení, a žijí si svým vlastním životem. Jsou všude státem ve státě. I prezidenti na ně nadávají - a co je jim to platné? U huby je dokázala vzít jenom diktatura. Tvrdé tresty žvanírně. Na novinařinu by se nikdo nehrnul. Nic jiného na ně nemá, a je jenom na lidech, jestli je budou přijímat nebo ignorovat. A vidíte? Kde je nějaké ignorování. Všichni žvatlají, jak jsou media prolhaná a prohnaná, ale denně zrejdí internet, a hledají co by kde četli, a nejen to, i k ohavnému bulváru dokážou psát diskuze -i k takovým článkům, že někdo skočil pod vlak nebo se utopil. A i k tomu žvaní lidská stáda tupých a blbých hyen na diskuzích obvyklý hnus hyenovitý. Media mají byznys z nemocných a zkažených lidí. Z duševních mrzáků. Postup je stejný. Nejdřív jednince nahlodají, pak ho duševně podlamují až ho zmrzačí, pak se stane na nich závislým, a nemůže bez nich žít. Sice jim nevěří, ale vyhledává je znovu a znovu. Jako s hernami - každý ví, že hazard a hrací automaty jsou hnus, ale řada lidí to vyhledává znovu a znovu a ruinuje na tom nejen sebe, ale i svoje rodiny. Totéž platí i o mediálním bahně.

   Vymazat
 8. Pro sledování mediálního prostoru asi bude vhodné vypracovat jakousi paralelu ke sledování prostoru vzdušného. Letící objekty jsou sledovány jednak aktivními radary, které vysílají nějaký vlastní signál a sledují jeho odraz, a jednak pasivními, které nevysílají žádný vlastní signál, ale mapují místa s podezřelými cizími signály a jejich kombinacemi a z toho vyvozuje, že tam je rizikový objekt. V mediálním prostoru buď 1. všechna média informují o nějaké události, takže všichni vidí nebo mohou posuzovat její význam pro sebe i pro ostatní, a nebo 2. část médií danou událost opomíjí - a to je znamení, že kráčí o informaci, která je komusi ukradená, nebo - a o to kráčí - nepříjemná, takže stojí za to pátrat pro příčině ututlávání.
  Starší jsou k tomu ostatně vyškoleni z dob předlistopadových, ale nyní možnost sledovat informování/neinformování ze strany velkých médií je díky internetu lepší a i přes manipulativní trollení lze zakrátko dosti přesně odhadnout, jako pikle zákulisní moc kuje, o co se naží a kam směřuje. Nebezpečné není jen to, o čem se hlasitě hovoří, ale i to, o čem se okatě mlčí. Takže dík za různé weby.
  KR

  OdpovědětVymazat
 9. Naprosto vítám toto odhalení.
  I programátor je člověk a rychle pozná,že to lze zneužít,tak si myslím,že udělal vsuvku,jak se dostat do tohoto systému.

  OdpovědětVymazat
 10. 10:43...NE rozciluj se Hurvinku ! Prdne ci cevka a budes kulhat , jako pokulhava tvoje I.Q...
  Uz jsem psal o miste kde bydlim 100 x.
  Nejsem v koncich jsem na vrcholu. Ty jsi HNUP omezeny , tak vrchol nevidis...Proc jsem zacal psat, jsem
  napsal 100 x , ale ty jsi blb a nectes vubec, tak ti to uslo...
  Blabol sem a blabol tam ! Hlavne, ze jste prohrali informacni valku. SPLACHNI se do hajzlu. Jsi nepotrebny darmozrout.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No - především jsi nepotřebný darmožrout ty. Já jsem alespoň v ČR zůstal a pomáhám svým spoluobčanům snášet ty útrapy a srab, ale tys utekl v době, kdy tady ještě žádný srab nebyl - už tehdy jsi měl plný kalhoty - nebo jsi toužil po značkových hadrech, střílení a eldorádu? Tys byl zbytečný hňup už tehdy - stal se z tebe světoběžník a dnes jsi starej ubožák, který leze na český web, a z bezpečné vzdálenosti kušní do věcí, o nichž neví nic, uráží a pošklebuje se. Ty se rozběhni hlavou proti zdi, nebo skoč mezi žraloky - jsi úplně nepotřebnej starej trouba.

   Vymazat
 11. Vault 7 dosvědčuje, že sdělovadla slouží svým majitelům a lžou! To je jasné už dávno.... A co?
  BOHATÍ HLOUPÍ ŽRALOCI nadále vlastní sdělovadla - nevlastní ROZUM. Boháči ještě nikdy v dějinách nepochopili, že hromadění bohatsví vždy končí VZPOUROU. Nikdy nepochopili, že nesmí vzít chléb "běžným jedlíkům chleba". Bezpečnostní ventil zvaný demokracie BOHÁČI zavřeli. Kdy nahromaděná pára rozerve kotel?
  Není třeba lámat si hlavu bezpředmětnými hádkami. Otevření bezpečnostiního ventilu nebude jednoduché.
  JE TŘEBA POČÍTAT S NÁSILÍM!!!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.