Reklama

středa 15. března 2017

P.C.Roberts: Všichni chtějí žít – i Harward

15. 3. 2017    PaulCraigRoberts
Knihovna Harwardské univerzity vydala obsáhlý seznam „falešných“, „matoucích“ a „satirických“ zpravodajských zdrojů, na kterém je uvedena i moje paulcraigroberts.org. Knihovna neuvádí odkud seznam pochází, či proč by měl být brán jako důvěryhodný. Já jsem na seznamu uveden pro „zaujatost“ a „spiklenectví“. „Zaujatost“ asi znamená, že nepřijímám sebeobhajující argumenty vládnoucího establishmentu...

 A „spiklenectví“ se zřejmě váže na skutečnost, že jsem zveřejnil zjištění 3 000 vysoce respektovaných architektů a stavebních inženýrů, kteří vyjádřili svůj názor o 11. září ve své Pravdě o 11. září, stejně jako jej vyjádřili hasiči taktéž ve své Pravdě o 11. září, piloti ve své Pravdě o 11. září a vědci ve své Pravdě o 11. září. Tedy pravdě, o které všichni tihle lidé vědí neporovnatelně víc, než knihovník Harwardské univerzity.

Američané – a zvláště pak harwardská knihovna – nevědí zřejmě nic o tom, že kdokoli z expertů, kteří se kdy uvolili promluvit o 11. září, nevěří z jeho oficiálně vyprávěného příběhu ani slovo. Harwardští knihovníci nevědí nic ani o tom, že předseda a místopředseda komise, která oficiální zprávu o 11. září vypracovala, napsali později knihu, ve které přiznali, že jejich komise „ byla ustavena proto, aby nic nezjistila“.

Harwardští knihovníci zřejmě netuší nic o svědectví expertů na demoliční práce, kteří potvrdili, že všechny tři budovy Světového obchodního centra padly k zemi následkem řízené demolice. Nevědí nic ani o tom, že panel vědců, vedený nanochemikem z kodaňské unicerzity, potvrdil výskyt jak vypáleného tak nevypáleného nano-thermitu v suti zřícených dvojčat, a nabídl nalezené vzorky této látky, tavící i ocel, i jiným vědcům.

Harwardská univerzita o pravdu však nejeví zájem. Jejím zájmem jediným je totiž udržet si své místečko ve vládnoucím establishmentu. Což vyžaduje vyprávět lži – a Harward je tedy vypravuje. Lži mu přinášejí peníze a činí jej tak prachatým, že – jak říká Ron Unz – nepotřebuje už od studentů vybírat školné. A pokud je tedy stále ještě vybírá, činí tak z čiré chamtivosti.

Vybral a přeložil Lubomír Man

29 komentářů :

 1. Dnes už snad nic není k neuvěření. Jisté je jedno, pánové světa jsou lupiči. Na věčné časy a nikdy jinak, to samozřejmě nebude.

  OdpovědětSmazat
 2. Harvard je obrovská autorita, po desetiletí patřící mezi 3 nejlepší university celého světa. Dostat se na Harvard a mít tu čest tam studovat je snem nejchytřejších mladých mozků planety a málokomu se to podaří. Na Harvardu působí elitní profesoři mezi nimiž jsou desítky nositelů Nobelovy ceny a za nimiž stojí převratné objevy.

  A ty, Robertsi, jsi proti Harvardu intelektuální nýmand, debilní konspirační nicka, směšný loser který se svým hysterickým pliváním na tuto ctihodnou instituci zařazuje na spodinu společnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Harvardské investiční fondy, jistota desetinásobku. Yes.

   Smazat
  2. 21:57

   Vidíš to. To mě nenapadlo. Možná i ten ignorant Roberts si myslí, že Harvard university jsou Koženého fondy.

   Smazat
  3. Kariéra vlastizrádce a patolízala https://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b12.jpg

   Smazat
  4. Bohuzel Harvard Cambridge taky potrebuje penize $$$$$ jako vetsina universit jsou financne slaby a pro penize mozna udelaji hodne veci , proc neslapnout na nejake lidi ??

   Jen se podivejte na ten BORDEL !! okolo Sklenikoveho Efektu, Oteplovani zeme, Niceni Ozonu.

   Po te co Obama dostal Nobelovu cenu za MIR??? uz neberu nic vazne !!! A skutecne clovek nemuze verit velkyn JMENUM na 100%.

   Clovek musi cist knihy!!!! , udelat si sve studie !!! , byt systematicky !!!!, myslet vlastni hlavou a verit SAM SOBE!!!!
   A jen sobe. Velka jmena nemusi byt cista!!

   BroukPytlik.

   Smazat
  5. Poslední bádání vědců hovoří o tom, že planetu Zemi za několik let čeká nová malá doba ledová, neboť nastane období omezené sluneční aktivity trvající několik dekád. Zdroj: aeronet.cz http://www.telegraph.co.uk/news/science/11733369/Earth-heading-for-mini-ice-age-within-15-years.html

   Smazat
  6. hlavne podotkni sumu rocniho studia.68 % studentu jsou zide ,Proc asi ,ze by snad byli chytrejsi??

   Smazat
  7. 21:52 no a ty cesky sasku by si se tam nedostal
   Protoze jen blekotas cesky
   Pro harvard i robertse jsi cevicek
   Cesi nepiste nic o Americe, nic nevite

   Smazat
  8. Pro 21:52. První odstavec OK, druhý KO. Protože pokud platí první odstavec, tak o to smutnější je odhalení pana Robertse. Na omluvu snad jen z nadpisu článku: všichni chtějí žít, jde jen o to za jakou cenu.

   Smazat
  9. 21:52Je smutné trolle,že tvoje noha by na půdu Harwardu nemohla vstoupit,jelikož nemáš finanční ani inteligenční potenciál.Je to i snobská univerzita pro bohaté.Jo to na našich vysokých školách by ses snad udržel.Jejich ocenění kvality výuky tak pokleslo i díky jejich množství,že vlastně i průměrný blb,jako jsi ty,má šanci.A pokud bys nezvládal,tak si ji zakoupíš.Ale to by tě Janda musel dobře platit,nebo ti diplom obstarat jako odměnu za státní zásluhy za rozvracení propagandistických článků a diskusí.

   Smazat
  10. 10:59

   Aspoň to "Harvard" napiš správně, ty demente ze zvláštní školy.

   Smazat
 3. Asi se správně nelísal k antikristu MABUSOVI po vzoru Havla a nepochodoval v GAY PRIDE po vzoru Somodomy a Gomory. Zato má větší pravděpodobnost, že bude vzkříšen a znovu spatří své blízké. https://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b12.jpg

  OdpovědětSmazat
 4. Rudohnedy blb Roberts utoci na Harward. Jen tak dal, Davide.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Harvardské investiční fondy, jistota desetinásobku. Yes. Harvardský dividendový investiční fond. Harvardský průmyslový holding. Harvardský růstový investiční fond. Harvardská finanční společnost. Harvardský diamantový investiční fond. Harvardská diamantová společnost. Harvardský investiční fond menších společností. Harvardský spolek menších společností. Harvardský arbitrážní investiční fond. Harvardská arbitrážní společnost. Harvardský contrariánský investiční fond Harvardská contrariánská společnost

   Smazat
  2. 22:50 Tebe nějaký Harvard trápit nemusí, budeš rád, když dochodíš pomocnou školu. Ale chápu, že někomu s IQ tykve a bez selského rozumu připadá každý absolvent Harvardu jako polobůh. A tak se zrodil teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha - tupoun papouškující oficiální propagandu.

   Smazat
  3. Rudohnede jsou tve posrane spodky, odpadku

   Smazat
 5. Roberst je jiste znamy pesimista ale urcite chytrejsi nezli volove kteri ho zde napadaji On totiz neco znamenal v aparatu USA a vidi do veci coz zde nikdo nemuze ani podotknout. Takze nezli zacnete kvakat co jsou Harvardy a jine university tak si laskave uvedomte koho kritizujete saskove

  OdpovědětSmazat
 6. Cesti nevolnici, pracky pryc od Ameriky, Trumpa, Robertse, Honolulu
  EU vam ted vezme zbrane a zahaji proticeskou genocidu
  Je mi vas lito
  Jo kam vede arogantni Havlismus

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se 7:40 naprostý souhlas: Čeští nevolníci, pryč od Ameriky, Trumpa, Robertse, Honolulu, EU. S těmi zbraněmi te je také bohužel pravda. Pěkný den.

   Smazat
 7. Nemyslím že by uvedený seznam neposlušných zpravodajství sestavovala univerzita v Harwardu. Jen ho publikovala z příkazu někoho či za peníze od někoho pro někoho. Harward, jak uvedeno určitě je v první trojce tří hodnocených. Už jen stanovení kritérií pro hodnocení je zase dílem peněz. Stejné je to i s udělováním Nobelových cen, nejen té "mírové", kteráse již zcela zesměšnila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nositele Nobelových cen pomazat hovnama, nejlepší univerzity světa pomazat hovnama.... Zjevně žádný problém, dement nezaváhá ani sekundu. A to vše jen proto, že jakéhosi no-name hysterického konspiračního pošuka nazvou pravým jménem.

   Kdybyste měli ten Roberts i vy špetku inteligence a soudnosti, tak byste takovou potupu a ostudu raději vůbec nekomentovali a dělali mrtvé brouky.

   Smazat
  2. Vážení, veškerá konfrontace jde poněkud mimo. Není vůbec podstatné "kdo", ale "co", říká. Pokud se kdokoliv k 11/9 chce vyjadřovat, měl by znát obsah knihy Velký podvod T. Meyssanda. Na těch dvojčatech to skutečně vyžaduje jisté technické vědomosti, ale u "Pentagonu" stačí alespoň vidět soudobé dopravní letadlo zblízka aby bylo jasné, že k nárazu letounu zde nemohlo dojít. Jen někteří zasvěcení ví, jak to bylo, ostatní, pokud se o to zajímají seriózně, ví že to rozhodně nebylo tak, jak tvrdí oficiální místa.

   Smazat
  3. 9:29 jsi havlovsky kolaborator, takovy Curda a zaslouzit to co Curda, provaz

   Smazat
  4. Pro "šokovaného" A z 9:29h a výše, popř. níže:
   Je vidět, že Vám Roberts svým názorem znesvětil Vaše "posvátné krávy". Harward a podobné "autority".
   Že všechny takovéto "autority" (OSN,Mezinárodní měnový fond, FED,ECB, Kongres, prezidentský post, významné vzdělávací instituce, Nobelovy ceny, BBC, Reuters, CNN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní dopingová komise, Lékaři bez hranic, Amnesty international a ostatní, dříve "uznávané" instituce, či organizace) se "znesvětili" samy svým prolhaným, neetickým chováním, bohužel nejste schopen vidět.
   Že ve svém oboru tito amorální křiváci jsou často špičkoví profesionálové, jim nikdo nebere. Ale to je asi tak všechno.
   A to zcela určitě nestačí. Takže je třeba, je odepsat.
   Pavel p

   Smazat
  5. Správně! I čest nejlepších odborníků má svou cenu vyjádřitelnou v penězích!

   Smazat
 8. A ještě pro doplnění; Jan Amos Komenský byl nesporně autoritou velikou, ale nabídku Harvardu na místo rektora odmítl.

  OdpovědětSmazat
 9. Přečetl jsem si komentáře. Musím konstatovat, že Nová magorská doba - tedy to kontinuum co nastalo po roce 1989 - již stihlo vyprodukovat celou armádu trollů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.