Reklama

úterý 7. března 2017

Pochod ukrajinských prostitutek Kyjevem


7. 3. 2017 PolitNavigator
V ukrajinském Kyjevě se minulý pátek konala demonstrace místních horizontálních hostesek čili prostitutek. Účastnice demonstrace prošly městem pod portréty svých idolů - prostitutek ukrajinské politiky.


Kyjevské prostitutky a jejich sympatizanti a aktivisté podle zpráv "PolitNavigatora" uskutečnili svůj první pochod vládní čtvrtí v ukrajinském hlavním městě.

Podle organizátorů bylo účelem akce legalizovat prostituci na Ukrajině, to znamená zrušení článku 181-1 ukrajinského zákoníku o správních deliktech, který prostituci postihuje.

Podle právníka neziskovky “Aliance pro veřejné zdraví" Pavla Skaly, by mělo být zrušení pokut prvním krokem k legalizaci prostituce.


"Prostituce je stejná práce jako každá jiný. Tento obchod je legalizován ve většině evropských zemí," prohlásil Skala.

Aktivisté poukazovali na to, že legalizace prostituce by přinesla i prostředky do státního rozpočtu. Proto se jí dostává podpory od některých ukrajinských politiků, například od Jurije Lucenka, Andreje Němirovského a Sergeje Leščenka.

Aktivisté vytiskli portréty svých "lobbistů" a jejich citáty za legalizaci prostituce, a nesli je při pochodu.


Akce, kterou pořádaly neziskovky „Všeukrajinská Liga“, „Legalajf“ a „Aliance obecného zdraví“ se odvážily účastnit jen dvě až tři desítky lidí a někteří své tváře schovali za masky.Někteří z demonstrantů drželi osvědčení sexuálních pracovníků a pracovnic s ukrajinským trojzubcem. Pochod prošel okolo Nejvyšší rady Ukrajiny, okolo Prostřednictvím vlády a okolo domu Prezidentské administrativy. Aktivisté, kteří akci vedli, se snažili zprostředkovat relevantní návrh zákona a požadavky adresovaná zmíněným institucím, což se jim podařilo pouze v případě kabinetu premiéra a prezidentské administrativy, odkud zástupci těchto orgánů přišli mezi aktivisty.


Z Nejvyšší rady nevyšel nikdo, ochranka jim odmítla povolit přiblížení k budově, kde chtěli předat své požadavky.

Aktivisté dále prohlásili, že předali své požadavky do rukou jistého šejka ze Saúdské Arábie, jehož limuzína právě vyjížděla z chráněné oblasti obklopující Předsednictvo vlády právě v době, kdy se konal jejich pochod.

"To je skvělá zpráva. Ještě více takových progresivních šejků“, řekl Pavel Skala. „Viděl naše požadavky a našim agentům se podařilo tajně předat šejkovi návrh zákona. To znamená, že bude lobovat svými penězi a také popracuje s poslanci."

U Předsednictví vlády aktivisté také zastavili náměstkyni ministra zdravotnictví Ukrajiny pro evropskou integraci Oksanu Sivakovou, která převzala návrh zákona a řekla, že na Ukrajině sex existuje.

"Pokud je na Ukrajině sex, pak je to sex-byznys", okomentoval oficiální stanovisko ukrajinské činovnice aktivista Pavel Skala.
Jak uvádí "PolitNavigator" v oblasti tzv ATO (Antiteroristické operace) vítají prostitutky vojáky ozborjených sil Ukrkjainy kříkem: "Sláva Ukrajině" a oni jim v odpověď volají "Hrdinům sláva."


Ovšem jeden ukrajinský plukovník obvinil prostitutky z vedení biologické války proti příslušníkům ukrajinské armády v zóně ATO.


Přeložil a upravil VD


6 komentářů :

 1. Je to prosté. Už pouhým zveřejněním takové... ehm,"události", se redakce NR vlastně snaží tuto akci podpořit. Viz Overtonova okna...
  Přitom levicového nebo správného na tom není nic.
  Ba naopak - zkuste to domýšlet. Co bylo a je cílem západu....jaké metody...atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozrejme. A nikdy nebylo. To, ze se hraji na liskopravni organizace neznamena, ze jimi jsou.

   Je to prakticky provedena dehonestace levice, aby se mohla upevnit moc pravice - ultrafasisticke pravice.

   A ta jak vime se nepta na nazor.

   Staci jedno. Mezitim, co rozdavaly prava gayum, lesbickam, transexualum - ti vyhravali veskere reality show a ve finale i Eurovizi, ubirala a utiskovala skutecne potrebnym. Z postizenych deti delali zdrave, exekutorske zakony jsou za hranou zdraveho rozumu a duchodce dostali na kolena.
   Plus vytvareli jak rasovou, tak mezigeneracni nenavist.

   Ve skolach povolili pristup ke vzdelani osobam, ktere nemaji jak zadnou kvalifikaci k danemu oboru, tak pedagogicke vzdelani.

   Na Filozofickych fakultach zrusili vsechny obori, ktere byly za dob socialismu a tykaly se rozvoje kognitivniho mysleni.

   Ve velmi dostatecne mire prosazovaly nerovnost, jako "zdravou". Pritom se za vemi podivnou hovadinu stavi i lekari, kteri se z nejakeho velmi podivneho duvodu hlasi k levici i kdyz jsou evidentne napravo.

   Levicovy clovek reaguje prirozene, okamzite, nevyhyba se odpovedi, nemlzi a nelze.
   V CSSD lze kazdy, porad a nonstop.

   Navic, narodu dali zretelne znat, ze pokud mate postaveni (je jedno jak velky idiot jste), nebo majetek (je jedno jakym zpusobem jste k nemu prisel) - jste nepostizitelni.

   Neee, to nikdy nebyli levicaci. Pouze ojebavali na plakatech. Nyni je to tak leda u prdele. Pokud zemi vedou myslenim fasiste, je to pouze otazkou casu, nez se vse zhrouti. A je jedno jak velky natlak vyvinou na vlastni zachranu, nebo budou svalovat vlastni neschopnost na jine.   Smazat
 2. Velmi mne překvapuje,kdo všechno je označován za
  aktivistu.Jen protimigrační odpůrci jsou darebáci.
  Je to zajímavě rozdělené.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 3. Jestli Ukrajincům ještě zbývá na šlapky, tak to s nimi ještě není tak zlé.

  OdpovědětSmazat
 4. Kdybych chtěl číst takkové blbiny , budu odběratelem Blesku a časopisů H. Pavlovské. Je to na zvracení.

  OdpovědětSmazat
 5. Šejk sem šejk tam, ale transparent Žít Brno tam nevidět.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.