Reklama

čtvrtek 2. března 2017

Popisek generální ředitel Vězeňské služby ČR Petr Dohnal a ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) řeší stravování ve věznicích.

2. 3. 2017
"Kdo šetří ma za tři - kdo krade za deset. A kdo ovládá státní kasu ten má miliardy"

79 komentářů :

 1. Potřebujete urgentní a bezpečný úvěr vymazat svůj dluh nebo zakládání nových podniků ??? Kontaktujte financialdepartment.online@gmail.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to má být příspěvek do diskuze k článku? Nebo podřadná reklama střelená někam, kde nemá co dělat? Drzost některých lidí nezná mezí.Sorry jako

   Smazat
  2. Dobytku, nestačilo ti, že kvůli tobě skočil z balkónu pisatel blogu Janota. Koho dalšího ze slušných lidí chceš připravit o střechu nad chlavou, živnost a bydlení?

   Smazat
  3. 10:48 Možná jste si nevšiml, ale kromě nablblých trollů sem chodí inteligentní lidé. Tady šmejdům jako jste vy pšenka nepokvete.

   Smazat
  4. Dáte si rakovinotvorný glyfosát nebo pivo plzeňského typu a je libo vše v jednom? http://jdem.cz/c3dkw8

   Smazat
 2. To vidí každý až na pomatence - kobližkové voliče ! A nyní půjdeme s oligarchou Babišem i na Rusa ! Když nyní musíme zvýšit zbrojení o 100% tak se proslýchá, že ANOfert kupuje zbrojovku Uherský Brod !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co mají se stravováním ve věznici společného koblihy? Pomatenec jste tady vy. Na Rusa samozřejmě nikdo nepůjde - všechno co píší media dnes, jsou bulvární žvásty. Mediální prefabrikáty. Jak vám to může stačit k informacím - vy to považujete za zásadní a věrohodné informace?

   Smazat
  2. Gratuluji vám, tak jako vy má jednat každý pomatený aktivista zlodějského miliardáře Bureše ! Poproste někoho gramotného, aby vám leták přečetl, tam se dozvíte proč oligarcha Babiš nechce přijmout zákon o přiznání majetku, přestože řval : Všetci tuná kradnů !!

   Smazat
  3. Vy už jste Heroute tak zfanatizovanej nenávistí ( kterou ovšem denně čerpáte jen z mediálních prefabrikátů) že nemá vůbec smysl s vámi polemizovat. Jste podjatý jak prase, nevadí vám, že víte prdlajs - jestli vám něco vadí a považujete to za škodlivé -proč tady skuhráte? Napište někam stížnost nebo trestní oznámení!! Jenže vám stačí, když se vyskuhráte ze své fanatické nenávisti a podjatosti, popichujete ostatní, a to je všechno. Typickej nudící se skuhral - vy byste ani nechtěl žádnou změnu, jako řada lidí vám podobných. Jen potřebujete skuhrat nadávky podle mediální směrovky. Dnes je to tenhle, zítra to bude někdo jinej -a vystačíte si s tím až k smrtelný posteli. A nikomu nenadávejte sprostě vy pomatenče - typickej novinkovej diskutér, jenže dnes tam není nic pro vaše stupidní žvásty. Kdo s vámi nesouhlasí, toho hned sprostě napadáte. Novinky tam za to mažou, tady ne, tak se celá ta smečka sprostých magorů tady vyblbne. A to je celý problém těchto diskuzí. Hodnotu to samozřejmě nemá žádnou. Vypovídá to jen o tom, že spousta lidí je díky mediálním prefabrikátům už duševně zmrzačeno.

   Smazat
  4. Heroute, na Ruse táhneš leda ty ve svojí vymaštěné palici.
   A co to meleš ty demente o tom zákoně?
   http://zpravy.idnes.cz/poslanci-schvalili-zakon-o-prokazovani-puvodu-majetku-nad-7-milionu-11t-/domaci.aspx?c=A160701_101443_domaci_kop

   Smazat
  5. "A co mají se stravováním ve věznici společného koblihy?" -- To neřeš! To je jinotaj, mohla by se Ti hlava zavařiti. sck

   Smazat
  6. Aneb jak Ernst Röhm Chovancova gestapa a admirál Canalis Sobotkovy duhové rozvědky dnes jako snaživý Burešův Bretschneider nařizoval živnostníkům, co má kdo prodávat, koho má číst a hloupě kafral do svobodného podnikání, až z toho nakonec ojebal babičku prodávající přebytky na trhu. Jdi do zádele, šmíráku, ať si každý čte koho chce, čtenáře se ti vystrnadit nepodaří. http://jdem.cz/c3dkw8

   Smazat
  7. Zalez chychte prašivej - už jsi s tím trapnej. Jdi do prdele!

   Smazat
  8. 14:22 - co je paranoiku! Teď jsem přišel! Chystám se sem napsat svoji první repiku v týhle diskusi a hle - Nechycht už tu vykřikuje! Chycht!

   Tak a nyní to jsem chtěl napsat já než si mě takto zdržel: Komouš Herout bude samozřejmě poté co převezmu absolutní moc v Evropě (a později globálně) popraven s celou svou zkurveneckou rudou partají ...

   Smazat
  9. Jo, Nechychte - jen tak pro zajímavost, kým jsem pdle tebe měl bejt já? Tím anonymem 12:29 nebo snad dokonce tím glyfosátovým králem za ním? Že jsem 12:12 mě asi nepodezíráš, ne? Nevykal bych nikomu tu ...

   Smazat
 3. Když někdo řeší stravování ve věznicích, vypadá to poněkud podezřele. Jako by se staral o to, aby tam někdy v budoucnu netrpěl hladem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sobotka s Babišem jedou na služební cestu na venkov, zastaví se v malé vesnici, škola na spadnutí, ředitelka říká. "Nutně bychom potřebovali peníze na opravu střechy."
   Sobotka jí v desetiminutovém projevu vysvětlí jak je doba zlá a všichni se musíme uskrovnit...Babiš nakonec slíbí 100 tisíc. "Za to se mi sem ti řemeslníci nepříjdou ani podívat...no snad to bude stačit na plachtu" tváří se nešťastně ředitelka.
   Premiér a ministr nasednou do auta a jedou dál. Zastaví se ve věznici, všechny budovy opravené, spokojení vězni se dívají na televizi, hrajou dámu. "No snad ani nic nepotřebujeme" říká ředitel, "jen kdyby bylo trochu víc na ty platy". Sobotka se nadechne, ale předběhne ho Babiš. "Hned zítra se domluvím s Pelikánem a dostanete půl miliardy. Nikde jsem tady totiž neviděl krytý bazén, a travnaté fotbalové hřiště. Ale do příštího roku to musí být hotové."
   Vyjevený ředitel je vyprovodí k autu. Po cestě je ptá Sobotka. "Můžeš mi to nějak vysvětlit? Na děti nemáme dost peněz a tady to cpeš do fungl nové věznice." Babiš ho usadí:
   "Bohouši...do školy už chodit nebudem!"

   Smazat
 4. Pecka! -a bulvár Seznam.cz dnes uveřejnil zprávu, že města nemají peníze a prodávají nemocnice. Čeho jsme se museli v demokracii dočkat -aby někdo prodával naše nemocnice!! Lumpárny elit už zacházejí do krajnosti. A proč tento závažný fakt neřeší vláda, nebo ten blb nový ministr zdravotnictví urychleně? Přece jim všem děsně jde o naše zdraví především - ne? Jen kvůli našemu zdraví a jeho ochraně vytvořili to čoromoro se zákazem kouření v hospodách, a kde se bude chránit naše zdraví, když naše nemocnice skoupí nějací parchanti a vytvoří z nich herny,pajzly, nebo plastická centra pro umělé ksichty našich a cizích přiblblých celebrit? Pořád čekám,kdy se na TV obrazovkách objeví nějaké to mimořádné hlášení - něco jako SOS- a okamžitě zasedne vláda na záchranu nemocnic. Na tohle peníze nejsou - na zbraně, migranty, hnědé huby, a všelijaké ptákoviny se peníze najdou vždycky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 10:59. Naprostý a bezvýhradný souhlas.

   Smazat
  2. Anonymní2. března 2017 10:59 naprostý souhlas za chvilku už nebude co prodat

   Smazat
  3. 10:59 Vy jen špatně rozumíte proklamacím politiků. Když politici mluví o tom, že dělají všechno pro zdraví lidí, blahobyt lidí, vzdělání lidí, zajištění spokojené budoucnosti lidí, tak musíte navštivit sjezd nebo konges příslušné strany. Tam teprve uvidíte ty lidi, o kterých mluví.

   Smazat
  4. A co musí učinit obyčejná "lůza" aby se na takový kongres papalášů dostal? Čím vším bych musel projít, jakými lustracemi, abych se na jejich potlachy dostal a mohl si aktéry v kravatách prohlídnout? Třeba bych jim připomněl ty prodávaný špitály - možná o tom zase nic neví, jako nevěděli chudinkové malí o tom prodávaným pančovaným chlastu, a postřehli to, až když bylo za chlastem padesát mrtvejch a různě v zemi úložiště tisíců hektolitrů metanolu apod. Nebo ubožáčkové nevěděli o těch skladech výbušnin, a zaregistrovali to teprve až když došlo k sérii výbuchů a k mrtvým - ale pak hned jednali, to se musí nechat. Metanolový vrahy pochytali, sklady výbušnin ostrážili - a asi tu munici nechali odvézt někam jinam? A o naše zdraví pečují dlouhodobě a tvrdošíjně - viz jak zvyšují ceny cigaret a lepí na ně strašidelný obrázky ( mládežníci do patnácti let kouří tím více a šílený obrázky sbírají na pexeso) - tak nevím. Já mám tuhle péči na háku jako nekuřák. O těch prodávaných špitálech asi nevědí. A články a diskuze na NR taky asi nečtou -to je trapas tohle - když mám vládnout a vím prdlajs.

   Smazat
  5. Ministr zdravotnictví to řešit nebude.
   On je jeden z těch,kdo na tom vydělá,tak
   si nebude kazit obchod.Co se týká blbého
   protikuřáckého zákona,je to jen nezdravá
   hloupost.Sám jsem tzv."napravený"kuřák.
   Kouřil jsem 45 let ke konci 40-60 cigaret
   denně.Přestal jsem a vůbec mi nevadí,když
   někdo vedle mne kouří.Nekuřáci přece vůbec
   nemusí chodit do hospody,kde se kouří.Mají
   o 100m dál jinou,kde se nekouří.Ale chtějí
   jít právě do té kuřácké,tak si prosadili
   hloupost.Do hospody,kde se nekouří prostě
   nejdu.Kouř z tabáku k tomu patří.Vláda
   nevládne,ale pomalu likviduje republiku.
   A zase ti vlastizrádci vyhrají volby.
   Petr Majevský

   Smazat
  6. Jsem také napravený kuřák,chodím často do restaurací na obědy a nestalo se mi,že by někdo kouřil.Je to zvyk od komančů.Ood 11:30-14:00hod.se nekouřilo.A večer ať si kouří.Ale vadí mi a to bytostně kouření na autobusových zastávkách.Každý ať si zdraví rychtuje po libosti,ale nemá právo ho ničit kolemstojícím a otravovat čerstvý vzduch všem a hlavně ne dětem.To,že smrdí na sto honů není také zanedbatelné,ale je to jejich věc.Taková mladá slečna,smrdící kouřem ze šatů a pokožky i z úst,to je lahůdka.

   Smazat
 5. Zásadně jsem proti!Na chleba se musí vydělat!Odsuzuji toto řešení Pelikána!Navrhuji snížení ceny obědů na školách pro děti a chudým dětem obědy zdarma!Že se nestydíte !Vězňové redukční stravu dle přečinů!Aby si mlaskali i ve věznicích z našich daní?Stačí,když si mlaskají politici u koryta!

  OdpovědětSmazat
 6. Čechia, alias Babišistán vytváří postupující salámovou metodou podhoubí pro uzavřený, nedemokratický autoritářský režim."Koupím si vás všecky..."Sorry jako!

  OdpovědětSmazat
 7. Nejenom vězňům by zdravotně prospělo, kdyby si tradičním postupem vyráběli domácí žitný kváskový chléb a poctivě po svém dělali zabijačku prasat - ne lidí. Žrát chleba vyráběný v chemičce je skutečně za trest a dlouho na něm nepřežijí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo vám neporoučí, abyste jedl (žral) chleba vyráběný v chemičce. Vyrobte si tradičním způsobem domácí žitný kváskový chléb ( už vás v duchu vidím, jak byste pak jednu veku prodával za dvacku - asi tak za stovku - ne?) Můžete si koupit domácí pekárnu, a receptů na výrobu domácího chleba je celá řada. Jenže - známe to - na to je každej línej. Jo - naše babičky, ty holt pekly buchty, chléb, krmili prase, a mohla se dělat domácí zabijačka. Jenže zase ti lidé dřív v žádném případě neměli čas vydřepávat u TV zpráv a u internetové publicistiky, žvejkání diskuzí a tak. Dnes spousta lidí dřepí u počítačů, ničí si žíly sezením, a zvyšují si krevní tlak každodenními emocemi a nadáváním, doma nemají čas si uvařit a upéci, a pak skuhrají a nadávají na kupované jídlo. Je to kolem dokola pořád totéž. A nejvíc nadávají na chemické jídlo (žrádlo) požírači prášků a potravinových doplňků. Řada lidí -někteří denně až dvacet různých prášků - po tom by i to prase chcíplo! A přesto to požírají "aby přežili"?

   Smazat
  2. Až na to, že článek není o mě, ale o vězních a jiných chovancích, kterým se má dodávat v chemičce vyráběný chléb, ačkoli by si v rámci pracovní terapie mohli vyrábět skutečně kvalitní potraviny. To jste přehlédl a o mě se nestarejte, já vejražku ani Šumavu kvůli pšeničné mouce nejím už dávno. A proč bych měl něco prodávat, Ernste Röhme Chovancova gestapa a admiráli Canalisi Sobotkovy duhové rozvědky, to jako kdejaký Burešův Bretschneider teď bude živnostníkům kafrat do svobodného podnikání?

   Smazat
  3. No přesně co jsem si myslel -jsi magor.Sprostej, zlej vypatlanej magor. Kvůli posranýmu chlebu ty tady budeš nadávat někomu gestapáků a Bretschneiderů ty hnusnej hajzle? V tvým příspěvku není o tom, že by si vězni měli péci chleba a dělat domácí zabijačky ani slovo ty sprostej magore. A plav zase zpátky na novinky,máš tam novej článek o sedmnáctiletým klukovi co skočil pod vlak, a jako obyčejně, právě tento článek má nejvíc diskuzí. Vypatlaný magory s nádorem domovnic na mozku už zajímají jenom tragedie druhých - a jaký sprostý sračky tam k tomu píšou, to by i to prase blilo. Tak mazej zpět ty zkaženej duševní mrzáku.

   Smazat
  4. Aneb jak Ernst Röhm Chovancova gestapa a admirál Canalis Sobotkovy duhové rozvědky dnes jako snaživý Burešův Bretschneider nařizoval živnostníkům, co má kdo prodávat, koho má číst a hloupě kafral do svobodného podnikání, až z toho nakonec ojebal babičku prodávající přebytky na trhu. Jdi do zádele, šmíráku, ať si každý čte koho chce, Nickolase, mě ani ostatní čtenáře se ti vystrnadit nepodaří. http://jdem.cz/c3dkw8

   Smazat
 8. Babiš má preference 31% a Váňa David se z toho může posrat zlostí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král agent Bureš.2. března 2017 11:51

   I kdyby si geneticky modifikovaný Monsanto Babiš zaplatil 99,9% preferencí, tak volby nevyhraje a jedovatý s.prosťáček 11:26 prosycený rakovinotvorným glyfosátem stejně jako jeho dosud nic netušící oběti se z toho může posrat zlostí.

   Smazat
  2. Ano, i já tak myslím anonyme 11.26. Babišovi stoupají preference - a to je pro řadu lidí ( hlavně těch, kteří tady vyzvonili ten bordel) k posrání. Je to paradox - kdyby byli tehdy nezvonili, do smrti by vzdychali touhou po západních hodnotách a nadávali by na socializmus - když vyzvonili tenhle kapitalistický bordel, zas vzdychají a nadávají. Tady by neobstál ani Bůh. V Čechách ne. Jsme zvláštní rasa. Patříme pod zámek nebo do klecí. Knuta, málo jídla, a drsné podmínky. A klapačky by zůstaly zavřené. Nic jiného v ČR pořádek a řád nezajistí.

   Smazat
  3. Jo a ten blbej úchylnej magor "glyfosfátovej král" tady předvádí, jak mohutnej je to magor. Netřeba číst jeho slinty. Babiš volby vyhraje jako je v USA vyhrál Trump ( i přes vřeštění magorů jako jsi ty) a ty blbe s nádorem na mozku chcípneš vzteky. Praskne ti žilka.

   Smazat
  4. Většina z těch konzumentů televizních zpráv, kteří půjdou volit Babiše, bude na smrtelné posteli prosycena rakovinotvorným glyfosátem a promořena stejně jako spodní voda a těsně před sklizní desikovaná řepka a obilí. Pak už bude pozdě.

   Smazat
  5. "Váňa David se z toho může posrat zlostí." -- Posrat se nemusím, ale strach z FAŠOUNŮ MÁM! Bát by se těch 31% měli všichni, včetně hlavy 11:26, pokud tedy nepatří do BABIŠOVÝCH DĚTÍ v ČAPÍM HNÍZDĚ. (Jinak text, doprovázející obrázek, je perfektní!) sck

   Smazat
  6. Nevěřte tomu, že volby vyhraje geneticky modifikovaný Monsanto Babiš, vrchní travič a spolupachatel genocidy českého národa, když téměř každá rodina u nás je postižena zakázanou léčbou na následky působení rakovinotvorného pesticidu Rondap.

   Smazat
  7. Glyfosfáte - blb zůstane blbem, magor magorem, a kurva kurvou. A ty jsi obyčejnej úchylnej, perverzní a sprostej dobytek - to je jasný už z prvního tvýho vejžblechtu. Jdi do prdele. Jsi stejně blbej jako Horní Dolní, kterej z diskuzí zázračně zmizel - nebo 007 nebo chycht - vyber si. Prostě smradlavej tchoř - Babiš volby vyhraje a tebe normální lidi oběsí na kandelábr. Škoda léčit takový hovna jako jsi ty, i když jsi střelenej. Moc drahá terapie - špagát vyjde levněji.

   Smazat
  8. Co že tak najednou utichly červenokaretnické týdny neklidu, všichni jsme se na ně tak těšili. Že bys dostal bobky, když Vojta Dick odmítl sundat čínské trenýrky a Jiří Bartoška dosud nevylezl z festivalu dotovaného Číňany? S tím kandelábrem hódně velký pozor, co tak procházím různá fóra, tak lidé mají dost farmakomafie a obchodníků se zbraněmi, ještě sáhněte lidem na prezidenta, kterého si zvolili a bude tady bugr, jaký tato země nezažila od dob třicetileté války. Máš smolíka, Nickolase ani mě a ostatní čtenáře se ti z Nové republiky vystrnadit nepodaří, Ernste Röhme Chovancova gestapa - admiráli Canalisi Sobotkovy duhové rozvědky - agente geneticky modifikovaného Monsanto Bureše, i když si začal používat své oblíbené estébácké likvidační praktiky gaunera.

   Smazat
  9. Proč bychom tě strnadili? Proč bychom se otravovali s takovou filckou? My na tebe jenom serem ty hloupý hovínko,a můžeš si tady psát sám se sebou -což už ostatně děláš. Magor zůstane magorem a vůl volem.

   Smazat
 9. Anonymní2. března 2017 11:03 naprostý souhlas
  jinak na pl je článek kde ČR vyhrožuje shulc migrantama prý je budeme brát

  OdpovědětSmazat
 10. Mé zamýšlení nad dějinami: Od doby kdy se objevila nadhodnota - to je ta část výroby, kterou lidé nutně nepotřebují pro přežití a objevila se když člověk přestal být lovcem a stal se zemědělcem - objevila se rovněž ve společnosti skupina lidí, která si tuto nadhodnotu přisvojila. Té šikovné skupině lidí se říká elita. Od začátku civilizace tato skupina řidicí celou společnost je příčinou periodického selhávání fungování společnosti. Periodicky třeba vede ostatní společnost na jatka, kterým se říká "spravedlivé války". Když je selhání této elity přiliš očividné, je odstraňována ze svého místa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:33 Máte pravdu. Jak z toho ven se zamýšli akademik Veličko v tomto videu od asi 1:11:00 (české titulky):
   https://www.youtube.com/watch?v=jQiW86ToSvE

   Smazat
  2. Jak z toho ven už dávno dal vědeckou odpověď Karel Marx. T

   Smazat
  3. 12:22 V principu ano, jako když Kolumbus jel do Indie v principu správně na západ. Ale podmínky se mění, úroveň poznání také a tomu je třeba přizpůsobit operativní postup. V tom má právě Veličko do značné míry pravdu. XX

   Smazat
 11. Anonymní2. března 2017 11:26 to má v havlistických a jeho medii to nevíš že vyhraje clintonová

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je jisté, vlastizrádce Sralbotka a oligarcha Babiš po vzoru Karla Spáče a Clingonové Killary na beton brankářský vyhrají volby dle cinknutých preferencí Agentury pro vytváření veřejného mínění a kdyby to nestačilo, tak Útvar pro organizování odhalovaného zločinu na poslední chvíli vyrobí Zemanův kufřík nebo udělá z kolotočáře Kočky houpajícího děti na matějské pouti světského zvrhlíka.

   Smazat
  2. Budeš teď blbnout zas s jinou magorskou přezdívkou ty glyfosfátovej králi agente Bureši? Jsi opravdu tak blbej, nebo si děláš z ostatních lidí tady prdel? Nemůžeš psát normální diskuze - nebo si myslíš, že jsi nesmírně vtipnej? Co jsi vlastně svým příspěvkem chtěl sdělit - že jsi úchylnej magor? Tak to se ti povedlo. Jdi do prdele.

   Smazat
  3. Ty mě taky, hotový Ernste Röhme Chovancova gestapa a admiráli Canalisi Sobotkovy duhové rozvědky. I Anonymní2. března 2017 12:32 má právo vědět na co zemře. Provádět zdravotní osvětu a informovat občany je povinností každého osvícence, když nás neochrání zkorumpovaný stát. Nebo si snad někdo naivní myslí, že oligarcha Babiš pojídá v chemičce průmyslově vyráběné potraviny a dožije se díky tomu vysokého věku? http://www.margit.cz/files/2013/07/glyphosate1en.png

   Smazat
  4. Glyfosfáte, co tady pořád řešíš? Ty už raka dávno máš, máš domovnickej nádor na mozku, zbytnělou prostatu, pochcáváš se do kaťat, smrdíš chcankama, a jsi vzteklej jak prase. Našel sis oběť, který budeš na diskuzích nadávat - a to je PAN BABIŠ. Vedle tohoto člověka jsi posraný, mrňavý psí hovno. Sám požíráš tuny prášků - tam ti nevadí chemie, ty zdrogovanej hadráku? Jak jinak bys mohl při zdravým rozumu psát takový sračky? Ty blbej glyfosfátovej králi - myslíš že jsi normální? Normální jak vykastrovanej bejk. Vůl jak se patří. Jdi do prdele.

   Smazat
  5. Jejdanánku, a copa budeme dělat, až se lidé před volbami dozví, že pivní chcanky smrdí rakovinotvorným glyfosátem a pro papaláše nebudou sesličky?

   Smazat
  6. Ty jsi fakt magor chychte - tobě není pomoci. Magorský smradlavý hovno. Smrdí, a na diskuzi se drží jak hovno košile. To jsi zase našel svoje řečnický eldorádo -co? Tady se můžeš producírovat, poblejt, posrat -a dobrý. Ubožáku.

   Smazat
  7. 15:42 - a to by mě ty rudej račuráckej kreténe moc zajímalo!!! To už je podruhý tu! Kterej z těch cancalů nad tebou mám jako bejt já, he? Ty tu pračuráčku komoušskej někde čteš cokoliv by jen zdáním sahalo na podešev mých velkých idejí a slov snad? Cituj mi "mě" - tedy údajnýho mě! Ať se zasměju ...

   Smazat
  8. oprava: pračuráckej

   Smazat
  9. Ten ze 14:10 vypadá spíš na tebe a že bych měl zapotřebí si dávat do nicku přídavný jména, to teda nemám! Já když jsem tu byl pod jménem, tak jako Rossolini! Tedy z dob kdy jsem sympatizoval s anarchistickým vůdcem, takovým rudým Mussolinim, který byl Vůdcem i vojevůdcem svých věrných! Frajer který zabil šikovně nastraženou bombou arcibiskupa a skolil od boku nejednoho poldu a nějedný jeptišce narval do kundy granát! Veliký terorista Buenaventura Durruti! - https://www.youtube.com/watch?v=32mMk9kQOmM

   Smazat
  10. 16:11 No ty jsi tedy dáreček. Tolik hnusné sprostoty se jen tak nevidí! Do "kelu" s tebou! V.J.Horák

   Smazat
  11. 18:39 - jenže to já jsem! Tím se netajim! Co ale nejsem je ten "gyfosfátový král" či co, jak mě tu napadá to hovado Nechycht!

   Smazat
 12. Sorry jako, "Kdo šetří má za tři -

  roky úplné hovno".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to se někde stala chyba 12.11 Měl jste vstoupit do některé politické strany a pak už jen usilovat o lepší existenci. Strana by vám ji zajistila. Tady u nás se prostě musí být v nějaké straně - ČR bude vždycky jen stranická stoka. Co je to bezpartijní občan? Nikdo. Stejné to bylo za totáče. Moc jste se nepoučil. Sorry jako.

   Smazat
 13. jakože soudruch jeneral bude hladovět tak toto nevymysliš a vězni ti by neměli dostat ani ohlodanou kost mužou si přeci vydělat ne kulevalet na kanapi a řvat mamo ja mam hlad natož čekat až danovipolatnik zaplati tu jejich vykrmnu ja vim je to proti lidskim pravum vězně na druhou stranu mam jako vovčan možnost neplatit a tim se dostat na jejich kulevaloš placzgauč

  OdpovědětSmazat
 14. No prosím na slušné lidi se satira najde.
  Opravdu vlastenecký plátek*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady si o těch neslušných lidech, spolupachatelích genocidy českého národa a spolupracovnících geneticky modifikovaného agenta Monsanto Bureše považovaného za vrchního ČR traviče můžete přečíst více. http://denikreferendum.cz/clanek/20605-babisova-firma-znicila-svemu-konkurentovi-urodu-za-ctyri-miliony

   Smazat
  2. Glysosfáte - blbej sráči - jdi se svejma odkazama do prdele. Je vidět, že lozíš po internetu celé dny ty prasečí líný hovado, dřepíš ve svým shnilým dopěti, chčiješ do plen pampers a mydlíš do klávesnice blbosti a sprostý nadávky.Jdi někam do práce ty kriple jeden parazitickej. Od tebe tady ty urážky zvlášť dřepí. Prase jedno přiblblý - myslíš si, že jsi jako glyfosfát vtipnej? Jsi blbej jako kráva - ani normální příspěvek psát neumíš.

   Smazat
  3. Rozkaz můj vůdče. Přitom je to tak jednoduché vrchní traviči a spolupachateli genocidy českého národa za ANO, stačí spolu s geneticky modifikovaným agentem Monsanto Burešem zakázat používání rakovinotvorného glyfosátu těsně před sklizní na desikaci obilí a řepky používaných pro výrobu základních potravin. To by pro začátek stačilo a pak se můžeme bavit.

   Smazat
  4. 14:06 - aha! Tyhle vidle. No tak to Tě můžu ujistit že to je někdo jinej. Ale koukám že dělá dobrou práci,když vynervoval a zpitoměl tebe ty rudej škubane:))))

   Smazat
 15. Postrádám na NR článek o Ivetě Bartošové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, i nějaké to vypadlé ňadro a neuhlídaný rozkrok by nebylo tak úplně od věci. A jak krásně vypadají ještě v padesáti Kubelková,Bílá a Krainová, a co všechno pro krásu podstupují ( za peníze českých trubců) v nějaké krasoklinice, která na ksichtech, kozách a zadcích vydělává, zatímco normální nemocnice se prodávají, protože nemají peníze na provoz. Skvosty po česku - a tady se brebtá o Babišovi a o vězeňské stravě.

   Smazat
  2. Přitom je to tak jednoduché vrchní traviči a spolupachateli genocidy českého národa za ANO, stačí spolu s geneticky modifikovaným agentem Monsanto Burešem zakázat používání rakovinotvorného glyfosátu těsně před sklizní na desikaci obilí a řepky používaných pro výrobu základních potravin. To by pro začátek stačilo a pak se můžeme bavit co dál. http://www.margit.cz/files/2013/07/glyphosate1en.png

   Smazat
  3. A blbým úchylným a perverzním magorem tyto diskuze končí - to jsi šťasten -co? Pohonil sis nad těma svejma impotentníma sračkama svoje chcíplý, impotentní brko? Tak to v duchu vidím. Fuj - takový střelený prase. To aby raději na NR už nepsali nic, když se tady jednou začne producírovat prase, je to konečná pro normální diskuze. Možná i Honolulu dostal už rozum, i ten blb Horní Dolní - ale ty filcko ses tady přichytil jak do smradlavýho rozkroku a budeš otravovat. Diskuze na NR jsou pro filcky tvýho druhu nejlepší říkáš? Hoň si brko dál a slintej úchyle.

   Smazat
  4. Takže podle tvýho vyhořelýho chorýho komoušskýho františka co má místo mozku v tý tykvy co nazýváš bezdůvodně hlavou jsem i tu jo? Kterej! Schválně - to by mě zajímalo koho za mě považuješ! Idiote paranoidní:)))

   Smazat
  5. Tady není ani žádný téma čeho se chytit? Jo počkéééj - ty debile rudej, te´d mi to dochází - tak ty asi myslíš že jsem fakt ten Babiš, co? Tak to nejsem, já se o Babiše nezajímám! Jediný co jsem o něm napsal je v jiný diskssi,že vyhraje volby a udělá koalici s Fialou a Bělobrádkem a blbům z NR co doufaj v Okámůru a Fálmera spadne brada:))))

   Smazat
  6. Líbí se mi, jak se tady Ernst Röhm Chovancova gestapa - admirál Sobotkovy duhové rozvědky - agent geneticky modifikovaného Monsanto Babiše naučil používat copy paste a opakuje všechny nadávky, které kdy slyšel na svou adresu. Nicméně děkuji za příležitost a prostor poskytnutý v rámci právě zahájené předvolební kamapaně. P.S. Anonymní příspěvky nečtu, pouze zavedené značky jako honolulu a ostatní chytré čtenáře. A už vůbec ne protekčního spratka - havloidního šášu jedoucího na Haloperidolu (jak se ostatně vyjádřil admin a jeho ošetřující lékař v jedné osobě).

   Smazat
  7. 17:17 - čau Horní Dolní!A já že už tě tak dlouho nečet:))))

   Smazat
 16. Sám jste divný, pokud podporujete používání glyfosátu, který záměrně vypíná obranný mechanismus těla, jež se umí s rakovinnými buňkami vypořádat sám, jedná se o označování rakovinných buněk a jejich likvidaci pomocí látek obsažených v ovoci a zelenině.

  Kdyby hloupost nadnášela, tak byste létal V.J. Horáku. Tento produkt genového inženýrství MONSANTO Babiš je veden na Seznamu potencionálně kancerogenních látek pro člověka Mezinárodní organizací pro výzkum rakoviny pod Světovou zdravotnickou organizací, usiluji o zákaz používání této látky.

  Aby to pochopil i Homer V.J. Horák, když se napijete glyfosátového piva či sladového nápoje, postřikem kontaminované povrchové či spodní vody, sníte celozrnné pečivo, požijete coby potravinu řepkový olej nebo jakoukoli obilovinu, olejninu a luštěninu desikovanou před sklizní Roundupem, tak přivoláváte tu s kosou.

  A to nemluvím o toxinech v geneticky modifikovaných potravinách a vzhledem k výše popsanému podružném snižování obsahu beta glukanů, kvůli kterým si lidé kupují např. ovesné vločky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívejme, navenek rádoby slušňák, jinak synonymum sprostoty držící basu s potomky IG Farben a tahající za jeden provaz s rakovinným průmyslem nadnárodních chemiček, farmakomafie a zbrojařské lobby.

   Smazat
 17. Já bych jim dal posolenej chleba a vodu, některejm bych ho ani nesolil. A makat od rána do večera, kdyby měli jen přehazovat písek z jedné haldy na druhou.

  OdpovědětSmazat
 18. To je fake news. Ve skutečnosti bylo domluveno, že věznice budou nakupovat v kantýně parlamentu CZ. Tam prý dodávají zdarma krávy a voly voliči. To přání toho předchozího debatéra by přece jen mělo odlišit ty, co sedí pro trestný čin od těch, co sedí a neví ani proč. Což se přihází dnes jako včera.

  OdpovědětSmazat
 19. Pánové a dámy,kdyby jste viděli co žerou vězni,tak by jste svůj domov vyměnili za kriminál,mají lepší jídlo a služby než lidé v pečovateláku,pokud jim něco nechutná...je zle a hned se řeší náhradní strava..!!režim žádný,oblečení,postel,jídlo,kroužky,vycházky ven,posilovna,fotbal,TV,DVD,24 hod.zdrav.péče,psycholog atd......čumíte co??to je jen zlomek toho bordelu!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.