Reklama

.

.

úterý 21. března 2017

Porošenko přiznal, že kvůli radikálům ztratil Donbas

Vladislav Vorobjov
21. 3. 2017      zdroj
Prezident Ukrajiny Petr Porošenko byl v pondělí demonstrativně mírumilovný a výrazně krotký. Nejenže připustil, že ztratil Donbas, ale začal také veřejně hovořit o reanimaci a onom světě. Že by přemýšlel o věčnosti?


Na zasedání rady regionů Porošenko prohlásil: "V důsledku blokády ztratila Ukrajina poslední sféru vlivu v této oblasti (DLR a LLR, pozn. RG)". A zopakoval, možná pro ty, kteří si mysleli, že se prezident přeřekl: "V důsledku blokády ztratila Ukrajina vliv na svém vlastním území".

"Zároveň byl zasazen úder domácí energetice, hutnictví a rozpočtu", dodal.

Porošenko je ale přesvědčen, že, nehledě na cokoli, se ekonomika Ukrajiny "postavila na nohy". I když připustil, že dříve byla "na pokraji onoho světa". "Chcete-li vytvořit analogii v oblasti zdravotnictví, ekonomická situace vypadá asi takhle ... Byli jsme již na pokraji onoho světa, dostali jsme se do reanimace a přežili jsme, strávili jsme určitý čas na jednotce intenzivní péče a postavili jsme se na nohy. Byli jsme propuštěni a nyní nejen že se uzdravujeme, ale plní síly a energie budeme žít dlouho a šťastně, citovala Porošenka agentura RIA Novosti .

Ukrajinský prezident zároveň uznal, že chápe, jak zvláštně zní pro mnoho Ukrajinců jeho závěry o "přežití" ukrajinské ekonomiky. Porošenko zvlášť zdůraznil, že dosažené "výsledky" ještě nevedly k tomu, aby to pocítilo obyvatelstvo.

Á propos

Kromě toho se ukrajinský prezident vyslovil proti předčasným volbám. "Upřímně respektuji volby, včetně předčasných. Byl jsem to já, kdo je inicioval, když to bylo třeba", řekl v pondělí. Nicméně, shrnul Porošenko, předčasné volby by pozastavily "nejméně na rok všechny reformy" a složení nové Rady by bylo tak roztříštěné, že "by nebyla žádná naděje na vytvoření koalice". Cožpak skutečné reformy na Ukrajině již odstartovaly? Cožpak tvrzení "o ekonomice, která přežila" není dalším pokusem Porošenka vydávat přání za skutečnost?

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

74 komentářů :

 1. blokáda je vlastenecký čin, ukradli vám uhlí, tak si ho od nich, probůh, snad ještě nebudete kupovat?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:34 Snad si nemyslíte, že ho kdykoliv před blokádou někdo těžil a dodával zadarmo? Takový blbec snad přece jen nejste, nebo ano? I když u "přátel Ukrajiny" člověk nikdy neví, kam až jejich tupost sahá.

   Vymazat
  2. kupoval, asi za tržní ceny, takže ho může klidně kupovat i jinde, a docela bych se i přikláněl k názoru, že by to byl ze strany ukrajiny logický a očekávatelný krok

   Vymazat
  3. Porosenko je blb ,kterej zvani a kterej zadnej Donbas ztratit nemohl.
   Donbas nikdy nemel a mit nebude.
   Kazdej se neda koupit za vcerejsi housky...

   Vymazat
  4. 2:34 co si ty za (K..TA????)DOMBAS a uhlie ktore tam je zivilo celu Ukrajinu.Urajina zabila kona a ide peso.Si tu jediny hazjel ktory pise stale nejaky opak. Aj keby bol den ty by si stale krical ze je vlastne noc!!!! Si ubohy (kok...t) ktory pise mimo realitu. Zdochni to bude najlepsie mozne riesenie pre teba ty Magor!!!.

   Vymazat
  5. 8:15 som z toho volakÿ zmätený.Počujtě,či vy si prestavujetě pod slovy uhlie živilo celú Ukrajinu?

   Vymazat
  6. Jando, přečti si to po sobě ještě jednou a uznej, že takovou hovadinu by nezplodil ani tvůj analytik z Evropských hodnot. Oni to uhlí snad dostávali zadarmo, vygume?

   Vymazat
  7. Civilisty vraždící organizace EU/NATO páchá genocidu Slovanů.21. března 2017 11:10

   Omluvte, prosím, výskyt adrenalinového a cholesterolového vraha 2:34, končí mu Hate free šíření nenávisti ne zdarma, ale za jidášský groš Norských fondů, tak je podrážděný a hledá si další oběť, do které by si jako svidomitý a majdanutý kopl.

   Vymazat
  8. pánové, jste ale úplně popletení ruskou propagandou

   donbas je normální loupež za bílého dne, a to co tu píšete je úplně mimo realitu

   Vymazat
  9. V Bibli je psáno, že si každý bude muset zvolit stranu - natista si jako svůj elixír zla vybral lež a přetvářku havloidně falešně vydávanou za pravdu a lásku.

   Vymazat
  10. 3:35 Výborný nápad, kupovat uhlí jinde. Můžete prosím jako expert přes uhlí napsat, kde je poblíž Ukrajiny nějaké další ložisko antracitu, na který jsou ukrajinské hutě a elektrárny stavěny? Budou ho kupovat "jinde" asi tak, jako kupují ruský plyn ze Slovenska. Sice to bude mnohem dražší, ale šetřit se musí, ať to stojí co to stojí..
   12:03 "Je to loupež za bílého dne". To je stejná pravda, jako když se díky vlastní blbosti zbavíte něčeho cenného a pak křičíte, že jte byl oloupen.

   Vymazat
  11. 12.03 máte aspoň jasno v tom, že blokána je vedena ukrajinskými silami?

   Vymazat
  12. 3:35 Tak jsem se rozhodl, že se sám budu řídit "logickým a očekávatelným" krokem Ukrajiny. Veolia v naší zemi okupovala zdroje vody. Tak na protest, abych "jim ukázal", zavřu hlavní přívod do domu a vodu budu kupovat jinde. Sice ještě nevím kde a jak, nejspíš tutéž vodu přes souseda, ale hřeje mě blahý pocit, jak jsem se těm loupežníkům hrdinsky postavil. Ani mi nevadí, že doma trpíme a lidé mě mají za vola. Hlavně jsem ukázal své vlastenectví a ideologickou pevnost. Už jsem jednou nohou na Západě. I feel as Mr.Porošenko & his Bandera's band.

   Vymazat
  13. Problém,na který nemyslíte,je ten,že to
   samé uhlí z Donbasu kupují od Ruska za
   téměř dvakrát vyšší cenu.Dovážet ho třeba
   z Jiohoafrické republiky by vyšlo ještě dráž.
   Petr Majevský

   Vymazat
  14. Je už čas se zeptat, kdy budou i na Ukrajinu uvaleny sankce za sabotování minských dohod (volby, zvláštní statut Donbasu, změny v ústavě, amnestie, nyní i blokáda Donbasu). Nejdřív uhlí odtud kupovali, pak si sami dovoz zablokovali a pak když už nevědí kudy kam, tak zase začnou ozbrojené boje.

   Vymazat
  15. copa je to tu za klub kolaborantů?

   vy byste prodali babičku do otroctví, vy bando nehodná

   Vymazat
  16. 16:53 Také vám připadá zvláštní, že za údajné neplnění Minských dohod jsou neustále prodlužovány sankce proti Rusku, kterého se žádný bod dohod netýká a nikdo ani nepípne o sankcích proti Urajině, která neplní zcela evidentně ani jeden z uložených bodů? To je něco neuvěřitelného, jak jsou ti evropští politici pokrytečtí. Včetně Sobotky a Zaorálka, od kterých bych to před minulými volbami opravdu nečekal.

   Vymazat
  17. 18:13 Myslíte ty kolaboranty s ukrajinskými nácky? Kteří prodali nejen svou ruskou babičku, ale celou zem za koláčky a pár žabích kůží na Majdanu?

   Vymazat
  18. donětští a luhanští už se nechali slyšet, že se chtějí připojit k rusku

   vy to nevíte? sledujte aktuality

   Vymazat
  19. 18:34 Pročpak až po třech letech, když naši ukrajinofilové tvrdí, že to tak chtěli od začátku? Ti nejblbější jsou dokonce schopní věřit, že kvůli tomu snad sami vyvolali Majdan. Připomenu vám titulek tohoto článku: "Porošenko přiznal, že kvůli radikálům ztratil Donbas". Snad rozumíte přiznání prezidenta Ukrajiny, že to bylo KVÚLI RADIKÁLŮM, kteří zablokovali dopravu, a ne kvůli separatistům.

   Vymazat
  20. čemu rozumím je, že rusko bude muset příjmout zpět do náruče matičky rusi luhanské a donětské, a koupí si tak pověst velmoci, která anektuje území proxy bojůvkami ...

   takže se najednou zjistí, že kreml vlastně donbas nechá na holičkách, když by si ho měl připojit jako krym, a učinit součástí území ruské federace, jenže to by potom těžko mohl přijít na půdu osn, a něco tam vyprávět o mezinárodním právu

   Vymazat
  21. Doneck a Lugansk jsou uzemi patrici Rusku dlouha stoleti.Lide jsou etnicti Rusove a jako KRYm tak i oblasti obyvane Rusy patri do Ruske FEDERACE.Navrhuji aby Moravska Republika taky vstoupila do RF a zbavila se zidockeho otroctvi a zlocineckeho EU a NATO.Prazsky Knesset je ovladan Obrezanci kteri vysvaji nejen CECKo ale taky Moravany.Dokoce tyto kurvy vymazali nas narod z mapy a nazyvaji Moravskou zemi Ceckem.Je cas teno zlocin zmenit a nazyvat uzemi od Berlina az po Kiev " Great Moravia" Velkou Moravou

   Vymazat
  22. 22:04 Copak najednou takový obrat od "Rusko přepadlo Donbas, protože ho chce ukrást Ukrajině.." k "Rusko bude muset přijmout zpět..." a "Kreml by si ho měl připojit..."? Že by se stal zázrak a vy jste pochopil, jak oficiální média lžou? Krym do toho nepleťte. To bylo rozhodnutí republiky, která měla autonomii definovanou v ústavě. Pokud by takový status na základě Minských dohod získaly i DLR a LLR, pak by jejich žádosti o připojení RF možná vyhověla. Říkám možná, protože by to pro RF bylo z mnoha důvodů daleko nevýhodnější, než kdyby Donbas zůstal součástí Ukrajiny.

   Vymazat
  23. tak po lopatě ...

   "za předpokladu", že budou donbaští žadonit, rusko nebude moci odmítnout - jsou to rusové - ergo "bude muset", což vůbec nechce, protože "by dalo přednost" znamená "nepřipadá v úvahu"

   tudíž se přepočítali jak donbasští tak kreml

   jedni chtějí k druhým a ti je nechtějí, protože by na mezinárodní scéně byli k smíchu, diplomaticky řečeno

   což už jsou i tak

   "měl by připojit" znamená měl by, ale nechce a nemůže, protože nechce, jestli si rozumíme

   prostě je to trapas a donbaští by se raději měli domluvit s kyjevem na nějaké rozumné kontinuitě hranice s ruskem, protože jinak to bude ostuda, kterou rusko nerozdýchá

   Vymazat
  24. rusko nechce připojit donbas, a nechtělo, jinak by použilo krymský scénář

   donbas se chce připojit k rusku a bude to chtít stále, ale rusko nebude moci donbasu vyhovět, protože by zcela ztratilo tvář

   je to zmatek a chaos, který urovná teprve nějaký příští "minsk", který bude ústupem, protože v téhle šachové hře nezbylo místo na kroky dopředu

   Vymazat
  25. 4:19 Pomezí je ruské, bezesporu! Totiž tak: po nelegálním zednářském západními rozvědkami řízeném puči před 100 lety se realizoval plán šéfa lóže jistého plukovníka a House - https://en.wikipedia.org/wiki/Edward_M._House

   Tento pán byl mentorem zednáře Wilsona, t. č. prezidenta USA a ten řídil reálně tzv. ruskou Prozatímní vládu. Ta pak vyhověla malé sektě mazepovských teroristů, kteří by za normálních, legitimních okolností byli okamžitě vzhledem k válečnému stavu postříleni jak králíci a v době míru odesláni na Sibíř, a umožnila jim vyhlásit na území šesti maloruských gubernií jakousi "ukrajinskou autonomii"! Toho pak později zneužili zase Němci, kteří poté co pomocí svého agenta Parvuse dosadili do Pitěru Zederbluma-Uljanina-Uljanova-Blanka (který si říkal též Lenin) a měli potíže s uzavřením míru kvůli sabotážím amerického agenta v Leninově vládě - Bronsteina (říkal si Trocký) a z autonomie udělali "nezvisimuju Ukrajinu"! Generál Hoffman který jednání vedl to později sám přiznal když prohlásil:

   Ve skutečnosti tahle Ukrajina je mým vlastním dílem a ne vědomá vůle ruského národa. Vytvořil jsem Ukrajinu proto, abychom mohli uzavřít mír alespoň s částí Ruska.
   Max Hoffmann, 1919

   Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/tabor-smrti-talerhof-aneb-utrpeni-halice/

   Ale po legitimní stránce celá Malá Rus (natož Novorusko, to bylo přidáno té ytzv. Ukrajině až bolševiky!) náleží k Svaté rusi, ale nejen ta! Ani v samotnéCervené Rusi nemaj mazepáci co pohledávat! Ať padaj do Vídně nebo kde si je upletli! Je to výsostné ruské území! Tady je mapa Evropy udělaná ministrem zahraničí Jeho Imperátorské Výsosti cara Nikolaje II. Sazonovem a je na ní zobrazeno, jak bude vyadat Evropa po porážce Německa a rakousko-Uherska! A v bodě Rusko je uvedeno, že jde o spravedlivé Impérium,které nic pro sebe nežádá než na co má historický nárok! A tím je i Červená Rus se Lvovem jako svým hlavním městem! - http://expositions.nlr.ru/ex_map/worldwar1/images/28.jpg

   Vymazat
  26. dokud jsou hraniční kameny tam kde jsou nejsou války

   Vymazat
  27. 4:19 + 5:33 Vašim úvahám rozumím a jsou správné. Jenže jak jsem psal v 2:19, tím sám naprosto vyvracíte oficiální tvrzení politiků a mainstreamu (a vaše ohledně uhlí), že Rusko se dopustilo agrese proti Ukrajině s cílem ukrást jí Donbas.

   "donbaští by se raději měli domluvit s kyjevem na nějaké rozumné kontinuitě hranice s ruskem, protože jinak to bude ostuda, kterou rusko nerozdýchá" - A o čem asi tak jsou Minské dohody, než právě o tomto? Která strana je neplní a blokádou jejich plnění navíc prakticky znemožnila? Na čí straně je tedy vina, kromě neodpustitelného poslání armády proti vlastním občanům? Ať to vezmete z libovolné strany, tím hajzlem je Kyjev. Ale je to "náš" hajzl, tak ho budeme podporovat, že?

   Vymazat
 2. než se na donbase horníkům rozsvítí v makovicích, tak může ukrajina topit uhlím z OKD, které by ve své situaci jistě uvítalo rozšíření exportu

  to ale asi u nás na vládě vědí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ostravské uhlie je v ukrainských zariadeniach nepoužiteľné a naopak - pokus bol prevedený v bývalých VSŽ -

   Vymazat
  2. ten provokatér je pěknej blb. On si snad myslí, že ty doly produkovali uhlí zadarmo.
   Hovno soudruhu, pěkně za penízky. Tak at si to koupí jinde.
   J.

   Vymazat
  3. a čím to, ostravské brikety padají z ukrajinských lopat?

   Vymazat
 3. Můžete se třeba vzteky kousnout do prdele, ale nic nenaděláte. Donbas má uhlí, které nutně potřebujete. Dovézt ho můžete i od jinud, ale tam ho za prvé, budou chtít hned zaplatit a za druhé, bude dražší minimálně o náklady na dopravu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale vždyť už ho kupují - v Rusku, a kam ho asi tak prodává Donbas?
   Takže jim pasuje do kotlů, protože je stejně z Donbasu, jen je dvakrát dražší. A Kyjev si mne ruce, že přímo z Donbasu neprojede ani vagón.

   Vymazat
  2. 5.22 Pán nechápe, že blokádu Donbasu provádějí ukrainské síly

   Vymazat
  3. 14,51
   Pán chápe. Jenom spousta českých obhájců ukrajinské "demokracie", stavící se na stranu Porošenka, nechápe, že bez uhlí z Donbasu je Ukrajina v řiti.

   Vymazat
 4. Mezitim se paktu NATO podarilo rozbit jejich prave kridlo.
  Recko musi zaplatit v cervnu pujcky a nema Na TO.
  Turecko je znepratelene se celym NATO /Holandsko a nemecko a Brusel/, Srbsko stale zije , pozor na ne , chteji odplatu za zverstva, Syrie take existuje a utok na IRAN je nemyslitelny v tehle situaci.
  Proto byl Flynn vykopnut. Chtel zacit za kazdou cenu valku s Iranem./To ostatni byly jen zaminky/.
  Schulzove, Obamove , Hillary,Merkel, generalove Pavlove to projeli bez elegance a s hysterickym krikem, si nedali pokoj az to paradne rozpatlali.
  Stoji za povsimnuti takke zvlasti JUSTICE A SPRAVEDLNOST. V usa JAKO DEDICTVI PREDESLYHO PRESIDENTA - EXPERTA.
  Kdyz president vydal zakaz proti ilegalnim emigrantum na uzemi USA /na coz uz myslim davno jsou zakony v platnosti/ zacali soudy a soudci manifestacne vyhlasovat ze ilegalni osoby na uzemi USA jsou v USA legalne, bez poruseni zakona. !! Mnoho dalsich vyznacnych expertu se pridalo na jejich stranu.. T
  Tedy USA je neco jako holubnik. kdo chce tak si tam zajede a zustane , cokoliv.
  Soudci rozhodli ,ze platne zakony neplati a rozhodli a vynesli rozsudek ze justice je plne na strane afroarabu.
  Na dotaz odpovedel : Kdyz volis ilegalne , tim se stavas legalni osobou a tvuj hlas se pocita v USA. Pravil expert nad jine , ktery studoval mnoho let zakony v USA.
  Obama.
  Ovsem , kdyz bilej prijede do USA bez pasu , viza a vseho co musi mit, to je jina !!1

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SSA jsou především ve zmatku a žádný z jejich politiků neví, co dělat. Ani Trump, který snižuje dluh zvyšováním zbrojení a snižováním daní.

   Vymazat
  2. Dobry , mohli by taky zacit valku , tim ze se postrilej , nemaji k tomu daleko /Vietnam/.

   Vymazat
 5. To je zajímavé,že Porošenko nazývá radikály své souvěrce i další strany a jejich příznivce,hlavně Banderovce v parlamentu.

  OdpovědětVymazat
 6. Co se týče uhlí z Donbasu, tak právě na něj jsou stavěny kotle ukrajinských elektráren. Mám silné podezření, že jiné typy uhlí jsou pro jejich elektrárny méně vhodné.

  Je to problém i pro Donbas, protože Rusko má svého uhlí dost.

  Současně je ale ukrajinská blokáda pro Donbas politickou výhodou, která jim byla seslána z nebes:
  "Blokujete nás hospodářsky a finančně? Neplatíte důchody lidem, kteří celý život platili daně Ukrajině? Dobře. Osamostatníme se hospodářsky i finančně."
  A přešli na rubl.
  PB

  OdpovědětVymazat
 7. Kupovat uhlí za tržní ceny jinde než na Ukrajině je jistě možné. Jenže ty tržní ceny se stanoví vždy bez dopravy. Jinak by ani nebyly srovnatelné. A jistě každý pochopí, že bude určitý rozdíl v dopravních nákladech, jestli si Ukrajina koupí uhlí na Donbasu nebo z Jihoafrické republiky. O jeho rozdílné kvalitě ani nemluvě. Ale to připomínám již notoricky známou věc.

  OdpovědětVymazat
 8. Pan Čokoláda neví co mele. Jednou povídá to a jindy zase pravý opak. Je to magor a hnusný banderovec.

  OdpovědětVymazat
 9. A ještě toto:
  MMF odmítlo vyplatit Ukrajině slíbenou částku v dolarech (její výši jsem zapomněl), a chce, aby Ukrajina dříve splnila mnoho restrikčních podmínek, včetně zrušení zákazu prodeje ukrajinské půdy.
  Je to obvyklý nátlak MMF na zadlužené země, aby vyprodaly vše co ještě mají, a ze zadluženosti se už nikdy nevyhrabaly.

  Porošenko řekl Semenčukovi a Parasjukovi, aby jeli do USA vyjednat nějaké peníze, když svojí blokádou podlomili ukrajinské hospodářství.
  Nevím, kdo ty dva "borce" platí, respektive kdo v USA, nebo možná nějaký místní oligarcha. Ale jsou to lidé, kteří stáli přímo u svržení bývalé vlády, což vedlo k rozvratu země, ktrý teď blokádou ještě dovršují.

  Porošenko zřejmě nemá sílu rozprášit oddíly těchto - v podstatě teroristů.

  Ukrajinský nacionalista-banderovec, to zní děsivě.Jsem zvědav, jak budou na tyto reky jednou nahlížet dějiny.
  Žirinovskij řekl pegnantně: Tito mladí lidé nemají práci, nemají budoucnost, jejich matky by je neměly pouštět na ulici, nebo budou plakat na jejich hrobech.

  To je smutný výsledek těch 5 miliard dolarů, jimiž USA zaplatily ukrajinskou "převýchovu k demokracii", přesněji řečeno k nenávisti k Rusku.
  PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Citovat nefalšovaného nácka Žirinovského? Tak to se ti vážně povedlo a ukazuje to co jsi zač.

   Vymazat
  2. Omluvte, prosím, výskyt nenávistného trolla 9:27, končí mu Hate free šíření nenávisti ne zdarma, ale za peníze Norských fondů, tak je podrážděný a hledá si další oběť, do které by si jako svidomitý a majdanutý kopl.

   Vymazat
 10. Waltzman už to balí, koukám.

  OdpovědětVymazat
 11. Ukrajina je jen příkladem důsledků politiky euroatlantické aliance proti všemu a všem, co neskáčou, jak ona píská. Kdo je či co je tím tzv. euroatlantickým božstvem? Kapitál, ten nejdrsnější, jaký kdy na Zemi byl, dobyvačný, chvastounský, ale také násilnický, ba vůči neposedům teroristický, diktátorský. Může se halit do mlhoviny keců o demokracií, ale člověk, pokud není otrokem kapitálu, je pro něj zbytečný darmošlap. Bohužel tento kapitál má dobře vychované sloužící - nejen pravicové partaje, ale také sociální demokracii, tu věčnou uspávačku lidu libovými řečmi až chvalozpěvy na téma "kapitál to s lidmi myslí dobře". Nevylučuji, že se může tu a tam objevit osvícený oligarcha, který se už nemůže na tento svět sloužících idiotů dívat a bouchne do stolu: už jsme se dost nažrali, pokud nechceme, aby Svět zhynul, musíme aspoň v kmoutku mozku myslet na to, že mimo nás zde žijí i jiní lidé. I tací mohou být naději.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Civilisty vraždící organizace EU/NATO páchá genocidu Slovanů.21. března 2017 12:02

   Porošenko-Valtzmanova americká tragikomedie je stejně jako Babišovské lavírování určeno k oblbnutí řadových občanů, aby co nejdéle snášeli přechod země na divoký východ a rozklad průmyslově vyspělé země na rozvojovou. Vyhlazovací válku na Donbasu zahájil západní Ukroppen Reich už před 3 lety a nyní kyjevská banda opět plní zadání svého zámořského páníčka. Jinými slovy, fyzická blokáda dobrovolníky ATO, každodenní ostřelování a státem řízená hospodářská blokáda Donbasu je řízena z jednoho centra, vše ostatní je šalba a klam - snaha oligarchy a válečného zločince zachovat si před národem tvář, neboť má na přání antikrista Mabuse ještě rok ve své funkci setrvat. Více Vám o tom prozradí Valerij Pjakin na fct-altai.ru

   Vymazat
 12. Samá voda, on má jenom strach, Amerika jim nedá peníze a jsou vyřízení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Civilisty vraždící organizace EU/NATO páchá genocidu Slovanů.21. března 2017 12:16

   Putinovi šlo od začátku o zachování celistvosti Ukrajiny, Mabusovi o přerušení evropské hospodářské spolupráce východ - západ a vytvoření nástupního prostoru k přepadení Ruska.

   Vymazat
  2. 12:16 - Putler je zrádce! Stejně jako Waltzmann a je třeba od nich Svatou Rus očistit, jak říkával blahé paměti nosatou krakaticí zamordovaný ataman Mozgovoj - https://pp.userapi.com/c639727/v639727993/17a1b/gDdWNa9CAXU.jpg

   Vymazat
 13. -ať si jde postěžovat do lampárny !
  Smrad ohavnej- majdanovci budou mít teď podporu v další zvolené obludě v německu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:53
   Už zpátky z teplých krajin? A hned s tak oduševnělým zhodnocením situace?

   Vymazat
  2. 13:22
   ...a to se musím ještě hodně krotit!:-)
   j

   Vymazat
  3. 13:42
   Co by teprve řekla duše nezkrocená?! To by si Ukrajinci za rámeček nedali.

   Vymazat
  4. Z 13:22 mluví válečný zločinec Porošenko, který by chtěl po vzoru svých kyjevských soukmenovců u nás vyhlásit ekonomickou blokádu Německa. Tvůrce ekonomického zázraku - státního bankrotu. Je to hotový Ernst Röhm Chovancovo gestapa, admirál Canalis Sobotkovy duhové rozvědky a geneticky modifikovaný agent Monsanto Bureše.

   Vymazat
  5. Tak co, pražská vlaštovka? Už jsi si poštebotala? Jaro se blíží.
   pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
 14. Ztratil Donbas, teď ztratí ještě hlavu. Ukrajinci si to s ním vyřídí po svém. Žádná škoda ho nebude.

  OdpovědětVymazat
 15. Civilisty vraždící organizace EU/NATO páchá genocidu Slovanů.21. března 2017 13:34

  Takže nakonec jediný komu šlo o zachování životaschopnosti obyvatel - ukrajinského stejně jako českého a polského genofondu, územní celistvosti a hospodářství Ukrajiny byl zase jen a pouze Sovětský svaz a dnes Rusko jako mohutné slovanské dubisko. Ne nadarmo je anglický a německý výraz pro otroky slaves a sklaven takřka totožný se Slované - Slavs, Slawen, latinsky Sclavis, Slavorum.

  OdpovědětVymazat
 16. Porošenko to má za pár, brzy se odebere to teplých krajů i s lupem. Ne nadarmo nakoupil kámoš Jaceňjuk pár desítek nemovitostí na Floridě. Holt, štěstí přeje připraveným a právě dnes je den štěstí - i pro ukrajinské banderovce, je to totiž den mezinárodní :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Civilisty vraždící organizace EU/NATO páchá genocidu Slovanů.21. března 2017 14:04

   Odhad: vychytralý Jaceňuk skončí jako Trockij se sekerou v hlavě, Porošenko bude samotnými Američany předhozen davu na roztrhání a kyjevská banda bude opět prchat vatikánskými krysími stezkami a možná se dočkáme i norimberského soudu s ukrajinskými nacisty.

   Vymazat
  2. 14:04
   ..myslela jsem,že králík už natáhl uši?
   jinak je popis budoucí situace více než uspokojivý!
   j

   Vymazat
  3. Jak je ve Vídni, Zápaďanko?

   Vymazat
  4. 21:03
   To je stejné jako ptát se "Honolulu" na Ameriku - dozvíte se zaručeně jenom samé kraviny.

   Vymazat
  5. No, jen mi připadá legrační, že ta žena, která si dala nick Pražská vlašťovka a žije raději ve Vídni, je natolik a soustavně proRuská, tedy pro Rusko a jeho aktivity třeba i na Ukrajině.

   Vymazat
  6. 21:15

   Nevíme, zda tam žije "raději" - ve Vašich slovech slyším navíc jistý despekt?

   A podstatné je, že je nesmírně hloupá, takže je úplně bezvýznamné, které straně právě ona "fandí" a proč.

   Příliš mnoho lidí si dnes nechalo vsugerovat, že žijeme v "informační válce" a vyvozují z toho bůhvíproč, že se musí postavit na jednu stranu barikády. Ve zdejších "diskusích" (většinou jsou to jen primitivní štěky nebo provokativní schválnosti) takový postoj zcela převažuje. To pochopitelně myšlení neprospívá...

   Vymazat
  7. To je fakt, měl jsem prostě jen ten dojem.

   Vymazat
  8. 21:03 až 21:28 Pánové, existuje cosi, co se nazývá mravnost nebo morálka. Je to schopnost rozeznat dobro a zlo. Protože vám tato schopnost chybí, tak nedokážete pochopit jednání lidí, kteří mravní jsou.
   S tím souvisí i to "stavění se jednu stranu barikády". Pokud nerozpoznáte, kde je dobro a kde zlo, tak můžete povýšeně stát opodál a rozdávat "moudré" rady. Morálka s myšlením souvisí, ne že ne. Naopak k primitivním nadávkám a osočování myšlení netřeba, to dokáže každý idiot.

   Vymazat
 17. Já to ale chápu jen tak, že Ukrajina neztratila Donbas ale jen vliv na něm.

  OdpovědětVymazat
 18. 21:10...Ty jsi se nikdy na nic neptal ty hemeroide !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní HONOLULU 21.března 2017 22:59

   BLBA JAKO TY SE TAKY NIKDY NA NIC PTÁT NEBUDU.

   Vymazat
 19. 23:08... To je v poradku ! Ty by jsi stejne nicemu nerozumel
  provincialni Hurvinku. !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní HONOLULULU 22.března 2017 0:19

   O TOM, ČEMU ROZUMÍM, TY VÍŠ HOVNO, CHUDÁČKU!

   Vymazat