Reklama

.

.

úterý 14. března 2017

Před týdnem se česká vláda propagující a podporující fašismus a terorismus, rozhodla prostřednictvím užitečných idiotů, které financuje, aby veřejně poškozovali osobnosti, které havloidní, prozápadně a homosexuálně orientované sebrance vadí, tedy aby se zbavili Nely Liskové.

Břetislav Olšer
14.3. 2017...Rukojmí   
Vadí jim, že ve funkci honorární konzulky Doněcké lidové republiky a šéfky Národní domobrany veřejnosti natvrdo prezentuje pravdu a aktuální politickou situaci, což ji masově zadělává na vysoké sledovanosti a popularitě u "normálních, obyčejných " lidí, které Nela Lisková zastává. Tvrdě svou činnosti dává přes prsty "elitám", to jsou ti homosexuálové a devianti, kteří se shodou pro nás nešťastných náhod nebo i podvodem, cíleně dostali ke korytům a aktuálně "vládnou" naši, nikoli jejich zemi.
Čím Nela Lisková tolik vadí těmto Sobotkům, Zaorálkům, fašounům okolo Štětiny a jiným zločincům, kteří by zasloužili trest nejvyšší za vlastizradu a podporu terorismu? Tak především dokáže svými jasnými a bez obalu vyjádřeními masově zaujmout. Má dosah v zahraničí, především na východ a to se pochopitelně havloidům nelíbí. Klade důraz na tradiční rodinu, což se převážně 4% vládě nelíbí a osobně se jich to dotýká. Podporuje z pozice konzulky uznání samostatnosti Donbasu, tedy Doněcké a Luhanské lidové republiky a za to ji vláda obviňuje z terorismu !

Obviňují ji za to, že se veřejně staví proti vyvražďování civilistů, proti masové genocidě obyvatel fašistickou vládou Porošenka, kterou EU poslanec Štětina veřejně podporuje a propaguje ! Tak daleko jsme se s tou naši slavnou demokracií dostali ! Slušní lidé jsou stíhání za terorismus a fašouni jsou u moci ! Nela Lisková je pro naši vládu, jak mi osobně sdělilo několik významných politiků velkým nebezpečím, protože dlouhodobě sledují její činnost a nelíbí se jim pochopitelně, že se veřejně vyjadřuje proti všemu, co vláda na náš národ páchá.Rozhovory podává i zahraničním novinářům, kteří ji oslovují, jak z východu , tak ze západu. Zašli tak daleko, že ji pro její popularitu a neustále stoupající přízeň lidí, odstranili ze všech sociálních sítí a znemožňují ji , aby si založila další profily. Ty ji do hodiny vždy opět deaktivovali, jak mi Nela Lisková sdělila.

Zločinecká Sobotko-chovancovská vláda dokonce zašla tak daleko, že zřídila falešný FB profil, přesněji politickou stránku, kterou vydávají za stránku Nely Liskové a veřejně ji tam dehonestují hloupými příspěvky a vulgárními, nevhodnými komentáři. Tajné služby volají a posílají emaily její rodině, přátelům a obchodním partnerům, aby s ni ukončili veškeré kontakty, jinak budou obviněni, že napomáhají teroristce!

Z tiskové konference k zahájení činnosti honorárního konzulátu DLR v Ostravě... Snímek Břetislav Olšer

V telefonickém rozhovoru mi Nela Lisková sdělila, že ji to, co ji páchá vláda v žádném případě nijak nezlomilo, ba naopak ji to "nakoplo" k ještě větší aktivitě, protože naši vládou pohrdá a nenechá si jimi řídit osobní ani profesní život.

Ničeho se nedopustila, krom toho, že se svobodně a především pravdivě vyjadřuje, což umožňuje ústava všem občanům ČR. Ovšem o svobodě slova se v naši zemi vůbec nedá mluvit. Trapná hra na demokracii, které už stejně nikdo, krom havloidní svoloče nevěří. Se svými advokáty již činí potřebné kroky, bude se bránit a v žádném případě si šikanu od vlády nenechá líbit.

Držme Nele Liskové palce, a pokud jste její příznivci, sdílejte všemi možnými způsoby tyto informace. Není možné tolerovat to, co vláda působí slušným vlastencům a naopak toleruje vlastizrádcům podporující fašismus a muslimský terorismus! Z vlastní zkušenosti vím, co je to za politickou verbež, když i mě zařadila na 39. místo v seznamu extremistů, navíc se naše internetové noviny Rukojmi dostaly na seznam nevhodných proruských webů…

91 komentářů :

 1. Podle hysterického titulku jsem měl dojem, že "fašistická a teroristická" česká vláda nechala tuto "konzulku" zavraždit, nebo ji přinejmenším uvrhla na mnoho let do těžkého žaláře.

  Po přečtení článku jsme zjistil, že se "konzulce" nepřihodilo "překvapivě" vůbec nic. Tedy krom toho že ji spousta lidí považuje za blbku a krávu.

  Příště zkus něco lepšího, Olšere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud je pravdou co tu píše Olšar,tak mi to tu zas až tak "demokratické" nepřipadá... Přeci každý může projevit svůj názor. A pokud ne, tak je to jako za socialismu... Co se potom změnilo? Že u moci jsou jakoby zvolení co tunelují společnost? Abych nekřivdil, tak existuje malé procento slušných lidí ze všech tříd. Pravdou je, že se u nás ještě nevraždí. Aspoň viditelně a v politice. Možná je to jen tím, že jako čecháčci jsme měkoty...
   Třeba jen tam lidé nechtějí žít pučem svržené demokratické vlády Ukrajiny. Tímto způsobem kdyby svrhli demokraticky zvolenou vládu to by byl humbuk že? Samozřejmě kdyby tu změnu neřídil někdo ze zahraničí ve svůj politický prospěch jako na Ukrajině... Mia

   Vymazat
  2. Polskému poslanci evropský parlament odebral diety za antifeminismus, pozor abyste nedopadl u svého zaměstnavatele stejně hloupý sprosťáku. V.J.Horák

   Vymazat
  3. 14:57

   A kdo a jak té krávě zakazuje projevovat její názor? Jediné co jsem pochopil že se jí stalo bylo asi zablokování stránky na FB. FB je soukromá společnost která různé nenávistné profily blokuje běžně. s vládou to nemá nic společného.

   Tandem vychcánků Olšer + Lisková toto ovšem využívá k útočení na vládu a její špinění. U jednodušších jedinců to padá na úrodnou půdu.


   14:58

   Já někde snad urážím ženy, ty hňupe?

   Vymazat
  4. 15:08
   Ty havlovohone,jaká je tohle Naše vláda????
   To je vláda ussackej agresorů,havlobanderovskejch vlastizrádců a EU poskoků!!!!
   A příště drž hubu a krok alkoholiku malomocnej!!!!

   Vymazat
  5. 14:58 říci o ženě , že je kráva, není urážka? Potvrdil jsi že titul neskutečného hulváta k Tobě patří! Hňup V.J.Horák

   Vymazat
  6. 15:30

   Tady bylo už takových zvratků o Němcové, Lanšáglové, Savčenkové, Clintonové, Merkelové,...., že nějaká "kráva" je proti tomu čajíček.
   Ale to jsi se neozval, viď? To ti nevadilo ty gentlemane.
   Takové pokrytecké zmrdečky jako jsi ty mám nejraději, Horáku.

   Vymazat
  7. 14.25.Chudák máma.

   Vymazat
  8. 15:38
   Zmrdy,který odložili rodiče mám nejraději.....dva metry pod zemí ty havlozmrde!!!!

   Vymazat
  9. Ten Anonym z 14.25 je buď bez mozku,nebo je to abnormální idiot,který by potřeboval dostat každý den nejméně dvakrát po hubě.Je škoda,že se tady jede ve všech případech jako Anonym,bylo by dobré poznat ty slaboduché jedince.

   Vymazat
  10. 15:08-Nela Lísková je kráva a blbka.To je
   pro Vás co?Pochvala?Reakcím se nedivte.Že
   můžete své názory profilovat je pravda,ale
   musí mít také nějakou úroveň.Což ve Vašem
   případě schází.Pokud by NR někdo smazal
   Vaše příspěvky,řval byste o porušování své
   osobní svobody.V případě osoby,která Vám
   není svým vystupováním nesympatická je
   smazání správné.Dvojí metr je Vám vlastní.
   Demokracie pouze v případě,že je to pro
   Vás výhodné.Srovnejte si to v hlavě.
   Petr Majevský

   Vymazat
  11. 17:38

   Hele ty blbe, Majevský, když mě tady smázne Dvořák nebo David tak nezačnu kvičet jak ta hysterická blbka s Olšerem, že se mě maže naše "fašistická vláda", že se mě chce zbavit a umlčet mě.
   Ta blbka je celé vládě u prdele, nikoho nezajímá. O to víc vříská a snaží se na sebe strhávat pozornost.
   Štěstí že takovou hysterickou uvřeštěnou pizdu nemám doma. To už bych dneska byl vrah.

   Vymazat
  12. Odkopal jsi se demente.

   Vymazat
  13. 14:25 vůbec nic?

   Vymazat
  14. 15:08 "Kdo té krávě...: může napsat skutečně jen značně jednoduchý jedinec

   Vymazat
  15. 15:38 S Tebou se bavit je jak házet perly sviním. Zmrdem mě neurazíš, ubožáku V.J.Horák

   Vymazat
  16. 17:45, chtěl bych vidět tu tvou pitchu, co máš doma ty hňupe. Ty máš doma tak akorát stejného cocota-bezmozka jako jsi ty, upocená buzno. Tví dementní alkoholičtí rodiče zplodili pěkného zmrda, Jando.

   Vymazat
  17. většího blba jsem neviděl jak jsi ty

   Vymazat
  18. Že se u nás nevraždí??? Ti co nekradou a neparazitují, tak umírají za živa!!! Kde brát stále peníze na platby mafiím. (Doktorským, stomatologickým, právnickým, kominickým, vymahačským, komorám, advokátním atd. atd!!!

   Vymazat
 2. Ad trol většina příspěvů dnes tady v diskuzích:

  Už jenom kvůli výkonům Chovancova ministerstva pravdy a jeho speciálních oddělení by mělo těch posledních pár slušnějších členů sobotkovy strany chodit kanálama. Je to odporné, že je hanba nefackuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kvůli jakým výkonům, Vláďo? Můžeš být konkrétní?

   Vymazat
  2. 14:46- FB má své vlastní politické centrum nebo plní přání MV?

   Vymazat
  3. Samozřejmě že FB má vlastní centrum které maže nácky, islamisty,.... a Liskovou. A má na to plné právo, neřkuli povinnost. Žádné přání žádného ministerstva samozřejmě neplní.

   Vymazat
  4. 15:26-Kdopak toto politické centrum řídí, jaké má stanovy a kam je možné se odvolat? Personální složení rady je také k dispozici?

   Vymazat
 3. 14:24 zkus vyvrátit tvrzení, že kdo podporuje fašismus je sám fašista.

  OdpovědětVymazat
 4. Hurvinci z "tajne" sluzby, ktera se sklada z domovniku a pavlacovych duverniku, prizdi sracu, a chameleonu, stale utoci na pani Liskovou, protoze je hezka a pritazliva pani.

  Kazdy z nich ma ksicht jako trusnik becuanskeho paviana, tak je nepritelel krasne pani Liskove - AUTOMATICKY !

  T.j. hlavni duvod dehonestace pani Liskove. Jeji cinnost se ji vytknout neda, protoze je to ceska vlastenka.

  Cesi zvolte pani Liskovou na pozici zodpovednosti a vlivu, nebo vam tam ti kluci SKAREDI - Chovanec a komornik Merkerove Sobotka zaridi konec sveta.

  AT ZIJE KRASNA PANI LISKOVA ! To rikam ja tajny vladni rada nick HONOLULU - supporter of president Trump.

  OdpovědětVymazat
 5. ÉEEEE co Jakube Jando,nebylo by nějaké další krásné videjko v tvé produkci:-)...Ty evropská hodnoto...

  OdpovědětVymazat
 6. Kdyz jsem byl maly kluk a babicka me vzala do kostela, tak jsem byl fascinovan sochou sv. Frantiska , ktera po vhozeni koruny KYVALA hlavou...

  Sobotka prykyvuje makuvkou, destruktivni Merkerove za 50 Haleru...Podobnost sv. Frantiska a Sobotky je zarazejici.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konečně kvalitní příspěvek!! Jasný a jednoduchý. Nechápe jen idiot!

   Vymazat
  2. 23:45-já jen nechápu kde ta Merkelová "furt" ty 50.haléře bere, když již u nás dávno neplatí.

   Vymazat
  3. PS. Že by Sobotka pracoval pro Němce taky pod cenou?

   Vymazat
 7. Olšer na to kápnul, napsal to tvrdě a má pravdu. Proto se taky trollové-studentíci můžou přetrhnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Furt jsem se nedozvěděl co té slavné Liskové ta hrozná vláda vlastně udělala :-D

   Vymazat
  2. 15:47 bude dobré přečíst si shora psaný článek, popřípadě sledovat politiku naší milé vlády, politických stran a jejich reprezentantů, třeba Jaromíra Štětiny, miloučké Černochové či knížete Schwarzenberga (nebo jak se to pobělohorsko kolaborantské jméno píše)

   Vymazat
  3. Hňupe 15:47, že nerozumíš psanému textu, nikoho nepřekvapuje. Takže ještě jednou i dvakrát a pomalu, havlo-potrate chovancova ústavu. Pan Olšer skvěle jako vždy, paní Lískové držím palce.

   Vymazat
 8. Chtěl bych si stopnout jak dlouho by ta pizda Lisková i s Olšerem přežili kdyby podobným způsobem začali útočit v Rusku na ruskou vládu a Putina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:45 Drahý, retardovaný pisateli. Proč se nevjenujete třeba rybolovu, nebo okopávání řepy. Jistě by to pro vás bylo přínosnější.

   Vymazat
  2. Škoda že děti nechodí už na naučné filmy v Polsku je tento film http://fastshare.cz/7057567/woy.2016.pl.webrip.xvid-kit.avi (odkaz ke stáhnutí http://www.csfd.cz/film/434921-wolyn/prehled/)nejúspěšnější za rok 2016 ale u nás není o něm ani slyšet.Brutalita ukrajinců je vidět ve filmu a ani těd se nic nezměnilo je dobře že Poláci nezapoměli kdo pomáhal chytat a střílet židy za dohledu Einsatzkomanda .Jsem rád že tato žena má odvahu říct co si myslí.

   Vymazat
  3. Na to okopávání řepy by mohl, ale třeba by ho ztoho kopání bolela.

   Vymazat
 9. Určitě dýl než ty u mně na pitevním stole,havlobanderovskej vohone!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Olšere, nejsou to homosexuálové a devianti.
  Jsou to homosexuální devianti a různí jiní devianti, protože homosexualita je deviací sama o sobě.


  OdpovědětVymazat
 11. Pan Olšer má pravdu. Skutečného nepřítele oni nevidí, nebo raději nechtějí vidět. Proti němu by to totiž bylo složitější. Vojevůdci táhnou na východ, ale armády dělají, čím dál více, čelem vzad.

  OdpovědětVymazat
 12. Klobouk dolu pane Břetislave za pojmenování poměrů ve vlasti*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. opětně děkuji za článek

   Vymazat
 13. Přeji paní Liskové ať vydrží. Jsem rád že útoky těch ubožáků ji nerozhodí.
  Six

  OdpovědětVymazat
 14. Právě jsme si mohli přečíst článek o znovu kvetoucí podobě amerického nacismu - McCarthysmu. Bylo by jistě pro naši vládu zahanbující, kdyby zůstala, jako vazalská, pozadu za svými náčelníky.
  A v otázce podpory nacismu na Ukrajině musíme předvádět nejen, že jsme dobrými a úslužnými žáky, ale musíme se snažit i svůj vzor předčít. Vždyť pamětníci vědí, že největšími nacisty nebyly tzv. říští Němci, ale sudeťáci: museli, na čele s K.H. Frankem a Henleinem Adolfu Velkému dokazovat velikost své věrnosti. Přejeme vládě na této cestě "věrnosti" hodně úspěchů a zůstáváme v naději, že ti co přežijí tuto "renezanci", budou moci antirusismus českých politiků studovat v Ústavu pro studium nacismu v Česku v počátcích 2. tisíciletí n.l.

  OdpovědětVymazat
 15. Najde se už konečně nějaký hrdina a sdělí mi tedy co naše vláda konkrétně té hysterické pizdě, která si říká "konzulka", zlého udělala? Jak se jí "zbavila"?
  Protože pizda kvičí, Olšer kvičí, ruští dementi v diskusi kvičí, ale nikdo z nich toho není schopen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sprostá Jandovo havloidní filcko, když už nerozumíš psanému textu, tak drž tu sprostou hubu a mluv jenom když jsi tázán, tedy pokud by o to vůbec někdo stál, amrdole.

   Vymazat
  2. Píčus ja ti to řeknu a ty to někde vykecáš.


   Vymazat
 16. 15:08
  Jandovo filcko, ty urážíš každého, ty zázraku! Jen tu ukazuješ svoji sprostotu a omezenost ve svých slaboduchých příspěvcích plných gramatických chyb. LOSER!

  OdpovědětVymazat
 17. A máme to. Na podporu kosovských Albánců byl za zámoří (USA) bombardován suverénní stát, jehož území se to týkalo. Nakonec, pod tlakem téhož a EU, bylo toto území od suverénního státu odtrženo a jeho představitel, který tomu, jak asi podle přísahy musel, zemřel ve vězení jakéhosi „mezinárodního soudu“. Na Ukrajině došlo k protiústavnímu převratu a na části jeho území se obyvatelé vzepřeli. Důvodů, z pohledu tolik propagovaných „lidských práv“ mají dost. V jejich prospěch nevzlétli US army bombardéry, představitelé popřevratové Ukrajiny, jejíž armáda na „rebely“ nejen útočí, ale nešetří civilisty, nestojí před „mezinárodním soudem“ a mocnost, která rebely podporuje se chová nemorálně? Drazí, zde působící trolové, nechte si vulgarit a povězte, nepřijde vám to jednostranné fandění přecejen divné? Komu a čemu z hlouposti nebo za peníze sloužíte?

  OdpovědětVymazat
 18. A mne by zajimalo,jaky paskvil namixoval parlament arcilotru aby odzbrojil obcany Europy! Nikde nic-ticho po pesine ale jak se k tomu postavila ceska "elita" to se nejak nepublikuje.
  Ma nekdo fundovane vedomosti o tom jak se dohodla ta svoloc ktera ma smrtelnej strach ze spravedlnosti?
  Hodte to sem nekdo i kdyz to vybocuje z ramce,protoze vsechno se vsim souvisi.
  Jak bude Ceskej lid branit sva prava a treba i pani Liskovou?...

  OdpovědětVymazat
 19. Dávám za pravdu panu Olšerovi a fandím paní Liskové. Jednak jsou na té slabší straně, druhak, pravdě znatelně blíž... Kdo to nechápe, rozumu nepobral.

  OdpovědětVymazat
 20. Tak tedy bohužel. Vzdávám to. Nikdo ze zdejších protivládních ukvičenců mi nebyl schopen vysvětlit co zlého konkrétně naše vláda Liskové udělala. Čekal jsem aspoň nějaký pokus, že nějaký hrdina zvedne hozenou rukavici a popasuje se s tímhle přetěžkým úkolem.
  No nic, zřejmě sami podvědomě tušíte, že tu jen blbě žvaníte a lžete, zoufalci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem ti řekl, sprostá Jandovo havloidní filcko, když už nerozumíš psanému textu, tak drž tu sprostou hubu a mluv jenom když jsi tázán, tedy pokud by o to vůbec někdo stál, zoufalče.

   Vymazat
  2. 18:49
   Co vzdáváš ty havlobanderovskej vohone???
   To že je ta sametová vláda jen připolaná vlastizrádná ussacká sračka v rukou EU?!!!!
   Jsi havlovohon a bezmeznej alkolik lejnolahvárenský žumpy....toť vše!!!!

   Vymazat
  3. 19:08
   Hele, rozkazuj si doma svojí pizdě, nezvedeným parchantům a čoklovi. Ale i těm jsi určitě jen pro smích :-D

   Vymazat
  4. 19:11
   A tebe ty hovne mají jen u prdele JandoPutno!!!!:-)))

   Vymazat
  5. Pro 18:49 čtěte laskavé článek a neptejte se „ukvičenců“. Tam je psáno: „Sobotko-chovancovská vláda dokonce zašla tak daleko, že zřídila falešný FB profil, přesněji politickou stránku, kterou vydávají za stránku Nely Liskové a veřejně ji tam dehonestují hloupými příspěvky a vulgárními, nevhodnými komentáři. Tajné služby volají a posílají emaily její rodině, přátelům a obchodním partnerům, aby s ni ukončili veškeré kontakty, jinak budou obviněni, že napomáhají teroristce!...“ Tomu prosím oponujte. Buď je to pravda, nebo není. Buď tedy jste hlupák, nebo švindlujete. Pak je otázka, v čím žoldu?

   Vymazat
  6. 20:57

   Nelinka napsala spousty obvinění, které nemůže nijak doložit a ani se o to nesnaží.

   Jediný fakt je, že ji nikdo za její blábolení nezavraždil, nikdo ji ani nezavřel, nikdo jí nijak neublížil a dál si může vykřikovat blbosti jaké chce a taky to dosyta dělá.

   Zdá se, že jednozáviti jako vy jí ty bláboly baští i s navijákem.

   Vymazat
  7. Ale ne 22:17, nebaští, pouze vyslovuje přání, aby bylo diskutováno k věci věcně, na určité úrovni informovanosti a s přijatelnou logikou. K tomu je ovšem předpokladem chápat psaný text, někdy přesahující i normostránku A4. Kapišto?

   Vymazat
 21. Jsem homosexuál a současně s vážím Neli Liskové, s jakou odvahou hájí zájmy ruskojazyčného obyvatelstva na východní Ukrajině. Všichni homosexuálové nejsou vlastizrádci a hovada...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většina lidí si to snad ani nemyslí a jsem rád, že jste to tady napsal.
   Multikulturalismus je manipulace lidí zneužíváním témat, která jsou jinak záslužná.
   Homosexualita je příliš složité téma, než aby se z toho dělalo snadné politikum. Samozřejmě s výjimkou odporu proti možné kriminalizaci takto orientovaných lidí. Víc si tady nedovolím napsat.

   I když Vás ale jinak vůbec neznám, přesto si troufám tvrdit a nepochybovat, už jenom na základě Vašeho vyjádřeného postoje k Neli Liskové, že jste mi mnohem mnohem bližší, než příliš mnoho zvrácených heterosexuálů.

   Vymazat
  2. Najdete si vhodne vlakno nekde na LGBT a vyznavejte se ze svych uchylek tam.A kdyz uz mate nakou tu uchylku a homosexualita je teda poradne vychylena uchylka,laskave to netahejte na verejnost.
   Normalni biologicky nasmerovana sexualni orientace je HETERO! Je to od prirody dana orientace k zachovani lidstva .
   Je na povazenou,jakym pravem normalni populaci vnucuji svou vuli devianti! Treba ti v Bruxelesu...Verim skalopevne,ze to je jenom jev prechodny a tudiz mu kytky dlouho nepokvetou a lidstvu bude ucineno zadost.

   Vymazat
  3. Tak poslouchej ty ubohej Heteráku,ty se nauč dějiny a český jazyk a pak třeba budeš mít drobný peníz i na koupi MOZKU!!!!!
   Ave Já

   Vymazat
  4. 20:46-jestli se Vám hrne krev "dolu" jako do mozku, jste šťastný člověk. Většinou ale krev jde jen jedním směrem. Pokud Vám již klesl tlak, 18:57 Vám sděluje, že není vlastizrádce a hovado, nenabízí Vám "přátelství"! Já mu věřím.

   Vymazat
 22. Díky panu Olšerovi za tvrdá a nekompromisní, ale pravdivá slova.

  A před paní Liskovou skláním svůj duševní klobouk.

  Kdo z vás, co tady bušíte do klávesnic, by byl schopen a ochoten jet na Ukrajinu, aby se osobně přesvědčil o situaci na místě, kde zuří uměle vyprovokovaná občanská válka ? Kde civilisté nevědí, co s nimi zítra bude. Jejich vlastní lidé, vlastní vláda, je zabíjí a terorizuje. Kdo z vás by byl ochoten riskovat svoje domácí teplíčko a udělat něco konkrétního pro lidi tohoto válečného bojiště tak, jak to udělala paní Lísková ?
  Zkuste o tom nejdříve pouvažovat a pak teprve se tady vyjadřujte.
  Vl. Vašek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejde o duševní klobouk, ale o to, "že kdo se bojí sere v síni!" A tak všechna čest ženám, co se nebojí a bojují i za mužské posery!!!

   Vymazat
 23. Je neuvěřitelné, kolik zvířecího štětinácného rykotu způsobí jedna krásná slovanská děva
  a její zasloužilá a úctyhodná činnost.
  Pan Olšer dobře upozornil na její obtížné
  nasazení,které místo ubožáckých nadávek ,
  mělo by býti pochváleno..
  Myslím,že ona ,jako inteligentní mladá žena
  moc dobře ví, s jakým materiálem má co dočinění
  a vědoma je si rizika.
  Přeju jí ,aby byla ještě úspěšnější,ještě krásnější a milejší -aby se z toho ti nepřející
  debilové osypali pravými neštovicemi!
  jituš


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když nemají chlapi kule, pak je nemusejí zastoupit ženy. Chlapi, styďte se!!! Skoro to začíná vypadat tak, že co chlap to teplouš!!!

   Vymazat
  2. Pardon, ještě jsem zapomněl na impotenty!!!

   Vymazat
  3. Po korytu zase pase
   Naše štětinaté prase,
   Žere, žere,
   Zas a zase!!!

   Vymazat
  4. 22.07 Opravuji. Když chlapi nemají kule, pak je musejí zastoupit ženy! PS: Něco píšete a počítač sám píše opak. Pravý a moderní to nástroj naší demokracie. Chovanci od Chovance a Romancovová pak berou prachy a nemusejí ani máknout. To se někdo má!!!

   Vymazat
 24. Paní Nelo jste HRDINKA . Simpatická HRDINKA .
  Budoucí složení vlády : prezident Miloš Zeman
  : premiér Tomio Okamura
  : ministr zahraničí Nela Lísková
  S pozdravem váš volič Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas s Marcelem !
   no to by bylo!

   Vymazat
  2. 22:25
   Ale nebude. Lidi tak blbí nejsou. Máte smolíka.

   Vymazat
  3. Naprosto nejlepší řešení. Tak budu volit, i moji blízcí. Děda.

   Vymazat
  4. Marceli, jen tu Nelu bych psal s krátkým i, neb Ostravaci, maji gatě štěpovaci, jinak souhlas.

   Vymazat
  5. Jistě Okamura !

   Vymazat
 25. Pan Olšer má pravdu, nejde o nadsázku, bohužel ani v nadpisu. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A hlásím se do Národní domobrany, když mladším se ještě moc nechce. Děda.

   http://www.narodnidomobrana.cz/

   Vymazat
 26. Na rukojmi.cz kdosi v diskusi tuhle hysterickou pizdu staví na roveň Milady Horákové. Tak to už je vážně síla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napsal teplouš, co si připadá kràsný a inteligentní. Možná pornoherec Janda. Jakou má Horáková zásluhu na tom, že ji rozjetá mašinérie popravila???

   Vymazat
  2. 23:23
   Ano, komouši Horákovou popravili. Kdežto téhle pizdě, která si hraje na pronásledovanou disidentku, nikdo nezkřivil ani vlásek.
   Najdi 10 rozdílů, blbe.

   Vymazat
 27. 23:23 Dodnes není jasné, zda to byli komouši nebo anglosionističtí agenti. Rozdíly si najdi sám. Možná jich najdeš více než 10!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:34-dobrý! Jen se naučte adresovat, Vaše platí pro 23:27. Čas se používá z prvního řádku!

   Vymazat
  2. 23:34 Máte recht, pane Povolný, chybička se vloudila! Omlouvàm se.

   Vymazat
  3. 23:44 raději bych viděl psáno "čas je používán", protože původní čeština předpoklédala: když se něco se, tak takto koná samo. Současná generace tento odstín, díky mizerné základní škole, novinářům a televizi nezná, já ještě ze základní školy to pamatuju (pamatuji). Jde o významovou bohatost jazyka aniž by bylo zapotřebí mnoha slov.

   Vymazat
  4. 0:16-kdybyste věděl jak "zápasím" s češtinou, tak Vaše upozornění je pro mne ctí.

   Vymazat
 28. Mám takový pocit, pane Olšere, jakoby nadpis Vašeho článku přilákal do diskuze i samotné členy vlády. Zde vystupující samozřejmě jako soukromé osoby. Děda.

  OdpovědětVymazat
 29. to je to samé jak s le pen taky jse liberálům nehodí protože jsou vlastenci fandím paní Liskové aspon je vidět že žádná demokracie neexistuje

  OdpovědětVymazat