Reklama

pátek 10. března 2017

Prezident Miloš Zeman oznámil další kandidaturu!

10. 3. 2017    Twitter J.Ovčáčka, živě  Facebook

Prezident republiky Miloš Zeman, který hájí zájmy občanů, ne zájmy médií a nabubřelých pseudoelit.Na čtvrteční oslavě ve Španělském sále oznámil hostům, že bude usilovat i o druhé funkční období na Hradě. Svůj verdikt řekl při příležitosti čtvrtého výročí od nástupu do prezidentskéhoúřadu. Další informace  z TK, kde svoje stanovisko oficiálně sdělí veřejnosti přineseme později...

Miloš Zeman. | Foto: Twitterový účet Jiřího Ovčáčka

30 komentářů :

 1. V příští přímé volbě prezidenta republiky budou mít občané ČR jednu z posledních možností ovlivnit svoji budoucnost a budoucnost svých potomků.
  Záleží jen na nich, zda dají svůj hlas Miloši Zemanovi, který přes neurvalé útoky kolaborantských politiků, médií, "umělců",apod., prokázal svou činností, že mu jde o budoucnost občanů ČR nebo podpoří "šmejdy", kteří usilují o zničení všeho, co oni a jejich předkové zde vytvořili.
  L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak pravil Gazdík, Zemana volili méně inteligentní voliči, Že by se situace opakovala ?

   Vymazat
  2. Zemanovi jde především o moc, ty hloupý naivní bambulo. Lidi jsou pro něj jen užiteční idioti. Viz jeho schůzky s Kellnerem, poradci jako Nejedlý, podpora rychlého zavedení eura atd.

   Vymazat
  3. No zoči voči by to tenhle kripl každému jednomu do očí neřekl. To by asi bylo to poslední hovno, co z něj vypadlo "o)))

   Vymazat
  4. 9:46
   A co bys jako udělal, blbísku, kdybych ti řekl pravdu o tvé nedotknutelné modle? Vyprávěj a přeháněj.

   Vymazat
  5. 9:34 Pokud je 1 MJ "blbosti" 1 Laudát a Gazdík má hodnocení 2 Laudáty, o jakých "méně inteligentních voličích" může pan Gazdík mluvit ? O Stropnickém, Zlatuškovi, Kalouskovi, atd. ?

   Vymazat
  6. 9:49 O Zemanovi ať si říká, co chce,to je mi ukradené ale urážet lidi, za to by dostal po tlamě. Ty modlo.

   Vymazat
  7. 9:49
   Tvoje kolaborantská modla už naštěstí chcípla,dutolebe!

   Vymazat
  8. 9:57
   A koho urazil ty trotle????
   Ty lejnolahvárenský hovna????

   Vymazat
  9. Zlínský rodák10. března 2017 10:14

   Kauza "Polčák" nějak vyšuměla...
   Najde se nějaký redaktor, který rozkryje tzv. poradenství Zlínských mafiánů europoslanci Polčákovi ?
   O koho jde :
   Petr Redl (dříve zelinář a vekslák, nyní odborník přes vodárenství a energetiku), Redl mladší (nadějný synáček), pan MUDr. Adámek (primátor Zlína, řečník na Gazdíkově akci na Staroměstském náměstí 28.10.2016)...

   Vymazat
  10. Re (Anonymní 10. března 2017 9:34)
   A máme tomu rozumět tak, že Gazdík, který Zemana nevolil, je tím pádem výše-inteligent? Nebo jen tuctový kavárenský ýbrmenč? Jakých tu - bohužel - máme víc jak dost.

   Vymazat
  11. Re(Zlínský rodák 10:14)
   Petr Redl nejenom​ zelinář, ale i zásobovač nedostatkovým masem pod zeleninovým pultem

   Vymazat
  12. Každý věděl že bude kandidovat, tak to oznámení bylo teatrální až groteskní. Výstřel z děla to nebyl, oznamování kandidatury jen příznivcům na náklady Hradu v monströzní akci a pak ještě že národu to oznámí jako překvapení až druhý den na tiskové konferenci.Trochu uměřenosti a skromnosti by neškodilo as to píši jako jeho volič.

   Vymazat
 2. 09:44 A hele, pan chytrej bez bambuly? Za koho kopeš... Jinak já se taky za naivního a hloupého bambulu nepovažuji a volit ho budu zase.Tak nepoučuj,nás méně inteligentní, ty nejinteligentnější ze inteligentních.

  OdpovědětVymazat
 3. Zemana na hrad a Okamuru do čela vlády....

  Zrušení ILEGÁLNÍ České rupubliky .... skutečné referendum podle kterého nová státnost mohla být ustanovena ..zrušit veškeré pohledávky ilegální České republiky ... osvobození se od dluhů EU a dalších bankéřů prohlášením je za neplatné. Znárodnění všeho co západ neprávem vlastní z Česka co vlastně ukradl .... především finance....Čeští podnikatelé vlastní český bzynys....
  Žádné NATO .... prostě serme na-to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastimil.
   Velice správně.
   Jen mě u toho nakupování EUR,také šimrá v podbříšku,ta možnost zavedení EURA v druhé polovině roku.Nějak to stejně chtějí urychlit v centrále EU,než se jim to rozpadne pod rukami.Trochu je teď poškádlilo Polsko,zajímavé,že nechtělo Tuska ve vedení EU.

   Vymazat
  2. Vlastimil ano to zachraní naši zemi

   Vymazat
  3. To jakože čeští "podnikatelé" ten naloupený majetek vlastní právem?

   Vymazat
 4. GAZDÍK JE TEN PRAVÝ, KDO MÁ PRO SVÉ MÍNUSOVÉ IQ PRÁVO POSUZOIVAT IQ DRUHÝCH. Zemana volí naštěstí občané a ne voli, kterým je dána šance volit podle jejich vkusu "elity", VIP, modrou krev, zelený či hnědý mozek, hazardní hráče a kolaboranty diktatury kapitálu.
  Držme palce, aby byl Zeman zdravý a pak budeme mít, my občané v ČR šanci na dalších 5 roků přijatelného života.
  Proč se Zeman tak krutě nehodí "do krámu" českým fašinaci bojůvkám? Již to, že nechce válku je pro pražskou kavárnu vlastizradou. Tedy zradou na jejich bohatnutí z hromad mrtvých a z kolonizace Česka jimi vyrobenými migranty. Zeman je příliš tvořivý a současné kavárenské elity potřebují na trůně blbce a nebo aspoň někoho, kdo si bude šušňat svoji vědu a nebude se plést do aktivit uchvatitelů moci nad občany.
  Občané si budou muset dávat pozor, protože hráč hazardu, který se vnucuje na kandidátku na prezidenta, ohlásil již vyděračskou a denunciantskou kampaň po vzoru Kubiceho zprávy proti Zemanovi. Pozor i na další vyděrače, pozor na stále mocnou kolaborantskou pražskou kafrárnu, která pracuje v žoldu militaristů a zbrojního komplexu! To nezůstane u vajec a karet, jejich ochránci je zajistí dostatkem peněz ke korumpování a najímání podrazáků nejvyššího kalibru. V úzkých sáhnou i po nájemním vrahovi!
  Jsme-li u toho: diktatura kapitálu podporuje svými penězi rozdrobení politické scény u nás, aby nemohla ve volbách do parlamentu vzniknout jakákoliv akceschopná vláda. Víte jak se pak loví v takto kalném rybníce? Občan se musí soustředit přesně na opak: na dvě politické strany, jednu vpravo a jednu vlevo, které dá svůj hlas. Kdyby vznikla jednobarevná vláda, pak je to nejideálnější stav, kdy je jednoznačně zřejmé, kdo a kam směřuje a za co je odpovědný. Občane, nelíbí se ti vládnoucí strana, vol příště tu druhou. V současném guláši totální neodpovědnosti si lebedí politici typu Sobotů, Kalousů, Gazdů, Bělohrádků či schwarzenberských zbrojnošů. Politiků máme desetkrát více, než je zdravé, možná, že rozpadem těch asi 30 zbytečných stran vzniknou pracovní síly do průmyslu, který je tak zoufale musí hledat až na Ukrajině!

  OdpovědětVymazat
 5. Jen se ten vlastizradny ozrala do te doby neuchlastal. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebojte se, nikdo nedokáže zkonzumovat denně tolik alkoholu, co dokázal Havel.

   Vymazat
  2. 10:26 Vy jouzo, vy jste zaspal dobu. Havel už je dávno na Olšanech.

   Vymazat
 6. Panu presidentovi vyčítám to, za co by ho měla kavárna vychvalovat až do nebes a být vůbec s ním zcela spokojená, a není. A to je to, že je euro-federalista a stoupenec zavedení eura v ČR, nepříčetných projektů, které již vedly a ještě povedou k velikému neštěstí lidí, než se to všechno definitvně z uvedeného důvodu zhroutí. že to tak je dokazuje svými neblahými činy, sem tam nějaké to utrousené slovo, s jakoby vyplazeným jazykem na Brusel, nepadá na váhu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (10:58):
   Přiznávám, že mi na Zemanovi vadí i jiné vlastnosti či jeho názory, ale smysluplnou alternativu k němu nevidět.

   Vymazat
 7. Jedno je jisté,Zeman představuje jednu skupinu společnosti a každý druhý kandidát proti němu,je vlastně zastáncem pražské kavárny.Tak každopádně postupuje Zeman a kdo proti němu,je úplně jedno,bude jen zastáncem špíny.

  OdpovědětVymazat
 8. Ačkoli mi vadí cenzura, dopručuji zcela zrušit diskuzi pod zdejšími články. Zhovadilost a primitivní nenávistné výlevy kavárenských povalečů již dávno překročily všechny možné hranice tolerance. Působí zde jako stoka těch nejodpornějších exkrementů a znehodnocují tak základní kulturu těchto stránek.

  OdpovědětVymazat
 9. Církevní kolaboranti mají zelenou*

  OdpovědětVymazat
 10. A proč soudruzi z probruselské čt nedávali live přenos....

  OdpovědětVymazat
 11. Blahoželám pánovi prezidentovi Zemanovi k správnemu rozhodnutiu a Českému národu blahoželám k ďalšej šanci že nebudú mať na hrade len handru v rukách jednej ambasády ako ju máme my.

  OdpovědětVymazat
 12. Nemusel pan prezident Zeman s tím dělal takové tajnosti. Ty ubohé figurky, které by mu chtěly konkurovat, jsou jen směšné a pro srandu králíkům. Od bývalého veksláka vedeného u StB jako "Sázkaře", jehož volební heslo by mohlo být "bony, vole, chceš bony?" přes béčkové herce - spíše komedianty, až po Satana v kněžském rouchu polomuslimáka Halíka, kterého už Švandrlík ve svých Černých baronech označil jako největšího vola u praporu, to všechno je jen ubohá kolekce kreaturek, dosvědčující, že lepší kandidáty pražská kavárna nemá a ani mít nemůže.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.