Reklama

sobota 11. března 2017

Prezident republiky vystoupí v pořadu „S prezidentem v Lánech“ 12. března 2017

Jiří Ovčáček
11.3. 2017 Hrad
Prezident republiky Miloš Zeman vystoupí v neděli dne 12. března 2017 v 11.00 hodin v pořadu „S prezidentem v Lánech“, kde bude mimo jiné odpovídat na dotazy občanů. Pořad bude živě vysílán na webu Blesk.cz.


5 komentářů :

 1. Mohli jste si dát s tímto pořadem trochu pauzu, vždyť na jednoho je to už trochu moc. Uvědomte si prosím, že ať se stane s panem Horáčkem cokoli, máte ho na svědomí. V lepším případě bych chtěl touto cestou poprosit Mudr Davida o vlídné zacházení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechejme toho ubožáka ať vrátí část nakradených peněz zpět ve volební kampani.

   Smazat
 2. S panem Horáčkem se nic nestane.Tento rádoby
  dobroděj vydělal peníze na černých sázkách v
  Chuchli a peníze vypral prodejem své Fortuny.
  Klasický případ podvovníka.O ostatních snad
  nemá ani cenu hovořit.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Majevský, já mám pouze obavy o psychickou pruchu pana Horáčka. Ihned poté, co se dozvěděl o kandidatuře Miloše Zemana, na presidentský post, se z "veleváženého intelektuála", stává zlobivé dítě, kterému někdo rozšlapal bábovičku na pískovišti. Nakonec je to dobře,že se takhle odkopal, alespoň národ vidí, co by se (nedej bože) dostalo k moci.

   Smazat
  2. Jaký je asi morální profil takových, kteří zbohatli na sázkách (Kiska, Horáček) a půjčování peněz. Jak asi informovaní a myslící jsou lidé, kteří takové volí. Peníze by měly být obrazem odvedené uřitečné práce, co je jiné je loupež z té užitečné práce. Ta tvoří všechno to, co k životu nezbytně potřebujeme a bez čeho se neobejdeme. Nechápu, jak se může tak úspěšně dařit tuto prostou pravdu okecávat.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.