Reklama

pondělí 6. března 2017

Proč se od české sociální demokracie odvracejí voliči? Štěpán Kotrba odpovídá:

Štěpán Kotrba
6.3.2017 facebook autora

JO. Přehnanou politickou korektností, extrémním genderismem, militantním ekologismem, agresivní proimigrační politikou, násilnou inkluzí, hloupým kariérním řádem, blbě nastaveným progresivním zdaněním, bezvízovým přílivem Ukrů, bezpodmínečným bruselstvím, pobytem jednotek NATO a dalšími věcmi lidi prostě časem naserete. Pak se nedivte.

33 komentářů :

 1. Ještě jste zapomněl na před volbami slibovanou, ale pak ani náznakem nerealizovanou, revizi církevních "restitucí" a především na tu tragikomickou postavu ukecaného Hurvínka v čele té partaje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Při opětovném vzkříšení ČSSD za pomocí vychcánků Sobotky, Zadolárka, Škromacha nebo Zemana partaji bylo vloženo do vínku, že slibem partaj neurazí a po volbách nemusí partajní vrchnost sliby plnit ! Zeman se proslavil tím, že sliboval, že bez souhlasu celostátním v referendu se do NATA nevstoupí a konec zlodějským privatizacím ! Nakonec Zeman ještě požehnal bombardování Bělehradu sebrankou z NATA a oddlužené státní komerční banky rozdal svým zahraničním židovským mamarádům ! Toto "principiální" jednání vedení ČSSD na čele se Zemanem se následně dalo pro ČSSD normou tak, že volič se mohl zaručeně spolehnout, že sliby se nikdy nedodržují !


   Smazat
  2. @Herout: svatá slova!

   Smazat
  3. Pro 17:20 Pro Zemana svědčí fakt, že písemný souhlas k bombardování Jugoslávie nepřipojil- na rozdíl od největšího pravdoláskařé.

   Smazat
 2. Doplním další socanské a kobližkářské chuťovčičky.Odnárodnění obyvatel, evropskou armádu, třešinkou na dortu je vytvoření sjednocené federální EU a současné připojení "Tsechie" ke IV.říši jako další spolkovou zemi.

  OdpovědětSmazat
 3. Soc. dem. byla založena na ideích sociální spravedlnosti a občanské rovnosti. Obojí vzalo dávno za své - strana se stala posluhou velkokapitálu, kterému se vemlouvala se slibem, že bude krotit požadavky chudých a jejich nároky na právo a spravedlnost. Kdo může považovat tuto stranu renegátů za levici? Toto odpadlictví od lidství plné intrikánů, karieristů a nenapapaných politických bafun´ářů. KDO TO MŮŽE PROBŮH JEŠT VOLIT?

  OdpovědětSmazat
 4. Už nikdo nebo jen kariéristi + hlupáci...ČSSD se zpronevěřila. Komu? Všem těm bojovníkům z 19.stol. za lepší život lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že těch hlupáků je tady velmi mnoho. Jak jsem zjistil, i mezi dělníky se najdou.

   Smazat
  2. Obávám se, že těch hlupáků je zde stále velmi mnoho. Dokonce se najdou i mezi dělníky.

   Smazat
 5. Bojovníci za lepší život?Čí?V důsledku zrady od
  vedení ČSSD vznikla KSČ!Mají na svědomí takové
  skutky,že je není možno považovat za českou.Ať
  za R-U či první a druhé republiky vždy zradili
  český národ kvůli svým ziskům.Stejné je to také
  dnes,když národu lžou(jako ostatní partaje) a
  v Bruseli jsou v hlubokém předklonu.Vydávají
  svoji zradu za ochranu národa před nebezpečím.
  Největším nebezpečím je právě prolhaná ČSSD v
  čele se Sobotkou,Chovancem a Zaorálkem.Před
  nimi je třeba se chránit!Stejně tak před tím
  slovenským ANO.Češi jsou blbí a nechtějí si
  pamatovat,kdo se k nim choval zrádně a nepřátelsky.
  Ještě si svého nepřítele zvolí do parlamentu a
  následně do vlády.Češi,vzpamatujte se!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KSČ dotáhla dělnickou věc až k vítězné revoluci. Jakmile se stala vládnoucí stranou nalezli do ní kariéristé, kteří neprosazovali zájmy dělníků, nýbrž jen ty svoje a tím se stali subjektivním faktorem porážky nakročení k sociálně spravedlivé společnosti.

   Smazat
 6. a nyní další perličky, zveřejňování obchodních smluv státních podniků, které nesou finance do státního rozpočtu, který živí politiky, čipování občanek, jednotný registr všech nemocí všech občanů, podpora solárů, podpora nemakačenek, přehlížení nezaměstnanosti lidí nad 50, montovny a nyní dostavba jaderných bloků, i když dosud nemají vyřešeno, kam s jaderným odpadem. Poslanci ČSSD jsou poslanci, kteří se nevešli na kandidátku pravicových stran.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslanci sociálních demokratů jsou ideově čistí atikomunisté, proč by jim měla být upřena možnost politické kariéry v naši mladé kapitalistické demokracii?

   Smazat
 7. Sobotka schválil včlenění části armády pod velení Němců, posílá armádu k ruským hranicím. Místo aby se s Rusy spolupracovalo a zajistili hranici proti migrantům budou dráždit a rozdmýchávat s ruskem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sralbotka s komediantem Žilkou zaprodali část české armády novodobému Wehrmachtu k provokování ruského medvěda.

   Smazat
 8. " Nakonec Zeman ještě požehnal bombardování Bělehradu sebrankou z NATA"


  Pane Herout, kdyz jsme my (my NATO) bombardovali Srbsko, byl prededa vlady Klaus a prezident Havel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V roce1999, když bombardovali Bělehrad, tak byl Zeman premiérem, Kavan ministr zahraničí a ožrala Havel presidentem !!

   Smazat
  2. Venca Flaška a jeho humanitární bombardování zločineckou vraždící organizací NauTou.

   Smazat
 9. Pan Kotrba uhodil hřebíček na hlavičku. Jasně a stručně. ČSSD = nevolitelná strana!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Ještě dodám jedno velké mínus pro ČSSD. Ústavou zaručené právo na referendum nebyla schopna a ochotna ZÁKONEM uvést do praxe!! A v pouhém návrhu bylo zvažováno, že k vypsání plebiscitu bude potřeba 250 000 podpisů!!! Je to banda gaunerů!!

  OdpovědětSmazat
 11. Tak církevní restituce už Sobotka vyřešil jak nám slíbil,do strany natahal nějaké podivné lidí,Prouza,Diensbier,oba mají to nejlepší doporučení atd,podrazí své členy vlády,migraci zastavil a teď mu vrtá hlavou co jíme,odsouhlasil nějakej spolek,který dohlíží zda nelžeme,on lhát může a denně nám to dokazuje,ti víte takovej poradce jako Špidla je nezaplacení ,spolubojovník proti Zemanovi,podraží prezidenta atd.a pak chce po nás hlas.Ševče drž se svého kopyta,přece být advokátem ,to není špatný kšeft.Je to uzdisráč.

  OdpovědětSmazat
 12. rok 1999 předseda vlády
  Václav Klaus
  https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_Klaus
  president ČR
  ožrala Vašek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, ale víte ze soudobých českých dějin prdlačku.
   V r. 1998 vyhrála volby ČSSD, Miloš Zeman sestavil vládu a spáchal pak s ODS notoricky známou tzv. opoziční smlouvu. M. Zeman šéfoval vládě a V. Klaus poslanecké sněmovně, oba do r. 2002.
   Předtím Klaus dopremiéroval počátkem roku 1998, kdyžmu pozadí utrhly korupční skandály ODS s mrtvými sponzory a neúspěšný ekonomický balíček. Jeho vládu vystřídala tzv. úřednická vláda Josefa Tošovského, po ní a po volbách Zeman.
   Nechte si někdy vyprávět od I. Davida o nočním hlasování o povolení přeletů pro letadla bombardující Bělehrad. Myslíte, že by sociální demokrat byl ministrem ve vládě ODS?
   Na wikipedii si jak v hesle Miloš Zeman, tak v hesle Václav Klaus můžete najít různá data z jejich politického života, funkční období jsou velmi prakticky uvedena v tabulce vpravo i s předchůdci a následovníky.

   Oh, bože, do čeho´s tu duši zase dal?! A tohle se nám tady zapojuje do diskuse...

   KR

   Smazat
 13. Jako jediní jsme přelety pumordérů schválili coby vláda ( Zemanova), nejkrvežíznivější byl prý havloid Dostál ... premiérem byl Zeman od r.1998

  http://www.novarepublika.cz/2014/04/jak-ceska-vlada-jednala-o-bombardovani.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro pořádek připomínám, že jsme byli přijati do NATO jen pár týdnů před tím kdy balkánská řeznice a kámoška Venci flašky rozhodla o bombardování Srbska a neměli jsme žádnou možnost to nějak ovlivnit. To rozhodli jiní krvežízniví grázlové.

   Smazat
  2. Do NATO jsme byli přijati pouhých 12 dnů (!) před zahájením bombardování. Potřebovali narychlo náš vzdušný prostor pro své lumpárny.

   12.3.1999 - přijetí do NATO - brzy "oslavíme"
   a 24.3.1999 ve 20:00 hod. dopadly první pumy a tomahawky na Srbsko a Černou Horu!!!

   V ten den ve 20:00hod. bude u ambasády Republiky Srbsko pietní akt a pravoslavnou bohoslužbou za mrtvé (parastos). Přijďte se svíčkami zavzpomínat na naši zradu Srbů a na válku v Evropě, kterou za pomocí chorvatských fašistů, muslimských extremistů a albánské narkomafie rozpoutaly státy NATO!!!

   Smazat
 14. Ing. Miloš Zeman
  3. předseda vlády České republiky
  Ve funkci:
  17. července 1998 – 15. července 2002
  Dne 24. března 1999 začalo NATO bombardováním Bělehradu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nutno dodat, že ten vychlastanej hochštapler, když byl před dvěma lety v Bělehradu, na úvodní tiskovce hrdě prohlásil, že souhlasil s bombardováním, jehož charakter byl výlučně humanitární, jako zástupce poslední země. Idiot. Lezl bych kanálama studem a to hovado vychcaný se tím ještě chlubí...

   Smazat
 15. Nevolil jsem je, ale jejich konec nastal ve chvíli, kdy se dali do holportu s lidovci.
  To je ta největší pakáž v historii.
  Nemuseli to dělat, mohli jít s Okamurou, který by je rozhodně tlačil do plnění jejich programu daleko víc. Lidovci je naopak blokli a klasicky vytěžili maximum.
  Ale socani jsou pitomci.

  OdpovědětSmazat
 16. dobře napsáno euhujeři a vítači nevolitelný

  OdpovědětSmazat
 17. Stručně a výstižně, na co víc řečí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.