Reklama

.

.

pátek 24. března 2017

Protest proti průjezdu americké vojenské techniky přes území České republiky za účelem přípravy válečné agrese

24. 3. 2017
Jednání Vlády České republiky a Armády České republiky je limitováno Ústavou České republiky, článkem 43 odst.4) a to:
a) plnění závazků z mezinárodních smluv o společné obraně proti napadení
b) účast na mírových operacích podle rozhodnutí mezinárodní organizace
Z uzavřených mezinárodních smluv, čl.1 Severoatlantické smlouvy, které zavazují řešit mezinárodní spory mírovou cestou lze odvodit, že ve stejném mírovém a obraném pojetí je i Ústava ČR a tím i daná pravomoc vlády rozhodovat o průjezdu a přeletu cizích ozbrojených sil jiných států přes území České republiky. 

V rozporu s tímto mírovým pojetím Ústavy České republiky vláda rozhodla povolit další průjezd cizích vojenských sil přes naší republiku. Tyto cizí vojenské síly projíždějící přes Českou republiku se neúčastní žádné mírové operace, ani vojenského cvičení. Jedná se o přeskupení vojenské techniky cizích států za účelem přípravy možné agrese, válečného konfliktu v rámci
,, opatření alianční Posílené předsunuté přítomnosti“.
Protestujeme proti rozhodnutí vlády, která proti většinovému názoru občanů České republiky loajálně přistupuje k podílu České republiky na zhoršování bezpečnostního prostředí Evropy, dělá z nás případné spolupachatele agrese, nebo válečného konfliktu.
Protestujeme proti obcházení, znevažování, porušování Ústavy České republiky a vyprazdňování pojmu o zabezpečení míru.
Protestujeme proti krokům omezující naší svobodu, která je možná jen na základě pravdivých a úplných informací.
Odmítáme tvrzení ministra obrany pana Stropnického, že projíždějící konvoj cizích vojenských sil přes naše území dne 25.-26.3.2017 je konvoj našich partnerů.
V roce 2015 byl proveden průzkum, jak vnímá veřejnost rozhodnutí vlády - aktivitu Armády České republiky. I přes velmi silnou mediální masáž, obhajující jednání Vlády České republiky k průjezdu cizí armády přes naše území byly výsledky průzkumu: z 19 241 občanů se proti průjezdu vyslovilo 10 500, pro bylo 7 996, jedno to bylo 745 občanům.
Konvoj údajně vyjíždí z německého Vilsecku a veřejnost záměrně není informována o cíli tj. místu dojezdu v Polsku. Tato utajovaná informace by zpochybnila důvod průjezdu těchto cizích vojenských sil přes naše území. Ať by se jednalo o cílové místo polského města Zagaň, kde je budována nová americká základna, nebo i další základny v Polsku, ukázalo by se, že kratší, rychlejší cestou by byl průjezd dálniční sítí Německo – Polsko. Vláda a ministerstvo obrany nemá právo zatajovat před veřejností informace o skutečném účelu průjezdu a pobytu cizích vojenských sil na našem území, ani o tom, co se případně převáží do VÚ 5512 Logistika a podzemního pracoviště 26.pluku velení, řízení a průzkumu v Brandýse nad Labem – Stará Boleslav.
Vyzýváme veřejnost, aby pozorně monitorovala pohyb cizího vojenského konvoje, druhy techniky i jejich zastávky.

Za Iniciativu Ne základnám                                                       Praha 24.3.2017
Eva Novotná, mluvčí

Na vědomí: ministr obrany Martin Stropnický

89 komentářů :

 1. Jak vidno dle předvolebních preferencí(cca 30%), tak Češi zbožňují a milují firmu Ano, kobližky, Andreje Sorry jako i ostatní Koblížkáře, včetně ministra herectví.Tímto aktem plně válečné tažení a agresi u ruských hranic schvalují.O Socanech se Srábotkou ani nemluvě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale lidi. Bohuš a velký vojenský héérec to s váma myslí dobře. Kdyby jste se občas nebáli, mohli by jste začít přemýšlet, a to je nežádoucí. Vy si chcete zase vykoledovat rok 1968 v novém kabátě 2018. A jak sem nová bratrská vojska vtrhnou, na což se právě připravujou, už je odsud nedostaneme ani párem golemů.

   Vymazat
  2. 20:50 Umíš něco jiného než kydat tvoje sračky na náš národ?
   Nelíbí se ti tady tak táhni a nezamořuj vzduch v naší kotlině.

   Vymazat
  3. Mitrofanove, vem manželku a jeďte se podivat na nějakou hodně vysokou skálu. Tam navlékněte bílé ponožky a skočte. My si tak oddecneme, že se vám o tom a všem bandercům ani nezdálo.

   Vymazat
  4. neni daleko doba kdy budou nove spojence vitat od mateřske školički až po školički vysoke historicka zkušenost nam tak veli zatim ale stači stado tupich vovčanu v čele s černoprdelniky zvyklimy taktež žehnat vitěznym zbranim

   Vymazat
  5. Že ten převlečenej David jsem dává články,které by jako ministr za vládnoucí stranu podporoval. Inu kdo platí ten jede,čili prestitut,co?

   Vymazat
  6. Přes ČR zatím jen jezdí, ale
   REMEMBER 24. 3. 1999
   Válečný zločin v Jugoslávii spolkem

   N assizm
   A gression
   T error and
   O pression!

   Vymazat
  7. Yellowstone nás zachrání ,člověk tady nemá co pohledávat !

   Vymazat
  8. Ivan David nemá potřebu se převlékat. I jako ministr ve vládě Miloše Zemana se vždy vyjadřoval otevřeně. Jak známo,byl za to odvolán. Takže ty chudáčku ubožáčku z 9.30 běž plivat svoje jedovaté sliny na jiné webové stránky. Prestitut budeš zřejm sám...

   Vymazat
  9. v boleslavi nafasovali mirovou munici patrone s handsgranaty k tomu jim požehnal sam duka a uvitaci kolonijni vybor s loutkovou vladou se soudružkou langštatovou miloušem a sralbotkou v čele anebo snad někdo slišel od jmenovanych tak takto ne mili soudruzi američane mi nebyt vaše kolonie

   Vymazat
 2. Kapitalismus vyprodukoval první a druhou světovou válku a v současné době připravuje tu nejstrašnější, třetí světovou válku. Někteří říkají, že třetí světová válka již probíhá, jenom velmoci si uvědomují, že otevřená válka by mohla přejít do horké fáze, tedy použití atomových zbraní s čímž se zatím nepočítá i když USA je přesvědčeno, že atomovou válku USA může vyhrát. Otázka je za jakou cenu, když v první světové bylo 10 milionů mrtvých v druhé 60 milionů mrtvých a ve třetí se počítá s několika miliardami mrtvých. Všechny tyto války má na svědomí kapitalismus, tvorba zisku, bezohlednost nad obyčejnými lidmi. Obě předešlé světové války byly taky dlouho připravované a před každou z těchto válek se připravovala válečná směs, tedy zbrojení pod různými záminkami a štvaní obyvatelstva kontinentů proti sobě. Dnešní dokumentární filmy o první a druhé světové válce ukazují, že toto zabíjení bylo úplně nesmyslné, ale žádný z dokumentárních filmů neříká o tom, že zbrojaři si neskutečně namastili kapsy ziskem z výroby všeho co válka potřebovala, bez ohledu na stovky milionů mrtvých a zmrzačených a jinak postižených lidí, kteří se octli v totální bídě. Současné se nacházíme ve fázi, kdy se třetí světová válka připravuje, nebo kdy její hybridní část již probíhá a sonduje se nejvhodnější okamžik, kdy jí začít otevřeně proti Rusku. Je faktem, že kapitalisti jsou nepoučitelní v tom, že vždy válku prohrál ten, kdo ji začal a začal jí v domnění, že je silnější a válku hravě vyhraje. Myslel si to Napoleon, mysleli si to představitele Rakouska a Německa a myslel si to i Hitler podporovaný západními demokraciemi, které všemi možnými prostředky umožňovali Hitlerovskému Německu vytvořit si koridor k hranicím tehdejšího SSSR. I když se říká, že nelze vstoupit dva krát do stejné řeky, kapitalisti, zbrojaři, váleční štváči, jako u nás například i poslankyně Černochová z ODS a Langšándlová z TOP 09 a řada dalších ze západních demokratických zemí, tuto skutečnost nechce vzít na vědomí a všemi možnými prostředky tuto předválečnou zápalnou směs připravují a nemůžou se dočkat až válka proti Rusku začne. Samozřejmě nepočítají, že by oni, nebo jejich děti, nebo vnuci, skončili v zákopech na východní frontě a pro tyto případy mají pro sebe a pro své děti a vnuky připravené modré knížky a samozřejmě počítají, že tam půjdou umírat za jejich pochybné propagandistické cíle ti nejchudší, jejichž rodiče vydělávají oněch vynikajících 16 tisícovek hrubého a žijí, tak říkajíc z ruky do huby, protože oni se považují za nadlidi a dávají to svou válečnou rétorikou jasně najevo. Prostý lid nikdy nebyl pro válku a válka pro něj byla vždy pohroma, ne však pro nadlidi typu uvedených poslankyň a dalších válečných štváčů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborný příspěvek plně vystihuje podstatu tzv. kapitalistického Západu až ke své sebevraždě.Miliardáři a filantropové vyvolají konflikt, aby si namastili kapsy, tzv.zisk na prvním místě, schovaní v luxusních podzemních krytech a chudáci s těmi 16.000 brutto to šli za ně na tažení Drank nach Osten, vybojovat!Je nutné si všimnout, že mezi největší válečné štváče patří právě ženy, které jsou i matkami!

   Vymazat
  2. 15:52 Smutné, leč pravdivé. Opravdu je hodně blbečků, kteří se na válku doslova těší, především z řad přiblblých novodobých zbohatlíků, kteří se domnívají, že se vše odehraje za humnama a oni poté vylezou ze svých nor a začne nový, pro ně ještě lepší život. Tito debilové a není jich málo, si zřejmě myslí že by se jich to nedotklo. CHa, cha, cha. Otřesná doba.

   Vymazat
  3. 16:20

   Vždyť o té jakési údajné válce meldujete stále dokola vy, psychopati. Každý den je tu o imaginární válce proti Rusku nejmíň 5 článků. Furt na válku myslíte, furt o ní mluvíte a píšete, určitě se vám o ní i zdá. Projektujete si do "zbohatlíků" vaše idiotské představy. prostě psychopati.

   Vymazat
  4. 16:36 Milý kašpare, popisuji pouze a jenom svoje osobní zkušenosti.

   Vymazat
  5. Anonymní24. března 2017 15:51 moc pěkně napsané souhlas

   Vymazat
  6. nechci malovat satana na zdi ale na čete by vas když ne rozcupovali tak zastřelili v přimem přenosu nebo v lepšim připadě na vas vlitli tupi chovanci s klepety psat takto otevřeně je přeci trestne i lžidisidenti by vami opovrhli

   Vymazat
  7. Dokumenty ve zpracování Olivera Stone hovoří jasně, že hned po válce se všichni důležití židi sešli a zjistili, jak si mastit kapsy i v budoucnu tím, že budou vyvolávat války. A zatím se jim to stoprocentně daří. To že natáhl brka starej Rottschild ještě neznamená, že jejich chamtivost definitivně skončila. Je jich nasekáno stovky a tak budou v tomto pokračovat.

   Vymazat
  8. 16:20

   Válka je třeba. Kvůli nezdegenerování. Dokud Řím vedl války, ty skutečné, ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jako ta s Pyrrhem, s Jugurthou či Mithridatem a hlavně s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování!
   Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen válčičky, tu s Germány kdesi, tu s primitivními Dáky či Svéby zase jinde, nastal úpadek! Množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla zkorumpovanost,letargie, tupost,blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme?

   Vymazat
  9. 8:56 V něčem máte nepochybně pravdu, dnes jsou ovšem zbraně i doba ne jiné úrovni. Obávám se, že právě ti, vámi posledně jmenovaní by to odsrali nejméně.

   Vymazat
 3. Ano, je to smutné, jak lidem věci nedocházejí.Leo

  OdpovědětVymazat
 4. Americká vojenská technika jede zachránit svého nastrčeného prezidenta Ukrajiny, kterému hoří půda pod nohama (a to doslova). Jedou mu zajistit pozemní únikový koridor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tímhle pouštním maskováním toho prasopsa výborně zakamuflují.

   Vymazat
  2. V Litvě a Lotyšsku jsou písečné duny, takže pouštní maskování je to pravé ořechové. Horší je to pak na území Ruska. Tam jsou lesy a jejich pouštní maskování by se krásně vyjímalo, ale možná že je to taky záměr na zmatení nepřítele, kteří se leknou a utečou před něčím co ještě neviděli.

   Vymazat
 5. Máme štěstí, že mezi námi a Ruskem jsou jeden nebo dva další státy, jinak už by tady byla mohutná americká vojenská základna. USA vždy potřebovaly nějakého nepřítele a toho personifikovali. Ne Irák ale Husajn, ne Libye ale Kadáffi, ne Sýrie ale Asád a teď je na řadě Rusko, tedy Putin. Vojenská mašinérie je v současné době nevyužitá, zbraně je třeba vyměňovat za nové a dražší a tak je třeba připravovat nástupní prostor proti Rusku. Takže zatím jen projíždějí, ale dojde-li k vojenskému konfliktu daleko od Ameriky, kdesi v Evropě, tak budeme stejně na ráně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že na ráně v případě většího konfliktu bude i Amerika, Trump. K Hirošimě a Nagasaki by určitě břibyly New York, Washington...

   Vymazat
  2. 15:58 zajímavý postře, dík.

   Vymazat
 6. Přesun vyspělé armády USA přes naše území ma jeden cíl a to přejetí území ČR bez toho aby se aspoň jednou podařilo projet bez poruchy vyspělé techniky, tedy aut, které již od pohledu budí obavy o vyspělosti vybavení americké armády. Pamatují v šedesátých létech jak projížděla našim městem Armáda Československé lidové armády a to opravdu byla armáda s technikou. Pak jako voják taky Československé lidové armády si pamatuji jakou techniku jsme měli a v jakém stavu a bojeschopnosti musela být udržovaná pro obranu vlasti. to co projíždí přes naše území, pokud by se rozhodlo napadnout Rusko, opět by to dopadlo, že Rusové by pak předvedli vojenskou přehlídku v Berlíně a Paříži. Budou rádi, když se jim to do vysněného Pobaltí nerozpadne. Když je vidím, tak mi dochází, že v Afganistánu proti košiláčům nemůžou zvítězit i když je to stojí miliardy doláčů dnes a denně. Ale co naplat, nynější režim říká že jsou to mírové transportéry a vrhají mírové miny a granáty a dělostřelecké projektily.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. redislokace je do cela vítaná záležitost, východoslovenským železárnám už dochází železný šrot, možná by se nějakej hodil i Třinci

   Vymazat
  2. Jak říkal Venca Flaška, vojenská přítomnost NATO a USA je pouze humanitární, včetně bombardování.

   Vymazat
  3. Jooo, zázračná ruská armáda a její skvělá technika. To už tu dlouho nebylo :-D

   https://www.youtube.com/watch?v=1s77cqabHsM

   https://www.youtube.com/watch?v=5kWrx9Ce9ic

   https://www.youtube.com/watch?v=mspvhhU4RAE

   Vymazat
  4. Kuboušku, dávej pozor, byla řeč o nejlepší americké armádě s nejlepší technikou.

   Vymazat
  5. 16:16 šak i Áda Hitlerů se moc smál z ruský výzbroje.

   Vymazat
 7. Aneb, vymyslíme si nějakou hovadinu ("za účelem přípravy válečné agrese") a pak proti tomuto nesmyslu mohutně protestujeme.
  To je jako u Chocholouška.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná by sis měl najít jiného lékaře, Pepku.

   Vymazat
 8. Zajímalo by mně, jestli mají koupené dálniční známky, když nám už chtějí zpoplatnit i silnice první třídy a máme za dálniční známky nejvyšší ceny v Evropě. když jsem byl v USA taky jsem musel za dálnici která byla zpoplatněna zaplatit, tak si myslím, že by měli Amici taky platit, jako za nákladní auta a policie by to měla kontrolovat a při nedodržení pokutovat stejně jako pokutuje naše řidiče. Pohybují se po našem území a musí dodržovat naše zákony. Ale protože je jasné, že projíždějící armáda není spřátelená armáda ale okupační armáda, tak naše zákony dodržovat armáda USA dodržovat nebude. Taky kolem dálnice, kde bude projíždět bude určitě množství vlezdoprdelistů kteří na ně budou mávat a ČT je bude ukazovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přestaň blábolit nesmysle, vole. Btw, co jsi dělal u okupantů?

   Vymazat
  2. 16:18 Jando, tady neni homoporno studio

   Vymazat
 9. Amerikánská zkáza na pochodu.Stropnický už se nemůže dočkat až bude promlouvat k těm amickým degenerátům.

  OdpovědětVymazat
 10. Banderovci už nedokážou zvládnout ani jednoduchý atentát. Nejdříve pustili do éteru, že atentátníkem byl Pavel Paršov (13 měsíců příslušníkem Národní gardy nasazený proti Donbasu), ale že ho smrtelně zranil bodyguard Voroněnkova. Dnes je už zase mezi živými a banderovci nasměrovali masmédia po někom s úplně jiným příjmením. je asi třeba vytvořit stopu do Kremlu. No počkejme, ČT nám v tom večer zcela jistě udělá jasno. Ještě, že ji máme, člověk by jinak bez ČT ani nevěděl, co si má myslet.

  OdpovědětVymazat
 11. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE!!!
  Germánům nevěřit!
  Mráz přichází z Bruselu!
  S EU do pekla!
  S USA do věčných lovišť!
  S kapitalismem do prdele!
  NE nelegální migraci!

  OdpovědětVymazat
 12. Mráz přichází z hloupých českých mozečků,ne z
  Brusele.Už téměř 30 let volí stejné svině a jsou
  v domění,že to bude lepší.Nesvalujme všechno na
  nějakou Brusel.Hlavní vina je v ČR!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš to v hlavě nějak pošáhané, protože Brusel je centrum zločinů, byrokrace, centralizace, islamismu a jiných protilidových aktivit! Kapišto?!

   Vymazat
  2. 21:43-Máš pravdu.mám to v hlavě pošahané,
   ovšem vstup do EU jsem odmítl a nechodím
   volit nikoho,kdo se chce usadit v Bruseli.
   Někdo tam ty zločince musel dostat a ten
   někdo byli voliči.Čecháci volí stále stejný
   ksindl do svého vedení a já to mám nějak
   pošahané.Volí si do EP prasata a ne svoje
   zástupce,ale já to mám pošahané.Myšlení
   Ti zřejmě dělá poněkud potíže.Musíš dříve
   odstranit příčinu,tj.volení Štětiny do EP.
   hnát svinským krokem všechny,kteří volí
   do orgánů EU,jež nám potom určuje,kdy si
   můžeme dojít na záchod.Používej mozek a
   nebudeš muset nikoho napadat,že to má dle
   Tebe pošahaný.To centrum vytvořili voliči.
   Tedy se na tom podílejí i Češi.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. Vždy musíš mít poslední slovo, "politologu"? A nezapomen, že se brzy zhroutí i uměle vytvořený hybrid nacistické a socialistické ideologie zvaný Evropská unie.

   Vymazat
  4. 0:30-Zřejmě nechceš pochopit,že tu verbež
   do Brusele někdo musel dostat.Někdo také
   rozhodoval o tom,že ČR do tohoto hloupého
   spolku vleze.To byl Brusel?Nebo hloupý
   český volič?Musíš uznat,že je to právě
   ten druhý případ.Základ je ten,že původní
   rozhodnutí učinil český volič.Proč,na to
   se musíš zeptat těch voličů,ne Brusele.
   Jinak každá akce,která povede k odchodu
   ze čtvrté říše,bude mít mou podporu.Sám
   ve svých 68ti letech už nic nezvládám
   udělat.Politolog nejsem,na to je Pehe a
   jiní.Takže Tvůj útok směřoval tam,kam
   neměl.A stačí jen dobře číst.Argumenty
   musíš přebít moje názory,hloupým pokusem
   o ironii to nejde.
   Petr Majevský

   Vymazat
 13. Posledně jsem viděl dvě auta, je to tak půl roku,
  Neměla označení příslušnosti, jen na dveřích znak NATO a kamufláž ani typ vozidel nebyly naše. Jeden vůz měl na korbě kontejner a druhý, větší, měl ponton. Tipl bych si podle kamufláže na Němce.

  OdpovědětVymazat
 14. Ceskym nevolnikum v protektoratu se muze srat na hlavy, odpovi leda ironii
  To je vse, co proti tomu cesi zvladnou. Pro srovnani, ani za vlastizradneho Obamy by si Americane nepustili cizi vojsko na uzemi. Ale Ceska Onucni Republika proste neni svepravna.

  OdpovědětVymazat
 15. Třeba už měla ve Francii začít občanská válka ,aby ty kolony jezdili na spět!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Ustava Ceske republiky v citovanych pasazich pojednava o MIROVYCH misich-ne o zlocineckych.
  A tudiz ACR nesmi byt posilana do misi bojovych,zamerenych na dobyvani cizich uzemi svrchovanych statu.
  V danem pripade se jedna o valecny stav, a ten k dotknutym zemim vyhlasen nebyl. Z toho vyplyva,ze ACR-at uz s jakymkolym poslanim pacha v danych zemich agresi.
  Jednou,az nadejde ten spravny den se za to zodpovi ti,kdo na to dali souhlas. Je to jisty jako smrt.

  OdpovědětVymazat
 17. Karle Kryle, opět železné maringotky, opět jen vojáci a opět otevřená vrátka. Jenže dnes tu není Karel Kryl, zato klaunů a jejich mezků, zástupy.

  OdpovědětVymazat
 18. Pryč s okupanty!!! Mazej domů Johne, čeká tě bakelitová Nataša.

  OdpovědětVymazat
 19. Amici by to netrpeli, cesi to trpi. Holt jsou na jine urovni onucniho indexu

  OdpovědětVymazat
 20. Tak už Češi přestat kecat, vyčistit zuby a jít pozdravit a vítat naše americké spasitele! To žvanění tady je k ničemu tak se alespoň nějak ukažte! Uvědomte si před vším vás ochraňují: změnou režimu, ztrátou té pravé demokracie, co tu máme nepřijdete o vaše továrny, banky, hutě, chrání vás před Putinem, udělají vám tu radar na ochranu proti raketám Iránců a Severních Korejců, ochrání vás před Erdoganem a islámskou hordou. To přece za nějaký ten pac a pusu stojí. Vydra na koně a v čelo šiku! A vy ostatmí !? Šup, nebo si to rozmyslí a nechají nás tu v plen...

  OdpovědětVymazat
 21. Μολών λαβέ

  OdpovědětVymazat
 22. Na info kurýr je vystaven zatykač na ministra války Martina Stropnického. Protože se to týká celé naší vlastizrádné vlády, tak se mi to zdá málo, ale což je to alespoň první vlaštovka a ti ostatní zrádci jsou ve článku také jmenováni. Už se těším na to až je začnou honit po celém světě. Není to otázka jestli, ale kdy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spravne, Stropnickeho pred lidovy soud

   Vymazat
 23. Průjezd USA a britské techniky je pouze propagandistická akce na zpracování našeho obyvatelstva. I méně vzdělaný člověk ví, že je podstatně levnější přeprava po železnici. I ztráty techniky jsou menší.Holt propaganda- co na to ten nový útvar na vnitru.

  OdpovědětVymazat
 24. tady je článek kdo stojí za migrací čtěte:

  http://aeronet.cz/news/no-to-snad-ne-zvlastni-zmocnenec-osn-pro-migraci-vyzval-eu-aby-podkopavala-etnickou-stejnorodost-evropskych-zemi-a-nahrazovala-ji-multikulturni-diverzitou-sionista-s-karierou-v-goldman-sachs/

  OdpovědětVymazat
 25. Pořád čekám, kdy se ozve Kocáb s protestem proti pobytu cizích vojsk na našem území. Copak, copak ? Asi nemá čas, zase musí tunelovat nějaký ten TREND.

  OdpovědětVymazat
 26. Mně se moc libí termín "mírové operace". Takovou podle USA byla i atomovka na Hirošimu a Nagasaki, neb za cenu asi půl milionů civilních obětí se zachránilo asi 25 tisíc žoldnéřských životů. No a jakou cenu má pro kapitál blbý civilista? Pracovní síla - no stále čteme, že vlastně stroje všechno a všechny nahradí a tedy, že potřebujeme jen někoho, kdo by hlídal, aby nezaměstnaní nešli, jako v 19. století, stroje rozbíjet. No a na to jsou právě ti žoldnéři a proto jejich cena je mnohonásobně vyšší, než o jídlo škemrající civilní rodiny. A když se tento fakt někomu nelíbí, tak mu nastěhují do domu pár muslimských odbojářů a ti to vše srovnají. Proto 3. světová bude pro kapitál úlevou, že nebude muset poslouchat provokativní řeči nějaké té miliardy bezcenných lidí, ujídajících z toho mála, co zchudlým oligarchům zbylo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti Americane co by museli dobyvat Japonsko nebyli zoldneri a zemrelo by jich 2 miliony. Atomovky a rozdrceni Kwangtungske armady Marsalem Malinovskym a Zukovem paradoxne zachranilo zivoty milionum japonskych civilistu kteri by byli obetovani japonskou vladou a kteri by utocili na Americany treba s nabrousenym bambusem.
   No a nazvani letadlove lodi Kaga je japonska kokeda o dalsi atomovky
   Rikitan

   Vymazat
  2. Jinak myslim ze mas pravdu. Vlady pripravuji cilenou genocidu, ta vzdy zacina odzbrojenim obeti, v Evrope uz bezi
   A prace uz neni pro vetsinu lidi
   Ekonomicky uz je vse zhroucene
   Jen ta mrtvola kapitalismu nepachne rovnomerne, a ty dve atomovky, to je lochtani v porovnani s tim co prijde
   Kapitalismus zemrel, jen Jandohavlisti to bud nevi nebo si to boji priznat
   Mnichovska konference lidru (smesne to slovo) ted v Rime kam se plazili slozit slib podruci je jen dalsi O NAS BEZ NAS
   Rikitan

   Vymazat
 27. ....jen ať jedou,je to potřeba.

  OdpovědětVymazat
 28. Dnes od rána na radiu Impuls, jehož vlastníkem je Andrej Babiš (!), min. každou půlhodinu pravidelně informují o průjezdu amerického vojenského konvoje ČR.
  Pokud to dělají ze švejkovství, tak třeba je "pochválit".... Zcela určitě už zdravě naštvali většinu našich občanů.
  Pokud z blbosti, tak jim, a jejich vlastníku, není pomoci ... ! L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americti obcane by cesky ozbrojeny konvoj do Ameriky nevpustili
   Cesko nema sebehrdost
   Rikitan

   Vymazat
  2. 15:55 V USA normálně probíhají cvičení NATO za účasti členů NATO.
   Jsi normální ? Cvičit přece musí každý.

   Vymazat
  3. A co na to cvičení říká Tyrš ? Možná Paže tuž, NATO služ !

   Vymazat
 29. Poserte se vztekem, komunističtí vlastizrádci. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, jediní kdo jsou u nás "posraní", to jsou jste vy, šmejdi ...
   Zvoní vám hrana !!!

   Vymazat
  2. 13:14
   Krev nase prolevana vrahy
   My oplyvame slzami
   Vsak prijde jednou cas odplaty
   Pak budem soudit my

   Vis, ty rudohneda smazko, proc jezdime do Moskvy. No prece se tam naucit jak vam zakroutit krkem

   Klement Gottwald

   Vymazat
  3. Pro 13:14. Jaký kouříš matroš, eurohujere ? Dodává ti ho pornojanda z pražské kavárny ?

   Vymazat
 30. Sobotka se doplazil do Rima slozit slib poddanstvi Bruselu, a to jmenem vsech ceskych poddanych
  Rikitan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S Evropskou Unií na věčné časy a nikdy jinak ! Ať žije pevné a nerozborné přátelství se soudružkou Merkelovou ! Eurohujeři všech 27 zemí, spojte se !
   EU si rozvracet nedáme !

   Sakra, kdy jsem už něco podobného slyšel ? A jak dlouho ty věčné časy trvaly ? Protože - Všeho do času, pánbůh na věky !

   Vymazat
 31. Anonym 25. března 2017 8:56 napsal: „Válka je třeba. Kvůli nezdegenerování. Dokud Řím vedl války ...“. Má to z vlastní hlavy, opsal to od ideologů Velkoněmecké (třetí) říše, nebo mu to někdo ze současných nacofašounů nakukal? Rád bych věděl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Počkejte až vám přikážou vzít domu migranty nebo vám váš domov seberou ,pak žebráci ,bezdomovci a stejně vám krky podřežou ,to je Sobotkův podpis v Římě . ...páv s vámi.

   Vymazat
  2. Války být musí proto, že kult války a boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potalčit. U zdegenrovanců tvýho typu víc, u zdravých jedinců méně. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars tvýho ražení, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Vymazat
  3. Bráno podle 16:46, měl bych se snažit ho vyhledat a rozbít mu hubu, nebo ho v zájmu přrozeného přírodního výběru zrovna zabít. Jenže já se krotce ptal, jestli má názor, který publikuje z vlastní hlavy, nebo ho převzal z arzenálu Velkoněmecké říše, nebo mu ho někdo ze současných nakukal. Teď to ještě doplním. Ptám se navíc, máte na to partu, nebo už i organizaci? Jistěže odmítáte pojmy jako je humanizmus, lidská práva a tak dál. Pro začátek, nestačila by eutanázie?

   Vymazat
  4. 18:36 - jj. euthanasie se ti povoluje, rudý blbečku :)

   Vymazat
  5. Pro 8:01 - milé oslovení, ale žádná odpověď na otázky. Nevadí, popojedem. Války, podle tebe, mají vylepšit genofond lidstva. Ony si bomby vybírají nedochůdčata a vynechávají zdatné plemeníky? Odpověď očekává a srdečně zdraví rudý blbeček.

   Vymazat
  6. 16:15- ne, ale "plemeníci a nedochůdčata" finančně zdatní se dokáží vyvázat z války i holocaustu!

   Vymazat
 32. Víte, jaký je rozdíl mezi Evropskou Unií a malým dítětem ?
  Dítě se nejdříve posere a potom vyroste. Evropská Unie nejdřív vyroste a pak se posere !

  OdpovědětVymazat
 33. Nebojte se!
  Na Rusko nemají! Ať se holedbají a ukazují plechárny -nikoho neohromí ;
  ty doby jsou dávno pryč a naopak vzbudí prsíkováním jenom hnus!
  j.

  OdpovědětVymazat
 34. Nechápu ten (nikým nežádaný) altruismus Západu.
  Vždyť ani východ Ukrajiny ani Rusko to khaki železo nepotřebují! Vždyť jen zásoby u Krivoj Rogu mají víc jak bohaté, a ani ten budoucí US šrot tamní oceláři dost neocení. Jen jim přidá práci, aby ho pak pouklízeli z polí ...
  Spíš je mi jen smutno z těch patozízalů, kteří dokážou postávat a mávat při cestách těm US hunům, kteří dnes brázdí Evropou, aby ji provokovali ke zničující válce proti Rusku.
  Tomu Rusku, které nemá sebemenší zájem na tom, aby koho vojensky ohrožovalo, natožpak napadalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 19:56: Možná je to složitější, když není zcela přesné, že Rusko „nemá sebemenší zájem na tom, aby někoho vojensky ohrožovalo, natož pak napadlo.“ Jestliže v Litvě, Lotyšsku, Estonsku, nevím kde víc, je diskriminována menšina ruské národnosti, je adorována účast ve 2. WW po boku Wehrmachtu a SS, nebylo by divu. Podobně k Ukrajině. Především ale – Ruská federace nemá pro takovou operaci ani vojenské ani ekonomické natož politické předpoklady. Prostě a jednoduše, takovou akcí by nejen nic nemohla získat, naopak, ohrozila by, a to nejméně, vlastní vnitřní stabilitu. Nemyslím, že v dnešním Kremlu sedí blázni, naopak. Akce „západu“ chápu jako provokace, součást úsilí o destabilizaci Ruské federace s cílem proniknout a zmocnit se tamnějšího hospodářství a tím odsunout vlastní zhroucení. Jsou tu ovšem i polské ambice a průhledné, dlouhodobé německé mocenské zájmy.

   Vymazat