Reklama

sobota 4. března 2017

Puškov srovnal hysterii v USA kolem "kontaktů s Ruskem" s chytáním Pokémonů. Ukázalo se, ža vedoucí představitelé demokratů v obou komorách amerického Kongresu jsou "spojeni s Ruskem"


4. 3. 2017     zdroj a zdroj
Vedoucí komise Rady federace pro informační politiku Alexej Puškov okomentoval obviňování z vazeb s Moskvou, která zazněla na adresu administrativy prezidenta USA Donalda Trumpa. "Ústředním problémem ve Washingtonu je kdo, co a kdy řekl ruskému velvyslanci. Všichni jsou zaměstnáni prošetřováním "kontaktů s Rusy". Jiné záležitosti nejsou, protože loví pokémony", napsal senátor na své stránce na Twitteru.


Demokraté v USA vedou rozsáhlou informační válku proti hlavě Bílého domu tím, že šíří prostřednictvím médií, která kontrolují, nepravdivé informace o vztazích s Ruskem toho či onoho člena týmu Donalda Trumpa.

Dříve komunikace s ruským velvyslancem Sergejem Kisljakem stála post poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost generála Michaela Flynna a tento týden se rozpoutal skandál kolem generálního prokurátora USA Jeffa Seshnsa kvůli komunikaci s ruským diplomatem.

3.března se Donald Trump rozhodl provést odvetný úder proti svým odpůrcům v Demokratické straně. Prezident USA zveřejnil ve svém mikroblogu na Twitteru fotografie, na nichž jsou představitelé demokratické menšiny v Senátu a Sněmovně reprezentantů Chuck Schumer a Nancy Pelosi s ruským prezidentem Vladimírem Putinem a ruským velvyslancem Sergejem Kisljakem, a požadoval, aby bylo provedeno šetření kongresmanů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Už se těším až Rusové sami zveřejní kdo všechno se kdy setkal s "nějakým Rusem" 😂😂😂😂😂😂

  Vláda padne, kongres padne, senát padne, nebude nikdo, protože i McCainovi určitě nekdy uvařil Rusky a nebo Čínský kuchař a obsluhoval, jej RUSKÝ pikolík;)

  O božínku a šéfredaktor CNN dokonce s Rusem i MLUVIL!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okamura by měl raději ještě čekat ... ANO s Babišem padnou tak jako Sobotka a Bělobrádek ..debil.

   Babiš se konečně vpodstatě poprvé vyjádřil k politice a měl by raději mlčet tak jako ten Prouza ...
   Prý Rusko je nepřítel pro NATO ...
   Debil - chápe s jeho IQ tak kulové s přehazovačkou ....

   ????
   Když to padne pak to nebude tak jednoduché převzít - nefungující systém tak jako to přebral Trump... co s tím?????

   Smazat
  2. 22:39-Vlastimile logicky,je-li pro Rusko NATO nepřítel, musí to platit i obráceně. Jinak jste ten článek asi také v originále nečetl viďte?

   Smazat
  3. Vlastimile to je dobře že se eu poskok vyjádřil

   Smazat
 2. Napětí v US roste. Do 15.3 mají splácet obrovské dluhy z prvních 10 bilionů dolarů ... a to je jenom zlomek...Čína se toho domáhá... Trump ještě nemá zdání o totálním bankrotu USA ... Nacisti v USA chtějí vykrást ještě jednou Irák přes revalvaci financí...zmije v Pentagonu a sionisti-neocon neonaci se na tom chtějí napakovat ... pokud to praskne tak to bude atomovka v globální politice ...

  Když budou peníze blokované z kterých Usáci nacáci kradli tak armáda může udělat radikální krok ....
  Pokud prohrají informativní válku která momentálně vrcholí pak budou mluvit zbraně ....

  ::::
  Rusko je jediná velmoc co nemá žádný dluh ... nebo-li brzy nebude mít žádný..mají vše podchycené...jedinná země co nebude ovlivněna v případě US jdou bankrot ... o co se stále snaží zamaskovat loupení a lhaním...

  Čína je namočená do dluhové spirály taky .... Evropa je hotová tak jako US..

  Britové nebudou platit EU žádné odstupné ... nevím proč ten idiot z Prouza raději neonanuje nad EU vlajkou...impotent.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastiku, Amici dluzi dolary, staci aby je vytiskly, zaplatili s nima a smitec
   Coz ovsem evropani s eurem a nebo cesi s korunku ve vleku eura nemuzou
   V Americe je obcanska valka
   V Evrope je tyranie
   Zavira se za projev

   Smazat
 3. Prouza? Tak blby jmeno, to je neco ze Svetaku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:29 Prouza je mazaný jako krysa. Proto opouští potápějící se loď včas a odchází do soukromě sféry.

   Smazat
  2. 1:52 - Prouzu a vůbec pra vdu pravdu maže komouš Dvořák i oslizlý David a tenhle jeho spolek lhavých rudých mršin je placený Putlerem z peněz, o který kremelský židočekista, tenhle ugrofinskej gauner s krysím xichtem, okradl ruskej národ a slovanskej lid! - http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-ma-byt-nejbohatsi-clovek-na-svete-vlastni-az-200-miliard-1329131

   Kam se na něj hrabe ňákej Gates! Nebo tahle jeho jevrejská podržtaška - http://iks2010.info/?p=112380

   To sou panečku sídla, to je jachtička! To by bylo výživná publicistika tu, furt je co se Ruska týká vo čom psát, ale toho se právě místní bojej!! Páč by jim Putler zastavil tučný apanáže! Proto se tu překládaj jen sračky co jeho zlodějskou bandu vynášej do nebe a na jeho odpůrce snášej hromy blesky, třesky plesky! - http://iks2010.info/

   Smazat
 4. Bizarni paranoia dostupujie vrcholu vsech smesnosti.
  Vzdycky tak rekvapi.
  Kdyz se americana nekdo zepta kolik je hodin je lepsi pozadat o pas. Muze to byt, probuh rus !!
  A hned to povede aspon ke ztrate zamestnani...
  Z Milosti italske Mafie se dostala jista Nancy Pelosi, ku zlabu . S jistym Schemerem pak hlasite prohlasovala , ze zadne styky s Ruskem nikdy nemela.
  Trump vytahl fotografie a je na nich s tim Sch. jak sedi u stolu s uhlavnim nepritelem Medvedevem a velvyslance K. A ve velice pratelske diskusi./2010/.
  Je jiste ,ze nektery Usaci premysli na zpusobech jak svrhnout Trumpa.
  Ale to bude zase jen velka Estrada, jestlize to zkusi..
  A jestli jim to strach vubec dovoli...

  OdpovědětSmazat
 5. Celá ta honička po ruském vlivu na dění v SSA zní jako špatný vtip.
  SSA tak nevratně ztrácí vážnost. Je zvláštní, že si směšnost celé věci neuvědomují Američané a jejich představitelé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože Američané samotní považují sebe a svou zem za pupek světa. Jejich povědomí se scvrkává na území USA. Vše, co leží za touto hranicí je pro většinu z nich něco, jako neprobádaný vesmír a zločiny, které v něm přímo, nebo nepřímo páchají se jich bytostně nedotýkají. Tak že se jimi ani nezabývají. Vystačí si s tím, co jim nalejí do jejich dutých palic média.

   Smazat
 6. Obama napichnul Trumpovy telefony
  To je daleko vetsi pruser

  OdpovědětSmazat
 7. Je zřetelně vidět jakém je USA rozvalu, paranoia dostupuje vrcholu. Do toho Poláci na NWO Report napsali článek jakým koněm je DT pro Rok a Rod. Čeká nás pořádný mazec. Je potřeba do voleb seznamovat všechny své známé jak jsou nastávající volby pro nás důležité a koho je potřeba volit. Kdo má malé podnikání jako Já, může si stáhnout malý leták a vytisknout a rozdat to do kaslíků. Někomu to bude připadat najivní ale z kapek je déšť.

  OdpovědětSmazat
 8. Je čím dále tím více zřejmé, že se musíme přestat spoléhat na jiné a začít sami jednat. A vzít osud do svých vlastních rukou. A ne zpívat po náměstích, jak se vláda navrátí do rukou lidu a pak dělat v praxi pravý opak. K tomu, abychom mohli začít skutečně jednat, nenechat se zatáhnout do válečných dobrodružství jiných, neudělat z ČR terč odvetné salvy ruských raket po napadení Ruska (vybudováním radaru či cizí vojenské základny v ČR) atd., je třeba začít dělat vlastní politiku. Ideálně v rámci V4+. Někteří zahraniční politici hovoří mimo jiné i o možnosti vytvoření sanitárního kordonu zemí na půdorysu bývalého Rakouska-Uherska, které by byly neutrálními a oddělovaly Západ od Ruska. Pokud by takový krok byl smluvně garantován Západem i Ruskem, mohlo by to být možné řešení. Určitě pro nás lepší, než neustálé snahy některých našich "válečníků" konečně vyprovokovat Rusko k válce. A doporučuji jim nesledovat tolik dokumenty o 2. sv. válce na ČT 2 s Němci před Moskvou. Dnes by ta válka měla zcela jiný charakter, což ještě stále nechápou. A nám všem pak prostudování Washingtonské smlouvy ohledně účelu a členství v NATO. Výlučným cílem řešit problémy mírovou cestou, v případě napadení jedné další členské země zváží způsob své pomoci, záměr co nejdříve předat takový konflikt Radě bezpečnosti, aby konflikt zastavila. Vše řešit v souladu s Chartou OSN. O podpoře válčení ani slovo. Za koho se ti naši horkoválečníci chtějí v případě rozpoutání válečného konfliktu schovat? Dopadne to hůře než v r. 1938, tentokrát i bez porušení uzavřených smluv ze strany našich spojenců. Pokud nás to v případě jaderného konfliktu bude ještě vůbec zajímat....

  OdpovědětSmazat
 9. Tak po stranickych čistkach a normalizazii po 1968 roku v ČSSR sme sa dočkali samotných čistiek a hony na čarodejnice v svetovom pupku demokracie USSA. Nedajbože sa stretnut s rusom,lebo ta zavleču pred senatny vybor USSA a začnu Ťa kastrovat. A ako Tí blbečkovia z USSA chcu nadviazat lepšie styky s inými narodmi a s ruskom ako prostredníctvom dialogu ? V USSA nastal skutoťočný hon na čarodejnice až je to trapné. Killary a jej fašizoidno demokraticka kamarila sa týmto poriadne strapnuje vo svete a ich Obama dostal Nobelovu cenu za mier a dialog medzi národmi !!! Velmi výstižne a trapné !!! Tak vážení vidíte tu pravu USSA demon kraciu. Len tak dalej a cpete se tým ÚÚSSÁkum do prdele. Výkvet démon kracie , vivat ÚÚSSEJ . Kdo bude vraždit a viest vojny dostane Nobelovku od Nórov,hlavne že je z ÚÚSSEJ !

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.