Reklama

úterý 7. března 2017

Raus! Und los! Von vornherein!!


Jiří Baťa 
7. 3. 2017
Česky to znamená „Ven! A rychle! Bez diskuze“! Tak podobnými, několikrát opakovanými slovy někoho vyprovodil, resp. přímo vyhodil dnes bývalý předseda Evropského parlamentu Martin Schulz (SRN). Tento muž dokázal vydat na půdě Evropského parlamentu nařízení, kterým nezvratně vyloučil z jednání parlamentu svého (!) řeckého kolegu, europoslance Eleftheriose Synadinose. Nejen způsob, ale i důvod je pozoruhodný.


Podle pana Schulze byly důvody k tomuto ráznému vyhazovu z jednání parlamentu EU v tom, co řecký europoslanec řekl, a kterou Schulz považoval za neakceptovatelnou a za jasně trestuhodnou. Jde o větu kolegy Synadinose k debatě mezi EU a Tureckem, který řekl: „ Jak napsali osmanští vědci, Turci jsou barbaři opovrhující Bohem, podvodníci a špinavci. Turek je jako pes, který si hraje na hrdinu, ale když má bojovat proti nepříteli, uteče. Jediná cesta, jak efektivně jednat s Turky, je pěst a rozhodnost.“ To pana předsedu EP vytočilo natolik, že se rozhodl bez pardonu, bez jakýchkoliv možností ze strany řeckého europoslance se k tomu vyjádřit nebo protestovat, jej vykázat ze sálu a to i pod pohrůžkou jeho vyvedení za asistence pořádkové služby.

Takto si představuje Martin Schulz eurounijní demokracii, lidská práva a svobodu slova. Jeho despoticky pojatý vyhazov dokazuje, že v něm koluje typická náckovská krev, což je patrné i z fotografie. Tento pán, dnes už mimo funkci předsedy EP je však horkým kandidátem na post německého kancléře, kdy se snaží vyšachovat z této pozice současnou o nic méně „oblíbenou“ kancléřku Angelu Merkelovou. Chtělo by se říct, že je nejvyšší čas tuto kanctitutku nahradit někým novým, jenže Schulz je podstatě totéž jako ona jen s tím rozdílem, že má koule. Jinak je to krok tzv. z bláta do louže. Jinými slovy, nejen Německo, ale celá Evropa se má na co těšit!41 komentářů :

 1. jo tenhle hajzl už ČR vyhrožoval že budem brát migranty a proto volme SPD aby nám tenhle neomarxista nevládl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Seriál Pod hlavou nesleduju, ale asi to je výživný! Slyšel jsem že nic tak dobře nepopisuje ten zkurvenej komušskej marazmus co tu 40 let dusil lidi!

   Vymazat
  2. Asi je to skvělej seriál, ale já mám radši klasiku. A tím že přesahuji o celé sáhy zdejší společek uslintaných zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není) jsem taky mnohem lépe informovanej! Tohle tu jsou pouzí poslušní lokající KáGeBáků - hlavně toho kremelského ratlika. Bojej se svobodně myslet a jen pomyslet, že by mohli patřit k těm jež Nietzche nazval Nadčlověkem! Nebo prostě jen frajerům, aspoň jako byl nadporučík Bláha z majora Zemana nebo Arny Hakl či Pavel Daneš! Však vemena rudý se na nic podobnýho ve svý užgrundanosti a kremlobotstvím zdegenerované fantazii nikdy nezmůžou! Oni vždycky budou jen ti poslušní Honzíci Zemani a Žitní a Kalinové!

   Vymazat
  3. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Nabízí se ale řešení! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
  4. Jo ty jsi slyšel alkoholiku????
   To jsou novinky!!!!Ovšem Čt ti nějak zapoměla zahlásit,že tenhle seriál JE STEJNEJ PROPADÁK JAKO MULTIKULTI SNĚHURKA OD DONUTILA!!!!!!

   Vymazat
  5. 16:37 - bolševická lež! Má 74% na ČSFD! - http://www.csfd.cz/film/431480-svet-pod-hlavou/komentare/

   Vymazat
  6. Kdežto komoušskej Zeman má jen 51% - hehehe - heč! -http://www.csfd.cz/film/71550-30-pripadu-majora-zemana/prehled/

   Vymazat
  7. Co si nezfalšuju tomu nevěřím!!!!!:-))))
   Jakou mají sledovanost nově natočený sračky ČT víme už hoooodně dlouhou dobu,ty havlobanderovskej vohone!!!!!

   Vymazat
  8. Copak,progresivní paralýza tě zase rozesmává ty Chujmerovský nesvéprávný hovado opičí kurvy???:-)
   To ti stačí hodně málo ty havlozmrde!!!!!!

   Vymazat
  9. 17:57 - Progresivní paralýza postihne leda to tvý rachitický trupisko co s něj místo hlavy vyrašil ten mokvající mozol co si ho tu rusáckej komoušskej pračuráku otíráš o slídu ty putlerozmrde! Já a Havel mám asi tolik společnýho, jako ty a ten zkurvenej KáGeBák! Nic jinýho v repertoáru zaostalej komušskej čuráku nemáš než furt plnou tlamu toho Havla? Ten vám vy kurvy komoušský musí ale ležet v žaludcích! Asi nebyl tak špatnej jak jsem si myslel ...

   Vymazat
 2. 12:54
  Vida, používáte úplně stejné heslo ("neomarxismus") jako Breivik.
  Na tom, že Schulz Synadinose vyhodil, nevidím nic tak hrozného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvou ikonou se stal jakýsi Nor, nicméně neomarxismus je všeobecně známý fenomén nejen v Norsku! - http://www.white-media.info/chapadla_neomarxismu.html

   Vymazat
  2. 15:55
   Ale velký hovno, ty ikono!
   "Neomarxismus" je fenomén akorát tím, že straší Breivikovi a jemu podobným idiotům v hlavě.

   Vymazat
  3. Kulturní marxismus označovaný nepřesně coby n neomarxismus vzniknul jako následek vítězství vlasteneckých sil nad židobolševismem 1918-1923! - http://www.white-media.info/nova_levice_prvni_uder_kulturniho_marxismu.html

   Ty Breiviku!

   Vymazat
 3. Mám neblahé tušení, že tenhle vyučený knihovník bez maturity a alkoholik jako budoucí kancléř, hodlá připojit, byť násilím, za možné asistence novodobého Wehrmachtu, rozpadající se státy Eurosojuzu, do tzv. vícerychlostní Evropy nebo-li pod kuratelu IV.říše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:00
   1) ne knihovník, ale knihkupec
   2) v čem je horší knihkupec bez maturity než právník z Plzně (Chovanec, Benda...)?

   Podléháte panice a kecům, které si po přečtení ani pořádně nezapamatujete.

   Vymazat
  2. Každopádně Adolf byl obyčejný ucho !

   Vymazat
  3. Jenže, pane Pavelko , od určité chvíle jeho politický vliv natolik vyrostl, že už mu to nešlo říct.Byl uznávaná autorita a početné vrstvy (nejen)
   Němců do něj vkládali naděje. Měl už tehdy i peníze
   (nikoli vydělané prací).

   Vymazat
  4. umel pekne malovat meli ho vzit tenkrat na umeleckou skolu a s politikou by dal pokoj

   Vymazat
 4. 14:36
  Jistě, nicméně to o nacismu ani kapitalismu vůbec NIC nevypovídá.

  K předchozímu (14:00): problém se nejmenuje migrace ani "globalismus", jmenuje se kapitalismus, imperialismus, kolonialismus, militarismus. A k sekundárním problémům pak patří úpadek vzdělanosti v masové společnosti.
  A "nic než národ" NENÍ odpověď, ale pastička na ignoranty.

  OdpovědětVymazat
 5. Martin Schulz je normální fašistické hovado. Je to vidět i na jeho vizáži.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:49
   Žvaníte pitomosti. (Svůj ksicht tu naštěstí neukazujete!)

   Vymazat
  2. Podle xichtu ho nehodnotím, vadí mě jeho činy a směřování jeho ideí

   Vymazat
  3. Ať si ten zlitej pablb dělá pořádek v Reichu,my se o žádný barevný bláto z Afriky neprosíme!!!!!!

   Vymazat
  4. 15:12
   Pak se shodneme - posuzujme ho (jako každého jiného) podle skutků a ne podle vzezření.
   Ať už se Schulzem souhlasím nebo ne, fašista to podle mne v žádném případě není.

   A ještě bych rád slušně požádal: nepoužívejme to slovo jako pouhou nadávku; ztrácíme pak totiž schopnost poznat, co skutečně fašismus je.

   Vymazat
  5. Nepleťte si fašismus a nacismus - dvě dost rozdílné ideologie, i když výsledek je obdobný.

   Vymazat
  6. 15:21 To je poněkud omyl. Na vzezření (tváři) člověka jsou velmi často stopy jeho charakteru. Formuje jí neuvědomělá "řeč těla", která na ní časem zanechává nesmazatelné stopy. Člověk bohužel s vývojem civilizace postupně ztrácí schopnost tuto mimiku správné dekódovat, ale to neznamená, že neexistuje. A je chybné jí popírat. Pokud nevěříte, popíráte i vhodnost různých herců pro ztvárnění určitých postav. Například pan Chudík nikdy nemůže hrát padoucha a Kraus charakterního člověka.

   Vymazat
  7. 15:27
   Souhlasím a nepletu. (Nicméně fašismus se hovorově vžil jako "střechový" termín.)

   Navíc označovat dnešní formy podobných hnutí těmito termíny je hodně problematické a to je vlastně projevem lehkomyslnosti.

   Proč lehkomyslnosti?
   Je totiž docela možné, že se některá z těchto hnutí (např. "white supremacy" či "alt.rught" v USA, která vkládají - jak doufám neprávem - naděje do Trumpova presidentství) ukážou být něčím ještě horším.

   Myslím si ale optimisticky, že historická zkušenost s fašismem a nacismem je v Evropě pořád dostatečně živá. Proto třeba ani nástupci banderovců na Ukrajině mohou sice stát rozložit, ale ne uchopit a ovládnout.

   Vymazat
  8. 15:41

   To už ale zabíháte trochu jinam. Nepleťte si, prosím, politiku s divadlem. To tu praktikoval Havel, a víme, s jakými výsledky.

   Připomenu, že v této vysloveně osobní rovině zaútočil před lety na Schulze už Berlusconi ("mohl byste ve filmu hrát kápa v koncentráku").

   Vymazat
  9. 15:54 Ona ale politika s divadlem úzce souvisí. Tvář politika a jeho mimika může poučenému pozorovateli hodně napovědět o skutečném, nikoliv předstíraném, charakteru a morálce politika. Oddělit slova od jeho skutečných, budoucích činů. Důležitost vzezření popírají právě ti, kteří chtějí tento fakt zamaskovat.

   Vymazat
  10. 16:10

   Tady přece vůbec nejde o nějaké popírání podobných pozorování - co to máte za utkvělou představu?

   V tom, co popisujete, máte sice pravdu, jenomže pokud budete politiku REDUKOVAT na (skutečné či domnělé) morální vlastnosti aktérů resp. posuzovat ji v této rovině, nepochopíte z politiky vůbec nic.

   Ostatně pochybuji, že Vy sám volíte politika podle toho, jak VYPADÁ. Pokud ano, máte velkou smůlu (a ostatní s Vámi).

   Vymazat
  11. 16:20 Tak to se omlouvám, že jsem si špatně vyložil reakce na první příspěvek v tomto vláknu v 14:49 ohledně xichtu, vizáže, vzezření.

   Mravnost jako základ morálky je schopnost rozlišit mezi dobrem a zlem. Politik bez mravnosti je neštěstím dneční doby. A že je takových hodně.

   Politika (nejen) podle vzhledu volíte podvědomě i vy. Říkáte tomu, že ten nebo onen je vám sympatický nebo nesympatický. Jakou váhu vzhledu přikládáte záleží jen na tom, jak velkou máte schopnost "číst" z jeho tváře.

   Vymazat
 6. Takhle si chlapa, který má koule nepřestavuji, spíše koule má Sahra Wagenknecht. Jinak prosím nezpochybňujte maličkosti - poznámka k některým mudrcům výše - protože maličkosti tvoří dokonalost a dokonolast není maličkost /Michelangelo Buonarotti/. A já dodám od sebe - zvláště pokud to jsou tzv. signifikantní maličkosti - viz fotka. Takhle se chová muž bažící po moci a využívající moc. A to byl i nekrofil /knižky Ericha Fromma/ Adolf Hitler.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:59
   Jenže politiku dostatečně nevysvětlíte psychologicky, ani nekrofilií, ani "bažením" po moci. To jsou jen role, kulisy, choreografie...

   Ostatně: zamyslel jste se nad tím, co znamená MOC z hlediska prostého občana?
   Je to jenom nějaká cizí nepřátelská nedostupná síla?
   Nebo je to něco, co se utváří v lidských vztazích, ve spolupráci, spojeným úsilím mnoha?

   15:05
   Nic zas tak světoborného to ale opravdu není. Řecký europoslanec měl a má jistě dost možností jak na to reagovat, není to nějaká bezbranná chudinka. A mimochodem: to, co řekl (pakliže je citace přesná) ukazuje jako fašistu spíše jeho než Martina Schulze. Koneckonců byl zvolen za řeckou fašistickou stranu ("Zlatý úsvit").

   Vymazat
 7. Ještě k tomu, co jsem napsal u 14:59: Poznámka o maličkostech je určena pánovi 13:37, kterému se zdá, že vyhození řeckého parlamentáře bylo maličkosti. Já si to nemyslím.

  OdpovědětVymazat
 8. Takže, vyučil se jako knihkupec, nevím jestli nastoupil jako knihkupec, ale skončit by měl, co nejrychleji, taky jako knihkupec! Doufám, že to poctivé knihkupce neurazí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jedinej dobrej konec pro takovýho kripla je stejnej jako pro K.H.Franka....pohoupat a žádný zbytečný protahování!!!!!

   Vymazat
  2. 16:02
   Když máš takové záliby, pak uděláš nejlíp, když se odstěhuješ do Číny. Tam můžeš chodit na veřejné popravy. A když si chvíli počkáš, třeba bude stačit odjet do Turecka, ty hovado!

   Vymazat
  3. 16:07
   U nás v Teplicích už je díky takovejm sviním jako je ten ožrala knihovnickej a bezmozek Makrela to afrického bahna jako když NASEJE!!!!!
   Takže si nech pindy pro sluníčkaře a havlokolaboranty!!!!!

   Vymazat
  4. Co já vím, tak u vás v Teplicích se jedná o lázeňské hosty, kteří platí do lázeňští podnikatelé a tam zaměstnaný personál plní státní i městskou kasu daněmi. Není to tak? Aspoň váš Kubera to říká. Leo

   Vymazat
  5. Jaroslav Fontanovič Kubera lže celou dobu!!!!!
   Proč se těch barevnejch bordelářů nemůžeme zbavit už 20let jaksi pozapomíná.....a proč jiní lázeňští hosté do Teplic už nejezdí?!
   A hlavně proč se po úspěšné léčbě nevrací kam patří?!!!!!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.