Reklama

čtvrtek 2. března 2017

"Şêrê bê namûs du car şer dixwaze " Nečestný lev se dvakrát popere

Yekta Uzunoglu
2. 3. 2017
Taková je kurdská moudrost, prošla stovkami let životních zkušeností, zkušeností s lidským kodexem, který se do té moudrosti se promítl.
Vím, že ani toto přísloví, ale ani jiná lidská moudrost nezmění nic ve společnosti, která se morálně rozkládá, která už dokonce zahnívá. Píši to jen proto, aby někdo možná, snad v případě, že se ta civilizace s nadlidskou "objektivně" myslící silou zotaví, tak potom aby se pak lidé dozvěděli, že na to často a marně upozorňoval jakýsi Kurd v zemi, kterou vnímal jako svůj druhý domov, jakýsi Kurd upozorňoval na základní lidský kodex, ale vždy marně.

Jsem normálně uvazující člověk, který měl subjektivní, emocionální pocit, že žije v právním statě, pro jehož zájmy jsem jako vděčný Kurd ke své hostitelské zemi dělal vše, co bylo v mých možnostech a myslím, že jsem dělal víc, než kdejaký rodilý občan ČR. Přesto jsem byl z čistého nebe s dalšími nevinnými Kurdy dne 13.09.1994 zatčen. Ale již tehdy, v období přetransformovaní české společnosti z totality do zločineckého vyrabování všeho, co český národ desítky let budoval, byl i tento hrubý zásah do života čtyř nevinných Kurdů, to jest příslušníků pronásledovaného národa, vnímán jako "běžná" rutinní záležitost, rutina "divokého kapitalismu ".

Toto smrtelné tažení vůči mé osobě a dalším třem nevinným Kurdům nastartoval úřad dnes již plk. JUDr. Václava Kučery v součinnosti státních zástupců, kteří těmto policistům umožnili, aby si mohli jít před Vánoci v pracovní době nakupovat, pro NĚ ničím nerušenými Vánoci, či aby mohli v práci vesele nachlastat (případ JUDr. Stanislavy Špirkové)…. A soudci? Ti spíše dbali na to, jak v postupovat v kariéře, jak si rychle koupit nějaké západní auto či strávit dovolenou někde pro ně v exotické krajině, neměli sebemenší zájem na nějakém „směšném“ pojmu panství práva, ale na tom, aby nějakého policejního činitele nepostavili proti sobě! On by jim totiž mohl házet klacky pod nohy na jejich cestě vzhůru či zkazit uskutečnění jejich tak vytoužených snů.

13 let jsem bojoval všemi dostupnými prostředky jako jedinec, jako cizinec, proti té zločinecké bandě nesoucí státní odznak a tvářící se jako úřední osoby státu. Nakonec jsem je v české bezprávní džungli porazil a dokázal jsem, že práva přece jen lze dosáhnout!

Ano, jeden ze spoluobviněných v mladém věku přisel o život na následky nezákonného uvěznění, druhý se zbláznil a dodnes se nachází v rukou psychiatrů a čtverý je tak traumatizován, že neopouští ostrov, kde žije od doby svého propuštění z vazby. Můj dům byl podpálen, tam, kde jsem měl svůj archiv, já jsem zázrakem přežil. Systematicky byla poškozována moje auta, můj dům byl vykraden, a to opakovaně. To jsou jen zlomky teroristických útoků na moji osobu a na můj majetek, přinejmenším tolerovaných českým státem.

Přesto jsem se nevzdal a porazil jsem hydru prorostlou do všech stran a do všech pater.
Víc než 160 nejvýznamnějších osobností se mnou drželo hladovku, včetně Václava Havla.
Stovky významných lidí z celé Evropy podepsali dopis "Žalujeme", mezi signatáři byl i Zdeněk Svěrák či Karel Schwarzenberg.

Stovky činitelů se mně veřejně omluvili, včetně Milana Uhdeho, či předsedy KSČM Dr. Filipa, nebo Jana Ruml, Jana Kalvody.

Stát mne odškodnil a to údajně nejvyšší částkou v dějinách české justice.

Naivně jsem si myslel, že ten lev pochopil, že bitvu se mnou prohrál. Naivně jsem si myslel, že je čestný, ale on není čestný ani nikdy nebyl a ani nezná význam toho ušlechtilého výrazu.

Před pěti lety zahájil opět úřady spadající pod Václavem Kučerou další smrtelné tažení proti mně, ale tenkráte měli ve svých rukách moji psychicky narušenou ženu a moji nezletilou dceru. Počítali s mým už pokročilým věkem a s biologicky sníženým výkonem. Tak se mohli na svých schůzkách po hospodách dostávat do stavu orgasmu, jak mně například v jejich přítomnosti fyzicky napadla manželka, nebo jak pro mě vytvořili bariéru, že jsem se nemohl dostat ke svému neviňátku, nemohl jsem se jí alespoň dotknout... Biologický orgasmus nikde nejspíš nedosáhnou, tak si našli kompenzační mechanizmus v krutém masochistickém aktu se stáním odznakem a se služební pistolí, tak se mohli vyžívat na občanech a k tomu ještě na ně čekala odměna za každý zadavatelem objednaný orgasmus….

Už pátým rokem vedu s tím nečestným lvem druhou bitvu, kde mají jako rukojmí moje neviňátko.
Jestli stvořitel je a on je i teď nade mnou, nenechá moje neviňátko mezi surovými zuby těchto zrůd z rodu krokodýlů žeroucích svá vlastní mláďata.

A to vše se odehrává v zemi, která sama sebe vnímá jako srdce evropské civilizace, a v této souvislosti se táži, když srdce je již tak shnilé, jak vypadají další části toho organismu…..
Již 23 let bojuji proti té hydře, proti nečestnému lvu, bojuji s jejich pravidly a doufám, že já nebudu muset nastavit pravidla Kurdů dle kodexu čestného důstojného nikdy nezlomeného kurdského národa, jehož krev putuje v mých žilách, v mé duši.

Již v záři 1995, to jest po roce mého umístění mezi masové vrahy v tzv. bezpečnostní cele České republiky, jsem napsal tehdejšímu prezidentovi Václavu Havlovi dopis, kde jsem mu sdělil: "I kdyby mně zabili – o což se již několikrát zkusili - nic nezmůžou, Kurdům jen přibude další mučedník. Nejsem produktem nějaké římské kultury, abych se podrobil k rozsudku nějakého českého Nera. Nejsem Seneca!" Toto jsem Václavu Havlovi připomněl i při převzetí Ceny Františka Kriegla v pražském Klementinu a totéž opakuji dnes znovu.

Patrně své city a názory vyjadřuji příliš kultivovaně a neprávem očekávám, že mi příslušnici této subkultury budou rozumět.

Já právo svého dítěte ani své právo otce nevzdávám a učiním vše, aby ta hydra pochopila s kým má čest a to už i v zájmu samotného panství práva v Českých zemích!

38 komentářů :

 1. Kurde, tady se zbytečně zahazujete - poflakujete, zatímco skuteční sudetští vlastenci bojují v Kurdistánu o to, o čem emigranti v pohodlíčku žvaní a píší... A pomlouvají hostitele. Kurdistán není ve Střední Evropě! Když jste takový válečník, vraťte se domů do Turecka...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonyme 23:18
   kdyby nebylo takových lidí,jako je p. Uzunoglu, tak právě ty bys byl spokojený, že je ticho po pěšině, když přitom v oblastech "Kurdistánu", ještě víc než třeba v Delbaceve, jsou vražděni civilisti.

   Smazat
  2. Anonyme 9:27 nikdo tady nezpochybňuje boj toho cizince za práva svého národa. Tady jde ale o něco jiného. O jeho přístup k hostitelské zemi. Takový schwarcenberg sem dolelz aby to tady rozdělil a rozkradl.

   Smazat
  3. Pan autor článku napsal článek pod svým jménem a sice Yekta Uzungolu, není na místě ho oslovovat jako "Kurde" ty jeden nevychovanej Čechu 23.18 který pod své žvejky svoje jméno ani neuvádíš. Co si o sobě myslíš Čechu? A od tebe výraz, že kdosi v pohodlíčku žvaní, obzvlášť dřepí. Nebo tvoje aktivity byly někdy o něčem jiném než o dřepění v pohodlíčku u počítače a žvanění?

   Smazat
  4. A co ty hrdino, kde je tvoje jméno? Jenom tady poštěkáváš z boudy na někoho, kdo vyslovil svůj názor.

   Smazat
  5. 11.58 Zato vás vychovaly křupanky a křupani, když vás nenaučili, že CIZÍM LIDEM SE BEZ JEJICH SOUHLASU NETYKÁ. A U KURDA NEJDE O TO KTERÝ KURD JE, ALE ŽE JE U NÁS V BEZPEČÍ, V TEPLE A CHCE-LI BOJOVAT, AŤ TAK ČINÍ U SEBE V KURDISTÁNU = NA ÚZEMÍ TURECKA A SOUSEDNÍCH STÁTŮ! Je turecký občan, bere se za zájmy svého kurdského národa, takže oslovení Kurde je pro něho POCTOU...

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. A furt to pro něj bude lepší varianta, než padnout tam kdesi v ručníkově do pazour protiassadovským partyzánům nebo Śedým vlkům, ne?

   Smazat
  8. Já že štěkám na někoho, kdo vyslovil svůj "názor"? Ty tomu říkáš "názor?" Snad jsi akorát vyplivl urážku autora článku - a sprostou urážku! A jestli se urážkám dnes říká názor - tedy pardon -důchodci tomu říkají názor - tak to už jsme opravdu s tou výchovou v hajzlu. A tomu, kdo kohokoliv oslovuje "kurde" já prostě tykám. Pro mně tím ztrácí glanc, když se chová jako průměrnej otrapa. Čeho tím chcete dosáhnout? Aby bylo jasné a na bíledni, že čeští staříci jsou xenofobní, hloupá a sprostá havěť? Proč nenapíšeš ty svůj vlastní článek a nezveřejníš ho tady? My tě pak k tomu budeme urážet a nadávat.

   Smazat
  9. 14:41 O likvidaci žida Yekty Mekty se jistě s radostí postaraj Šedí vlci!

   Smazat
 2. Dobrý večer. Slyšel jsem tehdy Vaše jméno ve sdělovacích prostředcích, ale nevěděl jsem o co jde. Stejně tak to nevím dnes. Můžete ty causy popsat? Vysvětlit? Jinak, že tahle země nemá s právním řádem, demokracií nic společného je známo už dlouho.
  Příjemný večer

  Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
 3. Velkorysost se v této zemi pěstovala vždy ( ovšem jako bonsaj).

  Karel Kryl, který do této země vkládal tolik nadějí , devadesátá léta nepřežil:
  Sbor ropuch zpívá rekviem
  Jsme s žábou na prameni
  A i když se lží nežijem
  Jsme s pravdou rozvedeni.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:18 nemusí vědět, o co jde, stačí mu k odsouzení, že jde o jinou národnost, člověka odjinud, ignoruje osobní charakteistiky, zcela bezohledně, bez jakékoli racionální argumentace Člověku urážlivě diktuje to, co by sám zřejmě ani nedokázal. Pokud by ano, tak by tak jak se projevil rozhodně nejednal. Kreatura.

   Smazat
  2. Kreaturo, tento cizinec nikde neuvádí ve svém nestydatém obviňování za co byl orgány činnými v trestním řízení vyšetřován se svými společníky. Stačí mi, že se zaštiťuje podvodníky typu kalvoda a schvarcenberg a mám důvod být ve střehu. Narušení právního řádu ČR by mělo být řešeno okamžitým vyhoštěním cizince včetně súdánské děvy, která si hodlala přivydělat na českých daňových poplatnících v nedávném případě.

   Smazat
  3. Je smutné že neznáte příběh tohoto muže. Ale to je stále běžnější stav, mladí lide prostě nevědí kdo byl Jan Amos Komenský (snad nějaký komunista?), kupodivu však dobře znají nejakeho americkeho rapera, neznají ty co trpěli, ale znaji kdejakou bezvýznamnou figurku.

   Smazat
  4. Nedá mi abych se nepodělil o svou zkušenost s tímto etnikem. Nejsem až tak mladý, abych neměl jasno. V období, které tento "nevinný" cizinec popisuje jsem měl obchodní kontakty s turky a kurdy i těmi etnickými. Zpočátku bych se u tohoto utiskovaného chudáčka přesvědčil, jestli se jmenuje tak jak uvádí.

   Smazat
  5. 8:14 to není odpověď na kritiku, ale ničím než domněnkami podkládané tvrzení, když prvotní i tato reakce je apriory nenávistná. Ano, z takové spodiny se rekrutovali výkonní bolševici padesátých let. Opřeni o vítěze dobíjeli nepřítele. Kreatury.

   Smazat
  6. Nabývám dojmu, že jsme v té české kotlině nějací přešlechtění. Tady každý, kdo má do řiti díru fantazíruje a vymýšlí vlastní multikulti teorie, namísto aby se poučili u takové spodiny jako je Švýcarsko.

   Smazat
 4. Systemy melou porad stejne. Jezis, Hus nebo Kurd to nic neznamena pro dobre naolejivana mlynska kolo. Teprvekdyz se rozemele strasne lidi tak se kola zastavi . Mozna???

  Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kde zůstal "Pytlík"? A kde jsou interpunkční znaménka - kde je nějaký český pravopis?

   Smazat
 5. nerozumim pane kurde vysvetlete podrobneji.ja z toho vaseho spisu jsem vyrozumel ze mate rad Havla flasku a sudetaka spiciho kharla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlepsi je bojovat z dalky, cloveku pak nic nehrozi..
   Vsechny vyhody , penize , slusne zivobyti, placene zdravotnictvi a studia jinymi , v krutem boji proti nepriteli..z CR.
   Jo z Havlem to se to bojovalo...

   Smazat
 6. Pane Yekta ,
  mohl by jste napsat jak vidite "moralni zahnivani a rozklad" Ceskeho naroda, pro mne by to bylo velce zajimave neb vy jako Kurd to vidite, zajiste jste videl v zivote mnoho civilisaci neb Kurdove jsou rozdeleni mezi mnoho statu -Armenie-Rusko-Iran-Turecko-Syrie_Iraq a tak by jste mel nam co rici.

  Ja bych rekl za sebe ze by Cesi meli posilit sve rodiny a pribuzenstvo ale jak na to???

  Pak Kurdove se povazuji historicky za Meady ,coz je dela zajimave. Kurdove jsou Sufi ??

  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
 7. Připadáte mi, že jste slušný chlap. Držím vám palce. Aď vám zdraví slouží a žijete si šťastný život.

  OdpovědětSmazat
 8. Vážený pane autore článku, s českou xenofobií se budete muset nějak popasovat. Kdysi jsme byli Češi - dnes jsme jakýsi zdegenerovaný kmen. Země zrůd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předpokládám, že mluvíš za sebe.

   Smazat
  2. Nevážený pane 11:26, zřejmě se budou muset slušní lidé popasovat s takovými jako jste vy. Stačí nahlédnout do Francie nebo Švédska a zjistíte, že nejde o xenofobii, ale o boj za záchranu křesťanských hodnot a tradic a možná v budoucnu o boj o holý život našich dětí. Já osobně je hodlám bránit třeba se zbraní v ruce, budu li k tomu donucen.

   Smazat
  3. Prosím tebe přestaň už s těma věčnejma sračkama! Co je mi do Francie? čumíš celý dny jen do internetu, a vyčenicháváš všechno, nad čím pak můžeš mlít ty svoje blbý xenofobní žvásty. Kdybys chodil do práce a nedřepěl u počítače imrvére, nic bys o Francii nevěděl. Co bych nahlížel do Švédska střelenej hňupe? Vy se jednou vy staříci u těch diskuzí a článků poserete. Jdi ven mezi mladý lidi - a uvidíš úplně jinej život dědku střelenej. Furt s tím vaším islámem ... tak jo, islám...islám...islám... dobrý ty mekto?

   Smazat
  4. Ty sám jsi věčná sračka. Ten člověk má pravdu notorický demente.

   Smazat
 9. Držím Vám palce.
  Osobně bych se být ve stejné situaci z tohoto absurdistánu již odstěhoval, takovou vůli bych neměl v cizí zemi bojovat proti debilům.
  Six

  OdpovědětSmazat
 10. 12:43 jste nebo nejste schopen pochopit psaný text? Tady přec nejde o hromadnou migraci, její racionální řešení a nezbytná, zásadní a energická opatření, která zabrání vývoji typu Francie, Britanie, Švédska, Německa atd. atd., ale o příběh pana Yekty Uzunoglu, který se na tomto portálu prezentuje svými názory a prožitky. Problém je, že někteří diskutující reagují primitivně, nenávistně a sprostě i když se, se značnou pravděpodobností, jedná o úctyhodného člověka. To si myslím, i když obecně politicky, mám dost jiný postoj než pan Uzunoglu. Ostatně, co vůbec víme, abychom soudili? Jakým právem potom?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní3. března 2017 13:12
   „… o příběh pana Yekty Uzunoglu, který se na tomto portálu prezentuje svými názory a prožitky.“
   Pokud je záměrem redakce seznamovat čtenáře s názory a prožitky někoho, tak doporučuji, ať otiskuje na pokračování Babičku. U té, se alespoň máme s kým identifikovat. P.K.

   Smazat
  2. Ty jsi tak trapnej anonyme 16.53 - že jsi blbej jak daleko vidíš, a ještě za roh s tou tvojí babičkou. A drzej jak vopice - no zkrátka Čecháček a starej k tomu. Kdo po tobě žádá, aby ses s někým identifikoval? Babičku si čti doma dědku praštěnej, namísto toho věčnýho čumění do počítače. Co bys tady chtěl číst - jak někdo skočil pod vlak? Jak se utopil? Vraždu? Jak uhořel v bytě tatík se synem? Abys k tomu mohl psát nějaký typicky český hyenovitý sračky? Aby ses s tím mohl identifikovat?Jste ubožáci - duševní mrzáci. Media už se na vás podepsala navždy.

   Smazat
  3. Bylo to myšleno tak, že kurdská otázka je příliš složitá pro Středoevropana. Jenom za posledních pár desítek měsíců, jsou samotní Kurdové v jisté chvíli např. s Ruskem proti Turkům, jindy zase s Turky, nebo Američany, když je jim přislíbeno jednání o jejich státu. V tomto chaosu, nechci přijmout hlas jednoho člověka (který má své konkrétní zájmy), jako objektivní seznámení se situací. P.K.

   Smazat
 11. Tak jsem si na internetu našel vše o panu Uzunoglovi..., no...Ti co tady kritizujete, nebo znevažuje jeho činnost. Stačí tedy Wikipedie. Někdo tu psal, proč nejde bojovat domů za Kurdistán. On bojuje nejen za Kurdy , ale i za nás Čechy. Protože na rozdíl od nás má odvahu se postavit soudcovsko- policejně- státně zástupcovské hydře, která udělala z téhle země naprosto bezprávní stát.PS: Kdo nechce hledat moc, stačí tedy jen ta Wikipedie.Já tedy pátral ve více zdrojích, abych se ujistil, že to co je v jednom článku je skutečně pravda.

  Pepo Milan

  Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dík Milane - alespoň pár slušných lidí, že se na každé diskuzi najde.

   Smazat
  2. To ani tak není o slušnosti. Diskuse je vzájemná výměna názorů. Už od antiky. Na fakultě nás ve filozofii učili, že tam, kde docházejí, nebo nejsou argumenty, nastupují impertinence a vulgarita. .
   Takže ti co tady píší některé nechutnosti nejsou diskutující, nemají žádné protiargumenty. Jen... a to je zase otázka psychologická.(Možná snad dokonce psychiatrická). Tady se podepíší jako ,,anonym", ovšem z očí do očí by to panu Uzunoglovi nenašli odvahu říct. Ale proč se tady zabývat lidmi jejichž IQ je ve výši dnešního data.

   Pepo Milan

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.