Reklama

středa 8. března 2017

Šíření dobra

8. 3. 2017

47 komentářů :

 1. Plakát odpovídá realitě, když dělá oligarcha ministra financí, kam jej poslali voliči - kobližkáři a uvedl Sobotka !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto Babiš do vlády šel,aby se nemusel zdržovat a podplácet poslance.Vůbec neměl být Babiš MF a byl klid.Také to byla největší chyba Sobotky,nechat ovládnout MF Babišem,už to nenapraví,ani kdyby slíbil modré z nebe.Také se ukazuje,že bude víc potrestán u voleb Sobotka,než Babiš.

   Smazat
 2. Mám dojem že ten pán už zase pracuje pro cizí zpravodajské služby. Že to vše nedělá jen pro zajištění svých firem. To jeho chování a vč. jeho podřízených není normální.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stokrát jsem tu psal,že je Babiš řízen z venčí a také zvenčí zlikviduje republiku.Podporuje EU,NATO,MIGRACI,CETA,TTIP,je nepřítelem Ruska,přívržencem Sorose a všech neziskových org.!Je to globalista každým coulem a vůbec mu nevadí fašismus a jeho podpora.Fandí Hermanovi.Všichni ve vládě jsou zaháčkování v neziskových organizacích a plní příkazy protektorů!

   Smazat
  2. Anonymní8. března 2017 9:11 přesné tak kdo volí ano volí makrelu shulce junckera globalizaci islamizaci

   Smazat
 3. Myslím, že u nás zloději převyšují.EET už mnělo být za kraďouska.Nyní podle pláče je jasné ,kdo krade a jak krade.
  lada

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Netušil jsem, že Nová Republika, Kalousek a Fiala jsou názoroví kámoši. To je ubohá honička na p. Babiše motivovaná závistí na peníze. Jen tak dál, Nová Rep. je stejná, jak Rukojmí.cz :-(

   Smazat
  2. 8:24 Souhlasím.To je jedna věc z mála která má palec pro Babiše nahoru.Jinak s ním v mnoha politických věcech nemohu souhlasit.Je to globalista,řízený prediktory,nemající veřejnosti prozrazovat svoje politické postoje k mnoha věcem.Lidem to nevadí,jelikož nepřemýšlí a chovají se jako ovce.Stačí jim hodit trochu sena a jsou spokojeni.

   Smazat
  3. 10:35 Já taky:viz Stropnický.

   Smazat
  4. Lado,prosím Vás,než jeden vyzvedl poklad
   a začal se mstít,ukradl chleba.
   Ten poklad je léčka.A vy jste se chytla.
   Sorry...
   Máte šťastný život.Trochu jsem Vám k němu dopomohla,místo větve stromu mám doma účtenky.Jo a 200 kilo papíru s potiskem.
   Někdy mi detaily unikají.Pardon.
   Hail,Čest,Spokojená?Disciplina musí být.

   Smazat
  5. prošel jsem si naměsti a ti co vyhrožovali maji otevřino a nezavřel žadny takže až zas takovy horor jak pičou v čete to nebude

   Smazat
 4. Znáte někoho, kdo se cítí platově doceněný a nechtěl by zvýšit plat? Kdo způsobil, že došlo k takovému pokřivení platů a důchodů. Kdo zavedl zvýhodnění některých skupin občanů rentiérstvím?Kdo odmítal si všimnout, že se některá pro chod státu nezbytná povolání vyprazdňují a co horšího, naplňují sice kvalifikovanými, ale méně nadanými. Komu je jedno, že ročně stát opouští miliardy Kč emigrací těch nejkvalifikovanějších?
  Na podzim jsou volby, víme, že své povinnosti vůči občanům nejen nesplnili, ale zcela v tomto směru selhali v minulých volebních obdobích ODS, TOP 09, lidovci a ČSSD. Z toho vám vyplyne, koho máte volit, pokud chcete aspoň něco zlepšit v tomto státě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, a teď selhává Burešovo ANO.

   Smazat
  2. ANOfert udavače a zlodějského miliardáře neselhává, ale naopak plní co jen na očích amerického protektora plní !! Babiš si vzal příklad z také "komunisty" Gorbačova, který za špinavou práci pro USA dostal diamantový padák v Kalifornii !!

   Smazat
  3. Petře, co já vím, tak Politý Inkoustem žije trvale ve Velké Británii. VD

   Smazat
  4. Bohužel, nabídka politických stran, která by mne uspokojila, tu není. Která česká politická strana chce zároveň vystoupit z NATO, merkelovské EU, chce neutralitu země, spolupráci s EU i s Ruskem a Čínou, che obnovit samostatnost a svébytbnost českého průmyslu, která chce soběstačnost ČR v potravinách, vyloučit z našeho trhu dovážený šunt a jedy, opravdovou ochranu a zlepšování životního prostřední, obnovu náročnosti ve školství s důrazem na obory, které společnost živí - tj.technické a přírodovědecké, méně byrokracie a svazujících předpisů a více svobody v podnikání, zároveň prograsivní daně a zdanění velkých dědictví, znárodnění či chcete-li zestátnění sítí (elektřina, voda, plyn atd.) a hlavně, která bude hrdě česká, hájící především naše národní zájmy? Která z těch stran, co jsou v nabídce, má aspoň díl z toho, co jsem napsal? Mára

   Smazat
  5. 9.27,to selhavani je myšleno vúči lidu CR,jinak souhlas.

   Smazat
  6. Tech lidi, co se citi nedoceneni je hafo.
   Politici, lekari, exekutori...

   Velmi me mrzi, ze se nehlasi i hasici, policiste, duchodci a invalide.
   Ti maji asi prebytek.

   A protoze ma Babis vecne hluboko do kapsy a EK nestiha posilat v tempu, na ktere je zvykly, dotace, bude se muset holt ubrat tem, kteri se neciti byt ozebracovani a neplaci.

   Odbory taky moc nestekaji, tak to shrnem na cca 80-90%.

   Smazat
  7. Odbory (Středula) dneska zaštěkaly silněji, než je v Čechách zvykem. TAk je podpořme. Mají pravdu. Nízké platy zaměstnanců na jedné straně jsou i nízkými rozpočty na školství, zdravotnictví, dopravu, důchody, sociální služby obecně. Já dnes podporuji odbory na 101%! Leo

   Smazat
 5. Pokud někdo z vlády žádá o zvýšení rozpočtu, měl by říci, komu se má z rozpočtu ubrat. Ministr financí nevyrábí peníze, jako třeba Česká národní banda. Nebo musí žádající ministr žádat zvýšení daní a říci komu se mají zvýšit. Daňový systém leží na bedrech zaměstnanců, především těch státních (krajských, okresních, místních), ti nemohou si nechat posílat peníze před zdaněním a odvodem pojistného přes daňové ráje. Na druhé straně je nutné se zeptat, zda není byrokracie u nás přebujelá - i proti té za socíku. Zda by se nedalo ušetřit racionalizací - dejme tomu 300 tisíc pracovníků, na které čekají netrpělivě brány továren zahraničních podnikatelů.
  Ten vtípek učitelé versus zaměstnanci Lidlu: nevím, jak by se právě jim s pracovní dobou tak 35 hod. týdně a 2 a půl měsíci dovolené líbila délka pracovní doby, směny, krátkost dovolené, práce o sobotách, nedělích a svátcích. A mimochodem, i ve školství je neskutečná byrokracie, která ujídá z platů učitelů, o protekcionářském až korupnickém parcelování peněz na mzdy některými řediteli škol ani nemluvě.
  Výše platů pedagogů s ohledem na jejich vzdělání a odpovědnost je při srovnání třeba s platy soudců zcela směšná - tabulky viz www. Představa občanů o nesrovnatelnosti těchto dvou zaměstnání je
  mylná a vyplývá ze strachu před notorickou nespravedlností té vyšší vrchnosti. Je jistě paradoxem, že také lékaři ve státních nemocnicích mají tarifní platy proti soudcům zcela směšné zejména s ohledem na odpovědnost, kterou lékař nese za výkon svého povolání, na rozdíl od soudce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To 9.29
   Konečně rozumných pár vět člověka, který je zvyklý používat svůj vlastní rozum a nepapouškuje mantry přihlouplých bývalých a současných politiků.

   Smazat
  2. Ale to je přece jednoduché: ubrat se má radikálně především mafiím, co rozpočty rozkrádají!

   Smazat
  3. S těmi vysokými platy soudců se to má asi jako s církevními restitucemi. Nejde o žádnou spravedlnost, nebo zásluhovost. Je to prostě vyjádření moci těchto skupin a jejich vlivu na politiky. P.K.

   Smazat
  4. P.K.
   no! právě! ale nejde o institucionalizumus,
   státní,soukromé,legální, to je jedno.
   Falešné,tedý soukromé peníze,stejně je toto povídání ex post,jsou vždy směrovány na
   potřeby tiskaře.
   Málo otroků - žrádlo
   Moc otroků - chřipka a tak různě
   Moc blbých - informační školení (od knihtisku po VŠ skoro každý)
   Moc chytrých - invaze
   mně se to nechce znova ... Vy víte,že.
   nashle T.N.

   Smazat
 6. Celá ta anti Babiš propaganda je hloupá a útočí jen na nízké pudy, divím se psychiatrovi, že se pro to propůjčil.Uvědomte si chytráci čím více budete útočit na Babiše tím bude populárnější, nic vám nikomu neříká negativní reklama ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Hrdinu" v tom bývalém vychcané "komunistovi" a dnešní zloději můžeš vidět jen ty a tvoje stará !!

   Smazat
  2. 11:37
   O Babišovi jako o hrdinovi 10:18 nic nepsal, idiote.

   Smazat
  3. Považuji Babiše za past na voliče. Všimněte si, že svůj program nikdy neřekl, jen technické detailíčky, ale až bude předsedou vlády, a voličská hloupost a nespravedlivý politický systém k tomu okamžiku směřují, pak se máme na co těšit (radar, US základny u nás, zničení zaměstnaneckých práv, agrese proti Rusku, otevřené fandění ukronáckům, příliv migrantů podle diktátu Brusele atd. atd. atd. Sledujte spíš co dělají jeho ministři a Jourová v Evroparlamentu. To vám mnohé napoví. Pak neříkejte, že jste to před volbami nevěděli.

   Smazat
  4. jo,jenže tohle je povídání na domácí půdě.

   Smazat
  5. Václave Dvořáku to je pravda pokud vyhraje ano tak vyhraje eu globalizace islamizace konec ČR opravdu stačí jeho lidé zlatuška telička jourová stropnický samý vitač a euhujer

   Smazat
  6. TAk se to musí voličům vysvětlit: Lidi neblbněte! Babiše volíte proti sobě!

   Smazat
 7. iDnes glorifikuje práci vězeňských dozorců. Kdyby
  občané měli vládou vytvořené LIDSKÉ PODMÍNKY ŽIVOTA
  za posledních 27 let, neměli bychom takovou kriminalitu. Už parta kolem Klause ožebračila miliony občanů, všechno podražilo o 1000 procent,
  přitom platy většiny lidí jsou na životním minimu. Stalo se v této republice opravdu mnoho ohavných
  zločinů, které zatím nikdo nenapravil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, se zločinci se pan Klaus vyrovnal, hromadnou amnestií.

   Smazat
  2. 8:24, 10:35 a tak jste tu návnadu spolkli, celí blahem pryč, jak s EET došlo na přikrádače, mezi nimi především na ty, co jedou z ruky do huby a na víc nemají. Zatím co ti velcí optimalizují daně, sídlí v daňových rájích a vozí si levnou pracovní sílu třeba až z Mongolska. Hurá! Od zavedení EET už vím přesně, od koho a jak účtenku nejen nebudu požadovat, ale její vystavení předem odmítnu. Řídit stát prostřednictvím digitálního teroru je neumětelství a nakonec, obrátí se předevší proti těm nejobyčejnějším. Ostatně, já osobně s tím problém nemám, při troše znalostí není až tak obtížné všechny ty univerzální pastičky státní byrokracie neutralizovat. Takže znovu, kdopak si to všechno nejvíc odnese?

   Smazat
 8. Pane Heroute, když jste přesvědčen, že komunista Babiš krade, jistě máte důkazy, které jste povinen předat policii, pokud ne jste obyčejný kvákal. Umíte ještě něco než nálepkovat "komunista, zloděj " ? Pokud ano, věnujte se tomu na 100% a budete za chvíli stejně bohatý jako ten "zasmolený komunistický zloděj Babiš".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:08 ne každému jde o „bohatý“ „nebohatý“. Některým ovšem přijde tak nějak nefér, když se jeden ze své vůle stal členem jisté politické strany tím, že podepsal, jak vyznává socialismus a ideu komunismu, jak je oddán socialistickému státnímu zřízení, které hodlá budovat a chránit a hned, se změnou mocenských poměrů koná obráceně, využije výhod ze své předchozí, za komunistů s rudou knížkou získané pozice. Některým to přijde nefér a někteří takový obrat, ač mohli, prostě neudělali. Prokázali charakter. Jaký asi je stát, vedený a představovaný bezcharakterními? Vyjmenujte si je nebo mezi ně taky patříte?

   Smazat
  2. to 14:09
   Ti někteří co prokázali "charakter" klidně pomlouvají, lžou, podporují nefér jednání jiných. Díky jim máme nezaměstnané, chudáky, děti co mají hlad, vlčí morálku.... a tak bych mohl vyjmenovávat vše špatné z dnešní doby. Tak to je podle vás fér ? No potěš mě pánbůh, takovému férovému bych nepodal ruku.Kde jsou ti féroví s morálkou když se válčí, zabíjejí děti, ženy ? Viděl jste někdy nějakou demonstraci za mír za posledních 25 let ? Vystupují ti féroví a morální v TV a rozhlase a kárají ty nemorální, bojují za práva slabých a chudých, dětí ?

   Smazat
  3. V jedné z natistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) vystupují především kariéristé, kteří budou zadobře s každým režimem. Pokud se chcete vyjadřovat pravdivě bez náhubku a za mír, musíte jako pan VK do Svobodného rádia.

   Smazat
  4. 16:03 za charakterní beru ty, co nepřevlékli kabát, ty, co nerozkradli a nerozkrádají národní majetek a ty, kteří nepodporují současný predátorský systém. Račte si povšimnout, že existují, že teakové je slyšet, rozumí se, že ne v mainstreamu. Když se Vám to zdá málo, předvěďte něco víc. Pak se shodneme.

   Smazat
 9. Cele to spociva na nekonecne hlouposti ceskeho naroda. Za koblih voli takoveho proflaknuteho dacana Burese. Komu neni rady....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, blboune, když ti není dost dobrý "hloupý český národ" tak odsud táhni do hajzlu, ty "vlastenče".

   Smazat
  2. Ale vždyť on (13:52) má pravdu. Bureš se vyšvihl díky hlouposti mé a mých spoluobčanů. Vy - 13:55 - uvědomte si, že se zastáváte oligarchy, který své zaměstnance ždímá, stát podvádí (Čapí hnízdo) a proti mafiím nic nedělá, i když tvrdí, že ho zplodily svou nechutnou politikou strany, které jsou mafiánské. Sledujte raději jeho ministry a tu paní Jourovou v Bruselu. A také jeho plátků Mafra - iDnes, Lidovky, Mladá fronta DNES, Lidové noviny atd. Tam se také profilují jeho názory. A nezlobte se, jsou hrozné!!! Leo

   Smazat
  3. 14:03

   Většina lidí si myslí něco jiného než vy, proto nejsou hloupí.
   Prostě mají názor, že Babišovy klady převyšují zápory nebo je Babiš pro ně prostě nejmenší zlo.

   Smazat
  4. 13:52, 13:55 oba uvažujete nepřesně. Nejde o hloupost kteréhokoli národa. Jde o to, že méně mravná, ale obdařenější část lidstva tu méně obdařenou většinu oblbuje i mocensky zatlačuje do pozic, kde je ve svůj převážně nezasloužený prospěch zneužívá. Výsledek je patrný. Světové bohatství ovládá stále menší počet lidí a rostoucí většina chudne. Že je tomu tak, věru mi připadá hloupé. Kdo to nevidí, bude přecejen asi hlupák.

   Smazat
  5. co má kukačka "na třetí" společného s Českou republikou a jejím etnickým obyvatelstvem?
   Vy jste se kvůli němu rozhádali mezi sebou?

   Smazat
  6. to 13:52
   Nekonečná hloupost činkačů klíčema, máte pravdu. Koblihám předcházely klíče.

   Smazat
 10. musime si přiznat že k dobrosernim cirkvim a spolkum přibyli dalši dobroserske vladni napady otazkou je kdy dobroserove převaži nad těmi kdo chodi do montoven stejně jako je otazka zda nakonec neni planovano že to bude cela republika dobroseru respektive kolonie dobroserna

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.