Reklama

čtvrtek 30. března 2017

Skanzen Brusel ať si dělá, co chce. Evropská unie končí! My chceme za Velkou Británií!

30.3. 2017   Skrytá pravdaNastal čas, abychom konečně i my promluvili a začali se hlásit o slovo. Že se na názor odtržená vláda od lidu nikoho neptá a dává sliby, které jsou obrovský podvod jako podpisy kolaborantů v Moskvě v roce 1968?
Bilaterální dohody zakázány, oznámil Brusel.
A odchod Velké Británie tolik nevadí - místo ní Brusel přijímá velice silnou Ukrajinu...

Tak to není na ironický úsměv, ale na inzultaci. Možná Štětinové či TOP 09, Gabalové a Langšádlové jsou v extázi Evropských hodnot a v zajetí Lisabonské smlouvy, ale přijímat Ukrajinu a Ukrajince v době, kdy nevíme, jak je vyhnat na jejich území zpět je skutečně něco jiného, než obchodovat s Velkou Británií.


Stále se opakuje, jakou máme alternativu

To ta nepřetržitá, hloupá otázka spíše nemá alternativu, protože není složité pochopit, proč je 60% proti Evropské unii a jak dál. Třeba místo nadávání na Velkou Británii už má klepat na dveře zástupce vlády České republiky a nabízet spolupráci v těchto bodech, co sama Mayová nabízí: Mayová v dopise konstatovala, že respektuje postoj EU ke čtyřem svobodám jejího volného trhu, tedy volnému pohybu osob, zboží, služeb a kapitálu. Další má klepat na dveře Kremlu a atakovat Putina. Další má klepat na dveře Pekingu, zatímco čtvrtý tyto světy propojovat. Samozřejmě nikoliv politicky, ale pracovně ekonomicky a hledat průsečíky. Stáhnout lidi z Bruselu, kde už se ekonomika nedělá a nasadit je do míst, kde čeká budoucnost. Ukončit stejně jako Velká Británie už dnes nevýhodné smlouvy v EU a hledat nové dohody na základně rovnoprávnosti. Nebo zase budeme váhavostí vlády sbírat pouze dropty a ohryzky?

Evropská unie se hroutí. Je konec. Jak je možné, že to ještě někteří nechápou?


Stále mnoho lidí nechápe, že se na nás řítí děsivá krize podobná 30 létům minulého století?
Málokdo si totiž uvědomuje, že Německo do Velké Británie 2x víc vyváží, než dováží, že Německo do USA 3x víc vyváží, než dováží a pokud tyto dva státy nasadí vyváženější dovoz a vývoz, bude to pro Evropu ekonomický masakr a jedině dobře nastavenými bilaterálními dohodami můžeme na tom nejen neprodělat, ale dokonce získat, protože se odpoutáme od Německa, které nám dělá pouze překupníka za výpalné a hází nám ohlodané kosti.

Stejně tak, získáme li volnost, dokážeme akcelerovat i jinou spolupráci do jiných částí světa - například Sýrie, Iráku, Iránu a pokud se připojíme k Hedvábné stezce, což tato vláda trestuhodně podcenila, můžeme aktivně působit na půlce Asie.


Je jasné, že na to těžce doplatí Polsko, Německo a Francie a nevíme, jak to ukočírují u nich doma. Proč?


Pokud se začne bortit eurozona, bude následovat daleko tvrdší německá měna, která razantně přiškrtí vývoz. Poláci nebudou mít možnost dotací a Německo přestane brát jejich zboží. Francie je na tom už nyní špatně a buď Francouzi přistoupí na silné oslabení vlastní měny, nebo se dostanou na roveň Itálie a Řecka. To na české straně může vyvolat naopak akceleraci. Už dnes vidíme, že v mnohém se rýsuje spolupráce Maďarska, Rakouska a České republiky. (Nepřipomíná to něco?) Otázkou je, jak se zachovají Slováci, kteří si možná samostatnost nebudou chtít vzít, protože by museli část dohod uskutečnit s těmito zeměmi a zatímco asi ty tři by jim potíže nečinily, spolupráce s Maďarskem by mohla skřípat. Každopádně spolupráce nás, Rakouska a Maďarska (jak je nyní dobře, že Maďaři prošli tvrdou redukční dietou a mohou nyní spolupracovat i na ekonomické bázi) může mít docela slušnou budoucnost, kdy nikdo by už nebyl vazalem, ale pouze součástí jednotných pravidel trhu.

Proto by vláda měla jak výše napsáno nasadit páky na Británii, Rusko a Čínu a dojednávat spolupráci s Maďarskem a Rakouskem o vzájemném propojení BEZ MOCENSKÉHO CENTRA! To je ten rozdíl, kdy po RVHP a Moskvě zase nastoupila Evropská unie a Brusel, který politicky, nikoliv justičně a právně podporuje soudní dvůr v Haagu. Prostě jedna totalita vystřídala druhou.

Takže se budoucnosti musí více bát Německo než my, i když to z prvního pohledu nemá logiku. Otázkou je, jak dlouho budou vládnou "hochštapleři", který nemají tušení, co se kolem nich děje a jak pádí Evropská unie s neevropskými hodnotami jiným směrem, než dějiny Evropy.

67 komentářů :

 1. To jsou takový bláboly, že se po ně sám autor stydí podepsat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jsem na tebe.Skutečně z tebe
   vypadnou hrozné bláboly,že se stydíš
   pod ně podepsat.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. Díky NR za výborný článek - snad to přežijeme do voleb, ty hodí nevratnou výhybku.. A 27.5. pod koněm. J.S.

   Smazat
  3. Take si myslim, ze ten clanek jsou pekny sracky bez hlavy a paty. Kdekdo co se naucil psat tak cpe sve zvratky kam se da. Vetsina tady nesmyslne mudruje,ale v realu je schopna udelat tak akorat velke hovno.Vazne jste tak naivni,ze se tesite na volby a tolik si od nich slibujete? Potom si tedy opravdu zaslouzite co se na vas chysta.
   a Mistr Majevsky? skoda slov! jeden z tech co musi vse okomentovat a ke vsemu se vyjadrit, takova vesnicka drbna,slusne receno.

   Smazat
 2. aby ve francii vyhrála Marine le pen a ten hnusnej spolek se rozpadne a spolupráce bez mocenského centra o to jde ať si němci ničej svoji zemi samy a nám daj pokoj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja bych neveril tak moc a vsemu dopredu..

   Smazat
 3. Klidně se podepiš. Czexit, czexit ! ! ! ! !

  OdpovědětSmazat
 4. Rozdíl mezi dítětem a EU : Dítě se nejdřív posere a pak vyroste. EU nejdřív vyroste a pak se posere.

  OdpovědětSmazat
 5. Je to naprosto nezodpovědné. Někteří úředníci v Bruselu mohou jít do důchodu v 55 letech, s důchodem nad 9000 euro měsíčně. Když se EU rozpadne, kdo to bude platit? Je to naprosto nezodpovědné, co si ti chudáci počnou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... ať jdou makat rukama, místa jsou ... ať udělají konečně něco pro svou zemi ... hnusní byrokrati

   Smazat
  2. Nic než hnusná korupce nejvyššího řádu.

   Smazat
  3. Podekovat jim zbicovanim

   Smazat
  4. 21:52 je vidět, že máte sociální cítění, já s Vámi do písmene souhlasím. Ano, tito lidé pro nás tvrdě pracovali a to za poměrně mrzskou, bídnou mzdu. Dalo by se to však řešit tím, že by se ořezaly dosavadní, přemrštěně vysoké dávky naších rozežraných důchodců, no a ty by se rozdělily mezi upracované úředníky z Bruselle. Oni chtějí také jenom žít trochu na lidské úrovni !!! P.V.

   Smazat
  5. Nevíte náhodou někdo, kolik obnáší minimální mzda EUroposrance?

   Smazat
 6. co si ti chudáci počnou?
  Dáme jim do huby roubík a pustíme je galeje,tam se naučí makat a zaslouží se tak o odměnu.

  OdpovědětSmazat
 7. Spoluobcane,uvedomme si jedno,ze kariera a valov,pro nase politiky zajistuje spojenectvi s Bruselem!!Proto se ji pod rouskem rozvoje CR,budou drzet,zuby-nechty.Nezivme se planou nadeji,ze tak snadno,nas Brusel vypusti z drapu!Kazda CZK,ktera cinkne v cerne dire Bruselu,prodlouzi tuhle agonii!A pro takove,jako jsou Srabotka,Belobradek,Stropnicky,Jourova,Babis,jsou obycejni lide nic !Lidi je jak sracek!

  OdpovědětSmazat
 8. Nebyl jsem pro vstup do EU a proto podporuji ty
  snahy opustit naprosto neschopné monstrum.Budeme
  opět mezi posledními a v podstatě nevystoupíme,ale
  budeme opuštěni EU.Tento moloch je neschopný a
  ani se nedokáže udržet na vlastních nohou.Zájmem
  Německa je udržet EU,neboť na tom vydělává.Naše
  přítomnost v EU jde k duhu pouze Němcům a proto
  se to snaží udržet co nejdéle.Naši politici jsou
  v submisivním postavení vůči všem.Proto budeme
  z EU odejiti po jejím rozpadu.Jen nás nikdo už
  nebude chtít,protože podlézavost nikdy nepřinesla
  žádný zisk a s takovým se vždy jedná s opovržením.
  Je to jen přívěsek,který je vhodný k okrádání.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem naopak byl, protože po rozpadu ČSFR to byla pro tento pidistáteček jediná volba.

   Smazat
  2. Souhlas s panem Majevským - EU tehdy a dnes je něco jiného a už tehdy to stálo za prd, oni vydělali, my jsme kolonie. Fakt super. pryč, pryč a pryč. A ten chytrák nade mnou - sebevědomí pidistáteček je 100x lepší než hnusný moloch EU.

   Smazat
  3. Ty 22:59 a ostatní, co to pořád máte s "pidistátečkem"? Necháte si vnutit malost, trapnou historii, neschopnost si vládnout a nakonec snad i rasovou nedostatečnost? Víte vůbec kolik je v Evropě států s počtem obyvatel kolem deseti milionů? A menších? A jakou některé z nich hrají roli? Jak samostatnou vedou politiku nebo, jak politiku EU ovlivňují?

   Smazat
  4. Vlada by měla z Británii jednat přes odpor EU samostatně ,ale pán Sobotka a posranci nás ve všem zradili ,a penízky se jím jen hrnou ,( teď si zvyšují na bydlení ).Tento národ je tak blby a stejně je voli ,pošlete je jednou provždy pryč !Na dělají dluhy a tento stát za dlužili, kdo to splatí ? Jak muže někdo peníze když nepracuje ,nebo když přijde migrant bude brát víc , pracující nášinec. Češi někomu něco dluží ? Pro mě je jen přírodní katastrofa někomu poskytnout pomoc ! kdo stojí a za občanské války a války takové ,ať to uhradí.Tací lide kteří tak mysli by měli chcípat při porodu!!!

   Smazat
  5. 22:26
   Klíči jsem necinkal a jsem za to rád. Bohužel pro vstup do EU jsem byl. Nikdy by mne nenapadlo že je to taková špína. Ale ono to vlastně začalo až později a neustále se to zhoršuje. Prostě hezká výloha a uvnitř nepředstravitelný bordel.

   Smazat
  6. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí. Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Nabízí se ale řešení! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Smazat
 9. Pražáci běžte podpořit demonstraci:


  Bohouši, odejdi! A už se nikdy nevracej. Tak se jmenuje občanská protivládní demonstrace, kterou organizuje aktivista Zdeněk Chytra, jenž už delší dobu žije v Berlíně ve čtvrti přistěhovalců. Sobotka podle něj lže lidem a škodí České republice. Akce je namířena nejen proti samotnému předsedovi sociální demokracie, ale proti celé vládě. Protestující se mají shromáždit 27. května na Václavském náměstí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže pokus o rozpoutání Majdanu?
   Po vzoru Putinovského Ruska demonstraci zakázat a pokud se přesto uskuteční, tak ruské diverzanty pořádně zmydlit a pozavírat.

   Smazat
  2. 0:20 to si muzes zkusit, Jando

   Smazat
  3. 5:16

   Copak? Nechutná ti vlastní medicína? Vždyť při tom samém přístupu k demonstrantům teď o víkendu v Rusku jsi kvičel nadšením.
   Je legrační jak si neustále serete do hub.

   Smazat
  4. Do tvoji ty niklausi?

   Smazat
  5. 22:36
   Chytra ..no nějak se mi te Chytra nelíbí - nevím.

   Smazat
 10. Kdysi mě děda choval na klíně a říkal ,ty se dožiješ Spojených států evropských, to nebudou už války a bude mír /byl invalida s 1. světové/, no a nyní vypadá ,že se to pos....

  OdpovědětSmazat
 11. tady to dělá ta havlistická špína co tu chodí nadávat:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201703305018651-velvyslanectvi-rf-zv-cr-nota-pamatnik/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi do prdele.

   https://zpravy.aktualne.cz/domaci/rusove-se-zlobi-ze-nekdo-poskodil-pamatnik-rude-armady-v-obc/r~af084ff0156411e783780025900fea04/?_ga=1.42217248.424390599.1466610930

   Smazat
  2. 0:24 no jo plátek zloděje bakaly tak tomu věř a běž někam

   Smazat
  3. 3:05

   Prostě se opět potvrdilo jací jste dementi. Ruská ambasáda i vy, ruští užiteční idioti a vlastizrádci.

   Smazat
  4. 8:57 naopak, potvrdilo se jaký jsi zákeřný prolhaný dementní krypl. Zaručeně prolhaný bakalovy zprávy si strč do prdele jandův hulibrku.

   Smazat
  5. 9:54

   "Starostku severočeské obce o 550 obyvatelích Renatu Zvoníčkovou ruské prohlášení překvapilo, protože o žádném poškození místního památníku neví. "My jsme naopak zdejší památník na podzim opravili," říká starostka s tím, že kromě jiného na památník umístili novou "informační cedulku"."
   ===========================
   Takže starostka české obce lže, české ministerstvo zahraničí lže, české noviny lžou...
   Zato rusácké ambasádě, té se věří za všech okolností, to je vždy studnice pravdy a moudrosti.

   Jenom víc a víc potvrzuješ na čí straně stojíš. Na české ne. Jsi jen obyčejná vlastizrádná kurva, zrádce národa, rusácký kolaborant, pátá kolona.
   A podle toho s tebou ty zmrde bude v budoucnu taky nakládáno

   Smazat
  6. 10:25 ano už se ti to krátí volby budou na podzim a nevěřim že Češi jsou hloupý a budou volit stávající strany 90% nechce migranty 80% nechce eu tak to někde musí být vidět jinak to udělaly podporovatelé top09 jako v praze jak zamazaly čínské vlajky jsi prase co chce měnit dějiny a makrely poskok

   Smazat
  7. 10:55
   Ta čísla 90% a 80% jsou odkud?

   Smazat
  8. A počkej jak se jednou naloží s tebou ty sprostej zmrde, a posedlej plivači na Rusko - anonyme 10.25. Tvoje sračky o "zrádcích" a podobně... už ti bylo sedmdesát? To by odpovídalo. Jsi duševní mrzák.

   Smazat
  9. 10:25 Jako argument tu předkládáš udavačský demente havloidní sračky, kterým nikdo nevěří.Co by taky kdo čekal od havloidní štěnice, která má ve svý škebli jen nablito od Jandy a která se kvůli svý blbosti musí živit trolováním na diskusích slušných lidí.

   Smazat
  10. 10:25 Havlistické propagandě, té se věří za všech okolností, to je vždy studnice havlopravdy a havlomoudrosti.

   Jenom víc a víc potvrzuješ na čí straně stojíš. Na české ne. Jsi jen obyčejná jandova vlastizrádná kurva, zrádce národa, zasraný kolaborant, pátá kolona.
   A podle toho s tebou ty havlozmrde bude v budoucnu taky nakládáno.

   Smazat
  11. 12:14
   Opravdu si myslíte, že se havlistické propagandě věří?

   Smazat
  12. 10:58 bylo to na PL ale už je to déle

   11:33 jo my jsme vlastizrádci a oni by vítaly migranty a daly ČR německu a založily základny usa to jse děje jen v evropě všude ve světě si státy chrání hranice a státní zájmy tady jse říká vlastizradě demokracie ten člověk má totálně vymytý mozek od top09

   Smazat
  13. 10:25 Jako obvykle sem dáváš odkaz, dokazující tvou lež. Podívej se na fotku u článku, na které je jasně vidět, že ta deska je počmárána rudou barvou. Takže ano, starostka české obce lže, české ministerstvo zahraničí lže, české noviny lžou a ruská ambasáda říká pravdu. Dokazovat lživost nějakého tvrzení tak, že potvrdí jeho pravdivost, to může jen idiot. Tobě se to ale stává často, tak jen pokračuj.

   Smazat
  14. 12:20 Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
  15. 8:36 nemáš argumenty tak píšeš tyhle sračky

   Smazat
  16. 13:10 - je to tak. Přesný popis chlastoslovanského Putlerova Sračkostánu ...

   Smazat
 12. 22:26 Naprostý souhlas.

  OdpovědětSmazat
 13. Jedině volit SPD, jinak konec, tj.džihádizace a občanská válka.

  OdpovědětSmazat
 14. Ostatne soudim ze EU musi byt zniceno
  Nemecko tez

  OdpovědětSmazat
 15. Je neuvěřitelné jak hodně lidí nezná historii své země a stále čeká od svého tisíciletého trýznitele pomoc. Přeci nejde o to jak je člověk veliký ale jestli je svéprávný.

  OdpovědětSmazat
 16. ZA VŠECHNO VŽDYCKY MŮŽE NEPŘÍTEL.

  OdpovědětSmazat
 17. A na závěr této plodné diskuze je třeba dodat, že všichni diskutující jsou dementi. Ti, kteří byli normální a slušní, už diskuze opustili. Zbývá jen odpad duševních mrzáků, kteří jen obtížně přejdou na jiné aktivity, protože na diskuzích se stali závislými. Až diskuze někdo ukončí, někteří závisláci z toho budou mít smrt. Další budou potřebovat psychiatry,aby jim pomohli najít jiné způsoby odreagování nečinnosti při stárnutí - a co je obzvlášť zajímavé -samí muži. Sklony k závisláctví jsou tím dány. Ale tak blbé žvanění, jako je v současné době na diskuzích, které se zvrhly ( díky novinkářům) je ostuda staré struktury.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tak jen očekávám, že jsi se právě rozhodl jít odsud do prdele, inteligente.

   Smazat
  2. 11:57
   Copak - cítíte se v prdeli osamělý, že žadoníte o návštěvu?

   Smazat
  3. 11:20 Výjimkou je jen váš věcný, fundovaný příspěvek, vyjadřující se naprosto konkrétně k problémům EU. Jen tak dál, to je správná cesta, jak pozvednout úroveň diskusí.

   Smazat
 18. 10:25
  Lze logicky předpokládat, JandoPutno, že pokud bylo něco opraveno, dělo se tak, protože to bylo poškozeno, ať již přírodními vlivy nebo člověkem. Toto je ovšem nad chápání sprostého burana, který si ještě, ke své omeznosti projevující se např. neznalostí gramatiky,dovoluje sprostě někomu nadávat a vyhrožovat. Jandovo degenerátské pornokomando skutečně nemá zábrany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo o žádném poničení široko daleko neví, místní starostvé ani občané netuší o čem to rusáci blekotají.

   A ty, ty slizký rusácký kolaborante, se kroutíš jako úhoř a zkoušíš hrát hru se slovíčky. O "poškození" nepadlo ani slovo, tvoji chlebodárci blekotají o "zneuctění". Umíš ty rusáku vůbec česky? Znáš významvýznam toho slova, ty prolhaný kolaborante?

   Smazat
  2. 12:30 Až na tu fotku u článku, dokazující pravý opak vašeho tvrzení. Ale to by vyžadovalo trochu víc rozumu, než jen fanatickou rusofóbii, že?

   Smazat
 19. Brexit ve své podstatě směřuje proti přirozenému vývoji globálního politického systému. Vývoj politického uspořádání světa nelze zastavit, a proto se o to část globálně vlivných politiků pokouší marně. Další vývoj politického uspořádání světa popisuje článek PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:18
   Potom tedy budoucnost lidstva stojí za 2. věci.
   Věřím, že pokud evropa ustoupila o hospodářské spolupráce k přechodu na říšskou strukturu. Jsou brerxid a ostatní exity naprosto vpořádku.

   Smazat
  2. Pane Dedek , jste uplny MAGOR!!!!!
   Studoval jste Johna Hajlamarda Keynse. Podminka miru = zamestnanost na plny uvazek = to je otrokarstvi!!!

   Lidi co jsou nahore u moci by nemohli prezit svobodne myslejici obcany prilis dlouho , maji prilis krve na rukou!!! Vy to nechapete co???
   A tak se blbnou drogami a sexem a degeneruji se.!!! pochpte to kretene

   Smazat
 20. 12:30
  A proč se vztekáš, Jando degeneráte? Proč byl pomník opraven?

  OdpovědětSmazat
 21. Pryč z neobolševické EU, která vede evropské národy do islámského otroctví. Dokud je čas!

  OdpovědětSmazat
 22. Autor by chtěl, aby jsme spadli pod další říše- USA, nebo Německo, Rusko, by nás - bandu vychcanců určitě nechtělo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.