Reklama

pátek 31. března 2017

Solovjov vysvětlil, proč se Navalný začal zabývat politickou pedofilií ...

31. 3. 2017     zdroj
Ruský televizní moderátor a novinář Vladimír Rudolfovič Solovjov vysvětlil, proč Navalný sklouzl k politické pedofilii a snížil se k tomu, že začal do svých shromáždění zapojovat nezletilé ...Je zřejmé, že národ si uvědomil, že adekvátní lidé nepůjdou za takovou osobou a že se tedy samotný aktivista spoléhá na podporu mladistvých, protože se už jednoduše nemá na koho obrátit ...


Téma akce skandálně známého opozičníka Alexeje Navalného v ruských městech dolehlo k politickým expertům, kteří jsou připraveni o něm se svěží myslí diskutovat s kolegy. Jedna z těchto debat proběhla v rozhlasovém vysílání stanice Vesti.fm, kde ruský novinář a televizní moderátor Vladimír Solovjov vysvětlil některé zajímavé momenty.

"Je zřejmé, že Navalný se začal zabývat politickou pedofilií. Protože neobstál v komunikaci, přešel 40-letý strejda ke kategorii dětí, řekl Solovjov.

Solovjov porovnal průběh podobných událostí v letech 2011-2012, kdy do ulic vyšlo asi 100 tisíc osob v Moskvě, a připomněl, že tentokrát Navalný shromáždil celkem 60 tisíc lidí po celém Rusku. Novinář také zdůraznil, že všichni ti, kteří byli s opozičníkem tehdy, jej tentokrát nepodpořili. Solovjov okamžitě zdůvodnil, s čím konkrétně to bylo spojeno. ...

Během diskuse Solovjov zdůraznil, že Navalný není kreativním aktivistou, že nic nevymyslí sám. Jako konkrétní příklad byl uveden výraz "podvodníci a zloději", který opozičník převzal od Vladimíra Žirinovského. Expert připomněl, že Navalný si osvojuje právo rozhodovat za všechno obyvatelstvo Ruska.

"Existuje Ústavní soud, ale nad ním je Navalný. To znamená, že Navalný se polohuje do role nositele pravdy v poslední instanci. Ale to není možné při komunikace s intelektuálně rovnocennými. A to je důvod, proč začíná s politickou pedofilií", řekl Solovjov.

Ve výsledku lze vyvodit závěr, že Navalný se snížil k tomu, že začal do svých shromáždění zapojovat nezletilé vzhledem k tomu, že už dávno ztratil podporu stoupenců. Je zřejmé, že národ si uvědomil, že adekvátní lidé nepůjdou za takovou osobou, a samotný aktivista se spoléhá na podporu mladistvých, protože se už jednoduše nemá na koho obrátit ...

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. Spíše to bude tak, že "adekvátní lidé" kteří musí především živit rodiny mají strach chodit na režimem zakázané demonstrace a nechat se tam mlátit a zavírat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pederast placený západem nedostal další příležitost vypichovat oči policistům na Majdanu, upalovat lidi v Oděse a ostřelovat polské velvyslanectví.

   Smazat
  2. Je z tebe cítit americká stolice, rektonaute !

   Smazat
  3. 12:56 Spíše je to tím že "adekvátní lidé"časem dostali rozum....

   Smazat
  4. To 12:55 Ta demonstrace nebyla zakázána. Jen se konala na místě, které úřady nepovolily. A pan Navalnyj to věděl. Proto ji tam i svolal. Aby záměrně vyvolal konflikt se státní mocí. Bez tohoto konfliktu by si této demonstrace totiž vůbec nikdo nevšiml. A protože v Rusku zákon platí, byli ti, kdo odmítli míso (nikoliv demonstraci) opustit zajištěni a potrestáni. Pokutou nebo veřejnými pracemi. V Rusku to chodí tak, že vás posadí do takové obecní šatlavy a ráno mažete zametat, vyvážet smetí, uklízet v parku apod. A to vše až na 15 dnů. V práci máte "A". Tak můžete na ulicích vidět muže v obleku a oranžové vestě jak zametá, nebo dámu na podpatcích v tomtéž. Kdyby vás to zajímalo, tak v USA mají podobný systém. Tam vládne šerif. Ušetří to spoustu práce soudům a je to okamžité tedy účinné.

   Smazat
 2. Ja se Navalnemu vubec nedivim ze se snazi do roztrhani tela - je jasne ze za chvili bude v celkovem tazeni "zapadu" proti Rusku jeho mrtvola pro Rusobijce mnohem cennejsi nez jeho provokace. Co jineho mu v takove situaci zbyva...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takový ruský student Šmíd - STB/BIS Sorošův Zifčák.

   Smazat
  2. Anonymní 31. března 2017 12:56 - ať mu už zbývá, či nezbývá cokoliv - kdo chce kam, pomůžme mu tam.

   Smazat
 3. no 12:55 - ty si rýchly ako šípy Robina Hooda - dobre to robíš, a o tých deťoch je to pravda - zaplatili im, a šli ...mladosť , pochabosť

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní13:02
   Souhlasím,zblblou mládež dokáže strhnout podplácením dolarů,trochu informovaný člověk ví co by nastalo a Ukrajina názorní příklad,rozšiřování USA demokracie.Mají demokracii,ale nemají co jíst.Každému musí být jasné,že USA vůbec nejde o lidi,ale jen vydělat co nejvíc.

   Smazat
  2. To přece není nic nového,platit za účast
   na demonstracích.Šaškiro také platil těm
   študentíkům za účast proti Zemanovi.Stále
   stejný styl a mládež se nepoučí.Ono dostat
   peníze za to,že někam přijdu,je lákavé.
   Ostatni študentíky nezajímá.
   Petr Majevský

   Smazat
 4. Teze, že Navalnyj "začal do svých shromáždění zapojovat nezletilé" je zjednodušující a nepřesná. Navalnyj totiž od samého začátku svých aktivit používal internetové sítě daleko více než ostatní opozičníci (Němcov, Mironov, Kasparov atd.), takže pochopitelně oslovoval mladší publikum než oni.

  Výraz "pedofilie" je pak čirá demagogie, která kalkuluje s emocemi "konservativní" části veřejnosti. Stejné (úmyslné!) podpásové úlety ovšem používají západní média už dlouho.
  Mluvit o "zblblé mládeži" /13:18/ je typická a očekávaná reakce právě toho publika, které Solovjov oslovuje, podobně jako "pederast placený Západem" /13:22/.
  Reakce mladých Rusů na "pedofilii" bude samozřejmě úplně opačná, než by se Solovjovi líbilo.

  To, že za sebe Navalnyj nechá "bojovat" druhé, se ovšem nedá přehlédnout. To je nepopiratelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepodsouvej, neznám žádného Solovjova.

   Smazat
  2. 13,48
   "Zblblá mládež" je obecně používaný termín. Není v tom nic urážlivého. Mladí obecně ještě nemají vytrénovaný pocit nedůvěřivosti. To je vcelku logické, protože jim chybí životní zkušenosti. A protože vlastní zkušenost je nepřenositelná, můžeme my starší a zkušenější radit jak chceme, ale dokud si ti mladí sami nenabijí hubu, stejně nám neuvěří.
   Proto dnes určité typy politiků míří cíleně na mladé. Ti jsou totiž snadno manipulovatelní. A nemusí to být v nedostatku inteligence. Oni prostě mají ještě z dětství velkou míru důvěry. Věří, že když někdo něco slíbí, tak to musí splnit. To, že je většinou politici zneužívají a nic jim plnit ani nehodlají, poznají až časem. Ale to už nebudou mladí...

   Smazat
  3. vladimír hricák 31.března 2017 20:10

   S tou "zblblou mládeží" máte ovšem pravdu, i když "když dva říkají totéž, není to totéž".

   Zajímavé jsou ale rozdíly v politickém zaměření mladých generací v různých zemích.
   Např.

   - ve Spojeném Království byla většina (75%) mladých do 25-ti let proti Brexitu; pro Brexit většina hlasujících nad 65 let;

   - Marine Le Pen má nejvíce příznivců ve skupině do 25-ti let (35% z nich); ovšem nezaměstnanost je v této věkové kategorii vysoká: skoro jedna čtvrtina;

   - neonacistu Kotlebu na Slovensku volilo přes dvacet procent voličů do 22-ti let; z těch, kdo mu dali hlas, bylo skoro 70% mladších než 40 let; nezaměstnanost mladých na Slovensku kolísala od roku 2008 mezi 19-33%;
   - v Maďarsku z voličů do 25-ti let dalo 32,5% hlas Fidesz-u, neonacistickému Jobbik-u 14,5%;

   - nezaměstnanost mladých Poláků je sice "jen" 14,3%, ovšem statisíce jich jsou v Anglii, Německu a jinde; volí pravici; levice v Polsku tč. prakticky zmizela

   Smazat
  4. PS: V Rakousku mladí muži většinou volili Hofera, mladé ženy Van der Bellena

   Smazat
 5. Ruská nomenklatura "nebezpečnost" Navalného odhaduje střízlivě. Proto ho také nechá fungovat jako prostředek kanalizace nespokojenosti (jaká samozřejmě existuje v každé společnosti). Je to patrné z reakcí Putina a dalších.
  Je to také daleko rozumnější a efektivnější postup, než jaký vůči opozici i "opozici" volí v Polsku, Maďarsku, Rumunsku nebo Bulharsku.
  Skoro se chce říci, že se ruská společnost (včetně médií) vyvíjí slibněji než je tomu v leckterých dalších postkomunistických zemích.
  To, že se mladí Rusové mají možnost "setkávat" s policií, jim jistě neuškodí. V Paříži nebo Hamburku to mladí (dnes už ne mladí) poznali už dávno. Americká či jiná západní propaganda o brutalitě režimu je jim proto - přinejmenším v tomto bodě - k smíchu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navalnyj působí v Rusku jako kontrolovaný hromosvod...

   Smazat
 6. Мелитопольский завод потребовал восстановить торговлю с Россией
  http://rusvesna.su/news/1490941156
  https://www.youtube.com/watch?v=e3LfUABF2Cc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Анатолий Шарий: Почему не пустили Самойлову
   https://www.youtube.com/watch?v=iYD5WFnWkYA

   Smazat
 7. Co ten člověk chce ? Aby jim tam vládli Američani a všechny peníze za ropu , atd. šli na západ ??!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On neví sám,co vlastně chce.Je ambiciozní
   a zdá se mu,že by měl mít pravomoci,které
   mu nepatří a patřit nemohou.Právě on by to
   používal ve svůj prospěch.A to je co?
   Petr Majevský

   Smazat
 8. http://tapolitika.cz/ze-sveta/ruska-mozaika/uz-to-nejsou-vase-deti/

  "Motivy putinské generace jsou docela jiné. Jejich konflikt s rodiči má především rozměr politický a občanský. Ocitli se mezi dvěma mlýnskými kameny. Z jedné strany na ně televize každý den chrlí vodopád řečí o velikosti VLASTI, a toto vlastenecké vysílání ještě podporují učitelé, pravoslavná církev, angažovaní mládežničtí aktivisté, a po Krymu se tahle propaganda naprosto utrhla z řetězu. Z druhé strany ale jako normální, vnímaví a ještě neindoktrinovaní lidé vidí, že žádná velikost se nekoná. Na rozdíl od nás ve svých rodičích nevidí zaostalé hlupáky, ale nesvéprávné otroky, zničené Putinovy slouhy."

  OdpovědětSmazat
 9. Už aby EU zkrachovala.....
  Obchodník s lidmi se ve videofilmu přiznává, že zavraždil 400 dětí. Pro elity USA prodal tisíce ukradených dětí. Šokující výpověď. Pravda leze napovrch
  http://tadesco.cz/obchodnik-lidmi-se-ve-videofilmu-priznava-ze-zavrazdil-400-deti-elity-usa-prodal-tisice-ukradenych-deti-sokujici-vypoved-pravda-leze-napovrch/

  OdpovědětSmazat
 10. Navalnyj jako kůň na politické šachovnici:
  Ten pán se chce "dostat ke korytu" a využívá k tomu mladé lidi vždy naladěné proti úplatkářství.
  To, že je "koněm" v cizích rukách ho asi zajímá ze všeho nejméně.
  Jsou i mnohem významnější politikové, kteří si neuvědomují, že hrají pro někoho jiného. Co třeba Erdogan nebo sám velký Donald?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Začínám mít dojem, že ve světě nastává renesance diktatury. Plnokrevná je zatím asi jenom v sev . Koreji, ale snahy o její nastolení se dějí různě po světě. Momentálně se o ní pokouší Erdogan, ale i ta slavná EU začíná krutě smrdět diktaturou.

   Smazat
 11. Předpokládám, že Navalnij může mít i pravdu. Korupce je na celém světě, tak proč by nebyla i v Rusku. Jenomže tím, že Rusko rozesere, jako Ukrajinu, pomůže možná sám sobě. Ale těm, co mu na demonstracích dělají užitečné idioty určitě ne.
  Říká se, že nic nemůže pomoci obyčejným lidem víc, než osvícený monarcha. Jenomže monarchii jsme sami zrušili a osvícené vládce nikde nevidím.
  V současnosti opravdu děkuji matce přírodě, že nejsme nesmrtelní. Čekat desítky, nebo stovky let na nějakého politického mesiáše? To by byl očistec na zemi.

  OdpovědětSmazat
 12. Podívejme se na příklad v naší republice mládež na pražské klinice -rebeluje, nedodržuje zákony,chrání z jejich pohledů ubohé utečence, malá zvířétka-pety,chrání tzv.přírodu prostě rebelují a navíc se jim líbí, že s tou sebrankou nikdo není schopen hnout. Dříve jsme to řešili fackou, nebo důtkami. Nyní podle vzoru tzv. západní demokracie nemůžeme. Je to ale cesta proti historickým tradicím a vede do pekel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:16 mají mocného ochránce mladého stropnického má tátu ministra za nim stojí celá kavárna banda antifáckých smažek

   Smazat
  2. Anonymní 31.března 2017 21:16

   A kdo Vám, pane, brání jít se tam s nimi fackovat? Když Vám jako záleží na "historických tradicích"?

   Smazat
 13. Já bych si strašně přála ,aby už konečně zkolaboval eu-konglomerát a ušák měl prdel v kalupu ze svých problémů...
  Potom snad i tyto zjevy zmizí ze scény ,než se (jak je smutným pravidlem) opět nadechnou aby si mohli hledat kàmoše zase někde v nějaké další špíně.
  j

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pražska vlaštovka 31.března 2017 23:59

   Jasně, nějak takhle budou dějiny probíhat...

   April!

   Smazat
 14. Fackovani nepomuze,chtelo by to bejzbolku protoze oni jsou na hlavu dost odolni. Nekteri by ani po prustrelu hlavy neutrpeli ujmu protoze by slo o cistej prustrel jako u plechovky od coca coly vzhledem ke skutecnosti ze maj makovice prazdny,eventuelne tam maji nasrano!
  Rad bych vedel jak by u nich pri tech jejich spolecenskych akcich dopadli stery na THC.
  Nejsem nakej vyhranenej radikal a myslim ze dobrym slovem zmuzes moc, ale dobrym slovem a bejzbolkou vice :-).

  OdpovědětSmazat
 15. 12:32 nepiš blbosti o THC ve spojení s bejzbolkou.Pakliže máš děti nebo vnoučata,tak jim nech udělat test na fety a možná tou bejzbolkou zamorduješ svoje potomstvo

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.