Reklama

.

.

středa 22. března 2017

Státní duma Ruska zavedla zákaz převodu peněz z Ruska na Ukrajinu prostřednictvím zahraničních systémů

22. 3. 2017    zdroj
Státní duma přijala ve třetím čtení návrh zákona, podle něhož se zakazuje převod finančních prostředků z Ruska na Ukrajinu prostřednictvím zahraničních platebních systémů. Zákon, přijatý na plenárním zasedání, nabude účinnosti za 30 dní po jeho oficiálním zveřejnění. Kromě toho se bude týkat zákazů, uložených před nabytím jeho účinnosti cizími státy, upřesňuje agentura RIA Novosti.

Podle návrhu zákona v případě, že cizí stát zavede zákaz ruských platebních systémů, bude přeshraniční převod do tohoto státu z Ruska možný pouze prostřednictvím operátora, který je přímo nebo nepřímo kontrolován RF. Bylo upřesněno, že to platí pouze pro převody bez zřízeného bankovního účtu.

Centrální banka RF bude na svých oficiálních internetových stránkách zveřejňovat informace o zavedení zákazů vůči ruským platebním systémům ze strany cizích států. Pravidla, stanovená zákonem, nabývají účinnosti dnem zveřejnění informací Centrální bankou RF.

Jak poznamenává ve vysvětlivkách jeden z autorů návrhu zákona poslanec Vladislav Reznik, zákon si klade za cíl odstranění negativních dopadů zákazu činnosti ruských platebních systémů na území Ukrajiny.

Připomeňme, že v říjnu 2016 Ukrajina rozšířila protiruské sankce a zákazala v zemi celou řadu ruských platebních systémů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

13 komentářů :

 1. tak... a pomaličku šroub utahovat, blbečci ukrajinci si vždy myslí jak toho rusa přepíčili a nakonec zjistí že joudové jsou sami. totéž s blokádou donbasu, zákazem ruštiny, podáním na gazprom u soudu ve švédsku atdatd. Brzo bude na ukrajině veselo

  OdpovědětVymazat
 2. No, lépe by Rusáci udělali kdyby se starali o tohle. Ale asi to není v zájmu jejich mocných.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/432678-z-ruska-se-vyvadely-stovky-miliard-praly-se-v-96-zemich-sveta.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je práce 5. a 6. kolony. Ve všech zemích probíhají klanové boje.

   (je to stejný stále stejný vzorec, část šlechty je kvůli osobnímu prospěchu ochotna se spojit s čertem - s cizí mocností a při hlubším pohledu s internacionalisty - resp. židy - jak je něco inter nebo multi, okamžitě je to plné židů - například z historie komunistická internacionála)

   Putin jim jde v rámci svých manévrovacích možností v mezi klanových bojích po krku (silná podpora zdola mu dává více šancí).

   Vymazat
  2. Víme přeci o jakou "kolonu" jde! Jsou tu i vyfocený .... - http://iks2010.info/?p=113295

   Vymazat
 3. Jejda,zase básničky z Hovinek od JandoPutny!!!!!
  Ty máš skutečně hodnověrný informace ala kdysi Rádio Jerevan!!!!:-)
  Havlobanderovskej odpad je skutečně unikum!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste si jist, co jste to doložil, nebo to potvrzení nutnosti kroků Putinovy politiky přinášíte vědomě.

   Vymazat
  2. 23:10 Jen potvrzujete, že ruští kapitalisté jsou stejní hajzlové, jako všichni ostatní. Prostě stejná pakáž všude ve světě, bez rozdílu rasy a národnosti. Ledaže by ti ruští byli podle vás kapitalisté komunističtí. Pak bych chápal, proč to ve své pomatené rusofóbii uvádíte.

   Vymazat
  3. 0:10 - který "ruští" ty hovado? Ti v Rusku nemaj žádný slovo! kreténe vylíhlej v chazarský lejnolíhni! - http://iks2010.info/?p=113555

   Vymazat
  4. 0:10 - takhle podle tebe vypadaj Rusové? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/Russian-Billionaires11.png

   Vymazat
 4. dobře Rusko jen tak dál

  OdpovědětVymazat
 5. Rusko zaniklo právě před 100 lety! - http://iks2010.info/?p=113176

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Změna je život.

   Časy se mění, co bylo není.

   Pokud jsem si všiml, Rusko asi bude. Alespoň NATO si myslí, že Rusko je, když tam tahá vojsko a zmiňuje Rusko ve svých prohlášeních.
   PB

   Vymazat