Reklama

pátek 17. března 2017

Štěpán Kotrba a Tomáš Klvaňa debatovali o Zemanovi a vážně to stálo za to...

17.3. 2017   Parlamentní listy
Miloš Zeman má šanci vyhrát v prvním kole. A že bojuje proti elitě? To jsou jen šašci. Tak argumentoval v internetovém pořadu PL TV politický a mediální analytik Štěpán Kotrba. Jeho oponent, novinář a komentátor Tomáš Klvaňa kritizoval Zemana za podlézání Číně a Rusku. Uznal ale prezidentovi mnoho zásluh. Oba se shodli v tom, že Miloš Zeman je jasný favorit prezidentské volby.
Češi jsou chytří, žádného Kisku nezvolí. Gambler Horáček. Pořad Horké téma s Tomášem Klvaňou a Štěpánem Kotrbou. Moderoval Radim Panenka.

Poté, co Miloš Zeman ohlásil druhou kandidaturu na prezidentský úřad, se rozproudila debata o jeho dosavadním výkonu funkce i o tom, zda má vítězství skutečně tak jisté, jak mnozí předpokládají. Právě na tyto otázky se pokouší odpovědět další vydání diskusního pořadu internetové PL TV Horké téma.

Klvaňa v některých momentech, možná překvapivě, prezidenta Zemana chválil. Později už jasně konstatoval, že podle něho současná hlava státu dělá věci, které se s touto funkcí neslučují. „Když se podíváte na média, vidíte, že rozprava i vinou Miloše Zemana zhrubla. Prezidentskou roli do jisté míry zdevalvoval,“ uvedl. Uznává ale, že prezident určuje témata a směr diskuse v naší zemi.

Štěpán Kotrba míní, že volby může Miloši Zemanovi prohrát jedině Miloš Zeman. Analytik se domnívá, že má současný prezident šanci vyhrát už v prvním kole. Zpochybnil Klvaňovo tvrzení, že Zeman válčí s elitou a akademickou obcí. „Je to opravdu elita? Nebo to jsou šašci, kteří si na elitu hrají,“ vstoupil do toho.

„Miloš Zeman má velkou šanci na vítězství. Hlavním důvodem bude dobře šlapající ekonomika vytvářející pozitivní atmosféru ve společnosti. Je jasným favoritem, bude ale záležet hlavně na tom, kdo se dostane do druhého kola. Má ale o něco menší šanci než před čtyřmi lety. Říká sice, že nebude dělat žádnou kampaň, ale to by musel zmizet na Mars,“ zmínil Tomáš Klvaňa v úvodu Horkého tématu.

Štěpán Kotrba zpochybnil, že má prezident menší šanci než v roce 2013. „Jestli ztratil jedny voliče, získal jiné,“ konstatoval. Existuje něco, čím by si Zeman mohl uškodit natolik, aby to vedlo k jeho prohře? „Miloš Zeman je autorem bonmotu, že sociální demokracii může porazit jenom sociální demokracie a Miloše Zemana může porazit zase jenom Miloš Zeman,“ sdělil.

Pokud chce někdo prezidenta Zemana porazit, nesmí proti němu podle Klvaňových slov vést kampaň. Takový potenciální protikandidát prý musí mluvit o tématech, která leží na srdci většině občanů v České republice. „Měl by to být někdo, kdo dokáže oslovit nejen tzv. pražskou kavárnu, tedy lidi z velkých měst a s určitým vzděláním a příjmem, ale také voliče Miloše Zemana,“ nastínil novinář a komentátor Klvaňa.

„Nedovedu si představit kandidáta, který by se nevymezoval vůči Miloši Zemanovi a současně byl dostatečně agendově vybaven na to, aby oslovil většinu republiky,“ reagoval Štěpán Kotrba.

Protikandidát, který by chtěl současného prezidenta porazit, nesmí podle Klvani přistoupit na osobní útoky. „V tomhle je Zeman daleko silnější, a pokud se do toho jeho soupeř nechá zatáhnout, prohraje,“ upozornil.Známá osobnost, která by dokázala Miloše Zemana porazit, neexistuje. Tak reagoval Štěpán Kotrba. „Nikoho takového nevidím a je to důvod, proč má Zeman šanci být zvolen v prvním kole. Lidé, kteří by mu mohli být důstojnými soupeři, jsou možná ještě někde na škole a učí se to,“ je přesvědčen analytik Kotrba.

Jenže na Slovenku, jak oponoval Klvaňa, také nejdřív nikdo neznal Andreje Kisku. „To byla marketingová bublina,“ poznamenal Kotrba. „Marketingová bublina, která se stala prezidentem a vlastně docela úspěšným prezidentem. Říct, že nikdo v České republice nemůže porazit Zemana je z definice nesmysl. Otázka je, jestli takový člověk bude kandidovat,“ dodal k tomu Tomáš Klvaňa.

„Tyhle marketingové hry není možné v Česku aplikovat, na to jsou Češi dostatečně chytří, dostatečně mediálně vzdělaní a dostatečně nedůvěřiví vůči všem novým osobám, než aby na to přistoupili,“ argumentoval Štěpán Kotrba.

Potřebuje nebo nepotřebuje Miloš Zeman politickou podporu ČSSD či hnutí ANO? „Od Sobotky by to byl polibek smrti,“ sdělil jasně Kotrba. „Přímou podporu ANO nepotřebuje, ale nehodil by se mu jejich silný protikandidát,“ řekl k tomu Klvaňa. ČSSD má prý z prezidenta Zemana strach.„Podíváme-li se na českou politickou scénu chladně a realisticky, máme jenom dvě velké politické osobnosti. Je to Miloš Zeman a Andrej Babiš. ČSSD ani jiná strana v sobě nemá tak silnou osobnost,“ myslí si Tomáš Klvaňa.
Jak je to se Zemanovým údajným rozdělováním společnosti? „Mám mu za zlé, že společnost dostatečně nepolarizuje, aby odlišil faleš od dolních deseti milionů, pro které chtěl být prezidentem. Dokázal ale zaujmout viditelné místo v mezinárodní diplomacii. Posunul nás z unipolárního do multipolárního světa. Oceňuji orientaci na Rusko a Čínu,“ hodnotil dosavadní Zemanovy kroky Štěpán Kotrba. Zeman prý sjednotil většinu společnosti, která za ním stojí, a sjednotil i všechny ostatní k odporu vůči sobě.
„Dobré ekonomické vztahy s Ruskem a Čínou musíme mít, jsou to důležité trhy, jenže Zeman vždycky udělá krok navíc, který dělat nemá a značí jisté podřízení se velmoci, podlézání. Třeba výrok o učení se stabilizovat společnost v komunistické Číně, která zavírá lidi do pracovních táborů za odlišné názory a mučí lidi ve věznicích,“ kritizoval Tomáš Klvaňa.

„Kulturní revoluce v Číně dávno skončila a dnešní Čína už není včerejší,“ namítal analytik Kotrba. „V Číně se stále zavírají lidé za politické názory,“ nenechal se Klvaňa odbýt. Podle Kotrby je to ale jen jiné vnímání politiky, jiné vnímání vztahu stát–občan. „Faktem je, že Čína si dbá na to, aby rozvraceči režimu byli ve vězení a neběhali na Západ hlásit, jak je Čína zlá,“ dodal politický a mediální analytik.

Závazky, které si prezident Zeman stanovil, že nepovede kampaň, nebude chodit na televizní debaty a nebude útočit ani odpovídat na útoky soupeřů, nemůže podle novináře a komentátora Tomáše Klvani vydržet. „To by byla první taková kampaň v historii politických věd a zapsal by se tím do dějin. Pokud to opravdu dodrží, tak prohraje,“ je si jistý Klvaňa. Jeho soupeř v debatě reagoval stručně. „Orel much nelapá,“ podotkl jen Kotrba.
Popularita a známost Miloše Zemana mezi lidmi je podle něho taková, že lidé budou vědět, koho chtít. „Většina pražských politologů má problém vnímat venkov deset kilometrů od Prahy jako něco, co by mělo rozhodovat v politice,“ smál se Kotrba.

A co již ohlášení Zemanovi protikandidáti? Nejvážněji se zatím mluví o Michalu Horáčkovi. Je či není podle diskutérů předčasné odhadovat, zda to bude právě Horáček, kdo se střetne se Zemanem v druhém kole? „Jestli druhé kolo bude, tak by bylo směšné, pokud si pražská kavárna a protivníci Miloše Zemana vyberou gamblera Horáčka jako kandidáta na prezidenta,“ odmítl důrazně Kotrba. „Zapomněl jsem si doma křišťálovou kouli, takže nevím. V tuto chvíli je Horáčkova kampaň velmi rozpačitá,“ znělo poslední slovo Tomáše Klvani v pořadu Horké téma.

35 komentářů :

 1. jo četl jsem celý článek na PL

  Musím varovat, že přesně tento model bude použit i ve volbách v ČR na podzim. Už nyní vidíme stranu pana Robejška, která se staví do jakési role odporu proti migraci, zatímco za jeho stranou stojí kapitál globalistické společnosti Penta. Stejně tak do stejné role toreadora s červeným hadrem, který bojuje naoko proti migraci, je Milan Chovanec a jeho parťák Bohuslav Sobotka. Jejich tancování proti migrantům na voliče funguje. Přitom to byli oni, kteří od roku 2014 v souladu s Německem koordinují pomoc migrantům, vyčleňují miliardy korun na podporu migrantů, převádí českou armádu pod německé velení, ministra kultury tolerují, že jezdí do Norimberku na Sudetoněmecké slavnosti atd. Stejně tak ve Francii kandidát na prezidenta Emmanuel Macron mluví o nutnosti tvrdého postupu proti Erdoganovi a řízení migrace. Na voliče to bude fungovat. A pozor, ve Francii vypukl další false flag, střelba na škole [2] a v dubnu jsou ve Francii prezidentské volby, připravujeme článek o útoku.

  Islámský býk v ulici je smrtelně nebezpečný v tom, že nikdy nechodí sám. Scénka s toreadorem spočívá v okouzlení davu čumilů. Jenže proti stádu býků toreadorovi nepomůže ani deset červených hadrů. Volič si musí uvědomit, že nesmí volit komedianty a politické cirkusáky typu Rutte nebo Sobotka, ale musí volit alternativně a skutečně pro-národně. Protože Rutte měl svého Erdogana, Sobotka bude mít svůj odpor proti povinným kvótám a Babiš bude mít odpor proti všem, kteří podle něj „kradnou a jenom on maká“. Pokud voliči skočí na tato cirkusová čísla s rádoby pro-národními postoji provařených politiků, nedopadne to dobře a ČR bude směřovat do náruče Německa a Nové Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vybírat "menší" zlo je odporné a podle toho, jak se Zeman postavil za oligarchu Babiše, který lže sotva otevře ústa, tak v žádném případě nehájí zájmy dolních 10. milionů občanů, jak rád vytrubuje ! Zatáhl nás podvodem do NATA a ještě dovolil přelet bombardérů přes naše územní na Bělehrad ! Ten člověk nemá svědomí !

   Smazat
  2. 4:46 - O něm platí beze zbytku staré české - V nezdravém těle - nezdravý duch ! Kdokoliv jiný by byl lepší i bez Schwarzenberga. Na lumpenhradě plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů. Jaký národ - takový lůzovitý prezident.
   Král Lávra měl oslí uši a byl miláčkem oslího národa, stejně jako po zuby ozbrojená první dáma Zrovnazhovnapřemyslovna se švejkem na vozíku. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých a ztopořených zamindrákovaných řiťolezů typu veleby, foldyny, kotrby, ringa, hůlky, renče, jandáka, doubravy, davida, bureše či ovčuráčka a žantovského. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem.

   Smazat
  3. 23:17 Díky,lépe bych to nenapsal.Ale jak probudit lidi k myšlení?Za téměř třicet let lidé otupěli a to byl účel globalistů a povedlo se.Lůze jenom po troškách přihazovat,aby byli v klidu a nevykřikovali a budeme si dělat co chceme.Takoví malí prostě jsme.

   Smazat
  4. Je velmi zajímavé sledovat, jak okamžitě „intelektuální špičky“ placených manipulátorů nás v diskuzi zahlcují množstvím příspěvků, které jen kopírují Klvaňovu strategii!
   Klvaňa (stejně jako oni) ví, že přímý útok na Zemana je bez šance.
   Takže nejlépe je předstírat, že vidí (jakási) pozitiva jeho působení (vhodné je ty zásluhy hned třetí větou zpochybnit) a snažit se ho utopit na blbostech, bohužel i chybách, kterých se nikdo, (již z principu) nevyhne.
   Tak, jako každý soudný člověk musí vědět, že Klvaňa je placený agent „zahraničních služeb“ (mimo jiné: „mediální hlava“ akce za prosazení USA vojenské základny v Čechách, dále jeho současné profesní i neprofesní snažení).
   Tak stejně tak je naprosto jasné, že k Zemanovi absolutně neexistuje alternativa!
   (Přestože, jak jsem již mnohokrát řekl, historie ho bude přísně soudit za to, že pomáhal po podrazu instalovat tento systém a jeho vládnoucí struktury!
   Ale též určitě přihlédne k tomu, kolik věcí se mu podaří teď napravit, či jim zabránit!)
   Takže když kritizovat, tak napřed stát zřetelně za ním – na jeho straně!
   Kdokoliv v jakékoliv diskuzi, kdo bude vidět napřed jeho chyby a pak bude říkat, že přesto stojí za ním, je buď „užitečný idiot“ nebo placený manipulátor!
   Protože tím otevírá prostor pro našeptávání do hlav těch, kteří se v tom nevyznají, že by přece jenom „někdo“ mohl být „stejně tak dobrý“ jako on nebo, že Zeman „přece jenom není pro nás tak potřebný …“. Blbost, zatím není alternativa!
   Opravdu to tipuji společně s Kotrbou, že teprve je někde ve škole!
   Také se velmi divím Kotrbovi, že si neuvědomil, jak svým duelem s ním, Klvaňovi nahrává – bohužel pomáhá zvěrohodňovat jeho lži (lži stavěné na půdorysu polopravd!). Proč vůbec diskuzi s ním připustil?!
   Pavel p

   Smazat
  5. P.S.: A pro různé "dobře míněné" výlevy "užitečných idiotů" jen jedna poznámka : "Vzdělávat se a zase se vzdělávat...!
   Pavel p

   Smazat
 2. Církevní favorit jenž loupí pro Vatikán !
  Zásluhy tohoto starce cítíme každým dnem v kvalitě života a politické scény.
  Zeman za mříže*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte to trochu popletené.Za největší tunel,Církevní restituce,musíte milovat pravicové strany ale hlavně KDU-ČSL a ČSSD.Podívejte se,kdo z poslanců jak hlasoval!

   Smazat
 3. pěkný článek a fundovaná diskuze

  jít do přímého konfliktu se zemanem, je jako obout si jednu lyži do druhého směru ... tudíž přinejlepším je možno měnit směr plužením

  pro funkci prezidenta je potřeba silný smysl pro pragmatismus, což také neopomenutelný filtr

  OdpovědětSmazat
 4. Mám několik poznámek:
  1. Kotrba není tak chytrý jako se dělá. Vlezl do sociální demokracie a zase je v opozici.
  2. Zeman neměl vítězství jisté. Kdyby komunisté postavili svého kandidáta, ani oni nebo Zeman se do druhého kola nedostanou. Já bych volil komunistu, Dienstbiera jsem volil, protože se mi zdál slušný. Když chtěl do senátu po svém otci, tak šel požádat o podporu komunisty. Teď už vím, že disidentům se nevěří.
  3. Klvaňa si všiml, že Zeman o sociálních otázkách nemluví. Kdyby se podařilo rozpoutat masivní kampaň proti nízkým mzdám, lidi se naštvou a Zemana volit nebudou. Naštěstí pravice nedokáže obětovat v šachu dámu.
  4. Na Klvaňu si lze stvořit názor podle odhadu, co by dělal, kdyby byl v Oděse a viděl zoufalé lidi vyskakovat z oken hořícího Domu odborů. Neslyšel jsem ho distancovat se od toho, co bylo vidět na youtube.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zeman nelhal, protože mlčel

   Smazat
  2. jednou jsem musel obětovat dámu asi v osmém tahu, aby to skončilo král s věží proti králi s věží

   Smazat
  3. 2.21
   Dáma v šachu je VŽDY ztráta!!! Obětovat ji může jen hlupák!

   Smazat
  4. hlupáci se mají nejlíp, protože od nich nikdo nic nečeká

   Smazat
 5. Mám mnoho výhrad vůči Zemanovi. Ale se domnívám, že je to nejmenší zlo. Volby vyhraje Zeman!
  Prognostik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já výhrady nemám, naopak se mně líbí jak ty lháře dovede utřít. Můžete napsat, proti komu nemáte výhrady, bude sranda.

   Smazat
  2. Vůči Zemanovi mám čtyři zásadní výhrady:
   1. V XI/1989 úmyslně lhal na Letenské v Praze, že naše školství je na úrovni tibetského školství.
   2. V dávnějších volbách slíbil, že půjde ODS po krku, což ovšem nesplnil.
   3. Po těchto volbách podepsal s Klausem smlouvu o neútočení (mezi ODS a ČVSD), v důsledku které nastala velká nekontrolovatelná ekon. rozkrádačka našeho státu.
   4. Je narcista, egocentrista a rád se hraje na lidového politika.
   Žel, lepšího zatím nemáme!!!


   Smazat
  3. 4:14 - není co dodat! Snad jen to že je to zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
  4. Neurážejte Klementa Gottwalda, ten na rozdíl od prolhaného Zemana nesloužil ani velkoburžoazii ani fašistickému Německu a naopak dokázal s takovou pakáži zamést tak, že potřebovala 54 let k tomu, aby za pomocí agentů CIA Gorbačova a spol. obrátila kolo dějin zpět !!

   Smazat
 6. Zeman dlouhodobě volá po těsnější evropské integraci a přijetí eura.
  I když se ukazuje, že současné vedení EU táhne Evropu do prdele a my, a vůbec všichni malí hráči, mají zanedbatelné, nebo vůbec žádné šance na tom něco změnit.
  Euro je na tom podobně, jako dolar. Až všichni věřitelé natáhnou ruku pro peníze, které dlužníkům půjčili, euro padne. Volat po přijetí této měny za současného stavu může jenom šílenec.
  Paradoxně, tohle mu žádný oponent nevyčítá. Stále melou o jeho hrubém slovníku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne,ne,to mi u Zemana vadí velice!Místo,aby se postavil čelem k národu a řekl mu,že EU se hroutí a stahuje nás do bažin,že ČNB všechny okrádá,že nesouhlasí s intervencí NATO a že si musíme udržet suverenitu ,tak mlčí.A mně se velice často zdá,že je řízen globálním protektorem USA.JAKO BABIŠ.Jinak mu nelze vytknout inteligence,sečtělost,diplomacie a...šťouralství na pravém místě proti těm správným lidem.Volit ho s největší pravděpodobností volit budu.Není na obzoru lepšího.

   Smazat
  2. vladimír hricák přeci nebudu volit horáčka

   Anonymní18. března 2017 10:22 já též

   Smazat
 7. ja teda prasedidenta nepotřebuji na druhou stranu vovar musi byt i premier protože bohoušek ktereho jmenoval je jen jeho dalši šlapnuti do prazdna jakoby už tehda nevěděl co je to za podrazaka když celička čeesesde je strana byvalych komunistu a podrazaku ovšem že pomylenych lžižidentu jako je on sam anic nezměni ani to že si založil truc pobočku kamuflaž strana přatel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:50 Buďte bez obav, že pan prezident nevěděl, že Sobotka a většina lidí v jeho vládě, co je to za "podrazáky". "Nevěděli" to ale "troubové", kteří tyto lidi zvolili, mezi které zřejmě patříte i Vy.
   Jak se ukázalo, "troubu" nepřesvědčíš ...

   Smazat
 8. Diskutovat s Klvaňou? V listopad loňského roku v jakémsi rozhovoru řekl, že za exodus Syřanů můžou Rusové. Nevím jestli to byla demagogie, nebo neznalost, nebo chtěl z lidí dělat blbce. Občanská válka v Sýrii trvá už téměř čtyři roky a Rusové začali intervenovat v Sýrii na přelomu září a října loňského roku. Vskutku dobrá vizitka a úroveň někoho, kdo učí na ,,prestižním" CEVRU.

  Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
 9. Klvaňa je prodejnej ubožák. Nejdřív měl za úkol prodat tabákové výrobky. Pak dostal za úkol prodat radar v Brdech atd. Je to jenom takovej prodejnej prodavač jakékoliv komodity, za kterou dobře platěj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klvaňa je jen Klvaňa,za peníze bude bojovat snad za cokoliv.Nyní neřekl nic,asi si zapoměl křišťálovou kouly,tak jen předváděl kavárenské řečičky o ničem.Kotrba má pravdu.

   Smazat
  2. Kdyby Klvaňu platili podílem na zisku, umřel by hlady. JanDrda

   Smazat
 10. Koukám, že tu jsou asi čtyři nevoliči Zemana a jsou po ránu dost při ráně. No, tak jste se vykecali a je pokoj. Pokud si sepíšete výhrady, které k Zemanovi mají, tak je to směsice banalit a urážek, takže nic, co by stálo za dialog. Jinak Kotrbo: neříká se demogracie a neskáče se do řeči, ani když to dělá ten druhý, když jste tam jenom dva a je dost času. Tentokrát Klvaňa dodržel pravidla slušného dialogu, takže za umělecký dojem je to jednička, argumentačně slabší trojka. Kotrba umělecký dojem čtyřka, argumentačně dvojka. Miloš Zeman jednička.

  OdpovědětSmazat
 11. Domnívám se, že díky převládajícím anonymním komentářům, začíná být úroveň diskuze, jak si kterýsi komentář posteskl, pro trouby. Škoda!

  OdpovědětSmazat
 12. ad 8:11
  Jaký zdravý duch byl v Havlovi, který kouřil 100 cigaret / den ? Jaký zdravý duch v něm prodléval, když o jeho alkoholismu je více důkazů, viz Google: Opilec Havel, anebo jeho spadnutí do prázdneho bazénu v Thajsku, anebo jeho topení se v mlýnském náhonu na podzim roku 1989. A to se ještě čas od času vzpomíná jeho údajná záliba v drogách.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha! Já si asi nasadil špatný brýle. V článku nahoře mi to připadalo jako že se tam snad píše o Zemanoj ... no nic, tak se omlouvám:)

   Smazat
 13. Trochu úsměvu k persóně pana Klvani. Nejdříve zaměstnanec Philip Moris-cigára, pak poradce pana Topolánka pro výstavbu radaru v Brdech proti Severní Korei a Iránu nemajíce absolutně žádných znalostí v oboru, nyní politolog CEVRO a stálý diskutér v ČT dnes již otevřeně bojující proti Rusku.To jsou veletoče - připadám si jako debil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. viz (8:48) napsal, že Klvaňa je prodejný prodavač, za sebe bych bych doplnil, že je to neúspěšný a hloupý prodejný prodavač

   Smazat
 14. Si rýpnem, nič v zlom. My Kisku, vy asi Babiša. Zeman je ako prezident jediná voľba. Náš análny lezec do US zadkov dúfam, že bude len jedno obdobie. A keď to nevíde a získa aj druhé funkčné obdobie, no nech sa páči, potom si z nás robte srandu. Plne si ju zaslúžime.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.