Reklama

středa 1. března 2017

Stop změně Ústavy, stop možnému dočasnému pobytu cizích ozbrojených sil na našem území!

Vážení přátelé,

jak se na něco vykašleme, okamžitě si to také odskáčeme, my voliči - občané.
Někteří zákonodárci mají v úmyslu změnit Ústavu České republiky článek 43.
Navrženou změnou umožňují dočasný pobyt cizích ozbrojených sil na našem území, údajně jen na 60 dní, přičemž dobře ví o  možnosti využití rotace cizích ozbrojených sil na cizích územích.
Nejsme tady od toho, abychom mlčeli, Obracíme se na všechny co také nehodlají mlčet, aby podpořili svojí účastí  protestní petiční stánek

dne 3.3.2017 od 8:30 hodin před Poslaneckou  sněmovnou  ČR,
kde bude k podpisu petice:
Stop změně Ústavy,
stop možnému dočasnému pobytu cizích ozbrojených sil na našem území.


Podpořte podle svých možností Iniciativu Ne základnám, která tu bude tak dlouho, pokud budou politiky napadat snahy realizovat na našem území vojenské základny, nebo umožňovat pobyt cizích vojenských sil.

za Iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

21 komentářů :

 1. Položme si otázku. Co dělá prezident České republiky, vrchní velitel ozbrojených sil?
  Hovno. A to záměrně.
  Jen blbě žvaní o tom, že stovka denně ve špitále nikoho nezabije.
  Proč nevydá rozkaz k okamžitému zrušení nadřízenosti některých brigád AČR Bundeswehru? A k navrácení jednotek pod české velení.
  Může to udělat, už proto, že má mandát přímé volby, ale neudělal to, zrovna tak nezabránil likvidaci českého zlata a znehodnocení koruny vlivem zločinného spolčení ČNB jejímž guvernérem je jeho loutka Rusnok. To jen proto aby měli v Reichu laciné české subdodávky. Proto Zeman kolaboruje na ožebračování českého národa v zájmu Reichu.
  Kdo ho platí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omluva:podřízenosti Bunddeswehru

   Smazat
  2. také by mně zajímalo proč otravuje ustavní soud věcí "lex kobliha" a tohle svinstvo ho nechává hluchým a slepým

   Smazat
  3. Protože je to posera jako všichni naši politici, co dřepí v parlamentu. Úplně stejný kolaborant jako Schwarzenbergský dědula. Tady si dnes nevybereš. Taurus

   Smazat
  4. Nezlobte se 11:04, ale doporučuji dát si studený obklad na hlavu. Pak si možná vzpomenete na pravomoci prezidenta republiky...

   Smazat
  5. Nejde o pravomoci, ale o autoritu prezidenta. Má veřejně vystoupit a říci svůj názor, sdělit svůj postoj. Ale hradní srab to prostě neudělal a neudělá. Stejně jako jeho kámoš Bureš Kobliha. Taurus

   Smazat
  6. Podle činů poznáte je. A jeho činy jdou stále sestupnou linií. Od komunisty (?) po socdemáka až k vrchnímu zástupci kapitalistického státu. Zákonitě to končí zradou obyčejných lidí. T

   Smazat
  7. 11:49 Pochybuji, že by si 11:04 na něco "vzpomněl", ten, a jiní, si jen kopl(i) do prezidenta ČR.

   Jiná věc ovšem je, zda má vůbec význam se ještě s těmi "dárečky" - poslanci PSP ČR vůbec "bavit", pořádat petiční stánky a podepisovat petice, apod.

   Viz: "Poslanci přes výhrady prezidenta Zemana a Senátu schválili 117 hlasy vládní verzi zákona o ochraně přírody a krajiny. Před tím se ale pohádali o Šumavu. Ostře vystoupil člen klubu TOP 09 a Starostů František Vácha. Vyčetl prezidentu Miloši Zemanovi „uslintané úchylnosti“.
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/poslanci-sumava-narodni-parky-dec-/domaci.aspx?c=A170301_064146_domaci_kop

   Smazat
 2. Taková závažná věc a prezident mlčí ,proč ? Já to prostě nechápu , vždy jsem stála za Zemanem , ale tohle je proti národu !!! V téhle zemi je něco špatně ! Dějiny se opakují ! Zrada kam se podíváš ! Prodali nás, a národ je v područí cizáků , kteří si za kolaborantského mlčení dělají co chtějí ! Dopadneme jako Řekové - neúnosné dluhy , chudnutí lidí , ale hlavně pomáhat migrantům , cpát prachy do neziskovek , do NATA a podobné kuriozity , že jim není hanba , šmejdi !!! Jana Z.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okamura chce také zůstat v NATO a cizí vojska na našem území určitě přivítá. Jinak by totiž už dávno křičel, což, jak vidno, nedělá!

   Smazat
  2. Jano Z, prezident mlčí, protože souhlasí. T

   Smazat
  3. A co takhle zvážit, jestli má prezident prezentovat takové nebo jiné politické postoje před očekávanou nácštěvou USA, nebo až po? Podle výsledku a ve prospěch reálného záměru? To vám nedochází?

   Smazat
  4. No to jsem opravdu velmi zvědav - hahaha.

   Smazat
 3. 10:19
  Zajímavý postřeh. Zemanem podaná stížnost k ústavnímu soudu ve věci lex Bureš má značnou váhu, protože Rychetského jmenoval Zeman osobně a ten mu je zavázán.
  Babiš není tak chytrý jak vypadá, je to jen vychcaný oligarcha vzor Porošenko. Místo vděčnosti Zemanovi a jeho podpory v příští volbě, instaloval jako svého kandidáta kreaturu Stropnického. Tím si to posral u mnoha svých voličů, ale posral si to i u Zemana a ten je mstivý, Sobotka by mohl vyprávět. Zeman už zařídí aby Ústavní soud rozhodl pro zachování zákona Lex Babiš...

  OdpovědětSmazat
 4. 12:11
  Co to meleš, vygume, Okamuru nech na pokoji! Pořád si pleteš SPD Okamura s Úsvitem! Nejdřív si zjisti, jak se věci mají a potom něco mel. Jen se opakuješ. SPD Okamura, blbe, je pro vystoupení z NATO! www.spd.cz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pro setrvání v EU ... takže také žádná sláva.

   Smazat
  2. Anonymní1. března 2017 Budeme požadovat referendum o každém předání státní suverenity na orgány EU
   a referendum o vystoupení z EU. Chceme Evropu jako volný trh zboží, služeb a práce. Evropu spolupracujících svobodných a suverénních národních států. Nechceme Evropu nesystémových dotací, dávek a úředníků. Chceme přísné podmínky imigrační politiky České republiky. Nechceme zde nepřizpůsobivé imigranty nebo příchod islámských náboženských fanatiků. Prosadíme důslednou vymahatelnost podmínek pro činnost církví podle zákona o církvích. Policie České republiky musí zahájit účinnou kontrolu hranic a zpravodajské složky musí důsledně sledovat islamisty podporující džihád a šaríu. Orgány činné v trestním řízení musí důsledně postihovat projevy radikálního islámu. Je nezbytná nová koncepce České armády. Podpoříme posílení systému aktivních záloh a zapojení občanů do obrany země. Armáda musí ukončit zahraniční expedice bez mandátu OSN a neodkladně se začít připravovat k obraně země.

   Smazat
 5. kdyby nas někdo přepadl tak prvni kdo uteče bude panstvo už jen proto že je udajny nepřitel varuje dřiv než se to dovi narod uzurpator ten panstvo nepotřebuje na rozdil od pracujicich vovčanu ale to vi snad každe male škvrně a pišou to v každem dějepisu tak mi neni jasne proč by panstvo mělo proti něčemu protestovat nejdeli o zlata koryta

  OdpovědětSmazat
 6. Pánové(?),než začnete někomu nadávat,zjistěte si
  nějaká fakta.Okamura požaduje referendum,které by
  rozhodlo o dalším členství V EU a teroristické
  organizaci NATO.Nikdy nepřišel s výzvou k tomu či
  onomu.Utřiďte si své znalosti.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 7. Prosím pište srozumitelně pane Majevský. Vůbec jsem z Vašeho příspěvku nepochopil co a kde si máme utřídit.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Anonymní, vy toho zjevně nechápete více. Ale co se dá dělat, příroda holt nenadělila.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.