Reklama

pátek 17. března 2017

Švédská ministryně navrhuje přivítat s otevřenou náručí navracející se bojovníky ISIS


15.3.17               Zvedavec
Švédská ministryně pro kulturu a demokracii Alice Bah Kuhnke navrhuje, aby Švédsko přijalo s otevřenou náručí a znovu integrovalo ty migranty, kteří původně dostali azyl ve Švédsku, pak odcestovali na Střední východ, kde bojovali na straně ISIS, a nyní se vracejí zpět do Švédska. Jde prý asi "jen" o 300 islámských radikálů.

"Musíme je vrátit zpátky do naší demokratické společnosti, musíme jim dát šanci" prohlásil tento výlupek soudnosti. Připustila při tom, že Švédsko nemá ponětí o tom, kolik radikálů je ještě radikálních a kolik se napravilo.

Je zvláštní pozorovat, jak kdysí dobývačný a hrdý severský národ statečných bojovníků pracuje na vlastní sebevraždě vlivem ztráty soudnosti a pudu sebezáchovy.

47 komentářů :

 1. šílení švédi však se jim odvděčí to chcípne nevinných lidí udělejme vše pro to aby nebyly tady

  OdpovědětSmazat
 2. Proč těmhle blábolům nevěřím? Proč by něco takového Švédská ministryně dělala?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty vole, Já bydlím ve Švédsku a v Čechách. Mám švédku.... To není blábol......
   Chceš se na něco zeptat, tak se zeptej....

   Smazat
  2. 13:26

   Vlastíku, ty demente, nebydlel jsi ještě před nedávnem v USA?

   Smazat
  3. Věř si čemu chceš, demente ! Až tvoji dceru, máš-li nějakou, "kulturně obohatí" nějaký negramotný vetřelec, tobě uřízne koule, nacpe do nevymáchané tlamy a uřízne palici, budeš mit tak vteřinu na to, abys pochopil.

   Smazat
  4. 13:40

   So, du är mycket duktigt kille eller, du måste förstå allt som jag sager. Idioter.

   Smazat
  5. In case you did not get it yet, then look at mirror to see one big shit that smells for miles..... you might not be able to see it in your passport though, however all here know it well..... so it is

   Smazat
  6. S kretény typu anonyma 14.26 - jinak přiblblé, sprosté prase, vůbec nemá smysl se bavit. Je tak posedlej těma islámcema, že je posranej od hlavy až k patám pitomostma. Tebe neobohatí nikdo ty prase jedno pitomý, koule ty už žádný nemáš, a jestli jo, tak seschlý. Nešukáš ty blbej impotente, proto tak blbě žvástáš a vyžíváš se v tom. Palici někdo uřízne tobě ( už aby) abys vypadl z diskuzí se svejma zoufalejma sprostotama - a nepochopíš nikdy nic ani za tisíc hodin. Jsi blb, vymaštěnej, duševní mrzák.

   Smazat
  7. 0:15 - je to tak! 300 mučedníků Alláhových švédskou armádu neporazí! Ta je připravena poradit si i s mnohem nebezpečnějším kriplikem - se samotným Putlerem! - http://zpravy.idnes.cz/svedsko-vojna-armada-0rg-/zahranicni.aspx?c=A170302_121256_zahranicni_aha

   Smazat
 3. kolik radikálů je ještě radikálních a kolik se napravilo...

  Si delaji prdel, nebo uz nevim. Jedno vim jiste, PROC si je ti smradi dovazi... A proc je vyplaceli, kolik ma ta nadherna EU na rukou krve.

  Hajzli s drzkou plnou hodnot.

  OdpovědětSmazat
 4. Alice Bah Kuhnke to je ryze švédské jméno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to její pravé je "Skuhnke " :-) nomen omenn

   Smazat
  2. Otec Gambijec, matka Švédka. Byla dobrá sportovkyně, vzdělání spíše "soft skills".

   Více v AJ zde:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Alice_Bah_Kuhnke

   Smazat
  3. Je s podivem ze bili svedove muzou ridit jweste auto, vychazet bez povoleni z domu a nenosit burky jako zeny v s.Arabii.
   Kdyz bilej sved projde kolem zensky uz je podezrelej ze znasilnovani... N
   Neco jineho jsou afroarabove vitani a v netrpelivem ocekkavani ocekavani ze zacnou ihned znasilnovat svedky ...

   Smazat
 5. Jak předpovídá Erdotaturk.Svatá válka začne v Evropě velmi brzo a první hned u bývalých Vikingů, ve Swedischstánu.Socanské vlády, Brůsel a eurohujeři, pohřbí svou státnost, vlastenectví a kulturu, za kus středověkého fanatismu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale nezačne! Militantní žvásty slouží jen k zábavě duševně chudých jedninců - jako jim slouží k zábavě filmy plné ponižování, mučení a zabíjení, plné stvůr a všelijakých hrdinů. A slouží to přece k zábavě -nebo ne? Proto se to taky vymýšlí - nebo ne? Existuje v současné době jiná zábava, než je násilí, policajti, agenti, zabíjení, znásilňování, v lepším případě záběry ze soudních síní? Je to jak u blbejch. Existuje snad dnes jiná kultura? Úpadek společnosti je naprostej, a upřímně, když vidím ty hnusné celebrity, ty hnusné nadlidi a jejich napatlaný sídla, vůbec by mi nepřekáželo, kdyby jim někdo ty sídla shodil na jejich blbý, vymaštěný palice. Možná by potom byla šance vidět v TV a číst v mediálních prefabrikátech něco taky pozitivního - něco jiného, než je hrozící válka.

   Smazat
 6. Pomůže jen kobercové bombardování atomovými bombami.

  OdpovědětSmazat
 7. jsou dva druhy muslimů, ti hodní, a ti, které korán nabádá, aby nevěřícím uřízli hlavu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyser se konečně na muslimy. Mezi jinověrci i bezvěrci ( zrovna ČR) jsou evidovány zločiny a vraždy tak zhovadilé, že nad tím zůstává rozum stát. Proč tedy vraždíme my? Dokonce stařečky a nemluvňata? Které náboženství to přikazuje všem těm hnusným magorům a darebákům? Je hodně jednoduchý svalit všechno na muslimy - a umeju si krvavý pazoury nad tím, co dělá bílá křesťanská či jiná verbež! Blekotat o muslimech, z toho se stala nějaká móda, a ke všemu nějakej blekota blekotá o muslimech. Muslimové přepadli a zničili Irák,Afghanistán, Libyji a Syrii? To muslimové povraždili v těchto zemích ty miliony lidí? Tak už konečně přestaňte blekotat ty kraviny. K čemu korán nabádá tebe?

   Smazat
  2. píši to proto, aby se vědělo, podle jakého klíče přicházející muslimy rozdělovat

   a jestli hledáte lék nemuslimskou kriminalitu, tak na tu samozřejmě zabírají volně dostupné léky v lékárně

   Smazat
 8. Musím porušit svoji zásadu slušnosti a korektnosti v těchto diskusích. Bohužel. :-( Paní ministryně... Přivítejte je s otevřenou vagínou.

  Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi taky tak blbej chvoste 14.34! Jak může taková blbost ještě vůbec existovat? Co ty tady - ty blbej prasáku a zmrde -blábolíš o vagíně? Asi sis spletl NR s novinkama - ne? Tam se slejzá taková blbá verbež! A protože už se jí chtějí novinky zbavit, nepíšou nic, k čemu by mohla vřískat - proto to všechno postupně leze na NR. Diskuze jsou jako kanál plnej krys. Jdi do prdele!

   Smazat
  2. Děkuji za kultivovaný a inteligentní protinázor. Budu o něm přemýšlet. Jo a souhlasím s názorem ,že ,,Diskuze jsou jako kanál plnej krys." Jsi toho názornou ukázkou ;-)

   Pepo Milan

   Smazat
  3. A zrovna ty prasečí pepo - už jsi se leckde předvedl. Jsi slušňák až na půdu. Jen když je po tvém - jak má někdo jiný názor, pustíš se do něj jak prase! Novinkáři - samá sebranka z novinek. Novinkovej hnus.

   Smazat
 9. Něco tu nehraje! Ta Bachkůnka je ministryní dobra, zřejmě přímo v království nebeském!

  OdpovědětSmazat
 10. opravdu musí být ministři kultury pátou kolonou svých zemí?

  OdpovědětSmazat
 11. To je kunda všech kund.Matka všech sviní.Ať se ta kráva odstěhuje do Rakky a nechá se těma špinavejma smradlavcema obšťastňovat.Z takovéhleho kripla jako je paní ministryně se mi chce zvracet....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty jsi čůrák všech čůráků! Když čtu takovej úchylnej a perverzní sprostej blábol, chce se mi blejt nad sprostotou duševních mrzáků. Víš o tom úplný hovno ty zmrde! Jen sis něco přečet a už nadáváš? Tobě taky každej pitomec může napsat co chce ty posedlej duševní mrzáku. Demente sprostej!Jak můžeš ženě, kterou vůbec neznáš a víš o ní naprostý hovno takhle sprostě nadávat? Nadávej si doma svojí bábě ty prase zapařený - tej nadávej kurev a kund - asi to bude obrovská kunda když žije s takovým čurákem jako jsi ty!

   Smazat
 12. 14.26 - tebe korán nabádá k tomu,abys byl úplnej,ale úplnej debil...

  OdpovědětSmazat
 13. Nechtěla by je náhodou vítat ještě s roztaženýma nohama?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty je budeš určitě vítat s rozmlácenou držkou ty sprostý starý prase! Že se nestydíš -úchylnej impotentní hnusnej dědku! Penzisto odpornej! Dřepíš u počítače a píšeš ty svoje prasárny. Zalez zpátky na novinky ty prase pitomý. Už abyste chcípli vy starý prasata - beztak už k ničemu nejste, jste duševně zmrzačený, dřepíte denně u počítačovýho sráče a urážíte a nadáváte. Jelito hnusný - proč ty vůbec bereš důchod? nažer se otrub ty kryso!

   Smazat
  2. 0:28 - Je to tak! A přitom stačí jen vyměnit uprchlíky za všechny tyhle naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!

   Smazat
 14. Je to jejich věc.Švédové jsou spokojení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě že ministrine neodporučí tim navrátilim hrdlořezum kromně uvítaní i brousit im nože a zakřivěný meče na ufikáni hlav.

   Smazat
  2. Slet hnusných, impotentních starců na NR! Ty blbej falmerohujere - co je to - výraz pro blbce a prasáka? Úplně zbytečnýho starýho parazita? Takovým starým kriplům kdyby někdo napsal článek, že nějaká ministryně ukusuje dětem hlavičky, budou tomu věřit a pištět jako praštění o islámu - blé blé.... starci hnusní!

   Smazat
  3. 0:31 - to teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na muslimy, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
 15. Stejne se řítime do pořádniho prúseru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty už v něm jsi - jsi duševně zmrzačenej - ty to ještě sám na sobě nepozoruješ? Tak to je velkej průser.

   Smazat
 16. Lotyšští pamětníci SS nás spasí. Protože budou opět velet muslimákům. A Britové s Američany to uřídí zpoza oceánu, tak jako před 77 lety.
  Nebojte, dopadne to dobře. Ale až po tom, až tady všechno rozmlátí, aby mohli investovat a zase pořádně točit prachy. :D:D

  OdpovědětSmazat
 17. To jsem netušil, že je ve Švédsku taková sranda!

  OdpovědětSmazat
 18. Je to záležitost Švédska.Když tam radikály chtějí
  mít,tak ať si je vezmou.Nikdo nemá právo jim v
  tom bránit.Je jen potřeba odejít z EU,NATO a také
  ze schengenského prostoru.Přes ten nám sem nacpou
  migranty i přes odpor ke kvótám.Dají jim svoje
  občanství a mohou se libovolně pohybovat v Evropě
  a usazovat,kde chtějí.Potom už bude pozdě.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 19. Ještě tak znát nějaký zdroj, který by onu "zaručeně pravdivou" a mediálně údernou informaci potvrdil. Jinak je to pouhý hoax. Tedy netřeba plýtvat časem ani emocemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.prisonplanet.com/swedish-minister-country-needs-to-integrate-returning-islamic-state-fighters.html

   Smazat
  2. http://www.friatider.se/bah-kuhnke-hitresta-veteraner-ska-slussas-i-samh-llet

   Smazat
  3. http://www.breitbart.com/london/2017/03/14/swedish-minister-country-needs-integrate-returning-islamic-state-fighters/

   Smazat
  4. Ale oni se přeci ilegální migranti po Čechách už pohybují a rozhlížejí se, kde by se jim mohlo líbit. Vždyť mají modré pasy od makrely, aby neměli z Deutschlandu imobilizační stres, chudáci bez domova.

   Smazat
 20. Mám neteř ve Švédsku několik let . Je mi do breku jak vydím že patří k sluničkám .
  Holt to bude tím že je vlastně taky ekonomický uprchlík .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.