Reklama

středa 1. března 2017

Tajemné poselství Realistů

1.3.2017  Vaše věc

Je vcelku samozřejmé, že marketingové projekty mají problém s politickým programem. Většinou jsou totiž tato uskupení obalem pro takový program, o který by nikdo krom jejich „majitelů“ nestál. Různé projekty se s tím vyrovnávají různě. Realisté zatím upozorňují hlavně na to, že nemít program může být handicap i v marketingové oblasti…


Věci veřejné svého času jaksi nahodily mimikry vylepšené superčisté sociální demokracie, Andrej Babiš již několik let celkem úspěšně „válčí“ pomocí billboardů s obecnými hesly a projevů a návrhů, které má velmi přesně kalibrované podle veřejného mínění (na možném ministrovi průmyslu a obchodu Prouzovi je podle Babiše například nejhorší to, že by přijímal uprchlíky…), bez ohledu na téměř cokoli, a je třeba říci, že mu zatím díky výborné práci jeho marketingového týmu bezprogramovost hnutí ANO spíše pomáhá, protože mu zkrátka nesvazuje ruce a Babiš se může vrhat všemi směry.

Nejnovější marketingové volební uskupení snad sponzorované Dospivovou Pentou, Realisté, opírající o tvář kritika EU Petra Robejška, zatím, zdá se, neví kudy kam a zkouší, co zabere. Poté, co Realisté dali svému označení „Realisté“ co proto, když na svých stránkách slibovali, jak novelizují ústavu tak, aby bylo zaručené, že každý rok v ČR přibude 100 nových kilometrů dálnic, vydali se nyní novým směrem. Směrem produkce hesel, jejichž smyslu zřejmě rozumějí pouze vyvolení.

Na svou facebookovou stránku Realisté vyvěsili s popiskem „V době snadného zneužití vášní a strachu je třeba hledat pevný bod. Realistickou politiku,“ citát P. Robejška tohoto znění: „Výsadou i povinností Realistů je sloužit našemu národu a přesně to očekávám i od našich členů. Jenom tehdy se staneme součástí opravdu národní elity.“

Je tam národ, je tam práce, jsou tam Realisté, ale dohromady to jaksi nedává žádný smysl a člověk jaksi tápe, co je to tedy ta realistická politika, ten pevný bod, který je třeba hledat. Dá se předpokládat, že nesrozumitelnými citáty o nikdo neví čem si Realisté naženou zhruba stejně voličů jako nesmyslnými a nerealistickými sliby týkajícími se výstavby dálnic v ústavě. Jsme tedy zvědaví, s čím přijdou Realisté příště, aby se přiblížili svému cíli získat ve volbách do poslanecké sněmovny 20 % hlasů… Zatím to vypadá spíše na 0,20 % a pokud Dospiva nezaplatí lepší marketingovou agenturu, asi se desetinná čárka doprava neposune…


25 komentářů :

 1. Chtěl jsem je volit. Na vlastní uši jsem však slyšel pana Robejška, jak na otázku, jestli by vyznamenal bratry Mašíny, odpověděl ANO!! Tím u mě skončil!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také řekl, že americké základny z Německa už dávno měly v ČR být. Je to zakládající člen Římského klubu a člen Rotary klubu. Je to jasná fiat-alternativa, prosazující NWO.

   Smazat
  2. Navíc jsem se dočetla, že žije v Německu. Když padala ODS, vznikla TOPka, když padají obě zmíněné strany, vznikají Realisté. Vyrazíte je dveřmi a oni se oknem vrátí.

   Smazat
  3. Je toho více, co tíží Robejškovu karmu. Stačí si uvědomit, co znamená jeho strategické (?) úsilí stát se národní elitou. Zaprodanec oligarchů, kteří sotva podpoří něco jiného než rychle ziskové neudržitelné projekty jako jsou i sami Realisté, je nevolitelný. Sociálně spravedlivé státy vykazují mnohem lepší odolnost vůči všem pokušením peněz a moci. Proto tu jsou histrií prověřené a zmodernizované ideje národně sociální. Petr Ježek, ČSNS

   Smazat
 2. Panu Robejškovi jsem nevěřil ani slovo od samého začátku. Proto mne nemůže ničím překvapit.

  OdpovědětSmazat
 3. Hlavní mesiáš Robejškova spolku je Dospiva, absolvent Sovětské diplomatické školy (Akademie KGB), nynější miliardář.

  OdpovědětSmazat
 4. Realisté jsou stejný spolek,jako byly VV či Úsvit.
  Velká sladká slova(český volič má sliby rád) a v
  konečném řešení uchopení koryt a ze slibů nějaké
  jiné konce.Domnívám se,při vší úctě,že by tento
  spolek dopadl stejně.Češi jsou masochisté,takže si
  vybírají jenom to,na co mohou později nadávat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 5. Realisté chtějí stranám, které to s naší vlastí myslí dobře, jen ukrást hlasy. Nic víc v tom není. Jen se podívejte na "moudrého" pana Robejška . . . Jen by mě zajímalo, kdo je vlastně platí . .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není nápad realistů, ale jejich úkol. Způsob, jímž byly pokusy zlikvidovat ČSNS (a Sládkovy Republikány) umělým vytunelováním a konkursem se ukazuje jako neúčinný, takže tu musí nastoupit falešný hlasojem, kterému nelze věřit ani nos mezi ušima...

   Smazat
 6. realisté nechtěj opustit eu takže nevolitelný

  OdpovědětSmazat
 7. Pan Robejšek je bezesporu velice inteligentní člověk a s celou řadou jeho názorů je možno souhlasit. ALE. Nenapadlo vás, proč najednou dostává prostor i v mainstreamových médiích, přestože ho někteří superkorektní američtí rektonauti jako Just, Pehe a podobná svoloč kritizují ? Zákulisním nadnárodním elitám je jasné, že proti Zemanovi nemá v řádných volbách nikdo ze stávajících loutek ani nejmenší šanci. Navíc vědí, že i jejich dřívější "koně" s liberální a korektní multi-kulti postoji i rétorikou nemají rovněž naději uspět. Proto je potřeba "vyrobit" přijatelného kandidáta. Ten se musi objevit jen tak "náhodou" a uspokojovat požadavky mas. A pan Robejšek je při vší úctě k jeho inteligenci,bohužel, jen právě takovou figurou. Je to prostě FIAT alternativa. A má dosti značné šance. Protože i "mainstream" brzy dostane své instrukce a bude mu dávat prostor, o jakém se jiným může jen zdát. Předpovědel jse již před dvěma roky, že pan Robejšek bude kandidovat na prezidenta nebo založí stranu. Nejspíše učiní oboje. I když jako velice inteligentní člověk se mi pan Robejšek líbí, a v případě, že by měl být prezidentem nějaký degenerát typu Šlafenberka je menším zlem, v zásadě je pro mne těžko přijatelnou možností, protože hrozí velké riziko, že v předvolební kampani bude sice vystupovat pro většinu voličů jako nejvhodnější kandidát, ale po zvolení bude nucen plnit roli, která mu byla předepsána. Je to kandidát nikoli český, protože žije trvale v Německu a patří žido-zednářským klanům. Patří globalizátorům.

  A podobně jako v Řecku byl obrovskou nadějí Tspipras, realita ukázala, že právě on byl také "fiat alternativou" - tedy personou, která bude jednat tak, aby dostal podporu většiny národa, ale po svém zvolení ukázal, že v podstatě zradil nejen vše, co liboval, ale začal pracovat přesně podle not těch, kteří jeho cestu připravili. A s vysokou pravděpodobností je i pan Robejšek podobnou figurou sloužící opět k oklamání občanů a jeho zvolením se úřad prezidenta dostane pod přímé řízení zákulisních zločinců. Abychom uchovali alespoň minimální vliv našeho národa na věci veřejné, je nutné, aby prezidentem i v dalším období byl někdo, kdo doopravdy a vážně hájí zájmy našeho národa, obzvlášť proto, že kolaborantská vláda zcela jednoznačně prodá naše zájmy za svá koryta. Volby nemají šanci cokoli změnit. Kdyby ano, tak by je už dávno zakázali. Nepotřebujeme nové volby a nové loutky, kašpary a zrádce. Nepotřebuejem nové loberální strany. Potřebujeme nový sociálně spravedlivý režim s přímou demokracii !!!! Osobnosti ani strany nic nevyřeší. Nejsou zde pro občany ale pro své zájmy. A platí to i na slušného a inteligentního pana Robejška !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní1. března 2017 21:47
   Dobrý pohled na Robejška i Tsiprase. Ono je vždy určující, jakou má člověk minulost. Kde studoval, pro koho pracoval. Tím se zařazuje do nějakých „kádrových rezerv“ a v případě potřeby je aktivován a nasměrován.

   „Nepotřebuejem nové loberální strany. Potřebujeme nový sociálně spravedlivý režim s přímou demokracii !!!!“
   Ano, to potřebujeme. Ale dopracovat se k tomu, je možné jen prostřednictvím politiků, pro které to je také cílem a kteří nebudou něčí „kádrovou rezervou“. Ze známých politiků, je zde T. Okamura.
   Volby se blíží, takže už by měl docela bystře, hledat k sobě další osobnosti s podobným profilem. A ty představovat veřejnosti. Jinak, i přes očekávaný úspěch ve volbách(podle mého názoru a přání), bude poté, zase někým zkoupán. P.K.

   Smazat
  2. P.K.- také souhlasím. Na T.O. mi vadí jeho role solitéra strany pro veřejnost, s nepříliš dobrou rétorikou. Doufal jsem, že soustředí pod svou stranu pro národní politiky z vícero stran aby se neztratily zbytečně hlasy. ještě je čas ale máte pravdu, nejvyšší.

   Smazat
  3. Patří to řeckým tupounům! Maj co chtěli! Mohli se mít dobře, kdyby neposlouchali mrdiální žvásty a propagandu -https://pospolitost.wordpress.com/2012/11/04/socialna-praca-pricina-uspechu-zlateho-usvitu/

   Smazat
 8. Robejšek je absolutně nevolitelný.Je to globalista,který je podporován nejenom miliardářem Dospivou,ale i neziskovými organizacemi.Janda je jeho přítelem.A nakonec,staré struktury,které čekali na správný čas,který pro ně nastal.Realisté jsou nevolitelní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S Realisty bychom nelezli Bruselu do análu, ale do reálu..

   Smazat
 9. Lidi na ten název chtějí nachytat podle vzoru TGM. Ale dnes mladí lidé ani pořádně neví kdo to byl, natož,že založil zcela jinou stranu realistickou. Robejškovci nejsou zase tak originální.

  OdpovědětSmazat
 10. Globalisty nevolit!!!!! Bohužel u nás ,koho? Tady má krédo,pouze Zeman,Okamura, a Kubera. Bohužel je to tady u nás samá prodejná děvka!KOHO?Babiš?nemastnej,neslanej,ale jeho lidé-samí vítači.NEVOLIT:

  OdpovědětSmazat
 11. je tu samozřejmě určitá pochybnost :
  >>> Výsadou i povinností Realistů je sloužit našemu národu a přesně to očekávám i od našich členů <<<

  Národu chcete sloužit, až vás národ pustí ke korytu ? "Ne základnám" to dělalo i bez koryt, jsou tedy mnohem realističtější než realisté ?

  A pak podotknutí:
  "Našemu národu" myslí Židy, Němce, nebo Čechy ? Tipuji za a)

  Apage, Satanas !
  Koloděj

  OdpovědětSmazat
 12. Lidi dejte si pozor Robějšek = Penta; Dospiva

  OdpovědětSmazat
 13. Figurka Penty pan Robejšek, kterého tahá za drátky Dospiva - NAPROSTO NEVOLITELNÉ ! ! !

  OdpovědětSmazat
 14. Strana Realisté nastoluje řadu otázek, které je v národním zájmu nutno řešit. Kdyby ale odebrala hlasy KDU-ČSL, STAN, TOP09 a ty se nedostaly do sněmovny, tak bych stranu považovala za užitečnou. bv.

  OdpovědětSmazat
 15. A hlavně se nám stále vtlouká do hlavy, že u nás žijí jednak lidé a jednak elity, popřípadě VIP či modrá krev. A je dáváno příliš na srozuměnou, že lidé jsou nuly, jen pro volby se z nich stávají jednotky. Nelíbilo se nám kdysi dělení na katolíky a nekatolíky, pak na komunisty a nekomunisty, na kapitalisty a proletáře, nacisty a antinacisty, na vykořisťovatele a vykořisťované, ale docela si rochtáme při dělení na elity a jelita. Samozřejmě realistické je jediné dělení Marxovo - na třídy podle majetnického vztahu k výrobním prostředkům. A to se diktátorům kapitálu kór nelíbí, pravda je prý bolí.

  OdpovědětSmazat
 16. Donalda Trumpa si v USA zvolili, protože představoval změnu. Lidé už nechtěli staré profláknuté lidi v čele státu. Zda to bude dobré, nebo špatné zjistíme až za několik let. Dejme proto šanci změně i u nás. To že ztím žádná strana nesplnila naše neděje neznamená, že se to jednou nemůže zadařit.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.