Reklama

.

.

neděle 19. března 2017

Takhle dělá ČT propagandu

Petr Štěpánek
19. 3. 2017   blog autora
Úterý odpoledne, ČT 24, odpolední tok informací, Nizozemsko den před volbami. Redaktorka zpovídá jakéhosi Filipa Chrásku, dle titulku prý analytika AMO. Tradiční vymývání mozků „a la“ ČT. 


Namísto zpráv, že se stalo to a to, ten a ten řekl tohle, tamten na to reagoval takhle, jsou nizozemští politici vyselektováni na „hodné“ a „zlé“ a ti „zlí“ patřičně onálepkováni coby populisté. Když nizozemské volby dopadnou takhle, bude to správně, protože kdyby náhodou dopadly jinak, bylo by to špatně.


Samozřejmostí je rovněž tradiční, každodenní záměna adjektiv „prounijní“ a „proevropský“, kdy „prounijní“ politici, kteří Evropu mílovými kroky směřují k civilizační zkáze, jsou vydáváni za „proevropské“, zatímco ti, kteří před neblahým vývojem varují, jsou vydávání za „protievropské“, ačkoli jsou ve skutečnosti spíše pouze „protiunijní“, a nálepkováni coby extremisté, xenofobové či nacionalisté.

Divák, který si povinným výpalným Českou televizi vydržuje, je předem odstaven do role idiota bez mozku, který není s to si vytvořit svůj vlastní názor, pakliže by dostal strohé informace, pročež dostává namísto zpráv „komentované informace“, asi aby nemusel vůbec přemýšlet a rovnou zaujal předepsaný, jediný správný, „proevropský“, rozuměj „prounijní“ názor.

Běs! Běs! Běs!

Neexistuje jediný důvod, proč by nizozemskou předvolební realitu měl z veřejnoprávní obrazovky komentovat augerechnet jakýsi Filip Chráska, eurosvazácká nula s mlíkem na bradě z bezvýznamné, zbytečné instituce jménem AMO.


Co je AMO? Asociace pro mezinárodní otázky. Ve skutečnosti jen další z mnoha darmožroutských nevládních neziskových organizací, jež ale vůbec nejsou nevládní ani neziskové, neboť jsou přisáté právě na vládu a ziskové pro mladičké budižkničemy, kteří v životě nepřičichli k normální práci a které naše „humanitní“ školy – bohužel – chrlí jako Baťa cvičky.

Dle poslední výroční zprávy (za rok 2015), která je na webových stránkách AMO k dispozici, nás Filip Chráska plus další eurohujerští svazáčtí darmožrouti soustředění v AMO stojí 10 milionů ročně. Naprostou většinu peněz z této částky totiž vysávají z veřejných rozpočtů, rozuměj z našich daní.

Jak dlouho si tohle všechno ještě necháme líbit?

S veškerou zodpovědností prohlašuji, že zpravodajství veřejnoprávní České televize připravují idioti. Naposledy se předvedli včera (15.3.2017-pozn.red.NR) při nizozemských volbách.

„Nizozemsko: Wildersovi nacionalisté podle prvních odhadů ve volbách propadli,“ hlásal až do rána kraulující titulek na dolní liště zpravodajského kanálu ČT 24. Je to samozřejmě naprostá pitomost, ba přímo lež. O to víc to ovšem bylo toužebné přání českotelevizních propagandistů.


A skutečnost? Wildersova strana skončila v nizozemských volbách druhá, když zisk svých mandátů navýšila z minulých 15 na 20. Vítězní lidovci premiéra Rutteho naopak ztratili 8 mandátů. Z minulých 41 poklesli na 33. Jestli někdo v nizozemských volbách opravdu propadl, pak jen a pouze sociální demokraté. Namísto minulých 38 poslanců budou mít v novém parlamentu 9.

Za Wildersův úspěch lze označit i to, že vítězní lidovci pod jeho tlakem převzali podstatnou část jeho antiimigračního a antiislámského programu.

Tento způsob žurnalistiky je opravdové neštěstí. Většina lidí totiž politiku sleduje spíše povrchně, takže podobné titulky, rozuměj zkreslení reality, jaké ČT opakovaně produkuje, často bývá jejich jediným informačním zdrojem.

Už se opakuji, ale zoufalství propagandistů České televize je neúnosné. Neexistuje jediný důvod, proč bychom tuhle bandu navedených amatérů měli platit.

 - - -

52 komentářů :

 1. mě jako vovčanovi je jedno kdo blafe na čete ja se jen těšim až mi třetiho strhnou zas těch dvěstě na podporu bojovniku za pravdu už i žižka pěl kdož su boži bojovnici a zakona jeho a desatek už take byl je to v naši gubernii ustalena stoleta tradice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemají nějaké mustrum,já se vyvléct z placení poplatků TV?Jsem malopeněžní důchodce,který se boji bednu otevřít,jelikož nechci na stará kolena ,aby mi někdo formoval myšlení k obrazu jejich.Otevřu bednu a zprávy samá lež a propaganda,na některé tváře mám alergii.Otevřu bednu a...nutí mně vařit,vraždit,střílet,milovat přivandrovalce,živit přivandrovalce,opěvovat korán,nenávidět Rusy,milovat sex,fašismus,milovat naše staré politické ksichty,být uvědomělý ke kavárenským povalečům,sluníčkům,Horáčkovi,Jandovi,Kraďouskům,hajným,Štětinům,Frištejnským,mešitám,koránu,ekonomickým vyděračův různých národností a barev....prostě toho mám dost!Buď pro mně založte další veřejnoprávní TV a parta,ve které budou xenofob,vlastenec,fašista,rasista,slovan a národovec,která bude potírat tvrdě lež,nebo se opravu dostanu na psychiatrii nebo do vězení,ev.a to je pravděpodobné ,mně exekutor vystěhuje z bytu!Tak babo a dědku,neukrajuj chlebíčka a raď!

   Vymazat
  2. Neotvírej bednu. A když už ji musíš otvírat, tak si pusť nějakej sportovní kanál.

   Vymazat
  3. Anonymní19. března 2017 8:27
   Teď jsi měl mít zapnutou bednu, viděl bys super závod v biatlonu.

   Vymazat
  4. Jo, úžasný, úžasný závod. Včera Gabča odmítla podat ruku šéfovi světové biatlonistické party, protože prý málo bojuje proti Rusům. Hold blondýna. Hlavně, že má barevně sladěné hůlky, čelenku a flintu. Mozek má pro změnu úžasně sladěný s největšími idioty v ČT. Sportu zdar, rusobijcům zvlášť!

   Vymazat
  5. Je to jednoduche! Zadnou "bednu", ani nic jineho, na co by se dal prijimat TV signal, doma nemam a !!!zatim!!! platit "vypalne" nemusim. Ted uz jenom chci, aby si CZ-TV konecne zpoplatnila i ten svuj pristup na portal, aby byl o duvod min prosazovat, ze TV poplatky by meli platit vsichni, protoze i lide s pristupem na internet, se prece mohou divat na "videoteku" tech jejich sqelych poradu. ;-)

   Vymazat
  6. Anonymní19. března 2017 14:12
   Zejména úžasný jsou tyhle tvoje informace jedna paní povídala.

   Vymazat
 2. ..ČT je výnosný podnik RODINY Šámalů...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... :-) - to je ale pitomina...

   Vymazat
 3. Na otázku, jak dlouho si to necháme líbit ? Stále protože čecháčci jsou ovce,které nemají rozum a proto je musí směrovat "ovčák" tedy režimní propaganda všech TV stanic a ne jen ČT. ČT ta žije v demokratické totalitě,a nechávat si za to platit je úroveň českých pokleslých demokratů, a jejich základu - zlodějů a podvodníků a šmelinářů vše z kapitalistického pytle.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak volte SPD Okamura a pak si v referendu odsouhlasíte to, co povede k nápravě toho neuvěřitelného mediálního hnojiště.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, přímá demokracie - referendu - to je to pravé, jak vzít moc z rukou parazitů včetně těch v televizi. Budou skučet, řádit, hřmít, až Tvarůžková zbledne, Vochcál ztratí hlas, Řezníček se pověsí na hák a Karas zaleze zpátky do rybníka, stejně na ně na každého dojde!

   Vymazat
  2. 8:31 No, vážně si myslíš, že Okamura tady po volbách pomocí referenda vyřeší úplně všechno? To jsi teda hodně naivní.

   Vymazat
  3. Ct. si neuvědomuje,že už nemá tu moc jako dříve,díky svobodným mediím a její kampaně tu proti Zemanovy nebo Babišovy mají spíš opačný efekt.

   Vymazat
  4. 10,56 Máš jiný nápad, kromě Okamurovy volby ? Pro nás je to asi jediná naděje. Čssd je banda lhářů- viz slibované řešení círk.restitucí, Babiš jde jen za ziskem jeho firem , klidně sem pustí migroše , když to firmě pomůže v Bruseli a o ostatních "zavedených" netřeba mluvit.

   Vymazat
  5. 11:31 Nejde o moje nápady. Já, stejně jako i všichni ostatní, budu vybírat z toho, co se bude nabízet. A Okamura mojí volbou určitě nebude, protože já nejsem přívržencem referenda. Představa, že situaci v ČT by mělo řešit jakékoliv referendum, mě docela děsí. Co všechno tu pak budeme řešit referendem?

   Vymazat
  6. (NE)uzitecny anonymni idiote 10:56!
   "Okamura" se nic resit nechysta! Jen se snazi uzakonnit nicim neomezene referendum a pak uz bude na obcanech (ovcany, jako ty, by bylo lepsi vynechat, ale jak je odlisit... ze?!?!?), aby si sami prosadili zivotaschopne veci. T.zv. "oni" totiz dobre vedi, ze obcane jsou si schopni vladnout sami. Jen namatkou, proc asi vyhrala (ona je sice nevyhrala, ale na takovou zlocineckou bandu, to byl naprosto omracujici vysledek) TOP09 volby pote, co obcany "postrasila Reckem". Lidi si sami odhlasuji i nepopularni veci, protoze vetsinove nejsou uplni sobci! Proto se soucasny establishment SPD tak boji a vyuziva idioty, jako jses ty, aby za ne sirili paniku.

   PS - ustavni vetsinu SPD neziska, ale pokud by se ji podarilo ziskat >10%, stane se vyznamnym koalicnim partnerem pro ANO a Bureshovi je referendum vurt, protoze uz je "za vodou", takze si nejspis necha do koalicni smlouvy pridat odhlasovani referenda.

   Vymazat
  7. 14:42 Ničím neomezené referendum? To by tady někdo chtěl? Klidně mě nazývej idiotem, já to unesu, ale tohle by bylo něco, co by asi nechtěl vůbec nikdo. Obyčejný lidi nechtěj chodit řešit věci referendem, v podstatě skoro každé referendum to ukazuje. Účast je nižší než u voleb samotných.

   Vymazat
  8. 12,01--dle tebe jsou i Švýcaři hlupáci když mají referendum pomalu ke všemu?

   Vymazat
  9. 19:56 Jak by mohl změnit všechno najednou,když si ta zrádcovská skvadra dala 30!let práci rozprodat a zlikvidovat vše,co jsme měli.Myšlení lidí je pokřiveno,hrdost k vlasti je ostuda a zkřivila se nám páteř tak,že i před vrahy a fašisty chodíme v předklonu!Chyba Okamury je,že nám nepředstavil svoje nejbližší spolupracovníky.Já budu rozhodně. Volit změnu.

   Vymazat
  10. Tady: https://www.youtube.com/watch?v=u794TD0Z5ZA je odpoved nejenom analfabetum, co se ani neumi podepsat.

   Vymazat
 5. Já ČT nekritizuji. Trpím nízkým tlakem, stačí mi podívat se jen chvilku na nějaký diskusní pořad a tlak mám v pořádku... Ale vážně, již dlouho neberu zpravodajství ČT vážně. Informace získávám z internetu(neříkám, že musí být zrovna přesné), přeložím si články ze zahraničního tisku a pak si udělám svůj úsudek. Informace z ČT opravdu nepotřebuji a i na ten tlak si budu brát raději prášky.

  OdpovědětVymazat
 6. Dvořákovy kurvy by začaly jinak zpívat pokud by jim někdo utáhl přívod peněz nebo by jim vybouchly granáty v kancelářích-korytech.Oni nerozumí ničemu jinému než násilnému vyhazovu.

  OdpovědětVymazat
 7. ČT je stará obnošená vesta,krerá má ještě dobrý základní kapitál propaganandy od dob Husáků,Jakešů a podoných zrádců národa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, už 28 let stačí útočit na Husáka a Jakeše
   a jste vzorný občan této velezrádné a
   velezlodějské doby.

   Vymazat
  2. Není rozdílu. Jak tenkrát, tak i dnes nám někdo vnucuje ten jedině správný názor a pohled v rámci své propagandy. Rozdíl je v tom, že ta předrevoluční neusilovala a nepreferovala horkou válku proti svému soupeři. A tenkrát to byl souboj ideologií, dnes jsme přece všichni demokraté, kapitalisti na stejné lodi. Nebo na východě Evropy stále vládnou komunisti? Pokud vím, tak tam hrají dnes druhé, třetí housle.

   Vymazat
 8. Vždyť to víme už léta. ČT si pozve vždycky nějakého blba, který má rozhled jako devadesátiletá babička a neustále presentuje stejný názor. Že většina národa si myslí své, jí vůbec nevadí.
  Proč se neptá raději lidí na ulici, oni by novináře jednodušše posali do prdele, že pane idiote.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neurážej devadesátiletou babičku. Pokud není dementní na co do rozhledu na ni nějaký hejsek s mlíkem na bradě nemůže konkurovat. U tohoto typu mladých je neznalost a absence zkušeností vyvážena arogancí nebo krytím někoho vlivného.

   Vymazat
 9. z těch obrazovek na nás mluví moderátoři. Konkrétní. Jak bude vypadat když ti samí moderátoři změní rétoriku? Blbě co?

  OdpovědětVymazat
 10. 08:31,a kde nabereme opravdoví voliče co budú volit Okamuru a na Slovensku pána Kotlebu kdiž voličská základna je víc tvořená stádem kdiž začnú vovce blěčet čtiři nohy dobrë a dvě nohy su špatné a ostatní voliče tim blekotem problečí,to mám na mysli sdělovací oblbujíci prostředki hromadního vimívaní mozgú.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I ty ovce když cítí, že je vedou na porážku, tak zabečí.

   Vymazat
  2. u defašismu demoralizované demo kracie
   je každý zdělovadlem.
   Teď mne napadlo,že to asi nebude mít dlouhého trvání:
   kde seš sakra,mám hlad
   jsme s holkama řešily
   Českou televizi,Bundeswehr,Muslimy

   Vymazat
 11. Vyznamenaly se také Novinky.cz, když po volbách pojmenovaly Wildersovu stranu jako populismus nejhrubšího zrna...
  Ach jo.

  OdpovědětVymazat
 12. Propaganda čt
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Soubor:Demonstrace.jpg

  OdpovědětVymazat
 13. Anonymní19. března 2017 10:59 taky to je jedna halistická svoloč

  OdpovědětVymazat
 14. Myslím, že si málokdo uvědomuje, že tu TV řídí a musí v zájmu EU řídit především vláda. Vláda zaprodanců půjde i proti 90 procentům obyvatel jen aby vyhověli. Kdo platí ty stamilióny neziskovkám co jdou proti obyvatelstvu- vláda. Jak se vyjadřuje a proč o ČT Sobotka mluví pozitivně. Do budoucna budou tu EU a NATO držet i násilím proti obyvatelstvu a k tomu jim vždy budou po ruce ti vystudovaní tisíce tzv. politologů a propagandistů.Je to horší jak za bolševika.

  OdpovědětVymazat
 15. Dobrý postřeh 11.29. Navíc pokud jde o ochranářský postoj směrem k ČT, potažmo manipulační směrem k veřejnosti je třeba použít plurál. Ano vlády, parlamenty to jsou již od převratu ti "chlapci co spolu mluví", kteří mají vliv a bez rozdílu barvy dresu si pochvalují jak ta ČT dobře funguje. Navíc jsou to přece ty elity co přece nejlépe vědí, co a jak má ta veřejnoprávní televize ve skutečnost vysílat a co vysílat nemá. Že je tady nějaký zákon o ČT? Ano ale pánové a dámy! Parlamentní souručenství si přece rozvracet nedáme. Přece toho na sebe navzájem víme dost, abychom si nechali nějakého písálka nahlížet do skříní s "kostlivci" že? ... Že jsou to jen výmysly, které, mají k realitě daleko? A co návrh novely kompetencí NKÚ směrem k ČT, smetený se stolu tímto parlamentem, co tlak ČT na urychlenou volbu GŘ, co tlaky na novelu zákona o výběru členů Rady ČT. Mediokracie musí mít přece v zákonech oporu že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VELMI dobré postřehy ! (11:29 a 13:08 )

   ČT, jako nejúčinnější nástroj státní propagandy,
   si žádná partaj rozvracet nenechá.

   O většině dennodenních konzumentů brainwashingu
   nemám valného mínění, protože se nechají krmit těmi jedinými správnými názory a postoji,
   místo aby se podívali také jinam, třeba zrovna na tenhle článek...

   Tak se po volbách nedivte,
   když to zase dopadne jinak, než jste si přáli.

   Vymazat
 16. Vypadá to na to že Trump jde po Sorosovi - politickém teroristovi...
  ....je to v angličtině ....

  https://www.youtube.com/watch?v=ht4vPZ6ex1c

  OdpovědětVymazat
 17. Televize informuje a komunisti kvici bezmocnym vztekem.
  Docela srandovni to pozorovat. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela je srandovní, když blbeček anonym 14:35 nadává autoru článku Štěpánkovi do "kvičících komunistů", i když je to známý ÓDéesák. A další legraci zažívám z hlášky toho oslíka, že "televize informuje". Fakt sranda. Krásné nedělní odpoledne. Taurus

   Vymazat
  2. Blbeček ve 14:35 kvičí jako podřezávané podsvinče a tvrdí to o jiných.
   Ale skutečně jen dement jeho ražení si nechává vymývat mozek. Každý, kdo jen trochu myslí, se dívá na bláboly toho, čemu se říká Česká televize s útrpností a ostatní to ignorují úplně.

   Vymazat
 18. A co autor článku vlastně kritizuje ? Že skutečně Wilders prohrál ? To se mu nelíbí ?
  Vždyt Wilders měl našlápnuto na první místoi a dokonale propadl o skoro třetinu hlasů.
  Stejným způsobem - ale s opačným znaménkem komentovala ČT třeba poslední volby na SLovensku, kde neočekávaně naopak vyskočil Kotleba se svojí neonacionalistickou stranou. Původně se čekalo okolo 3% a nakonec měl 8%.
  Co je na to divného ??
  Chápu, že je potřeba udržovat vlnu nenávisti k ČT, ale marná sláva - ještě stále patří mezi neobjektivnější zdroje.
  Když se vám to tady mnohým nelíbí, tak čtěte aeronet a nebo NR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele ty nejobjektivnější 14:36, moc se tu nezakecávej a mazej na směnu. Pozdravuj kolegy Mrzenu a Šámala, dej pusu Tvarůžkové a Písařovicové a trochu si zatepli s Moravcem. Na Novou republiku se vyprdni, stejně jí nerozumíš.

   Vymazat
  2. On už na směně je :-)

   Vymazat
  3. 14:36, vždyť taky čteme NR a Aeronet,ale co tady děláš ty,patris na Novinky.cz a tak val, val ať něco nezmeskas.

   Vymazat
  4. 20:000- vždyť je to směšný! Nějakej minispoleček uslintaných zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není - čest vyjímkám tetá!) by se naopak měl snažit chytit a získat si každičkou dušičku co se zabloudí a ne je ještě odrazovat, páč jinak se odsuzuje být navěky jen takovou sektou, kde se hned navzájem poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?::)))

   Vymazat
 19. Pan Štěpánek je hezký muž -i ty brýle mu sluší.
  Ale měl by se víc smát!
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlaštovko,on by se i smál,ale jaksi není čemu,je to spíš k pláči a kor když do toho vidí víc než my.

   Vymazat
 20. ČT propagovala Hilary a ta neobjektývnost se ji vymstila .Lže a tají zprávy . V Holansku skončil Wilders na druhém místě . Kotlebovci na Slovensku také poilují a u nás p.Okamura získá určitě 10% . Poslanci v Bruselu nejsou schopňi řešit proč je nárust nacionalizmu v Evropě . Nejsou to populisté evropa se začíná bránit . Podívejte co udělali s Francií která se bránila americké kultuře . Za padesát let bude mít kulturu africkou s islámem . Tak to je paní Tvaružková

  OdpovědětVymazat
 21. nejvíc mne dostal kecálista,když řekl,že Widers bojoval o víc než první místo,tak nevím,jaké to víc než první místo je,to je asi nějaké vesmírné,ne?

  OdpovědětVymazat