Reklama

středa 8. března 2017

Trump a zřejmě i český premiér Bohuslav Sobotka! Vyhoďte z okna televizory Samsung! [CZ Titulky]

- VK -8.3.2017 EA News

VIDEO: Největší skandál CIA v dějinách je na světě! Langley shromažďovalo zbraňové kybernetické exploity, obětí byl Trump a zřejmě i český premiér Bohuslav Sobotka! Vyhoďte z okna televizory Samsung! [CZ Titulky]


https://vimeo.com/207463164
*Titulky ve videu zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

Největší skandál v dějinách Ústřední zpravodajské služby CIA se dostal na veřejnost. Organizace Wikileaks uveřejnila mohutnou složku [1] programových nástrojů CIA, které patří do kategorie tzv. zbraňových exploitů nultého dne (0day), na které zatím neexistují v zařízeních jako jsou mobily, tablety nebo televizory žádné bezpečnostní softwarové záplaty. Wikileaks uveřejnili složku pod označením Vault 7 a informace a snipety kódů odhalují, jak hluboko dokáže CIA pronikat do nejobyčejnějších zařízení, které jsou na trhu. CIA umí podle těchto dokumentů pronikat do telefonů Applu, do Android telefonů, do telefonů Microsoftu a dokonce i do Smart TV televizorů Samsung. Ty mají v sobě dokonce ukrytý mikrofon, přestože o tom výrobce uživatele neupozorňuje, což může teoreticky vést k obrovské žalobě proti této korejské firmě. Jeden z typů malwaru totiž lze do televizoru doručit skrze internetové připojení na dálku a je možné aktivovat tento mikrofon i ve standby režimu, když je televize vypnutá a pouze v pohotovostním režimu.


Daleko závažnější je ale informace ve složce o technologiích skupiny UMBRAGE. To je skupina americké tajné služby, divize kybernetických operací CIA, která nejen shromažďuje exploity do Vault 7, ale provádí i tzv. mimicking, tzn. napodobování hackerských technik a nástrojů tak, aby následné vyšetřování průniku hackerů CIA odvedlo vyšetřovatele FBI na cizí stopu, jiných států a jiných hackerských skupin. Tato informace o skupině UMBRAGE je snad největší výbušnou informací v celé složce Vault 7. Je zde velmi důvodné podezření, že tzv. útoky proti serverům Demokratické strany v USA před volbami opravdu neprováděli ruští hackeři, ale elitní divize UMBRAGE, jejímž cílem bylo napodobit některé ruské hackery a jejich techniky. Skandál je o to větší, že CIA zjevně ignorovala příkaz Barack Obamy, který po kauze Snowden nařídil CIA zveřejnit všechny zranitelnosti a exploity, které Langley používá a tyto informace měla CIA předat výrobcům zařízení, aby vytvořili záplaty a bezpečnostní patche. Jenže ten samý Obama poté potají nařídil exploity dál shromažďovat.

Obama financoval projekt CIA, aby šlo napodobovat „modus operandi“ jiných hackerů, např. Rusů


Obama přímo zaúkoloval skupinu UMBRAGE k vývoji technik na napodobování hackerských útoků hackerů ze zahraničí. Prostě nástroj pro napodobování modus operandi konkrétního hackera. Složka Vault 7 ukazuje, že zranitelný je i prezidentský iPhone, který prezident Trump používá k tweetování na svém profilu na Twitteru. Informace Donalda Trumpa z minulého týdne, že má od dobrých duší z tajných služeb informaci, že ho Obama nechal odposlouchávat, je tak zřejmě zcela relevantní. Pouze to nemuselo být doslova tak, jak je prezentováno, Obama mohl např. naznačit, že chce vědět o Trumpovi všechno, co plánuje v kampani, kam se chystá, kde bude mít projevy, ale nemuselo být explicitně řečeno, aby někdo Trumpa odposlouchával. Spíš to vypadá, že tohle je zcela běžná a normální práce, že nikdo se v CIA ani nezdržuje nějakými povoleními, prostě se dostanou k informacím cestami, které jsou za hranou všech možných zákonů. A navíc se ukazuje, že CIA mohla zřejmě těmito nástroji sledovat i Američany na území USA, což jí zakazuje zákon, protože CIA nesmí operovat na americkém území.

Obamova CIA se tvářila jako „ruští hackeři“, aby zakryli svoji špinavou práci.

Další šok vyplývá z toho, že skupina UMBRAGE zřejmě fungovala na bázi Black Op operací pod falešným krytím, bez transparentního účetnictví v rámci CIA. UMBRAGE je podle všeho financovaný ze stejné kapitoly, jako provoz satelitního systému Echelon, protože výkazy činnosti skupiny se odkazují na telekomunikační divizi CIA. Celá databáze exploitů nebyla nijak zabezpečená a přístup do developerského SVN serveru měly osoby zvenčí CIA, mnozí z nich bez prověrky. Vývoj nástrojů a jejich shromažďování začalo za vlády Baracka Obamy a mělo podle informací spolykat na 85 až 100 miliard dolarů. Z dokumentů a charakteru správy SVN developerského serveru se ukazuje, že nástroje byly neveřejně obchodovány zaměstnanci a spolupracovníky CIA na darknetu, tzn. na síti TOR. K nástrojům se tak mohly dostat soukromé osoby, privátní hackeři, ale i státní hackerské divize cizích zemí. A opravdu se dostali, viz. níže kauza Bohuslava Sobotky.

Windows 10 je doopravdy terminál na sběr dat pro potřeby CIA. Doslova!


Složka Vault 7 potvrzuje článek našeho administrátora z roku 2015, kde zveřejnil analýzu [2] datového provozu Windows 10. Uniklé informace ze složky Vault 7 nyní dokazují, že operační systém Windows 10 díky svým podivným funkcionalitám opravdu funguje jako dálkově ovládaný terminál. Schopnost infiltrace Windows 10 je založena na využívání chyb v adresaci paměťového prostoru, které se cyklicky opakují v různých modulech Windows 10, až je podivné, že toto je jenom náhoda a ne úmyslně zabudovaná zranitelnost. CIA umí nově importovat do Windows své exploity i skrze fake Windows Update server, takže malware se vám do počítače dostane spolu s oficiálními updaty od Microsoftu.

Windows 10 je pro hackery CIA jako jídelní talíř. Za úvahu tak stojí přechod na Linux. I když… více si o tomto povíme v pátek na Svobodném rádiu.

Velmi znepokojivá informace je i o službě Skype, kterou před několika lety zakoupila společnost Microsoft. Ta během jednoho roku přeměnila systém Skype z technologie P2P na centralizovaný systém na bázi client-server. Tím vznikl prostor pro cílené adresné útoky a sledování. Podle uniklých informací má CIA nástroj, který umí zaznamenávat mluvený hlas a konverzaci skypového hovoru převede nástroj do textového formátu, modul dokonce podporuje i konverzační režim, takže výsledný text je oddělený podle hlasu v textové podobě. Možná jste si v poslední době všimli, že Skype po vás chce mermomocí vyplnit jméno a příjmení, protože přezdívka jaksi Microsoftu už nestačí. Stejně tak už jste možná zaregistrovali, že někdy se Skypu nechce připojit k síti, pokud jste připojeni do internetu přes VPN. Musíte se od VPN odpojit a potom to jde. To je právě jeden z posledních výsledků spolupráce Microsoftu se CIA.

Ve Frankfurtu je centrála CIA pro kybernetické operace v Evropě, Sobotka přišel o emaily díky nástroji CIA za 1.5 Bitcoinu


Další informace je o to zajímavější, že se týká přímo Německa a potažmo i ČR. CIA má totiž v Německu ve Frankfurtu evropskou divizi hackerů, kteří mají černé diplomatické pasy, pracují tedy pod diplomatickou imunitou a jezdí po celém Schengenu a hackují blízké cíle, tzv. proximity hacking. To jsou místa, která nejdou hacknout přes internet, operativec CIA přijede přímo do města, vejde do budovy státní správy a nasadí do intranetu nebo ethernetové sítě v budově exploit, worma apod. Využije k tomu lokální Wifi a zranitelnost wifi routeru nebo použije USB klíčenku a zasune jí do počítače, televizoru, NAS úložiště apod. Pokud se podíváme na kauzu uniklých emailů Bohuslava Sobotky z minulého roku [3], asi nás zaujme, že k úniku byl na 99.9% použitý nástroj CIA, který někdo koupil na darknetu. Jak jsme dostali dnes do naší redakce informaci a kopii diskuse z TOR chanu, jistá osoba s přezdívkou „Kulisak666“ vloni děkovala za nástroj „FlashBang“, kterým získala podle jejích slov „munici ze Sobotkova deníčku na Seznamu“. Nástroj FlashBang se opravdu v seznamu CIA nachází, více zde. To by potom znamenalo, že emaily Bohuslava Sobotky byly získány nástrojem CIA, který byl nabízen k prodeji za 1.5 Bitcoinu v darknet roomu.

Bude třeba zamést v CIA? Senát stále Trumpovi blokuje desítky lidí, které chce dosadit na důležitá místa v tajných službách.

Ještě horší je informace z dokumentů, že CIA pomáhá získávat pracovní místa svým operativcům v amerických technologických firmách typu Microsoft, Google, Apple, Adobe, Facebook a další, kde se tito operativci snaží do zdrojových kódů aplikací zanést úmyslně chyby a zranitelnosti, které by potom mohla CIA obratem ruky využívat. To potom dává logický smysl s výše uvedenými nálezy o Windows 10 a proč jsou tak navrženy, proč byly po dobu 1 roku zcela zdarma šířeny po celém světě v rámci upgradu. V tomto ohledu to znamená, že pro CIA toto byla neskutečná příležitost, jak dostat do Windows 10 celé obrovské portfolio zranitelností, které dosud nebylo objeveno zvenčí, protože složka Vault 7 je pouze jednou ze složek, kterou CIA používá pro svůj elektronický boj.

Hackeři CIA si libovali, jak je Obama štědrý


V dokumentech je i zachyceno v komentářích ke zdrojovým textům, jak oslavují a chválí Obamovu štědrost, tedy peníze, které vyčlenil na výzkum a shromažďování exploitů. Je tragické a smutné konstatovat, že to, o čem náš administrátor psal už před rokem a půl ve svém článku o Windows 10, je teprve teď uznáno až poté, co došlo k úniku zbraňových systémů CIA. Pokud máte počítač, který vyhodnocuje stisky kláves a odesílá je do Microsoftu, prý ke statistickým účelům predikce textu, tak by každého člověka měla znepokojit, že se něco takového děje. Je smutné sledovat, jak po každém updatu Windows 10 se mění síťová aktivita, kolik podivných aplikací divných názvů se snaží připojovat na internet (pokud máte 3rd party custom firewall v selektivním režimu), kolik „skvělých zážitků“ vám Microsoft nabízí výměnou za update čehokoliv.

Elektronika není bezpečná, je to nástroj neomezeného sledování.

Ve Frankfurtu má tedy CIA svoji divizi pro evropské operace. Je zcela jasné, proč je Angela Merkel v pozici, v jaké se nachází. Je už jasné, kolik věcí, jak dlouho a do jaké hloubky na ní museli zjišťovat, co všechno o ní vědí, čím vším ji vydírají. A kdepak, není to jenom Angela. Jsou to tisíce politiků v Evropě, včetně České republiky. Stačí mít telefon známé značky a dostanou se vám do soukromí. Globalizace je o tom, že jeden typ produktu si koupíte v USA i v Evropě, stejně jako v Asii. Proto třeba v Kremlu nařídil Vladimir Putin návrat k psacím strojům místo počítačů, z kanceláří silových složek byly odstraněny monitory, televizory, rádia. Zůstaly pouze telefony úmyslně připojené na analogovou ústřednu. Není to paranoia, je to uvážlivá opatrnost.

UMBRAGE divize CIA měla hrát roli ruských hackerů


Kdo ale teď bude věřit těm blábolům o ruském hackování amerických voleb? Složka Vault 7 jasně ukazuje, že skupina UMBRAGE zřejmě napodobovala činnost ruských mladíků, kteří se před časem vlámali do sítě herní konzole Playstation od SONY. Metoda se okopíruje, napodobí a implementuje se při hacknutí serverů Demokratické strany v USA. CIA se tak střelila do vlastní nohy, teď to už nejen nejsou Rusové, co jsou ti zlí a co špehují všechno a všechny, teď jsou to zase Ami a zase CIA. Znovu se ukazuje, že vykreslování Ruska jako toho zlého je účelová lež, mainstream z toho nebude spát, bude odhalení Valut 7 bagatelizovat (2. stupeň odporového gradientu) a uvidíme snahu celou kauzu brzy zamést pod koberec.

CIA přišla o většinu svých kybernetických zbraní. Ale nové jsou už ve vývoji.

Naše redakční doporučení je, abyste se zbavili televizorů Samsung a žádali od výrobce písemné potvrzení, že v televizoru není zabudovaný mikrofon, pokud to není uvedeno v dokumentaci k přístroji, jinak televizor vraťte. Pokud máte chytrý televizor Samsung s mikrofonem a je to uvedeno v dokumentaci, nemluvte v jeho blízkosti o věcech, které nechcete, aby slyšel někdo jiný, nejlépe televizor odpojte ze zásuvky. Pokud je televizor v záruce a je vybaven mikrofonem bez vašeho vědomí, vraťte produkt obchodníkovi s tím, že je v rozporu se specifikací popsanou v dokumentaci. Obchodník ze zákona nesmí nabízet zboží, které neodpovídá specifikaci uvedené v dokumentech k přístroji.

O kauze Vault 7 budeme mj. hovořit i tento pátek na Svobodném rádiu od 19:00 hodin, přineseme podrobné informace o divizi CIA ve Frankfurtu, probereme si zranitelnosti Windows 10, povíme si, jak a kde získat bezpečné telefony, pohovoříme o riziku elektronické promiskuity, která obklopuje dnes 99% veškeré populace. Dopředu již vás všechny zvu k poslechu.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

29 komentářů :

 1. Řešení je jednoduché. Vyhodit západní krámy a začít používat ruské chytré televizory, ruské chytré telefony, ruské operační systémy, ruské procesory, ruské vyhledávače.
  Doporučuji také Nové republice přejít z platformy Google na nějakou ruskou platformu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy máte ale za ušima. Na to by nikdo nepřišel. Fakt velký duševní výkon. Máte můj obdiv. Leo

   Smazat
  2. 19:50 ty být topra naš česka fojak.

   Smazat
  3. 19:50
   Řešení je jednoduché, stejně jako ty.

   Smazat
  4. Idiote 19:50, hoď si to, to je nejlepší co pro tento svět můžeš udělat, chovancova hadro.

   Smazat
  5. Co máte proti ruské technice ??

   Smazat
 2. Tobě doporučuji omýt se studenou vodou, nezapomeň na přirození, prý to také pomáhá. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "...omýt se studenou vodou" --- Studenou,?!! VLAŽNOU!!! PŘIROZENÍ ZÁSADNĚ VLAŽNOU! sck

   Smazat
 3. Tdy je krásně vidět,co jsou USA zač.Snad to dojde i našim představitelům,kteří lezou USA do zadku.Je nejvyšší čas odejít z UE a NATO,dát jim vale.Nezapomente volit ty,kteří to mají v programu a jasně o tom mluví veřejně.Ještě se toho dozvíme hodně o tom,co se děje za našimi zády.Aliance stáhla na 14 milionů v USA záznamů o lidech,pod hlavičkou-přísně tajné.--LM

  OdpovědětSmazat
 4. američani jsou nejveselejší kopy na světě. již dnes můžou zabít kohokoli kdekoli na světě, tak proč ta šaškárna kolem monitorování a odposlouchávání? asi se nudí. nechť žije americká nacistická hydra!!!

  OdpovědětSmazat
 5. 20:42 pokud byste chtěl vládnout světu jako nadřazený (podle Obamy výjimečný národ), dělal byste to také tak !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přeju jim jen to nejlepší.

   Smazat
  2. Kazdej z barevnych je uz predem zlocinec..Tady je jedna z veci , kterou chteli zakryt. Zlocin zakryvaji dalsimi zlociny a nema to konce..
   Satan je drzi nad vodou.
   EU si pujcuje vsude , kde daji. To je lehky Brusel si vypujcil tajne oc Ciny/ asi proto ji chteji prepadnout , protoze uz nemaj na zaplaceni dluhu/, nikoho se EU nezepta a populace EU to musi spacet...

   Smazat
 6. win 10 zdarma nemám a dobře jsem udělal parchanti americký

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani ja...a potom som sa s win 7 ani na net nemohla pripojit...co s tym?

   Smazat
 7. Vlastním TV Samsung smart už několik let. Klidně ať se kluci z JÚESEJ dívají jak sleduji Růžovku s lahváčem v ruce. :-D

  OdpovědětSmazat
 8. Počítače jsou už OK, mobily jsou už také dávno OK, novější televizory už jsou také OK. Ještě zbývá dovybavit vozidla tak, aby byla také OK, protože si tam někteří sprostí podezřelí neberou mobil a když ano, tak ho mají v kapse a hluk motoru zcela znemožňuje potřebné rozlišení hlasů. "Záchranný" modul s GPS a mikrofonem nad palubní deskou vše vyřeší, i automobily budou brzy OK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano budujme novou dokonalou totalitu, policejní stát . kdy budeme jeden na druhého práskat kdejakou prkotinu - zvláště v tom budou vynikat ti mladí nemakačenkové, neználkové v manžerských funkcích. Atˇkonečně zvítězí nenávist nad láskou a lež nad pravdou. A´t se naplní fantasmagorie sci-fi z Amerických filmů

   Smazat
 9. "Našim představitelům"? Snad představitelům USA v Česku, či lépe okupačním úřadům USA u nás, nebo kolaborantům USA v Česku. A jiné to nebude, jednou se profízlování všech od narození až do smrti zrodilo a na tom už nelze nic změnit. Jak ten Svět dospěl k dokonalosti a zejména humanitě!
  I proto tolik kolonistů hrnoucích se do Evropy - díky humanitárnímu vraždění, které si tolik liboval náš sv. Václav II.

  OdpovědětSmazat
 10. Já to mám znahší,připojim se v hospode na HiFi síť a nikdo mně sledovat nebude kdiž mám chitry smartfon,jedine bi špehovali hospodského ale já budu dávno slitej jak bomba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, to ti věřím. Zapomněl jsi ještě podotknout, že před tím slitím jsi vždy neskutečně ftipný a duchůplný. Tvůj Obdivovatel.

   Smazat
  2. chlapec mě pobavil, protože zapomněl na ty hospodské kamery (nejenom ty viditelné, ale zejména na ty skryté) a mikrofony (někde ve slánce, jinde v pepřence) na každém stole :-)

   Smazat
 11. Takže nakonec Číňani dělají dobře , že cenzurují internet a omezují jeho možnosti . A proto se to pod rouškou obrany demokracie Amíkům nelíbí. Ać laik a počítačový analfabet jak se zdá , mé podezření, že počítačová data nejsou rozhodně v bezpečí. Vnucení Windows 10,ve světle tohoto článku zodpovídá otázku - proč to bylo gratis, proč majitelé scapů, facebuků a podobných vymožeností tak rychle bohatnou.

  OdpovědětSmazat
 12. 12:12,máš můj souhlas dekuji,teď sem střízlivý a píšem lépe k daním témam.

  OdpovědětSmazat
 13. Špatný nápad VYHOĎME Z OKEN ÚPLNĚ NĚJAKÉ JINÉ

  OdpovědětSmazat
 14. 9:32 jste už poněkud mimo mísu, tato technika je již překonaná, budoucnost totiž patří hybridnímu řešení - takový očipovaný člověk je teprve to vaše pravé OK. První dobrovolníci, chtělo by se spíše napsat kreténci a tupé ovce se už nechávají zcela dobrovolně očipovat. Jen tak dál soudruzi, bude to OK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není zapotřebí očipovanych ovec,stačí když si ze sebov bereme debylní telefony platobní karty kreditki a čípované občanské prúkazi,"dobrovoľne sme se dali očípovat a ješte si za to platíme.

   Smazat
  2. Jenom doplním to co sem nedopsal,dokonce si sami platíme za vlastní šmírováni.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.