Reklama

sobota 18. března 2017

Turecko jako nádor ničí Evropu. Chce to radikální řez

Erdogan se svým receptem na všechno - koránem
Yekta Uzunoglu
18. 3. 2017

„Evropa se nachází v stavu jako před II. světovou válkou“ řekl včera Erdogan. A „vyždímáme vás jako citron“ křičí ve všech koutech Turecka a západní Evropy jeho národ, uspořádávají emotivní shromáždění ve velkých skupinách na nejrůznějších náměstích Turecka a evropských měst.

Demonstrativně před občany hostitelských zemí rozpůlí citrony či pomeranče a vyždímají je s jasným signálem, že je čas na vyždímání „evropských nepřátel Erdogana“, „káfirů“.

V srdci turecké metropole v Istanbulu dav „šílenců“ před očima policie, která má dle mezinárodních smluv ochraňovat zastupitelské úřady cizích zemí v Turecku, vtrhne na výsostné území Holandska, na generální konzulát Nizozemského království, dav se dostane až na střechu mohutné historické stavby, sundá národní holandskou vlajku, hodí ji na zemi, další část „šílenců“ národní vlajku Holandska roztrhá, pošlape a pověsí nad budovou generálního konzulátu Holandska tureckou vlajku….. a nic se neděje! Ani OSN, ani NATO, členem kterého jsou obě země, ale ani EU, a ani od státníků členských zemí EU ani slovo….


Předseda agrární turecké komory vyhlašuje, že již z Holandska žádné krávy nebudou dovážet a již dovezené vrátí zpátky do Holandska, což se dle jeho slov také už děje. A opět se nic nestalo. Jakoby neexistovaly mezinárodní či evropské obchodní soudy, či smlouvy mezi Tureckem a EU, Tureckem a Holandskem.

Tisíce tureckých hackerů najednou zaútočí na německé instituce či osoby a zmocňují se jejich účtů na twiteru, vloží do nich výhrůžné až fašistické texty, mimo jiné na významný fotbalový klub Borusia Dortmund, který nemá s politikou nic společného a opět se nic neděje! Jakoby neexistovaly bezpečnostní složky EU, jakoby neexistoval Europol či tajné služby k zjištění útočníků!Turečtí činitelé prohlašují, že zastavují zpětné přebírání uprchlíků z řeckých
ostrovů – kam je sami poslali – což je porušení smlouvy, kterou EU podepsala s Tureckem loni. Dle smlouvy se Turecko zavázalo ke zpětnému přebírání uprchlíků, za což dostalo od EU miliardy eur a není nikdo v Evropě, kdo by řekl STOP! Nelze jednostranně zrušit nějaký bod této smlouvy a ostatní body nechat v platnosti! Evropští činitelé z Bruselu, kteří se při podpisu této smlouvy

Korespondent známého konzervativního deníku Die Welt je zadržen v Turecku, před dvěma dny po třech týdnech na něj soud uvalí vazbu, je obviněn ze špionáže a z podpory terorismu! A to – jak jsme se směli dozvědět – přestože německá kancléřka Angela Merkelová osobně požádala Erdogana o jeho propuštění na svobodu! A opět nikdo z evropských dobře placených činitelů či právních institucí neřekne STOP – to je novinář, na kterého se vztahují jisté mezinárodní úmluvy! STOP, jakápak špionáž, když Německo je členem stejného vojenského paktu jako Turecko! Nikdo neřekne STOP, my nenecháme tak významný a starý evropský deník a jeho jméno tak nehorázné pošlapávat!

Erdogan si sundal masku
Erdogan osobně před kamerami světa utočí na osobu, ano, přímo na osobu německé kancléřky Angely Merklové a obviňuje ji z podpory teroristů! Ani jeden evropský politik v Bruselu, který podepsal loni s Tureckem smlouvy o uprchlících a o spolupráci v této oblasti se neozve, žádní bruselští politici, co vystupovali jako zachránci evropské civilizace, neřeknou STOP, to, co činí tento Turek, je nejen neetické, to je trestné! Nikdo z advokátů či advokátních komor evropského kontinentu nepodává trestní oznámení, žádný státní zástupce ze svého zákonného postavení nezahajuje trestní stíhaní tohoto útočníka! Přitom jde o čest a důstojnost kancléře nejsilnější země evropského kontinentu vůbec!

Turecký ministr vnitra veřejně vyhrožuje Evropě, že měsíčně pošle 15.000 utečenců z Turecka dál do Evropy! To není ministr nějaké banánové republiky, ale země NATO, která permanentně vyhrožuje další členské zemi NATO a děje se vůbec něco? Nic, vůbec nic! Říká někdo z činitelů EU či NATO nebo OSN stop? Řekl někdo Turecku, že tím porušuje kdejaké mezinárodní úmluvy, smlouvy, dohody? Ne! Všichni mlčí jako mumie! Jakoby se jich nic netýkalo, jakoby nebyla ohrožena členská země NATO či EU!

Erdogan včera vyzval před světovými kamerami Turky žijící v Evropě, aby každý z nich zplodil nejméně pět dětí! Proč asi? Ptá se na to někdo z činitelů či státníků jednotlivých evropských států?

Co ještě musí Erdogan učinit, aby činitelé EU, NATO nebo OSN vůbec začali konat a řekli STOP sultáne?

Nepřipomínají nám tyto vyhrůžky, výzvy, vystoupení každý den na několika státem organizovaných shromážděních s davem v extázi, mávající tureckou národní vlajkou a po svém vůdci hajlující dav to, co Evropa již prožila před II. světovou válkou? Evropa to nechce za žádnou cenu ani vidět, ani slyšet a právě proto Erdogan před dvěma dny před světovými kamerami prohlásil, že „Evropa se nachází ve stejné situaci, jako před II. světovou válkou“ a zase NIC! NIC se neděje!


Erdogan často označovaný za satanskou zrůdu
Erdogan přesně ví, co říká a co tím míní! Já si to myslím, já to podloženě tuším!

Co dělají stovky europoslanců v Bruselu a Evropská komise či rady, nebo ty instituce, které jsou ze zákona odpovědné evropským státům?

V případě Česka to vím: pronásledují mně dle všeho na objednávku Sultanátu se všemi svými prostředky, aby mně kriminalizovali, aby mně definitivně umlčely!

 Yekta Uzunoglu 

- - -


54 komentářů :

 1. NEHORAZNOST!!!! JADERNÉ MOCNOSTI ERDOGAN CHCE JÁDRO ,TAK MU JE POŠLE ZA GENOCIDU ARMÉNU, KURDU A TEĎ EVROPY!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 2. Evropa spachala sebevrazdu

  OdpovědětSmazat
 3. Příliš jednostranný názor autora !

  Opět si potvrzuji,
  jak je důležité, vytvořit si názor na současné dění v Turecku a EU i z jiných zdrojů...

  Pokud si přečtete dnes uveřejněný článek B.Fabry "Turecko a EU" na stránkách vasevec.cz, psaný sice slovenštinou - ale to zvládnete, tak zjistíte, že za eskalaci napětí mohou především pokrytečtí vůdci EU se svým dvojím metrem...

  Pokud se totiž oni vměšují na té správné straně, např. podporou protiústavního puče na Ukrajině a užitečné idioty navštíví přímo v zemi převratu, tak je vše v pořádku...

  Pokud ale Erdogan chce podporu od svých občanů, žijících v EU, tak je to zakázáno i s event. vyhoštěním...

  Fosilie, vládnoucí současné EU, si dobře uvědomují,
  že jsou vůči Erdoganovi bezmocné, proto ta zuřivost...

  Souhlasu netřeba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zadnej souhlas nedostanes

   Smazat
  2. Problém je s dvojím občanstvím. Turci v Německu, Nizozemsku a jinde mají většinou dva pasy, jak turecký tak země pobytu a to vede ke konfliktu lojalit. V případě potřeby jsou z nich najednou Turci, i když jsou i Němci. Existuje i mezinárodní úmluva o zamezení dvojího občanství. Např. podle předválečné smlouvy mezi Československem a USA naturalizací v USA pozbyl Američan čs.občanství. Pak se to ale zvrhlo, teď se ten zlozvyk rozšiřuje. Takže země pobytu by měly dát žadatelům o jejich občanství vybrat, které občanství chtějí a dvojí občanství netrpět. Ty agitátory Turecka kteří nemají občanství země pobytu vypovědět zpět do Turecka a na vlastní občany kteří agitují ve prospěch cizího státu si došlápnout.

   Smazat
  3. Však! To tu jen dönmežský žid Yekta zas jen ty svý krávoviny mektá:)

   Smazat
  4. yekta si jenom přihřívá svou polívčičku. V něčem má ale částečně pravdu. Je třeba se připravit na machomedánskou expanzi a evropsko muslimské páté koloně odebrat hlasovací práva, ať nedopadneme jak v kosovu. Sám turek vyzývá aby se množili jak potkani.

   Smazat
 4. no ani jsem nečekal že to pude tak rychle s sultanátem nerad bych se toho dožil co udělaly v holandsku je vlastizrada taky by s nima měly tak naložit ale bohužel pokud vládnou vítači a dobroserové

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi jdou na jatka, do svestek
   Evropa uz odzbrojila evropany aby protievropska genocida probehla rychleji
   S Bohem, evropo

   Smazat
  2. 11.45
   Ta holandská vlastizrada se podobá té, kterou provozovali v Sudetech německy hovořící Čechoslováci.Formálně to bylo těžce trestné, ale deset tisíc případů bylo mimo možnosti policie a soudů.

   Smazat
  3. Vladimír Šmídl a taky to dopadlo špatně jediná obrana je lifrovat je domu

   Smazat
 5. Všechno je propaganda a naplánovaná.I ty volby v Nizozemsku byly na tento účet,jen Rutte nedostal tolik,jak bylo v plánu.Teď to začne ve Francii,prounijní kandidáti budou proti muslimům,proti Erdoganovi.Tak podobně začne i Merkelová,najednou sní bude velká Němka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropa je trapna
   Trump je aspon cestny a drzi slovo

   Smazat
 6. Nadevší pochybnost je jasné, že za vše může Putin. Kdo varoval Erdogana, že mu tam Američani chtějí udělat Majdan? Kdy by k tomuto nedošlo, mohlo se to v Turecku dnes mastit mezi sebou jako na Ukrajině, Libii, Syrii...a Turci by dnes měli úplně jiné starosti. Já vím, člověk si nevybere, co je lepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi si vybrali havla

   Smazat
  2. Podle toho dopadli. Nevyplácí se nechat si mazat med kolem úst.

   Smazat
  3. 13:12
   Češi si zvolili Zemana.
   A ještě nedopadli. Zatím ještě padají. Někteří, ne všichni.

   Smazat
  4. Pánové (či dámy) 12:17 a 13:23 - nezlobte se, ale v obou volbách jiné alternativy nebylo!!!!

   Smazat
  5. 13:23 to je jen otazka casu, kratkeho casu
   Kandelabry ozdobene vesenci jako v cervnu 1945

   Smazat
 7. ZÁVIDÍM TAKOVÉHO PRESIDENTA

  JESTLI SI MYSLÍTE ZE ČEŠI V TOMHLE KATOLICKÉM SVĚTĚ MAJÍ MÍSTO, JSTE NA OMYLU !!!

  NÁROD PROCHÁZÍ POSLEDNÍ FÁZÍ GENOCIDY !
  ČESKÉ RODINY MĚJTE PĚT DĚTÍ, NEBO VYMŘEME*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:18
   Závidíte někomu Putina nebo Erdogana?
   Co to melete o katolickém světě?

   Smazat
 8. Cesko nema Trumpa, cesko chcipne

  OdpovědětSmazat
 9. islámská galérka chce evropu poučovat

  "setněte jim hlavy a i končetiny" prý

  Zdroj: http://orlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=540458

  OdpovědětSmazat
 10. Stačilo by, kdyby evropští politici stály za svými občany jako stojí Erdogan za Turky. A v této fázi, kdo stojí na straně islamizace, toho považovat za vlastizrádce. Hitlerovi také k zabrání Evropy ze začátku stačila otevřená propaganda a nekompromisní odstraňování odpůrců.

  OdpovědětSmazat
 11. jestli se někdo s dvojím občanstvím cítí být více turkem, než němcem, rakušanem, holanďanem, tak si musí uvědomit, že mu němci, rakušani a holanďani také budou ochotní pomoci vrátit se do své domoviny

  OdpovědětSmazat
 12. Česko je na tom ješte ako tak,do voleb.Slovensko je už v islámske prdeli,v něm platí yyyzákon šaria,a Česko to také dostihne po volbách ako na Slovensku,sbohem Europo sbohem svoboda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem věřící ale ne fanatik! Jsem proti restituci a vraždění ve jménu boha jako by se měla církev omluvit za spáchané zločiny . Jsou to jen lide a k tomu zednáři a vše dávno napsány co bude .Každý člověk v něco věří ve víru ,v lásku a tak dále,tak víra je na denním pořádku. Kdo nevěří ale uvěří až bude umírat a bude v zívat Boha aby mu pomohl ale to už je pozdě , podle zásluh do pekel!!!!

   Smazat
 13. co se týče islámu, tak je jen na shovívavosti evropských zemí, že je tolerován a trpěn

  je to kriminální zločinná nauka, která je vlásek od zákazu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Katolíci nejsou zločinná nauka? Jste fakt praštěnej. Co to toho pořád serete náboženství? Hordy lidí se mazaně potloukají po světě kvůli snadným sociálním dávkám, a furt se do toho bude srát náboženství? Tak ať je nikdo neživí! Ať všude okamžitě zastaví vyplácení sociálních dávek - proč to neudělají nikde? A byl by s rajdáním po světě našup konec. CO do toho pořád serete to náboženství vy primitivové?

   Smazat
  2. propásl jsem svou půlminutu na odpověď

   Smazat
 14. Ale ale -a co tak najednou? Turci se rozlézají po Evropě pokud vím už déle než dvacet let. V každé evropské zemi je jich plno. Když makají desítky hodin za poloviční mzdy - reálné a normální je to všude - protože domorodí zmetci nechtějí dělat podřadné a málo placené práce, to bylo všude v pořádku. Nikomu nevadili. Začali vadit až teď, když Erdogan zrychtoval ty posraný pučisty, kteří se ho pokoušeli svrhnout - proč? To jako se má každý prezident každého státu okamžitě posrat a vzdát se, když na něj zaútočí podplacení a zorganizovaní prevíti? Erdogan -s každým kamarád asi jako Kaddafi - a najednou je šlus? A není to jen on - vystřídali se všichni. Husajn, Kaddafi,Mubarak, Janukovič, Asad - Husajn a Kaddafi už byli zabiti, Janukovič a Asad měli na mále, Mubarak je vůbec nemocný chudák, a ani jeho neušetřili. Žádný prezident se nesmí vzepřít sprostým pučistům? Co si jako myslí ten hnusný, posraný "západ"? Ty posrané štěnice, které si myslí, že budou poroučet celému světu? Turci jsou rozlezlí ve všech zemích. Rozlézají se už od dávna - nikdy to nevadilo. A teď snad chtějí ty svině vyvolat přes Turecko válku celé Evropě? Nedají a nedají si pokoj? Ať nechají Erdogana na pokoji, ať svoje pučisty třeba postřílí - co je jim do toho kurva pořád? Pinochet v Chille je také postřílel,i ten Filipínec - tak o co kurva pořád jde?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden z mála rozumných názorů na věc ( 15:58)

   Eskalace napětí mezi EU a Tureckem může vést a spíše povede k radikalizaci Turků, konkrétně u té druhé a především třetí generaci.

   Hlavouni v EU už si navykli mustrovat vše kolem,
   naprosto ignorují fakt, že několika milionová menšina Turků má své kořeny ve své původní vlasti,
   i když už mají i jiné občanství a nenarodili se
   v Turecku.

   V Turecku jsem byl v posledních 15 letech opakovaně a to nejen u moře.Snadno se tam domluvíte německy,
   hlavně u starší generace, která se vrátila domů.

   A nesetkal jsem se s jediným názorem,
   že by chtěli do EU, lehkovážně odevzdat svou státnost nevoleným byrokratům výměnou za strukturální fondy a dotace... (Jako ČR a ostatní)

   "Vždyť my už v té EU jsme, je nás tam několik milionů a jen bychom chtěli,aby cestování bylo bez víz..."
   To byl nejčastější názor napříč tureckou populací,
   ať mladou, nebo těch starších.

   Turecko je pro NATO a militaristy USA příliš důležitý partner, takže německá kancléřka obdržela už v Bílém domě noty, jak to zvládnout bez ztráty tváře, neboť i ona musí poslouchat.

   (Snad si někdo nemyslí, že pozvání statisíců vetřelců byl nápad z její hlavy ?!)


   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na diskuze k článkům NR vstoupil magor - to se hned pozná. Proč když máte takovou moc, proč neprojdete zdí mého bytu, a netroubíte tyhle hovadiny přímo - proč je píšete na klávesnici? Vibrační sféry, které ťukají do kláves hovadiny. Jste zfetovaný? Nechte si ty pitomosti pro méďu Béďu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16:19 - Kalousek?

   Smazat
  4. 16:39
   X.72 "Rok 1999 sedm měsíců
   Z nebes přijde velký král děsu,
   aby vzkřísil velkého krále z Angoulmois.
   Předtím potom, Mars bude vládnout štěstím."

   X.22 "Protože nechtěl svolit k rozvodu,
   o němž se poté bude soudit, že není hoden,
   král ostrovů bude vyhnán násilím,
   na jeho místo nastolen ten, kdo nemá žádné královské znamení."

   (Nostradamus, Prophéties)

   Přesně ten tu je a ten to je, žádný Kalousek, logicky, jak verše sdělují.

   Smazat
  5. Zjevení svatého Jana (Bible, Apokalypsa),
   kapitola 4. : "HODEN jsi Pane, přijíti slávu a čest a moc; nebo ty jsi stvořil všecky věci a pro vůli tvou trvají a stvořeny jsou."

   kapitola 5. : "Kdo jest HODEN otevříti tu knihu a zrušiti pečeti její.", "Pročež já plakal jsem velmi, že není nalezen žádný, kdo by HODEN byl otevříti a čísti tu knihu, ani pohleděti do ní.", "Aj zvítězilť lev (Čech), ten, kterýž je z pokolení Judova (sport judo), kořen Davidův ("pocházející" z lidu), aby otevřel tu knihu a zrušil sedm pečetí jejich.", "HODEN jsi vzíti tu knihu a otevříti pečeti její.", "HODEN jest ten Beránek zabitý vzíti moc a bohatství i moudrost i sílu i čest i slávu i požehnání." .

   Smazat
  6. "Rok 1999 sedm měsíců
   z nebes přijde ..." = v červenci 1999 mu muselo být kristových 33 let přesně, tedy narozeniny. Návrat Krista.

   Smazat
  7. Dovoluji si upozornit, že "král ostrovů" v tom X.22, znamená evidentně král kontinentů.

   Smazat
  8. Kristepane - odněkud vylezli trotlové, a budou i tady žvatlat nesmyslné trotloviny. Beránci zabití -- bla bla bla... je tohle vůbec možné? Jak se asi v reálu chová takový trotl? Jak mluví se svými sousedy a se svojí rodinou - nebo to jsou též takoví trotlové?

   Smazat
  9. To sděluje Bible, jsou to citace z Bible. A nebylo to snad tak, že Ježíš vstal z mrtvých?

   Smazat
  10. Aby bylo jasno: Narodil se v červenci 1966, jeho občanské jméno je Hoden ale v anglické výslovnosti, protože anglický jazyk je hlavním světovým a on je tak už znám v celém světě a pro celý svět, na těle má královská znamení, například logický znak vlády nad národy. Tedy skutečně existuje. Slib daný před dvěma tisíci lety lidem, byl plně splněn. Není Ježíš. Bible o návratu, respektive o příchodu konkrétně Ježíše, nic nesděluje, to je jen lží křesťanské církve aby ho mohla vyznávat více než skutečného Boha, protože byl člověkem.

   Smazat
  11. "Protože nechtěl svolit k rozvodu,
   o němž se poté bude soudit, že není hoden, ..." - takže Paroubek? Aha! Proto mluvil o těch Marťanech! Už je to jasný ....

   Smazat
  12. 23:59 - teda já! Jsem ročník 1966, akorát že mé jméno znamená Vládce světa! Ovšem v ruské výslovnosti ... ale to jsou detaily - a Paroubek je mým Prorokem!:)

   Smazat
  13. 7:45 Protože nechtěl svolit k rozvodu s pravdou, respektive s Bohem,... byl mafií usmrcen - umučen, protože jí překážel a znovuinkarnoval se do stejného jeho těla. Pomohlo mu k tomu udržení použitelnosti jeho těla požitím (vypitím) desítek litrů panenského olivového oleje při půstu, nepil ani vodu, protože to ten olej umožňuje. "Sláva olivovníku." (gloriae olivae). Národ rozhoduje o vlastním příslušníku a stejně jako u Ježíše, národ rozhodl o jeho smrti tak, že se přidal zištně na stranu mafie, která slibovala a stále ještě slibuje brzké bohatství, respektive obecně rychlý zisk a požitky.

   Smazat
  14. 7:47 Jeho jméno znamená Nejvyšší stupeň, akorát, že japonsky.

   Smazat
  15. ... v judu, konkrétně.

   Smazat
  16. 9:35 - ajo! Okamura!

   Smazat
 16. Ve vší slušnosti, mozek mi to nebere, rukavice vhozená mezi Tureckem a Holandskem ? Oba jsou členy NATa. Kdysi dávno napadlo Turecko Kypr a nic se nestalo a nedávno si paní kancléřová notovala s Erdoganem,uzavřel se obchod . uznali jsme stát Kosovo a na Kurdy jsme pozapoměli. Může mi to někdo vysvětlit ?

  OdpovědětSmazat
 17. OKAMUROVCI BOJUJÍ!!!


  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1344373608977481&id=858027300945450

  OdpovědětSmazat
 18. 16:44 - Jsi ještě větší debil, jak vypadáš! Jdi do prdele!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč se rozčilujete. Vždyť je to záznam, žádný padělek!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.