Reklama

.

.

pondělí 13. března 2017

Tymošenková oznámila, že Ukrajina je řízena z vnějšku

14. 3. 2017      zdroj
Vůdkyně opoziční frakce Baťkivščina v ukrajinském parlamentu Julia Tymošenková se domnívá, že na Ukrajině je zavedena vnější správa a že úřady vedou zemi k "absolutní ekonomické kolonizaci".  "Vnější správa je prováděna prostřednictvím loutkové vlády na Ukrajině: prostřednictvím prezidenta, premiéra, hlavy Národní banky a jejich ovládané většiny v parlamentu", prohlásila Tymošenková na briefingu. Přičemž neupřesnila, o čí vnější správu se jedná.


Tymošenková se domnívá, že je nutno urychleně začít "demontáž stávající moci", konkrétně začít odvoláním hlavy Národní banky Valerie Gontarevoj a premiéra Vladimíra Grojsmana.

10. února Baťkivščina navrhla Radě odvolat Grojsmana. Příslušný návrh byl zaregistrován na oficiální internetové stránce Nejvyšší rady. Avšak večer téhož dne dokument z internetové stránky zmizel. Tymošenková oznámila svůj záměr obrátit se na soud v případě, že se návrh usnesení znovu neobjeví na internetové stránce parlamentu. Baťkivščina nastolila otázku odstoupení vlády na pozadí krize, vzniklé kvůli růstu tarifů na komunální služby.

Předseda ukrajinského parlamentu Andrej Parubij zase uvedl, že podle zákona může být návrh usnesení o odvolání premiéra registrován pouze po předložení prezidentem nebo když bude podepsán 150 poslanci. Navrhl Tymošenkové, aby shromáždila potřebné podpisy a aby předložila tento dokument parlamentu opakovaně.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. Paní Tymošenková, voni jsou hlavaáá. Kromě idiotů to přece ví každý už od začátku Majdanu. Timošenková zřejmě nechce být zahrnuta mezi ty loutky, až budou spláchnuty jako použitý toaleťák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona o tom musí začít mluvit, protože už to i v TV řekl poslanec Ljaško.

   Mluvit o tom sice budou, vymění pár lidí, ale nic se nezmění, vnější řízení poběží dál.
   PB

   Vymazat
  2. Chazarská židovka Celia Kapitelman alias Julia Tymošenko holt byla odstrčena. Posloužila, dosloužila, ani peroxydový účes s falešným slovanským rustikálním copem už jí nepomůže.

   Vymazat
  3. Blbkivščina...

   Vymazat
 2. Ta má tak co kecat o řízení z vnějšku ,tenhle
  hnusnej a proradnej vejlupek všech nectností ,když to mírně nazvu..
  Ona s tím "vnějškem"přece od začátku spolupracuje
  a sama pobízela právě ony nečistè síly zvnějšku
  aby se na rozvratu podílely a za odměnu inscenovaly !a ona to byla a je ,kdo
  chtěla ruskou genocidu a vraždu Putina -
  tahle nečistá a zlodějská ,kriminální ženština..
  jedna z nejhorších majdanistek a teď dělá,jako by to nevěděla?
  možná,źe se od ní kámoši zvnějšku
  odvrací anebo je to opět lež vyslaná do světa pro budoucí zblblé voliče...
  image "mučednice" s nepravým věncem na
  zlomyslné hlavě,plné vražd..
  ..to je tahle osoba...
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už také ví, že bude jedna s Těch co je čeká PROVAZ tak začíná se bát - házet špinu na ty současné TUPCE a ZLODĚJE co zničili Ukrajinu a stejní Českou republiku ?? Nic nového ??

   Vymazat
  2. Už také ví, že bude jedna s Těch co je čeká PROVAZ tak začíná se bát - házet špinu na ty současné TUPCE a ZLODĚJE co zničili Ukrajinu a stejní Českou republiku ?? Nic nového ??

   Vymazat
  3. pražska vlaštovka přesně tak

   Vymazat
 3. Proboha, koho to ještě baví? samé kecy a nic, Novarepubliko, kašlete na takové kecy, děláte si mezi svými příznivci budoucí nečtenáře, a to je škoda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:38 Baví to např mně. Zrovna informace v tomto článku lecos signalizují a jinde se je nedozvíte. Jaké články byste si představoval vy, aby to nebyly "samé kecy"?

   Vymazat
  2. V globále máš pravdu, ale zrovnas netrefil ten správnej příklad! Tento článek je z hlediska hodnoty informací v pořádku! Obsahuje zásadní informaci že se Baťkivščina odvrací od režimu a žádá odstranění porošenkovci dosazených cizáckých elementů od moci v Kyjevě ...

   Vymazat
 4. Stejná špína jako ti nynější vůdcové, čili Kyjevská banda, možná morálně ještě horší. Jenom se jí historicky nevyskytla možnost být vrahem jako oni. Ono to na té Ukrajině je, jeden za 18 druhý bez dvou za dvacet. A plynová Jůlie, no to je z deště pod okap. Takže vzít klacky a vymlátit je všechny v čele s USA velvyslanectvím, to by byla trefa do černého.

  OdpovědětVymazat
 5. Za prvé, pro Ukrajinu už je pozdě. Za druhé, Timošenková jí nezachrání. Ta už své "kvality" předvedla.

  OdpovědětVymazat
 6. Ukrajina nema sancu dostat sa z problemov,navalili jej pozicky z MMF,ktore uz nikdy nesplatia.Neplatia energie,ukrajinske karpaty vyrubane a drevo predane EU.Dane obcania nemaju z coho platit,stat je len cierna diera,ktora obcanom nesluzi.A naviac,slovenski financni poradcovia,Miklos a Dzurinda,boh nech ochranuje Ukrajinu!

  OdpovědětVymazat
 7. Něco o tom musí vědět, taky má své loutkovodiče z venčí.

  OdpovědětVymazat
 8. Pornošenko v roli Caesara: "I ty, Brute Julio ?"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak vedle - ne? Tymošenková - a Brutus? Taková profláknutá kráva? Každopádně je dojemné, že zrovna ona něco takového prohlašuje.Asi už se potřebuje zmízat okolo potencionálně nového politického vedení Ukrajiny ( jestli zůstane vůbec zachována v dosavadním stavu) a vyzmízat si zase nějaké dobré postavení. Nic jiného na tom není. Krysy už si zvykly opouštět potápějící se lodi všelijak -a hlavně včas, dokud mohou ještě skákat - přeskočit na jinou loď.

   Vymazat
  2. Jestliže má kráva Tymošenková hodně daleko k Brutovi, má válečný zločinec Prasečenko ještě dál k Caesarovi. Obě zločinecké stvůry měly už dávno stát před mezinárodním soudem v Haagu, za své krvavé zločiny.

   Vymazat
 9. Svému osudu stejně neunikne,ať dělá co dělá.
  Nakonec skončí v ČR,jako její povedený manžílek.
  Taky dostane azyl.I s ukradenými miliony.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 10. Já bych jí ustřihla cop a bylo by! Někomu by se třeba hodil.

  OdpovědětVymazat
 11. Ukrajina má jedinou šanci : Znárodnit veškeré podniky , zavést do zemědělství kolchozy - dosadit do vedení podniků inteligentní a schopné ukrajinské vlastence, zavést pevné ceny a mzdy a 40let tvrdě pracovat(to mimochodem Ukrajinci umí). A až to daj 40let do kupy, pak to může nynějším vlastníků zase vrátit, aby měli co rozkrádat a tak dokolečka dokola.... Viz naše OKD,až do z našich dani dáme do pořádku, pak to panu Bakalovi zase za kačku odprodáme, prto nezapomeňme volit asociální demokracii.

  OdpovědětVymazat