Reklama

.

.

čtvrtek 23. března 2017

V Londýně proběhl teroristický útok na britský parlament. Útočník autem přejížděl chodce, pobodaný policista, zastřelený útočník, mrtvá žena a zranění v kalužích krve na chodnících! Za útokem je ISIL?

- VK -
23. 3. 2017 AE News
 

Právě před několika okamžiky*) proběhl v Londýně teroristický útok na budovu britského parlamentu [1]. Podle informací radikální islámský útočník [2] vybavený kuchyňským nožem chtěl autem probourat hlavní bránu do Westminsteru, nepovedlo se mu to. Vystoupil proto z auta a zaútočil na ostrahu budovy. Ta ho zastřelila. 


Při útoku pobodal policistu. Útočník během cesty autem k Westminsteru ovšem navíc útočil i na chodce na mostě Westminster Bridge, v okolí leží na chodnících a po cestách podle posledních informací už 20 zraněných, které útočník autem přejel. Jedná se o zjevný teroristický útok. Policie celou oblast uzavřela a zatím média mlčí o identitě útočníka. Zajímavé je načasování. Dnes je tomu totiž přesně rok, kdy proběhl teroristický útok v Bruselu na tamním letišti. Psali jsme tehdy o tom v článku zde.


Místo činu, na zemí oběť po útoku autem

Německá alternativa má jasno, útočil ISIL a je to odezva na výzvu, kterou Islámský stát minulý týden vydal na internetu, že vyzývá všechny mudžahedíny ve světě, aby útočili proti západním cílům a využívali všechny prostředky. Americké tajné služby měly tentokrát pravdu, že se něco chystá. Včera USA zakázaly všem cestujícím z celkem 8 muslimských zemí při cestě do USA brát si na palubu letadel elektronická zařízení větší, než je mobil [3]. K zákazu se o několik hodin později připojila i Británie, která tentýž příkaz uvalila kupodivu i na všechny lety do Británie ze Saúdské Arábie [4]. Americké tajné služby dostaly informaci, že se chystá blíže neupřesněný útok. Jak je vidět, něco se opravdu chystalo. Útok na britský parlament jedním mužem ovšem nemá nijak zvláštní nebezpečnost, protože budova britského parlamentu nepatří mezi. tzv. měkké cíle pro teroristy, ale naopak patří mezi ty nejtvrdší a nejlépe chráněné.

Přímý přenos RT z místa činu:

 

Donald Trump bude na koni


V tomto ohledu musím zdůraznit, že cílem tohoto útoku nebylo něčeho dosáhnout ve smyslu terorismu, ale spíš ve smyslu vyšších procesů řízení. Vsadím hlavu na to, že tento útok nyní bude modelově použit jako argument pro navyšování rozpočtů rozvědek a armády, a to nejen v Británii, ale zejména v USA. Hlavní otázkou teď je původ útočníka. Média hovoří o islámském radikálovi. Pokud se potvrdí informace alternativy, že se jednalo o muslima, bude to voda na mlýn amerického prezidenta Trumpa. Ten použije tento útok jako modelový argument před Kongresem doma, že jeho dekrety (zakazující cesty muslimům do USA z převážně muslimských zemí) jsou oprávněné, a že tím chrání Ameriku právě před podobnými útoky, jaký se teď stal v Londýně.


Záchranáři nakládají útočníka, který ještě v té době žil, do sanitky

Není třeba spekulovat, jestli byl útok zinscenovaný a na objednávku, protože ISIL minulý týden na internetu vyzval k těmto útokům, takže tento čin je prostě reakcí islámské fronty ve Velké Británii na tuto výzvu. Jenže znovu a znovu se ukazuje, jak bezzubá je Evropa nechápe, že zpřísňování zbraňových zákonů v EU nezabrání terorismu. Nejdostupnější zbraní v Evropě je osobní automobil. Lze s ním zabít za jednu minutu více lidí, než se samopalem a několika zásobníky. Stejně tak obyčejným kuchyňským nožem, např. v přeplněném voze metra nebo v tramvaji, kde útočník na malém prostoru může pobodat desítky lidí, kteří v šoku nebudou schopni rychle a adekvátně zareagovat.

 

Útok autem a nožem je smrtelnější, než použití střelné zbraně


Speciální jednotky a policisté vědí, že jednou z nejnebezpečnějších zbraní je právě nůž. Na rozdíl od projektilu, který může tělem projít, nebo se zastavit o kost, způsobuje nůž devastující zranění vnitřních orgánů. Samotná pistole s ráží 9mm nemusí člověka zaručeně zabít, ale nůž je jistota, zejména při velikosti a výšce čepele, která odpovídá kuchyňskému noži na maso, na dranžírování apod. Mezi džihádisty jsou nože velmi oblíbené, protože je to tichá zbraň, která nespouští paniku a rozutíkání obětí a lidí na všechny strany. Při výstřelu z pistole nastane zmatek a všichni se rozutečou. Na místě zůstane jedna oběť, pár postřelených. Nůž ovšem může skončit v tělech mnoha lidí a podle místa zásahu si nemusí oběť ani ničeho všimnout prvních několik sekund.


Žena jako jedna z obětí útoku na Westminster Bridge


Podle posledních informací jedna žena po útoku autem na Westminster Bridge zemřela. Je potvrzeno 12 dalších zraněných, kteří leží na silnici a lékaři je ošetřují. Toto je smutný vzkaz všem poslancům do EU, všem těm vlastizrádným zástupcům, kteří komplikují přístup občanů k legálním zbraním, zatímco džihádisté v Evropě zabíjejí lidi obyčejnými auty a noži. Pokud se na vás vyřítí útočník s nožem a nemůžete utíkat, střelná zbraň je jedinou adekvátní obranou. Pokud útočník použije auto, může se legální majitel zbraně bránit střelbou na kabinu, stejně tak může občan útočníkovi prostřelit pneumatiky. Jenže režimy evropských zemí nechtějí tyto obranné mechanismy občanům dovolit, protože se bojí, že zbraně mezi občany by se mohly jednou obrátit proti vládnoucím elitám.


Muž na Westminster Bridge sražený autem útočníka

Je to něco podobného, jako když manžel škrtí manželku, v jedné chvíli se jí podaří doběhnout k telefonu a zavolat policii a operátor na druhé straně řekne, že má zachovat klid a do 15 minut tam někoho pošleme. No, za patnáct minut je pro teroristu už dávno vymalováno. Policie přijede na místo a už jí nezbude nic jiného, než sbírat po silnici těla přejetých chodců. Policie před malou chvílí oznámila, že zatkla v souvislosti s útokem už dva lidi na Westminster Bridge. Není zatím jasné, jestli jde o podezřelé anebo o hyeny, které olupují zraněné na silnici a prohledávají jim kapsy. Něco podobného mají ve zvyku rumunské etnické gangy, které při nehodách na britských silnicích zastavují a vybírají věci z havarovaných aut, zatímco zranění lidé uvnitř čekají na vyproštění. Situaci budeme v průběhu večera a zítřka podrobně sledovat a budeme se jí, kromě jiných témat, věnovat i v pátek na Svobodném rádiu.


Aktualizace 22.3.2017 - 21:00:

Zastřelený útočník

Podle posledních informací [5] si teroristický útok v Londýně vyžádal už 3 mrtvé a dokonce 20 zraněných. Už je známa i fotografie útočníka. Mělo by jít o muslimského pouličního „chantera“, tedy náboženského kazatele jménem Abu Izzadeen, který byl známý svým kázáním proti zkažené západní konzumní společnosti. Je to evidentně arabský muslim [6].

-VK-
Šéfredaktor AE News

*)  článek vyšel včera

108 komentářů :

 1. karel spáč řekl že to je to samé jako nehoda taky umíraj lidé

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně souhlasím. Je to prosté obohacení místních obyvatel jinou kulturou. Musí si přivyknout! Je potřeba vítat a jásat ještě více, abychom dokázali, že TO dokážeme.
   Naši politici "jsou s námi". -D

   https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/03/23/zase-budem-vsichni-londyn/

   Vymazat
  2. Karel spáč to má bezpochyby v hlavě srovnané a každá, nahlas vyslovená myšlenka, tohoto génia by měla vstoupit do učebnic. Jednou se naši potomci nebudou stačit divit, co chtělo dělat presidenta.

   Vymazat
  3. PŘEDSEDKYNĚ BRITSKÉ VLÁDY MEIOVÁ SDĚLILA:
   "LIDE BY SE MĚLI CHOVAT NORMÁLNĚ JAKO BY SE NIC NESTALO". Jinými slovy, měli by se nechat dál vraždit a dělat jako, že se nic neděje!!! Evropa pod vedením Evropských politiků vypadá jako stádo blbců, které jde na porážku.

   Vymazat
  4. Khárl je zbabělej kosmopolitní zednář bez národnosti! To jeho otec byl pravý vlastenec! Už za První "obřezané" republiky se nebál napsat pravdu o vládnoucím režimu a ani později pak husito-komoušské lůzy, když coby zástupce české šlechty na českém sněmu 25. Listopadu 1889 pronesl, dále přímo cituji:
   „My nejsme potomci oné husitské šlechty, která protestovala roku 1415 na sněmu českém proti koncilu kostnickému. My jsme potomci oné katolické šlechty, která u Lipan porazila Tábory a na Bílé hoře husitské sbory české. My vidíme v husitech ne slavné bohatýry, ale bandu lupičů a žhářů, komunisty 15. Století, a my Schwarzenbergové, budeme bojovat proti všem novohusitům s touže rázností, jako pánové z Růže bojovali proti starým husitům.“

   Vymazat
  5. Hmm, Mayová... Že zachovala sama klid, když do plotu u Parlamentu naboural jeden barevný muslim ozbrojený KUDLOU... Mayová zdrhla vrtulníkem do kamsi, poslanci jako jeden HERO vletěli střemvhlav do sklepa, místo pokračování v zasedání... a hráli si v lepším případě na osiku... pokud se neposchwarzenbergovali...

   Takže jeden BABOON s půjčeným osobákem a kudlou díky degeneraci Britů vyřadil na celý den zákonodárný sbor GB a donutil jej, místo plněné povinností, si dělat veřejně do kalhot.

   John BULL by je za takové chování nechal svého času protáhnout pod kýlem trojstěžníku. Tehdy se tak chovali možná černoši, ale ne Angličané. Jejich geny ovšem tehdy byly Evropské!

   Vymazat
  6. myslím, že to nejdůležitější pro nás v tuto chvíli je, že se na alternativě práskají jména a IP adresy čtenářů přispěvatelů

   a to dokonce adminem AENews

   Vymazat
  7. dodatek, četla jsem to pod jedním komentem,ale také jsem četla, že se tam dost maže, tak to asi smáznou

   Vymazat
  8. Anonymní 24.března 2017 21:40

   A proč je to "nejdůležitější pro nás", smím-li se optat?

   Vymazat
  9. 21:40
   Copak, hochu - už sereš strachy?

   Vymazat
 2. karel spáč měl umřít dávno a nekazit vzduch svými málo často vyměňovanými plenami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle nejnovější pražské pověsti prý bylo v prostoru Pražského hradu a v bezprostředním okolí Arcibiskupského a Schwarzenbergského paláce zahlednuto VLKODLAKU PODOBNÉ STVOŘENÍ S MOTÝLKEM zmateně tam pobíhající. Podle některých, od Černého vola se vracejících Malostranských, to mělo mokrou jednu nohavici...

   Vymazat
 3. Proč ten otazník na konci titulku ?

  OdpovědětVymazat
 4. Co na to říci, snad jen to, že je to jen další z řady nekončících útoků někoho, kdo je neskonale frustrován z pobytu v prostředí, které je mu cizí. Protože člověk věřící v jakého-koli boha, nemusí být militantní ke společnosti, dle mého názoru se militantním stává z mnoha důvodů. Propustili ho z práce, opustila jej milenka, ponížil ho jeho šéf, kdesi u něj doma mu vyvraždili rodinu, co já vím co tyto fanatiky vede k tomu, aby se opásali výbušninami, aby sedli za volant vozidla, aby se vyzbrojili a šli zabíjet. Nevím jak dlouho toto vyvražďování bude trvat, nevím, kolik nevinných lidí ještě rukama těchto šílenců zemře, nevím jak dlouho se západní demokraté budou ujišťovat, že se terorem nenechají zastrašit, nevím jak dlouho si budou posílat ujištění, že spolu navzájem soucítí, nevím, nevím, nevím. Co však vím téměř jistě je fakt, že všichni, ti, kteří mne ve jménu lásky v boha, či ve jménu lidskosti, humanity a další spousty důvodů přesvědčují, že imigranti jsou vlastně naše spása a blaho pro naši společnost a že je mou POVINNOSTÍ je vítat a hostit, tak všichni tito vítači mají na rukou krev obětí, které už zemřely tak i těch, které teprve příjdou. Ať už se jedná o poblouzněného papeže, poblbanou Merkelovou, přes spoustu nenažraných neziskových organizací a konče všemi těmi redaktůrky té jejich České telževize. Ti všichni jsou spolupachatelé těch hrůz. Nevím, zda si to někdo z nich přečte a zda by s mým názorem souhlasil, ale je mi to jedno ale já to cítím právě takto. František

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. František nýmand sobotka se prý nenechá zastrašit je o tom článek na PL a další článek je o kvotách tak sobotka se nevyjádřil ostatní otočily a kdu migraci podporuje naše záchrana je SPD a vystoupení z eu jinak lidé z eu jezdí po africe a lákaj afričany k migraci pak je chtějí vyhrožováním dát k nám a z vašim příspěvkem souhlasím

   Vymazat
 5. Anonymní 10:37
  Proto je tam otazník,že bude řečeno něco v tom duchu,byl to psychopat pod vlivem léků.
  Nebo někdo poslech Erdogana,přece vyhrožuje Evropě.

  OdpovědětVymazat
 6. Zmařených lidských životů je škoda, ale jinak mi není Británie vůbec líto. Mají co si udělali a mohou poděkovat politikům jako Blair a podobným. Spolupodíleli se na zločinech USA v celém arabském světě. Svou vlastní zemi nechali zavšivit póvlem ze svých kolonií za honbou levné, otrocké pracovní síly. Pyšně se holedbali do světa. Teď sklízejí plody své koloniální a hloupé politiky, stejně jako Brusel, ale i Paříž a Německo nebo Švédsko s Itálií. Jediná jejich naděje je pochytat přivandrovalce, naložit na lodi a transportovat do zemí původu. Pokud to neudělají bude toto u nich a nejen u nich běžné. Taky si vzpomínám, že jim nedělalo stejně jako Kanadě potíž zavádět víza pro občany České republiky z důvodu migrace našich opálených spoluobčanů. To jim šlo, tak to teď mohou aplikovat i na jiné více opálené soudruhy.Češi, Slováci, Poláci pro ně nebyli dost dobří, dost slušní dost In. Tak ať si to tam teď užijí a obohacují se!!! Jen dotaz. Ten vrah byl inženýr,projektant, konstruktér, doktor, architekt, programátor, filosof, právník nebo co?
  Asi nedostal chudák to správné uplatnění, tak byl z toho zoufalý.

  OdpovědětVymazat
 7. Multi - kulti, nikdy nebude fungovat. Ti co propagují a prosazují přistěhovalectví muslimů do křesťanské Evropy, to moc dobře vědí a proto to organizují i když většina obyvatelstva Evropy vůbec nechápe proč. Většině obyvatelstva je jasné, že lidé z Afriky a z Asie se nikdy nepřizpůsobí a nikdy sem nešli, aby tak učinili. Ba naopak, jsou vychováváni, že my Evropani jsme psi a musíme jim sloužit. Nám je neziskovými, nevládními organizacemi předhazováno, že i od nás když lide emigrovali, tak jim na západě pomáhali. Ale všem je jasné, že to z daleka není totéž. Naši lidé, když emigrovali na západ, byli odhodlaní se co nejdříve naučit jazyk a hned začít pracovat, jak jim to bylo umožněno. To že, dnes už miliony imigrantů z Afriky a Asie, tady nikdy nebudou pracovat a my je budeme živit, to je už jasné úplně všem. Stačí si poslechnout Erdogana co říká svým krajanům v Evropě. Říká jim aby měli co nejvíce dětí, nejméně pět, aby ovládli nás Evropany, aby jsme se stali jejich otroky. V Německu si mysleli, že Turci kteří se nastěhovali za prací do Německa v sedmdesátých letech minulého století, dnes už budou rodilí Němci, kteří se budou stavět za Německo. Až nyní zjistili, že tomu tak vůbec není a Turečtí Němci jsou především Turci, kteří pořád drží palce a poslouchají Erdogana a pokud by jich bylo tolik jako Němců, nebo dokonce víc, dnes by Němci museli poslouchat Turky, kteří by se s nimi vůbec nemazlili. V Istanbulu ještě před dvěma lety chodili ženy oblékané evropským stylem, v džínách a v krátkých sukních. Jeďte se dnes podívat, jak vypadá Istanbul. Všechny ženy mají šátky a dlouhé hábity. Je s podivem, že Evropa páchá sebevraždu a dnem i nocí dováží do Evropy statisíce lidí, jejichž jediným úkolem je rozvrátit vše co tady staletí naší předkové v Evropě budovali. Jsme svědky začátku konce Evropy. Že by se stal zázrak a někdo změnil nesmyslné zákony, které nás nutí s otevřenou náručí přijímat Afričany a Asiaty, mezi kterými je cela řada těch, kteří nás přišli vraždit, to se asi nestane. Ale nebude to po prvé v historii lidstva, kdy méně vyspělá civilizace zlikviduje tu vyspělejší, ale nutno podotknout, že ta vyspělejší si za to může sama.

  OdpovědětVymazat
 8. Utoku bude vic. Trump ma pravdu, zavrit hranice!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vedoucí "ELITY" EUroafriky byly proti Trumpovi a podporovali krvelačnou, promigrantskou, protiruskou bestii Clintonbabu. Tak se nejdříve musí probrat lidé a ty židozednářské a vlastizrádné neřády vypakovat!!!

   Vymazat
  2. Anonymní23. března 2017 11:32
   "Utoku bude vic. Trump ma pravdu, zavrit hranice!"

   - K čemu má být dobré "zavírání hranic", když naprostá většina útočníků dávno žije v zemích, kde útočí?

   Vymazat
  3. 17,32"K čemu má být dobré zavírání hranic, když naprostá většina útočníků dávno žije v zemích, kde útočí?" To jako chceš čekat, až jich bude řádově ne milony , ale desítky a stovky milionů ? Ty jsi tedy maminčina hlava , viď ?

   Vymazat
  4. 19:15
   Kde bereš desítky stovky miliónů? KOLIK PŘESNĚ jich je u vás v obci? To tam všichni chodíte se staženejma kalhotama jako Okamura nebo Konvička? Všichni bečíte hrůzou? A jiné starosti nemáte?

   Opakuji, že drtivá většina těch vrahů vraždí tam, kde se narodili. A mají francouzské, britské, belgické nebo německé občanství. To se ti ještě nedoneslo? Nebo je tak těžké to pochopit?

   Vymazat
  5. protože vrah pokud je pronásledován
   musí ty hranice překročit někam mimo pronásledování
   hranice tady teď my
   hranice zákony
   stále stejný princip parazita a jeho
   univerzálních peněz pro univerzální vrahy
   bez Protiprogramu univerzálního Programu
   parazita nelze

   Vymazat
  6. 19:23 KOLIK PŘESNĚ jich je u vás v obci?https://www.youtube.com/watch?v=KqW5pVm_vBw

   Vymazat
  7. Anonymní 23.března 2017 20:34

   Jak KONKRÉTNĚ souvisí nákup parcel v Teplicích s útoky fanatiků v Londýně, Paříži nebo Bruselu?

   Vymazat
  8. 19:23
   Ty si stáhneš kalhoty, až v té vaši Horní Dolní bude víc čmoudů než vás domorodců. To jsem zvědavý, jak budeš bečet ty. Okamura a Konvička vědí o čem mluví. Volte Okamuru, jediná možná volba proti čmoudům a zrádným politikům. Děda II.

   Vymazat
  9. 20:49
   Jsi jak papoušek a žvaníš hlouposti!

   Vymazat
  10. 20:42-Pokud byste používal mozek k tomu,
   k čemu je určen,tak by Vám to došlo i bez
   nápovědy.Jde o to,aby se usadilo co nejvíc
   muslimů,kteří tvoří základnu teroristům.
   Jsou zatím docela potichu,ale to brzy
   skončí.Jen co jich bude pro ně dostatečné
   množství.Už před lety to veřejně řekla
   jedna z těch muslimek.Je nás tady zatím
   málo.Ve Francii už by hořela auta a byly
   pouliční nepokoje.Bylo to po policejní
   šťáře v muslimské modlitebně.Tak už víte,
   jak spolu ty věci souvisí?
   Petr Majevský

   Vymazat
  11. Anonymní Majevský 23.března 2017 21:02

   Kuvajtští zazobanci budou tvořit "základnu teroristům"? Spadl jste z višně?

   Vymazat
  12. Skoda ze nepodrizli tebe, vlastizradny slunickari, Jando, vitaci, havlovce
   Vylez na svetlo at vidime Karla Curdu pred obesenim

   Vymazat
 9. „… útočil ISIL a je to odezva na výzvu, kterou Islámský stát minulý týden vydal na internetu, že vyzývá všechny mudžahedíny ve světě, aby útočili proti západním cílům …“
  Ve zprávách hlásili, že tento útok byl přesně rok, po nějakém jiném, který se odehrál v Belgii. Těmito hrami s čísly, nebo datumy, se nezabývá ISIL, ale jiné síly.
  Takže mi spíše vychází, že vládci ISIL, peněz a vůbec všeho, oním prohlášením pouze vytvořili plánovanému útoku, mlhovou clonu. Hra symbolů pokračuje, bohužel herním polem (nebo jak říká Pjakin, travou na bojišti) jsou náhodní občané. P.K.

  OdpovědětVymazat
 10. Právě tak to bude pokračovat u nás.
  Vláda a Babiš už dali pro začátek do rozpočtu půl miliardy na zajištění stejných imigrantů.
  A my je znovu zvolíme.
  Jediné co by to ještě mohlo zastavit by snad mohlo být - zajistit při volbách ústavní většinu pro SPD Okamuru.
  Ale to vy milí mladší spoluobčané asi neuděláte. Tak já doufám že ještě stihnu umřít věkem v pohodě doma.
  Vám přeji pokud možno v rámci možností co nejlepší pohodu při umírání nikoliv věkem ale po zemi na ulicích.
  I svým mnoha malým vnoučatům.
  Budu volit, i s rodinami dětí, SPD Okamuru. Na ústavní většinu to asi ještě stačit nebude. Děda.
  -----


  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poplach-v-Italii-Za-jediny-den-k-jejim-brehum-dorazily-tisice-uprchliku-Vetsinou-mladych-muzu-Zeme-hrozi-ze-480442

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dedo,dedo,ty starej vul!Povidas Okamuru?Souhlasi s NATO,je za migranty a sel by do koalice a jinak,velice slaby odvar cajicku,nebot mu minule spolustranici rozebrali stranu na soucastky...

   Vymazat
  2. 23. března 2017 13:47 - to tedy kecáš a hodně !!!!

   Vymazat
  3. 13:47
   Pořád stejné argumenty vytažené z kontexu. Jiné už nemáš? Kolik ti platí blbečku? D.II

   Vymazat
 11. Žàdnou legální migraci!Vůbec žádnou migraci!
  všechno vypakovat a bude pokoj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, všechno vypakovat, včetně vlády!
   pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 13:01
   Až tě dostanu na pitevní stůl,tak ta pizda,která s tebou nešvihla o patník radostí zhebne ty havlobanderovskej vohone

   Vymazat
  4. 14:18

   Netuším co jsi chtěl tím shlukem náhodných písmenek říci, ale zřejmě něco moc urážlivého a výhružného :-D

   Vymazat
  5. 14:23 to poznas, havlozrudo

   Vymazat
  6. pražska vlaštovka 23. března 2017 12:27

   A bude pokoj a budete si číst Kronenzeitung?

   Vymazat
  7. Vypakovat jistě! Ale na rvnm místě naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Vymazat
 12. a scvrklá kunda Mayová pronese,že se nenecháme zastrašit:-).Bude třeba se ozbrojit a bránit se tomu ksindlu....zabíjet je,stejně jako to dělají oni nám.Kdy už to konečně pochopíme.Jsme ve válce!!!!Nemůžeme se nechat jen tak zbůhdarma zabíjet,tváří v tvář tomu euroksindlu nahoře.Domoobrana,zbraně.Na hrubej pytel hrubá záplata!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.narodnidomobrana.cz/kontakty

   Vymazat
 13. Budu volit Okamuru a nacionalisty.Národe povstaň a braň se...než bude úplně pozdě...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. března 2017 12:35

   "Budu volit Okamuru a nacionalisty.Národe povstaň a braň se...než bude úplně pozdě..."

   Jasně, Kanimůra založí pohotovostní oddíly protiarabských kamikadze!

   Vymazat
  2. 17:37-Svou inteligenci jste nám dokázal.
   Umíte také něco jiného,než komolit jména?
   Asi těžko,vy hrdinný anonyme.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. Anonymní23. března 2017 21:08

   S Vámi se určitě nemohu měřit, statečný reku pod pseudonymem "Majevský". Ale žerty stranou: ať si kdo che volí Okamuru, ale bude to jen projev bezradnosti nebo zoufalství. Ten člověk je jako politik ukázkově neschopný.

   Vymazat
  4. 21:16- co nám nabídnout tip "ukázkově schopného politika"?

   Vymazat
 14. Proč mi Britů není líto - asi proto,že si za to můžou sami.Teď jen poděkovat té svini - Blairovi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, hajzlům, jako je Blair a jemu podobní, nikdy nic podobného nebude hrozit.

   Vymazat
 15. " .... který byl známý svým kázáním proti zkažené západní konzumní společnosti."
  =============================
  No to má ovšem mnoho společného s názory Nové republiky a autory zde publikovanými a drtivou většinou diskusních idiotů.
  Můžete si s nebohým islamistou podat ruce. Kdy plánujete nějaký útok na "zkaženou konzumní západní společnost" vy? Nebo na to nemáte koule?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nehavluj tady, Jando

   Vymazat
  2. 12.48 bájivá lhavost je vaše diagnóza, co ještě nám o sobě sdělíte?

   Vymazat
 16. .. to : KOMANDANTE ! ! !
  Zrzek nas maze - a ja mam banana jak ?
  Uz sem zapomel , jak se jmenuje ten Op.
  Ale toho Bog-da nebude.. mam "B" bezva NAPAD !
  nick HOLONULU - w.r.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi umej jen mazat

   Vymazat
  2. nechte toho,hrabě,
   tedy pokud není sranda.to pak jo.
   maže? no asi není vždy nálada na srandičky,ogare,zřejmě nezvládáte zařazení
   v komunitě a děláte bordel.No,možná jste
   skutečně škodná.
   Tak si dáme nějaké hranice.
   Časoprostorové. U uvidíme.

   Vymazat
  3. 19:57 co tady tad divne zvanis
   A hajis havlovskeho koroyhvicku Dvoraka
   Chvili cinka, chvili maze, chvili se nafukuje, pak sedi ve vezeni

   Vymazat
  4. 19:57 a neurazej, zaradit se mezi korouhvicky typu Dvorak co cinka a necinka tada nechci
   To ty se zarad, cesky nevolniku

   Vymazat
 17. Co panikaříte. To nás jenom jeden muslimský, jaderný fyzik obohatil. Hlavně, že evropští politici nevyvolávají paniku a hodlají setrvat ve vyznávání svých hodnot. Bohužel, nehodlají při jejich prosazování vysednout ze svých opancéřovaných limuzín.
  Jediné, co je mi na celé události sympatické je to, že onen pošuk hodlal, podle všech známek, proniknout až do britského parlamentu. Škoda, že se mu to nepodařilo. Možná by jsme od politiků zaznamenali změnu rétoriky.

  OdpovědětVymazat
 18. Komentáře již nemám čas číst, takže nevím jestli si někdo nevšiml stejné věci jako já. Je pro mně podivné, že policisté musí zastřelit vystoupivšího z auta muže z nožem v ruce. Takže opět terorista byl usmrcen. Byl někdy dopaden?? Žeby policie nebyla vyškolená k tomu jak zneškodnit chlapíka z nožem? Co to je za policie? To mnohdy dokážou hospodští rváči.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím jak vy, ale já bych také nejdříve střílel. Už jenom proto, že nemuselo být zřejmé, zda pod košilí nenese nálož. U těchto pošuků jeden nikdy neví.

   Vymazat
  2. Hricáku,
   jaký pošuk porád? Vždyť bojoval i za tvoje zájmy. Vždyť ty jsi přece také proti zkažené západní konzumní společnosti. Nebo ne? On za tebe udělal špinavou práci na kterou ty nemáš koule. měl by jsi ho oslavovat jako hrdinu.

   Vymazat
  3. Anonymní13:25
   Co kdyby mluvil,kdo ho navedl,nebo prozradil další.

   Vymazat
  4. 13:25 a 13:49

   Konspirační vymaštěnci opět exhibují svými paranoidními debilitami

   Vymazat
  5. 13:58 nebuc tady vole

   Vymazat
 19. PŘEDSEDKYNĚ BRITSKÉ VLÁDY MEIOVÁ SDĚLILA:
  "LIDE BY SE MĚLI CHOVAT NORMÁLNĚ, JAKO BY SE NIC NESTALO". Jinými slovy, měli by se nechat dál nechat vraždit a dělat jako, že se nic neděje!!! Evropa, pod vedením Evropských politiků vypadá, jako stádo blbců, které jde na porážku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... a politici by měli jít vzorem a
   --- spávat (ve spačáku či stanu) na silnicích,
   aby ukázali že je bezpečno.
   Děda.

   Vymazat
 20. budeš konat teror je pro muslima přikázání

  OdpovědětVymazat
 21. korán je pro muslimy úřední povolení zabíjet nevěřící

  OdpovědětVymazat
 22. Každej správnej Čech by měl podpořil toho nejsprávnějšího premiéra Sobotku a bez reptání přijmout v naší zemi oněch přidělených 6.200 imigrantů muslimského vyznání. O tom vyznání, ale i o celkových počtech příslušníků zbytků imigrantských rodin (které jsou v Turecku nebo uvíznuli jinde na cestě), které za imigranty přijdou v rámci slučování rodin až ve druhé etapě, budou obyvatelé Tschecherei včas informováni ze strany Frau Merkel. Ale nejdříve asi hodinu po sečtení všech hlasů v parlamentních volbách, rozhodně ne dříve, aby je to neovlivnilo v neprospěch Bohuslava a spol.

  OdpovědětVymazat
 23. černé na bílém to tam stojí

  OdpovědětVymazat
 24. ANTVERPY!
  Do par dni prijdou dalsi utoky. A ceska vlada bere bezence. Pul miliardy je pripraveno, cesti chudi budou obetovani

  OdpovědětVymazat
 25. Trumpe, ani jednoho!
  Hloupa evropa at chcipne. Kdyz neumi strilet a branit se.
  AMERICA FIRST

  OdpovědětVymazat
 26. 15:20 V posledních deseti letech jsem navštívil "nedostižné" metropole Berlín, Paříž a Londýn. Všechny tři měly něco společného, když jsem se večer procházel ulicemi těchto velkoměst, tak jsem byl snad jediný běloch v ulicích. Všichni ostatní pěšáci byli zřejmě bývalými příslušníky kolonií (v případě Paříže a Londýna) nebo potomci dříve pozvaných gastarbeiterů do německého průmyslu (v případě Berlína). Vzhledem k vysokému podílu těchto obyvatel se už ani nedivím, proč se s námi chtějí o ně podělit za každou cenu. Bohužel to místní školení v ČR o multikulturalizmu nějak ten západ odfláknul. Zřejmě také proto, že za lektory si západ zaplatil jenom pražskou kavárnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:41
   Zapomněl jste ještě na jednu z "metropolí"
   a to na Vídeň!(Istanbul pur!)
   nejhorší je na tom podle mně ještě taková "maličkost", která mně jako komunikativního jedince zde vždycky dostane..Tady se lidi už spolu ani nebaví - byla jsem z domova (Praha),že se prostě mluvilo všude o všem s kýmkoli -v tramvaji ,ve frontě- prostě už z toho důvodu ,že obyvatelstvo mělo něco společného ;svoje zážitky,problémy sdělovali si svoje zkušenosti, domovinu ,převážně svojí čtvrť ,kde se znali ,potkávali ,chodili spolu do škol-sourozenci chodili zase s jinýma sourozencema na nižší nebo vyšší stupeň ..,
   prostě člověk šel do města a určitě někoho potkal a zakecal se...do určité ,již bohužel menší, míry to funguje dodnes..
   tady ale ne..silně polarizovanà společnost,na jejíž nálady se jeden nemůže ani spolehnout -v domě neustále jiní nájemníci ,zpravidla tmavé odnože...pomalu nic společného .
   Je jedno ,že ovlàdáte jazyk-y; je to jedno ,každý je odjinud.razantní změna v posledních letech na tuto úroveň.
   Mně osobně vždycky největší radost udělají
   ti naši-slovani-zaplaťpánbůh ještě tady jsou.
   j

   Vymazat
  2. 16:48 sorry, ve Vídni jsem byl jenom těsně po revoluci, Vídní pouze projíždím cestou na jih k moři a nezastavuji

   Vymazat
 27. když to nebudete vy, kdo islám nebude tolerovat, tak to za vás nikdo jiný neudělá

  nemusí pršet, jen když kape

  přejetý sem, pobodaný tam, uřízlá hlavička k uřízlé hlavičce, ono se to nastřádá

  OdpovědětVymazat
 28. Každý kdo je proti uprchlíkům páchá trestný čin a bude odsouzen. Hned po volbách Bohuslav sobotka který bude zvolen otevře svou náruč uprchlíků po vzoru Merkelové. Česko bude novým přístavištěm milionů uprchlíků, které budeme živit a kteří si na nás budou stěžovat že je diskriminujeme. Budou se tady stavět mešity a kolonie uprchlíckých sídlišť do kterých se policie bude bát jezdit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bohuš bude vyvažovat, když přijme dva tři milióny Ukrajinců, tak se budou stavět i pravoslavné chrámy

   Vymazat
 29. muslim je definován povolením zabíjet nemuslimy, to je v koránu

  muslimové vás podle své víry smějí zabíjet, a nejenom smějí, mají za úkol, když jejich víru nepříjmete

  to je f.a.k.t.

  absurdní? no jistě

  pokrytectví je relativistický prostor, ve kterém se vše rozostřuje na relativní mlhu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Talmudu je těch zabíjecích zvěrstev ještě víc.

   Vymazat
  2. dokázal byste zůstat u tématu?

   Vymazat
 30. "ISIL" = Israel
  A "vo tom to je"
  I šéf ISILu pod pseudonymem Baghdádí je izraelec z mosadu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Izraele také jezdí na léčení, před novým nasazením.
   ISIL je výtvor západních tajných služeb. Jestli CIA, nebo Mosadu, není zas tak důležité.

   Vymazat
  2. Anonymní 16:04
   To by v tom byl čert,aby nás CIA nedostala jít bojovat na BV,za ideály Americké demokracie.Všechno je řízeno,abychom zachránili pozice USA na BV.

   Vymazat
 31. islám, potažmo prorok mohamed, sedí muslimům na mozku a prostřednictvím koránu jim říká, že musí zabíjet

  to je prostá skutečnost

  OdpovědětVymazat
 32. proč je pravda zahnaná do kouta? můžete to říkat svobodně, když řeknete pravdu, tak co proti vám kdo má?

  OdpovědětVymazat
 33. no nic, nechme to být, uvidíme se u příštího článku o teroristickém útoku

  OdpovědětVymazat
 34. Já když slyším, či čtu ony vyjádření blbečků (elit) ve Velké Británii a EU o vzájemné podpoře o více Evropy o svobodě a demokracii (kterou si vzít nedáme)a vzpomenu si jak oni sami a jejich předchůdci rozvrátili Lybii, Irák, Sýrii, jak destabilizovali situaci v Egyptě, na Ukrajině, jak nechali rozbít Československo a Jugoslávii, kam zahnali Turecko, nemůžu si pomoct,myslím si, že střet mezi islámem a západem je neodvratný.
  V Iráku bojuje dva roky stopadesátisícová armáda proti 2-3 tisícům fanatikům a stále je nemůže porazit. Západ a Evropa je naivní, válka už probíhá, jen hlupáci to ještě nevidí, ona ta válka ovšem se neodehrává na bojišti, ale v hlavách všech muslimů a nevypadá to pro Evropu dobře.

  OdpovědětVymazat
 35. Jakýkoliv terorismus je nutné rázně a důsledně odsoudit. Ten náš, vedený prostřednictvím bombardování a raket s tisíci mrtvými, i ten odvetný islámský s desítkami mrtvých. Nad obětmi našeho válčení i nad obětmi válčení islámu je nutné vyslovit nejhlubší politování.
  Zatím jsem z naší strany slyšel, že litujeme jen ty mrtvé a raněné na naší straně. To není zatím dobrá cesta k míru, naopak dáváme tím najevo, že si mír nepřejeme a oběti i naše litujeme zcela farizejsky. Proč se Západ vzdal křesťanství, proč musí zabíjet? A sám sebe uvrhávat do mravů středověku? Proč tamtéž dotlačil i islám? Čí jsme sluhové? Cui bonum? Nenadělal Západ dost desítek milionů mrtvých v obou světových válkách? Stýská se mu po masakrování, Stalingradech, Hirošimách, Drážďanech, Antverpách či Coventry?

  OdpovědětVymazat
 36. Tohle chce v jejich ,,kruzích" zveřejnit. Myslím tak... na netu a podobně. Nejdříve bych tyhle hochy samobuchy... tedy co z nich zůstane připravil o tu chlapskou ozdobu. Kolik, že to mají v tom muslimském ráji slíbeno panen? Neberu v potaz pedofila Mohamedda a dvanáctiletou Ajšu. Pak je zašít do vepřové, nebo psí kůže a někde zahrabat. Otázka je, zda-li si ta ušlechtilá zvířata Sus crofa domestica, nebo Canis familiaris zaslouží potupu posloužit jako rakev Homo debilis islamicus.

  OdpovědětVymazat
 37. Volím SPD Okamura, moji známí volí SPD Okamura a známí jejich známých volí SPD Okamura. Snad se to podaří.

  OdpovědětVymazat
 38. Naše elity by měly vystoupit z opancéřovaných limuzín, rozpustit ochranku a jezdit metrem. Když už melou pořád o tom, že se nenechají zastrašit. Až islámský pošuk prvního podřízne, začnou se hýbat věci kupředu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:54

   Aniž bych chtěl omlouvat jediného z vrahů - možná by taky neškodilo přestat bombardovat Pákistán, Jemen, Afgánistán ... a neprodávat tam tolik zbraní.

   Nějaký podříznutý potentát sotva cokoli změní. Vzpomene si dnes například ještě někdo na Daniela Pearla zavražděného před 15-ti lety v Pákistánu?

   Vymazat
 39. I kdyz jsem v cizine,prijedu volit Okamuru.

  OdpovědětVymazat
 40. I kdyz jsem v cizine,prijedu volit Okamuru

  OdpovědětVymazat
 41. I kdyz jsem v cizine,prijedu volit Okamuru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děláš dobře,tak to má být.

   Vymazat
 42. Brůsel, vládce Eurokosmíru vzkazuje všem:"Musíte si na zabíjení a genocidu původních evropských obyvatel, našimi miláčky, které sem hromadně dovážíme, Evropskou Lodní Cestovní kanceláří, zvyknout".My jsme je sem pozvali a máme zájem na tom, aby všichni nevěřící obyvatelé, byli tímto způsobem multikulturně obohacováni.Po odzbrojení občanů přijde na řadu zákon o zákazu provozu všech motorových vozidel!Vaši doživotní vládcové EU.

  OdpovědětVymazat
 43. Volíme Tomia a SPD, STOP Socanům, Kobližkářům a TROPům 009!!!

  OdpovědětVymazat
 44. Nejen Londýn, taky Antverpy.
  https://www.thesun.co.uk/news/3161430/antwerp-belgium-man-arrested-drive-crowd-london-attack/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozde, uz jsem to tu hlasil, ospaly cechu

   Vymazat
 45. Panove ja jsem NENAPSAL prispevek 13:00 !
  Nejaka podradna svine znovu krade moji identitu. Ja jsem NEBYL na tomto clanku !
  To co se stalo v Londyne, se stane i u vas ! T.j. normalni v rasove valce.
  Krev nevinnych zmarenych zivotu je na rukou i vasich vitacu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem zde napsal 23. března 2017 12:26.
   A jaksi nám to pořád nedochází a nedochází.
   Že našimi potenciálními vrahy nejsou džihádisti, ti mají zůstat doma, ale naši vlastní politici. Děda.

   Vymazat