Reklama

středa 15. března 2017

Válka uvnitř NATO je na spadnutí

J. Loudil
15. 3. 2017
Roku 1974 spolu válčily dvě země NATO ,Turecko a Řecko o Kypr.  Ptáme se : "Může se tato situace opakovat i dnes  a za jakých okolností ??" Odpovídáme : "Válka mezi státy NATO je už možná za dveřmi a je velmi pravděpodobná." 

Nevěříte snad ?? Zde je její možný  scénář : 1. Merkelová stopne čerpání 3 mld. Euro Turecku za znemožnění migrace do Evropy.

2. Turecko razantně  odpoví a  znovu začne  "pumpovat" běžence do Evropy po statisících měsíčně.

3. Makedonie a Bulharsko za pomoci policistů a vojáků zemí Visegradu doslova "hermeticky" uzavřou svoje hranice.

4. Počet běženců na území Řecka překročí 2 miliony a Řecko se ekonomicky zhroutí.

5. Vztahy mezi Řeckem a Tureckem  "explodují"  do pohraničních šarvátek  .  "Horká  válka vypukne zanedlouho".

6. NATO se postaví za Řecko  = čeští hoši s plnou polní napochodují do Války proti Turecku.

P.S. Stále více Čechů se dnes ptá takto : "Je vůbec dobré být členem takové organizace ,kde si nadávají vzájemně do nacistů  a kde vypuknutí války uvnitř  této -  "organizace" -  je už patrně za dveřmi ???

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/odveta-turku-hrozi-nabouranim-dohody-s-eu-o-migraci_421364.html

41 komentářů :

 1. Rudá lůza si nic jiného než válku nepřeje. Ať už s Ruskem nebo mezi sebou. Hlavně ať se ten jimi nenáviděný systém demokracie a svobody zhroutí a rozpadne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blekotáš blbiny. Když chceš něco vzkázat komunistům, tak jdi na jejich weby.

   Smazat
  2. Anonymní idiot 12:35 se už duševně zhroutil stejně jako jeho utkvělá představa existence "demokracie a svobody" v kapitalistickém zlořádu n!!

   Smazat
  3. Ty blbečku z 12.35, to co přinesl systém demokracie a svobody vidí 2/3 obyčejných zaměstnanců každý měsíc na své výplatní pásce, debile !

   Smazat
  4. 12:55

   Jo. A proto mají komouši 10% volební preference kdežto demokratické strany 90%. Něco ti tam nehraje.
   Přestaň se schovávat za jakési vyblouzněné 2/3 a jdi do prdele.

   Smazat
  5. "Ať už 1./- s Ruskem nebo 2./ - mezi sebou." --- Jak budou fronty? Rusko válčit nechce, esisis neušim! Já taky ne, Ty jó?!?

   Smazat
  6. 13:01 tenhle argument se ti moc nepovedl. Zapomínáš na mlčící většinu, co nechodí k volbám. Co ty víš, co si myslí? Co ty víš, co udělají?!

   Smazat
  7. Z 13.01, ty taky musíš být pěkné střevo, co sem pleteš preference, při účasti kolem 50 % lehce uhodneš kolik voličů zbývá, napsal jsem o 2/3 zaměstnanců kteří nedosahují průměrné mzdy - údaj ČSÚ, tak sem nemotej komouše a ostatní demokratické strany, pouze strohé údaje o tom demokratickém blahobytu a svobodě, ty vypatlanej hňupe !

   Smazat
  8. 13.01 U které demokratické strany je těch devadesát procent, nějak ji nemohu najít...

   Smazat
  9. 13:01-Kde jste ke svým výpočtům přišel?
   Volební účast je s bídou 50% občanů,tak
   nemohou mít údajně demokratické strany
   90% a stejně tak komouši 10%.Matematika
   asi není Vaší nejsilnější stránkou.Proto
   se s ní raději neohánějte.
   Petr Majevský

   Smazat
  10. Anonymní15. března 2017 12:35 ty demokratickej hajzle vy jen umíte vše svádět na komunisty po 30 letech vaší vlády diky vám žiju v rozvojově zemi s takovým dluhem:http://www.verejnydluh.cz/ a vládnou mi nevolení západní blbci

   Smazat
  11. 12:35 a jeste si prejeme aby te obesili
   Ale do ty doby tu vyrvavej histericky ty tvy strachy
   Krasne smrdis strachem, havlisto

   Smazat
 2. Anonymní 12:35 to myslí dobře,jen pochopit jeho ironii.
  Uvidíme po Nizozemských volbách,kterému politikovi pomohl Erdogan,jestli Ruttovi,nebo Wildersi.Už nestačí mediální propaganda,odposlechy,už se jde na mezistátní úrovni k ovládání voličů.

  OdpovědětSmazat
 3. Anonyme 12:35. Můžu poprosit o definici ,,rudé lůzy?" Prosím o zvážení odpovědi, protože pokud tím jsou myšleni komunisté, tak ti jsou poslední, kdo by chtěli jakoukoliv válku.
  Mimochodem, tvůj ,,diskusní" příspěvek je úplně mimo téma článku. Ale budiž. Frustrace se někde musí vybít. Ještě když to je anonymně. ;-)

  OdpovědětSmazat
 4. Přijel do Holandska na návštěvu prezident republiky Umbaumba. Protože velké znalosti o Nizozemí neměl, ptá se: Prosím vás, jak tady žijete? Ohrožují vás nějací nepřátelé? Samozřejmě Rusko. Aha, ohrožují vaše hranice ? Ne, my s nimi společné hranice nemáme. A kdo vám tedy vyhrožuje válkou ? No přece Turecko. Takže vy s nimi budete válčit? To my nemůžeme. A proč? To jsou přece naši spojenci v NATO.

  OdpovědětSmazat
 5. 12:35
  Vůbec nechápu vaše nadávky ?!
  Článek je absolutně logický -i kdyby jste byl zastáncem jakéhokoli polit.směru,nemůžete
  popřít ,že na skutečnost ,kterou popisuje,přísluší jediná odpověď :
  PRYČ Z TÉTO VÁLEČNÉ ORGaNIZACE!
  (jasné snad i imbecilovi!)
  j.

  OdpovědětSmazat
 6. Já bych tu otázku doplnil ještě jednou otázkou. Má smysl být členem organizace, která intenzivně pracuje z obranného charakteru na útočný?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Hricáku- teď s ironií a nadsázkou- oni ví, že nejlepší obrana je útok.

   Smazat
  2. Pane Hricáku, copak bylo NATO někdy něco jiného než útočný pakt ?

   Smazat
  3. Ano. NATO je kladivo, které rozbíjí nepřátele o Ruskou kovadlinu. Tuto taktiku vymyslel Alexandr Makedonský a vládci systému ji s úspěchem používají, aniž by si toho 99% troubů všimlo.

   Smazat
 7. 12.35 Ogare,ty to máš v té tvé makúvce pěkně vymaštěné!!!Ta "rudá lůza"si nikdy válku nepřála nepřeje a nebude přát.Jestli trochu znáš historii,tak vždycky se bránila agresi.Po VŘSR Leninův "Dekret o míru"je známka agrese,občanská válka,kdy se bránili intervenci západu,Velká vlastenecká válkaa studenou válku taky začala "rudá lůza"????Kdy ta lůza potřebovala mír,aby dala do pořádku vše,co ti slavní demokrati /Kingdom a France/pomohli zničit???

  OdpovědětSmazat
 8. NAu-TOu je bezpochyby útočná, teroristická organizace, pod velením zločinecké velmocí USSA, slouží pouze vojenským a ekonomickým zájmům tohoto zaatlantického vraha.Zejména vyniká v přepadávání zemí, které vlastní bohaté nerostné suroviny a to pod pláštíkem odstranění jejich "totalitních" vládců, poté násilného zavedení loutkové vlády a americké demokracie.Toto se již po desetiletí opakuje neustále dokola.
  S těmi 6 body nelze souhlasit.Eurosojuz je velmi slabý na to, aby si to rozhádal s USSA a Erdotaturkem.EU bude zevnitř nebo zvenku, donucena utlumit tento konflikt.Makrela s Hollandem ještě pojedou za Erdotaturkem s prosíkem a možná jim přivezou ještě víc europenízků na emigranty, aby byl od Turků klid.Být ještě Hussein Ohava u válu, tak se do konfliktu vmísí USSA.Když to shrnu, tak Holandsko bude velmi rychle utlumeno a Makrela se bude omlouvat na všechny strany, možná jí pomůže i opilec a nevzdělanec Schulz.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Bože, jak tohle všechno dopadne;
  čeho my se tady ještě všeho dožijeme..
  jakoby již naše předcházející generace ,
  nedostaly dosti zabrat!?
  nestačilo to?
  jituš

  OdpovědětSmazat
 10. Že se na toho blbečka nevykváznete.Je to natvrdlý puberťák na kterého fotr nemá čas a matka neatačí. Venku mu vrstevňáci dávaji přes držku, tak si chodí napravovat svoje ego na NR.

  OdpovědětSmazat
 11. Válka je na spadnutí!!! Válka s Ruskem!!!! Válka v NATO!!! Válka, válka!!! Ovce třeste se!!! A všechno to osnovuje západ a vy ovce musíte proto západ nenávidět!!!

  Toť ve zkratce náplň a účel tohoto dezinformačního ruského propagandistického webu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No Jando, konečně z tebe vylezlo něco, co teda dává smysl,fakt. Gratuluju, na úrovni analytika z Evropských hodnot, silně inteligentní.

   Smazat
  2. Jo, copak Janda. Ještě sehnat pár bukvic a pornoshow může začít.

   Smazat
 12. Za vsechno zlo, ktere se na vas chysta v budoucnosti, jsou zodpovedni ti, kteri u vas prosazovali integraci s nezadoucimi. Mate je mezi sebou. (Ve vasem nazvoslovi, asi slunickari.)

  Mate zahnojenou Evropu Islamem a je mala
  pravdepodobnost, ze Amerika se bude angazovat pro vase chyby...
  Americane NIKDY nebudou sympatizovat s Turky, (znam je). Vim jak smysleji, ale my mame nase problemy a nase vnitrni valky.
  Nechali jste si prerust destruktivni lidi, jako je Merkerova pres hlavy a budete platit consequences.

  Po Obamove administraci je nase armada zdevastovana a kdyz to Trump chce napravit, tak remcate, ze se snazi zbrojit.
  Na druhe strane ji (armadu) bude Evropa potrebovat proti Islamu.

  Co se tyce Ruska a Ukrajiny ! Dokud Trump a jeho lide budou u kormidla, tak valka s Ruskem ohledne Ukrajiny nebo Krymu NEBUDE ! V pripade zmeny z jakehokoliv duvodu napr. zmeny administrativnim prevratem, tak mate valku proti Rusku jistou (Sorosovi globaliste je prosazuji !)

  NAUCTE SE Islamisty posilat supem do zeme puvodu ! V Americe se to deje denne a general John Kelly + 5000 jeho hranicaru stavi plot na jiznich hranicich.
  Vezmete si priklad z Ameriky a z Israele, kontrolujte opevnujte hranice.

  Nase jizni hranice je 3000 mil dlouha (4800 Km) ! Vase je zlomek teto dalky ! Nase hranice je misty v pousti kde neni voda a teplota je 40 Celsius denne.
  Vase hranice je prochazka prijemnym prostredim a do hospody na pivo mate kousek.
  Pochlapte se a organizujte se ! Budujte domobranu, zbrojte ! NEMATE jinou moznost ! Barbari jsou na pochodu a vy je budete zivit !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeste si na Honolulu vzpomenete, ze vam radil dobre, ale to uz z vas bude opadavat maso

   Smazat
 13. Ta rafinovana, destruktivni blbka v Berline musela vedet, ze pasak koz ze Somalska, nema co nabidnout v Nemecku na pracovnim trhu. VEDELA to !

  Ale pro ni bylo daleko dulezitejsi NALEPTANI kompaktnosti nemeckeho naroda..Neni to nic jineho nez rasova valka, zabalena do nejake nove ideologie "lidskych prav" !

  Neohlizejte se na to, co Sobotka chce ! Ohlizejte se na to, CO CHCETE VY !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jasné, HONOLULU, že evropským papalášům, přisluhovačům a zločincům v Brůselu, jde o genocidu původního obyvatelstva Evropy, nasunutím absolutně nepřizpůsobivých středověkých praktik s terorizováním a zabíjením tzv.nevěřících, těmito primitivy bez vzdělání a přizpůsobení se ke kultuře státu, který je vzal k sobě a živí je, aniž by po nich cokoliv požadoval.Ale věřte tomu, že konec EU se blíží a pro tyto vládnoucí elity je připravena pohřební hostina.

   Smazat
  2. Trump by tě měl hodit za tu Mexicku zeď, nebo ať ti bouchne podprdelu yellowstone .

   Smazat
  3. 16:52 zakvic, zavistivy a obetovany cechacku
   A az bouchne Yellowstone tak planeta zemre hlady

   Smazat
 14. Predkladam JIHOAFRICKOU analyzu dnesni Evropy ze skoly rasovych profilu v Pretorii.

  Khazars jsou bratranci Turku. Maji spolecne prarodice. To znamena spolecne GENY a spolecnou kolebku (zemepisne). Nabozenstvi maji stejne jako Zide, a to od roku 740 A.D.
  Takze zkraceno - jste ve srackach az po usi ! Jde z toho vybruslit ? Ano JDE ! Kdyz napisi jak, tak to bude smazano.
  Popremyslejte sami ! Snad na to nekdo prijde, aniz by byl smazan.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 15. Rozdily mezi Khazars (Turko/Mongol), Arabs (Semite), Zide (Semite) a Iran (Persane/Arijci), zarucuje valku dalsich 1000 let, tak se nevzrusuje a vase mezinarodni vztahy/vazby orientujte na jejich prirozenou protivahu a nenechte se zmanipulovat.
  nick HONOLULU (Slovan a Katolik ! My jsme na ne v dejinach vzdy stacili, my je zvladneme i dnes.)

  OdpovědětSmazat
 16. 16:44 - oprava = NEVZRUSUJTE ! (Omlouvam se za gramatiku a preklepy.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Milý Nicku :-)!
  zdravím Tě srdečně z večerního Istanbulu (Vídeň)- je tu zvláštní atmosfěra ;musîm si po té Praze zase zvyknout..
  hezký večer j.

  OdpovědětSmazat
 18. Řešit se dá ledacos jenom kde brát na to peníze. Celý tzv vyspělý svět dlohá léta žil z parazitizmu a je v rozvalu protože už nemá na kom uspokojit své zvrhlé choutky. Jako vrchol moudrosti se smějí Rusům že jim stačí k životu méně.

  OdpovědětSmazat
 19. 16:52... Byl jsem v Mexicu nerkolikrat ty TUPANE ! Ja tam i pracoval pro americkou firmu ! Vim dobre, jake oni maji zakony ohledne illegalni immigrace a jake mela Amerika az do nastupu Trumpa. Ty nevis nic. Bez do rite s tvymi pripominkami, kozomrde ! Me by si tam nikdy nenechali.
  nick honolulu
  ---------------------------------------------------
  ---------------------------------------------------
  PRAZSKA VLASTOVKO (19:29), snad se to zmeni.
  Slysel jsem o tom od nasich turistu..
  Mel jsem to mesto rad. Tam zacaly moje prvni kroky na svobode.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Dříve existovala i jakási "pojistka" v podobě turecké armády, která mohla (třebaže nedemokraticky) zasáhnout do politického procesu a islamisty odstavit, ovšem právě změny protlačované evropskými zeměmi způsobily, že tato šance prakticky zmizela, což potvrdil nedávný opačný příběh.
  Analogicky se lze samozřejmě ptát na to, jak by dnes Evropská unie a NATO reagovaly na vojenský převrat v Řecku.
  Ostatně Řecko reprezentuje z řady důvodů problematického člena již dnes; stojí za připomenutí, že už v roce 1999 nechybělo mnoho k tomu, aby Atény odmítly operaci Allied Force proti Srbsku, a že dosud trvá také jejich odpor proti přijetí Makedonie do NATO i EU. Bude-li však pokračovat odklon Turecka od Západu (resp. pozvolná islamizace), mohl by strategický význam Řecka naopak značně narůst.
  Řecko patří k menšině zemí NATO, které plní známý závazek o vynakládání nejméně 2 % HDP na obranu (dává 2,5 %).
  Od roku 1983 fakticky existuje tzv. Severokyperská turecká republika, jež je však uznávaná pouze Ankarou, takže od vstupu Kypru (resp. jeho mezinárodně uznávané "řecké" vlády) do Evropské unie (2004) byla vytvořena absurdní právní situace, kdy turecká armáda vlastně okupuje část členské země EU a tedy partnera v NATO!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.