Reklama

.

.

neděle 12. března 2017

Ve Švédsku migranti podřízli ženě hrdlo, ubodali manžela a zhulení se tomu smáli

Patrik Juda
12.3. 2017   Rukojmí
Ženě ve Stockholmu migranti téměř oddělili hlavu od těla a ubodali manžela. Šéf policie po pěti vraždách v posledních dnech žádá posily. Sanitky mají zákaz jezdit do některých čtvrtí bez policejní ochrany. Pomůže nová švédština?
,,Když Donald J. Trump kritizoval kriminalitu migrantů ve Švédsku a zmýlil se přitom asi o den, či o několik nocí, než opět hořela auta v ulicích, tak se mu bývalý švédský ministr zahraničí Carl Bildt smál, co to asi kouří za model ten Trump? Já se určitě nesměji, ale švédský model multikulturní a v míru, šťastně spolu žijící společnosti je katastrofa, skutečný masochismus a vlastizrada spáchaná na původních Švédech. Je to skutečný vzor bruselského establishmentu. Černá vize Evropy. Co kouří ta první švédská feministická vláda na světě?

Za mě poslední oběti prakticky neodvolatelné švédské (hrůzo)vlády byli ve Stockholmu rodiče malých dětí, kteří byli brutálně zavražděni čtyřmi muži. Čtyři podezřelý jsou původem ze Středního východu a ze severní Afriky a té své nelidské hrůze se společně smáli, stejně jako se nedávno ve Švédsku smáli jiní tři muslimové, kteří znásilňovali s pistolí u hlavy svázanou dívku a vysílali to živě na facebooku. Šéf stockholmské policie Ulf Johansson žádá o posily a další zdroje.

Do severní stockholmské čtvrti Hallonbergen, kde žije 67% obyvatel, kteří se nenarodily ve Švédsku a pocházejí převážně z Libanonu, Sýrie a Eritreje byla přivolána policie. To, co policisté spatřili je šokovalo a policista musel střílet. Když policisté dorazili na místo činu, tak v domě nalezli muže jak sedí na ubodané oběti a uvnitř bytu zjistili, že brutálně byla zavražděna ještě jeho žena. Ženě byly přeťaty tepny na obou stranách krku, ale podle jiných zpráv jí byla ve skutečnosti useknuta hlava.

Oběti byli rodiče malých dětí a zavražděni byli proto, že se jeden z nich stal svědkem jiné vraždy, kterou dosvědčil a poskytl výpověď. Čtyři zatčení muži na místě byli pod vlivem marihuany a očividně prý neměli naprosto žádné výčitky svědomí a po celou dobu se smáli. Tento zločin byl zatím posledním ze série vražd ve Stockholmu, když byli ještě během středeční noci do hlavy zastřeleni dva muži sedící v autě ve čtvrti, kde žijí migranti. Stalo se tak v no-go zóně, které sice údajně neexistují, ale ve skutečnosti jich je ve Švédsku bohužel několik desítek.

O tom, že tyto zóny importovaného násilí a nové kultury existují, by mohli vyprávět a již i naštěstí čím dál více vyprávějí jak švédští policisté, tak i švédští záchranáři, pominu li ostatní nebohé Švédy, kteří tam i žijí. Píší o tom novináři, kteří do Švédska jezdí točit reportáže, mluví o tom Švédové ze svých vlastních zkušeností, jen pro švédskou vládu jsou všichni lidé, kteří na to poukazují asi rasisti. Švédsko je nazýváno znásilňovací světovou velmocí, ale švédská vláda tyto odporné činy záměrně utajuje a pachatele znásilnění často ochraňuje. Ale kdo ochrání původní Švédy?

Bohužel minimálně až do roku 2022 nikdo, protože u vlády má být stále stejná "humánní" elitářská parta. Vládnoucí politici se ve Švédsku dohodli již před třemi lety, že vzhledem k za mě zcela logicky narůstající podpoře Švédských demokratů ( údajní extremisté), zruší volby a odloží je až na rok 2022! Smutná to situace, ale nejvíce líto je mi švédských žen.

To, že migranti jsou pro Švédsko ekonomickým přínosem je možná zbožným přáním od reality odtržených švédských vládních elit, ale čísla jsou jiná. Z přibližně 162.000 uprchlíků, které Švédsko přijalo v roce 2015 se jich podařilo zaměstnat 494, což činí 0,3 procentní úspěšnost. Některé statistiky kriminality jsou zakázané, ty "nekorektní" a švédští policisté jsou vyčerpaní a frustrovaní prudkým nárustem ktriminality o které se nemá vědět. Záchranáři mají zakázáno do některých čtvrtí bez policejní ochrany i jezdit a potřebovali by neprůstřelné vesty a helmy.

Švédská vláda by si přála ve své hrůzovizi i postupně změnit švédštinu tak, aby nevylučovala lidi jen proto, že nehovoří stejně. Nová švédština má být pro integrující se cizince prý přátelštější. Švédská vláda vymyslela, že prý vyberou z archivu Univerzity ve Stockholmu historický švédský dialekt (Vikingové se musí v hrobech obracet), kterým promění dnešní švédštinu, aby se prý zvýšil pocit lidské sounáležitosti tím, že by tento jazyk neovládal nikdo a domácí Švédové by si prý připoměli jak obtížné je se učit nová slova.

"Pokud švédská vláda svolí experimentovat s vlastním národním jazykem na úrovni sovětských sociálních pokusů, pokud dokonce sama diriguje gigantický sociálně-inženýrský projekt, vyjadřuje tím, že je připravena i odhodlána přivézt svůj národ ke zkáze" (Institut Václava Klause). Ze Švédska přicházejí nejbizarnější možné zprávy, ale smutné, ať jsou to různé náramky pro ženy proti znásilnění, nebo vládní rady, aby řekli švédské ženy násilníkům prostě ne! Opravdový koktejl smutného bláznovství..

Ale někdy se ze Švédska dočtu i něco, co mě ze všech těch smutných zpráv o projektu bruselské integrace i trochu pobaví. Ve švédském druhém největším městě Góteborgu podpořila radnice výstavbu velbloudího parku. Tento další ze švédských projektů má zajistit migrantům práci a přilákat turisty. Na tento projekt vyčlenili 13 milionů švédských korun z fondů EU. Tvůrce projektu Géza Nagy tvrdí, že největším zdrojem příjmů velbloudího parku bude turistika a budou se tam prý konat módní přehlídky. "Imigranti, kteří v Andgered žijí mají perfektní znalosti, jak chovat a trénovat velbloudy."

Tak si říkám, jak se ti Švédi pomalu ve své zemi integrují do té muslimské společnosti se vším všudy. Švédsko se pomalu, ale spíše jistě stává muslimskou zemí, která je i přehlídkou absurdity nových hodnot Evropské unie.

Švédská ministryně pro integraci se nedávno musela omluvit za svou lež, když prohlásila, že počet znásilnění ve Švédsku postupně klesá, což nebyla pravda. Pravdou je opak.

Přál bych si, aby nebyla pravdou a realitou všechna ta falešná humánnost švédské vlády, která ale pohřbívá svůj vlastní národ.

Zdroje: Infowars: Sweden: Migrants slice woman ́s throat open, murder husband, then laugh about it..Institut Václava Klause: Nová "promigrantská" švédština..iDNES: Švédský podnikatel staví velbloudí park, zaměstnat chce imigranty..Eurozprávy: No-go zóny jsou realita. Máme zakázáno tam jezdit..Česko aktuálně: Švédsko zaměstnalo z 162.000 migrantů pouhých 494..Eurodeník: Švédská ministrině se musela omluvit za nepravdivé tvrzení, že počet sexuálních útoků v zemi klesá...Protiproud: Kriminalita migrantů raketově roste.

41 komentářů :

 1. Statistiky kriminality parazitujícich menšin jsou zakázány běžně... U nás už od "velvetu". Takže nás jenom kopírují. Jinak by nikdo nebral vážně "vydávání" multikulti o "dyšgrymynácii more"...

  OdpovědětVymazat
 2. Švédsko s cca 10% vyznavačů středověku, zabíjení nevěřících a kamenování, jde příkladem celého Euronacistického sojuzu v integraci minority, která při 10% obsazení a dané agresivitě, získává majoritu.Švédům je nutné gratulovat, brzy nastane doba hromadného exodu původního obyvatelstva do zemí V4, které zatím nejsou tímto morem napadené.Velbloudi v městském provozu jako dopravní prostředek na modlitby do mešity.Řidičák na velblouda a střílení z kalašnikova, je to jediné, co zvládnou.Pak švédskou vládu socanů napadne zakázat jízdu autem, protože provoz velblouda splňuje ty nejpřísnější ekologické limity.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Olaf Arabsson přišel na řešení. NELZE-LI INTEGROVAT MENŠINU DO VĚTŠINY, JE TŘEBA INTEGROVAT VĚTŠINU DO MENŠINY. Tím spíše, že se vetřelci chovají jako předkové seveřanů. Barevní prostě jen o přijeli NA VIKING! Vraždit, loupit, znásilňovat, zotročovat, panovat domorodcům... To seveřané chápou,nebo již ne?

   Vymazat
  2. Že by Švédy dohnaly Boží mlýny ?

   Vymazat
 3. Zákeřná .... Islamistka....v ČR...
  https://www.youtube.com/watch?v=oDEMEFL0vfI

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Článek je to zajímavý, přibývá ovšem autorů s problémy s pravopisem. V tom nějak zvlášť silný sice nejsem, ale co bije do očí, toho je dost. Nešlo by takovým autorům poskytovat editordkou pomoc? Nebo, Patriku Judo, nepřijdete si na to sám?

   Vymazat
  2. 16:37
   Myslím, že obsah zprávy a její jazyková úroveň jsou v dokonalém souladu. Počítám, že nejpozději do Vánoc se dozvíme, že už bylo vyvražděno 10% Švédů.
   Aspoň si budeme umět vážit toho jaký tu máme klid.

   Vymazat
 4. Ve Švédsku naplno frčí bohatě dotovaný bruselský program Kalergiho plánu, multikulturního obohacování mírumilovným islámem, tzv. evropské hodnoty uplatněné v praxi.

  OdpovědětVymazat
 5. Volím SPD Okamura. Proti imigraci. Tečka.

  OdpovědětVymazat
 6. Divim se, ze se nad tim pozastavujete ! T.j. normalni chovani predatoru.
  Vy budete vrazdeni take , coz je pouze otazka casu.
  S vasim zpusobem mysleni a reakce nemate moznost prezit,
  vy kurata !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo je u tebe kuře ty starej žvatlo? Zase už si přisoluješ? Zase už nám z bezpečí svojí emigrantské Ameriky vyhrožuješ? Zase už se nám pošklebuješ? V Americe nejsou černé huby -predátoři? Vykrmené ze sociálních dávek, které vy jim cpete -každá černá huba přes metrák? Dočkej času - Americký prezident zakázal sice pohyb hnědejch kurev, ale v Americe jich i tak žijou miliony, každou chvíli tam černé držky, jichž jsou tam desítky milionů, dělají bordel, a nesmí se proti nim zasahovat. Když policie zakročila proti černýmu zmrdovi, hned nastalo rabování a zapalování - tak drž tu svojí hubu ty praštěnej migrante a starej se o poměry v Americe. Ty jsi ten poslední, kdo se nám má pošklebovat, a využiješ k tomu každé příležitosti. Přestaň lézt na české diskuze. Vykašli se na nás - nelez mezi nás, nechceme tě tady. Jdi do hajzlu hajzle. Kdy už nějaká ta černá huba v Americe podřízne krk tobě? Jakej ty máš způsob myšlení - lézt k nám denně a nasírat nás schválně? To je tvůj způsob myšlení - a ty přežiješ? Proč si to myslíš emigrantskej důchodče?

   Vymazat
  2. Moc ti to keca, HONOLULU! Moc nechybelo a vyhrala u vas "Killtonka" a meli byste to tam taky.

   btw. kdyz popojedes kousek "severneji", z te svoji FL, tak tam taky potkas spoustu no-go zon. Jste tam, holt, ve vsem napred :-)

   Vymazat
 7. Mají co chtěli, sluníčkáři jsou totiž nevyléčitelný hovada.

  OdpovědětVymazat
 8. Ve Švédsku jsou na integrace občanů do obrazů paranormálních společností vcelku běžné. S lehkým srdcem se integrovala do společností sexuální desorientace, s lehkým srdcem předala řízení nad vysokoškoláky středoškolákům, s lehkým srdcem umazává se své historie, jistě i mnohoženství a harémy budou obohacením severské kultury, stejně, jako pedofilie. Jak jinak, když jim vládnou Napoleonovi pohrobci. Švédsko je zem schopná uchopit všechny možnosti i vzdát se všemu možného a všeho možného. Jen by měli pro kolonisty zemi přidat na délce slunečního svitu a ubrat na sněhových přídělech a zřídit státní nevěstince, které by byly pro kolonisty zdarma. A také imigrantskou spermabanku pro vylepšení genofondu skandinávských Germánů - či snad přímo domy plodnosti.

  OdpovědětVymazat
 9. Nevím zda to není zakázané, ale risknu to. Rady je stanovisko švédské vlády ("Fakta o migraci a zločinnosti ve Švédsku"):

  http://www.government.se/articles/2017/02/facts-
  about-migration-and-crime-in-sweden/

  es' where criminality and gangs have taken over and where the emergency services do not dare to go."

  Claim:
  "In Sweden there are a number of 'no-go zones' where criminality and gangs have taken over and where the emergency services do not dare to go."

  Facts:
  No. In a report published in February 2016, the Swedish Police Authority identified 53 residential areas around the country that have become increasingly marred by crime, social unrest and insecurity. These places have been incorrectly labelled 'no-go zones'. What is true, however, is that in several of these areas the police have experienced difficulties fulfilling their duties; but it is not the case that the police do not go to them or that Swedish law does not apply there.

  OdpovědětVymazat
 10. Tvůrce projektu Géza Nagy - správne Gejza Nagyi - typický český - no dobre - turkotatár -

  OdpovědětVymazat
 11. Poslední normálni švédi boli Emil z Lonnebergy, dedinčania z Bullerbynu a obyvatelia ostrova Saltkrakan. Keď dospeli, odišli do sveta, takže tam nezostal nikto normálny.

  OdpovědětVymazat
 12. Jednu jedinou věc nechápu - proč by to všechno švédští politici dělali? Proč by měli zakazovat policistům konat? Kdo cpe černým hubám marihuanu? Naši zhulenci drogama - a vůbec všichni zhulenci drogama mají vypatlané palice a chovají se přesně stejně. Kvůli bordelu pocházejícímu z konzumace drog, nemusí být lotr ještě černá huba. A jejich přiblblé no go zóny - k čemu by to mělo být dobré? Chápu to jako nasrávací článek - mohutně nasrávací - a co je nám do toho? Myslíte, že lidi, kteří žijou v pohodě někde na ostrovech, taky jejich media otravují prostřednictvím internetu světovými hrůzami? Možná ve světě ve stejném okamžiku jako se toto dělo ve Švédsku, se dějou jiné hnusné zhovadilosti, jenom se o tom nepíše. Když zdrogovaná skupina vedená magorem v Americe, podřízla svázanou, těhotnou Sharon Tate ( první manželka Polanskeho)- vykuchali jí z těla plod, a povraždili bestiálně všechny lidi, co ve vile byli - o tom se informovalo jen povrchně, a ani jeden z těch vraždících magorů nebyl černá huba.Breivik taky není černá huba - věc je třeba chápat tak, že svět je plný drog a psychofarmak ( moc dobře se vydělává na pilulkách proti depresím, v jů es ej je předepisujou felčaři i dětem) takže lidská společnost jako taková, je zdegenerovaná, a plná magorů. Když se to tak vezme, tak například francouzská společnost v době králů byla taky zdegenerovaná, muži u dvora se chovali jako tajtrlíci, pudrovali se a malovali si obličeje - a šukalo se veřejně na všech těch jejich žranicích a hostinách - zatímco venku na ulicích lidi chcípali hlady. To muselo skončit - a taky to skončilo. Jak jinak než krveprolitím, celé řadě šlechtických sviní usekali nasraní lidi palice na náměstí - a vy myslíte, že tohle neskončí? Že degenerace lidí, bude pokračovat? Že bude ještě víc hnusných teploušů a všelijakých zrůd a magorů? To všechno dělají z lidí prachy! I té zpustlé šlechty se to týká - nejodpornější zpustlíci byli vždycky pracháči - ve všech dobách. I na ty černý zmetky doplácejí právem - natahali si jich do Evropy hromady už dřív - jako levnou pracovní sílu. Například Turci jsou rozlezlí všude - a taky je z toho teď bordel. Levná pracovní síla se vychcaným pracháčům vrací tak, jak se jim vrací - jak bumerang. Ještě kdyby ti černí zfetovanci vraždili v parlamentech a pracháčských doupatech - a ne obyčejný lidi.

  OdpovědětVymazat
 13. 17:13... Uz jsem 100 x napsal , ze k vam lezu vy priposrana KURATA proto, abych se vam vyprazdnil do piskoviste , kde placate indoktrinacni babovecky pro ujarmeny narod...

  Vy opatrnicky prizdisraci, vy nejste chlapi. Nemate koule. V pytliku mate MELUZINU a nechate si vsechno libit.

  Take k vam lezu uz 10 let, abych rozbil monopol na informace nemehlum jako jsi ty - bridile.

  Co se tyce Ameriky, tak to zde posledni dobou VYHRAVAME na cele care. Co se tyka Ceska - postavte se do fronty PRIZDISRACI, aby jste mohli vylizat trusniky v Bruselu a Berline.
  nick HONOLULU - hlasatel obecneho svetonazoru !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a ty vylizuješ americký trusníky, pokorně poskakuješ okolo černých hub, dokonce jsi mezi nima žil v Johanesburgu, ty máš nejméně co kecat do evropských poměrů.Starej se o Americké - tam žijou jen přivandrovalci odevšad. Nikdo není Američan, že by měl americké kořeny. Všechno to odněkud přitáhlo - většinou odsouzenci, kteří utíkali před šibenicí, a kurvy. Jejich potomstvo tvoří dnešní obyvatele Ameriky, mezi nimiž si rochníš, a dál jsou tam jen přivandrovalci, zkrachovanci ve svých rodných zemích, - jako jsi i ty - a úplně nejvíc je černých, hnědých, a všelijak rasově spatlaných magorů. Taky dělají pěknej bordel. Tak nevím a nechápu o čem denně žvaníš. Nevyhráváte v Americe ani hovno -snad jen ty vyhraješ, protože už ti čouhá úmrtní list z kapsy, a myslíš si, když jsi z ČR utekl, že jsi sežral Šalamounovo hovno, a jak jsi chytrej a mazanej. Jsi hovno - jsi starej parazit, hloupej a sprostej. To je všechno. Nadáváš nám přizdisráčů, ale my jsme zůstali ve své zemi, a tady budeme do posledního dechu - zatímco ty jsi - ty srabe utekl. Tak drž hubu a zalez ty americká filcko.

   Vymazat
 14. Já tomu nějak nerozumím. To tam není parta chlapů s flintama?

  OdpovědětVymazat
 15. 17:47... To myslis jihovychod Chicaga ?
  Tam se cerni strili vzajemne, proto se to jen kritizuje, ale nic se s tim nedela.

  A kdyby vyhrala Hillary, tak by jste se v tuto dobu pripravovali na smrt, protoze valka proti Rusku by byla jista.

  Aktivista nick HONOLULU, prosazovani Trumpa prodlouzil zivotnost - vasich kurecich krku.
  HURVINCI - POCHLAPTE SE !

  U nas i mala decka se cvici domobranu, Judo, a mala devcata chodi na kurzy cerveneho krize.
  Islam je konec sveta ! My proti tomu neco delame a vy vubec NIC.
  nick HONOLULU - zapomel jsem se zminit ! Vasi policajti jsou SLECNY z conventu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl - konec světa jsou odpadlíci a emigranti. Vandráci a přivandrovalci. Lidi, kteří neumějí žít ve svých zemích, kde se narodili, a lezou po světě jak štěnice. To přesně je konec světa. Proč jen islám? I ty jsi konec světa bejvalej Čechu, dnes Americká filcko.

   Vymazat
  2. Pro mě jen ubohý zrádce ,a že ty něco děláš ,ne , to si jen namlouváš, Trump jo, a všichni skončíte za Mexickou zdi!!!

   Vymazat
  3. 18:33 18:38

   Uslintanej připitomělej dědek má dětinskou radost, že na něj vůbec někdo reaguje a že se může hádat. - Serte na něj z vysoka!
   Nechte ho, ať si jen dál píše své stupidní zmatené bláboly.

   Vymazat
  4. Myslíte si kluci, že nemá trochu pravdu ani v tom, že tu "nic" neděláme?

   Vymazat
 16. Přiznávám se,že mi Francouzů,Britů,Němců,Švédů
  a ani těch Holanďanů není líto.Němci sem tu tupou
  verbež natahali po válce,aby na ně někdo dělal.
  Francouzizase ty,kteří zradili svůj lid a svou
  podporou kolonizátorů nemohli zůstat doma.Takže
  odešli do Francie.Britové jsou to samé,Holanďané
  taky mají černé ze svých kolonií a jenom hloupí
  Švédové si je tam natahali dobrovolně.Pykají tak
  všichni za svou blbost.Není mi líto ani obětí
  migrantských atentátů.Mají,co chtěli.Protože už
  nejsou schopni se sami bránit,musí trpět.Však
  ono nás to čeká také.Komediant války zbyteček
  armády věnoval Bundeswehru(pokračovatel Wermachtu)
  a buď se národ probudí a požene všechny politiky
  sviňským krokem,nebo to tady bude též.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 17. Sobotka k nám tiše nechává dovážet migranty. Čeští "vlastenci" prodávají arabům půdu, viz Teplice.Jeden migrant = 21.000 podpory.Sobotka byl zvolen znovu předsedou strany ČSSD. Co tedy čekáte od této strany do voleb? Co se změní po volbách? Ani se neohlédneme a budeme tu mít tisíce migrantů.Proč jste tak nasraní? Honululu má v tomhle pravdu. Jenom tu nadáváme a nic neděláme, to včetně mě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co chcete mimo voleb dělat? Chodit na Majdan? Na to čekají!

   Vymazat
  2. Pan Pjakin říká:"Záchrana tonoucích je v rukou samotných tonoucích a jestli vy sami nebudete pracovat pro své zájmy, tak je možné, že na ně nebude pracovat ani nikdo jiný". Kdo taky jiný, snad naše vláda, Němci, Američani, NATO? Samá voda. Nezbude než vzít hole do rukou a křičet "máme hole v ruce". Jenomže pozor teď už to nebude sametový!!!

   Vymazat
  3. no to je ten pjakin magor. zachrana tonoucich ? kdyz tonu tak se sam uz nezachranim.Budto umim plavat a neutonu a kdyz neumim plavat tak musim spolehat na zachranu od jinud

   Vymazat
  4. Já z 20:25 tomu z 22:43. Velice správně řečeno, teď to ještě zrealizovat. Mimochodem pan Pjakin není žádný magor, což dokazují jeho pravidelná videa "Otázky a odpovědi". Jak správně říkal páter Ferda. Parafrázuji "lidé nechtějte všechno znát, všechno vědět,PŘEMÝŠLEJTE!

   Vymazat
 18. Švédové si na tomto dlouho pracovali, sklízejí co zaseli svým sociálním státem. A za nimi poskakují Norové.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sociální stát je správná věc. Na něj to nesvádějte. Mimochodem, ve Švédsku je lidmi typu bývalého premiéra Bildta sociální stát už dávno osekáván. Problém je v nablblé ideologii (víře) multi-kulti. To je ta zhouba.

   Vymazat
 19. 18:29 - NEVZDELANCE ! Omezeny krupane bez rozhledu, vse mas absolutne spatne !

  V Johannesburgu byl Apartheid, tak nikdo nezil s cernochy.
  Jak to, ze to nevis ? Ty hloupej Pepku z Putimi ?

  V Americe je polarizace, tak lide ziji ve svych ctvrtich.
  Povetsine rasove oddelenych.
  Jak to, ze to nevis ty venkovskej OSLE ? Hmmm ?

  Do Ameriky sli svobodomyslni lide, kteri se nelekli niceho. Jak to, ze to nevis ?

  JSI NAHRBENY feudalni nevolnik s prazdnou kapsou a makuvkou plnou exkrementu.

  Tvoje srdce tazneho VOLA je preplneno zavisti a nevis nic o nicem. Kecas zde Breznevovi fraze. Jako polo IDIOT mluvis o necem, co jsi nevidel a nezazil. At uz to byl Johannesburg nebo Amerika !

  Jsi uslapnute kureci hovinko a zil jsi nadarmo pitomce, aby si tvoje autority kupovali nemovitosti na Floride ci na Bahamach. Ty jsi opravdu BLB, a ja to nemyslim jako urazku.
  nick HONOLULU - keen observer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promiň Honolulu, ale rasová segregace v jedné zemi není řešení, ale naopak cesta do pekel. To je jako bys hořící cisternu s benzínem hasil přisýpáním střelného prachu. Nemáš se čím chlubit. Fajn Trump možná něco přidusí, něco obejde, ale zbrojní loby nechce mír. Co by pak vyráběli? Předražené nefunkční traktory? A Trump jim buď vyjde vstříc nebo jej odstraní. Ale bohužel si myslím, že Trump ví jakou hru hraje a jaká je jeho cena. Válka bude. Nevím kde a s kým, ale oni už někoho najdou.
   Jak rád bych se mýlil...

   Vymazat
 20. 19:34 & 19:41... kdyz nebudete nic delat a pripravovat se, tak dopadnete tak spatne, jako Srbove v Kosovu a nebo Boerove v JAR. Budou vam rezat krky a stridat se na vasich manzelkach a dcerach.

  Rozhlednete se co se deje ! To neni pouze Svedsko ci Francie. Islam utoci vsude. A vy prijdete na radu take.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 21. pokud nebudem hromadně volit SPD tak to bude i tady naše záchrana je se zbavit eu nelze řvát nechci tu migranty a volit ano tento rok bude poslední šance za 4 roky už volby nebudou protože už ČR nebude a budem součástí multikultůrního makrelystánu Das Neue Europa
  a honolulu má pravdu s tim co bude nebo to už poznal

  OdpovědětVymazat
 22. tady je reportáž o čem píše honolulu:
  Prezident Jacob Zuma volá po vyvlastnění pozemků bílých farmářů bez náhrady jsou tam i fotky
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/14080/

  OdpovědětVymazat
 23. 21:58
  Zdravím Nicka přes velkou louži
  a přeju hodně zdraví a sil!
  byla jsem teď Praze za tatínkem (93!) a zase
  jedu -budu mu vařit oblíbená jídla ,ať si pochutná,než se odebere a přišla jsem opět na mnoho věcí mezi nebem a zemí..
  udělala jsem tolik špatností a egoistických činů,tolik blbých rozhodnutí -
  zda to vůbec ještě napravím ?!
  nejhorší je ,že se člověk prakticky nemění (to vidím i na tom tátovi) a jede a jede v tom samém ,možná trochu stářím a úbytkem sil a tzv. nutných priorit , zmírněném životním modelu.
  Jak na to aby se stal lepším ?
  ...stále bádám a nevybádám..
  jsem rozhozená
  j.

  OdpovědětVymazat
 24. Nevím jestli Švédové zapomněli virábať Švédsky oceľ,s ní se dají felat kvalitný dráti kurva drát.

  OdpovědětVymazat