Reklama

.

.

pátek 24. března 2017

Víte co, pane premiére, strčte si ty migranty i s celou EU... Vy se neumíte EU jasně postavit a prosadit naše zájmy? Vy nevíte, že Češi na tohle čekají? To jste slepý a hluchý?

Jiřina Holotová
24.3. 2017   Rukojmí
Jsem opravdu vážně rozhněvaná. Minimálně od roku 2014 píšu články m.j. na téma nebezpečí migrace a islamizace Evropy. Je nás mnoho, co varujeme a chceme vidět řešení a vy dokážete zase jen říct, že nás teroristé nezastraší? Nezdá se Vám to trochu málo? Navíc vyjádříte, tak nějak už obligátně, svoji lítost s blízkými obětí a že stojíte při Británii. To je tak asi jediné, co umíte. Zásadní vyjádření a nějaké kroky ke změně kurzu, to se asi nikdy konat nebude.

Jste pokrytec a já nemám dál důvod, abych psala zdlouhavě a slušně o tom, co se v Evropě děje, kam směřujeme a jak se k nebezpečí postavit. Napsáno toho už bylo dost. Dnes si nehodlám brát s Vámi servítky.
Vy nevidíte, že když se do nějaké země pustí muslimští přistěhovalci, budou nás čekat obrovské problémy? Vy nevidíte, že když vzniknou muslimské komunity, nebezpečí radikalizace se zvyšuje a zejména v dalších generacích? Vy nemáte dost informací o tom, že lidi s odlišnými tradicemi a náboženstvím nelze tak lehce integrovat? Vy nevíte, že to náboženství je vlastně ideologická fantasmagorie, která sleduje naprosto jednoznačné cíle a má neblahý vliv na jeho vyznavače? Vy máte málo poznatků o tom, že migrace není u konce, Evropa není nafukovací a že terorizmus neskončí poražením ISIS v Sýrii? Vy nemáte jasné důkazy o tom, že násilí rapidně vzrůstá a vyšinutí jedinci nemusí mít ani nic společného s islámským státem proto, aby se neštítili ve jménu Alláha zabíjet nevinné civilisty? A tak dále!
Vy chcete po tom všem stále přijímat imigranty po tisících na údajném dobrovolném základě? Vy nevíte, že Schulz a Juncker Vás budou tlačit dál a dál a náš stát vydírat? Vy se neumíte EU jasně postavit a prosadit naše zájmy? Vy nevíte, že Češi na tohle čekají? To jste slepý a hluchý?

Myslíte si, že Vám k boji proti terorismu a obraně obyvatelstva budou stačit INFORMACE, jak jste dnes ráčil jasnozřivě prohlásit?

Budete tedy okamžitě posilovat bezpečnostní složky, tajné služby, kyberbezpečnost, monitoring dat? (Mimochodem, na čí úkor opět?) Ale hlavně, budete monitorovat například za pomoci dronů hranice, posílíte hraniční kontroly a zavedete pohraniční hlídky? Řeknete evropským papalášům do očí, že na základě vývoje v Evropě a přání obyvatel ČR nebudeme přijímat žádné migranty tak, jako např. Slovensko, Maďarsko a další země? Máte na to všechno koule?

Řeknu Vám to rovnou a za Vás. Nemáte! Umíte jen hezky žvanit a zase žvanit, na to jste od mládí v parlamentu dobře vyškolený! Jste nanicovatý státník! Víte co, pane premiére? Odpověď si, prosím, doplňte, nápovědu ode mě máte nahoře v nadpisu!

36 komentářů :

 1. Já jsem zase rozhnevaný na Okamuru za to, co nedávno řekl na parlamentních listech. Že prý to všechno dělá jenom pro prachy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:38
   Co ještě na Okamuru máš?

   Vymazat
  2. Pro a z 12:38h:
   Dobře placený manipulátore, asi u vás "na ústředně" vyhodnotili nárůst Okamurových preferencí jako nebezpečný a tak musíte "makat"!
   Jenom je"trochu hloupé", že to píšete pod všechny články a ani si nehlídáte, jestli se podepisujete jako muž nebo žena.
   Holt si musíme zvyknout, že budete "kout pikle obvyklé i neobvyklé.."
   Pavel p

   Vymazat
  3. 12:38 zrádci by jen měli chcípat.

   Vymazat
  4. Římské smlouvy
   https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%ADmsk%C3%A9_smlouvy

   EU bude jednotná a nedělitelná, podepsali její lídři v Římě:
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/433160-eu-bude-jednotna-a-nedelitelna-podepsali-jeji-lidri-v-rime.html

   Vymazat
  5. EU bude jednotná a nedělitelná .... v cílech! Ovšem pak tam stojí že "... v případě potřeby k nim může spět různým tempem a s různou intenzitou ... k vyššímu stupni integrace bude možné se přidat i později."
   Je třeba citovat celé! Tedy nečíst jen nadpisy! Od nynějška už nám tu nikdo nevelí co a jak máme udělat a co a kdy přijmout! Už nám nikdo nebude vnucovat členství v eurozoně nebo schöngenským prostoru, pokud my sami neuznáme že se na to "cítíme zralí"! Proto nyní nás ohrožují už jen imbecilní EUrohujeři typu Bohouška Sobotků! Ti by tu svou plešatou hlavu cpali do jakýkoliv chazarský prdele! A pokud je vykopnem, budem mít volnou cestu!

   Vymazat
 2. Česko, máš to marný, Kalergiho plán pojede i nadále, je třeba rozbít etnickou stejnorodost v evropských zemích: http://aeronet.cz/news/no-to-snad-ne-zvlastni-zmocnenec-osn-pro-migraci-vyzval-eu-aby-podkopavala-etnickou-stejnorodost-evropskych-zemi-a-nahrazovala-ji-multikulturni-diverzitou-sionista-s-karierou-v-goldman-sachs/

  OdpovědětVymazat
 3. Dovedete si někdo představit Sobotku, jak se tento submisivní typ vzepře Junckerovi, Merkelové, svým americkým poradcům a nebo třeba vlastní manželce? Já tedy rozhodně nikoliv.

  OdpovědětVymazat
 4. Sobotka není zase tak špatný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to rozhodně, hlavně že je dobře ovladatelný v cizích službách

   Vymazat
  2. To je pravda, Sobotka není na tom úplně špatně.

   Vymazat
  3. Si neumím představit, jak by byl u nás premiér třeba takový kaczynski z polska. To by tady byl už asi v ČR eurochalifát

   Vymazat
  4. 13:08 nějak jste se spletl a pletete si pojmy s dojmy, protože pokud by tu Kaczynský (Jaroslav, protože Lech již byl eliminován) byl premiérem, tak by tady zcela jistě žádný eurochalifát nebyl !!! Jeho strana (PiS) právě začíná vyexpedovávat z Polska dokonce otroky z Ukrajiny.

   Vymazat
  5. jo, to s takovým Sobotkou bude v Česku chalifát zcela jistě

   Vymazat
  6. 13:37 To on nejspíš už ví a je mu to u zadku. Hlavně, že v tom chalifátu bude předsedovat.

   Vymazat
  7. Stojím si za tím, že kaczynsky by eurochalifát v ČR zavedl.

   Vymazat
  8. Kacyzński by tu spíš zavedl něco velmi velmi katolického na způsob Salazara nebo Franca.

   Vymazat
  9. Kaczyński by si rozuměl s loupežníkem Vlkem...

   Vymazat
 5. Ta holá slizská jedovatá zmije, možná vydrží do trnkobraní, po volebním debaklu půjde rovnou do...

  OdpovědětVymazat
 6. Nedělejte si iluze.Počkejte po volbách.Tam Vám
  ukáží,co je to politika.Babiš si vymění posty
  se Sobotkou a pojede se dál.Slovák je taky pro
  migranty.Myslí si,že bude mít levné pracovní síly.
  Uniká mu,že tito ing. a Dr. nikdy dělat nebudou
  a nakonec ho připraví o celý jeho Agrofert,či jak
  se ten jeho spolek jmenuje.Pražští idioti,kteří
  si za primátorku zvolili slovenskou svini jsou
  jen pouhým drobným článkem politického řetězu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudák Majevský -zas má epileptický záchvat. Stačí přečíst slovo Babiš a Majevský začne zuřit, od huby mu jde pěna, chrlí sprosté nadávky jako "slovenská svině" ta česká svině Majevský. Babiš je na tom o hodně lépe, protože nezná českou svini Majevského, a i kdyby ho znal, nic by se nedělo, protože on má na háku hovna i červy.

   Vymazat
  2. Anonymní24. března 2017 21:19 Petr Majevský má pravdu stačí jeho lidé stropnický telička zlatuška jourová krnáčová snad pak umělec banga dostane od nich medaily

   Vymazat
  3. Petře Majevský, nepleť do toho ty svoje nenávisti a nech Slováky na pokoji. Samozřejmě, že mezi nimi jsou, stejně jako mezi Čechy blbci, kolaboranti, podrazáci a co si vzpomeneš. Jenže zájmy i ohržení máme stejná. Jazykem historií, kulturou i geograficky jsme si blízcí, takže hloupě nerozeštvávej.

   Vymazat
 7. Psát něco Sobotkovi nebo o Sobotkovi je ztráta času a číst taky, pokud to nebude parte.

  OdpovědětVymazat
 8. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE!!!
  Germánům nevěřit!
  Mráz přichází z Bruselu!
  S EU do pekla!
  S USA do věčných lovišť!
  S kapitalismem do prdele!
  NE nelegální migraci!

  OdpovědětVymazat
 9. Pan Sobotka na své postoje nejen k nelegální migraci musí dostat jasně najevo od voličů, ale to musejí zvednout zadky a k těm volbám jít a ne žvanit po hospodách.Autorku článku chválím, napsala to moc dobře. Díky.

  OdpovědětVymazat
 10. Titulek to vystihuje přesně. Potřebujeme totiž více Zemanů a méně Sobotků.

  OdpovědětVymazat
 11. sobotka je pohůnek eu a nezastupuje ČR

  OdpovědětVymazat
 12. merkel se zhroutila po dalšich teroristickych utocich a tak sralbotka musi rovnou k papežovi on je totiž radoby socan ve skutečnosti agent vatikanu od malička ministran u černoprdelniku a chovani přesně podle lidovcu slizkej jako spravny křestan a katolik ani ryba ani rak ale dokonaly podrazak voleny černoprdelni moravou takže moc nechapu nařky nad jeho vypotky ktere ve skutečnosti nejsou jeho ale vatikanu

  OdpovědětVymazat
 13. Zlobíte se na Sabotku? Není v tom marasmu namočen jediný, s ním a už 27 roků celá ČSSD s lidovci, jindy pro změnu KDU-ČSL s ODS, TOP 09, DEU a dalším, mnohdy již zaniklými nebo překřtěnými partajemi. Na podzim budou volby - vykašlete se na tyto obehrané partaje s plnou pusou slibů a následně výmluv, proč sliby neplní. Dejte jim na pár distanc za doping, potřebují oddech a výměnu vlastních stráží. Zpřehledněte českou politickou scénu tím, že zredukujete počet stran na 2: jednu vpravo - ANO a jednu vlevo - KSČM (ta má distanc již 27 roků, můžete ji vyzkoušet). Takto zpřehledněná politická scéna bude mít velmi omezené možnosti, jak voliče podvádět. Ukázalo se, že čím více partají, tím méně demokracie. Občané ztratili páku politiky k něčemu pro stát prospěšnému tlačit. Atraktivní je jistě i Okamurova přímá demokracie, ale v současností, kdy chybí základy demokracie, je volání po její nástavbě - přímé demokracii marné. Prosadit v současnosti tuto formu, znamená jen další rozemletí občanských práv na politický prach a popel. Okamurova chvíle přijde až obnovíme stát pro občany a ne jen pro politiky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. „Hodný“ člověče 11:59, žádný politik na „legálním“ postu, žádná režimem požehnaná politická strana, nemůže změnit dravčí podstatu režimu, který jsme si vyzvonili. Je to tak, že katarze světových válek ke změně nestačily. Nezbývá než předpokládat katarzi třetí. Otázkou je, co ze současné civiližace přežije ... Přírodě je samozřejmě fuk v jaké formě bude existovat.

   Vymazat
 14. Dobra doba už byla ,pak pět let hrdinů ,další doba bez naděje ,to je vrahu ,zrádců ,zlodějů a nemakačenku , aby bylo dobře až budou všichni pracovat a budou bohati.

  OdpovědětVymazat
 15. Otevřené dopisy ani petice na psychopaty neplatí. Jediný efekt, který přinesou, je přesvědčení psychopata, že tu má nepřátele, s nimiž je nutno zostra zatočit, samozřejmě psychopatickými metodami (viz Chovancovo gestapo).

  Už jsem to psal snad 10x: Na psychopaty účinkují jedině klece v blázinci a kobky vězení, nebo (což vyjde levněji) oprátky.

  OdpovědětVymazat
 16. Mohamed řekl Arabům: pojdte se mnou a přijměte Islám a bude vám patřit svět.

  Já vám tedy říkám: chcete, aby vám patřil svět? Jděte za ním a přijměte Islám. (Jenom nevím, jestli se vám to bude líbit.)

  Ale není jiné cesty, zůstaneme-li v EU.
  PB

  OdpovědětVymazat
 17. Byli jsme před EU, budeme i po ní ! (Podle Palackého).

  OdpovědětVymazat
 18. Jiřina Holotová má pravdu.

  OdpovědětVymazat