Reklama

.

.

pátek 24. března 2017

Vybuchuje jeden z největších skladů munice v Evropě. Naše média mlčí - asi ještě nedostala noty, jak mají zpívat.

24.3.2017   NewsFront
Tisíce evakuovaných obyvatel ukrajinského města Balaklava, které výbuchy muničního skladu na okraji města v Charkovské oblasti vyhnaly pod provizorní stany. Ekologická katastrofa a ohrožení všeho živého v okolí mnoha kilometrů. Dramatické divadlo srovnatelné s výbuchem vulkánu. S našimi propagandisty v ČT to ani nehne. Asi ještě nemají noty, jakou zazpívat. Co kdyby za těmi výbuchy přece jen Putin nebyl? Tak se zatím podívejte, jak vybuchují skladované rakety Točka a munice do Gradů. Nepřetržitá série výbuchů prý může trvat i další tři dny!

 96 komentářů :

 1. Jaképak noty, každý demokrat přece už ví, že to provedl Putin. Na druhou stranu má bohužel alibi, že ve stejnou dobu, co zapaloval muničák, tak nemohl střílet v Kyjevě na Voroněnkova. Asi to byl jeho dvojník, takže za tím atentátem stejně stojí Putin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bude teď banderovská chunta bez munice a raket dělat ? Co na to "naše" NATO a náš komediant Stropnický, Babiš mu poručí , aby doplnil munici Kyjevské chuntě !!

   Vymazat
  2. Pro: Petr Herout24. března 2017 14:21
   Však jim česká Excalibur Army dodá zase nové střelivo a munici. Otázka je, jestli kvůli tomu zase budou muset vyhodit do luftu další Vrbětice, aby jim to "účetně" sedělo.

   Vymazat
  3. 14:47 Ono platí, že "kšefty s municí" mohou probíhat nejen jejím skutečným rozkrádáním, ale také nedodáním. To znamená, že se munice vyfakturuje státu, ale do muničáku se dodá jen "jako". Při inspekci by to samozřejmě prasklo. Pokud sklad zničí "teroristé", zabijí se dvě mouchy jednou ranou. Stopy jsou zameteny, lid je řádně nazloben na "teroristy" a jede se dál. Zbrojaři mají kšeft, zvýší se zaměstnanost, panuje všeobecná spokojenost až do příští inspekce, kdy je možné osvědčený postup zopakovat.

   Vymazat
  4. A predstavte si, že by tam boli jadrové zbrane

   Vymazat
  5. Což nevíte, že Ďábel, pardon Putin, nikdy nespí a je všude?

   Vymazat
  6. Ne ne .Fašistické Chunta z Kyjeva vedena režimem USA bez munice nezůstane.Sice to tam zavinili podle západních medií totálně ožralí generálové ale naše media ví ještě více.Ve "zprávách" bylo ,že je možné ,že v tom mají prsty domobranci.A toho se NAŠI drží.Máme aspon důvod jim dodat naše ZBOŽÍ.Sice toho tam mají ještě velice mnoho početné vojska USA a jejich poskoků ze zemí NATO.V poslední době je dost bohatý tranzit vlaků s válečnou technikou i přes Slovensko.Oni také přes nás lítají letadla US ARMY.Sralbotka JEHO PARTA BOHUŽEL NIC NEVÍ,PROTOŽE USA NEMUSÍ NIKOMU NIC OHLAŠOVAT A ON SE STARÁ JENOM O NAŠE BLAHO.

   Vymazat
  7. Dobrej kseft pro zapadni banky a zbrojni prumysl fasistu , dodaji nove zbrane.

   Vymazat
  8. Samozřejmě, Putin může za všechno. Můj ironický smích nezná konce

   Vymazat
  9. Možno prechádzajú na kalibre munície NATO, ked už tam majú plno vojakov USA a NATO, vrátane Slovákov, ktorých poslal Fico. :)
   https://mordechajkapusta.blogspot.sk/

   Vymazat
  10. SARKAZMUS?
   SHELDOM COOPER.

   Vymazat
 2. Je to mnohem, mnohem lepší využití, než takovou příšernost vystřílet proti Donbasu. Chudáci Ukrajinci a debilní zelené mozky, které umístí takový muničák na okraj města.

  OdpovědětVymazat
 3. Údajně v tom skladu bylo přes 300tisíc tun výbušnin, tj. cca 300kt - pro srovnání bomba na Hirošimu měla ekvivalent cca 20kt TNT. Takže tohle musí být pěkný šrumec!

  OdpovědětVymazat
 4. Naš mádia nemlčí, normálně o tom informují, ty prolhaný ruský debile.

  http://zpravy.idnes.cz/ukrajina-pozar-vojensky-sklad-balakleja-fd2-/zahranicni.aspx?c=A170323_084912_zahranicni_aha

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/432905-po-explozi-skladu-munice-na-ukrajine-evakuovali-20-tisic-lidi-kyjev-mluvi-o-sabotazi.html

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2063560-na-vychode-ukrajiny-explodoval-municni-sklad-urady-hovori-o-sabotazi

  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/na-ukrajine-vybouchl-sklad-se-zbranemi-20-000-lidi-bylo-evak/r~d7a00f560f9d11e7a70b002590604f2e/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Putin nařídil Trumpovi, ať co nejrychleji zastavil nelegální prodej zbraní z Ukrajiny do celého světa. Trumpovy speciální jednotky udělaly konečně na Ukrajině něco rozumného. Děkujeme vám, přátelé ve zbrani.

   Vymazat
  2. Bylo to na ČT 1 v hlavních večerních zprávách ??

   Vymazat
  3. 13:47

   http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/217411000100323/obsah/532374-rusko-ukrajinske-vztahy

   Ještě něco???

   Vymazat
  4. 13:52 Putin to má spočítané, viděli ho v kiosku (je hnedle vedle vstupní brány v tom muničáku), jak si kupuje sirky - lze s nimi areál pouze opustit, na území muničáku jsou platí striktní zákaz, ale on se vrátil zpátky do areálu založit ohníček. Dívejte se večer na ČT, určitě to bude hlavní zpráva dnešního dne.

   Vymazat
  5. Mně se líbí onen za příklad daný příspěvek ČT - dvě varianty vraždy - buď Putin nebo Rusové.Dvě varianty výbuchů - buď Rusové nebo Rusové. Fakt povedený. A ještě k tomu nadává, ten pičus 13:19.

   Vymazat
  6. 16:11

   Tak mlčí o tom média nebo nemlčí, idiote? To je to o čem je článek a diskuse.
   A když jste vy prolhané svině důkazy usvědčeni ze lži tak kolem sebe začnete kopat a flusat ještě víc. Ale to je klasika, nic překvapivého.

   Vymazat
  7. 16:41 Vy ve svých představách jistě nejste idiot ani svině. K překrucování neboli lžím, nadávkám, kopání a flusání kolem sebe by vás nikdo nedonutil ani násilím. Vzácný charakter. Vás by měli vycpat a vozit po poutích.

   Vymazat
  8. 13:19
   Poslouchej ty hulibrku, naše média serou tak akorát hovna do tvé prdele, co máš místo ksichtu. ten sklad hoří už skoro čtyři dny, ty rektolízale.

   Vymazat
  9. sice o tom články jsou, ale nejsou zveřejněny v popředí, takže pokud to člověk cíleně nevyhledá v konkrétní sekci média, tak o tom neví. Třeba novinky.cz a idnes.cz čtu denně, a vůbec jsem to nezaregistroval, a přitom to je dost zajímavá zpráva. Stát se to v Rusku, tak to visí ve Zprávě dne 3 dny...

   Vymazat
  10. 13.19 Tak, a teď jste naštvali Mitrofanova.
   Mamka vám to na ministerstvu pravdy zavaří. Na banderu jim nešahejte. Putinova vina je větší než jeho konto ve Švícarsku z USA ambasády. No ale nějak se i hovada musí živit a dolary přece nesmrdí.

   Vymazat
  11. Jak dlouho ten sklad hoří a kdy u nás naše media o tom informovala????

   Vymazat
  12. jo to je jak výbuch ve Vrběticích a munice skončila u umírněných řezačů hlav

   Vymazat
  13. Anonyme 13:19, už je to s vámi tak špatné, že médiím hlavního proudu už skoro nikdo nevěří. Na vašem místě bych se nerozčiloval a rychle bych se přestěhoval na smetiště dějin, kde už dlouho po zásluze patříte. Vy už můžete tvrdit, co chcete, a nikdo vám neuvěří.

   Vymazat
 5. 13:11 Porošenko balí a zametá stopy, měla tam být inventura (měla začít v pondělí) :-)))

  OdpovědětVymazat
 6. Je to o trochu horši než ve Vrběticích.
  Jestli už tohle neusadí válečné štváče na Ukrajině,tak nevím,snad to mělo vybuchnout u Kyjevského parlamentu,pro jistotu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:30 Jacípak "váleční štváči"? Copak zapálení vlastního obrovského skladu s municí není projevem upřímné snahy o všeobecné odzbojení? Další její sklady budou následovat. Stačí jen, aby se do nich chystala vypravit ministerská inspekce.

   Vymazat
  2. No a představte si, že ti debilní ukrouši by vlatnili atomové zbraně?
   To by teprve byla ta správná podívaná. Kam by se hrabal černobyl.

   Vymazat
  3. Kuril machorku, charošij tabák....

   Vymazat
 7. FEUERWERK první třídy. Tohle svinstvo chtěli UA hebreofašisté házet lidem na hlavy jenom proto, že odmítali hajlovat Banderovi a chtěli mluvit spisovnou ruštinou místo banderovským argotem. Díky Bohu to bouchlo "v pazourách darebáků" dříve, než tím mohli vraždit.

  OdpovědětVymazat
 8. Jo, před inventurou se děje ledacos. Jestli to byl prasečenkův pojistný podvod, nevím, kde byl pojištěný. Možná u pana Sorose.

  OdpovědětVymazat
 9. Zajímá mě, zda jde o normální material, nebo o uranem obohacený, nebo nedej bůh něco ještě horšího

  OdpovědětVymazat
 10. To je smůla, Poroš podívej, schovej sirky, ať je neviděj.

  OdpovědětVymazat
 11. Zajímá mě, zda jde o normální material, nebo o uranem obohacený, nebo nedej bůh něco ještě horšího

  OdpovědětVymazat
 12. Rudohnedej, tohle video nak na lzivych ceskych mediich nebylo, co?
  Nadavat umis, pravdu mluvit neumis, smazko

  OdpovědětVymazat
 13. Všechno chápu (díky masmédiím), ale proboha proč ten Putnin nezlikvidoval ten sklad už třeba před dvěma roky, proč až nyní těsně před inventurou.

  OdpovědětVymazat
 14. http://rusvesna.su/news/1490297742 pro americkýho soudruha 13,19...stav muničního skladu...slava okrajině gerojam neslava...to musí bouchat samo....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:58 Díky za odkaz. Z leteckého snímku je vidět, že ti idioti zřídili muničák skoro přímo v obci. Při čtení článku jsem si vzpoměl, jak v knize "Hodina mtvých očí" se němečtí paragáni obdivovali jednoduchosti a bezpečnosti polních muničáků Rudé armády. Tenkrát je ukládali po menších množství do jam, takže při bombardování nebo ostřelování byla zasažena jen malá část, zbytek nevybuchl. Ukrajinci jsou ale mnohem dál, takové přežitky komunismu už dávno překonali. Za to získali jedinečný ohňostroj, jistě největší na celém světě.

   Vymazat
  2. Další odkaz video.... https://youtu.be/qU0hPiR8Idk

   Vymazat
  3. 18:09 Pochvala a uznání každému, kdo se zasloužil o likvidaci takové obludné hromady smrti. Podle způsobu uložení a stavu by to nejspíš stejně bouchlo samo, ale jestli k tomu někdo pomoh, tak jen dobře.

   Vymazat
  4. Tak podle svědectví jednoho občana na stanici news one z ukrajiny tak zde chlastali ukrajinští generálové a po jejích odchodu to začlo bouchat....

   Vymazat
  5. https://www.youtube.com/watch?v=dTLkzdP0038 záběry z dronu...

   Vymazat
  6. Generalita chlastala stylem Maršal Malinovskij, Tymošenková jim kouřila a zapomněla típnout...

   Vymazat
 15. Tak dopadli ISIL američtí teroristé v čečně....kulky v hlavě.. http://rusvesna.su/news/1490357446 jen +21, apropo další muničák prý bouchá v mariupolu ---ten putin to za den stihne.......neslava okrajině...

  OdpovědětVymazat
 16. Už to mělo bouchnout dávno, alespoň bude na Donbasu klid.

  OdpovědětVymazat
 17. Kolik dluhů u Západních bratrů vrahů si museli Ukrajinci udělat , aby mohli za národní fašizmus a všemožné Porovrahy prolévat svou krev a lidí na východě - taky Ukrajinců a ono jim to létá vzduchem. Čím budou fašouni a bratři naší ČTžumpy vraždit , když jim nic nezbylo ???? Že by USANATOvrazi dodali další zbroj ???? Čímpak to Porovrahovi ukrfašouni asi svým "mírovým" západním bratrům vrahům asi splatí ???? Že by Ukrajinci z lásky k západním hovnotám , pardon - "hodnotám" přestali i jíst a dřeli pro Porovrahy ještě víc a zdarma ???..........USříše pekelná dodá další , jenom jestli si to ukrfašouni ještě můžou dovolit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak na konci 2.světové nám Amíci taky vybombardovali naše továrny. Teď jistě Ukrajincům rádi pomůžou s výstavbou i výbavou a budou to tak mít krásně pod kontrolou. To kdyby se náhodou Ukrajinci vzpamatovali a uvědomili si, proti komu to doopravdy použít.

   Vymazat
 18. Proč to nazýváte naše media mlčí, když to naše media nejsou?

  OdpovědětVymazat
 19. Sakra. Karle,říkal sem.................... :-D

  OdpovědětVymazat
 20. alespon nebudou zabijet nevinne občany a bude možna i mir.ale škoda že to nezasahlo sklady nato v usa

  OdpovědětVymazat
 21. Úžasná diskuze, klasický prokomunistický šmejdi, co už jim odzvonilo, tak melou z posledního :D Nadáváte, jak se o tom nemluví, když vám někdo ukáže, že se o tom ve skutečnosti ihned mluvilo, nadáváte, že to nebylo v hlavních zprávách a když vám někdo teda ukáže, že to v hlavních zprávách bylo, máte kecy o tom, že to není v popředí (no nevím, mě stačí zapnout seznam a je to jako hlavní zpráva i s krásným obrázkem, ale prosím) a nakonec se zmůžete jen na lži a nadávky, nikoliv na pádné argumenty :D A jelikož si tu někdo dokonce dovoluje dělat ukvapené závěry o tom, že to byl teroristický útok, dovolím si udělat ukvapený závěr také - beztak byly součástí skladu nějaký toxický sračky a jak známe Rusa, bude se to nad náma vznášet ještě půl roku, než to konečně pod tlakem přiznají :) Ale tenhle server i komenty plný kreténů, co si nejsou schopný ověřit informace (netrvalo mi ani 2 minuty, abych popřel vše, co je ve článku napsaný) mě vážně baví :D Žerete mamrdům píčoviny i s navijákem a ještě to veřejně publikujete, gratuluju :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:28 "Ve skutečnosti se o tom ihned mluvilo"? Ani se neobtěžuješ zjistit si čas výbuchu, vydání tohoto článku a vydání těch zpráv. To by ale na blba bylo moc namáhavé. Z toho, jak popíráš teroristiký útok a píšeš "..jak známe Rusa ..." tak ani nechápeš, že ten muničák bouchnul Ukrajincům. Když to shrnu, tak právě jsi se předvedl jako šmejd který mele blbosti z posledního, je kretén s ukvapenými závěry, není schopen ověřit si informace - vše řečeno tvými slovy. A ještě svou blbost veřejně předvádíš, gratuluju.
   P.S. Ta tvoje často používaná značka :D znamená :Debil? Pak je na místě, dávej jí za každou větu.

   Vymazat
  2. 23:28 z tvych zabavnych hysterickych reakci, rudohnedy sasku, je citit hysterie, jak citis ze odzvonilo havlismu, jak citis LIDU HNEV

   Vymazat
  3. 23.28 Už se prober už zde nemáme boj ideologií, komunisti proti imperialistům, dnes tu máme souboj imperialisti proti imperialistům. Kde ty dědečky komunisty pořád vidíš? Nech je spát.

   Vymazat
  4. 4:16 Komu odzvonilo je zřejmý z výsledků voleb. A tenhle minispoleček rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není - čest vyjímkám tetá!) by se naopak měl snažit chytit a získat si každičkou dušičku co se zabloudí a ne je ještě odrazovat, páč jinak se odsuzuje být navěky jen takovou sektou, kde se hned navzájem poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?::)))

   Vymazat
  5. I fuj. Ráno v 8:17 a už takhle zhulenej ? To bereš hodně mizerný matroš.

   Vymazat
  6. Opakuješ se 8:17, nadávkami a bez argumentů. Trapas.

   Vymazat
  7. 8:17 no to vis, je treba se naucit jak vam zakroutit krkem
   Klement Gottwald

   Vymazat
  8. 16:45 - komu "vám"? Čechům? To už zkoušeli různí mameluci, ale neúspěšně! A víš proč? Páč parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Nabízí se ale řešení! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
  9. A Kléma? Tak toho už dávno nahradil zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný tomu ožralému panchartu Gottwaldovi, na rozdíl od něj navíc opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho vynesla na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky.

   Vymazat
  10. oprava: likvidující

   Vymazat
  11. To v 16:56 napsal skopčák Markus Herman, údajně z Brna. Píše přesně tímto dementním stylem na Novinky, je tam všem pro blázny, ale má to placené jako provokatér, aby lidi klikali, nevadí, že minusy. Ta ubohá skopčácká socka má dědka, který byl u SS a v Brně byl velmi nechvalně známý. Jeho debilní styl psani je více než známý

   Vymazat
  12. 17:14 Že je to idiotský tapetář je jasné i bez podrobného vysvětlení. Jeho rozum a schopnosti končí u Copy - Paste. Jako u cvičené opičky.

   Vymazat
  13. No,tak se tu člověk naučí novou českou řeč-jako-"lůzovitá malomocná sockovitá-závistivá,husitsko-bolševicko čecháčkovská lůza-atd.! Anonyme,jsi ty vůbec Čech?Takto se vyjadřovat o vlastním národě? A ty jsi jako nade vším jediná hvězda jasná-všecko víš-všecko znáš,od všeho máš klíče?Na kterém hnojišti jsi-ty ,mistře zeměkoule-vyklíčil?Neznám tě-ale dle toho,cos tu vyplodil na netu-jsi žlučovitě nazelenalý,ručičky dozadu-jako mají Pražáci a hubu plnou nenávisti!

   Vymazat
 22. Doufam,ze tam neshorely ty nase cepice co jim Stropnicky daroval.

  OdpovědětVymazat
 23. Balaklija, je to na Donbasu. Kdyby Donbas získal autonomii, nebylo by tam, bez výbuchu, příliš munice? Nebo, posunout se dnešní fronta Kyjev/Opolčenci? Možností je mnoho a blázny vypočítat nelze. Ostatně, Černobyl si taky spustili a nedokázali zastavit Ukrajinci sami.

  OdpovědětVymazat
 24. Doufám, že se nikomu nic nestalo, že ta pecka jen sfoukla vrátnýmu vajgla z huby a odnesla ho i s vrátnicí do bezpečí. Muslové tajně závidí, jaký výbuchy uměj na Ukrajině.

  OdpovědětVymazat
 25. Já nevím, co z toho děláte takovou vědu ? Vždyť se tolik neděje. To má jen Prasečenko u prdele ohníček strachy.

  OdpovědětVymazat
 26. Krásné foto a ty vagony..... to je super.... http://colonelcassad.livejournal.com/3314819.html

  OdpovědětVymazat
 27. Naše masmédia hlavně opomenula sdělit, že i Vrbětice, Semtín a Poličské strojírny podpaloval Putin, sirky prý si ale pro jistotu koupil už na Václaváku, aby nebyl nápadný, proto unikl i ostrozraku Mitrofanova z Mitrovských.

  OdpovědětVymazat
 28. Škoda že tam v době výbuchu nebyl Porošenko a představitelé NATO na inspekci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo Sobotka, Stetinac, Kocab a jini havlisti

   Vymazat
  2. Sobotka měl jiné starosti. Právě podepisoval nový Mnichov - tentokrát v Římě.

   Vymazat
 29. Jaroš che zakázat vstup do země ukrajincům co pracuji v Rusku...nejsou to patrioti... tak tenhle by to neměl pít a hulit ani ředěné..... http://rusvesna.su/news/1490439658

  OdpovědětVymazat
 30. Naše média mlčí tak, že o tom píšou o den dříve, než tenhle rádoby zpravodajský server, který neumí ani česky napsat jméno města, u nějž se ten muniční sklad nachází http://zpravy.idnes.cz/ukrajina-pozar-vojensky-sklad-balakleja-fd2-/zahranicni.aspx?c=A170323_084912_zahranicni_aha

  A pitomci tady přikyvují jako pejsci na zadním skle Škody 100, aniž by se namáhali si zprávu JAKKOLIV ověřit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I podle fotky vypadas jako havlista. Nepis sem, kolaboratore, nechci se poblit

   Vymazat
  2. Mně je úplně jedno co chceš ;) V každém případě je titulek lživý a ty útočíš na toho, kdo si dovolil narušit tvou virtuální realitu. Hezký den.

   Vymazat
 31. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/217411000100323/obsah/532374-rusko-ukrajinske-vztahy

  OdpovědětVymazat
 32. takými to ohnostrojmi to začalo na majdane v Kyjeve bolože to slávy,takýmito ohnostojmi to končí na ukrajine ,tým čo to začali sláva,slava ukrajine,sláva ukrajine. širenie demokracie v réži usa,ešte že to vybuchlo u ukrobanderovcov a nebude vybuchovat a zabijat v dlr,lnr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Lengyeli 13:52, tenhle server neobsluhují profesionálové za povinné peníze občanů, ale dobrovolníci, jak to vidím prakticky zdarma. Nevím, proč bych musel být pitomec, když souhlasím s vyargumentovaným názorem, nebo svůj názor podložím argumenty, které opononent není schopen vyvráti nebo oponuje pouze posměšky nebo nadávkami. Vy si ČT chválíte?

   Vymazat
  2. I amatér snad umí použít vyhledávač, tohle nejsou žádné skryté informace a k nalezení (a ověření pravdivosti titulku) stačilo pár vteřin. Takhle to vypadá spíše tak, že si někdo potřeboval přihřát polívčičku a plivnout si na "naše média".

   Vymazat
  3. 16:56 Nevím, proč jste tak popuzen? Hnidopich samozřejmě může zpochynit název článku i proto, že vyvrací sám sebe. Je-li NR médium, tak zveřejněním zprávy "média" nemlčí. Autor měl zřejmě na mysli nepoměr mezi rozsahem neštěstí a pozorností, která mu je věnována jen proto, že se přihodilo "našim přátelům". Vsadím boty, že stát se to v Rusku, tak tomu bude věnováno mimořádné vysílání a celé "Události komentáře". V tomto pohledu není titulek žádnou lží, jen drobnou nadsázkou a smutným konstatováním.

   Vymazat
 33. Sledoval som SRTV i TA3 hlavne správy po vybuchu pri Charkove. Iba v podtitulkach na TA3 boli správy napisané o pocte evakuovynych ludí. V správach o udalosti ani kec. Ale zato o vražde ukrajinskeho poslanca v Kijeve cele tirády ,už v správach vedeli že ho vastnoručne zaškrtil -zabil Putin. Opakovali to v spravach stale.Ludom mydlili mozgy Putinom. Ale o vybuchu nič. Keby sa to stalo Rusákom tak by ste počuli to kvičenie presstitutiek o ruskej hrozbe až by Vám odpadli uši. No čo treba absorbovat pro USA propagandu až Vám bude z nej na grcanie a tak si radšej pozriete ruskú pravdu.

  OdpovědětVymazat
 34. Pane Lengyeli 16:56, já se rád přiznám, že fandím Ruské federaci, ne USA, Britanii a jádru EU. Důvod je prostý. Jestliže jsem odporoval „internacionální pomoci“ 1968 (bohužel musím uznat, že nás na 20 let uchránila kapitalismu), musím neuznávat všechny ty intervence USA i toho evropského západu. Netvrdím, že Ruská federace je, nebo mít na to, že byla by lepší. Jenže dnes je evidentně tou slabší stranou, která se vzchopila natolik, že už nechce obětovat nic ze svých národních zájmů, když do té chvíle ztrácela a ztratila až dost. A naše sdělovadla? Jsem nucen si platit ČT A ČRO. Ve zpravodajství chci holé informace v rozsahu jejich skutečné váhy bez toho, že výběr a formulace budou odrazem ideologie vyznávané státem, vedením instituce nebo moderátora. O výběru do pořadů zvaných platí totéž. Také bych si přál, aby naše sdělovadla ctila český jazyk, který vystupující čím dál víc sviní adolescentní pražštinou, tuším že angloameričanským ééé, všelijakým tím klokotáním na zvracení s vrcholem v ucpaném nosu zejména dam které, pokud ještě jsou sexy, měli by si to nechat do postele. Je sice možné, že tak chtějí podávat důkaz, jak si osvojili angličtinu, dokazují ovšem i to, že přestali (i pánové) zvládat mateřštinu. Tak nějak, co nejstručněji, pane Langyeli.

  OdpovědětVymazat
 35. Na 140 tis. tun smrtícího harampádí se vzneslo k nebesům.
  A mnozí mírumilovní na východě té těžce zkoušené země si trochu oddechli. Nespadne jim to už do kuchyně či koupelky s dětmi.
  I tak je toho válečného svinstva v banderistánu stále ještě víc jak dost ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:37 Podle záběrů z dronů po požáru to bohužel asi nevyletělo do vzduchu všechno. Ale určitě si i obyvatelé okolí toho muničáku vyzkoušeli na vlastní kůži, co jejich vláda střílí na hlavy vlastních spoluobčanů. Doufám, že si to také uvědomili všichni, kdo viděli záběry požáru. Nejspíš i proto byla naše média tak "skromná".

   Vymazat
 36. No když vybuchl Černobyl, tak taky Rusáci mlčeli. Je to úplně jedno s kým jsme, Velcí myslí jen na sebe.

  OdpovědětVymazat
 37. Nádherný ohňostroj! jen aby to pak někde nechybělo.

  OdpovědětVymazat
 38. Možno prechádzajú na kalibre munície NATO, ked už tam majú plno vojakov USA a NATO, vrátane Slovákov, ktorých poslal Fico. :)
  https://mordechajkapusta.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 39. nj určite to boli židia alebo slobodomurári a ešte by prichádzali do úvahy slobodoelektrikári

  OdpovědětVymazat