Reklama

středa 15. března 2017

Výstava fotografií: Donbas – společnost a válka
15. 3. 2017
 

Společnost přátel Luganské lidové republiky a Doněcké lidové republiky si dovoluje pozvat veřejnost na vernisáž výstavy fotografií: 


Donbas – společnost a válka

18. března 2017; 10:30

retrobar Čtyřlístek „Quadri Foglio Verde“ , Štěpánská 11, Praha 2

Na výstavě budou ke zhlédnutí fotografie:

1. fotky dětí z fotoškoly Fiška 56. školy v Doněcku; (fotky z výstavy "Doněck očima dětí z frontových oblastí")

2. fotky fotografů z Luhansku, Luhanské lidové republiky

3. fotky pana Jaromíra Vaška z cesty po Donbasu (2016)

Upozornění!!! ve vinárně bude výstava přístupná pouze tento den do 12.30! potom se přesune na jiné místo, veřejnost bude informována.

Spoluorganizuje: Levá perspektiva

 12 komentářů :

 1. A kdy a kde bude výstava přátel Sudetské republiky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to vám stačí vaše rodinné album !

   Smazat
  2. Kuřbuřt Janda a jeho teplá četa tu opět ve 14:11 zaperlili.

   Smazat
  3. Civilisty vraždící organizace EU/NATO15. března 2017 15:29

   To jste zabloudil, fanatický nacisto podporující vyhlazovací kárnou operaci ATO a vraždění donbaských dětí. Stanový tábor banderovských vrahů československého národa se nalézá na Staroměstském náměstí, kde je se souhlasem protektorátních kolaborantů Sobotky, Babiše a Bělobrádka již delší dobu slet sudeťáků, banderovců, kozomrdů a deviantů. Apropó, dlouho už si Spojené státy SS, skrze NATO cvičené ukrajinské Nazi gardy, diverní skupiny OBSE a ozbrojené bandy chazarských oligarchů, nebudou z ruského a smíšeného území dělat své Sudety, summit Trump - Putin v Praze je na spadnutí.

   Smazat
  4. Žádná taková republika nikdy nebyla! Šlo pouze o rakouskou provincii! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Sudetenland_(provincie,_1918)

   Byla vyhlášena dne 30. října 1918 německými poslanci ze Slezska a severní Moravy. Důvodem jeho vytvoření byla naděje zde žijících Němců, že tímto vystoupením dají najevo svůj nesouhlas s vytvořením Československa a že poté mírová konference rozhodne k jejich přičlenění k Rakousku či Německu. Kromě území západního Rakouského Slezska a částí severní Moravy sem byly přičleněny i některé německé oblasti (Králíky a Lanškroun) ve východních Čechách. Za hlavní město byla zvolena Opava. Předsedou zemské vlády Sudetska se stal Robert Freissler. Ten spolu s bývalým poslancem Říšské rady Hansem Joklem převzal z rukou slezského zemského prezidenta Widmanna svůj mandát pod záštitou autority Německého Rakouska. Bylo taktéž vytvořeno Zemské shromáždění (Landesversammlung), jakýsi prozatímní parlament. Mělo 54 členů - 37 ze Slezska, 5 z východních Čech a 12 předválečných poslanců Říšské rady, zvolených v roce 1911 na území současného Sudetska. K ochraně Sudetska byl povolán nově zřízený Volkswehr, který měl na 6700 mužů.
   Jednalo se tedy o pozůstatek Rakousko-Uherské říše zaniklé z vůle zednářů z Versailles! Anšlus byl jimi zakázán, tudíž se provincie zrušila a připadla ČSR. Nikdy nepatřila Německu! Natož aby byla samostatná. Ani na moment!

   To nijak nesrovnávej s Doněcko-krivorožskou republikou! https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Ta byla vyhlášena 12. února 1918 jako nezávislá na Ukrajinské lidové republice a podléhající RSFSR, ale mezinárodního uznání se jí získat nepodařilo a už 20. března byla na 2. všeukrajinském sjezdu sovětů začleněna do Ukrajinské sovětské republiky. Hlavním městem byl zpočátku Charkov, později, s ústupem rudých gard, Luhansk.

   Čili byla odvěkou součástí Ruska, pak chvíli nezávislá a k Ukrajině, která nikdy předtím neexistovala, ji připojili bolševici!

   Smazat
  5. Čili z toho plyne jedna věc! Sudety = Ukrajina!
   Jde o dva politicky účelově motivované výmysly bez historie a tudíž i práva na existenci.

   Smazat
  6. Ovšem pozor! Jepičí pidiříše upletená zneuznaným profesorem TGM z dezertérského lejna a jeho zednářským učedníkem Benešem prosazená koncepce "československého národa" jsou s tzv. Ukrajinou v jedné lajně! Tedy jsou nelegitimními útvary. Legitimní jsou pouze Země koruny české a také Novorusko, jakožto provincie založená její Výsostí Kateřinou I., panovnicí Bohem a nikoliv ložemi nosatých povolaná panovnice Ruského impéria - Třetího to Říma (a čtvrtý nebude, hošani nosatí, nebude! - kiš kiš!) ...

   Smazat
  7. Anonymní15. března 2017 14:11 tu ti hermann udělá ale bude vás tam jen pár

   Smazat
 2. Civilisty vraždící organizace EU/NATO provádí genocidu Slovanů.15. března 2017 15:39

  Západní hodnoty vraždit ženy, děti a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě. Proskripce a křišťálové dny na západní Ukrajině, pogromy a vyhlazování rusky hovořícího obyvatelstva na východní Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
 3. Bude výstava i v Ostravě ? Pokud ano tak nám dejte včas vědět . Jen ať vydí sluničkáři top000009 a havlisté co se děje na Donbase .

  OdpovědětSmazat
 4. 14:52 a 15:15 - neočekávejte od Sobotkovo, Babišovo a Bělobrádkovo STB/BIS Hitlerjugend žádné zázraky, když nejsou schopni udržet 2 minuty pozornost a nastudovat si historii Ukrajiny. Redakce je tady toleruje, neboť plní funkci užitečných idiotů a roztleskávaček reklamy.

  История Украины за 2 минуты https://www.youtube.com/watch?v=7aBwmQAKjz8

  10 веков за 5 минут Как менялась карта Европы, в т ч России, Украины и Кавказ
  https://www.youtube.com/watch?v=QfLcRPxFVZw

  OdpovědětSmazat
 5. Některé příspěvky chápu jako ironii(14:11).Pokud
  to myslí vážně,je třeba ho léčit.Taková nemoc lze
  vyléčit pouze provazem.Nic jiného nezabírá!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.