Reklama

.

.

sobota 25. března 2017

Vystrčme na ně milion zadků!


Lubomír Man
25. 3. 2017
A když ne milion, tak aspoň půl milionu, a když ne půl milionu, tak aspoň deset tisíc bílých českých zadků, nechťzasvítí o tomto víkendu do temnoty porobeného státu, a dá na vědomí nám i světu, že pokud pojmy, jako státní suverenita, výsostné státní území či výsostný vzdušný prostor už neznamenají nic pro českou rabskou vládu, neznající k Západu jiný postoj než hluboký předklon a jiná slova než „Ano“ a „Samozřejmě“, jsme zde ještě my, čeští občané, pro které území výsostné stále ještě zní v původním smyslu slova a nezměnilo se ve volně průjezdný dvůr, přístupný každému.


 A zvlášť ne tomu, kdo jím svá válečná vozidla prohání do Polska až k hranicím Ruska s cílem napínat směrem k němu svaly, hrozit, provokovat – a tím vším, válku, která už je i tak na spadnutí, s co největší tupostí přibližovat.

Měli jsme jednoho spisovatele, který tyhle válkychitivé živočichy, rozpřahující se do celého světa, předvídal. Říkal jim mloci, byli žlaznatí, měli červeno-černou barvu, a zrovna tak jako chlapci v khaki uniformách z Texasu, Wisconsinu, Nebrasky či Arizony, kteří teď už možná usedají do svých válečných povozů, aby nás svou návštěvou obšťastnili, měli dojem, že svět je jejich - a jen jejich - a že jedině možné je tedy jim všechno, co si přejí, odkývat.

Karel Čapek pro tohle pojetí světa smysl neměl a svoji knihu Válka s mloky psal jako to nejvážnější varování pro všechny, a pro nás Čechy pochopitelně též.

Ale naše vláda to už tak cimprlich nebere. „No bože, jezdí si přes nás, i když desetkrát blíž by to měli rovnou z Německa do Polska, to je pravda. Ale chtějí, aby si na ně naši lidi zvykli. No a pak, až si lidi zvyknou, zůstanou zde už natrvalo. Vystaví si zde vlastní baráky, střelnice, letiště, heliporty, a bude vymalováno. Jsou všude, tak proč by vlastně neměli být i u nás, že? A vždyť je nás nemálo, přiznejme si to, kteří si právě tohle co nejroucněji přejeme.“

Převládá-li takovýto názor v naší současné vládě (a vítání amerických vojáků premiérem ve Vyškově a ministrem obrany v Praze při minulém tažení americké kolony republikou takovéto vládní mínění naznačuje), pak ve veřejnosti, jak prokázal zcela seriózně provedený průzkum z roku 2015, jdou většině našich lidí opakované americké vojenské výpravy skrze nás k ruským hranicím hodně pod kůži.

Ale demokratická vláda převládajícího hlasu lidí nedbá, a tak nám nezbývá, než protest, shora tohoto článku uvedený.

Takže do toho. Dnes má být teplo, budeme jen lehce oblečeni, žádné složité rozpínání a stahování nadbytečného šatstva nehrozí, jen se obrátíme ke koloně zády, pak trh dolů – pár vteřin vydržet , trh nahoru - a státnické gesto, kterého si možná všimnou i dějiny, budeme mít šťastně i hrdě za sebou. 

15 komentářů :

 1. však to také není česká vláda ale zastupitelská vláda eu a jestli rozpoutal válku s Ruskem tak to bude jejich poslední hnusný čin

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se něco takového stane, tak oni se zavčas uklidí i se svýma potomkama, do tepla. Toto mají už předem zajištěné. Nejsme jako oni !!! To opravdu ne, jste mnohem a nohem horší.

   Vymazat
 2. Jsou to štěnice, zatím jen se stěhují, je třeba bojovat alespoň tak, že je budeme ignorovat i když bych třeba chtěl vnoučkovi ukázat vojáčky. Tyto teda ne.

  OdpovědětVymazat
 3. Americane by si cizi vojaky na uzemi nepustili
  Ceska onuce ale neni stat, je nesvepravna kolonie dovoli vstup cizich vojsk
  Stydet se je malo
  Rikitan

  OdpovědětVymazat
 4. Jo,jo,ČT UKÁZALA,JAK JE PLECHOVÁ KAVALERIE VÍTÁNA.PRÝ DESÍTKY LIDÍ- JEDEN ČLOVĚK NA MOSTĚ,ASI TŘI S MÁVÁTKY-TOHO DĚDKA SI PAMATUJI Z MINULA.O ODPŮRCÍCH ANI SLOVO.ZATO ŽELEZNÝ STRKAL NĚJAKÉMU PPLK.MIKROFON POD NOS BYL NEUVĚŘITELNĚ TLUSTEJ,ŽE PISTOLE,KTEROU MĚL ZA PASEM,BYLA POD BRADOU.ALE NEOPOMĚL ŘÍCI,ŽE JSOU PŘIPRAVENI IHNED POMOCI KAŽDÉMU STÁTU NATO,KDYBY BYL V OHROŽENÍ.TAK MI NAPADLO,JAK BY POMOHLI TURECKU?

  OdpovědětVymazat
 5. To je fakt! Od Monroeovy doktríny si nepustili na svý území ani jedinýho vojáčka v cizí uniformě! A pokoušeli se zabránit jejich pohybu po celém kontinentnu od Aljašky po Patagonii i kddyž ne zcela úspěšně, zejména co se týká angažmá Napoleona III. v Mexiku a později německých vojenských expertů pozvaných Jeho excelencí prezidentem Porfirio Díazem. Sami Yankeeové si pozvali nanejvýše cizí flotilu na pomoc - a to ruskou! Ta ve vodách kolem san Francisca nakonec rozhodla o zachování USA. Páč právě její přítomnost a hrozba Jeho Imperátorské=ho Veličenstva Alexandra II. že vojensky napadne anglické a francouzské invazní síly, odradila vlády nosatých zednářů v Londýně a Paříži od plánu na intervenci ve prospěch Konfederace. Nakonec ale stejně došlo k pregnantnímu narušení Monroeovy doktríny a to když Ronald Reagan dovolil Anglii aby v roce 1981 zaútočila na Argentinu, kvůli Falklandům, čili Malvínám.

  OdpovědětVymazat
 6. A ještě by ty zadky mohly na povel vystřelit a důvod k rozpoutání 3. sv.v.je tu. Takže hrachovku s sebou.

  OdpovědětVymazat
 7. Nedělejte si iluze.Při jejich inteligenci si
  myslí,že vystrčené nahé zadky jsou vítací akcí
  místního obyvatelstva.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. S autorovým návrhem souhlasím. Protestuji ale proti tomu, jak pan Lubomír Man diskriminuje černé cikánské zadky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a co žluté místních Větnamců. Ty by jim mohli být povědomé...

   Vymazat
 9. Co by jste chtěli ČT za vaše peníze to jasně ukázala, vstřícné obyvatele a na ně mávající COCACOLOVÉ Amíky a další feudální královniny vojáčky.

  OdpovědětVymazat
 10. vystrcenym holym zadkem zmuzes mnoho,ale vystrcenym holym zadkem a rpgeckem vice! )))

  OdpovědětVymazat
 11. ,,Vždyť já jsem nejmenší z apoštolů a ani nejsem hoden jména apoštol, protože jsem pronásledoval církev Boží..." Sv. Pavel, 1. Korintským 15-9.
  329. 3th. Battalion, 12.th. Infantry... USArmy...To ,,329", je moje osobní číslo. Jak já na to byl tehdy hrdý. Byli jsme v NATO. Studoval jsem na Východě i Západě. Czech republic na rameni. Pod tím ta naše vlaječka. Německá bronzová orlice ještě dnes na uniformě. Malý odznáček 1. Obrněné divize. ,,Bayonet warriors". Jak já no to heslo byl hrdý. Než přišlo to ,,humanitární bombardování." Tak pro tohle jsem určitě dvě vojenské akademie nestudoval. Dnes jen prosím o odpuštění a nechci s tímhle chtít mít nic společného. Vždy se tady podepisuji plným jménem. Takže...

  kpt. vv. Pepo Milan :-(

  OdpovědětVymazat
 12. Je o demonstrace síly. Mohli by projet za jeden den, ale musí zde přenocovat, mohli by se přesunout pohodlněji po železnici, ale jedou po dálnicích a silnicích, aby byli co nejviditelnější. Přesunují se k hranicím Ruska, tam jako cvičí ale chystají se tam zůstat. My jsme od Ruska odděleni jedním nebo dvěma státy. takže jsme trochu v týlu těch předsunovaných jednotek, ale strategicky se s naším územím počítá také. Takže záleží na tom, jestli daleko od USA, tentokrát v Evropě bude rozpoután konflikt, tentokrát s Ruskem a pak přijdeme na řadu.Trumpa už obklíčili, kdo by zmínil možnost jednání s Ruskem je považován za vlastizrádce a tak to pojede v obamovsko-clintonovských kolejích dál.

  OdpovědětVymazat
 13. Já osobně bych na ty buzíky své pozadí nevystrkoval.Jo kdybych to byl věděl přinesl bych si z povinně vojenské služby na památku několik RPG.
  To by bylo pro ty plechovky překvapení.

  OdpovědětVymazat