Reklama

.

.

středa 15. března 2017

Yekta Uzunoglu: Turecko má plán, jak zničit Evropu. Na co Evropané ještě čekají?

15. 3. 2017        Parlamentní listy (kráceno, doporučujeme)
Pan Libor Rouček napsal, že „Erdogan se už úplně zbláznil“, to proto, že nezná tureckou „etiku“, kterou lze vnímat z pohledu naší etiky jako antietiku. Je známým jevem, že když někdo není v jisté věci erudovaný, a proto neumí vysvětlit, oč jde, přiklání se k jednoduchému vysvětlení, jako „on se zbláznil“, „on zešílel“ apod. Přitom otázka je daleko složitější a je nejvyšší čas, aby evropští sociologové, etnologové, historici a koneckonců politici se fundovaně zabývali turectvím a islamismem. Věčně nelze ignorovat toto nebezpečí, které už není před branami Evropy, ale již je v Evropě. Nelze k profesním a lidským povinnostem jakožto odpovědné a myslící osoby tak laxně přistupovat jako doposud. Co se musí ještě stát, aby ti odpovědní brali svou odpovědnost za povinnost tak, jak jim zákon a naše etika ukládají? Aby se začali zabývat skutečností, to jest ohromnou destruktivní silou turko-islamismu, aby hledali společně cestu, jak se tomu bránit! Jinak tato síla zničí naši civilizaci, která i tak je nemocná, a oni dobře vědí, že je nemocná, tím neschopná se bránit. Erdogan postupuje podle svého farth plánu a loňský pokus o „vojenský převrat“ byl součástí jeho fahrt plánu. Erdogan chce jediné: chce sultanát, který by porazil Evropu. A to je touha všech islamistů a oni vidí (Arabové atd., islamisté) v současném Turecku a Erdoganovi svou jedinečnou šanci, jak porazit evropskou, kafírskou civilizaci. To je tak jednoduché a prosté!

Erdoganův plán stát se sultánem se uskuteční tak či jinak, bez referenda či s referendem. Ještě referendum ani neproběhlo a není schválena nová ústava a Erdogan již několikrát prohlásil, že současnou ústavu neakceptuje, a ve skutku pošlapává ústavu každým svým projevem, a to demonstrativně nahlas, aby jasně dal najevo, kdo je pánem země! Současná ústava a Ústavní soud již nejméně rok nemají svou legitimitu. V Turecku platí zákon Erdogana tak jako za sultanátu, Turecko s tím má staleté zkušenosti, že prohlášení sultána je zákonem. A ta represe se už dostala k hranicím jako za Hitlera.

Korespondent nejkonzervativnějšího německého deníku v Turecku DIE WELT je již třetím týdnem v Turecku uvězněn a obviněn ze spolupráce s teroristy a německý velvyslanec ho NESMÍ ani ve vězení navštívit jakožto svého občana, což mu ukládají německé zákony za základní povinnost. Když je novinář konzervativního deníku obviněn z terorismu a jeho země nesmí ani vědět, v jakých podmínkách žije, dovedete si představit, jaké nelidské represi je vystaven třeba jen trochu jinak myslící kurdský novinář, který za sebou nemá tak mocnou zemi, jako je Německo?

Vidět v Turcích či jiných islámských etnikách MENŠINU je chyba Evropy. To není menšina, ale desítky let pečlivě ideologizovaná armáda. Desítky let turecký stát s podporou západních zemí ideologizoval svou pátou kolonu všemi možnými a nemožnými metodami (ve školách, v mešitách, ve spolcích atd.). A toto etnikum je přítomno ve všech složkách západních států! Jsou senátoři, poslanci, vojáci, policisté, vojáci, podnikatelé a nejnebezpečnější zločinci. Valná část má „občanku“ těchto zemí a jde o třetí generaci, to znamená, že se v těch zemích orientují lépe než bývalí rodilí občané. Erdogan a jeho turko-islamistická ideologie má u evropských Turků daleko víc zastánců než v samotném Turecku. Uvědomte si, že Erdoganova strana během posledních voleb získala v Turecku něco kolem 50 %, ale u „německých Turků“ víc než 65 %!

Není žádným tajemstvím, že v současné době jen v Německu operují tisíce a tisíce agentů turecké tajné služby MIT, část z nich byla vyškolena samotným Německem!

Jaké nebezpečí představuje tato skupina pro Evropu, lze přečíst z posledního prohlášení jednoho z Erdoganových ministrů, který řekl: Nizozemsko má kolem 48 000 vojáků, ale my máme v Nizozemsku 400 000 svých vojáků. Co a jak ještě musí Erdogan a jeho lidé říct, aby Evropané pochopili svou realitu, na jejímž budování se sami podíleli?

Nejen Erdogan, ale valná část obyvatelstva islámských států včetně jejich panovníků vidí v evropských Turcích svou šanci či naději, jak dobýt Evropu!

14 komentářů :

 1. Nevím, zda chce Erdogan Evropu učinit Sultanátem. Snaha o ovládnutí Evropy Islamisty je tu stovky ba tisíce let. Erdogan, náš kdysi nerozborný přítel se prostě vybarvil. Teď budeme čekat s rukama v klíně, až se vybarví všichni ti imigranti, především urostlí, stále někam mobily volající kluci. No až se oni opravdu vybarví, proč jsou zde, bude zle. Výtači! Budete na stejné parketě jako ostatní. Jak ukazují mnozí chlapci na vídejích do kamer, po příjezdu k nám, otevřeně ukazující proč sem přišli: prostě šmik!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:37 Nejen Erdogan se vybarvil. Copak je jediným, kdo posílá svého ministra do zahraničí, aby se pozdravil s "milými krajany"?

   Vymazat
  2. Pan yekta by si měl především vyřizovat své účty s Tureckem na území Turecka. Na místo pokřikování z relativního bezpečí v ČR, by měl vzít samopal a jít bojovat za svobodu svého národa tak jak to udělám já, v případě, že dojde na jeho slova.

   Vymazat
  3. Jenze chlapce, kde ten samopal vezmes? A pokud vezmes, uvedom si, ze proti nasi titerne zemicce bude stat Nemecko, Francie, Anglie atd, vse islamske zeme. Tedy pokud i Czechia nebude jiz islamska!

   Vymazat
  4. 18:34 copak ty, ty jseš chlapák, který dokonce ví a zná celý životopis pana Uzunoglu, takže ti je jasné, že je to zanďour, který vyžírá pohodlíčko v ČR a z nudy si tady i nšco odsedí, aby se potom napakoval o náhrady. z tvých daní. Pokud při schopnostech, co dáváš najevo, jseš vůbec schopen platit.

   Vymazat
 2. Sme v NATO a ono nás ochráni,viď to měčí ovce po shlédnutí správ na Čt a jiném maistrému.Osel Benjamin.

  OdpovědětVymazat
 3. Erdogan pouze našel Achilovu patu evropských lídrů. Tou je přehnaná snaha o korektnost, slušnost a pseudohumanitu za každou cenu. Nejsem stoupencem diktátorů ani autokratů, ale tak jako Erdogan nemůže diktovat Nizozemsku a vměšovat se do jeho vnitřních záležitostí, stejně tak nám nemůže nějaká Merkelová, nebo Schulz diktovat co máme či nemáme dělat. Potřebujeme politiky, kteří se nebudou bát bouchnout pěstí do stolu a říct Erdoganovi ,,tak dost!" (A naše politiky, kteří si takhle bouchnou pěstí do stolu před Merkelovou nebo Schulzem).
  Jinak na problém s Turky si Němci zadělali sami už po válce, kdy po zdecimování mužské populace během II sv. si ,,natáhli" do Německa turecké gastarbeitry. Jak je vidět ani ve třetí generaci nezapřou svojí mentalitu. A ani po sedmi desetiletích života v demokratické společnosti se nedokázali, podle posledních událostí, integrovat.
  Řešení? Zbavit se ve volbách všech těch Merkelistů. Zrušit možnost dvojího občanství. Buď jsi Němec (Nizozemec) a budeš respektovat zákony a kulturu země ve které žiješ, nebo jsi Turek a pak se vrať domů.
  Pan Uzunoglu má jako kurdský disident s Tureckem své zkušenosti. Pokud tedy tvrdí, že Turecko má plán jak zničit Evropu není důvod mu nevěřit. A tu otázku na co ještě čekáme si musíme položit sami. I my Češi i když zatím se nás problém zdánlivě netýká.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je snad každému, kdo se umí orientovat na internetu, jasné. Většina ať z lenostni, nebo hlouposti, čumí jenom na televizi na připitomělé seriály či rádoby zábavní pořady, nebo sportovní přenosy. Třeba poslední zápas FC Barcelony, kde neuvěřitelně vyhrála, tam je už těch náhod trochu moc. Ano můžou se mnou trochu houpat, ale mlátit s námi přímo o zeď? Je jasně vidět za co nás mají. Kdo trochu přemýšlí, tak to vidí, že právě proto takové pořady dávají aby lidi jenom tupě čuměli nepřemýšleli a jenom jednou za čas šli zmasírovaní předvolebními žvásty, guláši či koblížky k volbám. Taky důchodcům letos po dlouhé době trochu přidali, protože jsou letos volby, počkejte po volbách, to bude zase utrum. Problém je v nás ve voličích, většina jim to stále žere, před volbami slibují až se jim od huby práší, s heslem slibem nikoho nezarmoutíš. Po volbách zase dělají mrtvé brouky. A tak dokola, jako v té písničce, pes jitrničku sežral...

   Vymazat
 4. Jan Sobieski si s Turky nevyměnil nějaké diplomatické nóty. Hnal je krokem svinským od Vídně takovým fofrem, až si Kara Mustafa řečený Erdogan pokakal kanduš.

  OdpovědětVymazat
 5. Bububu a co dělá katolická církev držte hubu...

  Naší státnost, kulturu a uzemní celistvost neničí Turecko, ale VATIKÁN !!!
  ...ostatní jsou zástupné problémy zastiňující skutečné každodenní dění u nás doma*

  OdpovědětVymazat
 6. Pravda je taková, že všechny ty vlády napříč politickým spektrem natahali do republiky a do celé Evropy všelijaké páté kolony ze všech světadílů světa, takže kdykoliv se může otevřít nějaká buňka. A Evropané, totální idioti, budou čumět na drát! Rodiny jsou rozprášeny, protože děcka studují a pracují v celém světě nebo KONEČNĚ mohou cestovat po celém světě a mohou se tam třeba utopit jako ti dva na těch Filipínách nebo si mohou přivézt do Evropy Filipínky za manželky. No, co chcete, hlavně že máme hentú, svobodu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Uzunoglu ví o čem mluví. Bohužel asi marně. Pak si ale nestěžujme, že jsme nevěděli. Jako s těmi klíči, jako s tou privatizací a kupony, jako s těmi strategickými partnery, jako s tou EU, jako s tím NATO.

   Vymazat
 7. Pan Uzunoglu by mohl nám, bezradným Čechům poradit
  jak se ubránit okupaci cizích hord.
  Když je tak chytrý, ať konkrétně poradí Zemanovi
  a vládě ČR.

  OdpovědětVymazat
 8. Ve starém Římě v aréně Kolosea pouštěli hladové lvy
  na chudáky křesťany pro zábavu Římanů.
  Doufejme, že Česká kotlina se nestane arénou, kde
  budou predátoři likvidovat Čechy.

  OdpovědětVymazat