Reklama

.

.

středa 22. března 2017

Závěr návštěvy prezidenta v Olomouckém kraji...Česká televize opět prokázala svou,, objektivitu", udeřil Zeman na TK a přečtěte si kam až klesne český,, redaktor "


23.3. 2017   PL
MF Dnes v titulku v olomoucké mutaci uvedla, že  prezidenta Zemana vítala červená karta. „V davu 2 000 lidí byla jedna jediná! Česká média pokrývala jen témata, kterým rozumějí, takže spadlá bota byla ta uchopitelná,“ řekl prezident.... A pak se neudržel po dotazu, zda vůbec dokáže chodit po schodech...
Tiskovou konferencí zakončil prezident Miloš Zeman návštěvu Olomouckého kraje. Po celou dobu jej doprovázel hejtman Ladislav Okleštěk (ANO). Na konferenci padala i silná slova na adresu novinářů.

Jako první se slova chopil Okleštěk. „Obrovsky si toho vážím. Že si prezident před vstupem do mého úřadu zouvá boty,“ řekl s nadsázkou Okleštěk k nehodě, která hlavu státu na úvod jeho setkání potkala. Následně seznámil novináře s tématy, která s hlavou státu probíral. „Pan prezident s důrazem sobě vlastním nás upozornil na památky, které je potřeba dozorovat a na které je potřeba shánět prostředky. Většinou jde o památky obecní či ve vlastnictví fyzických osob. Pana prezidenta však toto nezajímá a vybízí nás k tomu, abychom se o toto kulturní dědictví starali,“ dodal.

„Chtěl bych především poděkovat nově zvolenému hejtmanu Olomouckého kraje za skvělou organizaci mé návštěvy. Pokud jde o průběh této návštěvy, byla trochu odlišná od návštěv jiných krajů,“ podotkl Zeman úvodem.

Následně se pak vyjádřil k návrhu zákona ohledně eutanazie, který podle svých slov s hejtmanem probíral. Zákon nazval barbarským. „U každé nemoci je naděje, někdy slabá, někdy větší na vyléčení. A abychom odrazili ten velmi silný protiargument, že nemocný trpí velmi silnými bolestmi, chtěl bych připomenout, že paliativní péče je na takové úrovni, že je schopna je eliminovat,“ dodal.

Opětovně také zopakoval svůj názor na znovuzavedení domovského práva. „Je nenormální jev, že stovky lidí mají pobyt na radnicích,“ podotkl k tomuto problému.

Samozřejmě že česká média pokrývala jen témata, kterým rozumějí, takže spadlá bota byla ta uchopitelná,“ řekl pak následně Zeman. A rýpl si i do MF Dnes, která do titulku v olomoucké mutaci uvedla, že Zemana vítala červená karta. „V davu 2 000 lidí byla jedna jediná. A dostala se i do České televize, která tak opětovně ukázala na svou objektivitu,“ poznamenal.

„V souvislosti s Karlem Srpem nebo Lenkou Procházkovou očekávám, že se opět ozvou zbabělci, kteří budou někoho kádrovat. To je bohužel situace, které se budeme muset umět postavit,“ sdělil následně Zeman k nově vzniklé třídě Jiřího Pelikána v Olomouci, jež bude pojmenována po uznávaném publicistovi.

Zeman se pak díky dotazu novináře České televize vyjádřil k čínským investicím. „Nárůst čínských investic je enormní,“ poznamenal. „Nechci prozrazovat obchodní tajemství, ale z těch velkých investic se jedná kromě jiného o Vítkovicích i Škoda Transportation. Kdybych se vyjadřoval dál, byl bych právem osočen z toho, že vyzrazuji obchodní tajemství,“ sdělil.

Řeč pak přišla i na OP Prostějov. „Zabýval jsem se tímto problémem s primátorkou Prostějova. Krach OP Prostějov byl podle jejího vyjádření způsoben neschopností tehdejšího managementu. Beru to na vědomí a byl jsem ujištěn, že teď už na půdě OP Prostějov vznikly dva prosperující podniky,“ řekl.

Novinář se jej pak ještě zeptal na to, zda by mu zdravotní stav dovolil vystoupat schody do Vladislavského sálu při případné inauguraci. Za to si vysloužil oslovení pitomec. „Do Vladislavského sálu se dá dostat i po rovině. Nicméně připouštím, že chůze po schodech mi činí problémy, a proto využívám hůlku. Protože vás pokládám za pitomce, nevylučuji, že ji použiji na vás při odchodu, ale třeba by se zlomila. Politika máme hodnotit ne podle toho, jak se mu dobře chodí. Politik ale není běžcem,“ řekl rázně. „Za nejlepšího prezidenta našeho státu považuji Tomáše Garrigua Masaryka,“ dodal pak k následnému dotazu.
„Nechtěl bych být novinářem, který dostává peníze od Zdeňka Bakaly,“ rýpl si pak do dalšího novináře, který položil dotaz rovněž k jeho zdravotnímu stavu a neúčasti v debatách, Zeman. Novinář totiž zastupoval Hospodářské noviny, které patří do Bakalova portfolia. „Představa, že bych neunesl střet se svými protikandidáty, je nejlepší vtip, který jsem tento rok slyšel,“ sdělil.
Závěrem se pak vyjádřil k tureckému prezidentovi Erdoganovi, jenž v současné době přitvrzuje vůči Evropě. „Erdogan má v ruce jednu jedinou kartu, se kterou může hrát vůči Evropské unii. A tato karta se jmenuje tři miliony migrantů. Jenomže jakmile tuto kartu pustí z ruky, nebude mít čím hrát. Nebude mít čím vydírat Evropskou unii... Je možná varianta, že pustí tu první vlnu, jeden milion migrantů, a nechá si dva miliony migrantů, aby mu karta zůstala v ruce,“ dodal se slovy, že Turecko nepatří do Evropské unie.

49 komentářů :

 1. Cože? On ještě někdo sleduje ubohou zaprodanou provládní tak pořád ještě zvanou Českou televizi? Tu už snad může skutečně sledovat pouze člověk ducha mdlého.

  OdpovědětVymazat
 2. Každý člověk má přirozené právo na smrt, v tom smyslu, že ji smí sám realizovat a stěží mu v tom někdo je schopen zabránit,... ne tak ale při jeho léčbě na smrtelné posteli, na které už k tomu nemá dost vlastních sila a nebo možnost a jen trpí. Udržovat někoho takového násilím, respektive proti jeho vlastní vůli, na tomto světě, je asi neprávo a někdy doslova nelidskost. A ten Erdogan, respektive Turecko, to má obrovskou páku vůči EU a tou je především jeho vstup do nebo spolupráce se SCO (Vojenský pakt ŠOS, Šanghajská organizace pro spolupráci, tedy především jaderné Rusko, Čína a čekatelé na členství jaderné Indie, Pákistán a k tomu Írán.) . Možná by bylo lepší nebýt tak moc namyšlený, Zemane.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Erdogan je nebezpečná mocichtivý psychopat který pro svou neomeznou moc udělá naprosto vše. Zeman má naprostou pravdu že takový do EU nepatří a EU nemá krom zdržování migrantů vůbec co nabídnout. Naopak, drtivá většina Tureckého exportu směřuje do EU turisti jsou z EU... Je to Turecko kdo padne na hubu, ale to je tomu psychopatovi v jeho mocenských choutkách úplně jedno.
   Mám ale pocit z toho co jsi napsal že mu fandíš. Protože každý kdo je proti nenáviděnému západu je tvůj spojenec. Mám pravdu?

   Vymazat
  2. Ne, nemáš. Jsem plně proti muslimům i té evidentní duševní zrůdě Erdoganovi, protože je považuji za agresívní zlo.

   Vymazat
  3. Určitě má každý nárok na svůj názor, ale přimlouvám se za to aby každý než ze sebe vypůstí nějakou myšlenku, tak by jí mohl zrevidovat.Těžko se dá přirovnávat třeba k panu Zemanovi. Takový mozek to snad není ani normální.

   Vymazat
  4. Má dobrou paměť, kterou nad lidi vyčnívá, o mozku bych ale raději nemluvil. Abych ale jen nekritizoval, asi je nejlepším prezidentem Česka z těch možných.

   Vymazat
 3. No až si budete moci poslechnout Zemanovu řeč na vlastní uši i s dotazy, tak ty nezaujaté proti němu potěší i pobaví. A klasifikace onoho tazatele na jeho - Zemanovu - schopnost jít do schodů za pitomce, byla od Zemana až příliš zdvořilá. Jak by se ptal ten redaktorský genius Roosewelta, který byl na vozíku?
  Pokud jde o to v čem souhlasím a v čem nesouhlasím se Zemanem, to může být předmětem věcné debaty. Ani Zeman není vševědoucí a jak bylo možné i zde zaznamenat, je přístupný vysvětlení. Pokud ovšem má polemizovat s navedeným blbcem, tak to má blbec předem prohrané.
  Nevidím a neslyším u/od Zemana namyšlenost - v čem by měla spočívat? Naopak, dovede se bavit, na rozdíl od většiny ostatních politiků, s "obyčejným" občanem. A že si naopak pohraje s novinářem, který je zjevně zkorumpován svým nadřízeným pro impertinentní urážlivé dotazy, to je na Zemanovi především to cenné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Namyšlenost Zemana spočívá především v tom, že tvrdí neomylně blbosti.

   Vymazat
  2. 19:19 Popsal jste to dokonale, není co dodat.

   Vymazat
  3. Zatím úplně nejlepší reakci na dotaz zda pan president Zeman rozděluje národ, předvedl Franta Ringo Čech. Ano rozděluje jej, na debily a na ty normální. To prostě nemá chybu, debilové celého Česka spojte se! Ale předem upozorňuji , že vám to bude stejně houby platný, debil vymyslí pouze debility.

   Vymazat
  4. Vy to sdělujete, jako by měl ten Ringo pravdu.

   Vymazat
  5. A Vy si tedy myslíte, že Zeman je debil?

   Vymazat
  6. To je pravda, že má Ringo pravdu. V každém případě má Zeman dobře rozdělanou práci a od té se neutíká. Sice jsem ho volil,jako menší zlo, s tím, že si svůj mandát odhnípe na Hradě a že nadělá méně škody než Trauteberk. To jakým způsobem se do funkce doslova opřel, kdy jezdil po celé republice a jeho pracovní nasazení, při jeho zdravotním stavu, oprávněná kritika novinářských a televizních kurviček a jiné mne doslova fascinovlo. A to je jenom namátkou z jeho aktivit. Teď už v žádném případě nebudu volit menší zlo, ale to co je pro naši republiku nejlepší. Ať si psi štěkají, karavana jde dál.

   Vymazat
  7. A co je pro Česko nejlepší a kdo z kandidátů na prezidenta Česka by to chtěl?

   Vymazat
  8. 1. Česko by mělo být hrdým státem s vlastní autonomií v EU, přičemž samostatné rozhodování by nechalo v kompetenci Evropského parlamentu a hlavně na Evropské komisi, která by zůstala jeho vládou?
   2. Síla Česka jako autonomního státu budoucí spojené-integrované EU by spočívala v usilovném vzdoru vůči všemu, protože zánikem Česka Česko nic neřeší?
   3. Když už by došlo k válečnému konfliktu a bylo by bídně, Česko by si mělo předem zajistit-nakoupit dostatek potravin i vody aby lid Česka alespoň přežil?

   Vymazat
  9. 21:30 - krásné sny, místo toho ovšem Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Nabízí se ale řešení! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
 4. Škoda Transportion,pro čínany si myslím,že výhra....to nebude,tzv.Potěmkinova vesnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Si myslíš? Myslet znamená hovno vědět!

   Vymazat
  2. Potemkinova vesnice je lez, nevzdelance

   Vymazat
  3. Transpotation si ponechala při privatizaci vývojové
   i konstrukční oddělení (jen omezenou dobu tam Němci poslali výrobu nákladních vagonů) a skoupila další podobné výroby (Šumperk, Studénka, Ostrava). Servis
   svých lokomotiv v RF ponechala Rusům , dodala jen ředitele (Vladislava Kozáka).Servisní fabrika je ruská - jde o 500 lokomotiv pro rychlosti do 200 km/h a výkonu do 8 MW.(podrobně wiki) Tady roku 1991 lokomotivka dva roky marně čekala na odebrání řádně objednaných lokomotiv pro ČD, dráhy použily peníze na mzdy. Stráský navrhoval lokomotivy sešrotovat, tak skončily v Itálii, odkud je po 20 letech provozu nakoupil český Regiojet.Škoda skoupila i podniky v Šumperku,Studénce,Ostravě(viz webové stránky).
   Hledá pracovníky (výkonová elektronika).Protože český stát se vzdal podnikání, otevírá se obnovením Hedvábné stezky-povede mimo území ČR- cesta k čínským ůvěrům a zakázkám, které by banky v Česku (rakouské) neůvěrovaly.Nabízí se srovnání např. s Philipsem v Hranicích na Moravě, založeném podle neoliberálních zásad, kdy vláda ani nevěděla, že 40 kilometrů daleko (Rožnov p.R.) je česká fabrika ,které zadotovala konkurenci ...

   Vymazat
 5. „… z těch velkých investic se jedná kromě jiného o Vítkovicích i Škoda Transportation.“
  Abych byl upřímný, nechápu, co je to za úspěch, když prodáme fabriku zahraničnímu vlastníkovi. Daně ze zisku už nepůjdou do českého rozpočtu, ale do čínského, kde nejspíš bude sídlit „matka“. Nehledě na strategické hledisko, ohledně možného vlivu na směr rozvoje firmy. Jsme opět o něco více závislí, na zahraničních vlastnících. Vivat Zeman. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně také není jasné, co je cílem.

   Vymazat
  2. Jak by asi řekl jeden můj známý: "Podej mi větvičku a já Ti zasadím strom, podej mi strom a jí Ti dám větvičku." .

   Vymazat
  3. Kolik višní tolik třešní.

   Vymazat
 6. Česko také nepatří do EU !
  Proč musí investovat cizinci ?
  Pročpak si Poldi a nebo Škodovku nedáme do pořádku sami ?
  Pan Zeman je stejný politický handlíř jako ostatní*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak sami? Kdo sami? Jak si to v reálu představuješ? Kdo bude platit? kdo bude řídit?
   To co jsi napsal je jen prázdný bezobsažný štěk.

   Vymazat
  2. Možná, že už je skutečně příliš pozdě.

   Vymazat
  3. Anonymní22. března 2017 21:36
   Pokud se budeme stále držet současného liberalismu, tak ano. Ale snad ty změny v popularitě politiků, jsou nějakým příslibem na změnu tohoto směru. P.K.

   Vymazat
  4. Dovolím si doporučit k zamyšlení, jak byly naše podniky s konkurenceschopnou produkcí a mnohdy i vývojem, pod vnějším tlakem a za tupého přihlížení nebo i dopomocí našich „politiků“ likvidovány. Takové to mírové „spojenecké“ bombardování Škodovky, Prahy, Kolína, Pardubic, Litvínova, Ůstí n/L atd. , že? Znám jich několik a vím, co uměly. Dnes ovšem prakticky neexistují, to co uměly je zapomenuto a i bez toho, zastaralo. A nová generace, kde, jak a od koho se má dnes učit? Ke Škoda Transportation, tuším, že to bývala lokomotivka s nejvyšší produkcí v Evropě. Se ztrátou trhu na východě je zřejmě podinvestovaná, takže nemůže nezaostávat jak ve vývoji, tak v technologiích. Ztratila i výhodné, kdysi tuzemské kooperanty. Ti už vzali za své. Co zbývá? „Strategický partner“. Pak už jen doufat, že zachová vlastní vývoj, umožní úspěšný rozvoj, přispěje k zaměstnanosti, zajistí prosperitu a k té úměrné platy a zisk nevyvede mimo republiku, kde také bude platit daně. Těžko asi tak ideálně, zřejmě by stačilo, kdyby alespoň tak, jak Volkswagen ve Škoda Mladá Boleslav Vzpomeňme, kdo a jak tu privatizaci realizoval.

   Vymazat
  5. Vzpomínám si na Klause, který veřejně tvrdil, že je přece jedno, komu co patří, čímž popřel podstatu ekonomie.

   Vymazat
  6. Celá vláda ruku v ruce se SNB jsou vydíráni těmi to strategickými západními partnery..
   Jasně o tom svědčí neustálé ničení České koruny.
   Když nám znehodnotíte kurz 27 : 1
   začneme propouštět a zavírat podniky...vaše ekonomika půjde do kopru...
   To je opravdová strategie západu*

   Vymazat
  7. 2216:
   Ta ztráta východních trhů je Robejškův teorém (40 let komunismu způsobilo , že s Východem musíme obchodovat přes Německo) - obhajoba německých zájmů je zřejmá.'Cína lokomotivy vyrábí. Efekt výroby v ČR by spočíval v tom, že kromě hyppalonových vn kabelů a některých dalších specialit byly v minulosti
   subdodávky československé, včetně odpovídající zaměstnanosti u subdodavatelů. Dokonce někdy až poté, co zakázku odmítla Francie. Z lokomotivky nešlo nic objednat rychle, kapacity byly vytížené.
   Historie a současnost na www.skodatransportation.com
   klikněte si na českou verzi.

   Vymazat
 7. jak by to bylo jednoduché vyházet vítače obnovit hranice migranty chytat na moři a vracet do afriky turecka

  OdpovědětVymazat
 8. Jenže Volswagen byl světlou výjimkou.Asi také
  jedinou.Všude,co zakoupili cizinci,se jednalo
  o obsazení trhu a v konečné fázi ukončení výroby
  na území ČR.Klaus tvrdil,že nám přinesou jakési
  know-how.Sebrali i to malinkaté know,které jsme
  měli a nechali tady jen obrovské how.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:27 kde jste pracoval, nebo tu dobu neznáte, pane Malejevský, že mluvíte o malinkatém know? Byla to otázka ne know, ale investic, které limitovala robustní sociální politika, zbrojní výdaje, obecně nízká intenzita práce a až neuvěřitelně široký, roztříštěný sortiment průmyslové produkce. To vynuceno neschopností RVHP zajistit specializace (také problém technologické schopnosti členských zemí a kapacit SSSR), účinným technickým, technologickým i obchodním embargem ze strany „západu“, takže výsledkem byla nízká efektivnost průmyslu a konec konců i exportu. Pravdou také je, že výsledky 2. sv. války nás uvrhly do sféry hospodářsky méně rozvinuté, takže jsme spolu s NDR mohly být za jedničky. Ani to, ani levné energie a suroviny ze SSSR taky nemusely prospět. Napsáno s jistou znalostí a chladnou hlavou. Pozdrav

   Vymazat
  2. 0:28 Havlisto

   Vymazat
  3. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Nabízí se ale řešení! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
  4. 0:28
   Neloajalita a vzájemné podrážení uvnitř RVHP skutečně existovalo. Polské elektronky PCL85 se staly postrachem televizorů, ačkoliv do té doby šlo o běžnou součást televizoru. Zatímco Tesla nakoupila pro barevné obrazovky licenci Toshiba, Polsko nakoupilo licenci Corning Glass.Tesla Piešťany pracovala na poněkud zastaralé licenci Intel, Bulharsko koupilo licenci Motorola.Mďarsko mělo vlastní licenční parnery...

   Vymazat
  5. 10:09 umíš vůbec číst? Jestli ano, chápeš text? Jestli ano, jseš schopen logicky reagovat? Viditelně ne.Vy takoví jste neštěstí národa.

   Vymazat
 9. Moudře udělal prezident, že nejde na pohřeb občana Vlka. Stovky novinářů a kamer. Bože, co kdyby tam zavrávoral? Ani já bych to neriskoval...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mnoho lidí s cukrovkou vrávorá. Hlavně, že mu nevrávorá mysl.

   Vymazat
  2. Jedním z vážných projevů cukrovky je i neuropatie (diabetická noha). Projevuje se i občasným vrávoráním postiženého člověka.
   cukrovkář (diabetik)

   Vymazat
  3. a co by tam dělal když nevydrži stat ačkoliv tvrdi že je zdravějši než jinoch co klati panny ledažeby jel jako pepan švejk na vozejčku po chromym dědečkovy ale to by nepřežil a myslim tim ten voziček

   Vymazat
 10. koukam že stale hodně vovčanu je radosti bez sebe když byvali komunista preluduje hru na monarchu v potěmkinovych vesnicich halt moravaci jeho věrni černoprdelnici stale duševně zaostali tady trošku selhala darvinova theorie o vyvoji homoušesapijense

  OdpovědětVymazat
 11. 15:34 případ pro psychiatra nebo provokace? Výsledek indoktrinace? Co by usoudil psycholog? Být po mém, hnal bych takové k soudu, být soudcem, soudil bych tvrdě. Pokud by to zákon neumožnil, naléhal bych na zákonodárce. Pokud by nereagovali, volil bych jiné. Protože hanobit vlastní národ, zpochybňovat jeho schopnost a právo na již existující státnost je podle mého, za demokratických poměrů, jednání protistátní, a usilovat o připojení k jinému státu je, za demokratických poměrů, velezradou. V hospodě bych takovému (omlouvám se) rozbil hubu. Věřím, že svědky mého trestního jednání by nenašel. On totiž tupí nejen svoje a naše předky, on tupí naše mrtvé! Prase.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:05 opravuji "vlastizradou"

   Vymazat
  2. Ty už dávno jsou jen hanebným xindlem. Jako tací již byli za života a takovými i zemřeli. Však xchlastoslovansská rudá lůza ani jiná bejt neumí - chycht!

   Vymazat