Reklama

úterý 7. března 2017

Zeman rozdělil společnost na normální lidi a proti nim idioty, soudí Ringo Čech. Nějaký bambula hudebník neumí hrát, tak nadává prezidentovi.


F.R.Čech v rozhovoru
7.3. 2017  PL
„Kdo zná Miloše Zemana, ví, že Miloš Zeman je bojovník. A jak známo, český král z boje neutíká,“ jsem si jistý tím, že Miloš Zeman bude znovu kandidovat na českého prezidenta. Jeho konkurentům, o kterých se mluví, vzkazuji, že sice obdivuji jejich odvahu, ale že nemají naprosto žádnou šanci. „A sluníčkáři? Pro ně může být také důvod, že Miloš na Vysočině nesrovnal na hnoji bobky podle velikosti,“ říká Ringo Čech. 


Pokud nebude Miloš Zeman kandidovat, koho byste na jeho místě rád viděl? A jak vidíte šance těch, o kterých se mluví, jako například Horáček, Kubera, Stropnický a další...

Obdivuji jejich odvahu, ale nemají naprosto žádnou šanci.

Jsou rozhodnutí Zemana a pak i výsledek volby důležitými mezníky, které určí další fungování této země, nebo vzhledem k významu jeho funkce fakticky o nic nejde?


Je to významný mezník, protože prezident, jak známo, u nás moc velkou moc nemá, ale slovo Miloše má váhu, bere se v potaz. Miloš prostě svojí politickou velikostí a tím, že má politicky jasno, ovlivňuje mnoho věcí směrem k dobrému.

Mnohdy se mluví o tom, že Zeman rozděluje společnost. Je rozdělení společnosti na obdivovatele a odpůrce Zemana opodstatněné nebo zveličené?


No tak rozděluje – na normální lidi a idioty. To prostě je evidentní.

Jak v poslední době hodnotíte vystupování a různé kroky Miloše Zemana? Když se podíváme například na radost nad vítězstvím Trumpa nebo třeba šťouchance Merkelové a představitelů EU či nesouhlas s Chovancovým „centrem proti propagandě“ – co na tyto jeho kroky a názory říkáte a jak je v nich podle vás úspěšný?

Se vším, co Miloš říká a dělá, se plně ztotožňuji. Jediná věc, kdy jsme trochu v rozepři, a říkám trochu, je názor na skandinávský sociální systém. Já myslím, že je přežitý, hloupý a nemoderní. Skandinávský systém bere lidem skoro všechno a rozdává to i lenochům, darmožroutům. Buď se tento systém zdokonalí, nebo prostě pro mne není přijatelný. Já si myslím, že každému, co jeho jest. Pilnému výsledky jeho práce, lenochovi nakopat do zadku.

A jeden z posledních výroků Miloše Zemana ohledně „stovka denně nikoho nezabije“? Má Miloš Zeman i v tomto směru pravdu? Přece jen, jde tam třeba i o důchodce, nemocné lidi…

Já myslím, že to byl příměr. A že to nelze chápat doslova. Ale v podstatě je to pravda.

Jeho odpůrci nevydýchali i další hlášku ohledně Šumavy, kdy ve sněmovně vzpomínal na ženy, které se připoutaly ke stromům, jež měly být poraženy. „Místo aby je dřevorubci přeřízli...,“ řekl prezident a zatímco někteří přítomní jeho bonmot ocenili smíchem, další se urazili. Myslíte si, že by si měl prezident vzhledem k tomu, že je hlava státu, občas tak trochu dávat pozor na pusu, nebo bychom právě jeho bonmoty měli brát tak, že k němu patří a bez nich by to už ani nebyl on?

Každý, nevyjímaje z toho prezidenta, by měl říkat, co si myslí, a sdělovat upřímně svoje názory. Jestliže je k tomu vtipný, no tak zaplať pánbůh. Kdyby se podle této teze řídil Churchill, tak jsme přišli o mnoho skvělých bonmotů, které dodnes moudří lidé citují.

A je podle vás něco, co by mohlo panu prezidentovi ohledně kandidatury „zlomit vaz“? U mnohých lidí mu příliš nepomohla například kauza Peroutka nebo Mynářova bezpečnostní prověrka nebo to, co se mělo údajně dít kolem vyznamenání či nevyznamenání příbuzného ministra Hermana...
 

Ne, nic mu nemůže zlomit vaz. Buď ho lidi zvolí, nebo ne. Podle takovýchto kravin se lidi nerozhodují.  ... ... ....

(celý rozhovor ZDE)

35 komentářů :

 1. ano na normální většinu a na pár euhujerů a vítačů a ty kauzy vyprovokované kavárnou jsou směšné

  OdpovědětSmazat
 2. Co se chudáci z pražské kavárny nadřou. Takový takyumělec Banga či PornoJanda. A přitom jsou pro srandu králíkům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tito dva exoti dělají tomuto systému pouze užitečnou medvědí službu!

   Smazat
  2. Pro 16:59: Podle sebe soudím tebe. Hezky ses vykreslil, kreténku !

   Smazat
  3. Zmlkni ty banderovský opilče.....a táhni za čokovopicí na palmu!!!!

   Smazat
  4. zalez do žumpy demente.

   Smazat
  5. Tak jste se tu navzájem poblili vymaštěný schizofrenci a teď koukejte mazat chrápat! Zejtra musíte do Kolbenky, rudí holoprdelníci!

   Smazat
 3. Nevěřím,že by bylo mezi občany takové množství zmanipulovaných,kteří by umožnili zvolení takových idiotů jako jsou Horáček, Kubera, Stropnický.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budete se divit, kolik zmanipulovaných hlasů od pražské kavárny, dobroserů a sluníčkářů, tito kandidáti, typu vekslák, teplický slimák a ministr války, dostanou.

   Smazat
  2. 13:44 Ač bych si to nepřál ani ve škaredém snu, tak mám neblahý dojem, že Váš příspěvek není daleko od pravdy.

   Smazat
  3. Nepodceňujte naše "akademiky" ti se snaží co to jde zblbnout své studenty, kteří zatím nezavadili o skutečný život se vším všudy a aby nevybočovali z řady tzv. VIP viz červené karty, nebudou mít problém dát hlas komukoli a to i za cenu, že bude kandidát se svým životním profilem na bahením dnu

   Smazat
  4. Přátelé, umožnění zvolení Štětiny do EP hovoří za vše. Aby jste se nedivili, kdo bude váš budoucí prezident.

   Smazat
  5. A slíbené řešení? - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Smazat
 4. My vsichni, kteri jsme na strane presidenta Trumpa ocenujeme politickou proziravost presidenta Zemana ! Jeho snahu o pozvednuti ceske zeme z tizive ekonomicke situace a HLAVNE - chranit ji pred invazi barbaru z Afriky.

  President Zeman nechce, aby Praha dopadla tak spatne, jako Johannesburg - zdevastovana kriminalni popelnice sveta.
  Jeho smysl pro realitu dokazuje , ze je statnikem vysokych kvalit.
  Amerika se tesi na navstevu presidenta Zemena !

  Pane Ovcacek vyridte panu presidentovi, ze na Floride je v dubnu horko, ale ne jeste vedro. Prechod na letni stravu a plavky jsou nezbytnosti.

  Kdo to je Horacek, Kubacek, Stropnicky, nikdo nevi a nikdo je nezna...
  Presidenta Zemana znaji dokonce i cernosi v Americe, kteri nevi, kdo je starosta jejich municipality.

  Cesky president NENI, zadny prizdisrac, ktery se klani destruktivni Merkerove. Nazory presidenta Zemana a nazory presidenta Trumpa jsou , VELMI, VELMI totozene a maji zaklady v realismu.
  nick HONOLULU - svedomity pozorovatel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku Honolulu: Zeman je sasek a navic sprosty, takze prominte, ale jestli to nevidite, mate zalepene oci i usi.
   Prej stovka za den v nemocnici nikoho nezabije? Hajzlovina je to a vysmech bezmocnym lidem. Ohanet se prumernym duchodem je prasarna, kdyz vetsina lidi na Morave ma 7 az 8 tisic mesicne a on bude tvrdit, ze jim po zaplaceni pobytu v nemocnici zbudr 8? Byt u toho, kdyz to rikal, tak mu letela, trest mne nezajima...I v te veznici dostanou na hlavu 20 tisic a nemocnici zdarma ( na ucet ostatnich). Zeman podepisuje protiustavni zakony a bez reci si nechal odejmout pravomoci vrchniho velitele ozbrojenych sil. A Vy napisete, ze chce chranit nasi zemi pred invazi z Afriky? Kecama, to ano, ale skutky prave naopak. Z koho myslite, ze bude zformovana armada EU ( v Nemecku uz je kazdy 4. vojak privandrovalec), kterou Zeman tak protlacuje? A myslite, ze to nevi, z koho? Hahaha.
   Hraje lidem komedii vyborne a vidim, ze to basteji i na Honolulu, svedomity pozorovateli!

   Smazat
 5. Panove v Americe se v tyto dny vede velky boj mezi lidmi presidenta Trumpa a ambicioznimi zmetky, kteri se neumi smirit s prohranymi volbami.

  Zmetci se snazi rozdelit intrikami kabinet presidenta Trumpa. Podarilo se jim poskodit generala Mike Flynna a Andrewa Puzderu, ktery mel byt Secretary of Labor, (minister prace) a ted zautocili na Jeffa Sessiiona (Atorney Genaral).

  V ulicich nekterych mest jsou RVACKY a casto tece krev. Policie vsak take pritvrdila ve snaze udrzet poradek.

  Tem kteri zapaluji auta a nici obchody je zabaven finnancni asset a kdyz jsou bez penez, tak maji na krku 10 let kriminalu.
  Policajti je nejen mlati a zatykaji, ale pokropi je PEPREM, ze dotycnuy nevidi a neslysi.

  Policie by snadno sejmula Sorose, ktery protesty plati, ale Soros je pro policii uzitecny tim, ze policie registruje radikalni zivly, ktere na Sorosovi vyzvy reaguji.
  nick HONOLULU - keen observer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volme presidenta Zemana, protož u jeho boku bude Ovčáček, to jest chlap který má podle mně koule - odkaz panu Baťovi vzhledem k tomu, co napsal o Schulzovi. Chlapa, který má koule se pozná, když otevře ústa a opak je pravdou - Stropnický, Kubera a Horáček koule nemají.

   Smazat
  2. Ty v té žumpě ještě nejsi?

   Smazat
  3. 23:55 Pane, blahopřeji vám k vašemu ostrozraku. Moje babička o hlupácích říkávala: "Ten je blbej jak daleko vidí". A vy musíte vidět opravdu hodně daleko.

   Smazat
  4. Anonymní7. března 2017 14:10

   Nicku Honolulu: Jak je mozne, ze i Vy to divadlo bastite? Ten boj je umely! Zamerne vytvoreny, aby se lidi soustredili pouze na nej a meli pocit, ze za ne nekdo kope.

   Smazat
 6. Mám vůči Zemanovi X výhrad. Paradoxně, jeho oponenti ani jednou z nich neargumentují. Spokojí se s jeho překladem pussy, místo aby se sami styděli, že ty pussy velebili. Nepovažuji ho za bezchybného, ale v dnešní nouzi, jako jediného, volitelného.

  OdpovědětSmazat
 7. Kdo z nás je bez chyb? Chválabohu, že je Zeman má, zůstává člověkem, nestaví se do role nadčlověka, VIP, "elit" a nemá ani modrou krev.
  V některých rysech právě toho lidství mi připomíná dnes, v rámci přetřásání historii falšujícího filmu o Janu Masarykovi, tuto osobnost. I tím, že již tehdy existovala pražská kavárna, která Masaryka hluboce nenáviděla pro jeho člověčenství - a jakoby ten film byl dodatečnou pomstou kavárenských pohrobků za únor 1948. Jakoby nestačilo, že ho již tehdy uštvali k smrti. Že Zemana zajímají problémy občanů nejméně tolik jako problémy ekonomiky, ho ctí právě v době, kdy čeští politici - až na malé výjimky - podléhají zcela diktatuře kapitálu. A to, že mají nyní politruci před volbami kapitálem dovoleno vyskakovat jako pimprlata s pseudosociálními programy, je činí jen směšnými.
  Zemanovi patří zejména čest za to, že s nadhledem odolává útokům soudobých kavárenských "kulturistů". Za to, že se nestydí jít mezi lidi a promluvit s nimi, že se nechová jako euroatlantická vrchnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:33 to máš tedy trochu slabé požadavky na reprezentanta svého státu ! prý "hlavně že se nechová jako vrchnost "

   Ach jo. Nevadí Ti jeho sprostá mluva, dehonestace jakéhokoli protivníka ad absurdum, neschopnost sebekritiky ? Nevadí Ti, že po jeho slavném projevu v rozhlase učitelé ve třídách dali obraz prezidenta pryč ?
   To je jako Tvůj reprezentant, za kterého se nebudeš před světem stydět ?

   Nevadí Ti, že nazývá své sympatizanty lidmi a nesympatizanty idioty ? Takhle se má chovat prezident státu v Evropě ?

   Máš potom trochu omezené obzory, měj se.

   Smazat
  2. Učitelé nic nedali dolu, nařízení ředitele jsou vždy platná.

   Smazat
  3. 16:51-a víte, že se Zemanovým pohledem na Vás souhlasím?

   Smazat
 8. Já zase vítám,ať má pražská kavárna více kandidátů,aby se jim roztříštily hlasy a ani jeden nepostoupil do druhého kola.Zatím neznám protikandidáta Zemanovi,ještě levicovější,tvrdší proti migrantům,charakternější,vzdělanější,to co se vynořilo,vítají muslimy,bezcharakterní,pochybné vzdělání,pochybná minulost.

  OdpovědětSmazat
 9. :)) kolaborace s prokletou katolickou církví je normální a těm co se to nelíbí jsou idioti .
  Velká autorita ten Ringo komediant*

  OdpovědětSmazat
 10. Pan Čech má moje sympatie již dlouho, to rozdělení na normální lidi a idioty, je sice geniální, ale znám dost lidí co Zemana nemusí a idioty zaručeně nejsou. Spíše nám chybí trochu lidské slušnosti a tolerance. Jenomže proti tomu co se děje ohledně presidenta v Americe, to je slabej čajíček,naštěstí.

  OdpovědětSmazat
 11. Nevím, zda jsem normální člověk, nebo idiot. Volil jsem Zemana, protože mi nic jiného nezbývalo. Dle mne jsem volil jednookého mezi slepými. Ale respektuji ho jako nejdemokratičtěji zvolenou hlavu státu. Jestli Zeman někoho na něco rozděluje, pak jsou to ti na jedné straně respektující rozhodnutí většiny, což je základ demokracie, která rozhodla o jeho zvolení a drtivá a opravdu ubohá menšina,která tyto základy demokracie nerespektuje a to jen proto, že nezvítězil jejich podle nich jasný kandidát, což dodnes nemohou strávit a stále nad tím hořekují. Zeman není neomylný, dělá chyby ale jako nestranného mne pobuřuje právě to čekání na ty jeho chyby, zejména u ČT, o jeho dobrých a užitečných názorech(co se zejména uprchlíků týče) nic, a tady již před mnoha měsíci předvídal velice rozumně co by se mělo dělat, což mu tenkrát jeho nepřátelé vytýkali a na jeho slova došlo. Bude li lepší kandidát, než on budu volit jeho, ale bohužel dvouokého nevidím, zatím samý slepec, ani jemu rovný jednooký. M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
 12. Co se divíte, že prezidentem by mohl být konfident StB a podvodný Sázkař? Už jsme měli za prezidenta truhláře, harmonikáře, notorického ožralu přikulovače z pivovaru, tak klidně může být prezidentem třeba béčkový komediant nebo nedostudovaný rakouský hajný, případně nadšený dopisovatel z SSSR a euroudavač Štětináč či dokonce sudetoněmecký ministr se svým adoptovaným strejdou nebo páter vyklouz milující čmoudy.

  OdpovědětSmazat
 13. Panove a jeste co se popularni hudby
  tyka :
  Frantisek Ringho STAR Cech...
  NEMA v zadnem svete KONKURECI !!!
  TOTO vam rikam ja - dobre hudby MILOVNIK a znalec
  nick holonulu

  OdpovědětSmazat
 14. Hitler je gentleman
  Článek se našel:
  https://www.google.cz/search?q=Hitler+je+gentleman&client=firefox-b&tbm=isch&imgil=2B6YeUxa7ujj1M%253A%253BnitBpodjE5RKeM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fzpravy.idnes.cz%25252Fkleslova-hlasi-nalez-clanku-hitler-je-gentleman-naletela-novinari-1cm-%25252Fdomaci.aspx%25253Fc%2525253DA150629_154725_domaci_kop&source=iu&pf=m&fir=2B6YeUxa7ujj1M%253A%252CnitBpodjE5RKeM%252C_&usg=__afs5u_XovmTz-3cBkL5a7dpqq40%3D&biw=1280&bih=866&ved=0ahUKEwjOiMqn98TSAhVIvBoKHccmBngQyjcITA&ei=se--WI7sL8j4asfNmMAH#imgrc=2B6YeUxa7ujj1M:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je podvrh, výtvor jednoho novináře, který se k tomu přiznal.

   Smazat
  2. Nevypadá to na podvrh.

   Smazat
 15. Ringo Cechu: Kdo zna Moshe Zemana, tak vi, ze je bojovnik? Ale drzkou jenom, Ringo. Takovi jsou ve valce na nic, jenom zdrzuji a keca de facto pro sebe, onanie ega, jak mu vsichni tleskaji, vzdyt kvuli tomu taky znovu kandiduje, mel by abstak, chudak. To neni president. Musis se podivat pres hranice na Vychod, k Rusum, jak vypada president hodny toho nazvu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.