Reklama

úterý 28. března 2017

Zoufalý Navalnyj dělá proti Putinovi zoufalé činy28.3. 2017   Skrytá pravda
Co se to děje v Rusku, že tisíce lidí pochodují napříč městy a provolávají něco o korupci? Je zatčení 

Navalného znamením, že Putin opět obrací oči k totalitě a systému Sovětského svazu? Nesmysl, to jenom peníze ze západu pomáhají reklamě Navalného a pokouší se zmanipulovat veřejné mínění. Důkazy?
Každý si mohl všimnout, že hlavní proud nevolá po střetu s prezidentem Putinem, ale masové protesty vyhnala do ulic údajná korupce Medveděva a jeho politické strany.Samozřejmě je asi náhodou, že na stejný víkend byly hlášeny protesty v Bělorusku proti Lukašenkovi se stejným podtextem a dokonce i extrémní levice Clintonové proti Trumpovi. Mimochodem ještě jedno zajímavé zjištění: zatímco nekulturní americká levice v USA se chová jako "neadrtálská sběř", v Rusku až na některé excesy a provokace Navalného a jeho partičky proti policii na ně slušná společnost "kašle". Je vidět, kam se historicky posunula ruská kultura od války, zatímco americká sběř Clintonů a Sorosů hluboce klesla do žumpy nevzdělané totality.

Opoziční vůdce Navalnyj byl podle ruských novinářů po zadržení dopraven na místní oddělení policie k sepsání protokolu o přestupku. Hrozí mu trest obecně prospěšných prací, pokuta nebo několikadenní vězení.

A obskurní pláč a volání o pomoc Navalného jakoby nám někoho připomínal:

Ale na každého "blbečka" jednou dojde a chudák Kraus až následně zděšeně zjistil, že k tomu dohnal svoji ovečku...

A přesně o stejný efekt se pokouší Navalnyj. Jenomže nakonec může dopadnout jako Káťa Biomasová u Krause, kdy nemohla pochopit, na co se jí Kraus ptal. Navalnyj totiž vyrukoval s informacemi, že jeho zdroj mu prozradil, že má Medveděv obrovské majetky z korupce, které ÚDAJNĚ zatajuje, ale Navalnyj údajně toto vše odhalil, , údajně o tom vše ví, jenom schází maličkost: doložit to fakty, protože by se dalo dohledat, komu domy, pole, lodě a miliardy patří. Ale to prý Navalnyj neprozradí, stačí, když vláda odstoupí a Navalnyj se stane premiérem. A pak to prý odhalí a s ruskou korupcí zatočí.

A zde je údajná informace, která sice nepotvrzuje nic, ale vypadá podezřele - i u nás jakýsi potrhlý miliardář Janeček a Jančura obviňovali půl státu a pak to vyšumělo jako trapné pomluvy.A je i úžasné, že je to zrovinka a současně v čase, kdy Rusko prokazatelně nastartovalo vzestup a lidé přestávají mít strach z krize. Proto se také jásá nad úžasnou údernou opoziční silou lidu v Moskvě 10 - 20 tisíc, byť Moskva má 11,92 milionů obyvatel. (Opravdu 12 miliónů obyvatel, zatímco Česká republika 10 milionů).

Takže v kontextu těchto cifer sice Česká televize dramaticky líčí, jak je ta vzpoura obrovská, ale ve skutečnosti je to jenom větší parta potrhlých levičáků, kteří chtějí násilím obsadit Kreml, jako zvrácená parta Clintonové v USA Bílý dům.

Samozřejmě že jistota není, zda někdo něco neukradl, ale obvinění extremistických fanatických levičáků, doplněných BBC, CNN a Svobodnou Evropou není směrodatné na to, že osoba, na kterou ukáží, skutečně něco provedla!

58 komentářů :

 1. Pár tisíc lidí v Moskvě je jako pár stovek v Praze !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale i tak to stačilo na histerickou reakci státní moci. zatčených několik stovek - tak to asi mají trochu bobky , ne ?

   Smazat
  2. 15:09 vlastizradce je treba zatykat, soudit a s rozhodnutim soudu i popravovat
   Na demonstratory by meli vypustit ty co brani Putina, bylo by to jako kdyz ted na floride ti hilariovci strikali peprak na trumpovce a za to dostali od trumpovcu pres drzku
   Na jednoho protestujiciho by slo sto vlastencu
   V tomto pripade by policie nemela zasahovat
   To same v Cesku

   Smazat
  3. pro 16:28 žijeme snad někde mezi lidojedy v Africe ?

   Smazat
  4. 17:22 - zatím ještě ne ale počkej a uvidíš co nám sem chazaři z EU nacpou
   vaska

   Smazat
  5. 17:22 a nebo se třeba srazíme s velkým meteoritem = skoro stejná pravděpodobnost.

   Smazat
  6. 15:09
   Asi takové jako když se Kalousek snažil dobít pražský hrad. Prostě parta volů.

   Smazat
  7. Demonštrácia nebola povolená na tomto mieste. Navaľnyj dostal len podmienku za KORUPCIU za sľub, že sa nebude angažovať politicky.
   Je jasné, že v tom filme je zaangažovaná Embassy - Navaľnyj by si predsa neobjednal helikoptéru nad Medvedevovou vilou a vinicou v Taliansku! To sú majetky nadačných fondov,vytvorila ich skupina Medvedevových priateľov. Asi by sa mal obklopiť nepriateľmi?

   Smazat
  8. ovšem pokud vím tak všechna obvinění byla stažena a měl ještě dostat odškodnění, tak jaká podmínka? a lib ze se nebude politicky angazovat? to jste vzal prosím kde?
   Jasně nadační fond dostane darem barak v kterym pak Medved zije asi tak.. videl jste vubec ten dokument?

   Smazat
  9. Aktéry organizátory je třeba příkladně potrestat a dát to ve známost celému světu s celou dokumentací.......

   Smazat
 2. Nedá se říci,že je v Rusku blaze a každý poctivec.K té korupci dali podnět,jak Jelcin ale hlavně jeho Američtí poradci,vždyť to tak funguje v USA a tak potom vládnou oligarchové,lumpové,boháči atd.Také to přesně ukazuje na Ukrajině,jak by to dopadlo v Rusku po Majdanu,ale i v tom Bělorusku,pokud si občané těchto států,nechají srát na hlavu,jako i tady v ČR.
  Takže ještě jednou,kdo vládne v USA?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom je práve ten trik - najprv zaplatiť "revolúciu," dosadiť tam pochybných ľudí, chamtivcov - stačí pár - a potom tých chamtivcov stíhať za "korupciu," - a znova revolúciu...

   Smazat
 3. navalnyj je prozápadní poskok samý jako naše kavárna pár uřvancú dělá bordel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Majdan, Majdan podle plánu podobá se flámu...

   Smazat
 4. Pozor 10 000 zaplacených zmetků už může udělat docela bordel jako v Kijevě a pak stačí pár zase zaplacených odstřelovačů střílejících do obou stran a scénář Majdanu je jako vyšitý a tohle přes kopírák používají od našeho sametu. Když to pak nejde po dobrém jde to jako v Kijevě, Bukurešti ale i Santijágu de Chile po zlém.
  Radil bych carovi gosudarovi tyto lidi velice rychle posbírat a v čele s panem Navalnym odeslat na lázeňský pobyt do Sibiřské tundry s nejbližším lidským obydlím pár tisíc km. Tam by si "demokraté" svobodně ve zdravé, nezničené přírodě mimo globální oteplování mohli filosofovat, demonstrovat, hladovkařit a dumat nikým nerušeni na zdravém vzduchu nad tím, jak vylepšit stávající svět a Rusko. Zde by mohli mezi s sebou nerušeně diskutovat o všech jejich hlubocemyšlenkových záležitostech a ani dozor by nebyl potřeba. Určitě by se sami od sebe nevydali do té zlé civilizace a hnusné Moskvy. Prostě takové moderní svobodné táboření něco jako svého času Tolstoj a další u Černého moře. To by jim v USA pak určitě záviděli a těch geniálních myšlenek co by je tam napadlo a sepsali. Jen by nesměli mít ani telefony aby je v hloubání nerušili třeba zvědaví novináři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spis prolustrovat ty vlastizradce a jejich konexe mimo Rusko

   Smazat
 5. Myslím, že to Rusko zvládne. A to je to hlavní důležité.
  Ale kromě tohoto nejdůležitějšího pohledu mám ještě pohled jiný.
  Pokud se tuto kontroverzní akci podaří Ruskému státu udržet v mezích, tak je vždycky dobře, když se lidé zdola snaží tvrdě prosazovat své zájmy.
  Tohle mi u nás zatraceně schází!!

  A zatímco naše lžimédia jsou celá rozteklá dojetím nad chudáky v Rusku, tak chudáci u nás jsou jim naprosto ukradeni a snad by je nejraději pozavírali do lágrů!!!

  Liberální rétorika, fašistická praxe!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dovětek: jestli se Putinovcům podaří, že se spolu s s rozvojem ekonomiky nezačnou víc rozevírat ty pověstné nůžky mezi třídami, tak Rusové začnou být spokojení a to bude konec takovýmto rozbíječským snahám.
   Takže to, co je dnes asi posledním pokusem západu o zvrat, ve skutečnosti možná do budoucna spíš pomáhám Rusku prosadit sociálně přívětivý stát a tím i dlouhodobou občanskou soudružnost.

   Smazat
  2. Ty vole, "demokrat" Vláďa zase perlí :-D
   Co má jako Rusko zvládnout? Co má udržet v mezích? Demonstrace proti korupci označuješ za "rozbíječské snahy"?

   O jakých našich chudácích pozavíraných do lágrů a fašistické praxi to plantáš? Kdy, kde, kdo, co? Jsi na fetu?

   Plantej si co chceš, jen se prosimtě nechvástej jaký jsi bojovník za demokracii.

   Smazat
  3. 15:50 jo, je to vlastizradne
   Havlovce a jine zradce zavrit
   Nikomu nerad! Havlisto
   Cesko zavira Sladka, Konvicku atd
   Trapny diktat
   Smrt havlismu

   Smazat
  4. 15:50 Boj proti korupci v čele s Navalným je stejný protimluv, jako boj za pravdu a lásku v čele s Havlem.

   Smazat
 6. Určitě to Rusko zvládne,už s toho důvodu,protože vidí na Ukrajině,co jim přinesl Majdan,co by jim přinesla USA demokracie ze zbraní v ruce a za zády zloděje.

  OdpovědětSmazat
 7. 15:50
  Už zase, Jando? A tolik chyb?

  OdpovědětSmazat
 8. Proboha, proč autor textu neustále mluví o extrémní levici? Tuší vůbec, co to znamená?!... Je-li v té souvislosti zmíněna Clintonová, chystala se snad znárodňovat banky, firmy, společnosti? Chystala snad kolektivizaci venkova? Chtěla snad etatizovat společnost?!... Naopak, šla na ruku těm největším kapitalistickým predátorům, globalizační, imperialistické oligarchii!... Autor by si měl udělat pořádek v elementárních znalostech, teprve poté zkusit filosofovat....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě z toho hňupa, který se pod ten svůj blábol stydí i podepsat, stříká bolševismus na 100 honů.

   Smazat
  2. 17:10
   Ty se podepisovat nemusíš,o tobě se všeobecně ví,že jsi havlobanderovskej nesvéprávnej alkoholik!!!!

   Smazat
  3. Lepsi boosevismus nez havlismus
   Nebo Jandismus

   Smazat
  4. Přesně tak ! O žádné levičáky nekde ! Stejně tak nesmyslné hovořit o neomarxismu, který prý řádí v Evropě.
   Zločinnou politiku multi-kulturalismu, genederismu, juvenilní justice, sexuálních zvrácennosti, řízené islamizace a jiných agend globalismu v současné době realizují podle pokynů zákulisních elit liberálové !!! Tedy liberální politici bez ohledu nato, ze které strany jsou a které se samy nazývají levicí či pravicí. Žádná levice a pravice dávno neexistuje. Žádné socialistické či marxistické strany (i když to mají v názvu) neexistují. Dokonce i KSČM je zparchantělá liberální banda parazitů. Copak tito zmetci snad bojují za práva pracujících nebo občanů ? Nikoli ! Kvůli udržení svých lukrativních fleků vechny politické loutky udělají cokoli. Kdykoli zradí národ. A tato banda nikoli z marxismu, ale z fašistického trockismu převzala některé metody realizace politiky. Nikoli však v zájmu občanů či pracujících, ale v zájmu svých koryt prosazují elitářský, světový, otrokářský systém pro hrstku parazitních a zločinných elit viditelných i zákulisních. Proto o marxismus nemúže být ani řeči. To je čistý fašismus ! Jen tentokráte bude "obohacen" o fanatický islamismus. Kdy to tupé davy pochopí ? Až jim budou islámsko-fašistické tlupy řezat hlavy ?

   Smazat
  5. Anonyme 18:28, proč nadáváš komunistům?
   "Dokonce i KSČM je zparchantělá liberální banda parazitů. Copak tito zmetci snad bojují za práva pracujících nebo občanů ? Nikoli ! Kvůli udržení svých lukrativních fleků vechny politické loutky udělají cokoli."
   Už 27 let tady nejsou u moci. Je to strana pronásledovaných, která balancuje na hraně zákazu. Kdybys je volil, byli by silní. Pomáhat tobě bych jim nedoporučoval. Ty si žádnou pomoc nezasloužíš.

   Smazat
  6. Používání termínu neomarxismus a levice pro záležitosti, které s marxismem a levicí nemají nic společného, je dalším ze způsobů manipulace, lží, převracení významu slov a kořistění na společenském vědomí o jednotlivých, konkrétních významech. Počátky této mystifikace odhalovali už odpůrci války ve Vietnamu - kolaterální ztráty aj., později celý ptydepe a newspeak. Kompromitovány jsou i termíny jako demokracie, nejnovějším dílem je převrácení smyslu slova korektní (přesný, seriozní) v jeho opak (viz negativní význam termínu politická korektnost). Kompromitace tzv. neomarxismu je předstupněm kompromitace samotnoho marxismu, neboť mladší generace už vůbec nic z marxismu nezná a netuší, takže je třeba ji odradit od jeho studia. Zarámování marxismu a levice jako něčeho negativního má vytvořit celoplošný negativní předsudek k marxismu, K. Marxovi, resp. k levici.
   Buržoazie už nevykořisťuje jen své zaměstnance, přírodu, ale i stát (vymohla si různé renty) a nejnověji i jazyk a společenské vědomí, když pod zavedenými pozitivními termíny přináší zcela odlišné významy, postoje a postupy a těží tak z dobré víry uživatelů, balamutí je, manipuluje a na základě toho pak vykrádá a ovládá jejich myšlení, vůli, energii, práci a majetky.
   KR

   Smazat
  7. 21:08 ano, to je to podsatné!

   Smazat
  8. Takže pozor, je naprosto nezpochybnitelné, že elity k prosazení svých zájmů v ulicích využívají a někdy i platí, příznivce ultralevice, anarchisty a levicově zaměřené intelektuály. Čím je, podle vás, německá Antifa? Rovněž se stačí podívat na demonstrující odpůrce Brexitu v Británii a odpůrce Trumpa v USA, poslechnout si jejich názory. Die Linke v Německu, bývalí komunisté, bojují sice za zrušení sankcí vůči Rusku, ale co se týká migrace, prosazují multi-kulti ještě razantněji než současné německé vládnoucí strany. S náš slavný p. Kellner, jak ten hlasuje ohledně migrace v europarlamentu? Pravdou je, že současná levice je vyprázdněná, nenavrhuje alternativy, především ohledně migrační krize a nemá lidem co nabídnout. Vysvětlení, co je to kulturní marxismus a jak se projevuje, lze nalézt v mnoha videích na internetu a mnozí tzv. rádobyintelektuálové přednášející na VŠ se k tomuto směru sami hlásí. Pravdou je, že tuto agendu prosazují politici stran pravicových, levicových i křesťanských. Ovšem marně pátrám po straně levicového zaměření, která by hájila národní zájmy.

   Smazat
  9. 15:02
   Je nezpochybnitelné, že toho moc nevíte, a že Vám tudíž nezbývá, než papouškovat bludy, které najdete v internetu.

   Smazat
  10. K základním, určujícím znakům levice náleží spravedlnost, solidarita, humanismus. Proto se pere za sociální práva lidí, protože při soukromém rozdělování výsledků společné, kolektivní práce se děje nejvíce nespravedlnosti, která následně doléhá na sociální podmínky lidí, přičemž ale skutečná, autentická levice není v tomto hnána (jen) osobním postižením, nýbrž hodnotovou orientací. Proto na migranty nehledí jako na kobylky, ale rozlišuje uprchlíky z oblastí postižených živelní či společenskou (zejména válečnou) katastrofou od ekonomických migrantů, případně od pochybných existencí s kdoví jakými úmysly kryjícími se migrační, údělem. A přitom si seriozní levice klade otázku po vlastní spolu/zodpovědnosti za migraci z nějakého regionu. Spoluzodpovědnost za migraci z Jihu na Sever nesou občané Severu naprosto jednoznačně. Pravidelně převážná část Evropanů a Severoameričanů volí do čela svých států grázly, kteří kopou za nadnárodní korporace drsně vykořisťující země Jihu plus k tomu pomáhají různými mezinárodními smlouvami a nadnárodními institucemi (MMF, SB). Přitom lidi s levicovou rétorikou, s postoji nalevo od středu lze rozčlenit do tří skupin: 1. jsou nalevo "omylem", jen shodou okolností svých životních cest, a kdyby je potkalo majetkové či příjmové štěstí, tak jsou napravo; 2. levičáci, kteří chtějí vše okamžitě hned a všude, nechápou podmínky stavů a procesů, nerozlišují podstatné a vedlejší, utápí se v dogmatech, symbolech, floskulích ap.; 3. skutečně levicově smyšlející, kteří jsou nalevo hodnotově zakotveni jako autentická, organická levice, vědomá si cílů i cest, složitosti struktur, stavů a procesů, respektující potenciál změn stavů, dynamiku procesů, odlišující podstatné a jevové, chápající ne/smysl symbolického v dané situaci atd.
   V případě proto lze pozorovat v táboře s levicovou rétorikou tři postoje: pragmatici sklouzávají ke xenofobii a vytahují kupř. nacionální kartu;, levičáci podléhají vítačství a skutečná levice chce migraci udržet v mezích klidné absorbce společností a chce řešit migrační vlnu nápravou situace ve zdrojových zemích a to velkými investicemi a kulturním působením v duchu napravení vztahů Sever-Jih ku vzájemnému prospěchu, spravedlnosti a solidarity, prostě humanisticky.
   Takže žádné propadnutí neomarxismu, kulturnímu marxismu, kavárenské levici, levičáctví, ale ani nezamrznutí v marxismu 19. stol., či marx-leninismu nebo stalinismu století minulého. Skutečná levice ctí dialektiku: jednotu a boj protikladů, takže nezveličuje/nesnižuje jednotlivé faktory procesu, nezapomíná na sociální stránku stejně jako na kulturní a psychologickou. Je si vědomá zákona přeměny kvantity v kvalitu (ve zmíněné absorbční schopnosti pojmout bez malérů/s malými problémy/s prušvihy takové či makové množství migrantů, poněvadž jinak se kupř. Německo ocitne v turbulenci končící negací (současné protifašistické) negace.
   Dosavadní reakce stran s levicovou rétorikou na problémy posledních deseti let je ovšem tristní, leč pochopitelná. Na čele totiž nestojí příslušníci autentické levice, organicky levicoví, nýbrž slušně zajištění pragmatici jen levicově indukovaní, takže sotva mohou vymyslit řešení nových situací a jen opakují staré přístupy, a slyšet jsou pak ještě levičáci, kteří sice křičí poměrně dobře, ale recept je a lá dort pejska a kočičky. Takže politické - protože sociální, kulturní, intelektuální a mravní "bahno", známé už z dob Velké francouzské buržoazní revoluce, se kvůli své žabí perspektivě a neochotě k pohledu do zrcadla a zpětné vazbě se nyní pohnulo doprava. A setrvá tam tak dlouho, dokud z něho pod botou vykutálené, demagogické a cynické kořistnické pravice nebude stříkat krev. Až pak, s hubou, ale i rukama od krve, pozná svůj omyl, pochopí jaké sračky z něho dělají bahno, zatvrdne a pohne se vlevo. Nahlédne komplexitu světa, jeho strukturu, výstavbu, vazby a procesy - než se opět začne rozbahňovat různými slinty novodobých pragmatiků účelově užívajících levicovou rétoriku.

   Smazat
 9. Nevolný Navalný je nevalný.

  OdpovědětSmazat
 10. Prosím prosím, eskákejte jim na ty jejich připosraný triky s pravicí a levicí. Tihle naši idioti si myslí, že čím víc dotací dostanu, tím jsou bohatší a prototo jsou i provicoví. Je to jen lůza, která nemá ani s pravicí a ani s levicí nic společného.Bezduché stádo vyžírek. Von echtovní pravičák se s echtovním levičákem shodne na tolika věcech, že by těm blbům lezly voči z důlků. Posuzujte lidi podle slušný x neslušný, prospívající celku x celek poškozující, mravný x nemravný ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim ze deleni na pravici a levici je nesmysl
   Funguje jen deleni na vlastence a zradce

   Smazat
  2. to 17:22
   Máte v podstatě pravdu. V dnešní době lze nálepkovat čímkoliv a kohokoliv, nic to neznamená protože všechno jsou to prázdná slova, pod kterými si každý představuje něco jiného.Bohudík, slova slušný , neslušný, vyžírka, mravný a nemravný jsou ještě slova co něco znamenají a pro většinu lidí stále ještě představují konkrétní skutečné vlastnosti. Takže prosím vás , nenálepkujte se tady vyprázdněnými slovy.Taková diskuze je opravdu k ničemu.

   Smazat
  3. 18:00

   A ti kteří zakazují lidem demonstrovat a protestovat a zavírají je za to jsou teda vlastenci nebo zrádci?
   Ti kteří jsou proti korupci jsou vlastenci nebo zrádci?
   Já jen aby v tom bylo jasno.

   Smazat
  4. Několik slov k Rusku, v každé lidské společnosti existuje cca 10-15% nespokojených a ochotných dělat "revoluci" na počkání.Takže nejinak je to i v tom Rusku, ale to nic neznamená, stejné je možné říct o kterémkoliv státě na této zeměkouli.Vzpomeňte jak jste v 89 cinkali a co jste si vycinkali, rusové nejsou až tak hloupí a ví co by je čekalo.

   Smazat
  5. 18:25
   Takže ten tvůj blábol chápu tak, že ty jsi v naší společnosti spokojený a rozhodně žádnou změnu nechceš. Doufám, že jsi si právě nenasral do huby.

   A vycinkali jsme si to co jsme chtěli. Abyste vy, komouši, šli konečně do prdele a přestali terorizovat národ.
   A kolik nás bylo se ukázalo v prvních svobodných volbách, kdy jste dostali místo obvyklých 99.9% hlasů pouhých 13%. To bylo vaše vysvědčení.

   Smazat
  6. 18:36
   Ty jsi cinkal leda v putyce půllitrem ty lejnolahvárenská trubko.....a teď si můžeš JandoPutnovo duetu v tvejch trenkách stěžovat!!!!:-DDD

   Smazat
  7. 18:21 takové proti čemu, může být i proti někomu a nakonec čemusi úplně jinému a původně nečekaný, nežédoucí prospěch. V současném světě vítězí manipulace, velí ji ti, kdo ji platí. Kde na to berou, kohopak odírají? Tak je, po vzoru hlupáků, podporujme.

   Smazat
  8. 18:55 - přiznávám, já tam ani nebyl, koukal jsem na plnej Václavák s lahváčem v ruce u telky a zpíval s Martou. A na tom že vás poslali ti lidé tam šupem pěkně do hoven ze kterejch už nikdy nevylezete na vzduch ten fakt, kde a čím já cinkal či necinkal nic nemění. Chycht!

   Smazat
  9. to 18:36
   Milý pane, blábol jste napsal vy, bohužel škola vás nenaučila číst a chápat prostý text a logika je vám cizí. Já o voze vy o koze.

   Smazat
 11. Pro nechápajícího 28. března 2017 18:21

  Ty si snad myslíš, že ty demnostrace jsou pořádány jejich kurátory skutečně proti korupci ? To je jen zástěrka. Nástroj SSA a jiných zmrdů zbavovat se nepohodlných politiků.
  Příklad od nás :
  Janeček a jeho "Protikorupnční nadace" Prý je to "geniální matematik" a podnikatel ! Hovno ! Vymyslel možná on (není to vššak jisté) systém, podle kterého počítače umí vyhodnotit, kdy je výhodné nakoupit a prodat cenné papíry. Transakce na burzách probíhají v jistém čase. Algoritmus Janečka je schopen v řádu milisekund vyhodnotit transkce o zlomek milisekundy dříve, než ostatní a realizovat tak výhodnou transakci dříve. Vydělalo mu to hodně peněz. Pak si však na jeho v podstatě podvod posvítili hoši z Langley (CIA). Dovolili mu trošku si přikrádat, ale něco za něco ! Musel v ČR založit "Protikorupční" nadaci - oblíbený nástroj CIA na odrovnávání nepohodlných podnikatelů a politiků. Cílem nadace je mít pod palcem největší místní politiky a tuneláře a ovlivňovat jejich chování patřičným směrem a případně diskreditovat ty, kteří nechtějí zpívat podle not Západních kurátorů. A podívejte se, co za vejlupky do té nadace nastoupilo : Janeček, Jančura, Bernard, Randák, Samaras, Kraus a další "výkvět" parazitů . O vazbách na Babiše ani nemluvě. Jen tak "náhodou" ve stejné době vznikla sekta ANO. Souznění s Babišem je více než evidentní. Nadační fond proti korupci (NFPK) vznikl v březnu 2011. Vyprofiloval se jako čelná a mediálně nejviditelnější protikorupční iniciativa, mající na mušce selektivně vybrané „zlojedy“ z okruhu tehdejší vládnoucí garnitury. Brzy se postavil po bok Babiše a jejich aktivity se v tažení proti „Palermu“ protnuly. Typická dělba vlivu mezi oligarchy-ganstery pod dohledem CIA. Korporátní fašsimus NONPLUSUTRA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běž s těma blábolama do prdele a běž vylizovat prdel Rittigovi, Dalíkovi, Řebíčkovi, Bémovi, Janouškovi, Dbalému a dalším tvým zjevným kámošům.

   Smazat
  2. 18:42
   Koukám,že ty už jsi mocně koštoval....máš taky firmu na čokoládu jako Porochčenko???;-)

   Smazat
 12. Už jenom to,že tyto nepokoje v Bělorusku a Rusku
  vypukly ve stejný den,je dokladem toho,že je to
  celé řízené ze zahraničí.Mají v tom prsty Poláci
  a Litevci,kteří by rádi obnovili Velkopolsko.
  Jsou to elementární strůjci neklidu v Evropě.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aha, litevci a poláci :)) máte to něčím podloženo nebo je to stejný blábol jako že Putin chce dobít evropu? a proc nemuzou chtit zmenu samy rusové? vzdyt se podívejte jak je silna jejich ekonomika a jaké tam mají mzdy!

   Smazat
 13. ... a za všetkým hľadaj Vatikán ...

  OdpovědětSmazat
 14. Poslechněte si rozhovor diskutérů u Solověva
  https://www.youtube.com/watch?v=rSQ4oU0TRXQ

  OdpovědětSmazat
 15. Střízlivý aktuální komentář - Konstantin Sjomin:

  https://www.youtube.com/watch?v=dn0Rm9jBclA

  OdpovědětSmazat
 16. Obyčejným lidem nezbývá mnoho způsobů, jak vyjádřit nespokojenost se způsobem vládnutí. Demonstrace jsou jedním z nich. Ale když dnes vidím, jak snadno se dá hněvu lidí zneužít pro splnění cílů mocností a domácích lumpů všeho druhu, byl bych velmi opatrný. Stačí se podívat vedle na Ukrajinu, "přes kopec" k Sýrii a konec konců, u nás to také nedopadlo podle našich představ.
  Jak ukázalo bezpočet případů, "spontánní" hnutí davů nebývá až tak čistě spontánní a jejich nárokům bývá velmi zřídka vyslyšeno.

  OdpovědětSmazat
 17. Další zajímavou úvahu k tématu má dnes Veronika Sušová (!Argument):
  http://casopisargument.cz/2017/03/29/jedna-vlastovka-jaro-nedela-protesty-v-rusku/

  a informativní ruský článek (na který VS odkazuje):
  http://politcom.ru/22228.html

  OdpovědětSmazat
 18. Navalného přirovnali např. k popu Gaponovi (který přivedl demonstranty před pušky carské armády v Petrohradě r. 1905 - tzv. Krvavá neděle) nebo k Jelcinovi (který se také stále oháněl bojem proti privilegiím a nechal r.1991 rozstřílet parlament).
  (Komsomolská pravda: http://www.kp.ru/daily/26660/3681483/)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.