Reklama

.

.

středa 12. dubna 2017

Zahájení rozhovorů Lavrov - Tillerson v Moskvě

12. 4. 2017  video - titulky

Záznam úvodních proslovů politiků před novináři před dvoustrannými jednáními 12. 4. 2017. Následovalo několik hodin jednání a poté přijetí u prezidenta Putina.

Překlad a titulky: Ďouba


11 komentářů :

 1. Prave se divam na blaboly chefa NATO a Trumpa jez mne navic pripada jako by byl na kokainu ci uplne ozralej Vykoktal z papiru ze :cina jiz nemanipuluje menu,ze NATO jiz neni obsolete (zastarale) a naopak je perfect a dulezite pro mir .Bylo prijato Monte negro(cca300 000) do NATO hura konecne vime kdo je kdo a ne vice zvaneni nejakych idiotu na tomto RT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti budou platní jak vládní vojsko v Itálii. Jedná se jen o další prostor pro dodávky předraženého emerického šrotu a vytěsnění konkurence a oddálení emereckého ekonomického debaklu. Tiskárny na zelené papírky jedou naplno a stejně to nestačí.

   Vymazat
 2. Monte Negro má 1900 vojáků. Všech. Tedy posila NATO jak má vypadat. A tedy další hranice, které je nutno bránit. Další země na Balkánu, kde může vypuknout válka kdekoliv a kdykoliv. Třeba jen z kmenové nenávisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejde o ty "vojaky " ze ,jde o posledni legalni usek na Ruske hranici ktery nebyl oficielne k pouziti na nastup Barbarosa USA Tolik vojaku udajne nesoustredil ani Adolf pred svym vpadem na psonky a Rusy.

   Vymazat
  2. Ad 1:52
   přesně!
   Sice zatím nemyslím, že by západní fašisti* zaútočili, ale tím obklíčením vojsky na hranicích vytvářejí tlak, na který musí Rusko neustále reagovat. A když zareaguje nevhodně, tak přinejmenším to fašistická propaganda pěkně rozmázne. Rusové musí být ale perfektní po všech stránkách, podobné zaváhání, jako předvedl 1941 Stalin, už by dnes bylo nenapravitelné, dnes proto Rusové musí být připravení rychle reagovat. Věřím, že vhledem k charakteru západní civilizace dnes, je už hodně lidí tady západem znechuceno a proto Rusové mají mnohem víc a přesnějších, a rychlejších, informací, než měl k dispozici Stalin. A západní mocní si to snad uvědomují a brzdí je to.

   *) předjímám námitku, striktně vzato je otázkou, jak moc fašistický tenhle režim už je.

   Vymazat
  3. Jde také o to, oddělit nenáviděné Srbsko od moře a Rusko obklíčit ze všech stran.

   Vymazat
 3. Jesti se fakt dohodli, má to tureckej Erdoušek spočítaný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si zase myslím,že toho chce Erdogan využít,když bude spolupracovat s Ruskem,nějaký koláč dostane a podobně je to i s USA,také mu něco hodí,když bude spolupracovat.Podle Erdoganova jednání,mně to tak připadá,že čeká kdo dá víc.

   Vymazat
 4. Už je načase, aby se jazykoví mongoloidi konečně naučili světovou řeč - ruštinu. Teď USA politruci vypadají před světem jako "duraci z devětiletky". Putin a Lavrov jsou vzdělanostně na vyšší úrovni, např. ovládají aj ten english.

  OdpovědětVymazat
 5. Kdo ovládá englisch je génius už s podstaty geniality této řeči. Ostatní jsou jako já jen motroci ale příjde čas zůčtování protože degenerace již dostoupila vrcholu.

  OdpovědětVymazat
 6. To myslíš tu řeč,kde se jinak píše,jinak čte, něco slibuje a úplně něco jiného dělá?

  OdpovědětVymazat