Reklama

.

.

neděle 9. dubna 2017

Jak informace o následcích úderu proběhly tuzemským hlavním mediálním prostorem? Znovu se ukázalo, že čtenáři začínají být informováni víc, než si mainstream přeje s ohledem na to, aby si uchoval kontrolu nad informačním tokem a nemusel rušit totálně zdiskreditované a zbytečné redakce.

9.4.2017
Vybíráme z komentářů zdroj: iDnes, Eurasia 24
„I obyčejný člověk se musí zeptat PROČ BY TOTO Asad dělal ??? Přece každý s mozkem, který mu slouží na přemýšlení ;-) ví, že tím by si podkopal pozici, kterou měl !!! Vojensky je IS v křeči a jeho odnože také.... jen politici si melou svou.... byl to Asad :-).“A tak zatímco ČTK servilně vybírá a publikuje skutečnost, že Trumpův příspěvek o reprezentaci USA a světa „za pár desítek minut od zveřejnění získal třicet tisíc lajků“ (myšleno globálně), účinek těchto marných pokusů dobře ilustrují následující nejlépe hodnocené komentáře pod článkem na serveru iDNES (s obvykle liberálně a protirusky naladěným publikem):

„Může mi někdo vysvětli k čemu jako Trump blahopřál? Americké daňové poplatníky tahle šaškárna stála cca 100M $ na spotřebovaných raketách a za tuto sumu USA zničilo 6 neletuschopných odlétaných letadel a SA plně obnovila operační způsobilost letiště za méně než 19 hodin. Z letecká základny Šajrat byli dnes provedeny minimálně dva bojové lety letek SU-22. Start první letky vysílali prakticky všechny arabsky hovořící televize a popularita Assada v Sýrii stoupla nejvíce od roku 2013.“

„Stydím se, že jsem součástí takového to světa“

„Nejhorší na dnešní době je, že během těch pár desítek let v Evropě vyrostly generace, které neví, co to jsou skutečné problémy a neumí si je ani představit. Důsledkem toho je mimo jiné až slepá důvěra v západní vlády, prozápadní myšlení, OSN, USA, NATO, EU - my jsme ti jediní hodní, všeho je dostatek, zdroje jsou, rozdejme to atd. Dochází to už tak daleko, že tihle hodní už nemusí dodržovat dohody, mezinárodní právo a nemusí ani nutně vyžadovat dodržování zákonů na svých územích (migranti třeba nemusí a tito poblázněnci je třeba pašují ve svých dodávkách nebo napadají ostatní). Tohle ohýbání práva je začátek konce. Další fakt, je že velká část Evropské populace je naprosto nevzdělaná v mezinárodních záležitostech a historii - nezajímá je to, prostě slepě věří zprávám, mainstream médiím atd. a napadají každého kdo je zdravě skeptický a kritický. Afghanistán, Irák, Libye, Sýrie - když se to hodí, tak na nic čekat nemusíme a prostě jdeme zabíjet. Ale v případě jiných "je vše do nebe volající zločin, porušení práva atd.". Velice se divím, že si ČT2 dovolila odvysílat dokument o tom, jak pařmeni z USA naverbovaný do armády kosí z bunkru civilisty z dronů - babka na poli - sejmout, nějaký lidi - sejmout. Takhle pracuje CIA. Ten jeden týpek teď obchází OSN a za absolutního nezájmu vypráví, co musel dělat ve jménu hodných ... A co Irák? Tak jsme lhali no a co, jedeme dál. Sundejme si brýle, vážení. Proti tomu je převzetí Krymu Rusem naprosto dokonalá a profesionálně zvládnutá akce bez excesů a nezdá se, že by tam lidi vybuchovali na ulicích a protestovali. To zpitomělej Evropan nepochopí ...

„Neskuteční pokrytci Američane a jejich papouškové. Důkazy žádné, jen přetrvávající podpora pro islamisty, kteří dost prohrávali. A jako americká humánní odpověď je zabití dalších lidí. Jen dnes při americkém náletu v Sýrii, v zemi která je přes půl planety od jejich a kde nemají co dělat, zabili při náletu 20 civilistů. Bude to někdo řešit místo toho, že Rusko stojí překvapivě za svým spojencem?“

Zdroj: iDNES.cz

Geo, Eurasia24.cz

77 komentářů :

 1. Мне уже етого американского грязьa надайело!
  Mám už po krk té americké špíny!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rus mimo ostepu ma jeste dlouhe klacky Putin nespi ,jeden z nich zde:+dalsi info vedle
   https://www.youtube.com/watch?v=9cHVNDE-XRM

   Vymazat
  2. ... já i té naší mainstreamové.

   Vymazat
  3. HELE TRUMPE A VIS CO? Ted hura na Rusko !!
   /Pozor, ale budou strilet zpet a VOSTREJMA/!!!
   To vy zbabelci nemate radi...a podelavate se vzdycky.

   Vymazat
 2. Netřeba komentáře. Souhlasím s autorem . Bredy

  OdpovědětVymazat
 3. v tv flotila usa jede dělat dusno k KLDR jak píchnou do vosího hnízda tak rychle skončí po skončení Varšavské smlouvy jsou jak utržení z řetězu všechny ohrožené země by jse měly spojit vojensky proti usa RUSKO ČÍNA KLDR SÝRIE IRÁK DLR

  OdpovědětVymazat
 4. Vy to stále asi nechápete, je úplně jedno, že část byť nakrásně většinová s tímto nesouhlasí a médiím už nevěří. To vůbec nevadí, protože lidé opět zvolí jakési pidi strany a profláklá individua, kteří budou hrát podle not co jim pošle Berlín, Brusel, Wash.

  No a i kdyby nakrásně byla zvolena pro národní vládá, tak cizák nasadí sankce a jiné obštrukce. Za čas se vláda zdiskredituje, páč lidé vyžadují radějí konzumní opičárničky než skutečnou svobodu a vlastenectví.

  No a než se naděješ, stejně dospěje totálně vypatlaná generace rodičů pocinkálistů. A těm už nepřijde divné lautr nic a jako ovada půjdou za chlobální chimérou.

  Dobře už bylo tečka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim, a dodavam ze Vaclav Dvorak je havluv cinkalista

   Vymazat
  2. To je zase účelovej výběr! Já mám z jiný diskuse na iDnes, k té letadlové lodi směřující ke Kóreji toto - cituji:

   Proč Saddam Hussein zaútočil na Kuvajt? Protože byl přesvědčen, že Amerika na Irák nezautočí o čemž ho přesvědčil i rozhovor s americkou velvyslankyní v Iráku Glaspie.

   Je důležité tedy Kima a Čínu přesvědčit, že Amerika zaútočí, jen tak lze bránit severokorejským jaderným ambicím a tím i válce.

   +44/−4
   Michal Vaněk 16642
   Mne fascinuje, jak jsou ti čeští komunisté univerzální. Když jde o boj proti USA, tak fandí i tuhé islamistické teokracii (Írán) nebo defacto orientální monarchistické despocii, kde už 3 generace vládne jedna rodina. 8-o

   +36/−4
   Michal Vaněk 16642
   Čím to, že všichni komunisté i jejich spřátelené režimy třou bídu s nouzí? Vysvětlí mi to někdo ze zdejší sputnik-fans? A nepište, prosím, že za to mohou americká embarga. Kdyby byly komunismus a další totality ekonomicky lepší systémy, tak mají výkonnější ekonomiy a naopak mohou uvalit embargo na USA a jejich spojence. Ten rozdíl je do očí bijící všude po světě... od Evropy, přes arabské státy až po dálný východ. Moje teorie je, že komunismus a Rusko jsou oblíbeny jen u neúspěšných jedinců a proto jim naopak přijde jedině fér a správné podporovat další ztracené existence proti "zlým" boháčům. Je to takový klub ztracených existencí.

   Vymazat
  3. 22:56 - to je tak i v Rusku! Mladí na to serou, ňáká putleroffská sláva, světoruská či jaká říše i Krym jsou jim u prdelí! Oni nechtěj žít v korumpokracii, kde panujou státem podporovaný vorové! Ne volové, to jsou možná mnozí tu, ale vorové! Víte co je vor? Nechtěj žít v tomhle! -
   a v tomhle! - https://pp.userapi.com/c639728/v639728993/12788/ooqqYyRbjT4.jpg

   a dopadnout takhle - https://pp.userapi.com/c637522/v637522956/3aebf/tDZ18_lo07A.jpg

   Vymazat
  4. Čím to,že Vaněk je chuj a podobní mu tleskají. Není to Sorosovými pohuňky?

   Vymazat
  5. Man/Pan Vaněk a komunismus/antikomunismus. Bída a nouze v zemích, kde je socialismus? Komunismus snad je v izraelských kibucech a o tamní bídě jsem moc neslyšel, dost ale o sociální solidaritě - a co je na ní špatného?
   Ví pak Vaněk, že Kuba, sužovaná supervelmoci USA po 60 roků má, občany s nejdelším dožitím? Občany, žijící v rytmu samby a s pocitem štěstí. Ne všichni a všude cítí štěstí z nahromaděných milionů, nahrabaného majetku, ne všichni a všude mají radost, když se jim povede podvést a vydělat na někom druhém? Jsou ještě země, kde lidé se nepotřebují trumfovat "svým elitářstvím" a zbožněním sebe sama.
   K socialismu se obrátili většinou země, v nichž kapitalismus, většinou cizí, vytvořil bídu a svrab, který se pokusila socialistická revoluce překonat. Většinou to byly na svém počátku země, které spadly - vnucenou válkou - na úroveň zemí rozvojových. Tyto země vstaly z popele a nezdá se mi, že by v Číně, či Vietnamu byla bída.
   A zdaleka ani naopak u nás ta bída zvratem v kapitalismus nevymizela - Naopak mnoho bídy jsme za "socíku" neznali -viz nezaměstnaní, bezdomovci, žebráci, žebravé charity, extrémní vzrůst invalidity a sebevražd, polovina dětí nemanželských, polovina rodin rozvedených, děti, které nemají na oběd ve školní jídelně. Tak to je ten blahobyt pana Vaňka.
   Upozornění: nikdy jsem nebyl v KSČ a zatím nepatřím k těm, co volají "zlatý komunismus". Jen jsem zůstal neopojen blahobytem kapitalismu a střízliv. Nemám rád války, které zatím byly a jsou výlučným produktem kapitalismu. Budete mi zbytečně nadávat, pravdu tím nezvrátíte.

   Vymazat
  6. 7:35 kdo chodí na idnes podporovatelé vítače a euhujera babiše ty státy mají právo na sebeurčení pokud jsi to dělají doma je vše v pořádku a usa jim nemá do toho co kecat usa národní zájmy jsou kradení nerostného bohatství jiným státům a jestly rozpoutají 3 světovou válku tak pak už nemusíme nic řešit takhle žily lidé v libyi lepé než v tom slavném radoby západním Česku než je usa zničily:https://www.youtube.com/watch?v=7M4h9LCulIU
   s západníma agresorama a podporovatelama teroristů nemůže normální člověk souhlasit KOMUNISTO

   Vymazat
 5. Ale panove nac ty chmury, to co se deje je zajimava mocensko strategicka hra.
  Jak jiste vite, tak president Trump zasahem v Syrii se priklonil ke Globalistum. (Protivaha proti CPAC.) Jinak by nad nim Hillary ci Merkerova nejasaly, kdyz byl pro ne minuly tyden nejvetsi nepritel.
  A ja nevedel proc ! Co se deje.
  Kdyz si polechnete vse co se mluvi na CPAC (Conservative Political Action Conference), tak snadno pochopite, ze Steve Bannon zautocil na Trumpa, pro nektere jeho sklony. Asi ho nazlobil vliv Kushera na presidenta.

  Zde si poslechnete neco o rozpolozeni sil v Bilem dome a udelejte si sami obrazek o tom co se deje !

  LAST WORD DONALD TRUMP BRAIN STEVE BANNON WHITE HOUSE TAKE OVER.
  Najdete to na YouTube, je to dnesni vydani. Anglictina je jednoducha, ale nezbytna. Pobavte se dobre.

  Ja nebudu mit zadny koment, protoze je mi nafackovano na vsech stranach a dnes jsem se na schuzi republikanu zachranil pred nakladackou pouze diplomacii a sharmem.
  O smysleni republikanu vam vsak rad reknu.
  Coffee break.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste ze te tady mame
   velikane.
   Jsi nas news jako byl Hus
   Kdo porad neco mele
   je jen velke tele
   mluviti stribro
   mlceti zlato
   drahy Kuku rukukuku kuku

   Vymazat
  2. 23:32 drz hubu zavistniku zapecniku

   Vymazat
  3. Honolulu, me by zajimalo co se stalo na tvy schuzi. Co se deje?

   Vymazat
  4. Kdyby mistal za odpoved...
   Krece KRECKU A MAMONARU PREJ JSOU MOCENSKA ... Tak akorat zhovadilost..K smichu opicim..

   Vymazat
  5. Kdyby mi "stal" ...za odpoved.
   POZOR. Chysta se velike odhaleni A LOGICKE ODHALENI vsech PODVODU A PRETRUMFNUTI TRUMPA a jeho detinskych trumpnych a velmi ubohych lzi, to vse snadno , jasne a rychle.
   Protoze se to stale opakuje ..Neni tezky ty chudaky, usaky odhalit.
   Prakticky se odhalujou sami !!
   .Uz brzy jen to promyslim a sepisu dohromady.
   DOHROMADY TO NEDA VELKOU PRACI. STACI SE ZAMYSLET A POZOROVAT OKOLNI OKOLNOSTI.
   Jeden pak nemusi bejt Sherlock
   /Holmes/, co zalez.
   Mimo jine je jasny ,ze zbrojni korporacni prumysl a banky potrebuj zisky a NOVE ZAKAZKY A PROTO SE MUSI STARSI ZBRANE VALKOU /JAKO VZDY/ SPOTREBOVAT za cenu dalsich masakru a milionu mrtvych...KOREA ?? Nebo my vsichni ?
   Trump dostal prisne rozkazy. Bud valka nebo ustav pro choromyslne a sveraci kazajka...
   Tohle musi delat kazdejch zhruba 10 let. Jinak je ceka marnice !!1
   See you later , aligator , see you while crocodile...
   To bude zase vostudy pro Usaky. A vsechny hnusaky sveta.
   Paw

   Vymazat
  6. Tady se vyskytoval jeden blbec co si rikal Hovnoluuuuluuuu. Hyril superlativy o jednom zrzavym exhibicionitim co si rika JA DONALD TRUMP MAM TO NA SVYM LETADLE A NA SVEm TRUMP TOWERJA JSEM TEN DONALD CO ZACHRANI SVET SEKUNDU PRED DNANACTOU. ty vole von se ti ten ubohej blb s trapnou prehazovackou posral, heheheh. Uvedomil si ze, bud to bude slapat lajnu ktera je mu urcena a nebo nebude slapat nic. Jeho kurva melanie a jeho autistickej chudak synacek budou slapat chodnik za shot of low life mexican crack.

   Vymazat
 6. Američané jednoznačně potřebují Assada odstranit, s ním logicky celé vedení Syrie a nastolit v Syrii vládu loajální k USA. To bude znamenat, že Rusko bude muset opustit své vojenské základny, to bude znamenat, že přes Syrii bude natažen z Kataru plynovod do Evropy a asi i Turecka, to bude znamenat, že ruský plyn do Evropy bude "nepotřebný", to bude znamenat, že právě budované plynovody z Ruska do Německa budou buď nedodělány, nebo utlumeny, ne-li uzavřeny a z logiky věci pak vyplývá, že Rusko nebude moci svoje ropné produkty realizovat na evropském trhu. Následně bude vzrůstat drzost Kyjeva vůči Moskvě a Washingtonu vůči Teheránu. Takže, všechny tyto vyhlídky, a myslím, že jsou opodstatněné, by se Rusům víceméně vymstily a proto se musí a maximálním nasazením snažit Udržet Assada u moci a do obnovy Syrie pozvat i Čínu. Je to jediná racionální možnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:55 ale kdež, USA se světovým společenstvím bojují za lidská práva Syřanů proti vrahům Assadovi s Putinem.

   Vymazat
  2. 0:22 cesky hlupaku nemluv tady, nemas co dodat, davej si pozor aby te za ty kecy anglicane neumlatili retezem k smrti, za umlaceni cecha jako psa se v anglii netresta, cesky zivot na zapade nema cenu psa, ti co cecha umlatili nebyli trestani, ubit cecha je sebeobrana
   Tak si dej dobry pozor komu lezes do riti

   Vymazat
  3. Putlerismus = hlad, válka a smrt! Praví ruský lid - https://pp.vk.me/c623216/v623216653/4e0dc/25z3X9zbFQo.jpg

   Vymazat
  4. Osud (ruského) penzisty - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/266351_default1.jpg

   Vymazat
  5. Toto je vylepeno po celém Pitěru! Lid už ví! - https://pbs.twimg.com/media/C8zh8pXXYAEWUH6.jpg

   Vymazat
  6. Kdo má rád ruský smysl pro sebeironický humor! Je skvělý! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/17757371_1385402258200603_7409630322155646901_n.jpg

   Vymazat
  7. Nebo znáte tenhle?:)) - https://pp.userapi.com/c837521/v837521701/2a380/-3porFYEk8E.jpg

   Vymazat
  8. Nebo jak Lukášenko radí Puťkoj! :) - https://pp.userapi.com/c639516/v639516993/17704/PZDOe_ryTw0.jpg


   Rusové maj úžasej humor, jen tu jsou samý zaprdlenci umračený:)))

   Vymazat
  9. Pro Palmera od 7.38 až 7.46,ty dobytku,ty nebudeš hákovat,chudák fotr v důchodu tě nebude donekonečna živit!

   Vymazat
 7. Republikani z ulice (plebs, jako JA !) se dnes deli na skupinu, ktere veri oficialni verzi utoku na Syrii a na skupinu, ktera v tom vidi odklon od Nacionalistu.

  Nejsilnejsi Nacionalista v Bilem dome v kabinete Trumpa je Steve Bannon a ten ma dva mozky.

  On totalne kasle na nejaky kod obleceni a prijde do prace jako nekdo, kdo chrapal v pozemni draze, ale produkuje jednu habaduru za druhou, po cely den...

  Jared Kushner, Gary Cohn, Dina Powell, ho nemuzou ani citit.
  Skupina Nacionalistu, dnes zase zacala vyhravat, nebot Bannon je ofenzive.
  Evropane, jako je pani Le Pen, Orban, Farage, Wilders atd. definitivne budou mit podporu Bannona - Nacionalistu.

  Republikani z ulice veri , ze v CONVENCNI valce s Ruskem Amerika vyhraje. V atomove valce pochcipame vsichni.

  S. Bannon veri (ja take), ze Rusko je nas prirozeny spojenec, (to rikaval i Trump) a, ze nas nejvetsi nepritel je Islam.

  Vsichni zamestnaci nasazeni do Bileho domu firmou GOLDMAN SACHS zase veri, ze my plebs se szijeme vsichni ze vsemi. (Oni nevi NIC.)

  Globaliste se deli na vetve, jako je NWO a Neocons a svetove maji v kazde zemi zastoupeni, a to i v Praze. Nacionatiste maji take v kazde zemi zastoupeni a maji prizen nebes, nebot stale rostou.
  A nebijte me, ja uz jsem dnes dostal nares na schuzi Republikanu, kvuli pochybnostem o humanitarnim duvodu akce.
  Kuci jdeme poslouchat co rika Alex Jones, at se pobavime.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ještě těsně před zvolením Trumpa jsem tě, milý Honolulu, krotil ve tvém nadšení. Každému, kdo nemá, s prominutím, v hlavě nasráno muselo být už tenkrát jasné, že jedna vlaštovka jaro nedělá a výměnou jedné figury se nemůže změnit celá politika země. I když se jedná o prezidenta. Putin na změně maké dvacet let a ještě nemůže říct, že je s prací hotov.
   I kdyby byly Trumpovo myšlenky křišťálově čisté, musel by nejdříve vyměnit celý prohnilý systém vlády země. A to se nedá udělat ze dne na den.
   Uvidíme, co bude dělat dál. Verzí je hned několik, stejně jako důvodů, proč udělal, co udělal.

   Vymazat
  2. Vlado, kroceni nadseni je takova ceska uchylka, proto cesi vypadaj tak poslapane.

   Vymazat
  3. 4:46
   "I kdyby byly Trumpovo myšlenky křišťálově čisté..."

   "Když má někdo srovnatelnou schopnost udržet myšlenku jako zfetovaná jepice - například Donald Trump - pochopitelně nemůže nikdy disponovat žádnou strategií. Hovořit v souvislosti s touto osobou o strategii je asi jako hovořit o "filozofii" rozdávání koblih nebo o geologické struktuře bramborové kaše.
   - http://blisty.cz/art/86409.html

   Vymazat
 8. 23:55... V tom je logika. To znamena ze konfrontace s Ruskem a Iranem bude. Oni (globaliste, NWO, Neocons), nemaji Rusko radi a stale ho demonizuji.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. 23:32... Tak nac je potom diskuze, ty IDIOTE ?
  Za celou dobu co sem lozis, jsi nerekl nikdy nic, nez stale stejne ubohe pubertalni sracky.
  Jsi nedomrdek vychovan na odvaru z makovica a ted z tebe trpi cela ulice. Koncim dobytku, jdu se divat na Alexa.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sem rad ze jsem te objevila, kamosku zdravi Jana ta vpravo
   http://zemavek.sk/articles/view/slovenska-duhova-hanbasada

   Vymazat
  2. Alex dosti chrochta a je mu tezko rozumeti navic se proflaklo ze je to nasazena ves ,jinak by totiz nemohl takhle kecat. Poslechni si Duke byvaly congressman co o nem rika!!

   Vymazat
 10. 23:32... a zase mazes clanky, ktere se ti nehodi ty hovado ?
  Lide uz vi kdo jsi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdopak za to muze
   preci ruda ruze
   bolsewik Dvorak
   co ho furt nenecha
   pac je vedle nej nula
   ja jsem ten velikan
   co vi a napovi
   s uctou kazimrd so si zas prd

   Vymazat
  2. Havlista Dvorak

   Vymazat
 11. Problém USA je, že jejich největší aglomerace jsou na pobřeží. Stačí dvě tsunami a největší US města končí. Pak stačí jedna pecka do Yellowstonu a končí i zbytek USA.
  S malými náklady hodně muziky.
  Fakt jim to nedochází? Jaký raketový štít?:-D
  To je stejná kravina jako SDI, kterými svého času oblboval svět polointeligentní kokot Reagan, otec US státního dluhu, po které si pražáčci pojmenovali i ulici, kokoti, a kterého tak miloval čurák Veškrna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Precet jsi si co jsem napsal o Yelowstonu? At nemluvis z cesty.

   Vymazat
 12. Na příkladech diskuse je patrné, jak jsme národ malý a ubohý a vždy částí obyvatelstva ochotni kolaborovat s kýmkoliv.Přitom nám nedochází, že jestli dochází k nedodržování mezinárodního práva, což amíci stále předvádějí, pak je v budoucnu konec s tou naší maličkou zemí. Již dnes si myslím, že i tomu Německu se podařilo konečně zvítězit ve 2.světové válce, myslím tím země východní Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdyz cecha ubiji retezem jak psa v Anglii tak cesi Anglii jeste fandi

   Vymazat
  2. I tebe 6:03, propaganda zmákla. Jakýpak „národ malý a ubohý“, když stejně velkých a menších je víc než dost a jsou většinou schopny účinně hájit a uhájit svoje národní zájmy. Je samozřejmé, že malí, potlačovaní a drancovaní se dovolávají práva a morálky. Je viditelné, že velcí jsou velkými převážně proto, že morálku nerespektují a podle svých potřeb ohýbají i právo. „Vyspělé demokracie“ v čele s USA dnes už tak, že nerespektují ani psané mezinárodní právo. To neznamená konec pro „naší maličkou“ zemi, když uchováme jazyk, kulturu, vzdělanost a národní soudržnost. Současný systém se, nejspíš dramaticky, zhroutí. Rozvrácení nepřežijí. K části národa, která kolaboruje – kolaboranty mají všechny, i velké národy. Otázka je proč a jak se s nimi vyrovnat.

   Vymazat
  3. Možná, že si Německo může myslet, že vyhrálo 2. světovou válku, jenže dnes už to není Německo, nýbrž chalifát Makrelistán.

   Vymazat
 13. 6:18
  Pro Anglosasy jsou Slované podřadná rasa. Slovo Slav je odvozeno od slova slave, což je otrok.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak mi vysvetlete proc tem otrokarum a vrahum Cesko leze do riti

   Vymazat
  2. Protože nemáme svou hrdost a nevážíme si jeden druhého, většina ani sebe. Víte z čeho byli Němci za války nešťastní? Z množství udání jednoho Čecha na druhého. Pro ně to bylo při jejich pedantnosti a pečlivosti až kontraproduktivní pokud by to chtěli vyšetřit. To se u nás po válce bohužel nevyšetřilo a následky si neseme dodnes. Vždy si ty besedy tady přečtěte, z těch vugarit se mnohdy zvedá kufr. Ty vulgarity by se neměly pouštět, naopak obsah by se mazat neměl. Jinak souhlasím s tím že Rusové mají úžasnej humor a jsou protiváhou vyhasínajícímu západu. |Upozorňuji na nového V.V.Pjakina.

   Vymazat
  3. Re (06:41):
   Pojmenování Slav (a všechny jeho odvozeniny) je přece slovanského původu! To jej ti anglo-sasové jen do svého jazyka převzali. Stejně, jako od slovanů převzali i pojmenování pro jednoho kytovce - běluhu (beluha), atd....
   Ještě tak, abyste objasnil ne jen blízkou podobnost, ale slovní shodu Turecka s krocanem ..., a hodně se mi uleví.
   Ano, obecně nás mají za kulturně, civilizačně méně vyspělé, což je ale spíš jejich problém. A pro nás výzva ...

   Vymazat
  4. Ferdo, Byzantane slovo otrok odvodili od toho ze Slovane zvlast z jihu byli casto zotroceni

   Vymazat
 14. V Americe planujou pristi rok mobilizovat i zeny! Valka je tu.

  OdpovědětVymazat
 15. Zabijet male deti Plynem se ti zachtelo, Putlere? Tak tady mas pres drzku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do práce ty prase vyžraný,mimochodem,pravopis jsi studoval kde?

   Vymazat
  2. 8:04 a proto, havlohruzo, Trump dve hodiny pred utokem varoval Rusy aby poodesli z letiska

   Vymazat
  3. Mlátit do tebe pako,by bylo hanobení mrtvoly?

   Vymazat
  4. Jenom aby to nebyl někdo od TRUMDRICHA...

   Vymazat
  5. Svatá prostoto. Blahoslavení chudí duchem?
   8:04 na stráži

   Vymazat
 16. Švejk: Zabili jste mi strejčka, tak tady máte přes držku.
  Pisatel v 8:04 se probudil po 100 letech z hibernace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to chrchlošlafenberský hňup, tak žádný div.

   Vymazat
 17. Trumpovi se jeho akce vlastně podařila. Jednoznačně ukázal, že OSN je naprosto k ničemu, že dodržovat smlouvy a mezinárodní závazky se nemusí, když se to nehodí. To nakonec USA dělaly vždy! Mezinárodní pravidla těžce dávaná dohromady od 2.sv. války jsou vlastně k ničemu a navíc se ukázalo, že pokud jste vojensky dost silní můžete cokoliv. Zároveň se ukázalo, že jednat o čemkoliv se Spojenými státy Americkými a jejich vazaly je naprostá ztráta času. Tento úspěšný útok jasně dává za pravdu všem, kteří se připravují na válku a zbrojí včetně Severní Koreje. Nakonec je tedy opodstatněné, že jakmile se objeví kocábky USA a jejich koloniálních vazalů, že je potřeba uvést do pohotovosti věškerý obranný i útočný potenciál. Další poučení je, že v případě agrese US armády je potřeba okamžitě vypálit naprosto bezohledně vše co daná země má k dispozici a pokud možno najednou na co nejvíce US cílů, bez ohledu na to jestli je to jen omezená agrese nebo rovnou invaze. To se nedá příliš odlišit a vidíme, že jak Sadám, tak Kadáfí udělali velkou chybu, když svůj arzenál nepoužili hned od začátku naplno a váhali. Tím dali protivníkovi čas a výsledek je znám. Dále se jasně ukázalo, že USA rozumí jen tomu, že podniklnou-li útok mohou dostat do držky. To je jediné co je odrazuje. Myslím, že nyní již nikdo nebude váhat na svou obranu použít cokoliv. Opravdu velmi dobrý výsledek této humanitární bombarďácké praxe. Dále se ukázalo, že Trump je jen další loutkou v rukou vojenské a špionážní mašinérie USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To co pises se da zhrnout asi takto
   PRAVDU MA JENOM HRUBA SILA

   Vymazat
  2. .....když vedli Johna pod šibenici, života zbyla chvilička.... já slyšel jeho slova poslední: PRAVDU MÁ JENOM BOUCHAČKA, PRAVDU MÁ JENOM BOUCHAČKA!

   Vymazat
 18. Na mysli mi tane,
  myslíš na to samé,
  milý strýčku Same?
  Co se stane,
  až ti svět nebude říkat pane!?
  Ba jó, ba né!
  Slza mi z oka kane!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Az padne Amerika
   Z Evropy uz bude dira
   Ze to lidem nedochazi
   To jen jeden zira

   Vymazat
 19. Domníval jsem se, že US Army takto likvidovala prošlé střely (best before 2001), ale zvonka to vyzerá na testy nových střel z poslední - zřejmě sabotované výroby - žeby sabotéři ve výrobnách v USA, nebo dokonce sabotéři v čínské výrobě hw desek v Číně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (09:39):
   Pane StaS!
   Při spekulacích o sabotážích nezapomínejte na tamní ruské prostředky určené pro "uvítání" US raket, a to jak antirakety, tak i prostředky REB ... Rusko v Sýrii není, aby tam dělalo diváka či rozhodčího.

   Vymazat
 20. 0:32
  Nicku, tady je pospsáno, co se děje, jak už jsi o tom psal. Trump se bude muset rozhodnout zdali bude prezidentem jeho národa nebo jiného.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bordel-v-Bilem-dome-Nenavist-a-zle-vztahy-kolem-Donalda-J-Trumpa-Blizi-se-exploze-483108

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu o tom psal driv

   Vymazat
  2. A tady už bez komentáře.

   http://aeronet.cz/news/video-sok-vime-co-se-stalo-s-donaldem-trumpem-v-bilem-dome-probehl-palacovy-prevrat-misto-trumpa-ted-vsechno-ridi-jared-kushner-a-sioniste-gary-cohn-lloyd-blankfein-a-andy-quinn-z-goldman-sachs/

   Vymazat
 21. My jsme volili Trumpa na zaklade toho co rekl ! Byl to opak vseho toho, co chtela Hillary.
  Trump nas nadchl a my oslavovali jeho viteztvi.

  V zahranicni politice prislo k tomu, cemu se rika v anglictine FLIP - FLOPS. Proste zmena/obrat proti ocekavani plinouciho z projevu presidenta Trumpa, ktery kritizoval vnesovani se do arabskych valek, nekolikrat.

  To je pocit jako, kdyz vas nalakaji do obchodu koupit zlate hodinky a odchazite s kvasenym okurkem.

  My proste nerozumime te zmene.

  Nase povinnost je stat pri presidentovi, ktereho jsme zvolili, ale jak se mame zorientovat v tom co rika ?
  Ja to nevim !

  Conservative Political Action Conference (CPAC) se chce Trumpa zbavit.

  Oni by to nikdy nedokazali, kvuli vernosti Nacionalistu na strane Trumpa.
  Ale jak vidite, tak v Bilem dome maji valku mezi Nacionalisty a Globalisty.

  Americane rikaji, ze jsou tam 3 skupiny. Ti co jsou verni republikanske strane , (Reince Pribus, ale uz je vymenen.)

  Ti co jsou verni Trumpovi. (Jared Kushner)

  A samozrejme ti, co jsou verni Nacionalistum. (Steve Bannon.)

  Jak tento vnitrni boj dopadne nevime. Pravdepodobne to vyhra Bannon.
  Vsechny ty drivejsi reci o tom, ze Rusko je nas prirozeny spojenec proti Islamu uz neplati, a to kvuli FLIP-FLOPS.

  Kdo z toho ma benefit ? Turecko, Saudska Arabie, Israel,
  ISIS, Al-Qaida a dale cela parta globalistu (Merkerova, Hillary, atd.)

  Vsichni ti, kteri na Trumpa lopatovali ty nejhorsi nalepky ho ted chvali. On uz ted NENI, Mussolliny, rasista, Frankestein , nebo Hitler.

  Syrie se asi bude krajet a rozdelovat mezi priznivce FLIP-FLOPSU.
  nick honolulu - zbloudily a desorientovany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stiff upper lip, my friend. Jako britsky general. Klid. Nech usadit prach. Spis by to chtelo promyslet co by bylo kdyby se ukazalo ze plyn neshodila letadla. Vyhazel by Trump rozvedku? Bude na to cas? Behem chvilku je tu valka Korejska, tak zvana druha. Znovu o 38 rovnobezku.
   Rikitan

   Vymazat
 22. Cesi, me zde na NR zlostne napadli a vyhrozovali provazem za to, ze jsem prosazoval Trumpa.
  KRAJANE , to nesmite delat ! Ja jsem duchodce a jsem v nebezpeci, ze kdyz se moc smeji , tak neudrzim stolici.
  Hmmm ! A co mi potom stane, je vam uplne jedno.

  Globaliste ted zacali vyhravat. Bily dum je jich plny a jak se tam dostali nikdo nevi. (Bannon je ale zdiciplinuje.)

  Planovanym zmenam v mnoha jinych problemech, ted uz nejde verit.

  Jako cestny bojovnik uznavam , ze jsem nazorove prohral proti tem, kteri rikavali, ze obe strany, jak Hillary, tak Trump jsou stejne... Vzdy jsem prosazoval Trumpa, ktery chtel mir ! Tim myslim hlavne mir s Ruskem.
  Za FLIP-FLOPS nenesu zodpovednost.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevzdavej to! Taky nevim o co jde ale myslim ze to trik, je to umyslne zamotany

   Vymazat
 23. Nevím,co Trump svou akcí sledoval,hloupost ale
  projevil.OUI BONO?Assad by chemickým útokem nic
  nezískal.Jeho armáda s pomocí Ruska vítězí v té
  válce v Syrii bez ohladu na to,jak moc jsou ti
  teroristé podporováni jistými mocnostmi,které se
  tváří jako přátelé.Získat tedy mohli jen západem
  podporovaní teroristé a je otázkou,zda chemikálie
  nedodali váleční štváči z NATO.Jsou to následky
  nedomyšlené politiky USA a jejich pohůnků.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat