Reklama

.

.

středa 5. dubna 2017

Babiš chce do Prahy přilákat Sorosovu Středoevropskou univerzitu. Navrhuje nabídnout jí Invalidovnu

5. 4. 2017      Zdroj
Prestižní Středoevropská univerzita amerického miliardáře maďarského původu George Sorose možná bude muset opustit své sídlo v Budapešti. Tamní parlament v úterý schválil návrh novely zákona o vysokých školách, která má působení zahraničních škol v Maďarsku zpřísnit. Podle mnohých diskriminační úprava znemožní škole další působení v zemi. Český ministr financí Andrej Babiš (ANO) chce navrhnout, aby se univerzita přesunula do Prahy, do paláce Invalidovna.

97 komentářů :

 1. jo vymývat Čechům mozky vítač a euhujer babiš

  OdpovědětVymazat
 2. Pan Babiš nezná české přísloví, že pýcha předchází pád, je si jistý. Mnoho z nás ,které podceňuje, zase ví že: Chceš-li porazit svého nepřítele, vychovávej jeho děti. V Maďarsku to také vědí a proto pan Babiš by tu další žvanírnu u nás vřele uvítal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. antihmota
   Prej Slovák, no bavím se, bejku s rudýma očima a těm volům v Čechách se musím tlemit: Babišův otec Ing. Štefan Babiš se narodil v roce 1922 v Hlohovci, matka Ing. Adriana roz. Scheibnerová se narodila roku 1927 v Jasině na Podkarpatské Rusi.[8] – Po matce Chazar jak vykastrovaný prase-wiki

   Vymazat
  2. Svým způsobem by se dalo říci, že Pepkové Iphone Vyskočové generovaní CEVRO Vumlem jsou proti Sorošovo ještěrčím lidem vylepšovaných krví a orgány unesených dětí neškodní havloidní šaškové.

   Vymazat
  3. Jo,národ svěřuje svoje děti a mládež zmrdům,kteří je vychovají k tomu,aby mu zakroutily krkem...

   Vymazat
  4. No, někde jsem se dočetl, že Orbán sám studoval na sráčově univerzitě, snad to měl být jeden rok někde v USA.

   Vymazat
  5. Další veledůležitý článek. Straší nás toho hodně, všechno jde špatným směrem. Ale pro posouzení možností před podzimními volbami se Babiš stává definitivně hrozbou největší!

   • Babišovy astronomické preference oproti naopak nízkým všech ostatních stran;
   • jeho čím dál zřejmější připravenost podat nás na talíři globálistickým Sorosoidům, bruselskému fašistickému gangu a IV. Německé říši;
   • jeho, zřejmě, absolutní zásada, že na sprostný lid patří přísnost.

   Tohle už začíná být realita doslova děsivá.

   Když nástup Babiše někteří spojovali s korporátní fašismem, mohlo se to zdát trochu přitažené za vlasy. Ale ne, tohle už potvrzený fakt. Tyto volby budou mimořádné a možná poslední ještě jakž takž svobodné a demokratické!!

   Vymazat
  6. A je to vůbec pravda? každý tady ví, že mediální sračky jsou prolhané a manipulační - proč si napřed nikdo neověří, jestli tato mediální sračka špinící Babiše je vůbec pravdivá! Ne - neověří! Čecháčkovská realita je hned začít štěkat, nadávat, nebo naopak jásat a padat na prdel - a teprve s odstupem času, když se ukáže pravda, čumět a rvát si vlasy z hlavy. Teď je období nadávek na Babiše neboť je před volbami. Kubiceho zpráva se tuží, a dělá co může. A Čecháčkové se opět ukazují v celé své kráse. Volby - nevolby - tady to bude pořád stejné.

   Vymazat
  7. Ad 12:19
   Právě o to jde, že je před volbami. Kdy jindy by to mělo být důležitější? Přesně tohle je demokracie.

   Co je dotyčný zač přece nepoznáme podle prázdných programů a slibů, ale (snad) podle mnoha různých náznaků. A samozřejmě ani pak to není jistota.

   Tentokrát ale dvě jistoty máme:
   • rozhodně neuděláme chybu, když v těchto volbách nebudeme volit ANO, TOP09, ODS, ČSSD, KDU-ČSL, STAN, Zelené.
   • je nutné jít volit.

   Vymazat
  8. A co je dotyčný "zač" budu vědět, když budu číst bulvární sračky, které napsal pan kdosi, zaplacený za to, aby psal přesně tohle a ne tamto? Ty jsi tak jednoduchej Vláďo z Brna, a na to přesně tyhle úplatný mrchy sázejí. Napatlat co nejvíc mediálních kravin, a dostat ty jednoduchy co vydřepávají u počítačů, tam, kam chtějí. Alespoň ty jednoduchy - vono jich je až tak dost. Skoro všichni důchodci a socky dřepí u počítačů, protože na jinou zábavu nemají, a to už je síla. Proto taky se ty mediální prefabrikáty platí a vyrábí - mediální průmysl jede na plný pecky - ano, je před volbami. Je potřeba chválit, nebo urážet a lhát - co si kdo předplatí a zaplatí. Kurvu si taky musíš zaplatit aby ti dala, a když na to nemáš naživo, najdeš si kurvy na internetu. Je to nějak stejný.

   Vymazat
  9. A vůbec - jak tak čtu ty matlanice tady na diskuzi, je to tady samej "vůl s rudejma vočima", "blb" "sráč" ... a podobně, sami se tak titulujete.Co žvást, to nadávka jinýmu žvástalovi. No - vy jste tady opravdu úderná jednotka, jen co je pravda. Z vás by se Andrej určitě strachem posral. Nebo by se rozbrečel lítostí, jak o něm vošklivě smejšlíte. A pisálka, kterej si tu kokotinu o podporování Sorosovo školy vymyslel, by nechal zastřelit - kdyby to bylo v Americe, tak určitě. Dívejte se někdy na seriál Kojak vy pitomci. Tam je to přesný. Za pomluvu střelba - aby se pomluva neopakovala. A tak na sebe pomlouvači navzájem najímají střelce - fakt je to děsně zábavný. Jednou to bude stejně zábavný i u nás, ale pak se najde jen málo pisálků ochotných psát pomluvy - bude muset za to bejt už pořádnej balík, aby to za to riziko stálo. Vy balíci z diskuzí.

   Vymazat
  10. Emoce prýští, z nás jako z vás.
   Pro jednou si vašich nadávek všímat nebudu a zeptám se: na základě čeho posuzujete politiky vy? Znáte je osobně? Nebo úkolujete BIS? Nebo dodržujete stranickou nebo zaměstnaneckou disciplínu? Nebo důvěřujete zcela poctivým novinářům, nebo aspoň víte z jakých pozic a proč tak píší?

   A proč si myslíte, že Babiše posuzuji čistě podle toho, jak mě zmanipulují "bulvární sračky"? Nebo že každou takovou novou informaci 1. neberu jako zatím nepotvrzenou a vlastně hypotetickou 2. neporovnávám s tím, co o daném člověku už vím nebo tuším z minulosti, tzn. postupným procesem vytváření jakéhosi paradigmatu, jak toho politika už znám?

   A to "pomlouvání", pomluva - to je podle vás co? Když v diskuzi napíšu o politikovi svůj ne zrovna lichotivý názor, to je pomluva?
   No, vidím, že jste ten správný Babišovec. A jen tak na nás. Na sprostný lid musí bejt přísnost. Anonyme.

   Vymazat
  11. Jak vidíš Vláďo, já na politiky a celou politiku v tomhle zdecimovaným státě úplně seru. Mám všechno na háku. O co bych asi tak ještě mohl stát? Ale proč bych tady dštil síru a oheň jen na základě sprostých pomluv? Já moc dobře vím, stejně jako ty a jako všichni ostatní, že se píše jen to, za co dostalo zaplaceno - stejně jako je to s reklamou. Na objednávku. Když reklamní bossové mají na to, aby měla jejich hnusná sračka, po který slezou vlasy, obrovskou reklamu, tak ji za prachy někdo udělá - čím má kdo víc, tím je jeho výrobek díky reklamě považován za skvělý, i když je to mizerná sračka, a jiný výrobky reklamu nemají, protože na reklamu nemají peníze, přestože jsou bezvadný a účinný. Tak to v tomhle shnilým světě chodí, a naše ČR se přidala na stranu shnilýho světa ve všem - všechno co mělo nějakou cenu, jsme opustili, a prachama posypáváme sračky, který nemají vůbec žádnou cenu, mnohdy jsou i nebezpečný. A stejný je to s mediálním blátem. Jen něco nebo někoho propaguje - podle prachů, který se do propagace vsunou. A stejnou vervou se jiný lidi nebo aktivity sprostě osočujou - když si sprostý osočování někdo zaplatí. Kdo dá víc, ten má navrch. A v současné době jsou nejlépe placeny sprostý pomluvy a drby okolo Babiše - proto to media píšou. Kdyby někdo zaplatil víc za to, že se bude o něm psát, jakej je anděl, bude se všude psát, že je anděl. Tak to v tomhle prohnilým ( prohnilí proti prohnilým) světě chodí, a my jsme se tumlovali, abychom prohnilej svět nejen dohonili, ale už jsme ho předhonili. Tolik svinstev na deset milionů lidí nikde jinde ve světě neni. Máme prim - ale nemusíme kvůli tomu ještě myslet jako primáti a mediím ty vejžblechty žrát, a dokonce se tím řídit. Já Babiše posuzuju podle toho, že se jako jedinej - ještě vedle Miloše Zemana dokázal vzdát celýho svýho ministerskýho platu ( Miloš poloviny prezidentskýho) a už tím je u mně frajer. Žvaní se o něm, že prej "neplatí daně, krade a bla bla" - ale všechny ty ostatní politický kreatury si nakradly, daně neplatí, lidi dřou nestydatě z kůže, a ještě nevědí, kolik peněz by do tý svý chamtivý držky nacpaly - kdo z nich se též zřekl svýho platu? Tak takhle to vnímám já - a nebylo to jen užvaněný gesto - Babiš skutečně svůj ministerskej plat nebere. Ale nejsem Babišovec - a proč ty jsi zatvrzelec a nenávidíš Babiše? Na základě čeho? Co o něm důvěrně víš? Že hovno? Že jen to, co o něm píšou novinářský úplatný kurvy? Ale to je slabý chlapče, moc slabý....

   Vymazat
 3. Jediné, co mě k tomu napadá: Ještě větší blbec než jsme doufali.

  OdpovědětVymazat
 4. Doporučuji návrh přidat do volebních propagací.
  Voliči to určitě ocení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.6. dubna 2017 0:21

   Garantuji Vám, že tuzemští voliči jsou ovce, které půjdou nadšeně na porážku a ještě před branami krematorií budou nadšeně hýkat stranická a církevní hesla našeptávaná falešnými proroky v médiích hlavního proudu. K tomuto poznání jsem došel, když jsem zde varoval čtenáře před zhoubnými důsledky používání změkčovačů umělých hmot v obalových materiálech (bisfenoly a ftaláty); herbicidů a pesticidů ve vodě a potravinách (jedovatého glyfosátu stříkaného před slizní obilovin, luštěnin a olejnin přímo na dozrávající obilky, lusky a semena) a navýšením normy pro neionizované záření (základny mobilních telefonů, internetové a digitální vysílače) - 3v1 rakovinotvorné látky, endokrinní disruptory a zabijáci zdravé střevní mikroflóry - imunity sídlící ve střevech včetně potravinové intolerance a snížení odolnosti k parazitickým infekcím.

   Vymazat
  2. A kdo - blbec? Ten kdo sem tu neověřenou matlaninu napsal se teď šklebí, a myslí si v duchu jak jsou čecháčci už tradičně blbí a pořád stejně. Stačí někde napsat nějakou sračku, a hned tomu věří, řvou, štvou a nadávají - jak blbé vřeštící opice. Ještě tady žádná Sorosova škola není, ačkoliv nějaké soukromé americké školy pro děti hvězd a politiků jsou tady už dávno. Tak proč všichni řvou jak blbci? Až tady Sorosoba škola bude, pak řvěte - ne? A ty ostatní americký školy nikomu z vás nevadí??? Ne - nevadí! Na diskuzích se totiž vyskytují unisono jen a jen blbci -normální lidi tady očekávat nelze.

   Vymazat
  3. 12:23-Mládenče,nemáte pravdu!Až tady ta
   sorosova škola bude,zůstane tady na věky.
   Potom už bude pozdě řvát.Nejste tím blbcem
   Vy sám?Sorosovu školu tady odmítli i v ODS
   a ostatních partajích.Proto se utvořila v
   Budapešti.Jakmile by se dostala do Prahy,
   už by tu zůstala,protože Češi nemají teď
   nemají žádného Orbána,který by hájil i
   jejich zánmy.Křičet po uskutečnění zrady
   je už pozdě,ale zřejmě Vám to nevadí.
   Jinak oceňuji Vaši sebekritiku,která je
   dnes velmi vzácná a sám jste se zařadil
   mezi nás,blbce,kterým není osud národa
   lhostejný.Pokud Vám to vadí,přejděte na
   jiný server.Třeba tam budete mít úspěch
   se svými názory.Ono označit někoho,kdo
   na rozdíl od Vás se nebojí ozvat blbými
   vřeštícími opicemi je totiž vrchol
   drzosti a také,nezlobte se,mizerné výchovy.
   Petr Majevský

   Vymazat
  4. Strejdo Majevský -a co jako? Sorosova škola by zůstala jen jako další vedle amerických (sorosových) škol, které tady už dávno jsou a produkujou ty umaštěnce s házením vajec, trenýrkama a červenýma kartama. Musíte strejdo číst pořádně a všechno. Dočet byste se, že v Praze - vaše rodná Mekka zmrdů - už americký školy fungujou dávno pro spratky celebrit a politiků, takže vůbec -ale vůbec nechápu o co vám jde. A na mně se strejdo úplně vyserte, nechte mně na pokoji, protože diskuzní omezence je možno přirovnat k vřeštícím opicím, neboť vřeští ke všemu, celej den, a pořád to samý - jak vopice. Takže mimo pochybnost - o tom žádná. Totéž si myslí všichni moji kamarádi a kolegové když si náhodou diskuzní močál vyberou za svou zábavu o polední pauze. Že je to neuvěřitelné - lid je stejně blbý, jako byl, když zvonil a hulákal tenkrát v ulicích, a ti samí strejdové a pantátové ( dnes kolem sedmdesátky - zajištěnej důchod) vřeští a vřískají zase nejvíc na diskuzích, protože do ulic jít už by bylo pro ně nepohodlný. Vy a vaše kecy o osudu národa!!! Čum - co jste z toho národa vytvořili za zmetek ty pražskej náfuko - a zrovna ty! A necpi mně na jinej server -kdo myslíš že všude je? Stejně blbý strejdové jako tady -novinkáři - na prahu demence. Nazdar.

   Vymazat
 5. Odpovědi
  1. Prezident Zeman odehnal od koryt a ODSTOPkoval od penězovodů klerofašisty, aby se k nim znovu nahrnula církevní zlodějina KDU-ČSL a evropsky-gay-porno hodnotná ČSSD. A takhle si tu hoši z Prognostického ústavu a jejich oligarchové, kapitalističtí kmotři, obecní kulichové a krajské pijavice žijí a hrají hru já na bráchu brácha na mě už 27 let.

   Vymazat
  2. Je to marné, pokud ani čtenáři samizdatu NR nejsou schopni pochopit, že jejich zdravotní stav se odvíjí od toho co vkládají do úst, dýchají, pijí a čím jsou ozařováni, tak lze těžko očekávat prozření u propagandou ovládaného stáda - na jedné straně slyšící na vysoké platy a nízké daně (města) a na druhé straně zaměstnanců poštvaných EET proti trhovcům, hospodským a drobným podnikatelům.

   Vymazat
  3. Setkal jsem se dokonce s takovými, kteří tleskají EET (zvyšujícímu náklady a nezaměstnanost a snižujícími obslužnost obcí) uzavřeným provozovnám. K tomu už není co dodat, když televizí zmasírovaný divák jásá nad tím, že bude muset dojíždět za nákupem.

   Vymazat
  4. 0:56 Podle vás mají zaměstnanci platit daně a trhovci, hospodští a drobní podnikatelé nikoliv? Snad si nemyslíte, že takový stav lidi stmeluje? EET lidi nerozeštvává, ale naopak měří všem stejně.

   1:40 Jestli kvůli EET někdo zavře provozovnu tak se veřejně přiznává, že je zloděj. Těch pár stovek za internetové připojení nemůže nikoho položit nehledě na to, že ho jistě využívá i soukromně. Ale příjde o dosud neodváděné daně, čili o lup. Jestli zavře, tak by měl čestně přiznat: "Ruším provozovnu, protože už nemůžu krást". Všechno ostatní jsou lživé výmluvy, kterým věří jen hlupáci nebo stejní zloději.

   Vymazat
  5. 4:00 když si nejseš schopen zjednat přehled o situaci mezi živnostníky a dalšími podnikateli, raději se nevyjadřuj. Pouze pro hrubou orientaci - podnikatelem je také důchodkyně/důchodce s důchodem např. 8000 Kč/měs. Takoví obvykle nemají ani počítač, ani tiskánu, ani připojení k internetu. Podnikateli jsou i popadesátníci, které už nikdo do zaměstnání natrvalo nevzal nebo je nabídka ve vzdálenosti, kdy příjem nevyváží zápory cestování a stěhovat se z mnoha důvodů buď nelze, nebo by bylo nákladovou katastrofou. Takoví většinou nabízejí jako jednotlivci to co umí, bez valného vybavení, bez reklamy a jejich příjmy sotva pokryjí osobní potřebu, na klávesnici počítače sáhnout nedovedou a vybavení k EET – včetně provozních nákladů za rok jsou víc než 12 tisíc Kč. Pro někoho nic, pro někoho nedostupná částka. Doporučujete půjčit si? Tvrdíte, že takoví jsou netáhla? Pak tu jsou ještě ti, co si k minimální mzdě přívydělávají nebo ženy na mateřské a pod. Vám přeju, aby Vás nic nepříjemného nepostihlo. Já se mám materiálně nadmíru dobře, nevidím v tom ovšem důvod, abych se takovou schopností vytahoval. Prostě a jednoduše, neměl jsem smůlu, jako mnozí jiní. Když to vím, do neúspěšných se neseru, od zahájení EET účtenky od těch zmiňovaných předem a halasně odmítám.

   Vymazat
  6. Nikdo ze skutečných expertů si nemohl myslet, že k narovnání podnikatelského prostředí pomůže důsledná kontrola hospodského v Zapadlé Lhotě, trafikantky v Horní Dolní, drobného řemeslníka který dělá sám na sebe, spolku který prodává regionální publikaci prostřednictvím turistického informačního střediska, muzikanta co prodá 50 cédéček nebo babky kořenářky na Zelným rynku v Brně, když velké korporace dostávají ve stejné době od vlády dary v řádu stovek milionů korun.
   Co byl hlavní cíl zavedení EET? Ukázat, kdo je tady pánem! Občané měli moc svobody, a to vláda nechce. Tak zavede evidování, kontrolování, šmírování, šikanování, začne rozkládat společnost výzvami k udavačství. Babiš, potažmo celá naše dnešní vláda chce, aby lidé měli strach, takovým se snáze vládne.
   Třeba i kobliháři jednou pochopí, co je ten Babiš za grázla. Ale to bude už pozdě!

   Vymazat
  7. 4:00 Nepodsouvejte a nelžete, není povinností žádného podnikatele nechat se náklady na Babišovo EET dobít do ztráty a dotovat lidem služby. I to připojení k internetu může rozhodnout, ale jedná se určitě i o novou pokladnu. Hlupáci naočkovaní závistí a nenávistí dokázali jediné - po rušení živočišné výroby (vybitých teletnících, prasečácích a kravínech), autobusových a vlakových spojů a rozprodeji v akci "Z" postavených Jednot pokračují v likvidaci vesnice, kdy letos po stovkách mizí vesnické hospody a konzumy provozované na vedlejší pracovní činnost nebo ženami v domácnosti.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Petr-Hampl-Andrej-Babis-oficialne-priznal-ze-EET-je-ztratova-zalezitost-480201

   http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Sladek-SPR-RSC-Babis-a-Zeman-proti-nemocnym-lidem-482555

   Vymazat
  8. Spousta skvělých odpovědí na blba 4:00
   Každá jedna odpověď tomu blbovi v tomto vlákně je užitečný.

   Že prý chce Babiš měřit všem stejně; přestože v tomto případě, v praktickém životě, měřit všem stejně znamená mnohonásobně víc špatného, než dobrého.

   To všechno, co jste v odpovědích napsali, určitě tuší i mnozí z těch, jako je blb 4:00. Kteří hlasitě volají: "měřit všem stejně", když přitom tím skutečným důvodem je, "ať sousedovi chcípne koza", ta vychrtlá koza, která už beztak dávala sotva hrnek mléka.

   Když jde o tisíce, chtějí bezohledně měřit všem stejně.
   Když jde o miliardy, doufají v milostivého osvíceného kapitalistu.
   Někteří lidé jsou prostě nepoučitelní.
   Není to dobré, není...

   Vymazat
  9. Ty jsi antibabišiáda v praxi. Neplatí ti náhodou někdo za tohle diskuzní štvaní? Vůbec bych se nedivil. Co ti Babiš udělal -kazí ti kšefty? Prodáváš v krámku smradlavý, zavšivený a zmačkaný hadry z kontejnerů? Nebo komody, židle a skřínky po nějakých zesnulých babičkách nahrabané na půdách? A von tě ten mizera donutil vydávat doklady, a ty musíš svoje kšefty zavřít? No to je ovšem děsnej mizera, chápu tě, a všechny podobný nenávistníky a štváče. Já sin udělám na Babiše názor, jestli s ním budu mluvit a poznám ho osobně. Mně ještě žádnej bulvární pisálek nedostal a taky nedostane!

   Vymazat
  10. 13:39-co tu meleš ty tupohlave ??!!

   Vymazat
  11. Přečti si to ještě jednou bystrozrakej 13.39. Třeba ti docvakne, co melu. K tomu, abych někoho nenáviděl, musí bejt pádnej důvod. Jakej pádnej důvod nenávidět Babiše má tato diskuzní smečka? - Ten nahoře napsanej, nikým neověřenej nepotvrzenej, vymyšlenej mediální žvást? To plácání do vody, který je charakteristický dnes pro většinu podobných článků, jejichž úkolem je čtenáře nasrat, aby to nasypalo co nejvíc diskuzí, ze kterých je pak vejvar - ale to tobě nedocvakne nikdy, ty troubo.

   Vymazat
 6. Nemám problém nevolit Babiše,začínám mít problém s "jeho nápadem Sorošoviny" a tím pádem i s jeho voliči.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:00 Plný souhlas.Daně musí platit každý a kdo okrádá stát,je zloděj
   0:29 Tak já problém volit Babiše a hlavně jeho lidi,kterými se obklopil,mám.Jsou to globalisté,řízeni zvěnčí,podporující multikulturní Evropu,likvidaci národností,podporující fašismus,GMO,TTIP,NATO a hlavně se podřizuje EU .A nad tím,že se nevyjadřuje Babiš k zásadním politickým otázkám,se ovce našeho národa nepozastavují.A ejhle,spolupráce s největším zmrdem světa,kde cinkají peníze,ale i vymývání mozků,rozvracení politického klimatu státu vychováváním 5.kolony,dělat z lidí za koblihy otroky,tak to se Babiš odhalil v plné kráse,kdo je.Ale dochází to vůbec těm ovcím,které chtějí za něj položit svůj život?Dojde jim konečně ,KDO JE GLOBALISTA,VEDENÝ VNĚJŠÍMI PROTEKTORY,KTERÝ LIKVIDUJE A ZAPRODÁVÁ NAŠI ZEMI?Uslyší jeho příznivci za koblihu na vše,co popsal 0:21?Nechají se dobrovolně likvidovat?Ano,Babiš je dobrý obchodník,ale rozhodně ne milovník nás poddaných!Lidé myslete!

   Vymazat
  2. Názorný příklad jak Babiš ve svých firmách neplatí žádné daně
   http://www.babisovohnizdo.cz/2016/09/26/nazorny-priklad-jak-babis-ve-svych-firmach-neplati-zadne-dane/

   Vymazat
  3. Tak tohle je lež jako věž 7.24! Všechny Babišovy firmy mají daně v pořádku, a kdo píše tyhle jednoduchý a blbý pomluvy, ( určitě chlap - impotent - závistník - nenávistník) by zasloužil kopanec do rozkroku. Protože tak blbý pomluvy už jsou za horizontem jednoduchosti. Myslíte si, že by ministr financí, po němž tradičně už všichni jdou jak slepice po flusu, mohl obhájit neplacení daní? A proč by to dělal - protože je tak chudej, jako ti ostatní nýmandi, kteří si museli jít do politiky nakrást na svoje luxusní bydla? Jděte se vycpat ubožáci. Jednou jste samá rozšafná tiráda, jak media unisono "lžou" ale když se vám něco hodí do krámu, je to pravda? Fuj - to je pokrytectví. A hlavně - typicky české. My jsme na pokrytectví vypipláni, bylo tady od roku 1948 - spousta rudejch červů se na pokrytectví dobře živilo, a je to tady pořád, akorát že rudí červi zmodrali, zoranžověli, nebo přešli na jinou barvu. A pořád je dobře živí pokrytectví -a zase sází na lidskou blbost. To nikdy nepřestane.

   Vymazat
 7. To není nenávist. To je láska. Mít někoho rád.
  Za mřížemi. I s Drahošem. Selhali totálně a hromadně i poslanci, i novináři. Tedy jedině SPD. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady je ten Bakšiš a jeho zalíbení ve zmrdovi Sorosovi dobře okomentováno:

   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3061-v-babisovi-je-to-jako-v-koze-vitej-sorosi-kamarade-vyrobna-poskoku-noveho-svetoveho-radu-v-ohrozeni-sorosjugend-chce-v-praze-take-prezidentsky-kandidat-kavarny-aspon-vime-na-cem-jsme.htm

   Vymazat
  2. Zase už parlamentní listy? Ty bulvární zmrdoviny ti imponují? Tak jestli ti imponuje tak sprostej a prolhanej a manipulativní bulvár, jako jsou Parlamentní listy ( majitel je kdo?) musíš být totálně vymaštěnej duševní mrzák. Čus. A nezapomeň si tam denní číst ty sračky.

   Vymazat
  3. 12:41-debile,pusť si TV nebo raději sorošovskou DVTV se starou vyžilou "skočdořeči courou"Drtinovou a s tou "husou na Smetaně",co vystudovala hebrejskou universitu ve Štrásburku,ať si přijdeš na své a tady neotravuj.
   Hájek sice smrdí na hony kadidlem,ale do toho bordelu okolo na rozdíl od tebe vidí.

   Vymazat
  4. Co mi to podsouváš chcípáčku 13.55 - píšeš z hladu? Ještě jsi se nestačil nažrat, jak tě zaměstnávají píčoviny o Babišovi? Já TV nemám vůbec, a na internet chodím občas do knihovny ( jako dnes) kdy mám volno mezi prací. Nemám doma žádnej druh bedny s mozkovým klystýrem, bez kterýho vy troubové z diskuzí už nedokážete vůbec žít. Každej den pouštíte počítač, abyste se honem honem dozvěděli nějakou novou pomluvu a mohli se nasrávat a pištět do diskuzí. Pro takovou smečku blbců musí být radost psát články a vymýšlet ty sračky - určitě to nedá moc práce - že já jsem se raději nestal novinářem.! Neznám Drtinovou, neznám ani Hájka, a k životu to nepotřebuju jako ty, ty chudáčku. Tak - jen si čti, koukej se, hltej ty sračky. Je v tom celej tvůj duch a tvůj život.

   Vymazat
  5. Babišovi se libí Sorošovy peníze !!! Orban na to kap , Babiš nás chce zadupat do země !!!!!

   Vymazat
  6. Babiš má dost svejch peněz - nemusí slintat po cizích, jako slintala celá polistopadová politická smečka, co majetek našeho státu rozprodala nebo přímo vykradla. A kdy nás Babiš zadupe do země? Už se na to těšim. Doufám, že začne bezcennýma dementama, kteří denně píšou pořád stejný kokotiny na všechny možný diskuze.

   Vymazat
 8. No to je nápad Andreji! Rovnou vedle Statistického úřadu naprat do Invalidovny tuhle pakáž! To jste probírali na odpoledním čaji s tou trénovanou na zobcovou flétnu, nebo s tou, co "rovná" právo v Bruselu? Vy jste s tím náměstkem ve straně na jedno brdo! Ten Němcům a ten zas Hunům z USA, blbka do Bruselu, Hermann LM z Bavorska... no povedená cháska vlastizrádců...

  OdpovědětVymazat
 9. Chcete mit Sorosovo hnizdo v Praze ? Rusi vas jednou zbombarduji ! Oni jsou na Srose alergicti. (Americane take,)

  OdpovědětVymazat
 10. Kachny,kachny,kachny...a co máte tady ? Kachny, kachny, kachny...J.C*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však, Jane Petře, uvidíme. Svého času jeden tvrdil: Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností ..., jiní zas, že máme jedovaté potraviny, další, jak jsme odposloucháváni ... slibovány byly kamenné obchůdky a rodinné farmičky. Máme super a hyper markety a potraviny bůhví odkud a bůhví z čeho, navrch pro ty nejmenší EET a pro velké daňové ráje, daňovou optimalizaci, daňové úlevy, investiční pobídky a dotace. Já nezávidím, mám se líp než za totáče, jenže prolhanou propagandu a pokřik poloslepých agitátorů prostě nežeru.

   Vymazat
  2. Zlatá slova 6:38

   Vymazat
  3. ..když nežereš, proč reaguješ anonyme *

   Vymazat
  4. 10:00 protože normální Čech už nemůže být ticho

   Vymazat
  5. Ale vřeštět by normální Čech taky neměl, sotva si někde přečte nějakou sračku. Kdybych já měl mandát od nějaké internetové redakce vyhrabávat co se kde šustne a vytvořit ze všeho působivou bulvární sračku, psal bych o závod jako ďábel. Vytvořil bych spoustu nasrávacích hovadin, osočil a pomluvil byl řadu lidí, a docílil bych nejvíce diskuzí. Divím se, že mně ještě nikde neangažovali. Vydělal bych jim svými vymyšlenými a vyfabulovanými bulvárními sračkami miliony. Když dokázal bulvár zničit a usmrtit princeznu Dianu nebo Ivetu Bartošovou, tak nasrat denně pár blbců na diskuzích je - jak koukám - hračka.

   Vymazat
  6. 11:12
   ..a jak se pozná že si Čech anonyme ?*

   Vymazat
 11. To je ale terno a dokonce inferno,Sorosovu vimívarnu mozgú mít v Praze.Nestačí že hlavní mněsto páte kolony bude hlavní mněsto nového světového řádu?Zbavte se Babiše dokud je čas a neudělejte stejnou chybu ako na Slovensku a ovce si zvolili za svého řezníka Kisku.

  OdpovědětVymazat
 12. Ten darebák ještě nerezignoval na pozici ministra, no že mě to nepřekvapuje, zloděj křičí chyťte zloděje, káže vodu a pije víno, nemá soudnost tenhle pán

  OdpovědětVymazat
 13. Znovu a znovu. poslední šance na změnu je SPD Okamura. Pokud vyhrají zase zavedené eurohujerské partaje a figurky NWO, mezi které se právě otevřeně přihlásil i Babiš, pak je s námi konec a násilné islamizaci a možná i válce s Ruskem, se nevyhneme. A samozřejmě budou to poslední volby. Volte SPD, poslední šance!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:54 - ANO, volte SPD, je to opravdu poslední šance před tím, než SPD zanikne!

   Vymazat
 14. Jak se to říká?Zloděj křičí chytě zloděje a to je Babišův křik a ti co tomu věří,jsou na tom podobně,protože vůbec nic neví o soukromém podnikání a zrovna v Čechách.Babiš jenom nahání občany do marketů,kterým dodává zboží,proto má snahu,likvidovat malé výrobce i prodejce v naprostým rozporu s Jurečkou,podporujte naše zemědělce.Jinak věřím tomu,že si židé,tu školu Soroše do Prahy usadí.

  OdpovědětVymazat
 15. EET FUNGUJE – ZBOŽI JE DRAŽŠI, HOSPODY MIZI A ŽIVNOSTENŠTI PARAZITI ODJELI NA SEJŠELY
  http://pravyprostor.cz/eet-funguje-zbozi-je-drazsi-hospody-mizi-a-zivnostensti-paraziti-odjeli-na-sejsely/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám,že takovým pisálkům nevěříte.
   Napíši vám jiný případ,který znám.Manželé mají menší obchůdek i s bufetem.Denně mají otevřeno 12hodín,před otevřením,hodina příprava,po zavření další hodina kolem zboží,úklid,volná jenom neděle.
   Žádná dovolená,nesmí ani marodit,tak si dovolí celý leden mít zavřeno a skutečně na 14 odjedou na dovolenou do teplých krajin.Jedou dál,je jim přes padesát,těžko by hledaly práci jinde.

   Vymazat
  2. Búúúú, to je doják.
   Oni musí makat v bufáči a teď ještě ty EEEEEty.
   Oni si jedou v lednu do teplých krajin - dovča za 100 litrů a teď už na to nebude.
   Můžou zkusit třeba Amazon, pak budou za vodou...

   Vy jste fakt zmrdi nebo možná blbí kokoti.
   Nejspíš oboje.

   Vymazat
 16. Daňové prázdniny Andreje Babiše
  http://www.dotyk.cz/publicistika/danove-prazdniny-andreje-babise.html

  OdpovědětVymazat
 17. Je to dobrý ustav pro děti elit, bude pak mnohem jednodušší se jich zbavit, když budou na jednom místě. Hlavně tam pak neposílejme svoje zdravé děti.

  OdpovědětVymazat
 18. Andreji, prestan už bláznit a nestrkaj nos do dalších pruserov! Je mi z teba na grcanie!
  Bratislavčan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kam strká Andrej nos - jak to víš? Aha - už chápu. Nějakej pisálek to napsal. Tak to jo, tak to se rozčiluj, třeba se poser. Lidská blbost je věčná. Dá se na ní stavět. Z ní pochází všechno zlo, i války.

   Vymazat
 19. Ať si ten slovenskej ksindl ,udavač a estébák Andrej tahá Sorošovi zkurvence k sobě na Slovensko.Nechceme tady tenhle ksindl...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vole,nenadávej Slovákům,on není Slovák a ani nám ho nevolili....

   Vymazat
  2. A kterej českej udavač a ksindl tady založil už dávno americký školy pro spratky celebrit a politiků a úspěšně je provozuje - neznáš ho náhodou? Jasně že ne - zatím o něm nikde žádnej bulvární šmejd nenapsal. Teď je na programu Babiš - jasně. Budou volby. To se dá pochopit. Šmejdi si nabrousili zuby a budou se činit. S pomnocí vypatlaných čecháčků, kterým stačí nakukat cokoliv, to všechno půjde snadno.

   Vymazat
 20. Anonymní 6. dubna 2017 5:30 napsal: „4:00 Plný souhlas. Daně musí platit každý a kdo okrádá stát,je zloděj.“ Abychom si rozuměli, ten výrok se týká EET. Dotyčný ovšem ke svému pevnému názoru neví, že při slevě na dani z příjmu Kč 24800 daň tak jako tak neplatí osoba samostatně výdělečně činná, pokud její zdanitelné příjmy, starobní důchod v to nepočítaje, nepřesáhnou nějakých Kč 170000/rok. Pokud ten 5:30 a jemu podobní znalci živnostenského podnikání umí počítat, tak ať zapracují s paušály, které plus minus odpovídají reálným nákladům, které jsou z příjmů odečítány, pokud kdo vede daňovou evidenci. Tak se dopracují tržeb, kde daň z příjmů nehrozí a EET nic, kromě zatížení nízkopříjmových, neřeší. O velkých s účetnictvím a zaměstnanci nemluvím. Náklady na EET, počítám první rok s jedinou „pokladnou“ překračují 12000 Kč s tím, že provoz vyžaduje jistou IT gramotnost. Radil bych laikům do věci trapně nekecat. Přál bych si, aby nebyli likvidováni ti nejpotřebnější. Sám žádný problém s EET nemám, ale jak už v jednom z příspšvků zaznělo, účtenky od živnostníků co dělají sami na sebe, halasně a předem odmítám. Trochu i blbcům a Babišovcům naschvál.

  OdpovědětVymazat
 21. Pobavila mne poznámka o pyšnosti Babiše a následujícího jeho pádu. Proboha na co by měl být Babiš pyšný? Jen na to, co dokázal udělat jako podnikatel! Být v politice? Na to může být pyšný třeba Sobotka, který by byl jinak nulou, stejně jako Zaorálek, Bělobrádek, Stropnický.... Naopak, Babiš se spoluprací s touto tzv." elitou" jen zahazuje. Takže nutno hledat spíše vysvětlení, proč Babiš vstoupil do politiky se skvadrou posluhovačů kapitálu - sám kapitalista nevyšší třídy? Proč se dokonce dokázal pro to vzdát obsluhy svého podniku? Můžeme dělat snad ze všech známých politiků blbce, ale pokud bychom dělali blbce z Babiše, tak ukazujeme na svoji vlastní totální blbost. Žádná politická funkce ve státě, včetně té prezidentské, nemůže Babišovi dát prestiž, jako mu dá baťovský úspěch. Tak zbývá jen, proč Babiš jde do horší pozice s politiky s nepředvídatelným chováním a jednáním, když se mohl skvět jako oligarcha?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tento kardinální problém se už řešil pár měsíců zpět. V podstatě jsou jen dvě možnosti. První, jak on sám uvádí míra kourpce a neschopnosti politické věrchušky odčerpává takové množství prostředků-energie jinam, že to má silně negativní vliv na existující Babišovo podnikání, nemluvě o růstu do budoucna. Prakticky on i po různých kejklech s daněmi vidí, že ty jeho podniky sypou obrovské sumy do bezedné chobotnice kejklů a patlalství CSSD-ODS-TOP-...

   Druhá podvarianta je že, v podstatě jde o to samé jak výše popsáno, jen s tím rozdílem, že Babiš byl vybrán jako zástupce širší koalice oligarchů (neo hrabat a baronů), kteří bouchli v určitou chvíli do stolu, že už to tak dál nejde, státní aparát se musí přeogranizovat jednak k větší funkčnosti-štíhlosti a zároveň tam dát nějaké pojistky, kdyby se nedej bože plebs chtěl při další hlubší krizi osamostatnit..

   Vymazat
  2. Dětinové, naopak!

   Vymazat
 22. Babiš je po matce Žid a proto jeho vztah k Sorosovi je jasný...
  Pro nás z toho vyplývá,že zde se vstupem jeho ANO a "Realistů",Valenty a snad i Janečka,který se zmínil o založení pol.strany,nastává "oligarchizace"země (po vzoru UA,kde vládne bezohledná chazarská menšina),posléze přijde "ukrajinizace",čili odprůmyslnění a přetvoření v přívěšek a zadní dvorek Německa v plné míře a s likvidací podmínek vhodných pro život pův.obyvatel s následnou depopulací a "somalizací"-navozením chaosu...
  Anebo za pomoci imigrace přeměna prostoru pro kultivaci "nového evropského kalgerického biorobota" určeného k válečnému tažení na Východ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty holt jsi blb. Co jsi ty po matce a po babičce a po dědovi a po strejdovi, že denně píšeš takový sračky? Komu fandíš ty? SPD? A nebyl náhodou nějakej tvůj příbuznej Japonec? Vy blbé chazarské menšiny, slejzající se denně na diskuzích - ještě udržíte moč? A chodí vám důchod pravidelně?No - alespoň něco pozitivního.

   Vymazat
  2. 12:56-jsi debil,na to,co je napsaný v 12:16,přišla už i ta nacistická blbka "pilotka" Savčenková...Je vidět,že jsi na tom ještě hůř,než ona,takže zákonitě i dopadneš hůř,než ona....

   Vymazat
  3. Už jsi v životě -13.45 -přečetl někdy taky něco jinýho, než jsou dnes bulvární sračky a podobný mediální žvásty? Já si tipnu - do zralé dospělosti jsi nečet nikdy nic, až když jsi přestal chodit do práce, naučil ses číst mediální sračky a hltat zprávy v TV, později nastoupil internetový mediální hnus - a diskuze - obr hnus! Jiné znalosti nemáš. Nebýt internetových žvástů, vůbec bys nevěděl co je to Savčenková - třeba by sis myslel, že je to nějaká uklízečka, kdysi od vás z dílny. Jdi se vycpat trubče s IQ orangutana - a nezapomeň číst. Nejlepší je to každej den od rána do večera.

   Vymazat
  4. Ať ti ty volečku 13:53 nevylítne ojnice,zbytečně se vytáčíš až "do červenýho",těma blbejma kecama a rozčilováním nic nenaděláš.Babiš je grázl a kdo ho volí,je vůl a on ho za to jednou jistě náležitě po židovsku odmění.

   Vymazat
  5. Ty holt jsi blb 14.08 - diskuzní chudáček. Mediální kurvy ti úspěšně naočkovaly nenávist vůči Babišovi, o němž víš lautr hovno, a byl by ti jinak ukradenej jako celá řada jiných lidí. Ale placený kurvy musí odvádět špinavou práci, když jsou za ní placený, a heslo dne je "vše proti Babišovi" přičemž - jak tak koukám - zbankat tu hromádku stále stejných blbečků, závislých na mediálních žvástech, a poté na svých vlastních zvratcích, které potřebujou dostat ven ( viz diskuze). Já to mám jednoduchý - já nevolím nikoho, a ty si vol koho chceš ty vole - oni se pak stejně uskupí nějak jinak. Na žádnou odměnu od nikoho nečekám, a už vůbec ne od nikoho z týhle ubohý, vydrancovaný země, kterou jste právě vy - trubci, co tady teď nejvíc nadáváte - nechali sami vydrancovat a rozkrást. Od vás všech to přesně sedí - co tady píšete za blbý žvásty. Měli byste zalézt někam do kanálu a nikdy nevylézt podívat se na to, co jste tady vyzvonili a vyřvali. Čus.

   Vymazat
  6. Anonymní 6.dubna 2017 12:16

   Asi jste asi ještě nikdy neslyšel o tom, že Židem může být člověk VÝHRADNĚ po matce.

   Jinak je určitě lepší být po matce Žid a po otci Cikán, než být po obou rodičích blb.

   Vymazat
 23. Babišův návrh je hodný jarmarečníka a nikoliv politika. Ty miliardy na rekonstrukci by dal ze státní kasy a na oplátku by mu pražská sorosáčata zajistila prezidentské křeslo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. omyl, za prezidentu spíše chce snadno manipulovatelnou Věru Jourovou, sám chce asi být premiérem

   Vymazat
  2. Vo jakej návrh jde ty diskuzní troubo 14.03? Čet jsi něco, co já ne? Vo žádným návrhu já nevím - von ti Babiš dělá nějaký návrhy? A to se podívejme! A jak vono je to sečtělý - "sorosáčata" - co to je? Tvoje vnoučata? Ale to asi ne, ty žádný nemáš, protože by tě kopaly do prdele od rána do večera za to, co jste tady spolu s ostatníma dědkama, který tady uráží, nadávají, a píšou denně ty stejný kokotiny, v listopadu vyzvonili a vyřvali. Zas už řvete a chcete něco jinýho? Z republiky jste nechali vytvořit tenhle zmetek, a zas už řvete - smečko dementní? Stará strukturo? Od vás to dřepí. Mlejt o tom, kdo chce být prezidentem, a o Jourové a bla bla - takový zvratky každej den. Nenávistní, blbí důchodci u počítačů. Fuj! Co byste dělali, kdyby počítače nebyly - sypali byste holubům? Chátro hnusná!

   Vymazat
 24. 13:53
  Kdyby ta banderovská pinda byla alespoň uklízečka....to by dělala něco,čím se může pyšnit,ale takhle????
  Ale když může mít čokovopice Nobelovku....je možný úplně všechno!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatímco ty, starej vopičáku žádnou nobelovku nemáš a mít nebudeš. Smůla - co? A co děláš jinýho, kromě toho, že denně dřepíš u internetu a píšeš podobný sračky? By mně fakt zajímalo. Pochlub se.

   Vymazat
  2. 14:35
   A co děláš ty potrate opičí kurvy???
   Není jeden den,abys tady neblil ty svoje hovna na téma...Jak je Bureš udavač skvělej!!!!
   Sám seš jen ubohej věcně zlitej Hovner a kretén....a teď si jdi s Burešem na panáka a stěžuj si ty mamrde zdegenerovanej!!!!

   Vymazat
  3. A co takhle - ty starej známej diskuzní blbečku 15.00 - že bys už vyměnil tyhle otřepaný blbý nadávky za nějaký jiný? Nebo nedokážeš vymyslet jiný sprostý nadávky? To jsem blázen. Furt jenom potrat... to už je nudný a navíc to píšeš kdekomu. A nikdy v životě jsem nenapsal - a to si pamatuj dědku plesnivej - že je pan Babiš skvělej ( co je to Bureš nevím a udavač budeš nejspíš ty když tě to slovo tak rajcuje), ale tak idiotskou nenávistí, kterou tady předvádí smečka ubohejch bejvalejch soudruhů úderníků jsem dojatej.Při tom samoúčelnou - o Babišovi víte hovno, jenom to, co jste se dočetli na internetu, tedy to,co o něm "kdosi" nažvejkal za dobrej bakšiš od nějakýho zmrda. Nezávidím ti, že chodíš s jakýmsi Burešem na panáka, ale proč mi to sděluješ? Co já s tím, že ty se nalejváš jak pupenec, a potom píšeš na diskuze tuplovaný sprostý kokotiny, troubo hloupej? Jsi typická lopata, až do důchodu jsi se neuměl na psací stroj ani podívat, teď jsi pyšnej, že zvládneš žvejkat ty blbosti a ubohosti, tak si to denně užíváš, a myslíš si, že jsi sežral šalamounovo hovno. Demente. Už jsi překročil sedmdesátku? To to začalo u tebe nějak brzo.

   Vymazat
 25. Toto může napadnout fakt snad jen invalidu, myslím mentálního.

  OdpovědětVymazat
 26. Bavíte se o Babišovi a Sorosovi?Co to může být za člověka,který k nám zve Sorose.Co mají společného ti dva.--George Soros-Případ v Oudergem v Belgii.Vblízkosti místa byl les,ve kterém byli nahé ,malé děti,na které byl uspořádán hon.Pachatelé když chytili dítě,odřízli jim penisy a vyzdvihli je vzhůru jako trofej a radovali se.Potom děti zastřelili.Okolo lesa byli vojáci,kteří měli za úkol celou akci chránit.Mezi pachateli byl princ Friso, král Albert,premiér Mark Rutte a-GEORGE SOROS.Takže tady máte zločince,kterému chce Babiš nábídnout prostor v naší zemi,kterému vůbec nevadí,že k nám zve tohoto netvora.Jak je možné,že tento člověk ještě chodí svobodně a není souzen.--Ale i jemu dohraje písnička. Ale divím se těm,kteří reagují na toho hulváta sprostýho.Ten patří do jiné společnosti,mezi prasata.Tam se bude cítit určitě dobře-přeji všem klidnou mysl--LM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to ještě nevíš o Babišovi všechno, potrefenej diskuzní demente. On sem totiž k nám zve i lidožrouty ze Zimbabwe, ale to se zatím ještě musí tutlat. A protože jejich náčelník dává přednost kojencům, už vybírají nějaké vhodné kojence k sežrání na lidožroutské tabuli.Něco tak blbýho, odpornýho a sprostýho, co jsi někde vyhrabal ty hnusnej uříznutej čůráku, se hned tak nikde nedočtu. Ještě že mám ty diskuze, kde perverzní chlívácí a šmírácí prasáren jako jsi ty, sem občas dodají nějaký svinstvo, který hledají tak dlouho, až ho vyhrabou, a pak se s tím ještě musí pochlubit a podělit se s někým o svou perverzní chlíváckou radost. Já něco takovýho například nevím, protože chlívárny nevyhledávám, ale někdo je tím přímo posedlej. Ne že bys ty oběti litoval - to ne, ty se jimi ukájíš ty hnusnej zmetku. Odpornej netvor jsi ty, a na celé Zemi to vypadá jak to vypadá, protože ji ovládají nevykastrovaní humusoidi. Impotenti, chlíváci, pedofilové,samí zdegenerovaní devianti a úchylové. Nejvíc se rvou o prachy, aby si mohli dopřávat přesně tyhle chlívárny. Obyčejnýho, slušnýho člověka by nikdy nenapadlo vyhledávat takovej hnus. Jak je vidět,co se říká, že každej samec se má vykastrovat, aby s ním bylo nějaký pořízení, platí i pro lidský opičáky. Kdyby svět ovládali eunuši, byl by úplně jinej. Slušnej, normální, a všude by byl mír.

   Vymazat
 27. Mně to přijde dobrý nápad. Bude Invalidovna ducha. A pane doktore Davide, u Vás by se žádný pavilónek neuvolnil ??


  - VR -

  OdpovědětVymazat
 28. Tak a ruce pryč od Babiše, to už přehnal

  OdpovědětVymazat
 29. CENZORI, vy blbecci, vase mazani nazabrani rustu narodniho uvedomeni.
  Kdyby jste nemeli nasrano v hlave , tak by jste vedeli o vasi podchmurne budoucnosti.

  Pane Babis , jestli je to pravda, s tim pozvanim , tak jste udelal politickou sebevrazdu.

  OdpovědětVymazat
 30. Planova genocida ceskeho naroda se rysuje jasne na obzoru..
  Brante se obcane.

  OdpovědětVymazat
 31. Prestante cenzorovat, vy radoby intelektualni hovada

  OdpovědětVymazat
 32. Babis, vy jako ministr, by jste mel met vetsi prehled !
  Americka media rekla vcera, (duben 5.), ze Soros je "VEREJNYM NEPRITELEM CIS. 1

  OdpovědětVymazat
 33. V Bilem dome je zemetreseni. (Vnitrni obcanska valka.) Stephen K. BANNON odstaven od moci.

  Kdyby vy cenzori jste NEMELI NASRANO, ve vasich tupych makuvkach, tak bych vam rad napsal, co se deje.
  Protoze, vy vzdy vite absolutni HOVNO.

  OdpovědětVymazat
 34. SoroŠ....DrahoŠ......BabiŠ......

  OdpovědětVymazat
 35. No a ten blb na závěr to ještě všechno pěkně objasnil a nasvítil. Asi šest posledních příspěvků -jeden za druhým - všechno dement, co neumí šésky -američan z vysočan.

  OdpovědětVymazat
 36. Bože , vyhub před volbámi ty České politické kreatury !!!!!!

  OdpovědětVymazat