Reklama

.

.

pondělí 3. dubna 2017

Bílý fosfor propaluje lidské kosti: expert o chemických zbraních OSU


3. 4. 2017        zdroj
Dopisovatel Komsomolské pravdy Viktor Baraněc sdělil rádiu Hvězda, čím je nebezpečný bílý fosfor, který používají vojáci OSU na Donbasu. Ukrajinské ozbrojené síly přijaly do výzbroje nejkrutější fašistickou zbraň. Když se dostane na kůži člověka, dokonce jen půl gramu tohoto bílého fosforu propaluje oblečení, dostává se až ke kosti a může propálit a samotnou lidskou kost. Když se dostane na stavbu, bílý fosfor ji zapálí", konstatoval Baraněc.


Podle něj zanechává bílý fosfor stopy, proto je nutné, aby experti odebrali vzorek pro chemickou analýzu a odhalili ukrajinské silové struktury před Evropou.

"Stopy tato látka zanechává. Odebrat vzorky pro chemickou analýzu a znovu tam strčit nos evropských představitelů, aby neříkali, že to Rusové někde vyhrabali", navrhl Baraněc.

Ministerstvo obrany DLR již dříve oznámilo, že ukrajinská armáda používá na Donbasu chemické zbraně. OSU ostřeluje pozice domobrany střelami s bílým fosforem, který je zakázaný Ženevskou konvencí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

27 komentářů :

 1. Ano tohle vím, už dávno, zvěrstva začala už v Oděse upálením lidí skupinou banderovců. Jde o to, jak to ukázat a dokázat všem, aby konečně prohlédli, je to kříž, protože morálka lidí je natolik slabá, že to to vlastně ani nechtějí vědět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti co to organizují ze Západu, to moc dobře vědí a také to těm fašounům dodávají. Je to zločinecká pakáž celý ten "demokratický" západ. Kdyby domobranci přinesli jakékoli důkazy, těm gaunerům to bude šumafuk.

   Vymazat
  2. Jenže tytéž lidi,kteří to mají na svědomí
   tady vítáte.Každý Ukrajinec je obyčejný
   zločinec.Není pro ně problém znásilněnou
   holku polít hořlavinou a živou zapálit.
   Tak si takovými zamořte svůj stát.Pomáhat
   ukrajinským sviním se nevyplatí.Obrátí se
   to všechno proti vám.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. A co delaji Zide v Palestine??!! TO SAME

   Mame "vynikajici" pratele!!

   Vymazat
  4. za vojnove zlociny vymerat prasati rovnaky trest ako mal causesku.vykonat okamžite.

   Vymazat
 2. Doufám, že to všechno ukro-nacistickým zrůdám zanedlouho sečtou. I bez tohoto by se už dávno měli všichni tamní zmetci, co tak dojemně přirostli našim zavorálkům a štětinoidům, zhoupnout na špagátech.
  A ten fosfor? Ten snad ani není chemickou, ale spíš zápalnou zbraní.

  OdpovědětVymazat
 3. Františku a KDO jim to sečte. Ti co iniciovali rozpoutání Majdanu z Bruselu, nebo Washingtonu to určitě nebudou. Ti by měli být souzení jako první.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzdor tomu, že z banderistánu už uteklo ca. 2-3 mil. lidí (dílem na východ, dílem na západ), tak jich tam i tak snad ještě zbývá nějakých 40-45 mil.. Všichni z nich snad nejsou nácky! ...
   Tož ti by se toho mohli ujmout. I pro poučení příštím generacím.
   Protože blbost ani fanatismus se nevyplácí!
   Před těmi je dobré chránit se, jak to jen jde ...

   Vymazat
 4. 13:56
  A naše havlobanderovská verbež a milovníci ussackej agresorů TY URČITĚ NE!!!!:-/

  OdpovědětVymazat
 5. Out of topic! - V Petrohrade bouchla bomba v metru - 10 zabitych! Demokracie, pravda a laska opet zase jednou zvitezila!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediný způsob jak tomu zamezit, je deportace všech muslimů do jejich domovin. Nikdy nikdo nepozná, který z nich je teroristický magor a kdy zaútočí. Je mi skutečně líto těch opravdových utečenců z válečného běsnění způsobeného demokratickým Západem, ale jinak bude nebezpečí permanentní a nekonečné.

   Vymazat
  2. podľa mňa s tým moslimovia nemajú nič spoločné (aj keď rozhodne nie som ich fanúšikom). Starý ujo Soros spolu so starou kur.ou Nulandovou-Kaganovou organizoval po tri dni majdan v ruských mestách a podarilo sa im nájsť len 1300 komparzistov v 140 mil. národe. Uznajte, že to by naštvalo každého. Takže pindosáci siahli po ťažšom kalibri. Hajzla, čo za judášsky groš upáli aj vlastné decko, nájdeš v každom
   národe.

   Vymazat
 6. bílej fosfor??Nechal bych ho šňupat Porošenka,tu fašistickou svini....

  OdpovědětVymazat
 7. Švédsko:

  Předměstí Stockholmu Rinkeby obývají z 90 % problémoví migranti z Afriky. Původní policejní stanice navržena pro Švédy musela být zrušena, na jejím místě vzniká za přísných bezpečnostních opatření malá policejní pevnost pro 250 policistů. Náklady na stavbu asi 40 miliionů dolarů. Komunita čítá 15 tisíc, tzn. jeden policista na 60 obyvatel (pro srovnání Chicago ma jednoho policistu na 270 obyvatel). Úřadovna bude mít neprůstřelná skla, zdi zesílené ocelovými pláty a bude ohrazena ploterm patrně nabitým elektřinou.

  Ale objevil se nečekaný problém. Nikdo z převážně bílých policistů nežije v místě, musí tedy do práce jezdit. Auty jezdit nechtějí, protože jim je místní kradou a ničí. Veřejná doprava je příliš nebezpečná. Zvlášť pro ženy, kterých je v policejních službách plno. Zdá se tedy, že policisty bude do práce a z práce vozit zvláštní, opancéřovaný autobus se zatemnělými skly.

  Multi-kulti obohacení prostě není nikdy dost.

  Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2017-03-24/swedes-begin-constr...

  Klasifikace: polit.korekt

  OdpovědětVymazat
 8. Bílý fosfor(zapomenuté české jméno KOSTÍK) je jeden z nejnebezpečnějších prvků. Je velice reaktivní a při styku s tělem reaguje do hloubky. Tvorba jedovatých látek nastává při pouhém styku s mnoha potravinami. Popis smrti Jasira Arafata naznačuje pozvolnou otravu malými dávkami bílého fosforu aplikovanými na jeho jídlo .
  Bílý fosfor se na vzduchu samovolně vzněcuje. Popáleniny bílým fosforem se velmi dlouho hojí díky následnému chemickému účinku-otravě.
  JE TO CHEMICKÁ I ZÁPALNÁ ZBRAŇ.

  OdpovědětVymazat
 9. Kyjevští židobanderovci stejný dobytek jako jejich chazarští soukmenovci v Israelu - bílý fosfor...

  OdpovědětVymazat
 10. Sestra Ivo Stejskala našeho prvního hrdiny v boji proti fašismu na Donbase popisuje na youtube jak ukrajinska armáda bombarduje fosforem . Hořeli i železobetonové panely .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dejte odkaz!

   Vymazat
  2. Dejte odkaz, proč žádáte odkaz!

   Vymazat
  3. YT ma vyhledavani. Stacilo mysi "sebrat" "Sestra Ivo Stejskala" a prvni odkaz je tohle:

   https://www.youtube.com/watch?v=P5aBjySVAmA

   mam GNOME, takze jsem se na to podival, bez dotyku klavesnice :-)

   Vymazat
 11. CZ : Ivo Stejskal separatist fighter novorossia

  OdpovědětVymazat
 12. dobrovolec iz cechii batalona vostok na mitinge v donecke

  OdpovědětVymazat
 13. OSTRÝ NŮŽ ŘEŽE HLAVY
  ...to byl předchozí sadistický obrázek.
  Nyní onanista skrytý za zdrojem funí u fotky dalšího nebožáka a cpe to éteru jako normu*

  OdpovědětVymazat
 14. Odkaz máte . Západ vyvolal bratrovražedný boj .Pražská kavárna v čele top 0009 podporuje benderovce . Proto musíme volit politiky jako je Okamura a pan prezident Zeman . Ti jsou nad věcí .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jenom Pražská kavárna!
   Od počátku i naše probenderovská vláda, Zaorálek:
   " S návrhem na dlouhodobou pomoc Ukrajině šel ve středu na jednání vlády ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). V dokumentu, který má Aktuálně.cz k dispozici, navrhl vyčlenit 50 milionů korun, které přispějí k "politické a ekonomické transformaci země". Vláda návrh nakonec schválila.
   Konkrétně by pomoc měla spočívat zejména v projektech, ale i ve vysílání expertů a organizování školení. Neomezí se však jen na Kyjev, kde byly nepokoje nejsilnější, ale na celou Ukrajinu. .... "

   A volby ukáží, koho většina z nás podporuje. Děda.

   Vymazat
 15. fosfor je hnus jako napalm odporné zbraně

  OdpovědětVymazat
 16. Víte že pravý Molotovovuv koktejl se skládá za směsi bílého fosforu a benzínu.

  OdpovědětVymazat