Reklama

.

.

pondělí 10. dubna 2017

Bundeswehr se nebude účastnit úderů USA na Sýrii

Vjačeslav Filippov
10. 4. 2017 zdroj
Němečtí vojenští odborníci jsou v operaci západní koalice proti DAEŠ zapojeni do utváření posádek pro letouny radarové rozvědky AWACS. Německé ozbrojené síly (Bundeswehr) se nebudou účastnit případných dalších úderů USA na pozice syrské vládní armády. Prohlásila to ministryně obrany Německa Ul
rsua von der Leyenová ve vysílání rozhlasové stanice SWR.

Hlava ministerstva obrany zdůraznila, že Bundeswehr má za úkol provádět během boje západní koalice proti teroristické skupině DAEŠ (skupina DAEŠ je v Rusku zakázaná) průzkum. "A já zdůrazňuji, v boji proti DAEŠ. To je naprosto jasný mandát, v jeho rámci budeme působit", řekla.

Von der Leyenová zdůraznila, že tento úkol nemá nic společného s otázkou použití chemických zbraní v Sýrii a činností prezidenta Bašára Asada.

Němečtí vojenští odborníci jsou v operaci západní koalice proti DAEŠ zapojeni do utváření posádek pro letouny radarové rozvědky AWACS NATO. Berlín poskytuje také podporu šesti průzkumným letounům Tornado, které jsou umístěny na základně aliance Incirlik v Turecku. Instruktoři Bundeswehru školí irácké Kurdy.

Pracovníci Ozbrojených sil SRN jsou také přítomni ve štábech koalice.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Nemčouri už parádně dostali od Rusů nakladačku! Teď už raději si dávají bacha, aby opět nedostali od Rusů přes držku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:40 jejich štvaní proti Rusku tomu neodpovídá

   Vymazat
  2. Keca tahle blond HYDRA , kdyz Usaci rozkazou pobezi germani , schwabove a jeste radi !!
   Vsak je zname..
   PAW

   Vymazat
 2. Německo se opět staví do stejné pozice jako před útokem na Libyi. Tam na ně totiž nezbyla žádná ropa.

  OdpovědětVymazat
 3. To ma bundeswehr velke stastie,ze nechce podyebavat RF !!
  Citi,ze sa tu opat jedna o levarnu !!Su ale ticho...zial bojisko bude EU !! V The Sun,komentovali dnes vyjadrenie velvyslanectva RF v London,ze ak G7,da ultimatum RF,v syrii,bude to znamenat 3.sv.konvencnu vojnu !RF neostava aj tak nic,len branit sa vojne a udret na USA,jadrom,nech ludia Juesej vedia,co je vojna ! Rusi to uz vedia !

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je síla, polovina české armády spadající pod vrchním velení Wehrmachtu se nebude účastnit dalších útoků zpod falešné vlajky USA na Sýrii a sesazení legitimně zvoleného prezidenta Asada, zatímco natoidní válečný jestřáb Zeman povzbuzen americkým raketovým útokem na něj v rozhovoru pro PL vystartoval. Čím to, že se náš Velký šéf nedokázal zorientovat a točil se jako korouhvička po větru hlavního proudu?

  V kontextu to znamená jediné, odstavování USA globálním prediktorem pokračuje. Německý otrok řekl Američanovi ne. Nepochází nakonec Uršula z kmene Cherusků, neboť potom by tento akt znamenal předzvěst konce americké okupace Germánie a zároveň nebezpečí blížícího se vyhlášení islámského chalífátu.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/EXKLUZIVNE-Konec-reci-Mame-nove-a-uplne-vyjadreni-Milose-Zemana-k-situaci-v-Syrii-482944

  OdpovědětVymazat
 5. "Kádry řeší vše" a protože Němci mají armádu "napiču",ministryni války dělá primářka gynekologie ,česky kundológie o proto je v rajchu tak bezpečno,že negři honí místní ještě nedávno ýbrmenše s kudama,autama a v podstatě vším,co mají po ruce a przní jim ty jejich gertrůdy bez ohledu na věk...Frickové jsou hotovi na Rusa hned a udeřit z chodu i s podporou té naší brigády.Nemůžem je v tom parťáky z UE nechat a proto si bereme imigranty taky a do války po jejich boku půjdeme taky.
  Za knířete Václava,toho času svatého,jsme každoročně germánům odváděli 120 volů,nyní jsme jim jich dali rovnou celou brigádu i s výstrojí,ale to mi ani tak nevadí,jak tohle robotování na ně za čtvrtinu platu a bilonové intervence židy řízení pouštění žilou s názvem "měnová intervence"...proti tomu a všem zmrdům,kteří to podporují,by se měli už koněčně lidi postavit a to velice důrazně....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... a k tomu jsou volby. A opakuji 3x. Voli volí voly.

   Vymazat
  2. Taky prej jsme odvadeli diky Vaclavovi, 300 HRIVEN STRIBRA , prej, ale nejak se mi to nezda , kde by jsme to vzali / meli jsme doly na stribro/, ale nebyly stroje vykonne jako dnes, na vytezeni toho znacneho mnozstvi...

   Vymazat
 6. Rozumím primářce ministrstva obrany takto:
  nebudem už žabařit pod NATO v Sýrii,
  islamizace je už dostatečně zajištěna,
  zbraně ale nakoupíme a s armádu Evropy raděj hrrrrr na Rusy!". Děda.

  OdpovědětVymazat
 7. Cesko protektorat nemecka
  Ted uz musi ukazovat poddanstvi prevedenim Armady pod germanske veleni

  OdpovědětVymazat
 8. Už to brzy začne , na jaderný útok není ČR nejspíš vůbec připravena !!

  OdpovědětVymazat
 9. Najlepšie na tom je, že NATO mlčí. Nemá čo povedať.

  OdpovědětVymazat
 10. Vyjádření paní ministrině vypadá podle článku velmi seriozně. Její vystoupení v německé televizi (např. nedělní beseda u Anne Witt)svědčí spíše o tom, že paní ministrině je zarytá zastánkyně také jiného názoru. Prohlásila např.jasně a jednoznačně, že útok byl vlastně seriozní, protože Rusové s ním souhlasili. To není žádná špatná interpretace ani špatný překlad. Tak to skutečně řekla. Zaměnila "byli informováni" a "souhlasili". Ani se nechce věřit, že politik v takovém postavení si dovolí takovou záměnu. I další její postoje, jako i postoje většiny německých politiků vyniká zejména státní tajemník Peter Altmeier, jsou založeny na polovičatých interpretacích, které jsou pronášeny nekopmpromisně se skálopevnou jistotou a jsou jednoznačně založeny na postojích USA. O původu chemických náletů např. není žádná pochybnost. Tedy žádné iluze o zprávách a postojích německé televize a ministrině.

  OdpovědětVymazat
 11. Na jaderný útok není připraven žádný stát,jakmile
  nastane,je konečná.Spíše se počítá s tím,že nikdy
  jaderné zbraně nebudou použity.Němcům se nesmí
  věřit,jsou jako USA-jen vlastní zájmy.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat