Reklama

středa 12. dubna 2017

Bývalý velvyslanec Velké Británie v Sýrii prohlásil, že Asad chemický útok v Idlibu neprovedl

Taťjana Bezrukova
12. 4. 2017       zdroj
Diplomat to konstatoval ve vysílání BBC. "... nenechávám mozek za dveřmi, když analyzuji situaci. Snažím se být objektivní. A vzhledem k předchozí zkušenosti, i včetně Iráku, je jasné, že nemůžeme na slovo věřit takzvaným expertům rozvědky..." Bývalý britský velvyslanec v Sýrii Peter Ford byl velmi nepříjemným hostem anglické televize. Nesouhlasil ani s jedinou tezí, kterou jednohlasně opakují zástupci takzvané západní koalice ohledně událostí v Sýrii.

Pro začátek moderátor přečetl část Trumpova provolání o tom, že Bašár Asad je za chemickým útokem na nevinné civilisty. "Jde o konstatování faktů, že?", řekl diplomatovi. "Jde o konstatování mýtů, ne faktů", odpověděl Ford. "Neznáme celou pravdu. To, co opravdu potřebujeme, je prošetření. Protože existují dvě verze těchto událostí. První z nich je americká verze. Druhá - konvenční bomba byla svržena na sklady teroristů s chemickými zbraněmi. Nevíme, která verze je pravdivá. Ale nezapomeňte, co bylo před Irákem. Experti, rozvědka, politici byli naprosto přesvědčeni o tom, že Saddám má zbraně hromadného ničení. Co za všechny možné důkazy nám ukazovali! Fotografie, grafy ... Ukázalo se, že všechno byla nepravda. Všechno! Je možné, že ani teď nemají pravdu. Jen se hledá záminka k útoku na Sýrii. Ale nesmíme klamat sami sebe. To, co se stalo, otevírá cestu k dalším chemickým útokům, ne že je vymýtí!"

Moderátor se snažil situaci zachránit: "Tato prohlášení zní v unisono s tím, co bylo řečeno v Rusku, nikoli s celkovou mezinárodní reakcí. Vy přizvukujete Rusku, zatímco ministr obrany Michael Fallon je přesvědčen, že existuje dostatek důkazů k tomu, aby tyto akce podpořil (zasazení úderů letectva USA Sýrii - pozn. red.). Proč jste tedy v menšině?!"

Fordova odpověď je jednoznačně skvělá: "Protože nenechávám mozek za dveřmi, když analyzuji situaci. Snažím se být objektivní. A vzhledem k předchozí zkušenosti, i včetně Iráku, je jasné, že nemůžeme na slovo věřit takzvaným expertům rozvědky. Mají vlastní program, vlastní priority.

Vrátíme-li se k hlavnímu tématu. A není to konec. Británie bude pravděpodobně do tohoto konfliktu zavlečena. I proto, že Trump právě poskytl džihádistům tisíc důvodů, aby inscenovali tyto fejkové operace. Vždyť je vidět, jak je možné snadno a úspěšně s pomocí lehkověrných médií vyvolat neuvážené reakce Západu.

S největší pravděpodobností (džihádisté, DAEŠ - pozn. red) zorganizují inscenované operace, podobné těm předchozím (což bylo zdokumentováno OSN v srpnu 2016), kdy byla snaha vydávat chemické útoky s chlorem za zločiny režimu (Asada - pozn. red.).

Zapamatujte si moje slova! Říkám to tady a teď! To vše se určitě stane! A militaristé si hned pospíší s oznámením, že Asad nám háže rukavici a že my jsme jednoduše povinni vší silou na Sýrii udeřit. Zapamatujte si, že to všechno bude lež!"

Moderátor se potom pokusil mírně korigovat téma. "Jste samozřejmě seriózní odborník v této oblasti, vždyť jste bývalý britský velvyslanec v Sýrii", obrátil se na svého hosta. "Znáte Bašára Asada, jeho režim, jeho zemi. Jaká bude podle Vašeho názoru jeho reakce na to, co se děje?"

"Asada lze nazvat tvrdým, krutým, ale není to blázen", odsekl Ford. "Na co by potřeboval tento bolehlav? To neposkytuje vojenskou výhodu. Místo, kde byl zasazen úder, nemělo vojenský význam. Není v tom vůbec žádná logika. Toto nahněvalo Rusy. A vůbec je to všechno nepřesvědčivé!

Ale zaplatíme za to my všichni. Ceny ropy půjdou nahoru. S největší pravděpodobností se chemické zbraně budou používat častěji, ne méně často. A co je nejdůležitější, Syřané a Rusové už nebudou chtít s námi proti DAEŠ ve stejném rozsahu spolupracovat".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

68 komentářů :

 1. Bývalý britský velvyslanec v Sýrii Peter Ford je jediným objektivním a pravdivým znalcem syrských poměrů. A nebojí se zveřejnit pravdu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem přivržencem seznamů, ani protivníků ani škůdců čehokoli, protože velice snadno mohou vést ke štvanicím proti komukoli. Problém ovšem je, jak všem těm podporovatelům porušování mezinárodního práva, dnes pod falešnou záminkou vojenským útokem vůči Sýrii, tvrdě připomenout, že ve svém postavení nesou odpovědnost za důsledky. Snad každého v takovém významném postavení veřejně vystavit stejným otázkám anketního typu, to celé jako seriál? Každý pak sebesoudcem?

   Smazat
  2. Odpověď CIAkájdy13. dubna 2017 2:38

   5. dubna 2017 Švédští lékaři obvinili „Bílé helmy“ z falzifikace důkazů chemického útoku
   http://www.novarepublika.cz/2017/04/svedsky-profesor-dukazy-o-chemickem.html

   7. dubna 2017 Teroristický útok ve Švédsku
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristický_útok_ve_Stockholmu_2017


   8. dubna 2017 ZRADÁÁ. Bundeswehr se nebude účastnit úderů USA na Sýrii

   http://www.novarepublika.cz/2017/04/bundeswehr-se-nebude-ucastnit-uderu-usa.html#comment-form


   11. dubna 2017 Teroristický útok na fotbalisty Borusia Dortmund v klubovém autobuse cestou na večerní domácí zápas čtvrtfinále Ligy mistrů s Monakem.

   http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/utok-na-fotbalisty-dortmundu-mel-nejspis-islamisticky-motiv/1472531

   Smazat
  3. Ruští vlastenci - antiputlerovci vidí jasnou Osu Trump-Bibi! Neříkám že to vidí špatně, dnes je ale hlavním nebezpečím Osa zla Putler - Assad - Teherán - Pchjongjang! - http://iks2010.info/?p=114640

   Smazat
  4. 8.00 Mýlíte se přímo tragicky. Osa zla je všude, kde je u moci (i skryté) sám(o) vyvolený Orlí Skobák. Ten cpe do Evropy vyplaceně odpad celého 3. světa, ten ovládl a řídí i Trumpa, ten znemožňuje Evropanům bránit jejich Evropu a genetický fond Evropanů před nenávratným zničením... Skobák samozřejmě funguje i přes do funkcí nastražené, jemu poslužné, domorodce - za právo nakrást si na vlastních... Rozhlédněte se kolem sebe!

   Smazat
  5. 23:40 znalec poměrů řekl jasně,komu to prospěje,psáno v článku:zaplatíme za to všichni.Cena ropy půjde nahoru/vy hádejte,kdo to nejvíc potřebuje a ekonomický visí na ceně/a že s námi nebudou spolupracovat?Nic nového,toto už se ví od r.2008.

   Smazat
  6. cena ropy:https://drive.google.com/file/d/0B3OUOQMVtOnTNjF5QXdBdldpSHM/view?usp=sharing

   Smazat
  7. Ten Ford je prostě nebojácný. Všichni ostatní - téměř všichni, idioti existují - se bojí vystrčit hlavu z nepovoleného okna.

   Smazat
 2. Petr Ford neni sam, kdo kritizuje bombardovani Syrie.
  Velmi vlivna (a provokativne hezka) google image -nagooglovat ! TULSI GABBART - Hawaii Congresswomann se ozvala se svym protestem.

  Ona je zazracna, kdyz jsou volby, tak dostane 92 % hlasu ze vsech ostrovu co Hawaii ma ! (Slouzila v Iraqu a jeji kamos tam zahynul).

  Trump je nestastny, nad neduverou kterou vzbudil v Moskve.
  Tak to dopadne, kdyz nekdo nedodrzuje to, co slibil ve volebni kampani.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:53 - Honoluláčku, jak píšeš: "Trump je nešťastný...". To já jsem naštvaný na Trumpa, protože se nechává řídit svou dcerou, CIA a Pentagonem. Obelhal a zklamal amícke voliče! Toto udělal i předešlý "manekýn a slibotechna Obama" z Bílé chatrče, který po 2 obdobích skončil jako blb! Fakt, v té Emerike se plácate jako limpopo od rohu k rohu. A je úplně jedno, zda jsou to republikáni nebo demokrati! Vždyť už doba Divokého západu dávno skončila. To by chtělo zásadní změnu vaší demokratury, na co nemáte! Nejhorší je, že do toho svého marasmu a válečného šílenství zatahujete nevinné lidí z celé zeměkoule! Howgh!
   Komanč z Horní Pláně

   Smazat
  2. Trump není nešťastný. Je to nebezpečný psychopat, který by měl zbytek života strávit pod dohledem statného ošetřovatele.

   Smazat
  3. Zrovna jsem si přečetl na netu, že po útoku na syrskou leteckou základnu Ivanka Trumpová napsala, že je hrdá na rozhodnutí otce.
   Vždyť ona je tak prostoduchá a vůbec neví o co gou. Ať se ta děvucha nemontuje do vysoké politiky, protože je jak slon v porcelánu! Za trest by měla umývat nádoby a vynášet smetí. A také se více věnovat svým 3 dětem!

   Smazat
  4. Pane HONOLULU, tak holt i Trump přežvykuje pozlacené šalamounovo udidlo, a přes tchána, skrze Ivanku, dostává rozkazy a občas dostane i cukřík, nebo dokonce ještě levnější pochválení. Vydávají už při vstupu do "Bílé chatrče" (jak říkali Konfederáti) návštěvníkům jarmulky? Alespoň vaši vlastenci byli vyházeni a nahrazeni zástupci militantního křídla samovyvolených globalizátorů. Trump mě těžce zklamal...

   Smazat
  5. Donald Trump je nevědomky nejlepší "kůň" Vladimíra Putina. Dobře pomáhá zmenšování autority světového četníka.

   Smazat
 3. https://www.youtube.com/watch?v=PEvj1Ac1B5c
  Projev ruskeho delegata v OSN -titulky
  PS Trump je vul a vzdy byl ty pablbe

  OdpovědětSmazat
 4. Jsem privrzenec seznamu a jeden zde predkladam !
  Rusko, Cina, Iran, Iraq a castecne Jemen, jsou na strane Asada.

  Saudska Arabie , Turecko, Francie, Anglie a Amerika, jsou na strane rebelu proti Asadovi.

  Duvody obou dvou stran se nedaji popsat. Mam zalepenou hubu cenzurou.

  Jeden duvod se vsak napsat da ! HITTITES (Arijci) jsou prarodice casti Syranu a ti nemaji radi Semity - t.j. dalsi cast Syrie, a to od roku 1250 B.C. ! Svedomite se vzajeme zabijeji pri kazde prilezitosti.

  To je velmi srandovni, kdyz je chce nekdo zdisciplinovat.
  To se nepovedlo ani Rimanum, nebo Rekum. Ani Persanum, nebo Babylonu.
  Panove vubec si nevsimejte officialni retoriky ohledne niceho. (Pssst ! Ja si je pamatuji jak dnesni novinari propadali v nasi pomocne skole na Smichove.)
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, už víš proč Nostradamus hovořil o falešné Trumpetě skrývající šílenství?

   Smazat
  2. Nemyslím si,že je to tak jak to sprzněný tisk píše. Je vidět, že má ještě spoustu oveček s kterýma může hýbat nebo za podplacení i užívat. je to jen hra za podržení Trumpa u vesla. Že nemuže stádo ,které se budovalo roky jen tak vylikvidovat a jsem plně přesvědčen, že by to milerád udělal, je každému co nenechal mozek za dveřma zcela jasné.
   lada

   Smazat
 5. 2:33 T.j. prece Nikki Haley z Jizni Karoliny ty nepovedeny zmetku prirody.. (Ani zenu od chlapa nepoznas ty bezpohlavni imbecile - 2:33 ?)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, Doník se stal obětí ovládání mysli ze strany neokonů, o kterém hovoří Julian Assange a tedy v podstatě nakažen natistickou vzteklinou zešílel nebo uzavřel s Bafometem obchod ohledně kongresem blokované reformy zdravotnictví a daní?

   Smazat
  2. Ty idiote video je dlouhe 21 m a nelze se divat jen na onu prostitutku jez malem ztratila urad za to ze chodila soustat s chlapama . Coz je v Americe normalni jen nekteri jako ty chodi se nechat soustat od chlapu. impotemte .Vice nezli 1/2 videa je s titulky odpoved ruskeho vyslance v OSN one zrude z Indie.Byl tady klid hovado nevedouci nic ani o cesku ani o americe bez zprt do bordelu za svymi teplymi bratry

   Smazat
  3. Absolut tento zmetek jen zvani a nic nevi mimo zvastu ktere jdou z jeho hloupe hlavy plesate.Kolega

   Smazat
 6. 3:24..Rikal jsem ti uz nekolikrat, ze jsem alergicky na VERMIN tveho druhu a stitim se vseho, co mi doporucujes. Tak se nevnucuj, vlezla filcko a zmizni. .
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavne to nebylo pro tebe neb ty debile ani nedovedes pochopit podstatu onoho projevu one prostitutky a navic jsi byl v buzne s kumpany se divat na nahaty mlady kluky jak vedi vsichni tvoji znami- asi 3. Takze PPP bez zase nekam do kontejneru prikrej se kabatem z SA a neotravuj svymi nadseneckymi blaboly zdejsi chytrejsi lidi .Blbci jako ty jsou na Nezvedavci tam bys pasoval lzide

   Smazat
 7. 3:09 my vime co se deje , ale nevime jak se to mohlo stat.
  Trump se snazi udelat a udelal hodne dobrych veci.
  Zmena v jeho zahranicni politice zatim nejde vysvetlit.

  Samozrejme, ze je to nase povinnost stat pri nim, protoze jsme ho volili. Je to NAS president - snad se vse vyjasni casem. Steve Bannon mu vrati orientaci.
  V pripade ze ho globaliste oddeli od jeho lidi, tak ho znici.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zes ho volil nerikej na hlas kaspare z prdelni lhoty muzou te za to vydeportovat privandrovalci co behaj ze zeme do zeme nejsou vitani nikde atrapo

   Smazat
  2. http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=183003
   Ctete fakta a nazory lidi kteri vedi a neboji se to rikat ani doma v Cesku ,nutno ovsem pro tuto web zastavit AD block a jine stops na inseraty, oni z toho ziji ,ale zajimave info a nazory .Cist rozbory ,viz nize je jen ztrata casu a nebo pro ty o nichz se rikalo ze jejich je kralovstvi nebeske neb chudi duchem Nazdar Kolega

   Smazat
  3. 3:54 kdo je to my? At je to kdokoli, vite kulovy, vsechno je jinak. Psal jsem zde prispevek pred zvolenim te ubohe, smesne postavy s trapnou prehazovackou a presne toto jsem predpovedel. Ne, nemam to z vlastni hlavy ale ctu lidi kteri maji velke znalosti a vedomosti o tom o co vlastne ve svete jde. A neni to ochraptely Alex Jones ktery je pouze sionistickej shill ani jini jemu podobni.
   Dostalo se mi sprostych nadavek od par radoby vsevedu, nakej Horni dolni a nejaked, fixni ideou posedly ubohy emigrant. A par dalsich.
   A hele je to vsechno pravda, jak se rika, nikdo neni slepejsi nez ten, kdo nechce videt.

   Smazat
  4. 5.09 jeden z mala logicky myslicich a ne idiot jak ten co ho tak rad lula .Presne se ztotoznuji ,take jsem zde psal sve nazory ale pro mnozstvi nadsencu z Trumpa ktery neni ani chytry ani charakterni se proste zcela posrali . Chudy lide vzdy chteji videt svuj vysneny idol a tak je to take vlastne s temi cirkvemi ,jak lehce se lide daji zblbnouta a nechaji se pro viru i zabijet a zabijeji .Cim blbejsi tim malejsi a tim vic veri a nadava na censora. Ja byt censorem tak mu proste jeho IP hodim na stop a ma po ptakach vzdyt tady se neresi nic jen ty idioto kecy blba.Kolega

   Smazat
  5. "MY" vite velmi malo.
   Trump je sebestredna, nafoukana figurka v chapadlech Rothschildovy chobotnice.
   Rothschild velmi touzi po Syrske centralni bance kterou neovlada, to same Iran centralni banka,to same North Korea a Cuba. Pred par lety patrily Rothschildy neovladane banky Iraku, Lybii a Sudanu. Vsichni vime co se temito staty stalo a co se deje s temi co si zatim sve banky drzi.
   Dalsi vec je PNAC, projekt pro nove americke stoleti, hlavni agenda: ovladnout a plne kontrolovat vsechno nerostne bohatstvi na cele zemi a totalni kontrolu produkce potravin. Ostatne je celkem lehke si tyto informace dohledat, chobotnice s tim nedelaji zadne tajnosti.
   Trubka je uplne bezvyznamny cervicek ve hre techto odpornych, jak ciny tak i vzhedem, zrud

   Smazat
 8. 3:59 = T.j. tak zoufale blby, ze to nestoji, ani za odpoved (3:59) ! Co slovo to demonstrace imbecility a menecennosti.

  Lide by si zde meli vymenovat MYSLENKY a INFORMACE.
  Nektera prehlizena nedochudcata to proste nedokazi.

  3:59 je vlezla filcka, ktere se nejde zbavit. Tento VERMIN touzi popozornosti a jinak ji nema, nez se prilepit na me jako hovno na podrazce.
  Neni videt a stale smrdi.
  Dalsi vec co me sere jeste daleko vice, nez menecenna filcka je cenzura. Co se jim nehodi to smazou.

  Proto vas o mnoha vecech nejde informovat.

  Panove, ja vam chtel vysvelit taktiku Globalistu, a co se bude dit. Vse je zmapovano dopredu. Ale radej to nechame na jindy.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty močáku jeden, co máš s tou tvou cenzurou pořád, myslíš, že ti to někdo věří? Píšeš v podstatě blbosti, co každý ví, nevím proč by ti ty tvý kraviny někdo mazal.

   Smazat
 9. Velice dobrý rozhovor střízlivého a nezaujatého člověka, který se dokáže orientovat v oblasti i oboru.
  Bohužel, právě takové je v "demokratickém" západě stále méně často slyšet.

  OdpovědětSmazat
 10. Honolulu,tak to dopada,ked zvitazi hostapler z bussinesu,dnes ma z toho bolehlav cely svet.V USA nevladne Trumpeta,ale McCain a Graham.To co je za demokracia,ze ktosi od boku podyebava prezidenta?Ta Vasa Juesej demokracia a pokojny zivot v usa, stal miliony ludi zivoty.Ale,ako sa hovori v jednom filme-lidi je jako sracek,ze !Honolulu USA,sa jednoducho stali nedoveryhodny
  partner.A na tom je zalozeny kapitalismus,korystit,
  parazitovat,napadat,robit,akoze poriadky vo svete,v bytostnych zaujmoch USA.Cisty holyud !

  OdpovědětSmazat
 11. Peter Ford.excelentny diplomat,ktoremu sa psycho Johnson a Fallon nemoze rovnat ! Peter Ford uz davno povedal,ze politika Camerona v Syrii je chybna a politika Putina je spravna.Je to pohlad rozhladeneho cloveka,reprezentanta krajiny,ktora sa podiela na rozvracani Blizkeho vychodu.

  OdpovědětSmazat
 12. Taktiku globalistu proti Trumpovi a jeho lidem odsuneme na pozdej, ale zde je neco, co vam predkladam k posouzeni a jsou to fakta.

  ISIS = (Islamsky Stat Iraqu a Syrie), je ODSTEPENA, ODDELENA vetev od rebelu proti Asadovi ! Tato vetev teroristu bojuje a zabiji rabely s kterymi se nepohodla daleko, vice nez vladni vojaky Asada.
  A ted to hlavni.
  Rebelove jsou SUNNI Muslim a geneticky jsou to Semite.
  Zatim co vladni vojaci Asada jsou SHIITE Muslim a geneticky jsou to Arijci. (T.zn. neslucitelnost.)

  Al-Nustra je zase odstepena vetev od Al-qaidy fundamentalni fanatici, Semite.

  Oponenti teto organizace (asi 20 tisicove) je Asad, Lebanon, Iran a byla i Amerika... Asad bombardoval Al- Nustu a Trump zbombardoval Asada a tim udelal zmatek a gulas, protoze ti nejhorsi z nejhorsich ted oslavuji Ameriku (Al-Nustra) jako spojence.
  To je srandy kopec !

  Aby to bylo vsechno jeste slozitejsi, tak je tam HEZBOLLAH. Ti jsou z Iranu a na strane snahy Iranu, ktera nema rada Israel. Hezbollah pomaha Palestincum.

  Israel pomaha Rebelum proti Asadovi. Ti maji v hlave projekt VELKY Israel a porcovani Syrie.

  S timto porcovanim souhlasi Kurdove (Arijci) a Turecko - bratranci Chazaru.

  Trump v predvolebni kampani mluvil spravne, kdyz varoval kazdeho, aby zasahoval v Syrii.

  A ted prijdte na to, komu zasah vyhovoval nejvice. Jo a jeste jsem zapomel rict. Rusove od zacatku byli na strane Asada, proti rebelum.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. Dodatek 7:41 !
  ja zajimave jak Sudska Arabie posila penize a vyzbroj rebelum pres Turecko a Jordansko.
  Iran zase posila pomoc (kazdy den transport) s penezi a vysbroji Asadovi.

  Iranu se take podarilo vznitit vzpouru v Jemenu, za zady Saudske Arabie.

  To vse, co se deje trva od nepameti v mensim rosahu.

  Uz v dobach Krista tam byl takovy bordel, ze Rimane museli udrzovat v Syrii 3 legie, zatim co napr. v severni Africe pouze jednu..

  A Mekerova vam posle do Ceska vykvet vsech tech rvacu, kteri ve vas vidi pouze jejich sluzebniky.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 14. Tato otazka je pouze pro Shachisty.
  Po precteni 7:41 & 7:57, ktera z jmenovanych stran je nejmensim nebezpecim pro Cesko a ktera je nejvetsim nebezpecim pro Cesko ?

  Kdyby jste sedeli ve Strachovce na proprdene zidli vladniho analytika, co by jste poradili Sobotkovi ?

  Ja bych poradil Trumpovi to, co Steve Bannon. Co poradite vy Sobotkovi ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 15. honolulu.
  Pokud s tím něco neudělá Trump,udělají z Trumpa nebožtíka,buď globalisté,nebo Americký národ.Jak sám někdy píšete,Amerika je na pokraji občanské revolty a snad neuteče rok,musí být rozhodnuto kdo zvítězí.Proto si myslím,že Putin to ví a nereaguje na jejich výstřelky proti Rusku.Možná spoléhá i na to,že se globalisté chytnou do vlastní oprátky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Americe zadna revolta nebude, tupe americke mozky vyhnile z mekacu a cocacoly nejsou niceho schopni. Dostanou ten svuj gridiron a sixpack of Bud a jsou v sedmem nebi, Homer Simpsoni. A tech par co jeste neajky mozky maji jsou jen kapky v mori.

   Smazat
 16. Zde je link na havloidného pravdolaskáře Gorbačova, který si umyslel spojit Rusko a USA.
  Přitom ignoruje, že Rusko si už vybralo - Čínu. Nestačí, že svojí blbostí a zrádcovstvím zničil SSSR a svět. soc. soustavu. Teď chce zlikvidovat Rusko polibkem smrti! No není ten tupý dědek k "zulíbaní"?! Howgh! Dávám k posouzení:
  www.vlasteneckenoviny.cz/?p=174797
  Komanč z Horní Pláne

  OdpovědětSmazat
 17. Když jsem napsal již při volbách že je Trump dravec a kdo chce s dravci žít musí s nimi výt dostal jsem od HONOLULU sprosté nadávky a to jsem pochopil že je arogantní jako ten Tramp. Bzl jsem radši že vyhrál Tramp ale věděl jsem že to jen zpomalí postup nemorálních zrůd a parazitů.

  OdpovědětSmazat
 18. Nejkrásnější je rčení"nenechávám mozek za dveřmi" Jak pravdivé v jednání všech lhářů, kteří ať už vědomě, nebo automaticky toto dělají. Potom většina lidí nemůže pochopit ty jejich plky.

  OdpovědětSmazat
 19. Ministr Michael Falos jasně řekl, že existuje spousta důkazů. :)

  OdpovědětSmazat
 20. Pokud by se skutečně prokázala diplomatova verze "B", tj. cílená provokace s užitím chem. munice, pak je tu velký problém.
  Mezinárodní autorita - haagská organizace OPCW - potvrdila, že veškerá chem. munice (tj. zbraně) byla ze syrských skladů bezezbytku odvezena do zahraničních zařízení k likvidaci.
  Pokud se na syrském území (resp. území momentálně obsazeném džihádisty) přece jen po letech objeví chem. zbraně, má problém nikoliv Asad, ale Trump!!, a jeho regionální melody boys.
  Protože to je hrubé porušení Úmluvy o zákazu (CWC), ty zbraně jsou zločinně šířeny!
  Je to na mezinárodní soudní tribunál!!
  Džihádisti totiž nemají, jak a kde by takovou munici i s tou nádivkou sami vyráběli ...
  Myslím, že - pokud to po sobě již nezametli - tak dnes v tom rozbombardovaném skladu čile uklízejí. Stopy po sobě samých.

  OdpovědětSmazat
 21. "Mozek za dveřmi" nechali místní diskusní idioti, když přes veškeré varování fanaticky horovali pro miliardáře z reality show, Trumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím o čem mluvíš.Mozek jsi sám někde zapomněl nebo se ti nevivinul.
   lada

   Smazat
  2. 11:17
   Potrefená vIvinutá husa zakdákala.

   Smazat
  3. Neznám tvuj jazyk tydýte.
   lada

   Smazat
 22. ten pán má naprostou pravdu vše má udržet dlužníky z usa a petrodolar už by měly bankrotovat dávno jenomže shodily ty 2 baráky a válčí a kradou ropu u muslimů

  OdpovědětSmazat
 23. Ten mozek za dveřmi se mi líbí a samozřejmě tu platí základní otázka při vyšetřování jakéhokoliv zločinu - cui bono.

  OdpovědětSmazat
 24. Možná by stačilo vyšetřit mezinárodní komisí celý případ. Potom tady nemusíte uvádět stanoviska bůhví jakých "bývalých" diplomatů - kteří jsou už dávno v důchodu.
  Bohužel Rusko opět vetovalo v RB OSN příslušný dokument, takže se vyšetřovat nebude - asi kvůli tomu, aby nevyšla pravda najevo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba si zjistit znění ruského zdůvodnění veta. Rusko odmítlo určení viníka předem a žádá vyšetření - ale na místě činu, v Idlíbu, nikoli na Asadově území, kde se patrně nic nestalo, maximálně odtud vylétla letadla. Teprve po prošetření na místě chtějí Rusové ukázat na viníka.
   Návrh rezoluce VB, F a USA získal jen 10 hlasů z 15, takže třetina členů RB mělo pochybnost o znění návrhu. K zamítnutí by stačilo i jen zdržení stálého člena (viz Čína), neboť ke schválení se žádá jednomyslný souhlas (všech pět pro).
   Takže, jak je v posledních letech, žel, obvyklé: nevěřit plně tomu, co šíří mainstream, ale chtít vědět celou pravdu přímo od aktérů a chtít znát celé hlasování.
   KR

   Smazat
  2. 15:08 zřejmě jejich vysvětlení není až tak moc věrohodné, když prakticky celýý svět se na případ dívá jinak. Kdyby Asad a Rusové měli čisté svědomí, tak by už dávno nahnali do oblasti útoku všechny možné mezinárodní kapacity.
   Zatím vidíme všelijaké obstrukce a zdržování, protesty proti nějakým slovíčkům v rezoluci atd.
   To vše si musí běžný občan vyhodnotit jako špinavou hru.
   A proto taky je Rusko tak špatně hodnocené co se týče tohoto chemického útoku.
   A ohledně Tvých čísel tak nemáš pravdu: Čína se zdržela a proti bylo Rusko a Bolívie. To je vše.

   Smazat
  3. 15:46
   Teď tady prohlásím, že jsi zloděj. Ukradl jsi totiž mému kámošovi peněženku, a
   bez jakéhokoliv vyšetřování ti preventivně poškodím auto a pak všichni moji kamarádi budou řvát, že já mám pravdu.
   Podám na tebe trestní oznámení a budu tvrdit, že mám jak svědky, tak důkazy. Ty ovšem nepředložím. Budu se je mezi tím snažit vyrobit. Jak se z toho vyvlíkneš?
   Jinak Čína se zdržela z důvodu, že by se měla rezoluce přepracovat. Nebo ty snad víš, proč se zdržela? Oni to někde na mainstreamu zveřejnili?

   Smazat
  4. Pro (15:46)
   Vyberte si, zda Jste pitomec (dvou možných typů) nebo gauner.
   Z 15 členů RB OSN hlasovalo pro návrh rezoluce 10, tj. 2/3, a 1/3 ji nepodpořila.
   Buď neumíte základní počty 1. stupně základní školy, když vydáváte 2/3 za "prakticky celý svět".
   Pitomcem můžete být i kvůli tomu, jak nekriticky sledujete jen jeden proud informací.
   Gaunerem můžete být v případě, že nejste pitomcem ani podle varianty první či druhé, takže umíte počítat a máte informace z obou stran, ale přesto šíříte bludy.

   Promiňte tu příkrost, ale pokud neumíte počty zhruba 3. třídy ZŠ, tak se nepleťte do debat dospělých.
   KR

   Smazat
 25. 13,53
  Není co vyšetřovat....USSÁCI JSOU AGRESOŘI A VRAZI,HOTOVO!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Za koho od samého začátku slavná koalice v čele se zločinnou USSA kope, je zřejmé už jen ze zpráv, které přinášejí. Jakmile si někdo z teroristů prdne, zasmrádlý nos emeričanů okamžitě zduří...
  Teď se na Ruských zprávách objevila informace o zasažených skladech chemických zbraní emerickými bombami. Jsem zvědav, jestli se ty zprávy objeví i u nás.

  OdpovědětSmazat
 27. Zacina to zde byt zajimave, dokud nebudu zase smazan a nebo dokud si nebudem sproste nadavat. (Coz mi nevadi.)

  Pane 7:05 z Horni plane (Co to asi je, ta Horni plan ? To by mohl byt Tibet.)
  Nase posledni volby nas Americany rozdelili do dvou nesmiritelnych taboru.
  Trump chtel Amreriku sjednotit a svym nepratelum podal smirlivou ruku na ukor pratelu. Proto ma Bannon tak ztizenou pozici.

  Tak jak zde nekdo (8:33) pise, NEOCONS (Globaliste) ho casem znici, protoze jsou stat ve state a on k nim nikdy nepatril. Vidim to take tak.

  Motrok 9:19 , Samozrejme, ze jsem sprosty jako dlazdic, ale nikdy to nejsem ja, kdo s tim zacne.

  Jako priklad, kdyz me nekdo oslovi pablbe, nebo idiote jeste drive nez neco rekne, s cim bych mohl, nebo nemohl souhlasit, tak jsem sprosty velmi rad.

  V pripade, ze Trump ztrati Bannona a jeho nejvernejsi, kterym vdeci za zvoleni, tak jeho pozice bude velmi oslabena. Kdyz ho Globaliste chvali, tak to je VELMI spatne znameni.

  Jestli Kushner a Ivanka dokazali prehlasovat Bannona, kdyz se jednalo o Syrii, tak je to take zeslabeni Trumpa. Bannon (stary ostrileny kozak) ma daleko vice zkusenosti nez mladi lide.

  Globaliste se ted snazi znicit Jeffa Sessionsa a haji ho Mark Levin, (velmi schopny Zid) na nasi strane.

  Sean Spicer ma prusvih jako v grotesce. Zide ho obvinili, ze nic nevi o Holocaustu, coz je asi pravda. On byl namornim dustojnikem a na lodi se o tom nemluvi.
  (Bannon byl take dustojnikem na lodi.)

  Globaliste maji podobnou taktiku jako vlci v Montane ci na Aljasce. Oddelit a znicit.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 28. Myslim si , ze okolnosti donuti Rusko a Ameriku se znovu zblizit. Myslim si , ze se budou v zajemne potrebovat.
  Mezi Trumpem a Putinem byl dobry vztah, kdyz byla volebni kampan.

  Pomahat bombardovanim vrazedne , nabozensky fanaticke, fundamentalni organizaci, jako je Al- Nustra byla chyba. Asad NEzabiji Krestany. Al-Nustra je zabiji.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,ak ti niekto navrhne,bud pojdes s nami a budes hrat vyznamnu ulohu v Syrii,ako to navrhla Juesej,alebo pojdes s Iranom,Hezballahom a Asadom a potom budes trvalo poskodeny....tak,kto,koho bude potrebovat?Trumpeta si ozaj mysli,ze sa RF da skorumpovat,prolhanimi politikmi USA?
   Preto je Rusko na Blizkom vychode vitane a USA a NATO su nenavidene !Ti Rusi su tam 60 rokov od Izraelskych vojen,su to ozaj bratia!A toto Juesej a kolonisti nikdy nepochopia,necitia srdcom...

   Smazat
 29. 16:33-Obávám se,že se mýlíte.Není okolnosti,která
  by sblížila tyto dva hegemony.Volby a politika,to
  je příliš rozdílné na to,aby se dalo něco předem
  předvídat.Na obou stranách jsou síly,které nikdy
  nepřipustí sblížení.Oba mají rozdílné zájmy.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 30. Nova republika je uzitecna vec.
  dr. Ivan David a Vaclav Dvorak o tom nevi, ale ona pracuje na principu FORUM ROMANUM a Acta Diurna.

  Mam rad dejiny, (hlavne dobu Antiky), tak vim, jak se tam Rimane vzajemne mlatili. Panove to je zdrava vec, pro ducha naroda.

  VELMI NEZDRAVA vec pro kazdeho, je idiotska, despoticka, tyranska, orientalni a neevropska snaha o kontrolu myslenek a projevu. Coz se u vas deje.

  My v Americe jsme chraneni prvnim clankem Constituce.
  Svoboda projevu je daleko dulezitejsi nez cokoliv jineho.

  Prestoze na zaklade svobody projevu nekdo rika, ze zeme je placata, tak je to v poradku. My vime , ze neni.
  Boj mezi temi co chteji kontrolu projevu a mysleni a temi co prosazuji prvni Amendment Constituce je nesmiritelny
  a bude vecny.

  Az se vase dite vrati ze skoly a bude rikat neco, cemu se rika socialni enigeneringz zachrante mu dusicku ! Reknete mu Pepiku, tvoje pani ucitelka blba.
  Cesi NEDEJTE SE !
  nick honolulu - co napise podepise.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,dnes,den po navsteve Tillersona v Moskve,vosli pozemne vojska usa do Syrie,co robia v suverennom state? Co tam robia,kto ich volal?Nechame sa prekvapit,kto vydrzi hru nervov dlhsie...

   Smazat
 31. 17:05... T.j. sice pravda, ale ony ty rozdilne zajmy ustoupi do pozadi, az 1.3 Billionu Muslimu se vyda na CONQUEST proti nasi bile civilizaci.

  Kdo bude nas Charles Martel ? Putin, nebo Trump ? Zatim nevime, ale ono se to vykristalizuje casem.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 32. Když by zvítězila moci chtivá Hilary, myslíte , že by nebombardovala? Já myslím, že ano. Pokud jsou zprávy o Ivance Trumpové a jejím manželovi pravdivé,tak je prezident ve dvojích kleštích. Není se co divit , hloupá máma mívá většinou i hloupou dceru. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 33. -- Z významných mainstreamových (a rozhodně ne proruských) médií už variantu cílené protiasadovské provokace nevylučuje např. německý "Die Zeit" (http://www.zeit.de/politik/ausland/2017-04/baschar-al-assad-syrien-interview-giftgas-vorwurf-konstruiert-freisetzung-us-angriff-vorwuerfe)

  -- "Těžkou amnézii" USA, vzhledem k jejich masovému používání chemických látek (napalm, Agent Orange) ve Vietnamu a nasazení atomových zbraní proti Japonsku, připomíná v časopise !Argument Kellerův asistent Ivo Šebestík (http://casopisargument.cz/2017/04/13/tezka-forma-amnezie-v-bilem-dome/)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.