Reklama

.

.

středa 12. dubna 2017

Česká televize stále obtížněji hledá odborníky, kteří by vypovídali "co je potřeba", kromě několika osvědčených

12. 4. 2017

19 komentářů :

 1. Česká televize jsou takoví zoufalci, že nemá smysl se jimi zajímat. A její zpravodajství může sledovat a věřit mu jen skutečné tele.

  OdpovědětVymazat
 2. Pro přičinlivého "komentátora" ČTV to byl přímo "den-blbec". To když všichni, které si pozval a které se snažil manipulovat, na celé čáře "selhali".
  O tom domnělém sarinovém řekli totiž pravdu. Nepohodlnou.

  OdpovědětVymazat
 3. Cesko televizi zrusit

  OdpovědětVymazat
 4. To, že „Česká televize stále obtížněji hledá odborníky, kteří by vypovídali "co je potřeba", kromě několika osvědčených“ je, obávám se, přecejen příliš optimistický nadpis. Ona ta záminka otevřeného útoku na suverénní stát je natolik „odfláknutá“, že najít argumenty v její prospěch je téměř nemožné. Pokud kdo o to pokouší, tak se jako člověk znemožňuje. Pak je tu i měnící se nálada ve společnosti, znejistělé vystupování representantů státu, věcně rezervovaný postoj prezidenta Republiky a v neposlední řadě i nastávající volba gen. ředitele ČT! A blíží se i volby do parlamentu.

  OdpovědětVymazat
 5. v roce 2001 jsem tuto organizaci označil jako židovizi
  nic se nezměnilo!!!

  OdpovědětVymazat
 6. to je hlásná trouba eu blitky a prujem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od Čt se múže učit i stanice CNN a WOX i gdiž tam bude pán Fox.Jednouho redaktor zajmuli v Iráku zda to nebil pán Kubal ale Zarkávi ho vrátil Česku.

   Vymazat
  2. My EUropané potáhnem za jeden provaz! Putlerlži NEprojdou! Postavíme putleroffské propagandě pevnou hráz! - http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/1472560

   Vymazat
 7. Bravo ČT! Asi si to nepřáli, ale pomohli divákům odpovědět na otázku, kdo je vinen. Chudák moderátor, ten to slízne.

  OdpovědětVymazat
 8. Votápek, blbec z největších...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistěže Votápek, co takhle ještě Fištejn, Romancev, Petr Kolář

   Vymazat
  2. Zadolárek, bych i toho blba potápku překonal.

   Vymazat
  3. Aby lidovci nepřišli zkrátka, přidal bych Gabala a za Topáky Štětinu Jaromíra

   Vymazat
 9. Přesně tak,česká televize námi placená je už tak zoufalá ,že dává prostor naprostým pitomcům,neboli nulová debata . Je neuvěřitelné co český člověk za korunku(dolar dostává jen někdo)vyplodí za pitomosti,hovadiny.Radostná zpráva je že už národ není tak blbej jak si myslí.Česká média =jedna velká žumpa,nesledujte a budete mít jasno.

  OdpovědětVymazat
 10. Většinou se t.zv. české televizi vyhýbám, spíše její politické odnoži čt24. Teď jsem si vyslechl pořad o poslední události v Syrii a všichni tři aktéři debaty mluvili celkem rozumně.
  Jinak, Syrie je jako všechny ty umělé celky na africkém kontinentě rozdělena tak, aby se tamní lidé nemohli domluvit na nějakém společném zájmu.
  Největší neštěstí, a to nejen pro tamní národy, je náboženství. A je jedno zda katolické, židovské či islámské. Je to metla lidstva, která má na svědomí největší zločiny.
  Nejlépe z toho vychází judaismus, který nemá tak výrazné extrémy jako katolicismus či islám. Proto "vládne" světu, ovláda nepřímo i celý severoafrický region svými "operacemi", kdy se neštítí spolupracovat i s tím nejhorším co je v islámu, saudským středověkem.
  O tom, že Syrie jako stát je ztracena, není pochyb. Provokace "koalice vedené spojenými státy" nebudou nikdy končit, nějaký sarin či aspoň "slzák" se vždy najde a propaganda a la všichni proti Rusku a Asadovi dovede dělat zázraky. Samozřejmě mezi mladými bez zkušenosti, znalostmi a s použitím kritického myšlení. Staří blbci a podplacení jen tvrdí muziku. "Líbí" se mi třeba, jak americká vyslankyně v OSN mává při svých blábolech jakýsími fotkami, co by důkazy. Jo kdyby to bylo v době první světové, tak by to mohlo obstát. Ale dnes ? jakékoliv fota, videa či svědci jsou dnes naprosto pasé.

  OdpovědětVymazat
 11. Pratele, jen stouravy dotaz: Co kdyz si ceska pozvala zamerne oponenty, aby schodili trumpa. Ceska tv miluje clintnovou a spol...

  OdpovědětVymazat
 12. Víte kde je víc židů než v Telavivu? V TELEVIZI.

  OdpovědětVymazat
 13. Víte kde je víc židů než v Telavivu? V TELEVIZI.

  OdpovědětVymazat