Reklama

.

.

úterý 11. dubna 2017

"Chemický útok" v Sýrii byl provokací NGO Bílé přilby, financované Západem


11. 4. 2017     zdroj
Bílé přilby jsou jedinou nevládní organizací, která je oficiálně financována z rozpočtů tří členů NATO - USA, Velké Británie a Nizozemska ... Kolektivní Západ nadále používá prostoduchý komplet provokací a falzifikací, dříve zajetých v mnoha zemích. To, co zafungovalo, když bylo třeba rozpoutat válku proti Saddámu Husajnovi, především obvinění z použití chemických zbraní, které následně nebyly nalezeny, bylo nyní použito v Sýrii.


Řada zemí - USA, Francie a Velká Británie - předložila k projednání Radě bezpečnosti OSN rezoluci, která odsuzuje chemický útok ve městě Khan Shaykhun, které je pod kontrolou "umírněné opozice". Nehledě na skutečnost, že nebylo provedeno vyšetřování, vinným již byl určen oficiální Damašek a Bašár Asad osobně. Syrské orgány zcela vyvracejí všechna obvinění.

Abychom pochopili veškerou nesmyslnost obvinění proti Asadovi, stačí připomenout, že již na počátku roku 2016 Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) potvrdila úplné odstranění chemického arzenálu Sýrie. A OPCW není nějakou NGO, kterou tvoří debilní aktivisté a která je udržována penězi Sorose a USAID, ale je to mezinárodní organizace, vytvořená za podpory OSN, v níž je 191 členských zemí.

Ještě nesmyslněji obvinění vypadají, když si zadáte otázku "K čemu by to Asadovi bylo?". Jednou obviněný z použití chemických zbraní dobře ví, jakou odezvu způsobí nejen použití, ale samotná existence chemických zbraní v Sýrii. Tím spíš, že chemický útok v Khan Shaykhun neposkytl Syrské arabské armádě ani žádnou strategickou, ani taktickou výhodu na této části fronty.

Ale co vyvolává otázky, to je okamžitá přítomnost Bílých přileb na místě tragédie, profesionální videozáznam události, který velmi působí jako zinscenovaný. Určitě není nutné připomínat, že Bílé přilby (White Helmets) jsou jedinou NGO, která je oficiálně financována z rozpočtů tří důležitých členů NATO - USA, Velké Británie a Nizozemska. To kromě těch finančních prostředků, které jsou poskytovány Sorosem.

Bílé přilby však náhle oslepnou, ohluchnou a jsou němé, když jde o popravy civilistů, prováděné teroristy Džabhat an-Nusry, na jejichž území organizace působí. Další nepříjemnou nuancí pro Bílé přilby je skutečnost, potvrzující provokativní charakter události, že zprávy o chemickém útoku, k němuž došlo 4. dubna, byly zveřejněny o den dříve - 3. dubna.

Poté, co v roce 2011 Al-Džazíra a Al-Arabíja udělaly maketu Zeleného náměstí v libyjském hlavním městě a natočily falešné webové video o obsazení Tripolisu a že v posledních dvou letech byly západní televizní kanály nejednou usvědčeny z natočení zinscenovaných videí o uprchlících z Afriky a Blízkého východu, není v oblasti médií nic nemožné. Proto činit závěry o vině Damašku na základě prohlášení Západem placené NGO je hloupé a předčasné.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

59 komentářů :

 1. Že se Davide nestydíš publikovat zde ty sprosté a drzé ruské lži.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (10:34):
   Sprostým a drzým tu ale není pan(!!) David. To jen vy ...

   Vymazat
  2. O tom, že jsou to dávno zprofanovaní filmaři fake news nepochybují jedině bezmozci, jejichž hlava je natolik prázdná, že se nezmůže na nic jiného než bezduché výkřiky dosvědčující totální vymazanost médii typu ČT, a to až do úrovně debility anállytiků Evropských hodnot.
   Stačí si na googlu zadat White Helmets.

   Vymazat
  3. 19:34A my to víme a nepovíme....takoví jste hajzlové!Každý myslilcí člověk z trochou rozhledu ví ,že to je další fiasko západu a USA!A není poslední!Lidé vygumovaných mozkoven,placených neziskovkami,jako vy,vítači a převozníci černých svalnatců,utíkající před válkou a agrese nezvaných mocností do cizích států a jejich porobu,to je váš multikulti globální svět.Až přijdete na to,co je špatně,bude pozdě a i vy budete smeteni.

   Vymazat
  4. Proč se bojí amící důsledného vyšetření?Sami v Sýrii povraždili tisíce civilistů včetně dětí a to je v pořádku?To nejsou lži-pouze fakta!!

   Vymazat
  5. 11:51

   Amíci se ničeho nebojí. A ruským jednozávitům je to stejně jedno. I když to mezinárodní nezávislá komise pečlivě a důkladně vyšetří, tak si budete stejně mlít svou. Tak jako jste to názorně předvedli (nejen) u sestřelení Boeingu nad Ukrajinou.

   Vymazat
  6. 12:04
   Víš jakej je nejlepší""vtip"""" o ussackej agresorech????
   USSACI MLUVÍ VŽDYCKY PRAVDU.....

   Vymazat
  7. Debile 12:04, to máš tu retardaci po rodičích, mongoloide? Prý mezinárodně nazávislá komise, to je jen zástěrka pro takové "íkváče" jako ty. Jednoduchá otázka pro tebe jednobuněčný organisme: kdo povolil nebo kdo dal mandát US-teroristům na vstup na cizí území státu, Sýrie?

   Vymazat
  8. Tato rétorika nikam nevede, ale kdo tady lže a obhajuje ty co vraždí ať chcípne i se svou rodinou !!!!

   Vymazat
  9. USA jako předtím vícekrát potřebovaly vytvořit záminku pro ozbrojený útok na Sýrii, aby posílily ego Trumpa, a doplatili na to ti nevinní lidé.Místo napadení je obsazeno výlučně islamisty, financovanými a vyzbrojovanými USA, odtud jsou také ty informace, takže to nebylo nic složitého chemikálie na zemi připravit a čekat jen na další letecký útok syrského letectva.

   Vymazat
  10. 10:34
   neotravuj slušné lidi otrapo!
   Václav

   Vymazat
  11. Mainstream dnes v podstatě vysílá už jen pro děti, resp. studenty, některé důvěřivé důchodce a hlupáky, protože lidé s minimem kritického myšlení tu jejich záplavu do očí bijících lží už neberou vážně. Začalo to 11.9.2001 a od té doby se absurdnost západní goebbelsovské propagandy, kterou u nás zprostředkovává zejména ČT, TV Nova a ČRo, jen stupňuje. Mimochodem, USA využívala tzv. operace pod falešnou vlajkou k rozpoutání válečných konfliktů prakticky vždy, a přesto se pořád najdou "ovce", které jim na to skočí.

   Vymazat
  12. Už zase onanuješ, demente ?

   Vymazat
  13. Tak koukejte....https://www.youtube.com/watch?v=PyzqQv_YEEU

   Vymazat
  14. Lidi nemate obrazky. Ty to vysvetli vsechno nejlip !!

   Vymazat
 2. Ty nedomrdku,tak nám vysvětli proč západ nechce vyšetřovat. A ta fotka bílé přilby nesoucí dvě děti je už na první pohled určena pouze pro nedomrdky jako jsi ty. Nikdo jiný na to nemůže skočit.Trapné.

  OdpovědětVymazat
 3. Zapalovač, svíčky, náhradní baterku pro mobilní telefon, rádio na baterie, lihový vařič i zásoba jídla a vody na týden. Nejen tyto věci by měla mít připravena každá domácnost pro případ, že Česko zasáhne totální blackout. „Může to být situace od řádu hodin až do několika dnů,“ říká v rozhovoru pro Blesk.cz šéf dispečinku společnosti ČEPS s tím, že bez elektřiny může být klidně celá republika. Jeho lidé ale dělají, co mohou, aby k takové katastrofě nedošlo, takže pravděpodobnost by měla být minimální.

  Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/461391/jidlo-baterky-a-varic-cesku-hrozi-blackout-pripravte-se-radi-experti.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
  nebo na
  http://tadesco.cz/cesku-hrozi-blackout-pripravte-se-radi-experti-nutne-koupit-jidlo-baterky-varic-varuji-nas-i-tisku/
  ----
  Bílé přilby jsou kapitoly sami o sobě...

  OdpovědětVymazat
 4. Žijeme ve zkurveném světě, v němž kapitalismus táhne planetu ke zkáze. Systém, který přežívá jen díky porobování, válkám, krádeží a lží, nemůže existovat jinak. Je to jeho podstata.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, v éře automatizace a robotizace (jinak 4. revoluce) jsou lidi zbyteční! Ba dokonce nadbyteční!
   A jistě vnímáte to, že kapitalismus je ztělesněním "racionalizace", ekonomizace, utilizace a jiných civilizačních vymožeností, vč. masového (ekonomického a robotizovaného) vyvražďování jedněch těmi druhými.
   Tož tak ...

   Vymazat
  2. @11:03 Bohužel, je tomu tak. Jediné, co člověku zbývá, je snažit se zlu bránit, alespoň ve svém okolí.

   Vymazat
  3. Komouši, uklidněte se. Skončili jste vlastní neschopností už skoro před 30 lety. Tak se s tímto faktem už konečně smiřte. Užívejte si nezaslouženého důchodu a snažte se ty vaše zbytečné životy už nějak doklepat do konce.

   Vymazat
  4. 11:35
   A ty seš stejnej méněcennej havlobanderovskej odpad jako před 30lety,ussacká prašivino!!!!!

   Vymazat
  5. 11:35
   Komouši udělali jednu velikou chybu. Tebe a tvojí famílii měli pověsit dřív, než se stačíte rozmnožit. Doufám, že jí příště nezopakují.

   Vymazat
  6. 11:35, je vidět že v porodnici udělali při tvém vývrhu velikou chybu, zachránili potrat.

   Vymazat
  7. 11:35 je jeden z těch, co stejný nesmysl opakovaně kopírují do diskuze. Takové označovat, při opakování blokovat!

   Vymazat
 5. http://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-dukazy-a-fotografie-potvrdily-ze-chemicky-utok-v-idlibu-byl-zinscenovany-bilymi-prilbami-a-americkou-cia-syrska-opozice-na-twitteru-informovala-o-chemickem-utoku-den-predem/#comment-94501

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/svedsky-profesor-dukazy-o-chemickem-utoku-asada-mohly-byt-zfalsovany/

   Vymazat
  2. Jasně vy idioti. Syrské vládní letadla shodí bomby a lidi ze zasažených domů se začnou okamžitě dusit, trávit, umírat. Situace a viník jsou lidem se zdravým rozumem naprosto jasní.
   Ne tak ruským podvodníkům a lhářům kteří popřou i Slunce na nebi.
   Stejnou pohádku, že kdosi o události referoval dřív než se stala opakujete stále dokola už od 9/11, pitomci. Zkuste vymyslet něco nového.

   Vymazat
  3. Agente (11:39), máš to marný. Tomáš Marný

   Vymazat
  4. Zkuste si vygooglit hesla otrava sarinem a otrava chlórem a bude Vám hned jasné (pokud nejste troll nebo totální pitomec, případně obojí), že ty "záběry na pomoc" Bílých přileb "bezprostředně po útoku" musí být zinscenované... taková situace prostě nemohla nastat - je to technicky nemožné.

   Vymazat
  5. 11.39 taky si jde přečíst analýzy švédských lékařů

   Vymazat
  6. Vždyť ten imbecil číst neumí.

   Vymazat
 6. Před časem jsem našel na netu článek, že zahájení 3. světové války je americkou mírovou holubicí již připraveno a že je dokonce naplánováno na termín počínaje touto velikonoční nedělí 16.4.2017! Tehdy jsem nevěřil a povcažoval to za nemožné, ale dnes už ano, protože: bylo potřeba vytvořit záminku, tou byl "fake" útok chemickými zbraněmi v Sýrii, okamžité nasazení tomahavků bez jakéhokoliv vyšetřování, většinu jich Rusové (bohužel) sestřelili, proto dnes z přípravy "fake" chemického útoku už obviňují Rusko, kromě Evropy americká mírová holubice naváží armádu i k Číně (prý kvůli sev. Koreji), ale spíše aby byla zaměstnána čínská armáda (posílá tam 150 tisíc vojska) a aby ji náhodou nenapadlo pomáhat Rusku, právě se schází G7, aby byly americkou mírovou holubicí zkoordinovány válečné přípravy i se všemi loutkami. K tomu všemu to vypadá, že Trump byl již odstaven od reálné moci v Bílém domě, že ho už má zcela v hrsti "deep state". Prostě odpočítávání začalo a vůbec se mi to nelíbí. Držte si klobouky, pojedeme z kopce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tady opravdu nejde o Sýrii a KLDR, hlavním cílem útoku je Rusko a Čína.

   Vymazat
  2. nejaktivnější bude asi pudlík Ben Johnson, ale ostatní se u sebe doma v médiích snaží o sto šest, akorát Merkel je nějak zaskočená

   Vymazat
  3. 11:52 Boris Johnson

   Vymazat
 7. Jednou Pravda a Láska zvítězí nad Lží a Nenávisti a vy, havloidné bezmozkové lejna, skončete provždy na smetišti dějin! 3x Howgh!!!
  Komanč z Horních Pastvin

  OdpovědětVymazat
 8. 11:39
  I analytik z Evropských hodnot má v makovici víc než ty a to už je co říct. Odejdi, vygumovanče, protože ve své prázdné hlavě nejsi schopen ani takové úvahy, jako to, že že neexistuje jediný logický důvod k tomu, aby Asad provedl něco jako útok chemickými zbraněmi tři dny poté, kdy de facto dosáhl na americké straně toho, po čem celou dobu toužil (to je to, že už SSA netrvaly na jeho odchodu). Kde to prostě duní, tam to duní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevšímejte si ho, je to asi zde nasazený pracovník v cizích službách, všimněte si, že v případě kritických článků zde NR vystupuje v diskusi se zcela stejnými frázemi a provokacemi a zpravidla je diskusi úplně první, nedělá asi totiž nic jiného, je to jeho pracovní zařazení. Napíšu na závěr expresivně: "serte na něj".

   Vymazat
  2. Tak jak to teda bylo ty duševní kriple? Bílé přilby, přesně věděli kdy, v jakém městě, v jaké čtvrti a na jaký dům shodí syrské letectvo bomby, číhali poblíž a hned po shození bomb naběhli do oněch domů a začali trávit lidi a pak je naooko zachrańovat?

   Takovou kokotinu může vymyslet opravdu jen ruský fanatický jednozávit.

   Vymazat
  3. Jako vy, i já si jsem zcela jist, že všechno, co nám ukazuje TV, je pravda a nic než pravda a realita :-) Ne nadarmo je Holywood se svými špičkovými specialisty mezi nejmocnější americké zbraně. Nafilmovat šlo přece i přistání na Měsíci.

   Vymazat
  4. 12:01 o hodnotě tohoto názoru svědčí nejen výrazivo a pravopis, ale i neschopnost valně vyjádřit samotnou myšlenku.

   Vymazat
 9. 12:01
  Odejdi, hlupáku, skutečně nemáš inteligenci na to, abys pochopil co se děje. Odejdi, prosím, neztrapňuj se a nenarušuj diskuzi.

  OdpovědětVymazat
 10. Aby byl v Americe ráj na zemi, tak musí Amerika zákonitě snížit životní úroveň všude jinde na světě, třeba převraty nebo válkou, jinak pyramida založená na vysávání světa dolarem nemůže fungovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To samé platí o tobě, ty zmrde. Aby ty jsi nemusel nic dělat jen klepat blbosti do klávesnice a přitom jsi bydlel, byl dobře živen a šacen, tak 80% světového obyvatelstva musí trpět.

   Vymazat
  2. 12:17
   Ty trpíš od přirození ussackej mamrde.....a neplet si slova VYKUPITEL A VYKUŘPYTEL,JandoPutno!!!!:-)))

   Vymazat
 11. 12:17
  Umíš číst, dvojzávite?
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10166-aktiviste-z-bilych-prileb-usvedceni-z-vytvareni-falesnych-zprav-v-syrii-podivejte-se-na-dukazy

  OdpovědětVymazat
 12. západ lže podvádí krade kapitalismus je nejhorší svinstvo

  OdpovědětVymazat
 13. Každému, kdo něco ví o chemii a toxikologii, je jasné, že záběry/fotografie, pořízené "těsně po útoku sarinem" na "trpící a umírající" oběti a současně na "záchranáře" z bílých přileb, kteří mezi nimi pobíhají a bez jakýchkoliv prostředků IPCHO jim "pomáhají", jsou nerealistické. Pokud by šlo skutečně o útok sarinem či příbuzným druhem chemické zbraně, byli by záchranáři mezi obětmi, útoku chlórem či jinou improvizovanou chemickou zbraní zase neodpovídají "příznaky obětí"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-dukazy-a-fotografie-potvrdily-ze-chemicky-utok-v-idlibu-byl-zinscenovany-bilymi-prilbami-a-americkou-cia-syrska-opozice-na-twitteru-informovala-o-chemickem-utoku-den-predem/#comment-94501

   Vymazat
  2. To 12:43 - nevím, nečetl jsem, ale vím něco o chemii ;)... vzhledem k mechanismu, kterým působí sarin, by ochrana pouze dýchacích cest (pouhou rouškou, nikoliv plynovou maskou) a bez ochrany celého povrchu těla byla ještě poměrně dlouho po útoku nedostatečná (a vzhledem k tomu, že "některé z obětí" na záběrech se pohybovaly = žily, záběry musely být pořízeny v řádu minut a nikoliv hodin po útoku). Pokud by šlo o útok plynným chlórem (druhá médii zmiňovaná varianta), pak by taková ochrana sice mohla být (po snížení koncentrace b ovzduší) možná, ovšem zase neodpovídají klinické příznaky obětí...

   Vymazat
  3. Pár časových údajů - sarin zabíjí oběti v řádu minut při nadýchání a nebo v do cca 1/2 hodiny při kontaktu s pokožkou. Vzhledem k jeho fyzikálním vlastnostem se na zasažené oblasti udrží v řádu hodin ve smrtící koncentraci a i v případě, kdy zasažený (např. při kontaktu s kontaminovaným oděvem oběti) nedostane smrtící dávku, má to zpravidla vážné trvalé následky (poškození vnitřních orgánů atd.).
   I bez "článků a analýz" z různých zdrojů, jejichž věrohodnost může, ale nemusí být je tedy zřejmé, že "Bílé přilby" v případě sarinového útoku se smrtícímí následky nemohly bez celotělové IPCHO (to. plynová maska + protichemický oděv) poskytovat jakoukoliv pomoc lidem, kteří na následek útoku následně zemřeli, ale na záběrech ještě jeví známky života a nebýt sami zasaženi smrtelnou dávkou.
   Na to není potřeba ani politika, ani ideologie, ani propaganda. Pouze prostá chemie...

   Vymazat
 14. Počkáme až se ozve honolulu. On nám to vysvětlí.

  OdpovědětVymazat
 15. Komu pomohl (údajný) chemický útok?
  Odpověď: Přímo teroristům a nepřímo Trampovi!
  Závěr: Teroristé to udělali nebo "zařídili".

  OdpovědětVymazat
 16. Proč západní politici a média spoléhají zrovna na Shajula Islama?
  Varování: Pokud věříte západním politikům a mainstreamovým mediím, může tento text ohrožovat vaše zdraví.
  http://www.literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/24006-pro-zapadni-politici-a-media-spolehaji-zrovna-na-shajula-islama

  OdpovědětVymazat
 17. Proč spekulovat.Od Ameriky je to normální trik aby mohly se zbavit starých zbraní aby mohli vyrobit nové.Už se ani neobtěžují na scenáři něco mněnit.Sami nic nevymyslí a zadat to Čině stojí peníze,co to kecám bankovní papír ve tvaru kdysi dolaru.
  lada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:14
   pokud budou na úrovni nových lodí které musí přitátnou z Panamského průplavu a letadel která jsou předražená a neschopná letu, tak si budou muset pro své balistické rakety zadat objednávku u RUSKA

   Vymazat
 18. Vážení,nereagujte na toho trola 11:39.Je to jenom
  hlupák,kterému stačí k utvoření názoru prohlášení
  z USA.O chemii nic neví.Přestaňte na něj reagovat
  a on přestane též.Kde není odezva,není ani výzva.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 19. Úpadek USA je patrný už jen z naprosto amatérského výběru i provedení záminky k otevřené agresi vůči suverénnímu státu, Sýrii. Před každým, kdo se o věc zajímá, má znalosti alespoň vyučence, tomu odpovídající intelekt, musí vidět ten trapas. Pak už je jen otázkou, jestli fandí agresorům nebo mezinárodnímu právu. Zkázu agresorům!

  OdpovědětVymazat