Reklama

neděle 16. dubna 2017

CNN propadá panice z francouzských voleb a přiznává, že Le Pen by mohla zvítězit

16.4. 2017   Rukojmí
CNN prohlásila, že podobnost mezi francouzskými prezidentskými volbami a americkými prezidentskými volbami je „děsivá“, jelikož jejich predikce volebních čísel pro Marine Le Pen by mohla být daleko vyšší, než ukazují průzkumy. Americké prezidentské volby 2016 zažily více než dost různých překrucování a obratů, které nakonec vedly k vítězství prezidenta Donalda Trumpa u sboru volitelů.

CNN tvrdí, že francouzské volby vypadají v mnoha ohledech stejně, jelikož kandidáti establishmentu jako Republikán Francois Fillon a Socialista Benoit Hamon ze soutěže vypadávají. Článek napsaný Davidem A. Andelmanem tvrdí, že francouzská média se chovají dost podobě tomu, jak to dělala před volbami ta americká média, když „v podstatě dávají posvěcení jednomu ze dvou vůdčích kandidátů už předtím, než byl odevzdán první hlas.“

Francouzské noviny Le Monde se čtenářů ptaly: „Jak budou vypadat první měsíce prezidentování Emmanuela Macrona?“ což Andelmanovi, jak říká, připomíná americká média, která tvrdila, že Hillary Clinton přeci prohrát nemůže. Některé kanály jako Huffington Post jí dávaly ve volební den 98,2 procentní šanci na vítězství.

Andelman tvrdí, že oba favorité voleb, nejen Marine Le Pen, ale i Emmanuel Macron, jsou „děsiví“. Le Pen, protože chce Francii vyvést z Evropské unie a z eura, a navíc chce bojovat i s islamizací, a Macron, protože „za sebou nemá žádnou stranickou mašinérii, která by jej podporovala při jakékoliv bitvě v Národním shromáždění.“

Většina průzkumů poukazuje, že Macron a Le Pen se drží v prvním kole těsně vedle sebe. Ale CNN říká, že ty průzkumy jsou zmetky a předpovídá, že Le Pen bude mít daleko vyšší výsledek, když tvrdí, že mnozí z příznivců Le Pen s médii nemluví a netráví čas u internetových stránek, kde probíhá většina francouzských průzkumů.

58 komentářů :

 1. Nechme to na Francouzích ať se rozhodnou,jestli se chtějí nadále potýkat s problémy,co nadělala dosavadní vláda a prezident.Pokud chtějí zůstat Francouzi ze vším všudy,zvolí si Le Penovou.

  OdpovědětSmazat
 2. Konečně by se začal problém s migranty řešit , poslední možnost pro záchranu bílé Evropy !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to je za hloupe spojeni: "bila Evropa" ...snad "Evropa" (naprosto bez privlastku) naprosto presne vystihuje, o co se tady hraje!!!

   Smazat
 3. sakra už mne to štve... ať toho ten Putin už nechá. Všude vrtat do voleb. Co si myslí chlap jeden.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do voleb vrta kde kdo

   Smazat
  2. Na konci každého potrubi čihá Putin.Co kdyby jsme našemu milemu generalissimovi poslali dopis,že chceme EU ARMY pod jeho komandem no a rázem by bylo po problémech a hlavně zavládl by mir.

   Smazat
 4. Trump před volbami vypadal jako rozumný člověk a dnes vypadá děsivě. Ani jeho předvolební podpora Rusama, což bylo dle CIA naprosto neoddiskutovatelné, z něho neudělala rozumného prezidenta. Le Pen před volbami vypadá děsivě, uvidíme co s ní Putin vyvede, ale možná že i bez něho bude nakonec přijatelná. Kdo ví!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu se rika politika.
   Ja mam z TRUMPA hruzu neb je jasne ze Donald pro NWO!! pracoval!!posllednich 40 let. Specialne jasne po predcteni knihy od Johnostona , "Making of the Donald Trump". Jen se podivejte na jeho JMENO na kazde budove!!!
   Proc asi????
   Kazdy skutecny bohac tvrdi , ze nic nema, ze je chudy.

   Ale volba Trumpa ukazuje , ze POLITICKY VYVOJ VECI se pocal pohybovat !!!! spatnym smerem diky Cine a Rusku a Francii a Anglii. Ted se budou BOHACI !!! snazit vypadat , ze vse "DAJI DO PORADKU", kdyz znicili stredni vrstvy obyvatelstva.

   Muj psychologicky otrok Honolulu jasa
   " Trumpe ja te miluji",nezlobte se na nej,on je uz takovy!!

   BroukPytlik

   Smazat
  2. Ať žije pan Prezident Trump - nový Ronald Reagan! Jupíííííí! - https://globe24.cz/svet/29369-veskere-sny-ruska-o-usa-jsou-minulosti-putin-se-v-syrii-prepocital-varuje-exvelvyslanec-v-moskve

   Smazat
  3. Pytle nenud hlouposti
   A pracky pryc od Trumpa nebo bude tomahawk

   Smazat
  4. Klidne posli tomahawk... buhvi kam vubec doleti. :-)

   Smazat
  5. 0:57 ja ne, to Trump
   Doleti par tisic kilometru

   Smazat
 5. Nejsem si úplně jist, zda kdokoliv v křesle francouzského prezidenta bude mít tu moc "vyvést Francii z Evropské unie a z eura". Touhy prezidenta jsou jedna věc a hlasování v Parlamentu věc druhá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co bude delat Le Pen s muslimy ?? Bude proti NWO?? Kazdopadne to oslabi Nemecko a posili Rusko. Nejhorsi je na tom , ze dali !!! muslimum atomovku(Pakistanskym) ale nechteji ji dat Iranskym. Co bude delat s muslimy Le Pen ???? hlavni problem!!

   BroukPytlik

   Smazat
  2. Hele Brouku Pytlíku, tu atomovku má i Izrael a ten nějakým "divným" způsobem taky vítá islamizaci Evropy, prý trest za holocaust a pogromy v minulosti.
   Pod rouškou boje proti Hizballáhu bombardují zrovna syrskou armádu, to by se z toho jeden potento.
   Před Tomahawky bombardovali Syrii právě izraelské letadla, na to bylo přijato opatření aby se to už neopakovalo a ejhle přiletěly Tomahawky, podle Rusů zrovna okolo izraelských hranic https://i1.wp.com/politikus.ru/uploads/posts/2017-04/thumbs/1491989744_snimok-22.jpg?zoom=2

   A Le Pen? Nevím, De Gaulla se pokusili několikrát zabít, nebude to mít holka lehké...

   Smazat
  3. Nejde o Lepen, jde o to jestli Francouzi reknou dost!

   Smazat
  4. Brouku nesmrd hloupisti

   Smazat
 6. O tom jak prolhaná jsou média a jak zmanipulované jsou průzkumy, můžeme se jednoduše přesvědčit na propagandistických Novinkách.cz. Zde uvidíme jak vypadá průzkum volebních preferencí prezidentských kandidátů zprofanované agentury Median a jaký výsledek hlásí anonymní internetová anketa, která je součástí zprávy. To si ten redaktor spolu s agenturou hezky naběhli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Internetová anketa toho mnoho neříká, máš tuny blbců, co ani počítač nemají v hlavě nasráno a ti právě serou sami sobě i ostatním na hlavu tím, že volí Sobotky, Babiše, Kalousky a další havloidní kryply, protože jim to v televizi řekli.

   Smazat
  2. Babis je havloid?

   Smazat
  3. 22:59 když má někdo ve své straně vítače jourová stropnický krnáčová telička zlatuška a pozve sorosovu univerzitu do Čech tak je havloid

   Smazat
 7. Pani, Marine Le Pen je v dnesnich dnech nejchytrejsi zena na nasi planete !
  Bystra, analyticka a pritom sharmantni, jak jen parizanky dokazi byt.
  Tato pani je to nejlepsi a nejzajimavejzi, co se ve Francii narodilo od francouzske revoluce.
  Samozrejme, ze vyhra volby ! Ona je nadeje a prislib pro celou Francii, aby se o teto zemi znovu rikalo - sladka Francie.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Držím jí palce s Vámi.

   Smazat
  2. Ja si myslim ze nevyhraje, bazina ji rozpusti.
   Ale jinak plne souhlasim s akoladami na Marusku od Honolulu
   Rikitan

   Smazat
  3. Držím také palce paní Marine.Ale poslechněte si poslední video V.V.Pjakina a ten se téměř nemýlí.Kéž by se tentokráte mýlil.

   Smazat
 8. Přál nych jí vítězství v prezidentských volbách.
  Už jenom proto,že z Francie se nedá ovlivňovat
  svět jako z USA.Takže,polud by byla volba špatná,
  týkala by se jen Francie.Poud dobrá,mohlo by to
  pomoci celé Evropě od čtvrté říše.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:14 Majevský - volba ve Frnacii se týká celé Evropy rozhodně více, než volba Trumpa v Americe.
   A pokud LePen zvítězí a začne plnit své sliby, můžer se stát - že se EU bude pomalu rozpadat, naše podniky ztratí zakázky, vzroste nezaměstnanost a budeme ještě chudší, než jsme.
   Sice migranti k nám nepůjdou - ale to převe nejdou ani teď.
   Takže proč držíte palce rozvracečce Evropy ? Je to ve Váš prospěch ? Konkrétně jak ?

   Smazat
  2. Le Pen zvítězí a naše (?) podniky ztratí zakázky. Ty píšeš asi z Kliniky , nebo z kliniky. Tak za prvé, velmi málo podniků je "našich" a cizáci chtějí vydělávat a hrabat pořád, a za druhé kde je nějaká souvislost mezi Le Pen a Protektorátem ?

   Smazat
  3. Jestli se EU rozpadne, bude to jen dobře. Jen houšť a větší kapky. Bez ní nám bylo líp a zase bude. Naše podniky si zakázky seženou sami a za lepších podmínek a nikdo jim do toho nebude kecat. Je to TOTALITA, tak už se proberte a nepiště sem nesmysly.

   Smazat
  4. Le Pen zvítězí a naše (?) podniky ztratí zakázky.
   --------------
   Coooo? Kravina...

   Smazat
  5. 18:46 my nehledime jen na nas prospech, ty vkastizradny globalisto

   Smazat
  6. Le Pen jestli zvítězí tak zvítězíme i my nebude 4 říše a vnucování migrantů taky chce obnovit hranice jedině tak jse mužem bránit islamistům

   Smazat
  7. Co to plácáš ty globalisto z Jandova a Štětinova zadku?Na naopak.A pokud ti jde o likvidaci Evropy i tvým přičiněním,vem si raneček s buchtami a vyraž do NSR nebo USA.

   Smazat
 9. Lépe v mylné naději žíti, před sebou klamnou ......

  Národ nemůže být veden parlamentem, to je principiálně nemožné. Národ může být veden pouze výjimečnou osobností s vizí a s podpůrnou strukturou.

  Demokracie je vyprojektována tak, aby nefungovala. Aby si mocné štiky mohly v bezmocné společnosti vychytávat svoji kořist.

  Pokud je někdo postižen iluzí, že má za to svobodu, je to jen dočasný stav, než na něj libovolná smečka zaměří svoji pozornost.

  Demokracie, svoboda, lidská práva, boj proti korupci - to jsou klamavá hesla, vymyšlená odborníky PR pro manipulaci s davoelitární společností.

  Právní stát je další podvod. Všimněte si, že čím více máme právní stát, tím nesnadnější je dovolat se práva.
  Stát je právní ve své podstatě.
  Právní stát je podobný paskvil jako lidová demokracie.

  Marie LePen je stejná Nova jako Trump. Její hvězdnost skončí v okamžiku, kdy dosedne na trůn.

  Nabyl jsem jistotu, že realizovat se může jen to, na čem se shodne třída boháčů (majitelů soukromých tryskáčů).
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja jen , kdyby jste byl tak laskav a napsal nam proc jsou ???? Trump a LePen stejny!!
   Pokud mate nejake internetove odkazy na internet kliknuti , byl bych vdecen.

   Pokud mozna originalni!
   Taky si vesi LePen sve 10 ti metrove jmeno na kazdy barak a pak zatahuje partnery do obchodu jako Donald!!

   Diky BroukPytlik


   Smazat
  2. PB, Trump je zatim uzasnej, on the whole
   A ty vyznej co chces, kdyz odmitas demokracii, nebo se bojis mluvit?
   Pytlik zase nizke IQ slova a nic v nich

   Smazat
 10. 16:53,
  UZ JSEM TI RIKAL NEKOLIKRAT ty pomateny nedomrdku,
  aby jsi me vynechal z tvych komentu.
  Jsi jako potkan z Botice ! Nejse se te zbavit.
  Mas strach z Trumpa ? T.j. dobre ! On ti nakope prdel hned, jak o tobe bude vedet.
  nick HONOLULU - co napisi - podepisi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pytlik je jaksi pomalejsi, snazi se vetrit ale nejde mu to

   Smazat
 11. 18:31
  Zavři tlamu ty ussackej pološílenej syfilitickej geronte!!!!!!
  Nezajímáš tady nikoho,tak táhni do Fuckingtownu nebo chcípni v kanále na Fliridě!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běžte diskutovat tímto stylem jinam 21.29, prosím. Nick Honolulu je náhodou super a zajímá nás, jeho příspěvky mají hlavu a patu (pokud nemusí reagovat na kraviny typu Vašich příspěvků). Dík za odchod.

   Smazat
  2. 21:29 Kdyby tu nepsal Honolulu tak sem nechodim. Bez Honolulu by tu bylo prazdno. Na rozdil od Honolulu kdybys tu nebyl ty, ty chodici Touruette, tak jediny co by se zmenilo by bylo ze by tu bylo min smradu, zbytecniku z fuckinceska

   Smazat
 12. 21:53
  Výpovědní hodnota slátanin toho ussackýho geronta je stejná,jako pindy JandoPutnovo teamu a jeho expertů z lejnolahvárenský žumpy!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:10 neumis cist? Nejsi tu vitan! Jdi pryc. Rozumis kratkym vetam?
   Tady je Honolulovo

   Smazat
 13. Pamatujete jak čt zřídila volební studio Hilary . Myslel jsem že to vyhraje , masírování čechů bylo totální . A najednou vyhrál parukáč . Měl jsem radost . Fandím Marie LePen . Byl jsem v Paříži v roce 2 000 . Myslel jsem že jsem v Mogadišu . Obchody pod Sacré Coeur byly od muslimu už tehdá .

  OdpovědětSmazat
 14. Nick Honolulu jsi super .marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja sekunduji ze Honolulu je super
   Mel by psat vic o jeho pribehu v Africe

   Smazat
 15. Kdyz tu nebude Honolulu tak jdu pryc.
  A chcipnete tu nudou, nudniky jako Pytlika tady hyckate aby nudili. Hloupym by zde melo byt zakazano psat, aspon delsi clanky
  Rikitan

  OdpovědětSmazat
 16. Durazne zadam aby se zde nepouzivalo sprostych slov jako CNN a Huffington.
  Rikitan

  OdpovědětSmazat
 17. 22:49
  Tak de nelez ty ussackej mrzáku!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:22 jdi si lecit touretuv syndrom, uchyle zbytecny

   Smazat
  2. 22:28
   Až po tobě ty kreténe bez znalosti českého jazyka!!!!!

   Smazat
  3. 23:34 pozor na tomahawk
   A cesky, nevzdelance, umim desetkrat lip nez ty, neadrtale
   Vzdyt ty se vyjadrujes jen vzkreky a rozmetavanim hoven jako Baboon

   Smazat
 18. Ruze pro Algernon
  Serik pro Honolulu
  Pivo pro Trumpa
  Orchidee pro LePen

  OdpovědětSmazat
 19. Skoda ze to prave rika lziva CNN
  KDYZ CNN RIKA ZE MARUSKA VYHRAJE TAK TO MARUSKA PROHRAJE
  RIKITAN

  OdpovědětSmazat
 20. Jedině Le Penová může zachránit Francii, jinak ji čmoudíci zničí.

  OdpovědětSmazat
 21. A proč ne Le Pen? Co víme u nás o jejich snahách a cílech? Já jsem nečetl ani jediný její autentický projev, program. Vždy jen a jak je zvykem "jedna paní povídala" - tedy komentáře co by měla a neměla. Obecně citelnou nouzí jsou zprávy, komentářů k neznámým zprávám - vždy na fůry.
  Ostatně i ve volbách u nás bych doporučoval vsadit na toho, na koho je psáno nejvíce negativních komentářů!!! A hlavně zúžit na maximum počet stran, tvořících vládu, nejlépe na jednu - neb s "koalicemi" se nikdy nevyhrabeme z neodpovědnosti stran. Rozhodně čas volá po radikální změně a po oddechovém čase pro chronické vládní hráče pokeru s občany - KDU-ČSL, ČSSD, ODS, TOP 09. Pryč s kalouskovštinou, sobotkovštinou, bělobrádkovštinou, fialovštinou...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.