Reklama

středa 19. dubna 2017

DAEŠ a Al-Káida plánují spojení


20. 4. 2017      zdroj
Pohlaváři v Rusku zakázaných teroristických skupin DAEŠ a Al-Káidy počítají s vytvořením aliance. Oznámil to viceprezident Iráku Ajád Aláví. Podle jeho informací již probíhají jednání na toto téma, píše Independent. Podrobnosti však zatím nejsou známy. Zajímavé je, že stopy obou teroristických organizací vedou do USA. Spojené státy již nejednou uznávaly, že vytvořily DAEŠ. Barack Obama konstatoval, že chyby, k nimž došlo během vojenské operace v Iráku v roce 2003, se staly jednou z příčin vzniku teroristické skupiny DAEŠ.


"Skupina DAEŠ je přímou pokračovatelkou Al-Káidy v Iráku, která vznikla z naší invaze do této země", poznamenal. Dodal však, že tento výsledek "neočekával".

A v poslední době vyšlo najevo, že poradce Clintonové schvaloval činy Al-Káidy v Sýrii. Tyto údaje byly zveřejněny WikiLeaks. Jake Sullivan jí referoval, že Al-Káida v Sýrii působí na straně USA.

Je nesporné, že DAEŠ prohrává. Ale musíme si naprosto jasně uvědomovat: DAEŠ a jeho představitelé, jeho sponzoři se s tím v žádném případě nesmíří, neodejdou ze scény, nevzdají se svých cílů. Budou - a už začali - měnit taktiku, říkají experti. Viz článek na Pravda.ru.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

26 komentářů :

  1. USA napáchaly tolik svinstva, že nemají co pohledávat na tomto světe!!!

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. PAW
      Co se v historii neanucite a v dejepisu nikdy nenajdete. Pro narocne ...
      Spojeni pak hledejte i jinde...
      NOSTRADAMUS SAMEJ RAMUS.
      /A zivi budou zavidet mrtvym/.
      Do tramtatarije nejdrive pribehli trestanci , kteri kradli malo a loupili. Pozdeji za nim ti Experti z Britannie a pozdeji z USA kteri kradou v Trilionech. Dane platit nemusi ANI NESMI !!
      Co zbyva kradou mistni , ale ted domorodci a pribehlici jsou vyzyvani, aby take loupili co zbyva..I za cenu krveproliti.
      Jeste to nemaji uplne povolene zakony. Ale to prijde. Mohlo by se stat ,ze by se mistni jeste vzbourili. A tak vypukla velika NENAVIST pramenici ze ZAVISTI jeste daleko vetsi, ze si nekteri nakradli vice a drive. Ti co neumi poradne loupit jsou ted v zachvatech nepricetne a silene nenavisti. Ta ted vladne.
      A clovek nemusi byt Jasnovidka nebo prorok aby videl ciste do budoucna..

      Smazat
    2. PAW
      To co dela USA presne tam smeruje a budeme jeste vzpominat na Obamu ,ze nas nechal na zivu...
      ALE NEJSOU TO KAPITALISTE KTERY BOLSEVIKUM PRODAJI PROVAZ NA VESENI , ALE NAOPAK JSOU TO KAPITALISTE KTERI UZ PRODALI PRACUJICIM A POPULACIM POMOCI DANI A VYDERACSTVI VSEHO DRUHU TEN PROVAZ NA OBESENI....
      VAS LENIN OBRACENE.
      Nejdrive jsem si myslel,ze kdyz lidem nedaji vydelat a okradaji je ,ze prijdou vzpoury a revoluce atd. Dnes vidim ,ze umyslne okradaji vsechny aby dosahli PRAVEHO KAPITALISMU /pomoci hlavne udesnych krizi a katastrof/, ktery byl v Brit. v 18. a 19.stol. Muzi se dozivali okolo 30-40 let , sedreni , kdyz museli pracovat od 3 let v dolech a hutich a tovarnach, bez osetreni, bez vyzivy a take jeste drive na nemoci a urazy. Zeny se pak od 3 let museli delat prostituci vsem moznym uchylum vseho druhu a proto tolik neresti stale z te doby preziva v tech zemich...
      Nektere feministky uz zacaly bez nuceni ted.
      pokr.

      Smazat
    3. PAW
      Zamer a plan je tedy uplne vratit vyvoj do 18.-19. stoleti , aby bohaci bez problemu bohatli a delali co chteji. Zakon byl napr. ze kdyz cokoliv v rece stale tece je to v poradku.
      Temze uprostred Londyna byla pachnouci stoka vseho mozneho. Zdroj otrav a nemoci atd.
      Problem zadnej.
      Demokraticko,fasisticke, imperialisticke Svobody budou zaruceny /jako predtim !!/, zvlaste ta svoboda , SVOBODNE ZEMRIT A VCAS. Ta je a bude zarucena NEJVICE jako predtim.
      O TEHLE GENOCIDE !!! SE NIKDE NEDOCTETE ANI VAS NIKDY NIC O TOM A nikdo NENAUCI...
      Ani jasnovidky nepovedi.
      .Nikdo nevysetroval a neukazal na ty zlociny trvajici staleti. A i dnes se zapiraji i kdyz jsou zase v planech...
      Zadnej ramus, Vas Nostradamus.
      PAW

      Smazat
    4. PAW
      Pozn.: Kdyz napriklad CHARTISTE /ti pravi chartiste/ zadali pomoci pokojnych protestu vice demokracie ,dodrzovani zakonu atd. V Londyne a jinde ,ktera byla vsude vytrubovana , bez milosti je" demokrate" postrileli/. Asi takhle.
      Dolf nevylez ani nevyskocil z niceho nic , tam uz byla tradice zavedena , ktera dala Hitlerovi ty demokraticke nutne a potrebne zaklady z kterych se vyvinul az do toho nejhorsiho a
      ZA VELKE POMOCI VSECH DEMOKRATU SVETA...!!!
      Tedy navazuje vse na sebe a jiste, vas Nostradamus zadnej ramus...
      PAW

      Smazat
  2. To je sice pravda, ale platí to o všech koloniálních státech, které jsou bohužel naši spojenci. To znamená, že jsme opět na špatné straně, a tudíž v řiti.

    OdpovědětSmazat
  3. Jen jestli to spojení povoli Vladimír Vladimirovič Putin, ktery obē organizace založil a podporuje!!!

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Bože ty jsi ale BLB.

      Smazat
    2. 7:07 vypada na vyzvraceny vytvor genitalniho honolulina, tentokrat v anonymite

      Smazat
    3. „V Rusku islámský svět vždy najde spolehlivého spojence,“ uvedl ruský prezident například na konferenci Rusko-islámský svět. Konala se před necelým rokem v Kazani, metropoli Tatarstánu, největší muslimské republiky Ruské federace. Putin v tamním parlamentu pronesl řeč, v níž tvrdil že proti islámu jako náboženství Moskva nic nemá, naopak. „Rusko bylo vždy nejvíce loajální, spolehlivý a konzistentní obránce islámských zájmů. Zničením Ruska by zničili jednu z hlavních opor islámského světa,“ prohlásil Putler ... Nejde jen o slova. V centru Moskvy, kde žije podle odhadů mezi jedním až dvěma miliony muslimů, což z ní dělá po Istanbulu největší „muslimské“ město Evropy, byla před dvěma roky otevřena jedna z největších mešit světa. Při této příležitosti Vladimir Putin dokonce prohlásil svou zemi za nástupce muslimských státních útvarů, které v minulosti byly na území dnešního Ruska.
      „Právem můžeme říci, že jsme následníky nejen Sovětského svazu, carské říše, Moskevské a Kyjevské Rusi, ale i Volžského Bulharska, Zlaté hordy a kavkazských státních útvarů, vytvořených ještě současníky proroka Mohameda,“ uvedl Putin za přítomnosti tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.
      Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/v-rusku-zije-patnact-milionu-muslimu-dwz-/zahranicni.aspx?c=A170411_2318473_zahranicni_neh

      Smazat
    4. Představa, že něco získáme, když budeme každému příchozímu chtít vnutit české zvyky, je zásadně pomýlená. Ideálem však není "co nejpestřejší" multikulti společnost, ale společnost pokud možno co nejfunkčnější. Občané s různým kulturním a náboženským zázemím se musejí naučit žít spolu tak, aby nedocházelo ke zbytečným konfliktům. Ale to v současné České republice v zásadě není problém. Řeči o tom, že se muslimové nechtějí řídit českými zákony, jsou jednoduše řečeno lež. Ve skutečnosti průměrný muslim dodržuje zákony mnohem lépe než průměrný atheistický Čech. A muslimové také rozhodně nejsou těmi, kdo tu dnes šíří nenávist a vyzývá k násilí.
      Azyl a občanství nejsou a nikdy nesmí být udělovány na základě náboženské či etnické příslušnosti. Rozhodně ne v republice, kde vládnou ústava a zákon, nikoliv vůle xenofobní většiny.
      Vztah otevřenosti a bezpečnosti je však zakotven ještě i na jiné úrovni. V našem prostoru není a v dohledné době ani nebude klíčovým bezpečnostním problémem islamistický terorismus. Hlavní bezpečnostní hrozbu představuje horečně zbrojící Rusko - a Česká republika se nemůže uzavřít do svých hranic a tvářit se, že se jí regionální problém netýká. Kontrola invazního koridoru táhnoucího se středoevropskou nížinou představuje společný úkol pro polské, české i německé ozbrojené síly. Severním sousedům tuto spolupráci nemůžeme krátkozrace upírat.
      - See more at: https://blisty.cz/art/86454.html#sthash.jymU156U.dpuf

      Smazat
    5. 11:31 rád bych věděl co je na tom špatně. Mnohonárodní stát, jeho představitel, múže jednat jinak? Pro úplnost, chytráku 11:31. Ten stát, ke všemu, je federace!

      Smazat
  4. Dement z 7:07 dementem zůstane.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Kokot zostane kokotom (tento je k tomu ešte birmovaný!) celý život, lebo genetická výbava jedinca sa počas života nemení...

      Smazat
    2. 7:45 dement? Proč,vždyť článku psáno:pohlaváři v Rusku!Že vynechána čárka za slovem Rusku vás asi zmátlo. Pravda všude v ruských médiích psáno,organizace zakázané,jistěěě přece nebudou psát"Éto naše dělo".Až budete v dobrém rozmaru zkuste si zjistit něco o ISIl.To nejsou fanatici neb psychopaté,ale všichni bývalí důstojníci strany BASS absolventi výcviku SVR,GRU a KGB.To samé v zemich,kde dnes se válčí je dílo poradců z býv.SSSR a nynějšího Ruska.O dodávkách zbraní ani nemluvě.Tak se věci maji,to jen pro vaše info.

      Smazat
    3. 9:57 lepe bych to nerekl vy hurvinci
      honolulu-svetaznaly informator

      Smazat
    4. 10:20 - je to tak! ISIL je páteřní organizací baasistů nejen v Iráku, ale i v bývalé Lybii! Tam se v jejích řadách soustředí bývalí kaddáfisté všeho druhu! Ne náhodou měl ISIL vždy nejsilnější pozice v Muamarově rodišti Syrtě a v Saddámově rodišti Tikrítu! Čekistické gaunery v Kremlu neradno podcenit ...

      Smazat
    5. Z ruských zdrojů - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/2016-03-01_26_hitler-and-putin.jpg

      Smazat
    6. 11:37, 9:57, poněkud zmatené. Současně je známo, že režim Asadů byl a je režimem strany BAAS (Arabská socialistická strana obrody). Co je to to vaše BASS netuším (možná Baskové?), obávám se ovšem, že v tom celém máte trapný zmatek.

      Smazat
  5. Oni byli víceméně spojeni i dříve, viz předávání SS zbraní shozených na padácích apod. A je dobře že se spojí, aspoň nebudou moci essáci telefonovat aby se nebombardovali, že se jedná o umírněné. A vůbec škoda, že Rusové s SS obnovili tu telef.linku.

    OdpovědětSmazat
  6. Jednoznačně se ukazuje, že obě zločinecké organizace vytvořily USA, podporují je a vyzbrojují. Dále se jasně ukazuje, že Asad měl ve všem co řekl na adresu USA a banditů naprostou pravdu. Včetně toho, že žádná umírněná opozice neexistuje. Dá se snadno odvodit, jak to tedy bylo s Usámou a třemi spadlými baráky na Manhatanu. Prostě podobná zrůdná fake akce jako poslední chemický útok údajně Asadovo vojsk.

    OdpovědětSmazat
  7. Podívejme se na to, kdo všechno se raduje z Trumpova útoku na Sýrii! Hillary Clintonová, Nancy Pelosi, Chuck Schumer, Angela Merkelová, Teresa Mayová, John McCain, Lindsey Graham, většina demokratů, levicová média, ti, kteří nikdy nestáli za Trumpem, a Islámský stát. To jsou ti samí lidé, kteří stvořili Islámský stát a al-Káidu. Lidé, kteří Islámský stát a al-Káidu financovali, podporovali je zbraněmi a stvořili katastrofu s názvem arabské jaro. Cílem bylo svrhnout sekulární režimy, aby se k moci dostali islámští teroristé.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Cílem bylo svrhnout sekulární režimy, zadlužit rozvrácený stát a do poslední mrtě ho vysát. Teď jsme vysáváni my - 2% hdp pro emerické nato.

      Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.