Reklama

pátek 7. dubna 2017

Důležité: V DLR probíhá největší mobilizace v historii


7. 4. 2017     zdroj
Největší mobilizace v historii DLR byla zahájena 6. dubna na polygonu nedaleko města Šachťorsk. Na polygon přijel hlava Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko a ministr obrany DLR Vladimír Kononov.


"Již třetí rok je v naší zemi válka, třetí rok se nepřítel snaží nás zničit, naše děti a rodiče. Každý den ukrajinská média říkají, jak nás má ukrajinská armáda zabíjet. Jsem hrdý na to, že jsem se narodil na Donbasu. Jsem hrdý na vás. Společně vyhrajeme. Nepřítel bude poražen", prohlásil vůdce DLR Zacharčenko.

"Zvláštní pozornost Ozbrojených sil DLR je věnována mobilizaci záložníků republiky na polygonu poblíž Šachťorsku", zdůraznil zástupce velitele operačního velení DLR Eduard Basurin.

Celkový počet záložníků činil více než 27 tisíc osob.

Podle Eduarda Basurina je hlavním cílem propracování sladěnosti činnosti mobilizačních rezerv v případě rozsáhlého zostření situace na Donbasu.

Mezi záložníky jsou zástupci ministerstev a rezortů, studenti, pracovníky podniků ze všech měst a okresů v zemi.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

37 komentářů :

 1. Správně!Hoši bojují za přežití a tento fakt jim dává obrovskou sílu. Naposledy, kdy chocholové prohrávali, vehementně požadovali příměří. Škoda, dnes by mohl být Kyjev od těch šmejdů očištěn. Soudruzi pindosi by zavřeli tlamu a byl na Ukrajině mír.

  OdpovědětSmazat
 2. dobře dělá DLR nebudou čekat na usa úder

  OdpovědětSmazat
 3. Nevím úplně proč, reálně bych asi neměl mít s Donbasem moc společného, žiju si tady ve středoevropském smrádku a teplíčku.

  Přesto ale mám za Vás pocit hedosti, milí Donbasané, protože bojujete i za nás, i za Rusko, a vlastně i za Ukrajinu, protože Váš hrdinný a trpělivý odpor poškozuje tamní fašistickou juntu.

  Držím Vám a Vašim rodinám palce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No,podle toho,co se okolo poslední dobou děje,budeš muset uchopit a pevně držet i něco jiného,než jen "palce"...bude potřeba už konečně (jak velí stará tradice) uchopil pevně vídle a cepy a taky "kosy"(pokud tu v zemi vůbec ještě nějaké zbyly) a pořádně se s nimi začít ohánět.

   Smazat
 4. Jestliže o druhé světové říkali, že byla pokračováním té první, pak tato, do které Západ tlačí ukro-nácky, bude pokračováním Vlastenecké. Doufám, že skončí vítězstvím, těch utlačovaných ..
  Nacismus nesmí v žádné podobě projít!

  OdpovědětSmazat
 5. A teď mi ruští užiteční idioti vysvětlete, jak je možné, že třeba v Charkově, kde z 1.5 milionu obyvatel žije 0.5 milionu Rusů je absolutní klid a mír a jsou tam všichni šťastní, že se tam nedostali a nezačali tam rozpoutávat válku diverzanti vyslaní z Moskvy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:21
   Ty neužitečnej vohone,stále stejný pindy dokola....to ti mámatáta JandoPutna nemůže vyblejt něco normálního???Zřejmě jsou to stejný ussacký sračekometi jako ty,Chujmere debiloviči!!!:-)

   Smazat
  2. pro :
   odpověď je jednoduchá: je to proto, že tam noha ruského vojáka "osvoboditele" nakonec naštěstí nedošla ! Proto je tam klid a žádní separatisté a jiní bandité a teroristé nemají šanci.

   Smazat
  3. jakou rychlostí si jel předtím než ses uhodil do té řepy?
   lada

   Smazat
  4. Nemyslím si o sobě, že bych byl ruský užitečný idiot, přesto Vám odpovím, za sebe.
   Jsem přesvědčen, že bez mnohostranné ruské pomoci by odpor na Donbase neměl šanci.

   Každý takový odpor, aby byl úspěšný, musí mít 2 zákládní stránky splněny: • zdrojové dodávky (vojenské i civilní); • podporu obyvatelstva.

   Ukrajinská junta sice ztrácí podporu svého obyvatelstva, ale jak sám naznačujete, ti nemůžou doufat v ničí pomoc. Taže jsou v háji a idioti jako vy se můžou chechtat od rána do večera.

   PS: to, že tam prý jsou šťastni, vám nabulíkoval kdo, Petra Procházková?

   Smazat
  5. 12:44
   Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, debile. jakto, že je Charkově (a jinde mimo dosah diverzantů) klid a mír, jak to, že v Charkově ukrajinští "nacisti" už dávno nepovraždili 1/2 milionu Rusů???
   Zvládne tvá dutá makovice tuto otázku zpracovat?

   Smazat
  6. Odpověď je jednoduchá, je to stejné jako u nás za Protektorátu - absolutní klid a mír a všichni Češi byli šťastni...

   Smazat
  7. 13:01

   Samozřejmě že by odpor na Donbasu zprvu bez ruských diverzantů vyslaných Moskvou a později přímým zapojením ruské techniky a vojáků neměl žádnou šanci. A vše by skončilo během pár dnů s obětmi v řádech jednotek.

   http://echo24.cz/a/wJEEE/strelkov-valku-na-ukrajine-jsem-rozpoutal-ja

   Tak se tam válčí už 3 roky, počet obětí dávno přesáhl 10.000 a zmrzačených jsou desetitisíce.

   A idioti jako ty nadšeně tleskají "hrdinným obráncům" kteří kdyby mohli tak svou blbost k níž se nechali zmanipulovat Moskvou před 3 lety vrátí zpět.

   Ale ty jsi vůbec neodpověděl na otázku. Jak to, že je v Charkově a jinde klid a mír a jak to, že tam nacisti nevraždí Rusy po stovkách tisíc?

   Smazat
  8. Že jsi mne povýšil, tak ti děkuji.To víš ja na západ nejezím, jak mohu vědět jak je v Charkově.Ty děláš tu špionáž tak to musíš vědět.Tak dík za informace.
   lada

   Smazat
  9. To jsou přesně ty kolaborantské úvahy, které někteří lidé u nás dnes preferují nebo mnozí berou jako nutné zlo.
   Netýká se to jen tohoto "vzdáleného" případu na Donbase, ale stejně je to i ve vztahu nás k Německu a Bruselu.

   "Však ono to vždycky nějak dopadne, když nebudeme vystrkovat hlavy."

   Naši předkové se musí v hrobě obracet.

   Smazat
  10. Naši předkové se asi skutečně v hrobě obracejí když jejich synové, po jejich zkušenostech se Sudeťáky podporovanými z Německa, fandí jakýmsi Novorusům podporovaným z Ruska.

   Smazat
  11. 13,20
   Ty nesvéprávnej dementí omyle přírody a milovníku ussackejch agresorů,až ti do palice JandoPutna zas vpraví semeno poznání,tak nás tady těma jejich hovadinama už neobtěžuj.....havlomamrde!!!!:-D

   Smazat
  12. 13:41 Právě kvůli zkušenosti se Sudeťáky nemůžeme stát na straně té části země, kde vládnou náckové, podporovaní dnešní EU Říší. To tzv. Novorusko se na rozdíl od nás dokázalo postavit tomu, aby se z něj stal Protektorát. A zase na rozdíl od nás mají štěstí, že na ně spojenec nehodil bobek, jako na nás Francie a Británie. Ty jsou s našimi kolaboranty, stejně jako tenkrát, na straně nácků.

   Smazat
  13. On právě v Charkově klid není , demonstrance jsou tam běžné , stačí sledovat tisk !

   Smazat
  14. Charkov, stejně jako Oděsa jsou ruská města terorizovaná banderovskou svoločí. Místní kolaborant a kavárenský nácek nás jen utvrzuje v tom, že budeme účtovat i doma. Leo

   Smazat
  15. Šľachtic de Bill - no preto, že tam hneď po demonštráciách pozatýkali vyše dvetisíc ľudí- hlavných organizátorov! To si lenivý, či hlúpy to zistiť? Zastrašili ich! Ale partizáni dávajú o sebe vedieť! Len tebe to do schránky nehádžu!

   Smazat
  16. 12:21 Dle těch tvých žvástů musí už být Moskva vylidněná protože všichni její obyvatelé dle tvé hloupé hlavy již provádějí všude po celém světě diverze. Dej si obklad na svoji bolavou hlavu a urychleně navštiv psychiatrii.

   Smazat
  17. V Charkově už několik let operuje partyzánská skupina, blbe. Kromě jiného tedy. To je neuvěřitelné, jek nějaký idiot, který vůbec nesleduje dění a neví nic o výbuších, o lidech, kteří jsou nácky mučeni v utajených kriminálech, o tom, že jakákoliv sympatie k Donbasu nebo k Rusku je na Ukrajině tvrdě trestána kriminálem podle nových zákonů, tady blije takové kraviny a ještě se svojí blbostí chlubí. Asi nějaký produkt moderního školství, které takovéhle líné a arogantní blby produkuje.

   Smazat
  18. Anonym 12:21
   Odpověděl sis sám tvůj mozek stejně více nepobere, jinak je spousta​ článků o této problematice, ale na ČT 24 pravdu nehledej.

   Smazat
 6. pro trolla 12.21..podívej se na film Volyň, možná zjistíš, co jsi za pitomce, anebo jsi ještě blbější a nedojde ti to nikdy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má Volyň společného s Charkovem a co mají události 3/4 století staré společného s dneškem? Jsi debil?

   Smazat
  2. 1. debil je ten kdo se nechce poučit z historie, jakkoliv staré;
   2. ještě větší debil je ten, kdo hledá poučení z historie jedině v amerických filmech.

   Smazat
  3. 13:36
   A jak se Vláďo poučíš třeba z tohohle? Co to pro tebe znamená? Co to říká o dnešních Češích?
   Nebo se poučuješ jen z toho co se ti zrovna hodí?

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Masakry_N%C4%9Bmc%C5%AF_na_ja%C5%99e_a_v_l%C3%A9t%C4%9B_1945

   Smazat
  4. Ano, snést vyvraždění 360 tisíc českých lidí a neoplácet stejným způsobem určitě bylo hodně obtížné

   Smazat
 7. Lidi diskutujte k článku a nechte tupý troly ať si žvaněj co chtěj, beztak to dělají jen aby prudili a kazili diskusi. NEKRMTE TROLY!

  OdpovědětSmazat
 8. U nás byla taky mobilizace , ale naši politici a dědové se posraly . Závidím Srbum , Rusum ,Polákum jejich dějiny . My se od Bílé Hory jen plácáme v hospodách a na netu . Vydržte maladci . USA vrazy světa . Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Místo závidění někomu by jsi se měl naučit mateřský jazyk, debile.

   Smazat
  2. Můj mateřský jazyk není čeština . Miláčku

   Smazat
 9. Rusko jedná s mezinárodními aerolinkami, jestli může opět proplout parní křižník Kuznětsov Lamanšským průlivem. Kouř z kotlů totiž při nedávném přejezdu zadýmil oblohu na několik hodin a způsobil velké problémy letounům mířícím přes Atlantik. Rusko tak dává najevo, že by rádo poslalo postupně všechny tři své lodě (parník Kuznětsov, opravárenská loď Kuzmič a loď s náhradními díly Urvikost) do Středozemního moře, kvůli eskalaci svých neúspěchů v Sýrii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:24 Pěkné. Dejte ještě tu o Budulínkovi, prosím.

   Smazat
  2. 14.24 Nespletl jste si Sýrii s Mosulem?

   Smazat
 10. Porosenka musi aj porazit od zlosti...on si vyhlasil mobilizaciu a viac ich utieklo a skryvalo sa ako by malo nastupit...a tu ajhla :)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.