Reklama

.

.

středa 5. dubna 2017

Fox News: Exporadkyně Obamy vyvolává větší strach, než Rusko!

5. 4. 2017  PrvníZprávy

Média a politici vyvolávají znepokojení nad údajným „vměšování“ Moskvy do amerických voleb, ale informace o slídění Obamovy administrativy ohledně Trumpova týmu z nějakého důvodu nikoho nešokují.


Překvapený redaktor Fox News Tucker Carlson konstatuje, že podle současných zákonů nikdo v Americe není chráněn před politicky motivovanou špionáží tuzemskými orgány.

Řadu měsíců „nejlepší z nejlepších“ z našich médiích a státního aparátu nás přesvědčují bát se Ruska. Kreml „naboural naše volby“ a předpokládalo se, že to musí rozrušit a vystrašit. No, Rusko je špatné. Ale teď jsme se naučili něco horšího. Naše vlastní vláda pošlapává občanské svobody Američanů – a to tak, jak to bylo nemožné ani si představit jen před deseti lety! Ale jak vidno, prakticky nikdo v oficiálním Washingtonu nevypadá zvláště rozrušený. A už vůbec ne šokován, pobouřeně uvedl Carlson.

Přemýšlejte o tom, co jsme se dozvěděli o poradkyni národní bezpečnosti Baracka Obamy Suzan Riceové, doporučil novinář. „Riceová se před pár týdny objevila v televizi a lhala, řka: PBS 'nic neví' o podloudném shromažďování zpravodajských informací o Donaldu Trumpovi a jeho spolupracovnících. Jak se ukázalo, Rice toho věděla hodně!“ zdůraznil.

Nyní víme, že se podílela na sledování volebních zaměstnanců a Trumpova přechodného týmu,“ uvedl. Ohromující je podle redaktora množství kontaktů, které sledovala ona a Obamova administrativa, a které nemají nic společného s vyšetřováním ve vztahu k Rusku. Jak si pamatujeme, šetření k dnešnímu dni je pouze záminkou pro slídění," poznamenal Carlson.

„Takže co přesně dělali Obamovi lidé, když špehovali Trumpvy lid? Mimochodem, skončeme s hloupými eufemismy. Špehování rozhovorů svých politických odpůrců, a pak dělat opatření na ochranu své identity - to není vedlejší sběr dat, to není čestné chování. To je špionáž!“ rozčíleně poukazuje redaktor Fox News.

Nyní je nám řečeno, že chování Riceové nemusí být nezákonné, a předchozí sledování rovněž. Americký zákon dává zpravodajským službám obrovskou svobodu jednání ohledně sledování Američanů, stejně jako dává velkou svobodu úředníkům v Bílém domě, kteří vyjádřili potřebu seznámit se s těmito informacemi a přenášet je do dalších vládních agentur, poznamenal.

„Mohlo by se zdát, že jsou všichni v pohodě. Ale ve skutečnosti ne. Protože to znamená, že naše současné zákony neumožňují občanům USA žádnou vážnou ochranu před politicky motivovanou špionáží ze strany své vlastní vlády. A co je horší, je to, že se to děje. Právě stalo. To je naprosto skandální!“ uzavřel Tucker Carlson.
 

Související: Trump obvinil Obamu a jeho tým z organizace úniků médiím!

(kou, prvnizpravy.cz, youtube.com, foto: print screen fox news)

6 komentářů :

 1. Nech cela Amerika ide do maxe-pikce !! Ako si volby spravili,to je vec tiez ovcanov USA!

  OdpovědětVymazat
 2. jo v usa zamítly právo šaría dát mimo zákon tak jse ho kobliháři naučte

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty už ho umíš - nepovedená, připálená, zkyslá a nestravitelná kobliho? Jsi s tím hodně moc trapnej - jsi si toho vědom?

   Vymazat
  2. 14:21 co je globální slouho slouhu to jsou jen fakta

   Vymazat
 3. Každá země má svoje specifika.USA,které chtějí
  ovládat svět,nejsou schopné ochránit svoje volby
  před zaostalými mužiky,jak jsou Rusové našimi
  znalci z ČT a jejich nohsledy nazýváni.Nemohou
  tedy vládnout světu,když nejsou ochránit sebe.
  Nebo se jedná skutečně o idiocii,která ovládla
  USA?Já bych vsadil na to druhé.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 4. Trump bojuje za USA, Cesko to vzdalo

  OdpovědětVymazat