Reklama

středa 5. dubna 2017

Fox News: Exporadkyně Obamy vyvolává větší strach, než Rusko!

5. 4. 2017  PrvníZprávy

Média a politici vyvolávají znepokojení nad údajným „vměšování“ Moskvy do amerických voleb, ale informace o slídění Obamovy administrativy ohledně Trumpova týmu z nějakého důvodu nikoho nešokují.


Překvapený redaktor Fox News Tucker Carlson konstatuje, že podle současných zákonů nikdo v Americe není chráněn před politicky motivovanou špionáží tuzemskými orgány.

Řadu měsíců „nejlepší z nejlepších“ z našich médiích a státního aparátu nás přesvědčují bát se Ruska. Kreml „naboural naše volby“ a předpokládalo se, že to musí rozrušit a vystrašit. No, Rusko je špatné. Ale teď jsme se naučili něco horšího. Naše vlastní vláda pošlapává občanské svobody Američanů – a to tak, jak to bylo nemožné ani si představit jen před deseti lety! Ale jak vidno, prakticky nikdo v oficiálním Washingtonu nevypadá zvláště rozrušený. A už vůbec ne šokován, pobouřeně uvedl Carlson.

Přemýšlejte o tom, co jsme se dozvěděli o poradkyni národní bezpečnosti Baracka Obamy Suzan Riceové, doporučil novinář. „Riceová se před pár týdny objevila v televizi a lhala, řka: PBS 'nic neví' o podloudném shromažďování zpravodajských informací o Donaldu Trumpovi a jeho spolupracovnících. Jak se ukázalo, Rice toho věděla hodně!“ zdůraznil.

Nyní víme, že se podílela na sledování volebních zaměstnanců a Trumpova přechodného týmu,“ uvedl. Ohromující je podle redaktora množství kontaktů, které sledovala ona a Obamova administrativa, a které nemají nic společného s vyšetřováním ve vztahu k Rusku. Jak si pamatujeme, šetření k dnešnímu dni je pouze záminkou pro slídění," poznamenal Carlson.

„Takže co přesně dělali Obamovi lidé, když špehovali Trumpvy lid? Mimochodem, skončeme s hloupými eufemismy. Špehování rozhovorů svých politických odpůrců, a pak dělat opatření na ochranu své identity - to není vedlejší sběr dat, to není čestné chování. To je špionáž!“ rozčíleně poukazuje redaktor Fox News.

Nyní je nám řečeno, že chování Riceové nemusí být nezákonné, a předchozí sledování rovněž. Americký zákon dává zpravodajským službám obrovskou svobodu jednání ohledně sledování Američanů, stejně jako dává velkou svobodu úředníkům v Bílém domě, kteří vyjádřili potřebu seznámit se s těmito informacemi a přenášet je do dalších vládních agentur, poznamenal.

„Mohlo by se zdát, že jsou všichni v pohodě. Ale ve skutečnosti ne. Protože to znamená, že naše současné zákony neumožňují občanům USA žádnou vážnou ochranu před politicky motivovanou špionáží ze strany své vlastní vlády. A co je horší, je to, že se to děje. Právě stalo. To je naprosto skandální!“ uzavřel Tucker Carlson.
 

Související: Trump obvinil Obamu a jeho tým z organizace úniků médiím!

(kou, prvnizpravy.cz, youtube.com, foto: print screen fox news)

6 komentářů :

 1. Nech cela Amerika ide do maxe-pikce !! Ako si volby spravili,to je vec tiez ovcanov USA!

  OdpovědětSmazat
 2. jo v usa zamítly právo šaría dát mimo zákon tak jse ho kobliháři naučte

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty už ho umíš - nepovedená, připálená, zkyslá a nestravitelná kobliho? Jsi s tím hodně moc trapnej - jsi si toho vědom?

   Smazat
  2. 14:21 co je globální slouho slouhu to jsou jen fakta

   Smazat
 3. Každá země má svoje specifika.USA,které chtějí
  ovládat svět,nejsou schopné ochránit svoje volby
  před zaostalými mužiky,jak jsou Rusové našimi
  znalci z ČT a jejich nohsledy nazýváni.Nemohou
  tedy vládnout světu,když nejsou ochránit sebe.
  Nebo se jedná skutečně o idiocii,která ovládla
  USA?Já bych vsadil na to druhé.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 4. Trump bojuje za USA, Cesko to vzdalo

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.