Reklama

sobota 22. dubna 2017

Fox: To není vaše věc, říká Moskva o pohybu armády k hranicím s KLDR

22. 4. 2017   První zprávy
Napětí na Korejském poloostrově nabírá na obrátkách a americká média nezvózně zajímá, zda a proč se k hranicím KLRD přesunují armády Číny a v daném případě Ruska.
Z Moskvy přicházejí protichůdné zprávy o tom, zda Rusko posiluje hranici se Severní Koreou, uvedly zprávy televize Fox News.


Na jedné straně jsou zprávy z armády, aby všechny pohyby se uskutečňují podle plánu. Na druhé straně tiskový mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov nepopřel fakt pohybu ruských vojsk, a pouze uvedl, že se jedná o interní záležitost Ruska.

Z Moskvy přicházejí protichůdné zprávy o tom, zda Rusko posiluje svoji obranyschopnost na hranici se Severní Koreou, či nikoli. Mezitím se Fox News dozvěděl, že ruské bombardéry nebo průzkumné letouny již čtvrtou noc po sobě létají u pobřeží Aljašky.

Začněme se Severní Koreou. Video přesunu ruské vojenské techniky koluje na sociálních sítích. Kromě toho se objevily zprávy, že Rusko přemístilo vojáky na posílení hranic se Severní Koreou, ale AP cituje jednoho úředník ruského ministerstva obrany, který řekl, že všechny pohyby byly naplánovány předem.

Ruský expert: USA mohou zaútočit na KLDR okamžitě 700 Tomahawky!

Ruská tisková agentura citovala oficiálního zástupce místního vojenského okruhu, že vojenská technika se vrací do cvičiště a na další místa. Nicméně mluvčí Kreml sice nepopřel pohyb vojsk na hranici se Severní Koreou. Zde je to, co řekl při této příležitosti.

Dmitrij Peskov, mluvčí ruského prezidenta: „Otázky dislokace vojsk uvnitř země nejsou určeny pro veřejnost. Každá země, při zajištění vlastní bezpečnosti, reaguje na změny v mezinárodní situaci.“
Jinými slovy – to není vaše věc!
  Více na PZ

41 komentářů :

 1. chtějí to vidět na vlastní oči z vlastního území

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V závětří, v bezpečí s hamburgrem v otylých rukou, s radostí z toho, jak se jim dílo daří a všichni lokajové správně fungují.

   Smazat
  2. CIA zlikvidovala Trumpa a nahradila ho dvojníkem!

   Smazat
  3. 22.32-vypadá to tak, z předvolebních slibů nezbylo vůbec nic, vše je obráceně, Trump je pod vlivem rodiny a neoconů.Válčí a bude válčit, dokud USA nebudou uzemněny.

   Smazat
  4. Pořád stejně blbí. Už dávno měli v té Korei bejt stejně jako Amíci v té jižní....

   Smazat
  5. Re (21:43):
   Vidět, to je ale pouze částečná odpověď! Pro nezvané návštěvníky je nutno připravit i nezvané uvítání. Aby všech 700 křižujících "navštívenek", které přeletí korejské hranice bez pozvání, bylo sneseno k zemi. Nebo - lépe - ještě do moře, odkud je snad ti US huni chtějí vypouštět. A jistě přitom nezapomenou zdůraznit, že humanitárně ...

   Smazat
  6. Každý Americký prezident má svoju vojnu, ani teraz to nebude inak

   Smazat
  7. PAW
   22.09--- Tak to uz Putin a Rusko nemuzou ustat. netanjahu zabiji v Syrii aby stah Usaky do valky s Ruskem ....
   Dozvedel jsem se ,ze po utoku budu bud zabitej a nebo budu svetelkovat jako bludicka v mocale asi jeste nejakou chvili po umrti. Jsou do zde namireny vsechny mozny utocny bomby mozna i ty zazracny torpeda..
   Co asi jinyho Rusum zbejva nez si pohlidat cast Ruska v NEBEZPECI NAPADENI !!
   A zase jsou spatny,ze to nereknou do vsech Podrobnosti!! Ale usaci jeste delaji cviceni v EU a pobaltskych statech. To je nepretrzitych cviceni fasistu od konce valky asi milion...
   Vodprejskly Usaci s lodickami daleko , kdyz ten Cong rekl , ze se bude potapet..
   A Tomahawk , kdyz nejakej zbyl asi nedoleti...ZASE.
   A Cong potom povstane z mrtvych...Nezabit a nezraneneJ TOMAHO..EM.

   Smazat
 2. Otázkov je zda Trump je ještě vrchní velitel aneb není,tolik nadejí se do něho vkládalo.Kolik je minut před dvanástov na hodinách armagedonu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. CIA zlikvidovala Trumpa a nahradila ho dvojníkem!

   Smazat
  2. Trump není vrchní velitel nýbrž obecní blb...

   Smazat
  3. Ussa vladne otodoxni zid Kushner
   "Jared has been pegged as the ‘shadow secretary of state,'" said the White House official. "But in a way he's kind of also the shadow national security adviser and secretary of defense."

   Smazat
  4. 22.53-Trump jako Pepek Vyskoč alias Josef Vyskočil, chytrá hlava, vachmajstr Kushner."Podívají se, závodčí Trump, východní hranici s Ruskem mají obklíčenou po celé línii, od Pobaltí až po Černé móře.Nyní jest žádoucí obkličování Ruska a jejich špiónů z jihu.Cestou se zastavěj v Kóreji, zatknou toho špióna Kima a přivedou sem.A pošlete naši bábu, ať udělají mísu hamburgerů a přinesou čaj s Rumem, víc rumu"!

   Smazat
  5. PAW
   Furt mi TRUMPON nekoho pripominal, ale ted je to jasny , dekan...A mel by bejt pochvalenej jak krasne Meci a mecel..

   Smazat
  6. PAW
   Jo , v KOREJI rakety se valeji a prvni na rade je kupodivu verny USA spojene Jizni Korea. Maj to sichr potvrzeny od CONGA.
   Aspon to rika. A sou nejbliz.

   Smazat
 3. je to věc jen Ruska jestli ty hajzlové usa zaútočí tak se budou divit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že tady není nikdo, kdo by chtěl konflikt. Ale na druhé straně, už bylo dost těch napadání jiných suverénních států, těmi bandity s USA. Mám za to, že by bylo asi velmi užitečné, kdyby dostali opravdu pořádné po těch vyžhraných tlamách od hamburgerů, tak aby si už konečně uvědomili, že nejsou žádným hegemonem na této planetě. Ale jen sprostým agresorem, který napadá ostatní státy, jak se mu zachce. Omlouvajíto svými zájmy a pod. Ostatní státy nemají své zájmy? Převážná většina států se chová pokud možno v politické ( lajně). Jak je u služných národů zvykem. Tato banda si vychovala pár zelených zabedněnců, rozdala jm generálské hodnsti a tito poskoci společně se Sorosem likvidují svět.

   Smazat
 4. USA neskutečně řádí ve světě a šíří své globalizační teze ohněm a mečem.Nyní je potřeba rozvrátit Asii.Kdo se nepodvolí americkým zájmům, bude rozvrácen a zničen!Zničení severu Afriky a Blízkého východu jim nestačí.Na Evropě jim pranic nezáleží.Oslabená Evropa emigrantskou vlnou tsunami, jde do karet i v případě konfliktu USA+lokajové z NATO s Ruskem.USA by za použití evropských zdrojů pro konvenční napadení Ruska, neskutečně zbohatly.Risk je zisk!Drang nach Osten!Zisk na prvním místě!America first!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesmyslné řeči.

   Smazat
  2. 22.13-kdo zapříčinil nehorázný nepořádek, nestabilitu s podporou terorismu ve světě, s bonusem pro Evropu, migrantskou vlnou slimáků a primátů?Je to USA a "obranné" NATO!

   Smazat
  3. 22:13 to je bohužel co píší 22:06 22:25 pravda

   Smazat
 5. Článek je starý, ale toto info, je součástí hry. Situace se změnila, USA lodě plují pryč. Je to trapas, další krůček ke snížení moci USA. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sám jsi trapas, soudruhu.

   http://zpravy.idnes.cz/letadlova-lod-carl-vinson-korea-kldr-mike-pence-fl4-/zahranicni.aspx?c=A170422_071922_zahranicni_jkk

   Smazat
  2. 22.16-lodě USSA obrátily směr a plují k Severní Koreji, zpráva z dnešního dne!!!

   Smazat
  3. USS Karl Vinson obrátil a pluje do Japonského moře, podle Pence se mír na korejském poloostrově dá nastolit jedině silou, dobro došli.

   Smazat
  4. Anonymní22. dubna 2017 22:25
   Když se Vám nelíbí trapas, co třebas „vrtěti psem“, po trapném syrském 59-ti raketovém útoku? P.K.

   Smazat
  5. JEŠTĚ
   vám nedošlo, "analytici" ,že jediným účelem harašení kolem KLDR, je ODVRÁTIT pozornost od
   debaklu útoku zločinců USA na Sýrii ?

   Zločinná zahraniční politika USA je životně závislá na tom, aby válka v Sýrii a vůbec všechny konflikty, které s pomocí CIA rozpoutala,
   trvaly CO NEJDÉLE,
   neboť jen z válek,převratů a revolucí, je ta verbež živa.
   A to už více, než 100 let... takže jim to zachutnalo a je přece hloupost, místo zbraní vyrábět třeba kombajny, když jde o tak výnosný kšeft.

   Smazat
  6. PAW
   Nemuze nam dojit vsechno. Jsme jenom analytici Paralyticky. A trochu uz i GALAKTICKY.
   Zalezi na tom co na nas VYBOUCHNOU.
   Pak se bude vedet i jak daleko doletime.
   Na Dalnej Vychod.
   Pozornost se odvraci a lidi zvraci , od vice veci myslim...A mam nadeji...
   PAW

   Smazat
 6. Čína má jedinečnou šanci ukázat jak je silná v mezinárodní politice, že ji berou vážně aspoň sousedé a jaký má v regionu vliv tím, že přesvědčí toho psychopata Kimčonga aby těch blbostí s jadernými bombami a vývojem jejich nosičů nechal.

  OdpovědětSmazat
 7. No jo no, ono se to Rusku hodilo. P/roč si něco nalhávat. Při takových přesunech se leccos zamaskuje, Japonce přejde chuť na Kurily, vojska tam zůstanou a pod kontrolou je další pořádný kus území s US posádkami a hen pánbůh ví, co na ně bude zpoza humen mířit. Tak to se usíci řádně střelili do hnátu.

  OdpovědětSmazat
 8. Pravdou je,že to,co si dělám doma,je moje věc
  a druhým do toho nic není.USA se rozmisťují
  v cizích zemích a ani se nenamáhají zastírat
  své cíle.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USSA, světový terorista N.1, šíří pravdu a lásku humanitárním bombardováním s potoky krve a rozvratem nepohodlných zemí.

   Smazat
 9. Rusové si můžou na svém území dělat, co chtějí.
  Je to stejné, jako když posílili své jednotky v Pobaltí proti NATO.
  Otázka je, co je domluvené mezi Ruskem, USA a Čínou, ohledně KLDR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A on někdo snad říká, že nemůžou?

   Smazat
 10. Všechny Trumpa pohyby jsou zoufalé. Snad si nakonec uvědomuje, že nasliboval neuskutečnitelné. Navíc mu obě sněmovny podrážejí nohy. Prostě STŘEČKUJE.

  OdpovědětSmazat
 11. Ruská armáda manévruje na svém území a hned je o čem psát.
  To že Americká armáda zaujala bojové postavení v Pacifiku nikoho nevzrušuje :)))*

  OdpovědětSmazat
 12. Ruské letadla u Aljašky?....západ furt mluví o njaké anexi,tak jim chce ukázat jak vypadá anexe-Aljašky....Aljaška je po víc než 100 létech stále ruská,amíci ji získali podvodem a dodnes nezaplatili!!!!!!.....konečně zase budou dobrými sousedy s Ruskem a mohou se rozvíjet ty nejpřátelštější vztahy dobrých sousedů.....zde platí to svaté lidovecké,navíc pravdivé a skutečné,né už před tím ukradené....co bylo ukradené,musí být vrácené.......nebo už zase néééééééééméééééébééééNemec??????????

  OdpovědětSmazat
 13. Ono je to asi trochu jinak,prvotní záměr je útok na Rusko,tak to zkouší ze všech stran.V Evropě je už navíc rozmístěno několik tisíc vojáků USA,ještě to doplní do Maďarska.Ukrajina se posiluje zbraněmi,mužstvo musí nahradit muslimáky.Takže z východu to zkouší přes Koreji,ano jak někdo píše,bude záležet,jestli si Čína nechá šlapat po zádech Usáka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...uvidíme,
   strategicky mají v zádech Austrálii a Polynésii.
   Pevný stisk Doníka s Čínským presidentem jako by bylo gesto že vyměnil pár opeřenců za pandy*

   Smazat
  2. Rusko drží Koreu ze severu,
   Čína západu, Japonsko je zřejmě žolík Ameriky.
   Je neděle a katoličtí generálové jistě dostali pomazání.
   Zítra je 24..2+4 a máme tady první šestku.
   Šestý den v plné bojové pohotovosti a v šest ráno by byla šestka třetí 666
   Oblíbené číslo Vatikánu*

   Smazat
 14. Letadla RF u pobřeží Aljašky: To Putin přemýšlí, zda se Rusku vyplatí koupit zpět od USA Aljašku za cenu, za kterou ji Rusko prodalo: "za bochník chleba".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.