Reklama

.

.

pátek 14. dubna 2017

Hlavně se nevměšovat... Amerika připravuje fond na podporu ruské opozice

14. 4. 2017, Americký Kongres je připraven projednat nový zákon o vytvoření zvláštního fondu, jehož úkolem bude podporovat nesystémovou (!) ruskou opozici, včetně podpory médií. Rozpočet - sto milionů dolarů. 


Zdroj: Rossija24Přinášíme krátkou zprávu z ruské státní TV o tom, že americká CNN odvysílala další "důkaz", že za chemický útok může syrská armáda. Tajné služby USA o tom dokonce věděly předem!

Dál pak zpráva vysvětluje, jaký zákon se připravuje v USA pro další export jejich dokonalé demokracie. Že by mohlo jít o vměšování do vnitřních záležitostí jiného suverénního státu - to by si mohl myslet snad jen úplný blb. A kdoví, možná ukápne nějaký dolárek i pro naše trolly, neziskovky či slovutný Chovancův útvar pro boj s proruskou propagandou.

Ještě si tak říkám, jak je bezvadné rozumět dokonale anglicky a rusky, sledovat televizi tam i tam a dělat si vlastní obrázek. V Rusku teď běží každý všední den velmi dobrý diskusní pořad "60 minut", diskutující (vždy 6 - 10 hostů a 2 moderátoři) jsou z Ruska (provládní, opoziční, "liberálové"), z Ukrajiny, Německa, Polska, USA, Velké Británie, Izraele..., přes telemosty vstupují odborníci z dalších zemí. Každý den se projednává jiné, převážně nejžhavější téma. Kdyby to ČT myslela s vyvážeností vysílání vážně, možná by stačilo jen přebírat a tlumočit tento jediný pořad. Hned bych jim tu snahu o vyváženost věřil.

Překlad a titulky pro Novou republiku: Ďouba

Rozšiřující učivo pro zvídavé:
-pro ukázku přikládám odkaz na dnešní pořad "60 minut", nemá české titulky, ale jako ukázka, jak takový pořad vypadá, to poslouží. Dnešní téma bylo "Zkouška nebo provokace - "matka všech bomb" (+ problematika USA - KLDR...)23 komentářů :

 1. Zajímavé je, že humbuk s volbami ovlivněný Ruskem přetřásají při každé příležitosti, montovat se do vnitřních záležitostí cizích zemí, potažmo hlavně Ruska však je však nutno finančně podpořit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TRUSTED LENDER (LEXIELOANCOMPANY@YAHOO.COM)
   Jmenuji se Michael Lee občan Illinois, USA. Byl jsem scammed o 7 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem těžce vydělávat peníze a to bylo celkem 23930USD. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu se slzami na oka jsem narazil na svědectví člověka, který byl také scammed a nakonec dostal vázána na důvěryhodně úvěr společnost s názvem Martinez Lexie úvěr společnosti, kde se konečně dostal půjčku, a tak jsem se rozhodl Obraťte se na stejný úvěr společnost a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed o 7 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic jiného, ​​než na kurz mi víc bolesti. Vysvětluji firmy poštou a vše, co mi řekl, bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj půjčku v jejich společnosti a také jsem udělal správnou volbu kontaktování. naplněn jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mně a mému největšímu překvapení byl můj úvěr poskytnutý na mě bez dalšího odkladu a tady jsem dnes šťastná, protože Martinez Lexie Loan Company mi dal důvod žít, tak i učinil slib mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Jste povinni spojit se GODSENT věřitel pomocí emailu: Lexieloancompany@yahoo.com nebo textovou +18168926958

   Vymazat
 2. Tak mi kamarád doporučil dnešní pořad na aeronetu...kde koktají dva koktové VK...po cca hodině jsem to vzdal...monotonní kecy , které může sledovat jenom člověk co to pije ředěný ....jenom ivanka, doníček atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu od té doby co ten svůj plátek přestěhoval z Holandska do USA tak to jde s kopce. Tomu kladenskýmu vk čouhají z jeho zadku jenom polobotky...prostě monotonní hlasy, kterým by mohli mučit zajatce na Guantanámu...

   Vymazat
  2. 20;40 pozor placeny agent chovancova ustavu

   Vymazat
 3. Normálnímu,slušnému člověku nejde na rozum,jak jsou ti Američané slovutně hloupí,negramotní,agresivní a lživí!Pro ně nic neplatí,žádné zákony,úmluvy,memoranda,hranice,suverénnost.Dělají si co chtějí za přispění lidí celého světa.Kdo je zastaví?Zajímavá debata o TV byla v senátu,ale tady se zatím moc neprezentovala.Chtěla bych se zeptat Honolulu,zda by si nemohl poslechnout poslední video V.V.PJAKINA a co si myslí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americká hloupá nadutost je až neuvěřitelná. Oni si opravdu myslí, že celý svět jim patří a všichni je musí poslouchat. NECHÁPOU ANI TROCHU, ŽE PÝCHA PŘEDCHÁZÍ PÁD - přestože mají přesně stejné přísloví "PRIDE BEFORE THE FALL.
   Poslouchám vytrvale pana V.V.Pjakina už od roku 2014. Mám rád jeho vlastenecký přístup a některé zajímavé posudky událostí. Na druhé straně je trochu mystik - třeba ten 3000ti letý projekt.

   Vymazat
  2. Nemyslím si, že Američani jsou tak hloupí. Spíš je ta jejich hloupá a arogantní argumentace zaměřená na hloupé lidi. Co si budeme namlouvat, ač jsem z toho smutný, takových je víc než polovina. A že to vucují celému světu? No, zatím si to mohou dovolit. Je jen na té menší inteligentnější polovině lidstva aby pracovala na tom, aby si to už brzy dovolit nemohli. Mik

   Vymazat
 4. Kéž by byly takové pořady jako 60 minut na ruské TV na ČT. Kdo tyto pořady sleduje tak vidí velmi tvrdé diskuse pro i proti různých proudů, se západními novináři i ruskou opozicí. Pak si kladu otázku proč je v ČT pouze jedno stanovisko, víceméně propaganda s protagonisty typu Romancev, Gabal,Pospíšil,Telička,Pavel atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odpověď na vaši otázku je jednoduchá. Protože nemají argumenty. Takovou diskuzi si nemohou dovolit, protože by přišli o dobře placenou práci. Ne nadarmo se jim říká "presstitutky" Prodávají svoji hloupost. Mik

   Vymazat
 5. Tým zlodějských amíku rozdává potištěný papír s názvem dolars pro každé zlo. Svět je tak pitomý,že si to nechá líbit.Co kdyby ti zasraní zloději jussej už ty dluhy začali splácet.Tak by ten takzvaný dolars měl hodnotu dvě ku jedné k rublu, toje dva kýble dolars za rubl.

  OdpovědětVymazat
 6. JE TO NESKUTEČNÉ SVINSTVO!!!!!!!
  Ať je v USA u moci kdokoliv, je to stejné, chovají se jako parchanti a stále je ještě hodně lidí, co jim to baští.
  Hanba.

  OdpovědětVymazat
 7. já bych docela doporučil i další pořady třeba Вечер с Владимиром Соловьевым, nebo время покажет

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, vámi jmenované, ale i mnoho dalších diskusních pořadů je v současné době k vidění v ruských televizích (pust govorjat, bielaja studija, pervaja studija, na jedine so vsjemi, vremenno dostupen, na noč gladja, pravo golosa, pozner, urgant...), k tomu velký výběr zábavních pořadů (odin v odin, toč v toč, lednikovyj period, lučše vsjech, zoloto nacii, tancujut vsje, golos, golos děti, poka vsje doma, mama v igre, bělaja ptica...), vše na vysoké úrovni, radost sledovat. My jsme od toho zcela odstřiženi - naše škoda.

   Vymazat
 8. Ak sa mladi rusi,daju nalakat na demokraciu ala USA,potom rusko dopadne ako za Jelcina,kedy za tu dobu usa vyviezli z ruska za 1bilion $ surovin !!Ale,neradme nikomu,nech si to skusia sami,my uz vieme,co je demokracia Juesej.

  OdpovědětVymazat
 9. USA jsou největší říše zla, zločinecké váleční štváči a mezinárodní teroristé v dějinách lidstva. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy byla na Zemi. Zima a mráz přichází z Bílé chatrče ve Washingtonu! Zavřete dveře! USA po zásluze končí na smetišti dějin ve věčném zatracení.
  Pozor, aktuální varování: "Se Spojenými státy do věčných lovišť!"
  Prognostik

  OdpovědětVymazat
 10. možná je zastaví Kim prý jak něco zkusí na KLDR tak rozseká usa na mraky

  OdpovědětVymazat
 11. Jako pamětník vzpomínám, jak jsem se vztekal nad ubohostí sovětské propagandy po 21. srpnu 1968 (Radio Vltava, Tribuna ...) a vykřikoval, jak jim to „západ“ nandává. Teď už se jen stydím, co jsem to byl za vola. Dá se ovšem předpokládat, že stejné se odehrává i v Rusku a že propaganda USA, celého toho „demokratického západu“, s takovým efektem, neznalostí, nevzdělaností, hloupostí, zcela nevybíravě počítá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nestydis se dost. Omluvit se muzes jen harakirim. Stejne jako i havlovi cinkalkove.

   Vymazat
 12. 2:49
  Ty zmetku ussackej,tebe si někdo musel vymyslet,takovej trotl se nemohl normálně nsrodit!!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. 2,49 je přiblblej Horní Dolní. Honolulu pauzíruje, protože nasliboval hory i s horákama a teď neví jak z toho. Již jsem psal, že jsem dík výchově věděl o co humanistům jde a tak mě nedostaly. Nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem. Teď je potřeba psát jak se z toho marasmu dostat. Jsem již starý ale udělám vše abych tu hydru pomohl zničit.

  OdpovědětVymazat
 14. Ono se toho už moc udělat nedá.Studentíci,kteří by
  měli být budoucí elitou národa,mají vymyté mozky
  a nemyslí.Jenom vstřebávají informace a mají pak
  z toho legraci.Nejsou schopni si uvědomit,že se
  jedná o jejich budoucnost.O mojí už ne,já už mám
  svou budoucnost za sebou.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 15. Na takový level zpravodajství ČT nemá, jí stačí její prověření komentátoři, kteří ví vše nejlíp a hlavně v souladu s evropskými hodnotami.

  OdpovědětVymazat